>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Atp & Wta (03.03-9.03)

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
WTA

Bangalore, India
Nawierzchnia: Hard
Pula: $600,000
Tier II
strona: http://www.wtabangalore.in

Singiel Final 2007:
Shvedova - Santangelo 6/4 6/4

Debel Final 2007:
Chan/Chuang - Hsieh/Kudryavtseva 6/7 6/2 11/9

ATP

Las Vegas, Nevada
Nawierzchnia: Hard
Pula: $436,000
strona: http://www.tennischannelopen.com

Singiel Final 2007:
Hewitt - Melzer 6/4 7/6(10)

Debel Final 2007:
Bryan/Bryan - Erlich/Ram 7/6 6/2

Dubai, ZEA
Nawierzchnia: Hard
Pula: $1,426,000
strona: http://www.barclaysdubaitennischampionships.com

Singiel Final 2007:
Federer - Juznyi 6/4 6/3

Debel Final 2007:
Santoro/Zimonjic - Bhupathi/Stepanek 7/5 6/7(3) 10/7 (Match TB)
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Spotkanie: Sergio Roitman - Evgueni Korolev
Typ: 2 ✅
Kurs: 1,45
Bukmacher: bet-at-home

Pierwsza runda turnieju ATP w Las Vegas. 20-letni Rosjanin Korolev kontra 28-letni Argetyńczyk Roitman. Obaj zawodnicy do tej pory spotkali 2 razy i w obu meczach góra był Rosjanin. Roitman jest trochę wyżej w rankingu, ale hard to nie jest nawierzchnia dla niego. Korolev dysponuje lepszym serwisem, mocniejszym uderzeniem i dzięki temu pokona Argentyńczyka. Powinien poradzić sobie w dwóch setach...
 
ester 87

ester

Użytkownik
Jakoś nikt nic nie piszę, więc może ja coś skrobnę.


Dzisiaj piękny dzień w Dubaju, a to głównie za sprawą Andy&#39;go Murraya, który rozegrał świetne zawody i już w pierwszej rundzie wyeliminował rozstawionego z numerem jeden Rogera Federera. Nie ukrywam, że Szkot jest jednym z moich ulubionych tenisistów, dlatego niezmiernie cieszy mnie to zwycięstwo. Może wreszcie zacznie osiągać wyniki na miarę swoich możliwości. Dziś był bez dwóch zdań lepszy i absolutnie nie zgodzę się, że wygrał bo Roger jest bez formy. Przeciwnie, Szwajcar jest w bardzo dobrej formie, może nie fenomenalnej jak dwa, trzy lata temu, ale w naprawdę dobrej. Po prostu dziś trafił na lepszego przeciwnika. Z taką dyspozycją Andy jest dla mnie faworytem numer jeden tego turnieju, jeśli nie przytrafi mu się jakiś wyjątkowo słabszy mecz nie widzę innej opcji jak jego zwycięstwo. Dzisiaj zagrał kilka piłek genialnych, grał spokojnie, wyczekiwał na odpowiedni moment do ataku, nie podpalał się, rewelacyjnie funkcjonował forhend, bardzo dobrze serwis. Brawo Andy, coraz pewniejsza gra, coraz mocniejsza psychika, oby tak dalej :spokodfhgfh:podobała mi się też jego reakcja po ostatniej piłce, nie ucieszył się za specjalnie, ot wygrał mecz w pierwszej rundzie, i dobrze niech mu powszednieją zwycięstwa z Rogerem.
Poza tym kolejny raz zawiódł Youzny, nigdy jakoś za nim nie przepadałem i nie rozumiałem tych wszystkich zachwytów nad &#39;Czarodziejem&#39;. Dziś ograł go Santoro i szczerze mówiąc absolutnie się tego nie spodziewałem, myślałem że Francuzowi bliżej już na emeryturę, niż do wygrywania takich spotkań. Niestety nie widziałem meczu, więc nie wiem jak to dokładnie wyglądało, na ile źle grał Rosjanin, Francuz to stary wyga i potrafi wykorzystać każdą słabość rywala.
Co więcej? Dobrze zaprezentował sie Gasquet, wygrał bardzo pewnie, praktycznie przez cały czas kontrolował mecz. Myślę, że Andreev, któremu przyjdzie teraz zagrać z Francuzem będzie zmuszony pożegnać się z turniejem w drugiej rundzie. Słabo zaprezentował się Wawrinka przegrywając z kwalifikantem, Czechem Janem Hernychem. Niestety poza wynikiem niewiele więcej wiem na temat tego meczu. Reszta spotkań bez niespodzianek.


Na jutro myślę, że można zagrać combo Roddick + Berdych. Amerykanin jest wg mnie w dobrej formie i nie powinien mieć większych problemów z Ferrero, w H2H prowadzi 3:0, do tego Hiszpan ostatnio nie gra najlepiej, nie widzę tu innej opcji niż zwycięstwo Andy&#39;go. Tomas natomiast gra z wracającym po kontuzji, młodym Francuskim talentem Gaelesem Monfilsem. Nie wydaje mi się by Francuz powtórzył niedawne historie Ancica czy Soderlinga. Z tego co wiem ciągle ma braki kondycyjne, nie jest też do końca pewny nogi. Miał grać już w Marsylii, potem w Rotterdamie, jednak ciągle odczuwał ból, więc z obu turniejów się wycofał. Wydaje mi się, że jutro może bać się grać na maxa. Z drugiej strony siatki będzie Tomas Berdych. Czech stanął trochę w miejscu od pewnego czasu, w tym sezonie gra dość przeciętnie, jednak chyba na tyle solidnie by dać sobie radę z Monfilsem.

Kusi mnie też kurs na Safina, bo wg mnie szanse w pojedynku z Hewittem są równe, ale trochę odstraszają ciągłe kłopoty zdrowotne Marata, teraz niedawno też miał coś z nogą, może zagram sobie dla emocji za mała stawkę.

Roddick + Berdych, AKO:1.75 Expekt ✅ ✅
Safin, AKO:2.30 Expekt ⛔

EDIT: Roddick z Berdychem gładziutko, Safin zupełna katastrofa, świadkowie mówią, że grał jeden z najgorszych meczów w karierze. ????
 
P 15

panasik

Użytkownik
powiem Ci, ze z tymi ruskimi w sporcie tak naprawde nic nie jest wiadome, francuzowi blizej na emeryture niz do wygranej, ale zobacyzmy byc moze fakttycznie jest w formie, zobacyzmy jak poradzi sobie w nastepnej rundzie.. mowie, ze nic nie jest wiadome, majac na mysli, albo odpuszczanie meczy albo sprzedawanie

fakt andy murray znow zmobilizowany, czego nie mozna bylo powiedziec o poprzednim turnieju, gdzie odpadl w 1 rundzie z niezlym hasse, zobaczymy , jak bedzie gral dalej ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jedyny mecz, ktory mnie dzis interesuje to spotkanie z Las Vegas pomiedzy Gulbisem a Massu. Wampir z Chile ma bardzo slaby sezon, gra w miare dobrze tylko na naiwerzchnaich wolnych i dziwie sie, ze przyjechal do Vegas, byc moze skusily go inne atrakcje tego pieknego regionu. Massu w tym sezonie ma bilans 4 wygrane - 6 porazek. Wiekszosc jego dobrych stron na hardzie nie liczy sie bo serwis ma bardzo slaby, BH na poziomie juniorow z turniejow nizszej rangi stad nie trudno o przelamanie Chilijczyka. Gulbis to przeciwienstwo Nicolasa. Mlody, utalentowany dobrze gra na kortach twardych. Posiada bardzo mocny serwis i uderzenie z FH, zle radzi sobie na kortach wolnych. W warunkach dzisiejszych zdecydowanym faworytem bedzie Lotysz. Z psychika u niego nie najlepiej, ostatni wystep w Pucharze Davisa bardzo slaby (clay), na hardzie powinno byc duzo lepiej. Kurs 1.64 stawka mala lub srednia.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Kiefer - Querrey 1.50 - 2.25 bwin

Myślę, że można zaryzykować Amerykanina. Kiefer chyba jeszcze nie doszedł do siebie po kontuzji kostki jaką miał pod koniec zeszłego roku. Fatalny występ w AO, teraz wraca na kort, ale w pierwszym meczu w Las Vegas z Beckerem nie zachwycił. Podobno bardzo słabo serwował, zresztą 10 szans na przełamania dla Beckera mówi samo za siebie. Do tego dodajmy, że Benjamin jeszcze przed turniejem mówił, że jest zmęczony i najchętniej by się z Vegas wycofał. Więc to zwycięstwo Kiefera, do tego w słabym stylu nic nie znaczy. Na pewno na Querrey&#39;a się bardziej zmobilizuje, ale Amerykanin sporo lepszy od Beckera, wg mnie ma duże szanse pokonać Nicolasa.

✅

Edit: Easy one, 3:6 1:6, najwyraźniej Nicolas wciąż bez formy.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Spotkanie: Potito Starace - Carlos Berlocq
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,45
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Turniej ATP w Las Vegas. Spotkanie pierwszej rundy pomiędzy Włochem Potito Starace (32 w rankingu) a Argentyńczykiem Carlosem Berlocqiem (78 w rankingu). To będzie ich drugi pojedynek:
Roland Garros
2007-05-30 1/32 P. Starace 3-0 C. Berlocq 6-2 6-4 6-2
Starace prezentuje się w tym roku dużo lepiej, ma trochę pecha do drabinki - dwa razy odpadł z Nalbaldianem. Berlocq początek roku ma nieudany, przeważnie odpada w pierwszej rundzie. Również nawierzchnia sprawia że to Włoch jest faworytem. Tak więc Starace wygra spokojnie ten mecz i awansuje do kolejnej rundy...

Dziś można jeszcze zagrać na: Llodra, Gonzalez, Gulbis, Baghdatis. Powinni sobie spokojnie poradzić ze swoimi rywali. Można jeszcze spróbować Bjorkmana...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Tylko czy aby na pewno nawierzchnia faworyzuje Wlocha? Jego wieczne problemy z barkiem nie pozwalaja na solidny serwis, ktorym kiedys imponowal a Berlocq w poprzednim rouk nawet na trawie sie pojawial. Wedlug mnie mecz nie do gry ale zycze powodzenia, mam nadzieje, ze wejdzie.

Ogladalam dzis dwa mecze z Dubaju. Niezle zaprezentowal sie Tomas Berdych, gorzej Rafael Nadal. Hiszpan szybko powinien odpasc z turnieju. Czech swietnie serwuje i ciezko go zlamac. Kursy bardzo dziwne ogolnie z tenisa. Cale WTA to 1.15, najwyzszy kurs chyba Yan za 1.30 a na pewno niespodzianki beda tylko pytanie gdzie. Moim zdaniem powalczyc moze Oblizer, Peng, Nakamura i Mamic wszystko w granciach 4.80-7.0 ciezko mi tutaj cos wybrac.

Jesli chodzi o ATP to rowniez kursy bez sensu troszke, najwyzszy 1.35 Berdych z Lopezem nie do wziecia a wszystkie inne spotkanie jeszcze nzisze kursy, rowniez trzeba szukac niespodzianek. Ledovskikh moze wygrac seta, tak samo Jan Hernych (Davydenko przegral juz w karierze z Czechem), rowniez Andreev i Rochus sa w stanie wygrac seta, ewentualnie mozna probwac handi gemowe. Na teraz jeszcze nic nie polecam jedynie kilka uwag chcialam przekazac.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Po malych przemysleniach:

Lopez - Berdych 2.90

Lopez +1.5 seta 1.80

Berdych nie lubi rywali leworecznych i atakujacych, broni go tylko serwis a to moze sie okazac ciut za malo.

Nadal - Ledovskikh 10.0

Moze Rafa puscic przed IW i MI, wczoraj gral bardzo slabo i jest problem ciagle ze stopami, turnieje na hardzie musi dobrze wybierac inaczej kariere skonczy szybko. Stawka minimalna oczywiscie.

Davydenko - Hernych 5.65

Tutaj troche wyzsza stawka, Davydenko juz jednego wala z Hernychem zrobil i odczulam to bolesnie, ciezko znalesc dobre handi gemowe lub setowe wiec ryzykuje mecz.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Ale mecz! Emocje jakich mało... 6-3, 3-6, 7-6 w spotkaniu A. Murray v. F. Verdasco. Szkot pokazał że jego wielkie zwycięstwo było raczej wpadką Federera a nie sukcesem Murraya. Verdasco potrafił walczyć i w tie-breaku z 6-2 wyjść na 7-5...
Pisze o tym meczu bo jest on dla mnie jasną wskazówką że w pojedynku Murray v. Davydienko stawiam na wenik w setach 0-2 dla rosjanina. Murray nie będzie miał sił na poruszanie się po korcie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Czy aby na pewno? Typu nie podwazam, sama zagram delikatnie chyba Davydenke ale nie przesadzalabym z tymi problemami Szkota. W krotkim wywiadzie po meczu stwierdizl, ze nic mu nie jest a bardziej chodzi o sfere mentalna niz fizyczna, troche bylo widac klopotow ale on ma taki dziwny styl poruszania sie i gestykulacji, nie ma co pochopnie wyciagac wnioskow, Davydenko tez nie gra jakos super, mysle, ze predzej 2:1 dla Rosjanina.

Brawo dla Felka Lopeza 6-2 7-5 ???? ✅
 
ester 87

ester

Użytkownik
Ale mecz! Emocje jakich mało... 6-3, 3-6, 7-6 w spotkaniu A. Murray v. F. Verdasco. Szkot pokazał że jego wielkie zwycięstwo było raczej wpadką Federera a nie sukcesem Murraya. Verdasco potrafił walczyć i w tie-breaku z 6-2 wyjść na 7-5...
Pisze o tym meczu bo jest on dla mnie jasną wskazówką że w pojedynku Murray v. Davydienko stawiam na wenik w setach 0-2 dla rosjanina. Murray nie będzie miał sił na poruszanie się po korcie.
Widziałem tylko kilka ostatnich gemów i faktycznie wyglądało to fatalnie ze strony Murraya. Był chyba kompletnie bez sił, w ogóle nie próbował trudnych zagrań, przebijał jedynie bezpiecznie na drugą stronę siatki. Verdasco przegrał sam ze sobą i swoją psychiką, w decydujących momentach psuł co się dało i tylko temu Andy zawdzięcza dalszy udział w turnieju. Ale nie zgodzę się że przedwczorajsze zwycięstwo z Federerem to raczej wpadka Szwajcara, Murray z przedwczoraj, a Murray z dzisiaj to dwaj zupełnie inni gracze (przynajmniej na tyle ile go dziś widziałem). I faktycznie jeśli Szkot nie odbuduje się do następnego meczu kondycyjnie, to będzie mu bardzo ciężko. Davydenko jak na razie dwa szybkie pojedynki, ciężko coś powiedzieć o jego formie, bo miał łatwych rywali, ale na pewno będzie całkowicie wypoczęty i jeśli Murray zagra jak dziś w końcówce wynik może być chyba tylko jeden... ????
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Sieku chyba nie masz pojęcia o tenisie skoro piszesz, ze to była wpadka Fedexa i że stawiasz na sprzedawczyka. Murray umie grac z Fedexem i ograł go już drugi raz. (dodam, że przegrał raz i to dawno temu, kiedy Andy dopiero zaczynał przygodę w prawdziwych turniejach, w 2005). Murray kiedy z roku na roku polepszał swoje umiejęctności wygrał 3 razy z rzędu z Davydenko (dwa razy w zesłym roku i już raz w tym roku), w 2006 przegrał 2 razy ale wtedy nie był jeszcze w takiej formie. Jutro być może jakimś cudem Rusek ugra seta, ale nic więcej.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Gusto, nie musisz od razu mówić, że ktoś się nie zna, nie przystoi moderatorowi;] Ja również uważam, że Dienka pojedzie Szkota, notabene jednego z moich nieulubionych zawodników. Murray po dzisiejszym meczu będzie jutro powłóczył nogami i nie daję mu większych szans. Davydenko może i coś handlował, ale wielkich umiejętności odmówić mu nie sposób. Przewiduję raczej 2:0 dla Rosjanina, chociaż bezpieczniej zagrać po prostu na win Nikolaya.
 
J 19

jajo

Użytkownik
dopiero zaczynam się interesować tenisem mocniej, od strony bukmacherskiej
Obserwując Wasze wcześniejsze wpisy niektóre pojedynki w Dubaju wydaję mi sie, ze mozna sie pokusic jutro na granie przeciwko faworytom.
Murray podmęczony po dwóch dlugich, zacietych meczach, do tego z urazem pachwiny. Davydenko 2,25, taki sam kurs na Roddicka w pojedynku z Rafa. Głównie o tych dwoch myslalem.
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Ja tez daje szanse dla Nikoalaia. Chociaz jedno mnie martwi. Patrzac na wyniki Murraya w tym sezonie można zauważyc pewna zależnosc.
Turniej w Doha - Zwycięstwo
Australian Open - porażka w I rundzie
Turniej w Paryżu - Zwycięstwo
Turniej w Rotterdamie - porażka w I rundzie
Turniej w Dubaiu - w I rundzie pokonuje Fedexa, droga do zwycięstwa wydaje się byc otwarta ;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Roddick - Nadal nie gram z jednego powodu bo WSZYSTKO zalezy od perwszego serwisu Roddica, on ustawia cala gre. Z drugiego Andy gra bardzo zle i Rafa to wykorzysta ale jesli bedzie wchodzil pierwszy i asy to nie bedzie gry. Moim zdaniem to jest nie do przewidzenia, Nadal jest mocny w wymianach a moze ich prawie nie byc.

Warto zaryzykowac Davydenke skoro jest powyzej 2, szanse po przemysleniu oceniam na rowne bo nie widzialam dzis Rosjanina i ciezko powiedziec w jakiej jest formie. Szkot zagral przecietnie a Nikolai moze wykorzystac bledy bo lubi grac dlugie wymiany, na podmeczenie rywala.
 
M 0

michalked

Użytkownik
Nie sądzę aby to miało tak wielki wpływ na mecz, aczkolwiek bardzo się zdziwię jeśli Murray wygra ten turniej.
Na chwilę przerwę temat Murraya i zapytam się o nieco inny typ. Na forum jestem dość krótko i liczę na Wasze opinie na temat tego meczu.
Isner J. - Anderson K. typ 2 kurs 2,35
tak krótko co uważam na temat tego spotkania i czekam na jakieś rozwinięcie co do obecnej formy. Wydaje mi się, że zawodnicy dosyć równi z przewagą na Andersona. Łatwo rozprawił się z Llodra który ostatnio wygrał turniej w Roterdamie z Soderlingiem o ile dobrze pamiętam. Anderson miał nieco większe problemy z gorszym przeciwnikiem. Zawsze gram na niefaworytów i wydaje mi się, że to najlepszy typ na jutro z Las Vegas. Czekam na opinie
Mam jeszcze jedno pytanie. Na http://www.tennisinsight.com/notes_general.php ktos uzywa jakiegoś C.E.Program - czy ktoś wie co to jest?
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom