>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP & WTA (14-20.04) Houston, Valencia, Estoril, Charleston

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Family Circle Cup
WTA

Charleston, SC, USA
Tier I
Prize Money: $1,340,000
Surface: Green Clay/Outdoors
Official Web Site:
http://www.familycirclecup.com

2007 Singles Final
(2) Jelena Jankovic (SRB) d. (4) Dinara Safina (RUS) 62 62

2007 Doubles Final
(3) Yan/Zheng (CHN/CHN) d. Peng/Sun (CHN/CHN) 75 60

Estoril Open

Estoril, Portugal
Tier IV
Prize Money: $145,000
Surface: Red Clay/Outdoors
Official Web Site:
http://www.estorilopen.net

2007 Singles Final
(Q) Greta Arn (GER) d. Victoria Azarenka (BLR) 26 61 76(3)

2007 Doubles Final
(4) Ehritt-Vanc/Rodionova (ROU/RUS) d. Dom�nguez Lino/Parra Santonja (ESP/ESP) 63 62

ATP

Place: Estoril, Portugal
Surface: Clay
Prize Money: €370,000
Website: http://www.estorilopen.net

Singles Final:
(3)N Djokovic (SRB) d (5) R Gasquet (FRA) 76(7) 06 61

Doubles Final:
Melo/Sa d Garcia/Prieto 36 62 10-6 (Match TB)

Place: Valencia, Spain
Surface: Clay
Prize Money: €370,000
Website: www.open-comunidad-valenciana.com/

Singles Final:
(3)N Almagro (ESP) d P Starace (ITA) 46 62 61

Doubles Final:
(4)Moodie/Perry d (3)Allegro/Prieto 75 75

Place: Houston, Texas
Surface: Clay
Prize Money: $436,000
Website: http://www.riveroaksinternational.com

Singles Final:
I Karlovic (CRO) d [Q]M Zabaleta (ARG) 64 61

Doubles Final:
[1]Bryan/Bryan d [2]Knowles/Nestor 76(3) 64
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Melzer - Davydenko 5.0 ⛔

Niezly kurs na Jurgena, potrafi grac na cegle chociaz woli szybsze korty, Davydenko ma prawo byc zmeczony po wygranej w Miami i boju w Davis Cup. Ponadto wiadomo, ze Davydenko jest umoczony w hazard i troche ciezko mi uwierzyc, ze nie skorzysta z takiego kursu.

Vassallo - I.Minar 2 1.76 ✅

Czech spisuje sie ostatnio rewelacyjnie, jego ulubiona nawierzchnia to red clay, Martin Arguello nie gra nic rewelacyjnego, typowy Argentynski przebijacz bez uderzen konczacych, atakow, wolejow. Sredniak w nie najlepszej formie, moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego meczu jest Ivo Minar.

Gil - Mahut 1 1.83 ✅

Mahut slabo gra na kortach ziemnych, preferuje gre serve - wolej,c zeste ataki i gre przy siatce. Gil gra u siebie, na swojej ulubionej naiwerzchni, pomimo, ze nie jest w najwyzszej forme jest w stanie powalczyc z Francuzem, Gil moze w Portugalii zajsc bardzo daleko, kalendarz rozgrywek jest napiety, same Mastersy do RG i wiele bedzie niespodzianek.

Cirstea - King 1 1.45 ✅

Rumunka duzo lepsza na korty wolne red i green clay, Vania King gra tylko na hard i trawie, sukcesow nie wolniejszych kortach nie ma. Atakuje, gra mocno i plasko, duzo ryzykuje, Sorana wrecz przeciwnie, gra spokojniej, czeka na bledy rywalki i sama od czasu do czasu przejmuje inicjatywe. Mysle, ze green bedzie bardziej pasowac utalentowanej Rumunce niz Amerykance.
 
P 0

protech

Użytkownik
Zgadzam sie z typami, w szczegolnosci na Minara, bardzo ladny kurs, warty zagrania.
Ja dodam od siebie, ze bardzo ciekawym meczem jest:
G.Simon vs R.Karanusic [1] 1.25 oraz dla wyzszych kursow -1.5
Simon to o wiele lepszy tenisista niz jego chorwacki przeciwnik, na pewno slabe wystepy w Miami i Indiana Wells o niczym wielkim nie swiadcza.. przegrywal z takimi naziwskami jak Youhzny czy Ancic, wiec mozna go w jakis sposob tlumaczyc. Czas zagrac jakis lepszy turniej, a dzis rywala nie ma wcale wymagajacego, Karanusic to zwykly challangerowiec bez wiekszych sukcesow, sadze ze czyste 2:0 powinno dzisiaj pasc na korzysc Francuza.
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Gremelmayr - Nieminen 2 1.45 ⛔
W Estoil spotkają się dwaj 28 latkowie. Zdecydowanie bardziej utytułowanym i znany jest Fin. Obecnie zajmuje 25 miejsce w rankingu ATP, a jego rywal 104. Obydwaj są leworęczni. Jarkko zaliczył w tym roku bardzo dobre występy w Australii i od tamtego czasu nie może się przebić przez 1 rundy w turniejach w których bierze udział. Z kolei Niemiec zazwyczaj gra w Challengerach lub próbuje swoich sił w eliminacjach. Myślę że jest to dobry moment dla Nieminena aby się przełamać i powinien pewnie awansować do kolejnej rundy turnieju.
Edit: Jednak Fin jest w bardzo głębokim dołku, jeżeli przegrywa z takimi zawodnikami...
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
tenis:Yung-Jan Chan - Barbora Zahlavova - Strycova????

Dziś w Charleston (USA) rozpoczyna się turniej tenisa ziemnego kobiet WTA Tour 1 kategorii. Turniej rozgrywany jest na kortach ziemnych (mączka gliniana). W 1 rundzie dojdzie do pojedynku zawodniczki z Tajwanu Yung-Jan Chan z Czeszką Zahlavovą -Strycovą. Zawodniczka czeska jest 148 z 251 pkt zawodniczką w rankingu WTA zaś Chinka 71 z 448 punktami rankingowymi . Dla Chinki nawierzchnia gliniasta jest ,,prawie nieznaną,, na której nie odniosła żadnego sukcesu z zawodniczką z pierwszej 200-ki rankingu WTA. Punkty ,które dały jej tak wysoki ranking (pierwsza setka WTA) to w kolosalnej mierze wyniki na hardzie. Gra na nawierzchni z glinianej mączki wymaga dużej cierpliwości w grze ponieważ tu nie ma dużego znaczenia moc uderzeń .Miękka gliniana nawierzchnia tłumi moc uderzeń i zawodniczka może dojść do każdej piłki i jedynie zawodniczkom wysokiej klasy ( obecnie Henin, sostry Williams, Szarapowa) udaje się mocą uderzeń i techniką kończyć piłki .Doświadczenie na tej nawierzchni odgrywa decydującą rolę. Czeszka jest bardzo doświadczoną zawodniczką i gra na kortach ziemnych to jej domena na których rozegrała kiladziesiąt spotkań (ponad 60 % wygranych). Przed tygodniem w 1 rundzie pokonała nie byle kogo bo młodą zawodniczkę (19 lat)ze Szwajcarii Timeę Bacszinsky 2:0 (6 finałów challengerów na glinie z czego 5 wygranych) a w 2 rundzie trafiła na ,,piękną Marię ,, późniejszą zwyciężczynię Amelia Island , z którą przegrała 0:2(1,3) . Można nawet przewidzieć wynik dzisiejszego meczu . Wygra Czeszka i to w dwóch krótkich setach :wynik 2:0.
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
cyt: Melzer - Davydenko 5.0

Niezly kurs na Jurgena, potrafi grac na cegle chociaz woli szybsze korty, Davydenko ma prawo byc zmeczony po wygranej w Miami i boju w Davis Cup. Ponadto wiadomo, ze Davydenko jest umoczony w hazard i troche ciezko mi uwierzyc, ze nie skorzysta z takiego kursu.


Dawidience i wielu innym zawodnikom (doping,ustawianie gier) Światowa Federacja Tenisowa przygląda się im i ich grze . Widać to po grze niektórych zawodników . Dawydenko gra teraz poważnie -wygrana w MIAMI, świetna gra w singlu i deblu w P Davisa, Volandri jakby zniknął ale na glinie może się pokaże, Coria -zero gry , Canas - widać gra poważnie, Galimberti-chyba koniec kariery ! To takie moje spostrzeżenia co do niektórych z ,,Listy ...Goligraczy,, W tym meczu z Melzerem Dawidienko może odpuścić ( zmęczenie po finał Miami ,PD) ...ale nie musi .KTOŚ na niego będzie patrzył z góry .Mikołaj chyba to zrozumiał !!
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Jak dla mnie Troche dziwne jest sugerowanie sie tym ze ktos jest umoczony w korupcje i stawianie przeciw niemu,Davydenko to od dawna scisla swiatowa czolówka , jest ciezkim przeciwnikiem a na korcie ziemnym prawie nie do ogrania . Sugerowanie tym ze ktos jest sprzedawczykiem (nie uwazam za takiego Davydenko bo dzieki niemu zarobilem bardzo duzo kasy,i jest to bardzo regularny gracz kiedy jest w formie) . napisales: ,,Ponadto wiadomo, ze Davydenko jest umoczony w hazard i troche ciezko mi uwierzyc, ze nie skorzysta z takiego kursu.&#39;&#39; Sorry ze sie wtracam ale on nie jest drobnym cwaniaczkiem kombinujacym jak tu dorobic na tenisie tylko swiatowej klasy zawodnikiem ktory jest milionerem ktory gdyby chcial,moglby juz przestac grac w tenisa. W Estoril napewno pokaze ze jego forma jest wysoka i moim zdaniem moze pokonac wszystkich graczy lacznie z Federerem w finale(o ile ten sie nie potknie). Licze ze Davydenko pokaze sie z dobrej strony, lubie tego gracza ze wzgledu na jego pracowitosc i zacietosc w grze a wiec cechy niepodobne do sprzedawczyka. :jezora:
 
P 0

protech

Użytkownik
Ale to przeciez nie zmienia faktu, ze i tak jest to dobry mecz za najnizsza stawke. Na dzis/jutro ciezko znalezc cos lepszego w granicach tego kursu. Moze i nie bedzie kombinowal, ale nigdy nie mozemy miec tej pewnosci.
G.Simon vs R.Karanusic [1] 1.25✅ oraz dla wyzszych kursow -1.5✅
Simon to o wiele lepszy tenisista niz jego chorwacki przeciwnik, na pewno slabe wystepy w Miami i Indiana Wells o niczym wielkim nie swiadcza.. przegrywal z takimi naziwskami jak Youhzny czy Ancic, wiec mozna go w jakis sposob tlumaczyc. Czas zagrac jakis lepszy turniej, a dzis rywala nie ma wcale wymagajacego, Karanusic to zwykly challangerowiec bez wiekszych sukcesow, sadze ze czyste 2:0 powinno dzisiaj pasc na korzysc Francuza.
 
P 15

panasik

Użytkownik
Jak dla mnie Troche dziwne jest sugerowanie sie tym ze ktos jest umoczony w korupcje i stawianie przeciw niemu,Davydenko to od dawna scisla swiatowa czolówka , jest ciezkim przeciwnikiem a na korcie ziemnym prawie nie do ogrania . Sugerowanie tym ze ktos jest sprzedawczykiem (nie uwazam za takiego Davydenko bo dzieki niemu zarobilem bardzo duzo kasy,i jest to bardzo regularny gracz kiedy jest w formie) . napisales: ,,Ponadto wiadomo, ze Davydenko jest umoczony w hazard i troche ciezko mi uwierzyc, ze nie skorzysta z takiego kursu.&#39;&#39; Sorry ze sie wtracam ale on nie jest drobnym cwaniaczkiem kombinujacym jak tu dorobic na tenisie tylko swiatowej klasy zawodnikiem ktory jest milionerem ktory gdyby chcial,moglby juz przestac grac w tenisa. W Estoril napewno pokaze ze jego forma jest wysoka i moim zdaniem moze pokonac wszystkich graczy lacznie z Federerem w finale(o ile ten sie nie potknie). Licze ze Davydenko pokaze sie z dobrej strony, lubie tego gracza ze wzgledu na jego pracowitosc i zacietosc w grze a wiec cechy niepodobne do sprzedawczyka. :jezora:
lol z tym prawie nie do ogrania to ja bym byl ostrozny, ja zgaralem na melzera, ale glownie z tego powodu, ze davydenko moze byc zmeoczny final w maiami potem 2 pojedynki 4 i 5 setowy w pucharze devisa.. a jutro koljeny pojedynek, melzer nie stoi na straconej pozycji, a kurs 4.4 wart ryzyka, co do jego zacietosci do gry to ciekawe czy widizales mecz z cilicem czy w sopocie z vasallo czy jak mu tam.. czy davydenko jest takim milinoerem to ja nie wiem, ostatnio slyszalem ze malo firm sponsorsich sie do niego zglasza w ziwazku z podejrzeniem nielegalnego hazardu.. ja nie mowie ze moze sprzedac mecz, ale moze go przegrac, bo melzer nie jest amatorem a przy ew. zmeczeniu davydenki jest to mozliwe.. czesto sie zdarza, ze jak np tenisista dojdzie do finalu, osiagnie szczyt, potem emocje i determinacja do gry mniejsza jest, np przyklad fish.. czy murray, sobie odpoczeli w 1 rundach, dopoki nikt nie stawia wielkich pieniadzy na takie odpuszczanie meczy to jest wszystko ok ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bzdury opowiadasz Maroon.Obejrzyj sobie mecze Davydenki z St.Petersburga i Paryza z 2007 roku, scisla czolowka swiatowac a uderza serwis 4-5 razy z rzedu w POLOWE SIATKI ?! To jest gra fair? Nawet sedzia mu zwrocil uwage w Rosji na turnieju w meczu z Cilicem, ze ma sie bardzije przykaldac do gry, to jest ewenement aby SEDZIA POUCZAL zawodnika, ze sie nie stara. Sedziowie nie ingeruja w gre ale jasno bylo widac, ze Davydenko robi ustawke. Ponadto jak wytlumaczysz, ze Davydekow ygrywa 1 seta a kursy na rywala sa np. 1.50? I to nie rywala z czolowki ale zawodnika kolo 100 miejsca w rankingu? Davydenko jest nieuczciwym zawodnikiem, to sa fakty. Nie wiem dlaczego to robi, moze dla kasy a moze jest zastraszany, na konferencji prasowej wladze ATP TOUR powiedzialy, ze obecnie wspolpracuja a bylym czlonkiem mafii ktora ustawiala tenisowe mecze. Tyle odemnie.

edycja:

oto filmik z st.petersburga

http://www.youtube.com/watch?v=0wLtfNlsoCk
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
Davydenko musialby byc bardzo glupi probojac kolejnych takich numerow wiedzac jakie zamieszanie jest w tej chwili wokol niego.

Z Austriakiem gral do tej pory 3 razy i 3 razy wygral ale za kazdym razem byly to dla niego ciezkie pojednynki 3 setowe. Melzer jakiegos rewelacyjnego tenisa nie gra i do Davydenki mu troche brakuje, jesli Davydenko zagra swoj tenis nie powinien miec problemow z Melzerem.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
No ja podziwiam sędziego :!: Otworzyłem już szeroko oczy na tego zawodnika, on przykłada się tylko do wielkich zawodów gdzie jest masa kasy a tak to daje cielska to tu to tam. Jak wyłączony był ruski komentator słyszeliście.......
I am giving him a set mówi rusek, i pytanie do sędziego What are you doing :?:
Nie chcę nic mówić ale ja na miejscu ATP zdyskwalifikował bym go dożywotnio :!:
 
contera 0

contera

Użytkownik
ROX ma racje moim zdaniem. A do tego jeszcze w bwin jest zaklad:
Nikolay Davydenko (RUS ) 1,13 - Jurgen Melzer (AUT) -,--
nastepnie:
Ile setów zostanie rozegranych w meczu? 2sety @ 1,20 ;; 3sety @ 3,50
i na koniec:
Kto wygra pierwszego seta?
Davydenko @ 1,20 ;; Melzer 3,50

Juz pewnie o tym mowiliscie ze Nikolay wygrywa pierwszego seta zeby kurs na przeciwnika wzrosl, pare razy tak bylo lecz tez kurs spadal:p
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Co sądzicie o takich dwóch typach:
Elias, G - Berrer, M 2 1,37✅
Naso, G - Serra, F 2 1,3 ✅
Małe kursy ale ako 1,78 jest dla mnie wystarczające.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Elias to reprezentant gospdoarzy, Berrer sie strasznie spasl i nie latwo sie biega na cegle, dopiero wrocil z Davis, ostatnio gral raczej hard, ma ofesywny styl gry, kiedys suckeys drobne na cegle byly jednak nie wiem czy w tamtym okresie tak duzo wazyl, tak niski kurs nie mam watliwosci ze no bet.
 
kobinho 0

kobinho

Użytkownik
KOBINHO typuje
Roxanne co proponujesz na dzis z tenisa....?? ja myslalem o Fish, Haas T., Blake, Karlovic i Robredo.......jak myslisz?? pozdr
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie mam w tej chwili czasu na analizy a zasypujecie mnie na PW wiec podam trzy mecze ktore gram a pozniej cos dopisze: Melzer ⛔, Calleri ✅, Armando/Odesnik ✅.

Melzera juz opisalam, jeszcze tylko dwa slowa o meczu Agustin Calleri - Vince Spadea. Amerykanin nie lubi grac na wolnych kortach, dla Calleriego red clay to ulubiona nawierzchnia. Ostatnie rezultaty Spadei wskazuja na kompletny brak formy. Od turnieju w Delrey Beach nie wygral ani jednego meczu w glownym turnieju ATP. W 4 meczach wygral tylko jedne set 6:4 z Daricem, nastpene mecze przegrywane gladko 0:2 a nie zawsze rywali byli mocni. Rozumiem porazke z Baghdatisem, 8 gemow wygranych w dwoch meczach na swoim terenie z rywalami takimi jak Ginepri i Cuevas to musi byc Ice w bardzo slabej formie.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
dzis davydenko wygra , poniewaz za duzo meczy juz sprzedal i obawia sie juz kar finansowych , . takie jest moje zdanie , a gdyby naprawde chcial jakis mecz sprzedac na tym turnieju to napewno nie w pierwszej rundzie



sprawdzily sie moje przypuszczenia Davydenko gladko wygral spotaknie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom