>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Stuttgart, Newport, Bastad & Umag, 09-15.07.2012

Status
Zamknięty.
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Granollers M. - Starace P. 1 1.40

Nie ma co sie rozpisywac, moze 2-3 lata temu mozna by sie zastanowic nad sensem grania tego kursu. Obecnie 1.4 to prezent. Starace w ostatnich 2 turniejach kreczowal kolejno w Hertogenbosch i na kortach Wimbledonu. Jego dyspozycja pozostawia wiele do zyczenia. Marcel ostatnio przegrywal jednak grass to nie jego nawierzchnia. Teraz wraca na maczke i powinien zmiesc z kortu weterana z Wloch.

Hewitt L. - Smyczek T. +1.5 2 1.55

Ogladajac wczorajszy mecz Hewitta z Pospisilem mialem wrazenie ze lepsze widowiska rozgrywaja amatorzy na boiskach szkolnych. To co wyprawial Vasek powinno byc puszczane w Wattsach, do tego Hewitt rowniez calkowicie pod forma i jesli trafi na kogos kto solidnie poserwuje pozegna sie z turniejem. Smyczek jest ograny w tym roku w przeciwienstwie do Hewitta, ostatnie 4 spotkania zwycieskie, nie widzialem tego z Istominem, ale nie chce mi sie wierzyc ze jesli Uzbek przegral ze Smyczkiem 0-2 to Amerykanin nie bedzie w stanie urwac dzis chociaz seta zenujaco prezentujacemu sie Lleytonowi.

Huey T.-C./Inglot D. - Johnson S./Kudla D. DW 2-0 1.75

Inglot i Huey + trawa i na pewno mozemy spodziewac sie ze w tym turnieju powalcza o najwyzsze cele. Wygrali w tym roku dobrze obsadzony turniej w Nottingham w finale wygrywajac z triumfatorami Wimbledonu Marrayem i Nielsenem. Oni sami w Wimbledonie pograli malo bo odpadli w 1 rundzie ale z wyjadaczami Erlichem i Ramem (porazka 2-3). Ich przeciwnicy ? W deblu to para no name nie powinni miec podjazdu do tak regularnie grajacej pary jak Filipinczyk i Angol. Kurs na 2-0 zachecajacy zdecydowanie polecam.

Ponadto przychylam sie do typow na Rosola, Fleming/Hutchins , Lindsted/Tecau a do tego Nishikori.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 1

slomka69

Użytkownik
Isner J. - Mahut N. (+1.5 seta) 11.07.2012 20:30
Typ: 2
Kurs: 1.55
Buk: BAH
Ocena: 5.5/10
Kolejne spotkanie jakie wybieram z kortów trawiastych w Newport to mecz pomiędzy Isnerem a Mahutem. Według informacji w zamieszczonych w internecie grali oni ze sobą grali dwa razy na kortach trawiastych Wimbledonu i dwa razy wygrał Isner. Jedno spotkanie odbywało się na krocie twardym w turnieju Hopman Cup i również wygrał Isner, czyli H2H na jego korzyść 3-0. W setach jest 8-2 dla Isnera.
Wczorajsze spotkanie Isnera pokazało, że aktualnie on nie jest taki mocny jak nam się wydaje. O mały włos nie przegrał z zawodnikiem z Ukrainy myślę że trochę więcej doświadczenia z jego strony i Isner mógłby się pożegnać z turniejem. Dzisiejsze spotkanie będzie jego trzecim spotkaniem na trawie. Na Wimbledonie odpadł on bardzo szybko, bo w pierwszej rundzie.
Dla Mahuta turniej w Newport będzie trzecim turniejem. Po RG brał on udział w turnieju w Londynie jednak rozegrał on tam tylko trzy spotkania, później był na turnieju w Wimbledonie w drugiej rundzie przegrał on z tym samym zawodnikiem co Isner i po podobnej walce. Jego pierwszy mecz na tym turnieju przyszedł mu bardzo gładko i pierwszego seta wygrał do 0. Myślę, że z obecną słabą formą Isnera stać go na pewno na co najmniej wygranie jednego seta.
 
eror26 39

eror26

Użytkownik
Tenis, ATP Umag 11.07.12 17:00
Spotkanie: Martin Klizan - Matthias Bachinger⛔????0-6,6-2,4-6
Typ: Sety 2-0 Klizan
Kurs: 2.07
Buk:Pinnacle

Dziś o godzinie 17 na kortach ziemnych w Chorwackim Umag spotkaja się 60 ATP Martin Klizan i 108 ATP Matthias Bachinger. Obaj zawodnicy jeszcze nigdy nie grali ze sobą. Ja jednak wybieram w tym spotkaniu Klizana, który już w pierwszym meczu mnie nie zawiódł i pokazał że jest w formie.Jego przeciwnik natomiast pokonał po ciężkim boju 143 ATP Joao Souse 6-7,6-1,7-6. Ulubionymi nawierzchniami Bachingera są korty trawiaste i twarde na których mimo wszystko w tym roku nie zachwycał.Natomiast na kortach ziemnych gra w tym sezonie dużo słabiej niż jego przeciwnik ze Słowacji, dla którego jest to ulubiona nawierzchnia. Warto zwrócić uwagę że Martin Klizan to tenisista leworęczny, a z takimi Bachingerowi gra się ciężko, dlatego też uważam, że Słowak od początku spotkania przejmie inicjatywę i zakończy spotkanie w dwóch setach. Klizan to mistrz turnieju juniorskiego Roland Garros z 2006 roku i od tamtej pory systematycznie pod okiem znakomtego trenera Karola Kucery pnie się w górę rankingu ATP. Dziś powinien znów pokazać swoja dobrą dyspozycję dlatego ryzkuję i pobieram miły kurs na 2-0 w setach dla mnie odważnych polecam handicap gemowy -3,5 po 1,74 pozdrawiam i powodzenia!
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Hewitt - Smyczek powyżej 22.5 gemów 1.83 bet365 ✅✅✅
Jak na moje Smyczek musi ugrać co najmniej seta z będącym w słabej dyspozycji Hewittem. Ba, może nawet ograć go 2:0, co wtedy trochę podłamało by mój typ. Wiemy jak łatwo Tim ograł Istomina (sam się na tym dotkliwie przejechałem). A Hewitt? Jego wczorajszy przeciwnik zagrał na bardzo słabym poziomie, zresztą on sam też, do tego od dawna jest bardzo pod formą. I na pewno z tak grającym Smyczkiem łatwo mu nie będzie.
Do tego na szybko:
Ferrer - Bolelli 2:0 1.12✅
Querrey - Sela 1 1.18 ⛔
Phau - Rosol 2 1.40 ⛔
Isner - Mahut powyżej 23.5 gemów 1.57 ⛔ - 6-2, 7-6 - dlaczego Mahut przespał 1. seta?!
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Brown wysokiej klasy zawodnikiem nie był nigdy, ale gdy jest w formie - potrafi zaskoczyć. Jest dość niedocenianym tenisistą, ale narzędzia i styl jaki preferuje pasują na tego typu nawierzchnie w Niemczech. Posiada dobry FH czy BH i również potrafi zaatakować przy siatce, czym sieje spustoszenie wobec swoich przeciwników. Wczoraj po dosć długim boju pokonał faworyzowanego Dayddenke. Dziś zadanie nieco trudniejsze, tym bardziej że Paire ostatnio w sprzyjającej dyspozycji zaliczając fajny okres na grassie. Obaj grali razem przed rokiem, gdzie Dustin pokonał Francuza w Romie po 3 setowym meczu. Dziś może być trudniej, ale szans Jamajczyka tutaj nie skreślam ,bo ostatio nieźle sobie radzi. Moja propozycja to zwycięstwo Browna, a dla mniej odważnych - bardziej prawdopodobna podpórka gemowa.

Dustin Brown @ 2,96 Pinnacle ✅ (7-6, 4-6, 6-1)
Dustin Brown +3,5 games @ 1,80 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
duo 303

duo

Użytkownik
Marcel Granollers - Potito Starace

Jeden z pewniejszych meczy w dzisiejszej ofercie jak dla mnie. Dla Granollersa będzie to pierwszy mecz w tym turnieju, natomiast Starace już swój &quot;debiut&quot; w Umag ma za sobą. Zacznijmy od Starace. Włoch w pierwszej rundzie za rywala miał 427 w rankingu Słowaka Ivo Kleca, który nie reprezentuje kompletnie nic (przegrywał ostatnio z zawodnikami z przedziału 400-900 rankingu ATP i to wcale nie po jakiejś zaciętej walce). Wydawałoby się, że takiego grajka Starace powinien rozłożyć bez większego trudu. Nic bardziej mylnego. Starace wygrał co prawda 2-0 ale łatwo nie miał 6-3 7-6 i tiebreak wygrany 10-8 pokazują to bardzo wyraźnie. Czyżby Słowak doznał olśnienia w Umag i zaczął tak dobrze grać? Wątpliwe. 0 asów 2 df procent pierwszego serwisu na poziomie 62% - nic nadzwyczajnego. Przed tym turniejem Starace 2 razy kreczował i trochę obawiam się aby dziś sytuacja się nie powtórzyła, gdyż gram w buku gdzie krecz=zwrot, ale oczywiście można zagrać krecz=wygrana. Granollers natomiast 24 w rankingu ATP po okresie gry na trawie wraca na swój ulubiony clay. Ostatnio forma całkiem niezła, gdyż na Wimbledonie, choć odpadł w pierwszej rundzie to po dobrej wyrównanej walce z Troickim (5:7 6:7 6:3 6:2 6:8), wcześniej porażka z Istominem w Eastbourne, jednak tam też mecz stał na ostrzu noża i Hiszpan mógł to wygrać (1:6 6:4 6:7). Teraz gdy wraca na ziemię powinien zacząć od pewnego zwycięstwa.

Marcel Granollers - Potito Starace ▶ Marcel Granollers @1.50




Martin Klizan - Matthias Bachinger

Mecz już nieco &quot;oklepany&quot; pod kątem analiz tutaj ale i ja dorzucę swoje 3 grosze. Bachinger w pierwszej rundzie pokonał po 3-setowym boju Joao Sousę (6:7 6:1 7:6). Oprócz drugiego seta, gdzie Bachinger nieco lepiej trzymał serwis (bo to jest jedyny powód takiego wyniku, 1 set 1/4bp obronione, 3 set co prawda tylko raz dał się złamać ale musiał 9 razy bronić bp, jedynie w drugim secie ani razu nie dał rywalowi szansy na przełamanie). Sousa to wcale nie jakiś dobry zawodnik i do tego raczej nieco pod formą, także Bachinger najtrudniejszego zadania nie miał i pomimo słabego trzymania serwisu, dawał radę odłamywać. Dziś rywal dużo bardziej wymagający. Klizan, jeżeli dziś także będzie miał tyle szans na przełamanie Niemca co Sousa to raczej wykorzysta to bezlitośnie. To, że potrafi takie coś wykorzystać pokazał przedwczoraj wykorzystując 5 na 9 bp i łamiąc Bedene 5 razy na jego 8 gemów serwisowych. Bedene słabszy od Bachingera raczej nie jest także dziś Klizan powinien zanotować nie gorszy występ.

Martin Klizan - Matthias Bachinger ▶ DW 2-0 @2.10
 
H 32

hardrigar

Użytkownik
Patrze i oczom nie wierze, te turnieje są ustawiane jak nic - nie warto tu grosza inwestować bo na wszystkim można się przejechać.
Wczoraj D. Istomin który po prostu odpuścił sobie mecz (co prawda nie oglądałem bo nie miałem możliwości, ale z absolutnym przeciętniakiem ugrać 6 gemów to po prostu wstyd), ale nie o tym mowa.
Oglądam właśnie O. Rochus - K. Nishikori i tak, postawiłem zwycięstwo Nishikori&#39;ego, więc połowa będzie uważała, że &#39;narzekam&#39; i trzeba było nie grać. UWAGA, Japońćzyk prowadził 5:4 z przewagą przełamania, po czym oddał swój serwis do 0, ktoś powie zdarza się? Okej, zdarza się. Doszło do tie-break&#39;a gdzie prowadził kolejno 4-0, 5-1 i 5-2 po czym przegrał. Przepraszam bardzo, ale w takie cuda to ja nie wierze, dziękuję i tych podrzędnych turniejów, szczególnie w początkowych fazach będę unikał, bo to nie zawodnicy decydują o wydarzeniach na korcie, a sponsorzy i bukmaherzy.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Patrze i oczom nie wierze, te turnieje są ustawiane jak nic - nie warto tu grosza inwestować bo na wszystkim można się przejechać.
Wczoraj D. Istomin który po prostu odpuścił sobie mecz (co prawda nie oglądałem bo nie miałem możliwości, ale z absolutnym przeciętniakiem ugrać 6 gemów to po prostu wstyd), ale nie o tym mowa.
Oglądam właśnie O. Rochus - K. Nishikori i tak, postawiłem zwycięstwo Nishikori&#39;ego, więc połowa będzie uważała, że &#39;narzekam&#39; i trzeba było nie grać. UWAGA, Japońćzyk prowadził 5:4 z przewagą przełamania, po czym oddał swój serwis do 0, ktoś powie zdarza się? Okej, zdarza się. Doszło do tie-break&#39;a gdzie prowadził kolejno 4-0, 5-1 i 5-2 po czym przegrał. Przepraszam bardzo, ale w takie cuda to ja nie wierze, dziękuję i tych podrzędnych turniejów, szczególnie w początkowych fazach będę unikał, bo to nie zawodnicy decydują o wydarzeniach na korcie, a sponsorzy i bukmaherzy.
Sam Querrey też dzisiaj dokonał wydaje się niemożliwego, przegrywając wygrany mecz.
Trzeba też pamiętać, że trawa w Newport jest inna od tych w Europie, stąd nie wszyscy sobie z nią radzą i kilku faworytów już zostało sprowadzonych na ziemię.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Takie nagłe zwroty mają miejsce codziennie, w każdym sporcie...
Przy okazji warto odnotować, że Smyczka bez problemu stać na wygrane z zawodnikami pokroju Istomina. Jego problem to straszne wachania formy, nie brak umiejętności.
 
kamil2371 4

kamil2371

Użytkownik
Patrze i oczom nie wierze, te turnieje są ustawiane jak nic - nie warto tu grosza inwestować bo na wszystkim można się przejechać.
Wczoraj D. Istomin który po prostu odpuścił sobie mecz (co prawda nie oglądałem bo nie miałem możliwości, ale z absolutnym przeciętniakiem ugrać 6 gemów to po prostu wstyd), ale nie o tym mowa.
Oglądam właśnie O. Rochus - K. Nishikori i tak, postawiłem zwycięstwo Nishikori&#39;ego, więc połowa będzie uważała, że &#39;narzekam&#39; i trzeba było nie grać. UWAGA, Japońćzyk prowadził 5:4 z przewagą przełamania, po czym oddał swój serwis do 0, ktoś powie zdarza się? Okej, zdarza się. Doszło do tie-break&#39;a gdzie prowadził kolejno 4-0, 5-1 i 5-2 po czym przegrał. Przepraszam bardzo, ale w takie cuda to ja nie wierze, dziękuję i tych podrzędnych turniejów, szczególnie w początkowych fazach będę unikał, bo to nie zawodnicy decydują o wydarzeniach na korcie, a sponsorzy i bukmaherzy.
Zgadzam się w 100%. Co do tego nieszczęsnego tie-breaka, to Nishikori prowadził nawet i 5:0, a od stanu 6:2 nawet nie starał się stwarzać pozorów, że chce utrzymać piłkę w korcie. Po prostu wywalał wszystko jak leci w pierwszym uderzeniu. Żenada. Do IO chyba odpuszczę sobie granie, bo to nie ma sensu. Trzeba naprawdę dobrze trafić, żeby coś ustrzelić. W drugim secie Japończyk przełamał, prowadzi 2:1 i serwuje, ale jakoś nadal nie jestem przekonany co do jego zwycięstwa.
 
H 32

hardrigar

Użytkownik
Takie nagłe zwroty mają miejsce codziennie, w każdym sporcie...
Przy okazji warto odnotować, że Smyczka bez problemu stać na wygrane z zawodnikami pokroju Istomina. Jego problem to straszne wachania formy, nie brak umiejętności.
Zaraz zaraz, nikt nie mówi tutaj o nagłych zwrotach akcji, świetnej grze przeciwnika. Tak jak kolega wyżej napisał, Japończyk za przeproszeniem od stanu 5-1 czy nawet 5-0 w Tie-breaku po prostu wszystko wypieprzał w out. Ostatnia wymiana przy stanie 6-7 dla Rochusa zacięta, ale też mógł zaatakować po linii i pójść do siatki to dosłownie przebił piłkę wzdłuż linii i został w środku kortu. Jakby nie spojrzeć po prostu oddał seta bo &#39;miał oddać&#39; i tyle, dziwne tylko, że pozwolił sobie na zrobienie takiej przewagi, mniej podejrzane byłoby przegranie go po zaciętej walce niż zagranie 6 out&#39;ów z rzędu.

W tej chwili prowadzi, jestem ciekawy jak to się skończy. Był moment, że kursy wahały się w granicy 1,8 a nawet jeśli się nie przewidziałem to mignęło mi 2,1 - w co jednak wątpię bo bez przesady. Chciałem podbić jego zwycięstwo ale po tamtym tie-breaku zabrakło odwagi, ciekawe czy będę żałował.
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Panowie spokojnie, Nishi ma 4-1 w 3 secie i serwuje jakby teraz to przegral to mozna mowic o jakims walku. Jesli interesujecie sie tenisem i czasem mieliscie okazje ogladac spotkanie Japonczyka to juz nie takie cuda sie w nich zdarzaly. Troche bardziej moze dziwic to co robi Marcelo Granollers w meczu ze Starace ... Ten turniejw Umag jest moim zdaniem bardziej podejrzany niz W Newport...
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Troche bardziej moze dziwic to co robi Marcelo Granollers w meczu ze Starace
Ale jednak patrząc na grę Granollersa widać, że mu zależy, ale nie zawsze wychodzi. Tutaj o ustawieniu nie może być mowy.
Jak na moje to po prostu za bardzo się spinacie i tak gdzie wam &quot;pewniak&quot; nie wchodzi doszukujecie się przekrętu - jak Nadal odpadł w II rundzie Wimbledonu przy kursie 1.01 też tak pisaliście?
 
R 72

ratek3

Użytkownik
Mam Granollersa i nie wierze, ze wygra. Ten turniej to jakies jaja sa. Granollers przegrywa z wlochem bez formy z ktorym prowadzil po 1-szym secie. Obecnie jest 2-1 dla Granollersa ale watpie zeby dal rade odlamac i wyrownac stan meczu i walczyc o zwyciestwo
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Panowie, widzę, że z ciekawej dyskusji zrobił się taki mini-livescore.
Już kiedyś o tym pisałem. Jeśli chcecie porozmawiać o &quot;ustawkach&quot; (oczywiście kulturalnie, bez wyrażania żalów), to tutaj jest taki temat:
http://forum.bukmacherskie.com/f12/ustawianie-meczy-w-tenisie-60051.html
ale wtedy nikt nie bedzie tam zagladal,a tutaj jest rozmowa o danym turnieju, ja gram i ogladam baaaaardzo duzo meczy. Chyba wszystkie w ciagu tygonia,pracuje w domu na kompie wiec moge sobie na to pozwolic. Niestety znam ten bol, prawda jest taka ze my i tak malo wiemy, kiedy co i jak,owszem podejrzane to wszystko jest... ale co zrobic,jakby to bylo takie proste to kazdy by zarabiał, ale nie nalezy sie zrazac ????
bardziej podejrzany mecz wydaje mi sie z Bogocie, to co Lopez zrobil to...... a najlepsze jak udawal ze sie cieszy po przelamaniu,zenada
 
H 32

hardrigar

Użytkownik
To zeby przerwać ten Livescore podzielę się co znalazłem:
Tomic, B - Bellucci, T @ Tomic, B +1.5 @ Kurs: 2,00
No więc najchętniej napisałbym, że to &#39;po prostu value&#39; i warto korzystać, ale tak nie można :cool:. O grze Tomica na tą chwilę nie wiele można napisać, bo ostatnim czasy mało gra, a jak już gra to najczęsciej przegrywa w 1 bądź w 2 rundzie. Warto jednak zauważyć, że trawa to jego &#39;najgorsza&#39; nawierzchnia, a właśnie na niej ostatnio odbywały się turnieje. Tomic byle kim nie jest, oglądałem go pare razy w akcji to gość ma na prawdę talent, tylko głowa zupełnie nie do sportu - czytałem kiedyś, czy słyszałem, że poszedłby siedzieć gdyby nie bogaty ojciec, po tym jak rozwalił swoje Ferrari.
Jednak z drugiej strony Belluci nic wielkiego ostatnim czasy też nie zagrał, wczoraj męczył się w tie-break&#39;u z graczem klasyfikowanym na ... 658 miejscu w rankingu, a wszystkie pojedynki z których wychodził zwycięsko grał z przeciętniakami.
Typ oparty na statystykach i przeczuciu, tak jak mówię Tomic ma spokojnie umiejętności, żeby tutaj wygrać nawet 2-0, może się jednak zdarzyć tak, że wygra seta i zawiedzie psychika, a może być również tak, że wyjdzie na kort z góry przegrany. Nigdy nie wiadomo, w każdym razie kurs mocno przesadzony.
Minar, Ivo - Almagro, N @ Almagro, N -1.5 Kurs: 1,24
Nie ma za bardzo co tutaj się rozpisywać, Almagro to conajmniej 4 klasy wyżej, clay to jego ulubiona nawierzchnia, na pewno nie odpuści. Nie upatrywałbym tu także jakiś przekrętów, bo wynik wydaje się oczywisty. Dziwi znowu natomiast kurs, boje się, że będzie powtórka z Istomina - oby nie, biorę póki nie spada.
 
timao 178

timao

Użytkownik
Sorki za Czecha. :?
Nie chce się wierzyć, że chłop nie zdobył ani jednego punktu w dwóch TB przy własnym podaniu, masakra.
Jeśli ktoś oglądał spotkanie, to jeśli może niech opiszę mi w paru zdaniach jak wyglądało.
Spróbuje jeszcze raz wam coś zaproponować, mam nadzieję że będzie lepiej. ;) Musi być lepiej!
???? D. Gimeno-Traver - A. Giannessi 1 1.719 4/10 Pinnacle
Gdy zobaczyłem Włocha w meczu z Przysiężnym od razu powiedziałem, że chłop nie przejdzie pierwszej rundy. Trafił jednak na dziadka Berrera, który jest już słaby kondycyjnie, praca nóg kompletnie nie działa po prostu brakuje mu sporo, myślę że nawet chelki to już dla nie go za dużo.
Gimeno zagrał w czerwcu wspaniały turniej w Monzie, Właściwie tylko z młodym Eremenim miał łatwo, potem grał już na prawdę dobrze. Zdarzały się błędy, ale było też wiele pozytywnych aspektów. Z Kukushinem znów dobre, równe spotkanie, może po raz kolejny gra nie powalała na kolana, ale było ambitnie i w miarę równo, jak ja to mówię w miarę &#39;czysto&#39; czyli rzadko zdarzały się wyraźne błędy z jego strony.
Z takim przeciętnym &#39;przebijakiem&#39; jak Giannessi powinien sobie poradzić. Myślę, że nawet bez straty seta.
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zwycięzca ATP Bastad - David Ferrer 1,40 betfair
Kurs może i nie zachwyca, ale kto jak nie on?
Ferrer jest typem zawodnika, który gra do końca, nie poddaje meczy, jak już bierze udział w jakimś turnieju to traktuje go poważnie.
Rok temu przegrał tutaj w finale z Soderlingiem.
Kursy na Dawida w turnieju pewnie będą w granicach 1,01-1,10. Bo kto tam gra coś na jego poziomie oprócz Almagro z którym ma mega korzystny bilans... H2H 10:0. Bez pytań.
Do tego należy jeszcze dodać, że Ferrer prezentuje ostatnio wysoką formę, już na Wimbledonie pokazał na co go stać. Zwycięstwo w tym turnieju powinno być dla niego formalnością.
Taki jest mniej więcej poziom: Ferrer... Długo nic... Almagro... Długo długo nic... Reszta zawodników.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Hardrigar trawa to nie najgorsza ale ulubiona nawierzchnia Tomica. W Australii jest dużo kortów trawiastych, więc od dziecka jest na nich ograny. Pierwszy poważny wynik zrobił właśnie na trawie- na Wimbledonie w tamtym roku gdzie przegrał dopiero z Djokovicem i to po dobrym meczu, Mecze w DC u siebie kangury zawsze grają na grass&#39;ie. Ostatnio gra mało, bo odpada w pierwszych rundach. Jest bez formy, chyba ta historia ze złamaniem prawa ma jakiś wpływ na niego. To chciałem wyjaśnić. Typu nie neguje. Tomic na pewno może wygrać, Belluci całkiem niezły grajek na przełamanie, czemu nie.

No ładny bet kolega AKA SHAKAL wypatrzył. Brać taki kurs i nie pytać. Kolega ładnie opisał, powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom