>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Atp & Wta (03.03-9.03)

Status
Zamknięty.
sieku 31

sieku

Użytkownik
Bo w tym meczu o wynik nie łatwo. Obaj są bardzo mocni i dobrze się spisywali w tym turnieju. Uważam że to raczej no bet. A jak już to ten over co pisałem. Djoko jest waleczny i naprawdę umie grać a roddick ma zabujcze serwy i też raczej tanio skóry nie sprzeda. Wydaje mi się że nie warto ryzykować z typem na zwycięzce.
A co do Twojego typu to wydaje mi się że lepiej zagrać za 190zł na roddica... większa wygrana.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
W grze Novaka widać duże rezerwy. Chociażby wczorajszy mecz z Andreevem. Gdyby Djoko chciał to pewnie by wygrał 6-0, 6-0, ale jaki byłby tego sens? Oszczedzał siły, a mimo to wygrał w 55 minut. Dzisiaj Djoko zagra na maksa i sądzę że wygra 2-0. Roddick gra naprawdę nieźle. Potężny serwis i nienajgorzej w polu. Myślę jednak, że psychicznie Andy nie wytrzyma. W końcu zostanie przełamany, a wówczas pęknie, tak jak to było w przypadku Nadala. Mimo wszystko zapowiada się doskonały mecz.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Proponuje zagrac takie typy:


Roddick, A 2-0 kurs 5.40
Roddick, A 2-1 kurs 6.20

dzis postwie dwa typy !!
pierwszy za 90zl
drugi za 100zl

Jesli ktorys z tych typow wejdzie obojetnie ktory bede na ✅:-D
Sadze ze Rodick po zacietym meczu powinien wygrac , jest w lepszej formie niz Djokovic ktory w tym turnieju gral z przecietnymi zawodnikami:


The Dubai Tennis Championships, Dubaj, ZEA, Azja
06/03-08 Ćwierćfinały Djokovic, Novak vs. Andreev, Igor 2:0 62 61
05/03-08 R16 Djokovic, Novak vs. Santoro, Fabrice 2:0 63 76
04/03-08 R32 Djokovic, Novak vs. Cilic, Marin 2:0 64 63


, zas Roddick mial o wiele trudniejszych przeciwnikow :


The Dubai Tennis Championships, Dubaj, ZEA, Azja
06/03-08 Ćwierćfinały Roddick, Andy vs. Nadal, Rafael 2:0 76 62
05/03-08 R16 Roddick, Andy vs. Mathieu, Paul-Henri 2:0 63 64
04/03-08 R32 Roddick, Andy vs. Ferrero, Juan Carlos 2:0 62 64



prosze znawcow o opinie na temat tych dwoch typow !!

czyli tak jak przypuiszczalem wygral
szkoda ze nie 2-1 wpadlo by wiecej kasy
ale i tak jest na ✅ wiec sie trzeba cieszyc
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Przepiękny mecz, chyba najlepszy w tym turnieju! Djoko walczył o kazdy swój serw, choć nie powiem że grał słabo. Roddick swoje podania wykonywał niczym egzekutor. Djoko mógł już tylko bić brawa... Co prawda over 23,5 mi nie wszedł ale po takim meczu to i tak człowiek się cieszy;)
Myślę że nie ma wątpliwości co do jutrzejszego wyniku 2-0 dla roddicka a kursy niskie będą...
 
P 15

panasik

Użytkownik
brawo roddik, widze ze ostatnio typy ladnie wchodza bo bardzo dobrych kursach to swiadczy tlyko o poziomie typujach tutaj graaczy ja dzisiaj zagralem na roddicka czysta jedynke za fajna stawke, co do meczy devydenki, na pewno nie byl to mecz nieczysty, lopez prezentowal swietan forme i lepeij psychicznie wytrzymal, mysle, ze jednak roddik jutro jest murowanym faworytem, tak jak mowilem roddik oprocz serwisu gra obecnie bardzo dobry tenis, fakt, ze lopez tez ladnie utrzymuje swoje podanie, mysle ze jutro bedzie dobry mecz
 
ester 87

ester

Użytkownik
Świetny drugi półfinał, brawo Andy! Ciekawe że w tie-breaku, czyli w najważniejszym momencie Amerykanin wcale nie serwował najlepiej, pierwszy serwis mu nie siedział, piłki wygrywał po wymianach, Djokovic zdecydowanie za dużo się wtedy mylił i to zaważyło. Drugi set to już dominacja Roddicka, wyraźnie Novak spuścił z tonu. Andy kilkoma genialnymi zagraniami ewidentnie pokazał, że zasługuje na finał i że bez dwóch jest w najlepszej formie od lat. Nie wierzę, żeby jutro mógł mieć jakiekolwiek problemy z Lopezem. Jest już kurs na bwinie, 1.24, niestety malutko, gdyby to był Nole w finale to bym pewnie zagrał mimo to bardzo grubo, bo Serb nigdy poniżej pewnego poziomu nie schodzi, ale czy aż na tyle ufam Roddickowi to nie wiem, muszę pomyśleć. H2H 3:0 dla Amerykanina.
Co do Davydenki to skąd w ogóle takie pomysły o sprzedanym meczu, Mikołaj musiałby być kompletnym idiotą, żeby teraz mecze sprzedawać. Że psychicznie nie wytrzymał to zaraz sprzedał, to co trzeci mecz w tenisie sprzedany w takim razie. Rosjanin, mimo że przegrał mecz wygrał aż o dziesięć piłek więcej od rywala, to się rzadko zdarza, na pewno miał finał na wyciągnięcie ręki, no ale tenis to w bardzo dużej mierze głowa i ona dzisiaj Nikolaya zawiodła...
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Roddick zrezygnowal ze wspolpracy z Connorem i wyglada na to ze dobrze zrobil. Pamietam ponad 4h mecz w Australian Open z Kohlschreiberem ( 14h ogladania tenisa bez przerwy łącznie w ten dzien) gdzie taktyka Amerykanina bylo przebijanie pilek po hiszpansku, unoszac je i nadajac topspiny. Mialo to na celu zmeczyc Kohliego, w sumie odnisolo skutek, w nastepnej rundzie nie mial juz sil na gre z Nieminenem. W Dubaiu Roddick chyba wrocil do dawnego stylu gry, wiecej plaskich forehandow co ewidentnie oprocz servisu jest najlepsze w jego grze. Tak trzymac Andy, good bye Connor!
 
ester 87

ester

Użytkownik
Sam Querrey - Julien Benneteau 2 2.10 bah

To już ćwierćfinał w Las Vegas. Francuz ma dobry sezon, czytałem że jest bardzo zadowolony ze swojej formy i uważa, że jest dużo wyższa niż rok temu. To ważne, bo w poprzednim roku Sam z Julienem spotkali się trzykrotnie i za każdym razem górą był Amerykanin. Nie wydaje mi się jednak, żeby Sam zrobił jakiś znaczący postęp od tego czasu, niby to wielki talent, ale jakoś wciąż tego jeszcze nie widać w wynikach. Dziś Francuz powinien radzić sobie z jego mocną bronią, czyli serwisem, tym bardziej, że patrząc na statystyki Querrey wcale nie serwuje jakoś rewelacyjnie w Las Vegas, około 50% pierwszego serwisu nie robi szału. W wymianach widzę przewagę Benneteau, do tego serwis Francuz też ma naprawdę niczego sobie, jest to jego pierwszy turniej od trzech tygodni, myślę że mimo IW i Miami na horyzoncie z motywacją też nie powinno być problemu. Wcześniej ograł Bjorkmana (który nota bene tydzień temu pokonał w Memphis Querrey&#39;a) oraz Hewitta, a więc wcale nie byle kogo. Kursy byłyby pewnie równe, ale H2H robi swoje, ja liczę jednak, że pora już, żeby to Amerykanin w meczu między nimi zszedł z kortu pokonany. A czy tak będzie dowiemy się już za kilka godzin.

⛔

Edit: 7:5 6:2, znów Francuz nie dał mu rady, chyba się kompleksów w końcu nabawi
 
M 0

michalked

Użytkownik
Pozwole sobie napisac krotki komentarz do dzisiejszego dnia.
Po nie udanym typie na Luczaka trochę zaryzykowalem na Roddicka, uwazalem ze wygra(pisalem wczesniej o +1,5) ale pewien nie bylem. Ostatecznie przekonal mnie kurs, troche ryzyka i mecz ladnie siadl. Niestety nie mialem przyjemnosci obejrzec tego meczu ???? .
Dalej postawiłem na Andersona ktory idealnie siadl. Chyba taka rekompensata za tego luczaka. Chcialem o tym napisac na forum ale mialem problemy z netem, niestety.
Odnosnie meczu Querrego. Troche w tym turnieju dzieki niemu wygralem, ale w tym meczu uwazam ze nie da sie przewidziec zwyciezcy. Dla mnie to typowy no bet. Tym co obstawili zycze powodzenia ale po tak udanym dniu na pewno nie bede ryzykowal.
Zgadzam sie co do meczu Roddicka: 2-0 tylko jak dla mnie kurs za niski, wiec nie stawiam.
 
M 0

michalked

Użytkownik
Ostrożność co do Q. popłaciła. Na dzisiaj jeśli coś postawie to na Andersona który prezentuje wysoką formę w tym turnieju i może na Q.
W pierwszym meczu szanse z tego co analizowałem są rozłożone 65/35 dla A przy wysokim kursie na niefaworyta co mnie cieszy.
W drugim meczu wydaje mi się, że wygląda to 50/50.
Myślę, że na dzisiaj zagram Andersona na zwycięstwo, jesli mu sie nie uda to moze wtedy pomysle o Querrym.
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Zdecydowanie kursy na Andersona w zestawieniu z jego szansami na wygraną są absolutnie nieproporcjonalne. Szczególnie po tym jaką miazgę zrobił z Korolevem. Ginepri bardziej doświadczony i też nieźle sobie tutaj pogrywa, ale nie uważam go za takiego faworyta jak bukmacherzy. Malutka stawka na reprezentanta RPA powinna być ok.
Moim zdaniem na Sam&#39;a nie ma co ryzykować w tym meczu. Ostatnio go widziałem w meczu z młodym Nishikori i dla mnie ten rzemieślnik własnego serwisu nie poradzi sobie z Canas&#39;em, który jednego silnego serwisanta już tutaj łatwo odprawił (Guccione). Może i Guillermo lubi wymyślać głupoty na korcie, ale jednak ma szeroki wachlarz zagrań i jeśli returny będą ładnie wchodzić, albo Samowi nie będzie działać serwis zbytnio, to powinien kolejny mecz bez straty seta ugrać. Takie moje zdanie.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Yan Z. (Chn) - Schnyder P. (Sui) typ 1 kurs 2.40
nie bede juz pisal analizy bo nie zdaze bo mecz zaczyna sie za 5 minut
,ale warto posatwic na Yan Z jest w zyciowej formie i moim zdaniem kurs 2,40 to prezent od bukow
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom