>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rzym, 13-20.05.2012

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Almagro - Ćilić @ 1.57 ✅ 62 36 60
Do meczu mało czasu jak i nic odkrywczego na tą metę nic nie będzie. Nicolas jest u mnie bardzo wysoko w rankingu na mączce, a ten sezon ma świetny choć chyba mam zastrzeżenia do jednego turnieju w tym sezonie na mączce, ale to nie jest teraz aż tak istotne.
Marina też bardzo lubię bo chłop się stara, lecz nawet ze stylem który poprawią to nie jest typowy tuz na mączkę i to jeszcze na takiego rywala którym jest Hiszpan.
W tym spotkaniu w większości wszystko zależy od Nicolasa, albo będzie grał na wysokim poziomie albo od początku będzie błądził i nie robił problemów Chorwatowi, po takim kursie zaryzykuje na &quot;Cygana&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
A co myślicie dziś o pograniu Kohlschreibera ? Ostatni turniej Niemca był świetny w jego wykonaniu. Oglądałem jego spotkania mało niewymuszonych błędów, masa długich mocnych returnów, świetnie ustawiał rywali backhandem. Piszę tutaj oczywiście o turnieju w Monachium, w Madrycie uległ Monfilsowi 1-2, również to spotkanie oglądałem i uważam, że Niemiec wciąż jest w wysokiej formie. Co można napisać o Isnerze ? Zagrał ostatnio w końcu na mączce i przegrał z Cilicem po dwóch tie breakach, w tym samym turnieju Kohl w finale ograł Marina 2-0. Dziwią mnie trochę kursy, tym bardziej, że zawodnicy grają na clay&#39;u. Uważam, że po tym co obejrzałem w ostatnich spotkaniach Philippa warto zaryzykować kursy od 2.2 do 2.4, grać Isnera w tym meczu za 1.5 to chyba pomyłka.
Kohlschreiber 2.35 bet-at-home
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Almagro - Ćilić @ 1.57
Do meczu mało czasu jak i nic odkrywczego na tą metę nic nie będzie. Nicolas jest u mnie bardzo wysoko w rankingu na mączce, a ten sezon ma świetny choć chyba mam zastrzeżenia do jednego turnieju w tym sezonie na mączce, ale to nie jest teraz aż tak istotne.
Marina też bardzo lubię bo chłop się stara, lecz nawet ze stylem który poprawią to nie jest typowy tuz na mączkę i to jeszcze na takiego rywala którym jest Hiszpan.
W tym spotkaniu w większości wszystko zależy od Nicolasa, albo będzie grał na wysokim poziomie albo od początku będzie błądził i nie robił problemów Chorwatowi, po takim kursie zaryzykuje na &quot;Cygana&quot;
Jaki świetny sezon Almagro co ty człowieku piszesz II runda w Monte Carlo II w Barcelonie III w Madrycie. To są świetne wyniki na Almagro na jego ulubionej mączce. Cilic nie jest specjalistą n akortach ziemnych jednak ostatnio w wysokiej formie finałw Monachium III runda wMadrycie. Moim zdaniem szanse 50/50
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
A co myślicie dziś o pograniu Kohlschreibera ? Ostatni turniej Niemca był świetny w jego wykonaniu. Oglądałem jego spotkania mało niewymuszonych błędów, masa długich mocnych returnów, świetnie ustawiał rywali backhandem. Piszę tutaj oczywiście o turnieju w Monachium, w Madrycie uległ Monfilsowi 1-2, również to spotkanie oglądałem i uważam, że Niemiec wciąż jest w wysokiej formie. Co można napisać o Isnerze ? Zagrał ostatnio w końcu na mączce i przegrał z Cilicem po dwóch tie breakach, w tym samym turnieju Kohl w finale ograł Marina 2-0. Dziwią mnie trochę kursy, tym bardziej, że zawodnicy grają na clay&#39;u. Uważam, że po tym co obejrzałem w ostatnich spotkaniach Philippa warto zaryzykować kursy od 2.2 do 2.4, grać Isnera w tym meczu za 1.5 to chyba pomyłka.

Kohlschreiber 2.35 bet-at-home

Typowa analiza pod Niemca, Isner samym serwisem jest w stanie nabić sobie kilka własnych gemów serwisowych, mocny forhand, dobra gra z głębi kortu. Niemiec przegrał z Monfilsem i tak jak mówisz zagrał dobrze w Monachium, ale przecież grał u siebie, a to też ma znaczenie. Ostatnie zdanie zostawię bez komentarza bo 1,5 na Isnera nawet bez formy to dobry bet. Ja pobieram i dorzucam Almagro za 1,5 i ako 2,25 mnie w pełni zadowala. Zobaczymy kto wygra ;)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Niemiec grający u siebie to potęga i finezja, co pokazywał Kolba wielokrotnie. Niemiec poza krajem to zwykły niemiec, ot co.
Isner odpadł z dobrze grającym Ciliciem. Do tego nie przypasowała mu nawierzchnia. A tam, ten turniej w Madrycie to jakiś bajzel który za rok będzie zmieniony, inaczej połowa tutaj nie zawita. Biegniesz biegniesz i nagle możesz zrobić szpagat z przysłowiowej dupy.
John pokazał ze na CEGLE, grać jak najbardziej umie. Myślę ze jest świadomy co umie Kohli i zepnie się aby znowu nie odpaść w 1 rundzie. Kurs do brania, bo to nie te 1.20 co ostatnio dawali.
John Isner @1.50 ✅✅
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Jaki świetny sezon Almagro co ty człowieku piszesz II runda w Monte Carlo II w Barcelonie III w Madrycie. To są świetne wyniki na Almagro na jego ulubionej mączce. Cilic nie jest specjalistą n akortach ziemnych jednak ostatnio w wysokiej formie finałw Monachium III runda wMadrycie. Moim zdaniem szanse 50/50
Tak sie zastanawiam czy to jest jakis prowokacyjny komentarz czy sobie kpisz poprostu. Jak bierzesz sie za pisanie analizy to zrob to OBIEKTYWNIE. Monte Carlo odpadniecie ze Stasiem, Barca - ze swietnym Milosem ktory pozniej wywali z turnieju Mareja a przegral z Ferrerem po 2 tie breakach i wreszcie Madryt gdzie przegral z Ferrerem. Slabo? Czy ktorakolwiek z tych przegranych przynosi mu wstyd badz tez pokazuje ze jest w slabej formie? Poprostu trafil na godnych rywali z ktorymi mial prawo przegrac. Kogo takiego pokonal Cilic w Monachium bo twierdzisz ze jest w wysokiej formie? Pokonanie Bachingera, Juznego czy Haasa to tego oznaka?
Niemiec grający u siebie to potęga i finezja, co pokazywał Kolba wielokrotnie. Niemiec poza krajem to zwykły niemiec, ot co.
Isner odpadł z dobrze grającym Ciliciem. Do tego nie przypasowała mu nawierzchnia. A tam, ten turniej w Madrycie to jakiś bajzel który za rok będzie zmieniony, inaczej połowa tutaj nie zawita. Biegniesz biegniesz i nagle możesz zrobić szpagat z przysłowiowej dupy.
John pokazał ze na CEGLE, grać jak najbardziej umie. Myślę ze jest świadomy co umie Kohli i zepnie się aby znowu nie odpaść w 1 rundzie. Kurs do brania, bo to nie te 1.20 co ostatnio dawali.
John Isner @1.50
Moim zdaniem wieksze szanse mialby Isner wlasnie tam w Madrycie niz gdziekolwiek indziej. Ta pseudo maczka byla na pewno duzo szybsza niz ta tutaj w Rzymie wiec Isner bedzie mial tu ciezko. O jakim 1.20 mowisz tak na marginesie? Jakbym mial cos tu grac to over 22.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Jaki świetny sezon Almagro co ty człowieku piszesz II runda w Monte Carlo II w Barcelonie III w Madrycie. To są świetne wyniki na Almagro na jego ulubionej mączce. Cilic nie jest specjalistą n akortach ziemnych jednak ostatnio w wysokiej formie finałw Monachium III runda wMadrycie. Moim zdaniem szanse 50/50
Wzgląd w statystyki i wyniki jak w twoim przypadku to czasami za mało, by określić czy tenisista ma świetny sezon (czyt. gra dobrze), czy nie. Trzeba troszkę pooglądać, bo wynik nie zawsze jest przekładem na dyspozycje danego zawodnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Moim zdaniem wieksze szanse mialby Isner wlasnie tam w Madrycie niz gdziekolwiek indziej. Ta pseudo maczka byla na pewno duzo szybsza niz ta tutaj w Rzymie wiec Isner bedzie mial tu ciezko. O jakim 1.20 mowisz tak na marginesie? Jakbym mial cos tu grac to over 22.5
teoretycznie powinien mieć, ale wyszło inaczej
1.20 jak z Mayerem chociażby. A styl Mayera i Kohliego bardzo podobny
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
1.59 w pinnacle to według mnie promocja ;] ale zobaczymy po meczu.
Co myślicie o zagraniu ze cały turniej wygra Federer po kursie 6,00. ma on według was szanse na wygranie tego turnieju?
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Jak dla mnie Federer nie wygra turnieju, stawiam Nadala, chociaż po ostatniej wpadce może róźnie być. Isner to znów nie jest taka promocja, nie jest w swojej najlepszej formie ale powinien wygrać.
 
A 11

algeroth

Użytkownik
Ja uważam, że Federer może to wygrać. Djoko odpadł więc w finale go nie zobaczy. Prawdopodobnie z Nadalem moze spotkac sie w polfinale. Jak wiadomo polfinal to nie final wiec nie ma takiej presji. Jak dla mnie obecnie Federer mimo, że w Rzymie jest to mączka jest tutaj minimalnym faworytem
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
1.59 w pinnacle to według mnie promocja ;] ale zobaczymy po meczu.
Co myślicie o zagraniu ze cały turniej wygra Federer po kursie 6,00. ma on według was szanse na wygranie tego turnieju?
pewnie, ze ma, tak jak kazdy inny, dopoki nie przegra szansa jest :p

ale tak serio, to jest to juz troche wiekowy facet, a przeciez kilka dni temu wygral final w Madrycie, a to go troche sil kosztowalo...
do tego wez pod uwage, ze Rafa gra, a po nie wiem czy to dobre okreslenie &#39;blamazu&#39; w Madrycie za wszelka cene bedzie chcial tutaj wygrac, wiec mysle, ze Roger nie da rady...
 
A 11

algeroth

Użytkownik
pewnie, ze ma, tak jak kazdy inny, dopoki nie przegra szansa jest :p
ale tak serio, to jest to juz troche wiekowy facet, a przeciez kilka dni temu wygral final w Madrycie, a to go troche sil kosztowalo...
do tego wez pod uwage, ze Rafa gra, a po nie wiem czy to dobre okreslenie &#39;blamazu&#39; w Madrycie za wszelka cene bedzie chcial tutaj wygrac, wiec mysle, ze Roger nie da rady...
To, ze jest wiekowy nie znaczy, ze slabszy kondycyjnie. Jakoś tenisisci potrafia wytrwać turnieje przygotowawcze potem całego wiekiego szlema gdzie troche wiecej meczow i setow sie gra, wiec sadze, ze sily to on ma. Zobaczymy jak z ambicja.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Ja uważam, że Federer może to wygrać. Djoko odpadł więc w finale go nie zobaczy. Prawdopodobnie z Nadalem moze spotkac sie w polfinale. Jak wiadomo polfinal to nie final wiec nie ma takiej presji. Jak dla mnie obecnie Federer mimo, że w Rzymie jest to mączka jest tutaj minimalnym faworytem
Djoko odpadl? Ciekawe ... Federer jak dojdzie do 1/2 to bedzie gral z Djokiem, a nie Nadalem. Moim zdaniem turniej wygra albo Nadal albo Fed, Djoko mnie w ogole nie przekonuje w tym sezonie a w szczegolnosci na maczce. No ale zobaczymy, bylo by swietnie zobaczyc jeszcze Rogera na 1 miejscu ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Nole nie ma szans na tryumf w turnieju ATP Rome także moim zdaniem, nie zdziwię się jak odpadnie w III rundzie z kimś popdanie ???? Finał Federer - Nadal i ten drugi wygrywa. Ale to wszystko wrożenie z fusów, okaże się wszystko po pierwszych 2 meczach tej trójki na co ich stać.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
No i zapowiadało się na szybki mecz, godzinka + prysznic ale Kolba swoje dopomógł. Już zbierałem się do oddania honoru dla typujących, tu też kibicującym dla Niemca ale fajnie ze John się podniósł
lekki typ na jutro:
Sam Querrey - Jarkko Nieminen @1.80 ⛔⛔
Sam na cegle to nie będzie nic więcej jak serwis i czytelna gra. Gratuluje mu wygrania kwietniowego Challengera oraz pokonania w Rzymie Kukushkina, lecz zaufania dużego nie nabieram dzięki temu do niego. Nieminen gracz wszechstronniejszy, obojętnie od nawierzchni. Zresztą to człowiek dosyć uniwersalny i wszędzie się odnajduję. Kapitalna lewa ręka, mocna - szybka ofensywa, rotowany serwis. Gracz zawsze obiecujący i wyróżniający się w &quot;środku&quot; setki. Bardzo dobry i agresywny return. Oczywiście od razu go nie dopadnie, bo musi wejść w mecz. Tym bardziej ze ostatnio jest pod formą. Ale w MC jak nie Nadal, to w Barcelonie świetnie dysponowany Lopez, tu też w Belgradzie 2 mecze podczas jednego dnia no i tak to się układało. Ostatnie wyniki Amerykanina są fajne, nawet bardzo, lecz rywale prócz Kazacha byli tacy sobie. Mam nadzieje ze Jarkko obudzi się z racji ze to Masters. Po takim kursie na pewno warto.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Ferrer-Verdasco
Typ:1
Kurs:1.25
Bukmacher:Expekt
Witam serdecznie jeśli chodzi o powyższy typ to nie widzę innej szansy jak wygrana Ferrera, Verdasco po wygraniu seta 6-0 z Dolgo absolutnie mnie do niczego nie przekonał, tym bardziej że mamy tu ulubioną nawierzchnie Ferrera dzięki której będzie mógł przebijać do bólu licząc na niewymuszone błędy(i takowe będą)Verdasco, jeśli podejdzie skoncentrowany i z ambicją do tego meczu David pewna 1, warto.
Gasquet-Melzer
Typ:1
Kurs:1.35
Bukmacher:Expekt
Podobna sytuacja jak wyżej, Gasquet który szanuję piłki myślę że również wypunktuje tu Austriaka, gdyby to był hard miałbym obawy i to spore ponieważ potrafi zaskoczyć wygraną z czołówki jak i światowymi pięknymi zagraniami ale ten poziom jest niestety nierówny i zdarza mu się rzadko(ostatnimi czasy)grać na nim przez dłuższy czas, dlatego swój typ opieram na doświadczeniu i &quot;równej grze&quot; Francuza, warto.
Kubot-Starace
Typ:2
Kurs:1.65
Bukmacher:Expekt
Buki wystawiając kursy w tym spotkaniu opierały się głównie chyba na rankingu który Polak sobie wyrobił grając w niskiej rangi turniejach i challengerach i dobrze bo grając w dużych byłby teraz może poza 100 atp a tak jest na 50 którymś, ale do rzeczy Włoch ma niezłe dni, pokazuje że mączka to jego ulubiona nawierzchnia a to że gra w dodatku u siebie powoduje że bez zastanowienia biorę ten kurs, lokata jak ta lala, warto.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Buki wystawiając kursy w tym spotkaniu opierały się głównie chyba na rankingu który Polak sobie wyrobił grając w niskiej rangi turniejach i challengerach i dobrze bo grając w dużych byłby teraz może poza 100 atp a tak jest na 50 którymś, ale do rzeczy Włoch ma niezłe dni, pokazuje że mączka to jego ulubiona nawierzchnia a to że gra w dodatku u siebie powoduje że bez zastanowienia biorę ten kurs, lokata jak ta lala, warto
Przecież za wygadywanie takich głupot to powinno się dostać co najmniej tygodniowy zakaz pisania tutaj. Boże, widzisz a nie grzmisz, typu nie neguję, ale sama analiza woła o pomstę do nieba. W jakich to challengerach Kubot wyrobił sobie ranking w ostatnich latach ? Coś mnie ominęło ? Kubot wygrywa challki, o których ja nic nie wiem ? Najniższą rangą są turnieje ATP 250, a i w tych turniejach często obsada jest świetna, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Ostatnia rzecz. O jakich niezłych dniach Włocha mówisz bo nie rozumiem ? Porażki w ostatnich czasach z Bedene, Andujarem, Almagro, Balzasaem i Tomicem to są te niezłe dni ? A może skreczowany pojedynek w Madrycie z Hermidą (kto to w ogóle jest ?). Nie wiadomo czy coś poważniejszego nie dolega Włochowi, jeżeli byłby w pełni zdrów może bym na niego postawił, jednak ja teraz spokojnie czekam na wyjaśnienia. W jakich challengerach Kubot sobie wyrobił ranking, i o jakich dobrych dniach Włocha piszesz ?
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Verdasco (+4,5g) - Ferrer 1,91 ✅
Betsson

Dasco w świetnej formie, limit wpadek wyczerpał już chyba w meczu z Berdychem. Ferrer z Berdychem nie ma nic wspólnego, jego gra to przebijanie przebijanie i jeszcze raz przebijanie. Wątpię by handi nie zostało pokryte, uważam że Verdasco może to wygrać.
Szanse oceniam na 65%, co daje value = 1,24
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Starace - Kubot na live po kilku piłkach jeśli zdrowotnie nie dolega nic Włochowi u siebie na ziemi faworytem, h2h pokazuje jak nie wygodny to rywal dla Polaka. Do tego choćby w zeszłym roku Włoch pokazywał wielokrotnie jak dobrze czuje się na tej nawierzchni tocząc wyrównane boje z czołówką specjalistów od tej nawierzchni. Kubot wiadomo dobry występ podczas French Open, ale oprócz tego bardzo przeciętnie na ziemi, podobnie jak i w tym sezonie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom