>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP World Tour Finals, Londyn - 12.11-19.11.2017

Status
Zamknięty.
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Jak dla mnie uzytkownicy czary mary i ares1992 powinni zostac usunieci z tego forum za wprowadzanie ludzi w blad. Kolega wrzucil im link z oficjalnej strony ATP, niestety dla nich przeczytanie zasad kwalifikacji do polfinalow okazalo zbyt trudne. Juz to kiedys napisalem ze sa tu ludzie ktorzy graja na.pieniadze a nie na pinezki i zapalki jak ta wyzej wymieniona dwojka
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Brajanki olały ten mecz bo czy by wygrali czy by przegrali i tak wszystko zależy od tego, czy Kubot wygra. Jak wygra to wychodzą na pierwszym, a z drugiego Brajanki. Jak Kubot przegra to wiadomo Murray Soares
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Brajanki olały ten mecz bo czy by wygrali czy by przegrali i tak wszystko zależy od tego, czy Kubot wygra. Jak wygra to wychodzą na pierwszym, a z drugiego Brajanki. Jak Kubot przegra to wiadomo Murray Soares
O tym wlasnie pisalem ale niektorzy wciskaja tu innym ciemnote i polecaja grac brayanow ktorzy mieli gleboko w ... ten mecz
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Jak dla mnie uzytkownicy czary mary i ares1992 powinni zostac usunieci z tego forum za wprowadzanie ludzi w blad. Kolega wrzucil im link z oficjalnej strony ATP, niestety dla nich przeczytanie zasad kwalifikacji do polfinalow okazalo zbyt trudne. Juz to kiedys napisalem ze sa tu ludzie ktorzy graja na.pieniadze a nie na pinezki i zapalki jak ta wyzej wymieniona dwojka
Pavic i Marach nie mają szans na awans, więc nie wiem gdzie wprowadziłem w błąd... Wygrali z Bryanami ale dalej mają mniej rozegranych spotkań, co zgodnie z b) z linku zepchnie ich pod Brayanów.
Jeżeli nawet Murray/Soares przegrają dzisiaj to sytuacja będzie taka [zgodnie z pkt d)]:
Klapki
Bryany
Murray/Soares
Pavic/Marach

Teraz pokaż mi gdzie wprowadziłem w błąd. Przegrałeś swoje zapałki to nie płacz na forum... nikt Ci tego nie kazał stawiać.

Więc Bryany sobie sami mogli tą porażką przegrać awans, wystarczy że Murray/Soares wygrają swój mecz...
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Pavic i Marach nie mają szans na awans, więc nie wiem gdzie wprowadziłem w błąd... Wygrali z Bryanami ale dalej mają mniej rozegranych spotkań, co zgodnie z b) z linku zepchnie ich pod Brayanów.
Jeżeli nawet Murray/Soares przegrają dzisiaj to sytuacja będzie taka [zgodnie z pkt d)]:
Klapki
Bryany
Murray/Soares
Pavic/Marach

Teraz pokaż mi gdzie wprowadziłem w błąd. Przegrałeś swoje zapałki to nie płacz na forum... nikt Ci tego nie kazał stawiać.

Więc Bryany sobie sami mogli tą porażką przegrać awans, wystarczy że Murray/Soares wygrają swój mecz...
Exacly czyli brayany nie musieli wygrac tego meczu, zeby awansowac, bo tak naprawde nic od nich nie zalezalo. To czemu wprowadzasz ludzi w blad kilka postow wyzej i piszesz ze ich zwyciestwojest wazne w kwestii awansy. Pavicow do tego nie miszaj, bo nowej pary nie ma sensu liczyć
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Exacly czyli brayany nie musieli wygrac tego meczu meczu, zeby awansowac, bo tak naprawde nic od nich nie zalezalo. To czemu wprowadzasz ludzi w blad kilka postow wyzej i piszesz ze ich zwyciestwobjest wazne w kwestii awansy. Pavicow dobtego nie miszaj, bo nowej pary nie ma sensu liczyć
Hahahahah ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????
Pewnie, że nie musieli wygrać, ale teraz muszą czekać na rozstrzygnięcie drugiego meczu. Tu by wygrali i awans by mieli, więc zachowaj swój tok ROZUMOWANIA dla siebie. Lepiej przecież przegrać mecz i poczekać na to co zrobią Murray/Soares ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 124

hrotan

Użytkownik
Hahahahah ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????
Pewnie, że nie musieli wygrać, ale teraz muszą czekać na rozstrzygnięcie drugiego meczu. Tu by wygrali i awans by mieli, więc zachowaj swój tok ROZUMOWANIA dla siebie. Lepiej przecież przegrać mecz i poczekać na to co zrobią Murray/Soares ????
Nie wiem czy wiesz, ale niezależnie czy by wygrali, czy przegrali nadal musieliby liczyć na Kuboty
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Hahahahah ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????
Pewnie, że nie musieli wygrać, ale teraz muszą czekać na rozstrzygnięcie drugiego meczu. Tu by wygrali i awans by mieli, więc zachowaj swój tok ROZUMOWANIA dla siebie. Lepiej przecież przegrać mecz i poczekać na to co zrobią Murray/Soares ????
Awans mieli by w przypadku wygrania z marachem i porazki murraya. W przypadku porazki kubota lecieli by tak czy inaczej
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Nie wiem czy wiesz, ale niezależnie czy by wygrali, czy przegrali nadal musieliby liczyć na Kuboty
Awans mieli by w przypadku wygrania z marachem i porazki murraya. W przypadku porazki kubota lecieli by tak czy inaczej
Racja, nie przemyślałem tego, macie racje. Wtedy decyduje % wygranych setów w pierwszej kolejności.
 
H 124

hrotan

Użytkownik
Melo powinien dostać kare finansową
40:15 i odebrało mu mózg ;)
Mam nadzieję, że odpadną z Harrisonami którzy cisną i nie patrzą na nikogo. Tylko Kubota szkoda, no ale ma kumpla debila w deblu.
Pobieram Buste 3,63 STS
To co się odpierdala to przechodzi ludzkie pojęcie
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Miazga to co zrobil Dima z Carreno Busta.
Sorry za ten typ, myślałem, że Bułgar będzie chciał sobie pofolgować a tutaj od początku widać było, że chce zrobić tatar z rywala i mu się w sumie udało.
Jest w takiej formie, że jutro ładuje w Grzegorza w starciu z Sockiem no i Federer powinien 2:0 ograć na luziku Goffina.
Finał Federer-Dimitrov.
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Goffin nie powinien sprawić mu większych problemów, natomiast Dimitrov...
Zaczynam się obawiać o tytuł dla Szwajcara, chyba będzie szła kontra w kierunku Bułgara, jakiś handicap gemowy albo setowy, jak dobrze pójdzie to wpadnie jedno i drugie.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Tak jak Sock mial kontrole nad wygraną w meczu z Zverevem i byl lepszy tak dzis Dimitrov powinien miec kontrole nad Sockiem. Sock w formie ale Dimitrov wyglada w tym turnieju jeszcze lepiej. Jako,ze Dimi wg mnie to czarny koń tego turnieju , dlatego go pobieram. Chwała Sockowi, bo zlapal rytm i z Zverevem nie zawiodl, bedac lepszym graczem, ale dzis Dimi to bierze. Czy wygra 2:0 czy 2:1 wg mnie Dimi vs Federer w finale. Dimitrov 1.5 Fortuna. 2:1 Dimi.

W drugim meczu Federer ogra Goffina. Maly kurs dlatego polecam : Federer wygra i over 20.5 gema w meczu. 2.1 Fortuna. 1:2 . cos dziwnego po tak latwym pierwszym secie.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
H 124

hrotan

Użytkownik
Chyba parę groszy wtopiliście że życzycie porażki parze Kubot/Melo
Tu nie chodzi o wtopenie groszy, tylko Kuboty specjalnie oddali mecz Soaresom, bo to były partner Melo. Wyeliminowali tym sposobem Bryanów ;)
Harrisony do tego są w mega formie i oni nie patrzą na nikogo tylko szybko 3-0 i lecimy dalej. Moim zdaniem mają szanse z Kubotami. Melo nie jest tak dobry na serwisie.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Harrisony do tego są w mega formie i oni nie patrzą na nikogo tylko szybko 3-0 i lecimy dalej. Moim zdaniem mają szanse z Kubotami. Melo nie jest tak dobry na serwisie.
Przecież Melo gra 100x lepiej na serwisie niż Kubot. Wczoraj specjalnie nie trafiła pierwszym, bo pomyłki o 2-3 metry to ja dawno nie widziałem. Ten mecz jest jednak 50/50 i chyba nie warto brać Kubotów po takim kursie.
 
H 124

hrotan

Użytkownik
Przecież Melo gra 100x lepiej na serwisie niż Kubot. Wczoraj specjalnie nie trafiła pierwszym, bo pomyłki o 2-3 metry to ja dawno nie widziałem. Ten mecz jest jednak 50/50 i chyba nie warto brać Kubotów po takim kursie.
Moim zdaniem cały mecz wyglądał słabo dla Melo. Końcowy gem oczywiście oddany, ale wątpie żeby tak przez cały czas oddawał, a widać było, że tam coś nie gra.
Kubot ratował serwisami swoimi, ale Kubot do Harrisona się nie umywa.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
To co zrobił Goffin to... szczerze powiedziawszy przed meczem sądziłem, że będzie 6:2 6:3 dla Fedexa a tu ten drugi i trzeci set... Poezja!
No to teraz już ten mecz dzisiejszy jak i jutrzejszy finał to jak rzut moneta. 50/50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom