>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Atp & Wta (03.03-9.03)

Status
Zamknięty.
M 0

michalked

Użytkownik
Jak dla mnie szanse są rozłożone 50/50. Życzę Wam żeby wszedł mecz, ale sam go nie zagram. Po pierwsze za niski kurs a po drugie Kevin Anderson jest za dobry na Hard Court jak dla mnie - 39-14.
Na dzisiaj biorę jeszcze za małą stawkę Luczaka bo dzień i tak udany więc nie ma co przesadzać
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Davydence nigdy nie gra sie latwo z Lopezem, grali 4 razy zawsze gora byl Hiszpan. Rosjanin wygral w tych czterech meczach tylko jeden set. Grali rowniez w Dubaiu, 2:0 Feliciano. Bardzo dobrze tu serwuje Hiszpan. Wiec dziwi mnie, ze na wygranie tylko jednego wygta bwin wystawia 1.60, to sporo

Fel.Lopez wygra jednego seta? Tak - 1.60
 
13_skary_13 0

13_skary_13

Użytkownik
Czemu taki wysoki kurs na Roddicka jest? Przecież we wczorajszym meczu z Rafa swoimi serwisami na prawdę zrobił kawał dobrej roboty i fakt faktem zdarzały mu się proste błędy, jak próba ścięcia w siatkę, dla mnie Andy jest faworytem tego turnieju.
Pozdrawiam
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Davydence nigdy nie gra sie latwo z Lopezem, grali 4 razy zawsze gora byl Hiszpan. Rosjanin wygral w tych czterech meczach tylko jeden set.
Zgadza się, ale ostatnie ich spotkanie było w 2004 roku... 4 lata to w mojej opinii okres, który unieważnia tamte statystyki.
Osobiście obstawiam Nikolay Davydenko -3 gemy.

Czemu taki wysoki kurs na Roddicka jest? Przecież we wczorajszym meczu z Rafa swoimi serwisami na prawdę zrobił kawał dobrej roboty i fakt faktem zdarzały mu się proste błędy, jak próba ścięcia w siatkę, dla mnie Andy jest faworytem tego turnieju.
W pełni się z Tobą zgadzam. Djoko jest ostatnio na gazie i niosą go ostatnie sukcesy ale będzie mu niezmiernie ciężko przełamać Roddicka. Serwy od 200 do 240 km/h to naprawdę zagrania nie do odbioru...
Myślę że kurs 3.00 jest wart ryzyka za jakąś niską stawkę na Roddicka lub Andy Roddick +3 gemy.
 
M 0

michalked

Użytkownik
Wczoraj moje obawy co do Isnera się potwierdziły jednak sam fatalnie obstawiłem na Luczaka:/ Tak to już jest.
Na dzisiaj zagram Roddicka +1,5 seta.
Uważam, że oboje są w podobnej formie. Djokovic jest bardzo dobry na hard court 32-3 do 31-7 dla Roddicka. Jeśli dzisiaj 6 zawodnik w rankingu utrzyma swój poziom serwerowania powinien wygrać jeden jak nie dwa sety. Najchętniej obstawiłbym 3 sety ale boje się wygranej Andiego 0-2.
Proszę o komentarze odnośnie tego typu.
 
P 15

panasik

Użytkownik
witam, mi tez wydaje sie, ze rozbieznosc kursow jest znaczna, niby 1.35 zacheca dla pewnych osob do dodania sobie do tasiemcow, a 3.0 stanowczo odstrasza ???? ja dzisiaj zaryzukuje na roddika, uwazam, ze ten tenisista dawno nie zrobil czegos naprawda spektakularnego (no oprocz odprawienia nadala wczoraj ???? serwis jaki ma kazdy z nas wie, mysle, ze tie break w meczu gwarantowany, novak gra rownie dobrze, gdyby nie ten kurs pewnie bym nigdy sie nie skusil jak wiekszosc z poprzednikow wypowiadajacych sie.. patrzac an drabinke rodika widac, ze nie znalazl sie na tym etapie przyadkiem, czasem jest tak ze roddik gra tlyko serwisem no i wtedy meczy sie ale wygrywa ze sredniakami a czasem po protu przegrywa, ale widac, ze andy od jakiegos czasu oprocz tego ze serwis dziala bez zarzutow gra tez bardzo dobrze, stad przelamania i wygrane w 2 setach.. mysle, ze jest duza szansa na ogranie djoko, ale stawka srednia 5/10
 
M 0

michalked

Użytkownik
Odnośnie typu na Lopeza się zgadzam. W tym turnieju prezentuje bardzo wysoką formę i może powalczyć. Dla mnie kurs jest za niski więc nie zagram tego meczu, ale wydaje mi się, że może wejść
Fel.Lopez wygra jednego seta? Tak - 1.60
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dobra po 1 secie juz siadlo spokojnie mimo slabego poczatku.

Z Las Vegas zainteresowal mnie mecz Benneteau z Querreyem. Amerykanin nie gra za dobrze, mam o nim zle zdanie. Francuz bardzo nieregularny i bilans meczow zdecydowanie na krozysc Sama. Mimo to uwazam, ze Julien powalczy o zwyciestwo. Benneteau wydaje sie byc w formie, pokonal Hewitta bez straty seta, niezle returnuje to wazne bo Querrey ma niezly serwis. Chyba zaryzykuje 2.10 na Francuza stawka mala 2/10.
 
13_skary_13 0

13_skary_13

Użytkownik
No i Lopez jak najbardziej zasłużenie moim zdaniem wygrał, mam nadzieje że w finale przyjdzie mu się zmierzyć z Roddickiem.
 
G 0

gieeenek

Użytkownik
Zesrał, nie sprzedał. Rzucić plotę, to podłapujecie jak baby i roznosicie. Nie można tego odnosić do każdego meczu. Walczył do końca, ale czemu przegrał? BO JEST CIENKI! Obaj są cieniutcy. Obstawiliście ten mecz? Więc jaki mecz, tacy typerzy...
Dodam coś sensownego:
Djoko - Roddick +1.5 seta 2
Też nie błyszczą, ale Roddicka dawno w tak dość dobrej formie nie widziałem, więc warto brać i tyle.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Dovydienko meczu nie sprzedał tylko dał ciała. jak ktoś oglądał to wie. Lopez w final jest pomyłką więc zgadzam się z opinią że dziś o 16 jest finał. i podejżewam że wygra roddick
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mozecie sie powstrzymac od zbednych komentarzy? Juz nagle Kolia sprzedal, juz nagle Feliciano na nic nie zasluguje, dajcie spokoj bo bede kasowac wszystko i niektorzy stad szybko wyleca. Hiszpan wywalczyl sobie final czy wam sie to podoba czy nie, jesli ktos mu cos podarowal to tylko jego kolega Ferrer ale nie warto juz o tym pisac, bylo minelo. Dosc wpisow, ze ktos cos sprzedal, mecz byl zaciety i nie bylo zadnych oznak ustawki, jesli beda faktycznie mecze o ktorych mozna mowic, ze sa sprzedane to oczywiscie mozna cos takiego pisac ale nie w takim spotkaniu, kasy na live mnostwo szlo na Davydenke, w Sopocie mimo ze wygrywal kurs byl wyzszy i bylo jasne o co chodzi, to mozna nazwac ustawka a nie kazdy przegrany mecz Ruska to sprzedal.

Co do drugiego polfinalu uwazam, ze wygra Novak Djokovic. Lepszy pod wieloma wzgledami, rowniez lepszy niz Nadal i powienien wykorzystac bledy Amerykanina, nie obstawiam bo 1.38 to jest za malo a dokladny wynik to loteria, raczej Serb wygra Dubaj 2008.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Proponuje zagrac takie typy:


Roddick, A 2-0 kurs 5.40
Roddick, A 2-1 kurs 6.20

dzis postwie dwa typy !!
pierwszy za 90zl
drugi za 100zl

Jesli ktorys z tych typow wejdzie obojetnie ktory bede na ✅:-D
Sadze ze Rodick po zacietym meczu powinien wygrac , jest w lepszej formie niz Djokovic ktory w tym turnieju gral z przecietnymi zawodnikami:


The Dubai Tennis Championships, Dubaj, ZEA, Azja
06/03-08 Ćwierćfinały Djokovic, Novak vs. Andreev, Igor 2:0 62 61
05/03-08 R16 Djokovic, Novak vs. Santoro, Fabrice 2:0 63 76
04/03-08 R32 Djokovic, Novak vs. Cilic, Marin 2:0 64 63


, zas Roddick mial o wiele trudniejszych przeciwnikow :


The Dubai Tennis Championships, Dubaj, ZEA, Azja
06/03-08 Ćwierćfinały Roddick, Andy vs. Nadal, Rafael 2:0 76 62
05/03-08 R16 Roddick, Andy vs. Mathieu, Paul-Henri 2:0 63 64
04/03-08 R32 Roddick, Andy vs. Ferrero, Juan Carlos 2:0 62 64



prosze znawcow o opinie na temat tych dwoch typow !!
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Nie wiem Roxanne czemu tak bronisz Lopeza. Opinia że jego osoba w finale jest pomyłką chyba Cię tak nie wzburzyła? Znasz tenis i wiesz, że nie ma szans w finale ani z Roddickem, ani z Djoko. Na finał stawiam 2-0 na przegraną Lopeza. Dziś miał trochę farta - rosjanin miał mecz wygrany i nie wytrzymał psychicznie, przy ważnych piłkach bał się grać &#39;normalnie&#39; i uwalił. Gdyby trzymał dziś równą formę to by Lopez nie miał czego szukać w finale.
Nie wydaje mi się aby ta dyskusja była bezsensowna, bo dotyczy ona finału. I czy mecz był sprzedany czy nie tez nie jest bez znaczenia. Jeśli był to gorzej dla Lopeza bo awansu nie wygrał. Jeśli nie sprzedał [czego jestem pewny] to stawia Lopeza w lepszym świetle choć tak jak pisałem, jego gra nie przekonuje.
Dlatego podsumowując: Roddick będzie strasznie trudnym rywalem dla djoko, bo nie łatwo będzie go przełamać. Jak dla mnie najlepszy typ to over 23.5 gema. Finał 2-0 przeciwko słabemu Lopezowi.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
I jakie to ma znaczenie czy ma szanse czy nie?

A Bartoli miala szanse w finale wimbledonu? A Karin Knapp miala szanse w finale Antwerpii? Analogie masz i jaki wniosek? Taki, ze skoro ktos ma male szanse w finale to znaczy, ze na ten final nie zasluguje? Nie zartuj...
 
ester 87

ester

Użytkownik
No i Lopez jak najbardziej zasłużenie moim zdaniem wygrał, mam nadzieje że w finale przyjdzie mu się zmierzyć z Roddickiem.
Czy ja wiem, wg mnie to żaden nie zasłużył na zwycięstwo, dołączam się do opinii, że za 40 minut zaczyna sie finał. Zgadzam się też z typem na Benneteau. jedyne co mnie martwi to H2H 3:0 dla Amerykanina, wszystkie trzy mecze z zeszłego roku, wszystkie na hardzie. Ale Julien zdaje się być w sporo lepszej formie niż przed rokiem, więc liczę, że da radę.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
I jakie to ma znaczenie czy ma szanse czy nie?

A Bartoli miala szanse w finale wimbledonu? A Karin Knapp miala szanse w finale Antwerpii? Analogie masz i jaki wniosek? Taki, ze skoro ktos ma male szanse w finale to znaczy, ze na ten final nie zasluguje? Nie zartuj...
Takie ma znaczenie, że wynik finału przewiduje po poprzednich maczach uczestników turnieju. Lopez mnie nie zachwycił i uwazam że finał przegra. Planuja postawić na dokładny wynik, jeśli dziś się nic znaczącego nie wydarzy w drugim półfinale. Zdatego przy obstawianiu ma znaczenie czy ktoś ma szanse, czy nie;) A że nie ma pewniaków to nie jest odkrycie.
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Ogladalem mecz Roddicka z Nadalem i Novaka z Andreevem. Nie mozna porownywac tutaj Rosjanina do Rafy, wiec Roddick na pewno mial o wiele bardziej wymagajacego przeciwnika. Ale nie w tym rzecz. Mysle ze Novak zdoła złamac Andiego, zas Amerykanin nie bedzie mial, badz nie wykorzysta takiej szansy. Ja stawiam na zwyciestwo Novaka.
Nie zebym kierowal sie sympatia do ktoregos z graczy, sam stawialem na zwyciestwo Andy&#39;ego w meczu z Nadalem.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
panowie zmaist sie klucic moze skupcie sie na analizie meczu Djokovica z Roddikeim bo mecz zaczyna sie za 20 minut a widze tylko dwie analizy dotyczace tego spotkania
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom