>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP & WTA (14-20.04) Houston, Valencia, Estoril, Charleston

Status
Zamknięty.
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Co myślicie o meczu Radionova-Cibulkova 1 3,65 ✅? Cibulkovą ostatni turniej Amelia Island kosztował dużo sił i myśle, że dziś przegra z Radinonova pomimo ze ostatnio pokonała ja gładko własnie w tym turniej w pierwszej rundzi 6-3 7-5.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Roidonova to zadna przeciwniczka dla zawodniczki pokroju Cibulkowej ktora zaczela ,,szalec&#39;&#39; juz od turnieju w Doha gdzie grala z Radwanską. Zmeczenie nie gra roli, jest to mloda zawodniczka ktorej tenis bazuje na wybieganiu i przygotowaniu fizycznym a wiec po jednym turnieju w ktorym dochodzi do finalu raptem nie bedzie wrakiem na korcie. Dodatkowo gdyby miala odpuscic poprostu by nie grala w tym tygodniu. Roidonova nie prezentuje kompletnie nic a kort ziemny napewno bedzie sprzymierzeńcem Cibulkovej ktora moze biegac po korcie bez przerwy i ciezko bedzie dla jest rywalki znalesc recepte na wygrywanie punktów. Mysle ze dzis wyraznie zwyciezy Cibulkova.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ja proponuje na dzis nastepujace pojedynki:
Andreev - Korolev
Typ: 2-0 Kurs:1.80

Andreev od dzis jest w swoim zywiole, po paru turniejach na twardych kortach gdzie Igor nie bardzo sobie radzil chociaz mial cwiercfinal w Dubaju oraz Miami. Korolev to zawodnik silowy za ktorym nie przepadam ,jego tenis jest troche prymitywny a przeciwko Igorowi na korcie ziemnym trzeba grac naprawde pomyslowo i agresywnie aby uzyskac dobry rezultat. Zawodnicy nie spotkali sie wczesniej. Korolev ma przecietny sezon ,w sumie adekwatny do jego umiejetnosci. Stawiam na pewne 2-0 dla Andreeva.
Dodatkowe typy to:
Nieminen - Gremelmayr 1 1.42
Medina Garigues- Pereybins 1 1.27
Cornet - Krajicek 1 1.27
Calleri - Spadea 1 1.35
Dla odwaznych:
Vesinna - Govortsova 2:0 2.70
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Djokovic tez mial cos z plecami w pofinale z Federerm i finale z Tsonga :jezora: Pamietamy jak sie to skonczylo:spokodfhgfh:
 
mihi 0

mihi

Użytkownik
Co myślicie o Young D.-Hernandez O. na Young`a ? Myślę że Young gładko wygra..Hernandez męczył się z Brzezickim i musiał grać całe 3 sety.. a Young? Gładka wygrana 6:0 i 7:6 ze znaczenie lepszym zawodnikiem niż Brzezicki -&gt;Vicente z Hiszpanii..
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Myślę, że warta po bardzo ładnym kursie (4.2 w scandic) zagrać na Benesovą w pojedynku z Pennettą. Flavia lubi sprawiać takie niemiłe niespodzianki. Poza tym na cegle z trzech ich bezpośrednich pojedynków, dwa wygrala Czeszka. Ładny tez jest kurs na Monfilsa (2.35 w scandci) w pojedynku ze Starace&#39;m. Francuz chyba najbardziej lubi cegłę i chyba wraca do formy. Potito na razie bez formy więc warto zaryzykować na Geal&#39;a.
Dodatkowo z faworytów zagrałem na razie:
Gicqel&#39;a po kursie 1.5
Verdasco po kursie 1.3
i Simon&#39;a po kursie 1.18 to taki tripel (kursy scandic)
Wszyscy trzej najbardziej lubią cegłę (chociaż Verdasco tez całkiem dobry jest na hardzie). Wszyscy trzej grają ze słabymi rywalami dlatego powinni spokojnie wygrać.
Może coś jeszcze później dorzucę, a wy co ciekawego dzisiaj gracie??
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
a ja gram własnie na Potito, nie wiem czemu uwazasz,ze jest bez formy, wygral calkiem niedawno turniej w napoli, a cegla to jego ulubiona nawierzchnia. Monfils tez lubi cegle,ale to jeszcze nie ta forma jak dla mnie. Uwazam,ze francuz moze osiagnac szczytowa forme akurat na french open.....

Co do typu na czeszke, to pryznam,ze tez myslalem o typ typie..... jest duza szansa na niespodzianke uwazam, ale lepiej zagrac to zamala stawke, bo penetta moze zagrac swietny mecz na cegle jak to czesto jej wychodzi.

co do meczu davydenko - minar ....hmmm Wczoraj chcialbym zobaczyc jaki kurs byl na rosjanina w zakladach live gdy przegrywal z melzerem 3:0 w pierwszym secie.... Jak dla mnie ten koles zawsze kombinuje,ae juz sprytniej a nie tak bezczelnie jak np w st. petersburgu, ae to tylko moje zdanie. Nie zdziwilbym sie gdyby dzisiaj z Minarem przegral po zacietym meczu.... Bo Minar w formie jest i kto powie ruskowi,ze musial ten mecz wygrac:jezora:

do tego niespodzianka moze byc tez w meczu rezai- rodionova, rosjanka wygra ten mecz.

pozdrwiam i powodzenia.VAMOS POTITO!!!!
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ładny tez jest kurs na Monfilsa (2.35 w scandci) w pojedynku ze Starace&#39;m. Francuz chyba najbardziej lubi cegłę i chyba wraca do formy. Potito na razie bez formy więc warto zaryzykować na Geal&#39;a.
Zdecydowanie się nie zgadzam. Potito bez formy wcale nie jest, dopiero co wygrał challengera w Neapolu. Monfilis za to jest kompletnie bez formy, wraca po kontuzji i nie sądzę, że dziś zawalczy. Maximiliano Gonzalez, z którym wygrał w 1 rundzie, ma ponoć jakieś kłopoty osobiste, więc nie brałbym tego meczu na serio. Kurs na Potitio świetny ( 1.6 w profie ) i biorę go.
Potito Starace - Gael Monfilis 1 @ 1.60 ( 8/10 )
Warto moim zdaniem zagrac dziś Olgę Govortsovą w meczy z Patty Schnyder. Patty formę gdzieś zagubiła. Już dawno nie grała takiego tenisa, na który ją stać. Finał w Bangalore osiągnęła tylko dzięki słabym przeciwniczkom we wcześniejszych rundach. Patty znana jest z takiej sobie psychiki, szczególnie, kiedy rywalka ma przewagę. A Białorusinka? Stać Olgę na przejęcie inicjatywy w tym meczu. Niezły występ w Memphis, 3 runda w Amelii, teraz gładka wygrana z Vesniną...Młoda Białorusinka wspina się w rankingu WTA i myślę, że jeszcze jakiś czas taka tendencja się utrzyma.
Patty Schnyder - Olga Govortsova 2 @ 1.86 ( 8/10 )
Poza tym super kursik na Mertinaków, biorę z miłą chęcią.
Coetzee/Moodie - Marach/Mertinak 2 @ 2.09 ( 7/10 )
Perebiynis - Schruff 1 @ 1.50 ( 8/10 )
Pironkova - Pin 1 @ 1.36 ( 10/10 )
Daniel - Troicki 1 @ 1.93 ( 4/10 )
Cornet - Errani 2 @ 2.29 ( 3/10 )
 
ester 87

ester

Użytkownik
co do meczu davydenko - minar ....hmmm Wczoraj chcialbym zobaczyc jaki kurs byl na rosjanina w zakladach live gdy przegrywal z melzerem 3:0 w pierwszym secie.... Jak dla mnie ten koles zawsze kombinuje,ae juz sprytniej a nie tak bezczelnie jak np w st. petersburgu, ae to tylko moje zdanie.
pozdrwiam i powodzenia.VAMOS POTITO!!!!
poisonick w pierwszym secie nie było 0:3, było 0:2 i wtedy Mikołaj przełamał na 1:2, potem było już z górki, a Melzer wiele do powiedzenia nie miał. Kursy przy 0:2 wcale jakoś nie wzrosły, dajcie już chłopu odrobinę spokoju, swoje owszem namieszał i posprzedawał, ale doszukiwanie się teraz w każdym meczu kombinacji to przesada, tym bardziej, że 0:3 nie było, więc chociaż bez naginania faktów.

Jak już gdzieś szukać korupcji, to nie wiem czy słyszeliście o meczu Brzezicki - Hernandez w pierwszej rundzie w Houston, Argentyńczyk prowadził już 6:3 2:0 tymczasem kursy na betfair faworyzowały... Hernanadeza, jakby wciąż był faworytem, całe forum bf huczało o szwindlu i nie pomyliło sie, Hiszpan nagle zaczął odrabiać straty i wygrał ostatecznie 3:6 6:3 6:2. To dopiero ciekawe, chociaż dla mnie to głupota, bo po co robić coś tak oczywistego, debilizm,
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
✅ Starace, ✅ Knapp, ✅ Minar +5.5, ⛔ Hartfield:

Rowniez uwazam, ze duzo wieksze szanse na wygrana ma Starace, Monfils jeszcze nie wrocil do swojego dawnego tenisa, woli korty twarde, Starace wrecz przeciwnie, forma normalna, wygral Napoli w dodatku gra na ulubionej naiwerzchni. Nie rozumiem troche stwierdzenia, ze Potito bez formy, nic na to nie wskazuje, kto bez formy wygrywa turnieje? Francuz zawsze mowil, ze chcialby serwoac jak Roddick, ze nad tym pracuje najbardziej, wiadomo, ze na cegle serwis ma mniejsze znaczenie, on woli szybsze korty, oczywiscie potrafi bardzo dobrze grac na clayu ale tylko kiedy jest w formie optymalnej a obecnie nie jest.

Minar ma szanse z Davydenko powalczyc, pisalam juz poprzednio o czechy, nie bede kopiwoac tego samego. Melzer nie byl w formie, to nie oznacza, ze Ivo nie powalczy, handicap jest tak ustawiony, ze starczy jak Czech przegra 3-6 4-6 i wchodzi a nie zdziwie sie, jak urwie seta Davydence.

Knapp i Srebotnik nie powinny miec zadnych problemow, bardoz niskie krusy dlatego nie bede pisac o tych meczach, ewentualnie mozna je dodac na tasmy jak ktos lubi tak grac. Knapp jest naprawde niezla, na clayu rok temu robila swietne wyniki, w tym roku udana Atwerpia.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Potito Starace - Gael Monfilis 1 @ 1.60 ( 8/10 ) ✅
Patty Schnyder - Olga Govortsova 2 @ 1.86 ( 8/10 ) ⛔
Coetzee/Moodie - Marach/Mertinak 2 @ 2.09 ( 7/10 ) ⛔
Perebiynis - Schruff 1 @ 1.50 ( 8/10 ) ✅
Pironkova - Pin 1 @ 1.36 ( 10/10 ) ????
Daniel - Troicki 1 @ 1.93 ( 4/10 ) ✅
Cornet - Errani 2 @ 2.29 ( 3/10 ) ⛔
Skuteczność marna, ale trudno.
Nie ma nigdzie jeszcze kursów, ale już wiem, że jutro gram z całą siłą mecz Benesova - Pin 1, z handicapem gemowym ( spodziewam sie - 4.5 gema ), na 2:0 dla Ivety itd. Wszystko 10/10. Czemu tak? Po pierwsze Iveta zrobiła na mnie ogromne wrażenie wygrywając z tak ogromną łatwością z Flaviettą. 6:2, 6:2, szybko, łatwo i przyjemnie. Czyżby zrobiła forme właśnie na ten turniej? A Camille Pin? Moim zdaniem ma jeden z najsłabszych serwów w tourze, a dodatkowo gramy na cegle. Z przełamaniem jej problemów być nie powinno. Jej wygrana z Pironkovą jest dla mnie jedną wielką zagadką, no ale raz do roku i kogut pierdnie:| Bułgarka serwowała chyba jeszcze gorzej, chociaż dziewczyny łamały się dość często. Benesova nie powinna mieć problemów z utrzymaniem serwu, z przełamaniem 26-letniej Francuzki też raczej nie. Uważam, że Camille ugra max 5 gemów. Zobaczymy jutro jakie będą kursy...mam nadzieję ujrzeć z 1.35 na Ivetę ????
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
witam
Czesi atakuja na clayu;) na dzisiaj polecam

cetkovska - kirilenko 1 kurs 2.51 bwin
, krotko... w poprzedniej rundzie czeszka nie dala ani jednej szansy na przelamanie dla kleybanowej,majac przy tym 86% pierwszego serwisu. A Kirilenko..coz, uroda na korcie nie gra, dala kwalifikantce az 19!!! szans na breaka i sama popelnila az 6 podwojnych. A tak poza tym to kirilenko jakos nie ma tej formy....

Nie wiem tez dlaczego kurs na czecha Vanka spada w meczu z Berrerem bo uwazam,ze niemiec mecz wygra. To jednak za mala stawke.

Pewnym meczem wydaje sie zwyciestwo zvonarevej nad bartoli, to co gra ostatnio bartoli kazdy wie, a zvonareva w formie i latwo sobie poradzi z francuzka. zvonareva win 1.30 bwin

takze moj kupon na dzis to cetkovska + zvonareva kurs 3,26 - polecam i pozdrawiam
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
Gil F. - Sousa J. (ATP Estoril)

Pojedynek zawodnika grajacego z dzika karta w turnieju, ktory wyeliminowal rozstawionego z nr. 6 Mahuta, oraz Sousy ktory przebrnal eliminacje i gladko wygral z Marachem. Obaj sa Portugalczykami jednak Sousa dopiero uczy sie tenisowego rzemiosla (30 marca skonczyl 19 lat) i jest jak na razie bez sukcesow, w rankingu ATP zajmuje 744 miejsce. Gil sklasyfikowany jest na 146 miejscu. Kurs 1,25 jest przecietnym kursem w tenisie, mysle ze dla Sousy bedzie to mecz zakonczony porazka.

Dementieva E. - Azarenka V. (WTA Charleston)

Rosjanka wyraznie jest w formie (1/16 w AO - odpadla z Sharapova, 1/2 finalu w Paryzu, zwyciestwo w Dubaju, krecz w cwiercfinale w Miami), natomiast dla Azarenki 1/32 to szczyt mozliwosci w tym roku. Azarenka nie przegrywa ze slabymi zawodniczkami, lecz ze swiatowa czolowka (S. Williams, Kuznetsova, oraz w AI z rewelacja turnieju Cibulkova... tylko w Paryzu przytrafila sie jej porazka ze slabsza zawodniczka - Daniilidou). Dementieva nalezy jenak do czolowki tenisistek i bedzie to na pewno niespodzianka jesli odpadnie juz w tej fazie turnieju. Kurs troche lepszy niz w powyzszym meczu (1,35), a warto dodac iz juz raz Azarenka przegrala z Dementieva, jednak byl to mecz rozegrany w... Rosji (7:6 6:2 - 12 pazdziernik 2007).

Gil F. - Sousa J. 7:6 6:2 ✅
Dementieva E. - Azarenka V.6:4 7:5
✅
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Schnyder - Radwanska 1.90 ✅

Aga jak zwykle gra bez sensu zero serwisu, brak pracy nad tym elementem i jedynie przebijanie z linii, ponadto wyrazne braki kondycyjne a znow miala ciezki mecz wczoraj, przy takiej pogodzie zapewne juz jest bardoz zmeczona i znow tatus bedzie tlumaczyl, ze porazka to efekt zmeczenia i wszystko gra. Ale u Agi nic nie gra, zaniedbana kondycyjne i serwisowe sa ogromne i juz dawno Piotr powinien przestac trenowac Agneiszke. Mysle, ze dzis bedzie szybkie 2:0 dla Schnyder, zdaje sobie sprawe, ze SZwajcarka jest bardzo humorzasta i moze 1 set przegrac wiec nie gram na dokladny wynik.

Nie zdziwie sie jak znow wygra Cornet, bardzo madra zawodniczka, wiecej porusza sie po korcie, bardoz szybka. Wielki talent i tylko czekac az wystrzeli jeszcze bardziej. Oby tylko Francuzka nie byla zmeczona, rozegrala tydzien temu sporo gier. Dzis przede wszystkim Patty.

Z ATP jesli mialabym cos grac to ⛔ Gabashvili 1/10, Gil 2/10, ✅Calleri 6/10.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Jeszcze nie zaczęli więc wrzucę:

Marcos Daniel - Nicolas Massu
Typ: 1
Kurs: 1,85
Spotkanie 1/8 turnieju ATP w Houston. Na przeciw siebie stają: 29-letni Brazylijczyk Marcos Daniel (91 w rankingu ATP) i 28-letni Chilijczyk Nicolas Massu (108 w rankingu ATP). Do tej pory zawodnicy spotkali się cztery razy, trzy razy w tych pojedynkach był Massu, jednak ostatni pojedynek wygrał Daniel. Brazylijczyk na pewno będzie chciał dziś poprawić niekorzystny bilans. W tym roku jego forma jest stabilna ale bez rewelacji. W pierwszej rundzie w dwóch setach pokonał Troickiego (6-3 6-4). Zaliczył także dobre występy na challengerach w Napoli (finał z Starace) i w Bogocie (wygrana). Massu jest bez formy. Już od kilku turniejów spisuje się słabo. przeważnie odpada w pierwszej rundzie. Dziś raczej Chilijczyk zakończy udział w turnieju, Brazylijczyk jest w dobrej dyspozycji, dobry serwis. Powinien sobie dziś spokojnie poradzić...

Do tego myślę że Schnyder wygra z Radwańska... Można grać też debel Vesina/Azarenka oraz Blake...
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Fish, Mardy - Hernandez, Oscar
Typ: Fish, Mardy
Kurs: 1.55

Hernandez generalnie nie gra rewelacji, ostatnio odpadł w Challengerze na clay w Neapolu już w 1 rundzie. W tych zawodach wygrał już co prawda 2 mecze, ograł Younga i Brzezickiego. To chyba będzie wszystko jak dla niego. Mardy wygrał już nawet cały turniej w Houston(2006) więc sądzę, że nawierzchnia mu odpowiada. W Miami ewidentnie odpuścił. Myślę, że Amerykanin nadal jest w formie i w Houston powalczy nawet o tytuł.
Benesova, Iveta - Pin, Camille
Typ: Benesova, Iveta
Kurs: 1.56

Pin co prawda, dwa pierwsze mecze przebrnęła bez większych problemów po dwu-setowych meczach. Nie jest to jednak zbyt imponujące kiedy spojrzymy na wyniki Ivety. Oddała zaledwie 6 gemów przez dwie rundy(1r. 60,62; 2r. 62,62). Ograła Pennete, faworytkę turnieju. Spodziewałem się niższego kursu na Czeszkę, ale postanowiłem spróbować po rzeczywistym, zaskakującym pozytywnie. Pewnie jest to spowodowane słabym rankingiem Benesovej. Zaledwie 132 pozycja przy #68 Pin. Ale Iveta w tenisa grać potrafi i naprawdę ma spory potencjał. Powraca pomału do regularnej gry w cyklu WTA Tour.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Fish, Mardy - Hernandez, Oscar
Typ: Fish, Mardy
Kurs: 1.55

Hernandez generalnie nie gra rewelacji, ostatnio odpadł w Challengerze na clay w Neapolu już w 1 rundzie. W tych zawodach wygrał już co prawda 2 mecze, ograł Younga i Brzezickiego. To chyba będzie wszystko jak dla niego. Mardy wygrał już nawet cały turniej w Houston(2006) więc sądzę, że nawierzchnia mu odpowiada. W Miami ewidentnie odpuścił. Myślę, że Amerykanin nadal jest w formie i w Houston powalczy nawet o tytuł.
Jak dla mnie będzie zupełnie inaczej. Mardy wygrał w Houston, ale czy bierzesz pod uwagę, że tym razem mamy do czynienia z prawdziwą cegłą a nie z jakimś green clayem? Teraz kort jest znacznie wolniejszy. Hernandez nie gra w ogóle widowiskowo, ale jego balony są nie do zajeb.... ???? Nie przekreślałbym go tu na pewno. Uważam że jest w stanie wygrać.
Co do Ivety to zgadzam się za to całkowicie, gram ją jutro z handi, pewnie będzie ok 2.5 gema;] Co to dla niej? Fajnie wygląda też dokładny wynik.

Iveta Benesova
- Camille Pin 1 @ 1.51 ( 10/10 )
Iveta Benesova - Camille Pin 2:0 @ 2.10 ( 8/10 )
Tommy Robrego - Potito Starace 2 @ 1.93 ( 8/10 )
Robredo w tym sezonie bez jakiegokolwiek błysku, żałośnik po prostu. Potito za to ne gra źle, ba, gra dobrze:] Póki co zniszczył swoich poprzednich przeciwników, wcześniej win w rodzinnym Neapolu...wygląda na to, że to jego chwila w tym sezonie. Za Robredo przemawia tylko miejsce w rankingu ( ale to akurat na korzyść nas, typerów, bo kurs lepszy na Potito ???? ) no i to, że gra w tej swojej Hiszpanii. Ale zwycięswto z beznadziejnym obecnie Montanesem czy Venturą to żaden sukces. H2H też dla Hiszpana, 3:0, ale to też tylko podbija kurs ????
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Jak dla mnie będzie zupełnie inaczej. Mardy wygrał w Houston, ale czy bierzesz pod uwagę, że tym razem mamy do czynienia z prawdziwą cegłą a nie z jakimś green clayem? Teraz kort jest znacznie wolniejszy. Hernandez nie gra w ogóle widowiskowo, ale jego balony są nie do zajeb.... ???? Nie przekreślałbym go tu na pewno. Uważam że jest w stanie wygrać.
Nie rozumiem dlaczego sugerujesz tutaj, że brałem pod uwagę zupełnie inny turniej w dodatku pań. :-? Widziałem parę meczy na kortach w Houston(tych clay&#39;owych) i z uporem maniaka będę powtarzał, że jak większość clay-kortów w USA, jest szybka, jak na mączkę oczywiście. Przez ostatnie 3 lata oprócz Fisha triumfowali tam Ivo Karlovic i Andy Roddick, więc pomyśl jak daleko im do specjalistów od nawierzchni ziemnej. Jak to nazwałeś &quot;prawdziwa cegła&quot; to jest w Europie. ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Fakt, tak szybko cegła sobie nie siądzie, i jest pewnie jednak troche szybsza. Ale jednak Roitman wygrał tu z Isnerem, co miejsca by nie miało z pewnością na bardzo szybkiej cegle, jaka była tu poprzednio:p Nie zasugerowałem, że bierzesz pod uwagę inny turniej, po prostu chciałem tym porównaniem z greenem bardziej jeszcze zwrócić uwagę na pierwszy w historii prawdziwy clay w USA:p Dodam, że ja tego meczu nie ruszam, chyba że na wariacie jakimś:p Pozdrawiam i powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom