>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour Rzym, 08-15.05.2011

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Llodra/Zimonjic - Berlocq/Nieminen 1 1.26

wiadomo, Llodra i Zimonjic to wytrawni debliści, ostatnio finał w Madrycie, forma jest. Berlocq/Nieminen w ostatniej chwili znaleźli się w drabince, z Hiszpanami mogli sobie jeszcze pograć, ale z takim podaniem jakie obaj dysponują przeciwko takiej parze nie widzę opcji by to wygrali. To para stworzona tylko i wyłącznie z przymusu na ten jeden turniej, Nieminen właściwie tylko w takich sytuacjach od czasu do czasu decyduje się na granie w nim.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Ja polecam grac przeciwko Murray&#39;owi kurs na Mayera 3.5! To kosmiczne value, ja gralem na Malise ze odpali Murray&#39;a jednak tak sie nie stalo... to ze Starace tego nie zrobi to bylo pewne, a prawde mowiac spodziewalem sie po tym meczu wiekszego pogromu Wlocha. Dlaczego chce grac nie na Murraya? Po pierwsze to cegla nie jego zywiol, po drugie jak sie go przycisnie tak jak robil to X.M. to mozna smialo wygrywac sety. Murray w meczu z Malise mial atomowy serw i naprawde mega szczescie bo to co wyrabial w obronie to przechodzilo ludzkie pojecie ;) Starace byl za slaby po tym co pokazal z Troickim, zeby pokonac Murraya... Jutro wyjdzie Mayer... osobiscie lubie tego zawodnika, a szczegolnie jako odbior... uwazam, ze Mayer jest smialo zawodnikiem, ktory moze odpalic Murraya... Szkot juz dzis nie serwowal jak w meczu z X.M tylko znacznie slabiej, wiec byc moze jutro sie rozkleji do reszty :p :p
A oglądałeś dziś mecze obu zawodników? Absolutnie odradzam granie przeciwko Murrayowi, to co dziś wyciągał piłki to klasyka. Mayer w 1 secie cudem uniknął porażki i kto wie jakby to było, gdyby przegrał pierwszą partię. Dawał się przełamywać w bardzo łatwy sposób, a właśnie dziś Murray doszczętnie to wykorzysta. Zresztą pusiak Mayer w półfinale w takiej obsadzie, nie pasuje i to bardzo. Nie ma żadnych argumentów, aby grać na Niemca. To tyle.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
A oglądałeś dziś mecze obu zawodników? Absolutnie odradzam granie przeciwko Murrayowi, to co dziś wyciągał piłki to klasyka. Mayer w 1 secie cudem uniknął porażki i kto wie jakby to było, gdyby przegrał pierwszą partię. Dawał się przełamywać w bardzo łatwy sposób, a właśnie dziś Murray doszczętnie to wykorzysta. Zresztą pusiak Mayer w półfinale w takiej obsadzie, nie pasuje i to bardzo. Nie ma żadnych argumentów, aby grać na Niemca. To tyle.
zgadzam sie. Ogladalem mecz Murraya i bylem pod wielkim wrazeniem jego gry, w defensywie jego gra byla mistrzowska, po niektorych wyciagnietych pilkach az chcialo sie klaskac. Widownia dzis mu nie przeszkodzila co jest bardzo wazne. Boje sie ze tu moze namieszac. Oczywiscie trzeba pamietac, ze to jest nadal Murray ktory umie wtopic z kazdym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rondo 23

rondo

Użytkownik
Ja polecam grac przeciwko Murray&#39;owi kurs na Mayera 3.5! To kosmiczne value, ja gralem na Malise ze odpali Murray&#39;a jednak tak sie nie stalo... to ze Starace tego nie zrobi to bylo pewne, a prawde mowiac spodziewalem sie po tym meczu wiekszego pogromu Wlocha. Dlaczego chce grac nie na Murraya? Po pierwsze to cegla nie jego zywiol, po drugie jak sie go przycisnie tak jak robil to X.M. to mozna smialo wygrywac sety. Murray w meczu z Malise mial atomowy serw i naprawde mega szczescie bo to co wyrabial w obronie to przechodzilo ludzkie pojecie ;) Starace byl za slaby po tym co pokazal z Troickim, zeby pokonac Murraya... Jutro wyjdzie Mayer... osobiscie lubie tego zawodnika, a szczegolnie jako odbior... uwazam, ze Mayer jest smialo zawodnikiem, ktory moze odpalic Murraya... Szkot juz dzis nie serwowal jak w meczu z X.M tylko znacznie slabiej, wiec byc moze jutro sie rozkleji do reszty :p :p
Mecz po takim kursie na Murraya to w tym przypadku nobet. Jasne, odprawił Starace gładko, chociaż ten lubi i umie grać na mączce. Z Malisse męczył się z mocnymi, wręcz atomowymi uderzeniami Xaviera. Dziś gra z Mayerem, który wczoraj niczym nie zachwycił. To był raczej mecz błędów i Chela popelnił ich więcej mając kilkukrotnie szansę na odskoczenie niemcowi. Łamali się na potęgę, nierówna gra z obu stron. Wynik wcale nie obrazuje poziomu spotkania. Jeśli Murray zagra od początku mocno to powinien odprawić Mayera, jednak po tym kursie nie warto grać, a i ryzykować na niemca również.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Djokovic N. - Soderling R. DW 2:0 1,60 7/10
W ostatnich tygodniach Serb stracił tylko dwa sety, z Nadalem w Miami i w Madrycie z Bellucim. Kurs co najmniej dziwny jak dla mnie. Spodziewam się tutaj dwóch setów. Przecież Soderling nie jest w najwyższej formie tutaj 2 mecze i za każdym razem walka na śmierć i życie... Teraz gra zdecydowanie z najlepszym tenisistą na świecie, nie jest w stanie urwać mu seta, no chyba, że Serb będzie mieć jakiś kryzys formy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
O 27

odrzanski

Użytkownik
Soda momentami w meczu z Almagro pokazał, że powoli jego forma wzrasta, nie ukrywam, że Szwed jest moim ulubionym tenisistą i mam nadzieje, ze pokaze jeszcze w tym sezonie na co go stac, ale faktycznie z Djokovicem szanse na ten moment ma marne. Moze i cos w tym meczu powalczy, wygra moze, z 6-7 gemów ale o wygranej chyba nie ma co marzyc. Poza tym wczrajszy mecz jak i ten z Verdasco byl dla Sody bardzo wymagajacy wiec moze odczuwac juz skutki tego turnieju a Djoko od niedzieli odpoczywa bo mecze z Kubotem i Wawrinką to dla niego taki lekki trening przed powaznym graniem.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Lindstedt/Tecau - Bolelli/Fognini +1.5s @ 1.48 5/10 ✅ 26 16
Kurs nie powala ale myśle ze wart uwagi. Końcówka tamtego sezonu jak i ten pokazuje że na podwórku deblowym jest nieregularność, ścisk i chęć gry prawie każdego i reguła bij mistrza rozumiany jako &quot;bij zawodową pare&quot;
Szwed i Rumun w tym sezonie wygrany turniej w Casablance i laba. Porażki z RRH/Venturą czy nawet z Chelą i Soaresem są dla mnie jednak lekką klapą. Oglądając Szweda podczas debla ma się wrażenie że gra w to za kare, ale że dają pieniądze to czemu nie. Szwed słabo się porusza, jego 2bh jest mizerny, a czucie przy siatce jak na takiego gracza z takim stażem nie powalające. W tej drużynie przeważnie wszystko nadrabia Horian który ma świetny serwis i czucie ale w debla gra się we dwóch i czasami mecze z udziałem Lindstedtem wyglądają jakby jego partner grał sam vs 3, na słabe ekipy to może było dobre w Casablance bo tam nie było nikogo ale jednak na Mastersie może być z porządną grą ciężko i z utrzymaniem tego do końca.
Bolelli jeśli mógłby grać w singlu tak dobrze jak w debla spokojnie trzymałby się w TOP80. W grze podwójnej pokazuje te swoje cwaniactwo, serwis wide-out świetny co daje dużo punktów, gra przy siatce nie jednego zadziwia jeśli widzi go pierwszy raz, naprawdę Bolelli mógłby być dobrym deblistą jeśli grałbym z kimś konkretnym w debla, a nie tylko ktoś z DC.
Rok temu właśnie oglądałem mecz deblowy Włochów ze Szwedami. Reprezentanci Trzech Koron jakimś cudem wygrali to spotkanie 57 67 76 63 75 wtedy Lindstedt mial Apselina za partnera, Bolelli grał ze Starace. Robert w pierwszych dwóch setach był okropnie słaby, serwis nie wchodził jeśli chciał szybko kończyć był od razu kontrowany sądze że podobny przebieg będzie miał to spotkanie i zaryzykuje że seta urwą Włosi grają u siebie to już ćwierćfinał Mastersa, a Bolelli na pewno będzie chciał podbić sobie ranking w deblu by zagrać na Szlemach w grze podwójnej może z kimś poważniejszym niż Seppi czy Bracciali
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
suti 16

suti

Użytkownik
Nadal - Cilic ;)
Na ten mecz zdecydowanie Nadal z Handi. Najbardziej widzi mi się tutaj handicap który oferuje firma Pinnacl&#39;e. Nadal (-6) po okazłym kursie 2.20. Mecz który rozpoczyna się o okoły godziny 14:00 będzie meczem ćwierćfinałowym rozgrywanego we Włoszech turnieju ATP. Nadal gra na wysokim poziomie tenis, oglądam jego mecze i widzę że warto praktycznie w każdym jego meczu postawić Handi - chodź też zależy jaka granic. Dlaczego myślę że dziś ta granica zostanie złamana ? A no dlatego że ostanie mecze Nadala na to wskazują - http://www.tenisinfo.pl/?a=player&amp;amp;p1_id=455046 , dodatkowo ostatnie dwa mecze po między tymi zawodnikami to dwie wysokie w gemach wygrane Nadal. Nie przepisuję meczów gdyż to nie ma sensu, jak ktoś będzie chciał skorzystać to podałem linka. Po takim kursie śmiało gram ;)

✅Nadal (-6) 2.20✅
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wyczytałem na jednym forum, że Nadala dopadł jakiś wirus. Pewnie to nic poważnego ale dziele się tym info.
Rafael Nadal
On my way to the tournament. Had fever yesterday and also in the afternoon but I hope things go better today. Thanks once more for your support.
z facebooka
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
john90 115

john90

Użytkownik
A ja podtrzymam typy z wczoraj.
Nadal - Cilic -5.5 gema Expekt 1.75. Nadal wczoraj zagrał naprawdę bardzo dobre spotkanie z Lopezem wygrywając różnicą 6 gemów. Myślę, że dzisiaj podobnie jak wczoraj różnica będzie oscylować w granicach 5-7 gemów. Moim zdaniem kurs wart ryzyka, jednak obawiam się wyniku 6-4; 6-3 ale zobaczymy ;)
Kupon na ✅ ????
drugi typ podobny:
Djokovic - Soderling -4.5 gema Expekt 1.85. O formie Serba wiadomo nie trzeba się rozpisywać. Soda jest #5 rakietą świata, jednak w ostatnich spotkaniach uszedł z życiem w szczególności z Verdasco. Teraz mamy sytuację jaka zawsze była z Nadalem. Wszyscy dodatkowo mobilizują się na spotkanie z Serbem bo niejako jest rakietą #1. Każdy stara się przełamać jego passę i co za tym idzie pokazać się w świecie tenisa z bardzo dobrej strony. Jednak ostatnie wahania Sody podczas jego spotkań pozwalają mi na taki typ. Moim zdaniem duże value -4.5 na Djoko. Wynik 6-4; 6-3 spokojnie moim zdaniem do zdobycia ze strony Serba. Skłoniłbym się nawet tutaj zagrać za dużą kasę, co również uczynię, ale nie namawiam. ????
Pozdrawiam John
 
T 0

---typer15---

Użytkownik
Value w handicapie na Djokovicia? Ja Cię proszę, nie pisz takich bredni !????

Nie rozumiem wielu typów różnych typerów notorycznie przedstawiających zwycięstwo Serba, czy też nawet ze sporą różnicą w gemach.

Ludzie, on jest cżłowiekiem, czy maszyną? Ile z rzędu jeszcze wygra? 40 czy 50, a może 100 meczy z rzędu? Jego ciało niebawem powie STOP, tzw &quot;zmęczenie materiału&quot;. Moim zdaniem widmo krecza jest w każdym jego następnym meczu.

W życiu bym nie grał za sporą stawkę jakiegoś handicapu gemowego na Serba w chwili obecnej. Tym bardziej, iż Szwed ma możliwości i umiejętności, aby tego meczu nie przegrać.

Robin Soderling - Novak Djoković

typ 1: Robin Soderling wygra mecz @ 4.92 PinnacleSports
typ 2: Robin Soderling + 4 gemy @ 2.37 PinnacleSports
typ 3: Robin Soderling + 1.5 seta @ 2.48 Unibet
 
john90 115

john90

Użytkownik
Kolego nie twierdzę, że jest on maszyną. Wiadomo, że passa się kiedyś skończy. Jednak z obecną dyspozycją nie sądzę, żeby zatrzymał się na tak przeciętnie grającym Szwedzie. Prędzej odpuści kolejny turniej przed RG niż teraz. Soda na pewno wyjdzie zmotywowany i nie twierdzę, że nie ma umiejętności by pokonać Novaka. Jednak jego dyspozycja w ostatnich dniach nie powala optymizmem by stawiać na niego. Możliwe, że się przełamie i zacznie grać jak równy z równym, ale nie wydaję mi się, żeby teraz stanął na wyżynach swoich umiejętności i żeby pokonał Serba. Dalej w pełni potwierdzam mój typ, że 6-4;6-3 jest spokojnie do złapania ze strony Djoko. Nie neguje Twojego typu bo możliwe, że Djoko przegra jednak ja stawiam na swoim ;) Wszystko zweryfikuje kort.
Pozdrawiam John
 
robel 153

robel

Użytkownik
Value w handicapie na Djokovicia? Ja Cię proszę, nie pisz takich bredni !????

Nie rozumiem wielu typów różnych typerów notorycznie przedstawiających zwycięstwo Serba, czy też nawet ze sporą różnicą w gemach.

Ludzie, on jest cżłowiekiem, czy maszyną? Ile z rzędu jeszcze wygra? 40 czy 50, a może 100 meczy z rzędu? Jego ciało niebawem powie STOP, tzw &quot;zmęczenie materiału&quot;. Moim zdaniem widmo krecza jest w każdym jego następnym meczu.

W życiu bym nie grał za sporą stawkę jakiegoś handicapu gemowego na Serba w chwili obecnej. Tym bardziej, iż Szwed ma możliwości i umiejętności, aby tego meczu nie przegrać.

Robin Soderling - Novak Djoković

typ 1: Robin Soderling wygra mecz @ 4.92 PinnacleSports
typ 2: Robin Soderling + 4 gemy @ 2.37 PinnacleSports
typ 3: Robin Soderling + 1.5 seta @ 2.48 Unibet
Nie mogłem się powstrzymać widząc takie głupoty. Nie jest jakimś wielkim guru tenisa ale to co napisałeś w tym poście to jakieś jaja &quot;znachorskie&quot;. To ze ostatnio nie ma sobie równych nie znaczy że musi mieś krecz. Równie dobrze krecz może mieć soda. Wiadomo kiedyś passa sie kończy ale na pewno nie z dnia na dzień.
Post do usunięcia
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Value w handicapie na Djokovicia? Ja Cię proszę, nie pisz takich bredni !????

Nie rozumiem wielu typów różnych typerów notorycznie przedstawiających zwycięstwo Serba, czy też nawet ze sporą różnicą w gemach.

Ludzie, on jest cżłowiekiem, czy maszyną? Ile z rzędu jeszcze wygra? 40 czy 50, a może 100 meczy z rzędu? Jego ciało niebawem powie STOP, tzw &quot;zmęczenie materiału&quot;. Moim zdaniem widmo krecza jest w każdym jego następnym meczu.

W życiu bym nie grał za sporą stawkę jakiegoś handicapu gemowego na Serba w chwili obecnej. Tym bardziej, iż Szwed ma możliwości i umiejętności, aby tego meczu nie przegrać.

Robin Soderling - Novak Djoković

typ 1: Robin Soderling wygra mecz @ 4.92 PinnacleSports
typ 2: Robin Soderling + 4 gemy @ 2.37 PinnacleSports
typ 3: Robin Soderling + 1.5 seta @ 2.48 Unibet
Federer miał bodajże 50 pare zwycięstw z rzędu a przecież też jest człowiekiem:]

Wg mnie w Rzymie albo na Roland Garros może przegrać jedynie z Rafą,bo nikt inny w tej chwili nie może zagrozić Serbowi.
 
T 0

---typer15---

Użytkownik
Tak, tak spece tenisowe, grajcie za miliony kolejne pewne zwycięstwa Novaka. Ja swoje wiem - blisko już jest jego wtopy. Ale co ja będę pisał, jak przegracie sporą sumę pieniędzy na Waszym niezniszczalnym bohaterze to sami zrozumiecie.

To tak samo jak ludzie stawiali na zwycięstwa Barcelony i Realu, na ich zwycięstwa z handicapami -1 czy -2 gole, albo overy 2.5 / 3.5 notorycznie w każdym meczu. Później oczywiście na jakimś &quot;etapie&quot; te drużyny zaczynały na swój sposób wtapiać, a ludzie przegrywać spore kwoty.

W bukmacherce już wszystko widziałem, ale jeżeli uważacie, że na chwilę obecną Djoko jest waszą żyłą złota to ja błogosławie Was z tego miejsca.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Na wstępie - nie gram na Nole, bo kursy na niego jak i całą czołówkę są przeważnie żenujące.
Tak, tak spece tenisowe, grajcie za miliony kolejne pewne zwycięstwa Novaka. Ja swoje wiem - blisko już jest jego wtopy. Ale co ja będę pisał, jak przegracie sporą sumę pieniędzy na Waszym niezniszczalnym bohaterze to sami zrozumiecie.
Ty wtopisz więcej na graniu na jego porażkę. Bądźmy szczerzy. Ci co nawet grali na niego po 1,01 są na plus w porównaniu do Ciebie.

W bukmacherce już wszystko widziałem, ale jeżeli uważacie, że na chwilę obecną Djoko jest waszą żyłą złota to ja błogosławie Was z tego miejsca.
Nie tylko ty widziałeś, uwierz mi, że sporo z nas widziało w cholerę i jeszcze trochę.
 
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
Typ trochę pod wrażeniem tego jak Gasquet odprawił Federera.Z początku 10 pkt z rzędu i przełamanie Rogera, ale Gasquet potrafił pozbierać sie i szybko odłamać.Seta co prawda przegrał, ale później grał juz fantastycznie.Trochę szczęścia tez w drugim secie kiedy również musiał nadganiać Federera, ale i to pokazuje, ze naprawdę poczuł sie mocny.Trzeci set to juz koncert przy własnym serwisie.Świetnie trzymał zagrywkę, nie popełniał błędów.To był wreszcie Gasquet grajacy na miarę swojego talentu.

Berdych dzisiaj stracił seta z Nieminenem, wcześniej ograł Monaco.Nie jestem przekonany do tenisa Tomasza, dzisiejszy mecz pokazał, ze jak się go przycisnie to Czech średnio sobie radzi.W Madrycie odpadł z Belluccim, ale nie ma co przywiązywac do tego wiekszej uwagi bo teraz mamy zupełnie inny turniej.Gasquet w Madrycie odpadł juz w pierwszej rundzie, a tu błyszczy.
Także na jutro:
Gasquet @2,20 bet365 ✅✅✅
Do tego jeszcze Murray @1,35 Gamebookers.(Jak ktoś zamierz grać to radze szybko bo kursy lecą) ✅✅✅
Powodzenia;)
Moze jutro Ryszard napsuje troche krwi Nadalowi;)
Dobry mecz dzisiaj, ale też wydatna pomoc Berdycha, co Gasquet skrzętnie wykorzystał.
 
arty 8

arty

Użytkownik
Możliwe, że jutro Nadal wygra 2:0 z Gasquet. 8 spotakań pomiędzy nimi i 8 zwycięstw Nadala, a w tych 8 spotkaniał stracił tylko 4 gemy. Więc statystyki mówią, że powinno to być łatwe zwycięstwo, ale sport to sport i sensacje czasem się zdarzają
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Robin Soderling - Novak Djokovic 1 @ 5.75 Sportingbet
Bardzo ciekawie wygląda ostatni ćwierćfinałowy mecz ostatniego przed French Open turnieju z serii Masters 1000. Stawka spotkania jest spora, zwycięzca zagra w 1/2 z Murrayem, więc najważniejszy krok w drodze do finału trzeba postawić dzisiaj. Wiadomo kto jest w tym momencie lepszym tenisistom, ale obu nie możemy odmówić wielkich możliwości. Na pewno Soderlinga stać na zwycięstwo, wystarczy że będzie miał troszkę lepszy dzień, poprawi formę serwisową, będzie trafiał z głębi kortu i możemy mieć wyrównany mecz. Djokovic w dodatku rozegrał najwięcej spotkań w całym sezonie, to spotkanie wygląda ciekawie, może więc w piątek 13 nastąpi w ATP przełom i wreszcie Nole przegra mecz? Uważam, że szanse są o wiele bardziej wyrównane i warto próbować typu na rozpędzającego się Szweda.
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
Moze jutro Ryszard napsuje troche krwi Nadalowi;)
Dobry mecz dzisiaj, ale też wydatna pomoc Berdycha, co Gasquet skrzętnie wykorzystał.

Z tego co widzialem to Rysio nic wielkiego dzis nie gral choc starczylo to na jeszcze slabiej dysponowanego Berdycha. W meczu z Nadalem bedzie mial bardzo ciezko i mysle ze jakies undery gemowe moga wejsc, ale trzeba to dokladnie przemyslec i poczekac na linie buchmakerskie ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom