>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo 11.04-18.04.2010

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nalbandian +1,5 seta to niezly typ, przynajmniej tak mi sie wydaje. Boje sie tylko o jedno, czy Argentynczyk nie jest troche zmeczony bo dawno juz nie gral wielu meczow pod rzad. Z Juznym to bylo piekielnie ciezkie spotkanie, w 1 secie 0/8 bp. i dal się złamać na 4-6 a jednak wyciągnal. Z jednej strony duza ambicja i walka, z drugiej to go musialo troche zdrowia kosztować. Mimo wszystko chyba spróbuje, ciagle mam w pamieci Djokovica z turniejów w Stanach a tu na razie miał samych kelnerów.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Nie pisz takich bzdet... Wawrinka to kelner? no to bardzo ciekawe, bo jest tenisistą na pewno lepszym od Nalbiego, krótko mówiąc teoretycznie powinien mieć łatwiej niż wczoraj.
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Montanes- On już ugrał co miał ugrać w tym turnieju. W pierwszej rundzie ograł Baghdadisa, który na mączce jest bardzo słaby, następnie Seppi, który również nic nie pokazał i wczoraj mega słaby Cilic, któremu nic nie wychodziło.

Nalbandian- świetny zawodnik, ale na tym etapie powinien już pożegnać się z turniejem. 1 runda na lajcie z Beckem. W drugiej, morderczy pojedynek z Juzhnym w którym moim zdaniem powinien był odpaść. Wczoraj natomiast wszyscy typowali Robredo, Jednak nie przegrał on przez to że Nalba siał zniszczenie na korcie, a przez własne błędy. Nalba myślę już zmęczony turniejem nie poradzi sobie z młodym Djoko, który wczoraj odprawił Wawrinke.

Kholschreiber - Niemiec jak dotąd prezentuje całkiem niezłą formę. Jednak jak dla mnie, na Ferrera to za mało. Kholi już w pierwszej rundzie powinien pożegnać sie z turniejem. po 3 setowym pojedynku z Belluccim. 2 runda to śmiech na sali. Nie świetna gra Kholiego a żenada w wykonaniu Murraya. I 3 runda z rodakiem Petzschnerem. Tu już jako faworyt buków zagrał przyzwoity mecz. ale moim zdaniem to za mało na Ferrera, który wyśmienicie czuje się na mączce. Upatrywałem tego pana w finale wraz z Nadalem, lecz prawdopodobnie Ci dwaj zawodnicy spotkają się wcześniej. I to dla mnie będzie Finał MC.


Dwa zdania o Ferrero. Chyba nikt nie odważy się grać choćby plusowych HC na Hiszpana.Wczrajszy dobry mecz Tsongą,który mógł się zakończyć różnie. Udało się Hiszpanowi, ale jak dla mnie tu kończy się jego przygoda z tym turniejem.
Nadal jest w wyśmienitej formie i tutaj powinno się wszystko zakończyć w dwóch setach na korzyść moim zdaniem przyszłego zwycięzcy turnieju w MC.

Ferrer
Nadal
Verdi
Djoko
kurs:2,55

Ferrer 2-0
Nadal 2-0
Verdi 2-0

kurs:3,49

Takie, moje skromne zdanie zamieszcze jeszcze w dziale tenis, ale niech będzie, ż e odnoszą się do typów Kuby.
 
F 0

filweb

Forum VIP
No, Nalbandian jak chce mu się grać i jest zdrowy, to prezentuje poziom TOP 5, natomiast Wawrinka? Kompletnie nie rozumiem fascynacji tym zawodnikiem na tym forum. To prawda, zdarza mu się zagrać dobry mecz, ale jest bardzo nierówny i w tym sezonie nie pokonał praktycznie nikogo poważnego. Tak, jak się spodziewałem, Novak w 2 setach pokonał Stanislasa i pokazał mu miejsce w szeregu ????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Spotkanie: David Ferrer - Phillip Kholshraiber
Typ: 2
Kurs: 3.84
Buk: Bwin
Analiza:
Dzis o godzinie 10:30 w pierwszym cwiercfinalowym meczu w Monte Carlo zmierza sie Hiszpan David Ferrer z Niemcem Phillipem Kohlschreiberm.David Ferrer jest zdecydowanym faworytem tego meczu jednak ja typuje na zwyciestwo Niemca.Obaj Panowie rozegrali po 3 mecze gdzie Hiszpan pokonal Luczaka ,Golubeva ,Ljubicica po 2-0 natomiast Niemiec wygral z Bellucim 2-1 , niespodziewanie z Murrayem gladko oddajac mu zaledwie 3 gemy oraz w ostatnim meczu pokonal swojego rodaka Petschnera 2-0.Wyniki te Pokazuja to ze Niemiec jest w dobrej formie i z pewnoscia stac go na dobre wyniki na tej nawierzchni i jego miejsce w cwiercfinale mozna nazwac sukcesem jednak jest szansa dojscia rundke dalej.Ferrer niemial rywali zbyt wymagajacych moze tylko poza Ljubicicem i teraz stanie przed prawdziwym wyzwaniem.Przypomne ze rok temu Niemiec notowal na clayu bardzo dobre wyniki gdzie na RG osiagnal 4 runde pokonujac wczesniej Tomica,Ferrero i Djokovica ulegajac dopiero Robredo w 4 setach a wiec potrafi on grac z grajkami tej klasy co Ferrer.W H2H Jest 4-3 dla Ferrera co pokazuje ze Niemiec daje rade ogrywac Ferrera i dzisiaj moze byc podobnie.Nadmiar Hiszpankich tenisistow w cwiercfinale bo az 5 ! Czas kogos pokonac dlatego typuje zwyciestwo Kohliego!
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nie pisz takich bzdet... Wawrinka to kelner? no to bardzo ciekawe, bo jest tenisistą na pewno lepszym od Nalbiego, krótko mówiąc teoretycznie powinien mieć łatwiej niż wczoraj.
Oj, chyba od niedawna interesujesz się tenisem jeśli twierdzisz, że Fat Dave to słabszy tenisista od Wawrinki ???? Lubię Szwajcara, ale jego regularność jest wprost odwrotna do tego, co mówi się o zegarach z jego ojczyzny. Nalbandian wydaje się że ma znowu chęci do gry, biega po korcie, walczy....oj, dano nie widziałem takiego Nalbiego. Już Davis Cup ze Szwecją pokazał, że Nalba planuje znaczny wzrost formy, debla wraz z Zeballosem rozegrali po profesorsku. Tylko tak jak powiedziała Rox, pytanie jest takie czy Nalbi jest już w stanie zagrać 4 dobre mecze pod rząd. Jeśli tak, to Novak może drżeć o wynik.

Widziałem wczoraj Juana Carlosa w meczu z Tsongą. Świetny serw, świetnie prowadzone wymiany ze strony Hiszpana, radził sobie całkiem dobrze z serwem Cągi, a sam o ile pamiętam dał tylko dwie szansę na przełamanie w całym meczu. Oczywiście dzisiejszy mecz z rodakiem to inna para kaloszy. Rafa jest po prostu w moderczej formie, jest regularny jaki diabli, ofensywny jak diabli i....no właśnie, jak z nim grać? Juan wczoraj powiedział że ma plan na zwycięstwo, wie co zrobić aby wygrać mecz z Nadalem. Tylko że ten gość od 2005 roku przegrał na cegle 6 spotkań, wygrywając przy tym 156...Moim zdaniem Juan szans na zwycięstwo nie ma, ale over 18,5 gema w tym meczu będzie. Ferrero ma w zanadrzu taki repertuar zagrań, że te 7-9 gemów ugra. Gdyby nie pechowa drabinka, w tym turnieju panowie spotkaliby się w finale.

W meczu Montanesa z Fernando Verdasco również widzę overek. 20,5 gema to niezbyt wysoka linia, patrząc na formę Montanesa. Albert strasznie mnie zaskakuje, przed sezonem pisałem że nie ma szans na utrzymanie tego 40-któregoś miejsca w rankingu, a tu proszę. Im starszy tym lepszy. Monter ma dobre wyniki i na hardzie ( niezły start sezonu ) i oczywiście na swojej ulubionej cegle. Serw z krótkiej rączki sprawia wiele problemów jego rywalom, poza tym świetnie biega za końcową linią. Pewnie że do biegania Rafy sporo mu brakuje, ale wczoraj w meczu z Ciliciem pokazał wielokrotnie, że każdy punkt trzeba Monterowi po prostu wyrwać z gardła, bo on nie odpuszcza. Nie raz i nie dwa Chorwat miał przewagę w wymianie, wydawałoby się że kolejne uderzenie powinno dać mu punkt, ale Montanes nie poddawał się. Ba, potrafił przejąć inicjatywę i wymusić błąd Cilicia. Verdasco z Berdychem niestety oglądałem tylko fragmentami i to raczej w 1 secie, kiedy zdecydowanie dominował Czech. Jednak doskonale wszyscy wiemy na co stać Fernando. Przy obecnej dyspozycji Montiego bałbym się jednak grać na zwycięstwo Verdasco po tak marnym kursie. Albert &quot;Krzywy ząbek&quot; Montanes powinien nawiązać równorzędną walkę i over 20,5 gema jest pefką w tym meczu in my opinion.

Ostatni mecz jest dla mnie niewiadomą, bo nie widziałem w Monte Carlo ani Ferrera ani Kohlschreibera. Wyniki Niemca każą jednak myśleć nad zagraniem właśnie jego po świetnym kursie. Asekuracyjnie można dać +1,5 seta Kohliego. I patrząc właśnie tylko na wyniki i znając możliwości obu panów właśnie ku takiemu rozwiązaniu bym się kierował.

Wybaczcie że tak mało ostatnio się udzielam, ale troszkę brak czasu mnie dopadł. Dopiero wczoraj miałem okazję chociaż trochę pooglądać turniej w Monte Carlo. Pewnie dopiero w 2 połówce maja będę w stanie więcej pooglądać zmagania tenisistów. Akurat na Rolanda się ze wszystkim obrobię I hope. ????
 
M 28

mitch

Użytkownik
Novak nie jest nawet w 60% tak dobry jak w zeszlym sezonie. Dla mnie kursy w tym spotkaniu powinny wynosic cos okolo Djokovic 1,72 a Nalbadian 2,00. Stąd widze value na argentynczyka. Przeciez tez zawodnik w formie jest nr 1 nawet... Slaba glowa - wiadomo. Ale umiejetnosci ma niesamowite. A, w sumie Djokovic w tym sezonie popelnia bardzo duzo UE. Do tego problemy z serwisem.
 
K 76

krajos

Użytkownik
Nie pisz takich bzdet... Wawrinka to kelner? no to bardzo ciekawe, bo jest tenisistą na pewno lepszym od Nalbiego, krótko mówiąc teoretycznie powinien mieć łatwiej niż wczoraj.
Stasiu nie jest kelnerem, ale faktem jest, że jak gra z kimś lepszym to chyba za bardzo się spina. We wczorajszym meczu z Djokoviciem, który nie jest w swojej najwyższej formie nie spisał się wcale, grał bez większej wiary w zwycięstwo, zero większej walki i olbrzymia ilość niewymuszonych błędów.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Stasiu nie jest kelnerem, ale faktem jest, że jak gra z kimś lepszym to chyba za bardzo się spina. We wczorajszym meczu z Djokoviciem, który nie jest w swojej najwyższej formie nie spisał się wcale, grał bez większej wiary w zwycięstwo, zero większej walki i olbrzymia ilość niewymuszonych błędów.
To prawda. Wawrinka ma od zawsze problem z wiara we wlasne mozliwosci. Przeanalizujcie sobie jego porazki. Widac wyraznie, ze nawet jak jeswt w formie i pokonuje bez problemu zawodnikow nizej od siebie notowanych to i tak potem przegrywa z kims wyzej notowanym. Bardzo czesto tak jest.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Oprócz Wawrinki miał kelnerów a Stasia nie uważam za kelnera, po porstu o nim zapomniałam. Ja doceniam wyniki Wawrinki chociaz wielkim graczem nie jest. Po Casabalnce i kilku meczach w Monte Carlo bylo wiadomo, że tak to będzie wyglądac. Moze srednio trafiony skrót myslowy, nie ma się odrazu co podpalać spokojnie.

Oglądajac mecz Kohli - Ferrer pomyslalam, że over 22.5 na mecz Nalbandiana może być lepszy nż handi, sama nie wiem. Dwa wyrównane sety chyba bardziej realne bo boje się o końcówki setów Nalbandiana. Wczoraj tyle bp a końcówka słaba. Argentynczyk bardzo dobrze tu serwuje, coś czuje, że może być wynik typu 76 75 np. dla Djoka. Cięzki mecz, jest value na Arg. zdecydowanie. Ja go nie faowryzuje, w meczu Nalbi - Juzny niedoceniany był Rusek i grałam Misze +1.5 seta, chodzi o opłacalnosc, granie po 1.20 niby bankow nie ma sensu, chyba nie musze tego udowadniać.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Ja go nie faowryzuje, w meczu Nalbi - Juzny niedoceniany był Rusek i grałam Misze +1.5 seta, chodzi o opłacalnosc, granie po 1.20 niby bankow nie ma sensu, chyba nie musze tego udowadniać.
Właśnie o to chodzi. Jak można wyjść na jakikolwiek ✅ jak się gra kursy 1,20? Niby w takim typie tez moze byc value. Bo przeciez gdyby gral Federer z Rabi Chaki w finale RG i na Federera bylby kurs 1,20 to możnabybyło stwierdzić, że w tym typie jest value. Ale tak naprawde jaie wydarzenie tenisowe jest pewne na tyle, żeby był kurs 1,20? Przecież zawsze może być kontuzja i mecz dokończony jak wczoraj z Berdychem(pomijam aspekt, ze niektore buki nie zwracaja za krecz).
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Wawrinka lepszy od Nalby? Wiekszej bzdury to tu dawno nikt nie napisal. :-|
Ale z ciebie prze typ, to co napisałem wcześniej to bzdura? tak oczywiście a może prawdą jest to że zawdonik 20 w rankingu ATP to kelner.
Dalej jestem zdania że Wawrinka jest ogólnie lepszy od Nalbiego, i weź Prasa nie interesuj się tym jak długo interesuje się tenisem
H2H 5-2 Szwajcar
Nalbandian 151 w rankingu Szwajcar 20.
Zaraz znajdzie się tu pełno takich właśnie pseudo specjalistów którzy zaczną wypisywac jakieś durnoty typu, kontuzje Nalbandiana, słaba kondycja itp... tylko że kogo to obchodzi, wszystkie czynniki składają się na jego grę która już od dawna jest ogólnie mówiąc słaba.
01/05-08 Barcelona, Hiszpania R16 Europa Kort ziemny Wawrinka, Stanislas 0:2 36 16 24/10-07 Swiss Indoors, Basel, Szwajcaria R32 Europa Carpet indoor Wawrinka, Stanislas 0:2 67 26 11/10-07 BA CA Tennis Trophy, Wiedeń, Austria R16 Europa Kort twardy w hali Wawrinka, Stanislas 1:2 75 36 16 27/10-06 Davidoff Swiss Indoors Basel, Swiss Ćwierćfinały Europa Carpet indoor Wawrinka, Stanislas 0:2 67 26 16/08-06 ATP Masters Series Cincinnati, USA R32 Ameryka Twarda Wawrinka, Stanislas 0:2 46 26 28/05-06 French Open, ATP R128 Europa Kort ziemny Nalbandian, David 3:0 62 76 64 18/01-06 Australian Open, Melbourne R64 Australia Twarda Nalbandian, David 3:1 64 36 64 62
 
F 0

filweb

Forum VIP
Piszesz, że gra Nalbandiana jest słaba, a ja może przypomnę Ci, co osiągnął Stanislas Wawrinka w całej swojej karierze :

ATP Casablanca 2010
ATP Umag 2006 ( 4 lata bez tytułu w cyklu ATP )
5 wygranych Challengerów na clayu

Dlatego nie powinieneś rozpatrywać sprawy opierając się na braku sukcesów Davida, ale na braku praktycznie czegokolwiek sensownego w karierze Wawrinki - raz był w finale Mastersa, raz w 1/2, 4 razy udało mu się przejść 3 rundę Wielkiego Szlema! Dla porównania - Nalbandian to 4 krotny połfinalista Szlema i raz udało mu się dojść nawet do finału ( Wimbledon 2003 ).

Szczerze mówiąc kompletnie nie rozumiem tej całej dyskusji. Porównujecie jednego z najlepszych zawodników ostatniego 10 - lecia do jakiegoś średniaka, który od czasu od czasu wygra Challengera na clayu i rozegra jakiś niezły mecz z kimś z top ( vide z Nadalem w Miami w zeszłym roku czy 4 runda Wimbla z Murrayem ), który i tak przegra!
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Piszesz, że gra Nalbandiana jest słaba, a ja może przypomnę Ci, co osiągnął Stanislas Wawrinka w całej swojej karierze :
ATP Casablanca 2010
ATP Umag 2006 ( 4 lata bez tytułu w cyklu ATP )
5 wygranych Challengerów na clayu
Dlatego nie powinieneś rozpatrywać sprawy opierając się na braku sukcesów Davida, ale na braku praktycznie czegokolwiek sensownego w karierze Wawrinki - raz był w finale Mastersa, raz w 1/2, 4 razy udało mu się przejść 3 rundę Wielkiego Szlema! Dla porównania - Nalbandian to 4 krotny połfinalista Szlema i raz udało mu się dojść nawet do finału ( Wimbledon 2003 ).
Szczerze mówiąc kompletnie nie rozumiem tej całej dyskusji. Porównujecie jednego z najlepszych zawodników ostatniego 10 - lecia do jakiegoś średniaka, który od czasu od czasu wygra Challengera na clayu i rozegra jakiś niezły mecz z kimś z top ( vide z Nadalem w Miami w zeszłym roku czy 4 runda Wimbla z Murrayem ), który i tak przegra!
leżę, podaj mi jakiś większy sukces Argentyńczyka, jeśli tak go nazwałeś...
Wawrinka to średniak? zastanawiające.
Nalbandian jest dopiero 151 w ATP, zgoda spory czas temu był nawet dośyc wysoko, ale porównywanie go do najlepszych to już całkiem śmiech na sali.
Nawet dzisiaj pokazał z Djokiem że nie jest w stanie powalczyć z kimś o 2klasy lepszym, tyle na ten temat.
 
P 3

pakos

Użytkownik
leżę, podaj mi jakiś większy sukces Argentyńczyka, jeśli tak go nazwałeś...
Wawrinka to średniak? zastanawiające.
Nalbandian jest dopiero 151 w ATP, zgoda spory czas temu był nawet dośyc wysoko, ale porównywanie go do najlepszych to już całkiem śmiech na sali.
Nawet dzisiaj pokazał z Djokiem że nie jest w stanie powalczyć z kimś o 2klasy lepszym, tyle na ten temat.
Wielki Szlem:
1.Finał Wimbledon 2001
4.Półfinały Us Open 2 razy French open I AO
Turnieje Masters
2.Zwycięstwa
4 Finały
5. Półfinałów
Masters Cup:
1 Zwycięstwo
1.Półfinał
Obawiam się że Wawrinka nie osiągnie nawet połowy tego co osiągnął w swojej karierze Nalbandian.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Czytasz całe posty, czy tylko wybiórczo? Pisałem o 4 SF i 1 finale Nalbandiana w Szlemach.

A co do jego obecnej formy - pamiętasz, co grał Davydenko w zeszłym sezonie, jak wrócił po długiej przerwie? A co grał kilka miesięcy później? Wawrinka a Nalbandian to różnica minimum 1 klasy, jak nie 2.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
jasne, napisałeś wcześniej że Wawrinka to średniak, to dla ciebie czołówka to tylko TOP 10, reszta to zwykłe średniaki, ciekawe masz myślenie.... to co kiedyś osiągnął i jak grał nie ma znaczenia, w tym momencie osiąga słabsze wyniki od Wawrinki, i praktycznie przegrywa wszystko co się da.
Edit: ja nie napisałem że był słabszym tenisistą,tylko że jest w danej chwili, czyli teraz
Patrząc na jego osiągniecia, napewno nie można go zaliczyć do ścisłej czołówki ost. 10lat
Miał szczęście że trafił dzisiaj na Djoka, gdyby zagrał z Nadalem został by ośmieszony i odjechał na rowerku.
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Montanes- On już ugrał co miał ugrać w tym turnieju. W pierwszej rundzie ograł Baghdadisa, który na mączce jest bardzo słaby, następnie Seppi, który również nic nie pokazał i wczoraj mega słaby Cilic, któremu nic nie wychodziło.

Nalbandian- świetny zawodnik, ale na tym etapie powinien już pożegnać się z turniejem. 1 runda na lajcie z Beckem. W drugiej, morderczy pojedynek z Juzhnym w którym moim zdaniem powinien był odpaść. Wczoraj natomiast wszyscy typowali Robredo, Jednak nie przegrał on przez to że Nalba siał zniszczenie na korcie, a przez własne błędy. Nalba myślę już zmęczony turniejem nie poradzi sobie z młodym Djoko, który wczoraj odprawił Wawrinke.

Kholschreiber - Niemiec jak dotąd prezentuje całkiem niezłą formę. Jednak jak dla mnie, na Ferrera to za mało. Kholi już w pierwszej rundzie powinien pożegnać sie z turniejem. po 3 setowym pojedynku z Belluccim. 2 runda to śmiech na sali. Nie świetna gra Kholiego a żenada w wykonaniu Murraya. I 3 runda z rodakiem Petzschnerem. Tu już jako faworyt buków zagrał przyzwoity mecz. ale moim zdaniem to za mało na Ferrera, który wyśmienicie czuje się na mączce. Upatrywałem tego pana w finale wraz z Nadalem, lecz prawdopodobnie Ci dwaj zawodnicy spotkają się wcześniej. I to dla mnie będzie Finał MC.


Dwa zdania o Ferrero. Chyba nikt nie odważy się grać choćby plusowych HC na Hiszpana.Wczrajszy dobry mecz Tsongą,który mógł się zakończyć różnie. Udało się Hiszpanowi, ale jak dla mnie tu kończy się jego przygoda z tym turniejem.
Nadal jest w wyśmienitej formie i tutaj powinno się wszystko zakończyć w dwóch setach na korzyść moim zdaniem przyszłego zwycięzcy turnieju w MC.

Ferrer✅
Nadal✅
Verdi✅
Djoko✅
kurs:2,55

Ferrer 2-0✅
Nadal 2-0✅
Verdi 2-0⛔

kurs:3,49


6/7 trafione ;/
Takie, moje skromne zdanie zamieszcze jeszcze w dziale tenis, ale niech będzie, ż e odnoszą się do typów Kuby.

Nie skomentuje spotkań Ferrera, Nadala i Djoka bo ich niestety nie było dane mi zobaczyć. Krótko o meczu Verdasco.
smiech na sali to ogólne stwierdzenie. Hiszpan dominowal w calym spotkaniu. Ale to co zrobił w drugim secie z 5-1 na 5-7 to śmieszne. Montanes zobaczył gdzie jego miejsce dopiero w 3 secie nie dostając zadnych szans od Verdiego. Mecz powinien zakonczyć sie szybkim 2-0

Myślę teraz nad jutrzejszym spotkaniem Dasco z Djoko. Jeśli Dasco zagra tak jak 1 i 3 set dziś to Djoko nie ogarnie. Jeśli jednak psychicznie się spali, serwis przestanie siedzieć to Serb go pojedzie. Z Over/Under też ciezko wyczuć. Skłaniałbym sie ku Underowi. Albo jeden albo drugi przejmie inicjatywe na początku i wytrzyma do końca.
Zobaczymy co buki wystawią. I co bedzie warto zagrać.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Ale to co zrobił w drugim secie z 5-1 na 5-7 to śmieszne.
6-7 się skończyło ???? TB był ????

Co do spotkania Verdasco z Djokerem to wydaje mi się, że będzie bardzo wyrównane. Serb gra dobrze, w defensywie wręcz genialnie. Dopingować będe właśnie Novaka, którego lubię ???? Hiszpan dzisiaj miał rywala na wyciągnięcie ręki, jednak nie potrafił go &quot;dobić&quot;. W 3 secie pokazał jednak miejsce w szyku Montanesowi ????

Na razie trzeba poczekać na kursy. Osobiście skłaniałbym się ku Djokerowi ;)
 
K 76

krajos

Użytkownik
Kursy na dzisiejszy drugi półfinał wyglądają mniej więcej tak:
Novak Djokovic 1.35 - Fernando Verdasco 2.94
Przed meczem myślałem, że będą wyrównane, a tutaj taka niespodzianka. Jeżeli grać, to w tym wypadku trzeba będzie grać na Hiszpana ;) Powinien być to wyrównany mecz i jeżeli Fernando nie zacznie wyrzucać tylu piłek na auty jak w 2 secie od stanu 5-1 to powinien dać radę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom