>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monachium, Belgrad & Estoril, 30.04-06.05.2012

Status
Zamknięty.
troglak 312

troglak

Użytkownik
Czemu kursy na G. Mullera są tak wysokie? Wczoraj był 2,6 z Lacko, a dziś 2,25 z moim zdaniem o klasę słabszym zawodnikiem. Nie leży mu nawierzchnia i stąd te kursy, czy może jest inny powód?
 
B 2

borek734

Użytkownik
co myslicie o meczu

Joao Souza - Dusan Lajovic

kurs na Serba przyzwoity ok 1,75, a dobrze zaczął turniej pokonując Donskoya, 83% pierwszego podania i 71% drugiego. Silva pokonał Harrisona, który wczoraj nic nie grał. Możliwe że wziął tylko kaske za pierwszą runde i odpuscil mecz.

Prosze o opinie. Pozdrawiam
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
W normalnych okolicznościach powinien bez problemu wygrać Souza. Panowie grają jednak w Serbii, kursy moim zdaniem bardzo dziwnie wystawione. W bwinie z 1.60 wzrosło do 2.00 i idą w górę. Nie chcę nic sugerować, ale osobiście nie ruszałbym tego meczu...
 
B 0

budzias

Użytkownik
popieram kolege BuzzerBeater&#39;a. Wlasnie po takim kursie warto Souze. Ale radziłbym poczekać i pograć ewentualnie live.
Warto po wczorajszych męczarniach pograć przeciwko Bagiecie.
Ewentualnie HC gemowy na Browna.
 
11th 14

11th

Użytkownik
Jak widzicie szanse Haasa w meczu z Tsonga? Ma szanse? Wysminiecie zagrał z Berrerem.
Gdyby był kilka lat młodszy to może i by miał, ale na dziś dzień jest to zawodnik po prostu słaby. Gra tak jak rywal pozwala, a na ile pozwoli mu dzisiaj Tsonga? Sądzę, że na bardzo mało. Gram tutaj handi (-4,5) Tsonga... Wydaje mi się, że będzie 2:0 i nie będzie to wyrównane spotkanie - Tsonga swoją grą będzie wymuszał błędy rywala, a poza własnymi winnersami dostanie pewnie całą masę UE. Haas to nie jest zawodnik do grania, na pewno nie przeciwko Tsondze.
Obaj nie są specjalistami od mączki, mają zbliżone warunki fizyczne, po stronie Tsongi zdecydowana przewaga wieku. No ale najważniejsze czyli rozegrane w tym roku pojedynki mówi wiele o szansach Haasa w dzisiejszym meczu. Tsonga w ostatnich tygodniach przegrywał tylko z Simonem (w gazie), Isnerem (też w gazie), Nadalem i Nalbą (w gazie). Z każdym z nich powalczył. Nie widzę, żeby miał przegrać, że słabym Haasem, którego jedyną chyba szansą jest fakt, że Tsonga na mączce nie gra dużo i nie do końca wie jak wykorzystywać atuty takiej nawierzchni.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Dodig-Seppi 2 1,4 Bet365 ✅

Chorwata w ogóle nie widze w tym pojedynku,na szybszej nawierzchnii miałbym większe szanse ale tutaj w Belgradzie gdzie gra się na clayu ma małe szanse na zwycięstwo z Seppim.Włoch jak to Włoch,preferuje clay bo na nim się wychował i nieźle mu wychodzi gra na tej nawierzchnii.Dodig wymęczył zwycięstwo ze słabszym niż Seppi Ungurem i dzisiaj powinien zakończyć swoją singlową przygodę w Belgradzie.


Junaid/Lacko -Lipsky/Ram 2 1,30 Bet365 ✅

Lipsky z Ramem sporo tracą na wartości na clayu,ale i tak są dużo lepszym deblem niż dzisiejsi rywale.Lacko w ogóle gra padake w singlu to i w deblu wiele nie zdziała przeciwko tak doświadczonym i ogranym deblistom.

Brown(+4,5g)-Baghdatis 1 1,72 Bet365 ✅

Po cichu liczę nawet na zwycięstwo &quot;Niemca&quot;.Bagieta w sumie co roku mało gra na clayu i przegrać może z każdym.W tym roku jak narazie 1W1L,wygrana z Kamke właśnie w Monachium po trzy-setówce oraz porażka tydzień temu z Fogninim.Cypryjczyk w ogóle mnie nie przekonuje,Brown gra sporo clayu i lubi sprawiać niespodzianki.Samym serwisem czarnoskóry zawodnik jest w stanie pokryć ten handicap a dodając do tego,że Baghdatis na clayu nie błyszczy to warto według mnie.

Qureshi/Rojer-Elias/Sousa 1 1,33 Bet365 ✅

Nie ma się co rozpisywać,Qureshi z Rojer to delbliści klasy światowej i powinni to spokojnie wygrać.Elias z Sousą grają co prawda u siebie ale to zawodnicy mocnych challengerów,Portugalczycy nie powinni mieć za wiele do powiedzenia w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Gdyby był kilka lat młodszy to może i by miał, ale na dziś dzień jest to zawodnik po prostu słaby. Gra tak jak rywal pozwala, a na ile pozwoli mu dzisiaj Tsonga? Sądzę, że na bardzo mało. Gram tutaj handi (-4,5) Tsonga... Wydaje mi się, że będzie 2:0 i nie będzie to wyrównane spotkanie - Tsonga swoją grą będzie wymuszał błędy rywala, a poza własnymi winnersami dostanie pewnie całą masę UE. Haas to nie jest zawodnik do grania, na pewno nie przeciwko Tsondze.

Obaj nie są specjalistami od mączki, mają zbliżone warunki fizyczne, po stronie Tsongi zdecydowana przewaga wieku. No ale najważniejsze czyli rozegrane w tym roku pojedynki mówi wiele o szansach Haasa w dzisiejszym meczu. Tsonga w ostatnich tygodniach przegrywał tylko z Simonem (w gazie), Isnerem (też w gazie), Nadalem i Nalbą (w gazie). Z każdym z nich powalczył. Nie widzę, żeby miał przegrać, że słabym Haasem, którego jedyną chyba szansą jest fakt, że Tsonga na mączce nie gra dużo i nie do końca wie jak wykorzystywać atuty takiej nawierzchni.
czy ja wiem czy Haas jest słaby? Na pewno moim zdaniem nie i jest w wyśmienitej formie. Nie wiem czy nie radzi sobie lepiej niż jeszcze kiedyś chociażby na trawie. Serwis mocny, to samo wygrywający forhand i bachhand. I napewno Tsonga nie będzie mógł liczyc na UE ze strony Haasa, tylko tak jak mówisz obawiam się, że Haas zagra tak jak mu na to pozwoli Tsonga, a ten gracz mimo, że nie na swojej nawierzchni potrafi dobrze grać i agresywnie. Jednak przegrał ostatnio z Simonem w 2 setach a Haas wczoraj naprawdę imponował. No zobaczymy ????
 
B 2K

borek149

Użytkownik
W normalnych okolicznościach powinien bez problemu wygrać Souza. Panowie grają jednak w Serbii, kursy moim zdaniem bardzo dziwnie wystawione. W bwinie z 1.60 wzrosło do 2.00 i idą w górę. Nie chcę nic sugerować, ale osobiście nie ruszałbym tego meczu...
Kompletnie nie rozumiem stwierdzenia &quot;W normalnych okolicznościach powinien bez problemu wygrać Souza&quot; co to oznacza ? Brazylijczyk ostatnie spotkanie ( nie licząc pierwszej rundy w belgradzie ) wygrał w lutym ... mimo, że nie spotykał się z żadnymi tuzami. Jest kompletnie bez formy. Dusan u siebie, ściany będą go wspierać, po za tym ostatnio przyzwoite jak na niego wyniki. Jak dla bet dnia na Dusana Lajovica.

Joao Souza - Dusan Lajovic 2 @ 1.75 Tobet
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
W normalnych okolicznościach tzn. jeśli mecz nie byłby rozgrywany w Serbii. Martwią mnie jeszcze te spadające kursy na Lajovica. Coś jest na rzeczy, dlatego nie ruszam nawet tego spotkania...
 
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS
Brown D. (Ger) - Baghdatis M. (Cyp)
Typ: 1
Kurs:3.60
Buk: Bwin


Tak szybciutko, bo zaraz meczyk, oglądałem wczorajszy pożal się Boże &quot;występ&quot; BAIETKI powiem krótko dzisiaj w plecy jak nic - jest po prostu słaby, sam go nie poznaje. stawiać
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
W normalnych okolicznościach tzn. jeśli mecz nie byłby rozgrywany w Serbii. Martwią mnie jeszcze te spadające kursy na Lajovica. Coś jest na rzeczy, dlatego nie ruszam nawet tego spotkania...
Kursy na Lajovica nie spadają tylko rosną, a ty dorabiasz sobie kruchą i nieprawdziwą teorię.


P.S. Serbia to Europa, już nie ma wojsk na ulicach, normalny turniej jak wszędzie indziej :razz:
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
O czym wy wszyscy piszecie? Owszem, może i Bagieta nie zagrał wczoraj najlepszego spotkania, jednak warto zauważać, że Kamke wzniósł się na wyżyny swoich możliwości. Zagrał bardzo dobre spotkanie i niewiele brakło, aby pokonać Cypryjczyka. Nie wyobrażam sobie, aby szalony Dustin Brown był w stanie podyktować tak trudne warunki jak jego rodak. Bagieta, który pomimo tego, że nie jest w najlepszej formie powinien rozprawić się z Bobem Marleyem w dwóch setach.
Baghdatis 2:0 @1.78
 
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
O czym wy wszyscy piszecie? Owszem, może i Bagieta nie zagrał wczoraj najlepszego spotkania, jednak warto zauważać, że Kamke wzniósł się na wyżyny swoich możliwości. Zagrał bardzo dobre spotkanie i niewiele brakło, aby pokonać Cypryjczyka. Nie wyobrażam sobie, aby szalony Dustin Brown był w stanie podyktować tak trudne warunki jak jego rodak. Bagieta, który pomimo tego, że nie jest w najlepszej formie powinien rozprawić się z Bobem Marleyem w dwóch setach.

Baghdatis 2:0 @1.78
miałeś rację mister &quot;Dred&quot; dał się podpuścić, i dostał nauczkę. Bagietka przyjął chyba taką taktykę zabawy - puszczania seta - pozdrawiam
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Belgrad, Serbia Open
Spotkanie: Ajlaz Bedene - David Nalbandian
Typ: 1
Kurs: 4,00
Bukmacher: bwin

W 1/8 finału spotkają się Słoweniec Aljaz Bedene z wracającym po krótkiej przerwie od tenisa Davidem Nalbandianem. Bedene gra w swoim &quot;domowym bałkańskim&quot; turnieju od kwalifikacji. Zagrał na belgradzkiej ziemii 4 mecze, w których nie stracił ani jednego seta! Przeciwnikiem w 1/16 był Klizan, który do ogórków nie należy i grać coś potrafi. Warto dodać, że Bedene w ostatnim czasie na 10 meczów wygrał aż 9, między innymi z zawodnikami z pierwszej setki rankingu, np. ze Staracem i Jazirim. Z kolei David swoje ostatnie zwycięstwo odniósł grubo ponad miesiąc temu, ostatnie jego dwa mecze zakończyły się jego porażkami.. Oglądałem wczorajszy mecz Słoweńca i już od początku bardzo podobała mi się gra. Myślałem o tym, żeby zagrać jakieś handi gemowe na Bedene, ale doszedłem do wniosku, że jest bardzo duże prawdopodobieństwo na to, że wygra z 30-letnim Nalbandianem. Aljaz czuje się na ziemii naprawdę bardzo dobrze i jest olbrzymia szansa na to, że ogra dziś DEBIUTUJĄCEGO na Serbia Open doświadczonego Argeńtyńczyka. Warto dodać, że Słoweniec powininen liczyć w jakimkolwiek stopniu na wsparcie kibiców :wink:
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
ATP Monachium
Już jutro o 13:30 Berni Tomic zmierzy się z Włochem Staracem. Aktualnie H2H 1:0 dla Tomicia, który to w Australian Open w 2009 roku pokonał Starace&#39;a 3:1. To jednak nie będzie miało znaczenia jutro. Faworytem moim zdaniem zdecydowanie Tomic, który na cegle spisuje się w tym roku nadzywczaj przyzwoicie, jak nie bardzo dobrze. Gram na niego już drugi raz w tym turnieju. Liczę, że rozprawi się z Włochem, przede wszystkim jest bardziej solidniejszy na cegle, regularniejszy, no i przemawiają za nim ostatnie mecze, które wskazują, że Kangur jest w formie. W kwietniu pokonali go tylko na clay&#39;u Montanes (który podczas pamiętnego meczu w Barcelonie był lepszy minimalnie od Hiszpana, pamiętam bo wtedy zagrałem pierwszy raz przeciwko Tomiciowi i faktycznie sprawdziło się, Kangur wtedy jeszcze nie błyszczał tak jak teraz). Berni jest niewygodnym rywalem dla wielu graczy. Starace w tym roku w kratkę, zwycięstwa przeplata porażkami, a najlepszy jego turniej, to turniej w Barlecie, gdzie odpadł niespodziewanie ze Słoweńcem Bedenem. Po prostu Tomic jutro powinien sobie poradzić z Włochem, kurs również bardzo zachęcający, zatem polecam od siebie granie na Kangurka.
Tomic @ kurs: 1,83
✅
Ponadto gram jutro, że Del Potro w ATP Estoril w Portugalii wygra 2:0 z Machado. Kurs moim zdaniem powinien być nieco wyższy, ponieważ u siebie w Portugalii Rui może być groźny, ale jednak Del Potro to solidny gracz, ścisła czołówka, jutro powinien to udowodnić.
2:0 dla Del Potro @ kurs: 1,14
✅
Wyszedł z tego ciekawy dubel ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
ATP Monachium

Tomic przede wszystkim jest bardziej solidniejszy na cegle, regularniejszy
yyy, Tomić lepszy na cegle od Potito :?:
teza mocno kontrowersyjna.
to że ograł miernotę Gulbisa (mało kto z nim przegrywa) i dwu innych graczy preferujących nawierzchnie twarde (Rochus) lub trawiaste (Istomin) nie znaczy, że musi ograć Włocha, który na mączce spędza 3/4 sezonu.
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Monachium- tenis mężczyzn
Spotkanie: E. Gulbis- P. Kohlschreiber
Typ: E. Gulbis
Kurs: 3,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W spotkaniu 1/8 finału turnieju ATP w Monachium, dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy Łotyszem Gulbisem, a Niemcem Kohlschreiberem. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zawodnik gospodarzy, jednak ja skłonię się postawić na Łotysza. Dlaczego? Po pierwsze Gulbis w końcu musi wyjść z dołka. Ostatnie 3 turnieje to kompletna porażka dla Łotysza, gdyż w kolejnych turniejach Indian Wells, Miami, i Barcelonie odpadał szybko w pierwszych rundach. Przed Barceloną wystąpił również w Challengerze w Rzymie gdzie również przegrał w pierwszej rundzie z Niemcem Greulem. Dlatego w tym pojedynku stawiam w końcu na jakiś lepszy występ Gulbisa, który na grę w tenisa na pewno papiery ma. Zresztą turniej rozpoczął naprawdę fajnie pewnie w dwóch setach pokonując Xaviera Mallise. Jeśli chodzi o Niemca to w pierwszej rundzie miał on wolny los, tak więc swoje zmagania rozpocznie właśnie od tego pojedynku. Tak więc obycie na kortach w Monachium ma większe właśnie Gulbis. A czy publiczność będzie dodawała otuchy Philipowi czy właśnie, sprawi, że będzie grał on z większą presją okaże się jutro. Ja stawiam tutaj na odrodzenie Gulbisa i zwycięstwo w tym pojedynku.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
@up
Opierasz swój typ tylko na tym, że Gulbis musi wyjść z dołka?
Bo w sumie nic innego w tej analizie nie podałeś, co by świadczyło za Łotyszem.
Bez jaj.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
yyy, Tomić lepszy na cegle od Potito :?:
teza mocno kontrowersyjna.
to że ograł miernotę Gulbisa (mało kto z nim przegrywa) i dwu innych graczy preferujących nawierzchnie twarde (Rochus) lub trawiaste (Istomin) nie znaczy, że musi ograć Włocha, który na mączce spędza 3/4 sezonu.
oczywiście, że kontrowersyjna, inni się zgodzą inni nie. Według mnie Berni solidniejszy na cegle.
Dorzucam na jutro również na Phillippa z Gulbisem, który dołuję z formą. Dziwi mnie typ kolegi poniżej, który twierdzi, że Gulbis zacznie raptem piąć się w górę wygrywając z Niemcem. Gulbis za sobą aż 4 turnieje , niewypały, które przegrywał już w pierwszym meczu. Nie wierzę po prostu w cudowne odmienienie formy Gulbisa.
Kohlschreiber @ kurs: 1,35
✅

Do kolejnej rundy turnieju ATP Monachium powinien dobić również Feliciano Lopez z Hiszpanii, który wyjątkowo dobrze spisuje się w tym roku na clay&#39;u. Rywal Hiszpana - Stakhovsky podobnie jak Gulbis dołuje z formą, w Barcelonie natomiast po dobrym pierwszym meczu z Donskoyem wygranym 2:0 (6/2, 6/3) nastąpiła prognozowana porażka z Andy Murrayem w podobnym stosunku punktowym na niekorzyść Ukraińca. Stawiam na Lopeza, choć kurs dupy nie urywa.
F. Lopez @ kurs: 1,30
✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom