>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP & WTA (14-20.04) Houston, Valencia, Estoril, Charleston

Status
Zamknięty.
A 0

a-rod

Użytkownik
Marcel Granollers-Pujol v Wayne Odesnik
Typ: Marcel Granollers-Pujol ✅
Kurs: 1.57

Dementieva, Elena - Zvonareva, Vera
Typ: Zvonareva, Vera +1,5 seta ✅
Kurs: 1,45

W tym roku Zvonareva osiąga dobre rezultaty:

Auckland - QF
Hobart - Finał, [oddała walkowerem przez uraz]
Australian Open - 1R [ale tam była kontuzja]
Doha - Finał
Bangolare - QF
indian Wells - QF
Miami - SF
Charleston to Tier I więc nie ma żadnej taryfy ulgowej i sądzę, że jeśli nie wygr,a to seta jest spokojnie w stanie urwać. Te dwie zawodniczki są dla mnie równe, dlatego nie gram na zwycięstwo tylko handicap setowy. Lekkie wskazanie na Vere, ale pozostaje przy tym co napisałem. :jezora:
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nicolay Davydenko - Roger Federer 1 @ 2.42
H2H 10:0 na korzyść Feda. W tych 10 spotkaniach Davy ugrał 3 sety. Skąd pomył więc na granie na niego? No więc aktualna forma. Żaden z nich nie miał zbyt trudnych rywali w drodze do finału w Estoril. Ale Obaj troche się męczyli mimo to w pprzednich rundach. Ale mimo wszystko lepsze wrażenie sprawia Rosjanin. Denko jest w gazie, wygrana w Miami, w Dejvisie gładko odprawił Berdycha...mimo iż wielu, w tym ja wróżyło mu porażkę z Melzerem w 1 rundzie w Portugalii, on jednak utarł nam nosa. Doszedł do finału, gra z Fedexem, którego nigdy nie pokonał...jestem przekonany, że jutro wypruje sobie żyły na korcie, żeby w końcu wygrać ze Szwajcarem. A Fedex? Dzisiejsze problemy z Gargamelem to dla mnie duże zaskoczenie. Fed ma słabą formę, daje się przełamywać...no ale żeby było aż tak źle? Jego gra nie napawa optymizmem fanów jego talentu. Spodziewam się jutro zaciętego boju, jednak wygranego przez Denkę, może nawet 2:0.
Maria Kirilenko - Iveta Benesova 2 @ 2.90
Kirilenko oprócz urody nie imponuje w tej chwili niczym. Mam wrażenie, że od kortu jest dla niej ważniejszych bardzo dużo rzeczy. Dzisiejsze męczarnie z Kookie tylko mnie w tym utwierdzają. Jak można mieć problemu na takim korcie z tak słabo serwującą zawodniczką? Nie wiem. Makiri od początku turnieju gra dość słabo ( oprócz meczu z Garbin, gdzie grała wyjątkowo dojrzale ). A Iveta? Na pewno dziewczyna chce poprawić swoje miejsce w rankingu, zarobić porządną kasę...a ma na to ogromną szansę. Forma wyśmienita ( raz tylko, z Pin, zagrała słabo w 1 secie ). Tak wygrywa wszytsko i wszędzie, po 2:0. I nie mówię tylko o tym turnieju, ale o chellach dla kobiet też. Kurs na nią to prezent. Dziwi mnie trochę, szanse są o wiele bardziej wyrównane niż sugerują buki. Masza powinna odpaść już dziś, z Klarą Zakopalovą, ale jakoś się wygrzebała. Jutro Ivetka postawi jej o wiele cięższe warunki, niż Zakopalova. powinna wygrać ten mecz.

Jest jeszcze oczywiście Almagro, który powinien sobie z poradzić z Ferrerem. Mecz może być wyrównany, ale Nicolas, jak dla mnie znajdujący w absolutnej czołówce clayowców, powinien wygrać ze swoim rodakiem. Świetny serwis z pewnością w tym pomoże.
David Ferrer - Nicolas Almagro 2 @ 1.94
 
ester 87

ester

Użytkownik
Juro już finały i jakoś mi się wydaje, ze warto grać na nie-faworytów.

Kirilenko - Benesova 1.4 2.75 ⛔

Już się kursy minimalnie uspokoiły, ale jak zobaczyłem co wystawił na początku bet365 to byłem w szoku, 3.25 na Czeszkę, jak dla mnie całkowicie zwariowany kurs. Jak gra Iveta ostatnio wiemy, gra świetnie, zresztą wystarczy spojrzeć na ostatnie wyniki na clay&#39;u:
6-2 6-1
3-6 6-2 6-3
6-2 6-2
6-0 6-2
6-0 6-2
6-1 6-0
6-2 6-0
6-1 6-0
6-2 6-2
Jedynie z Pin miała drobne problemy i to tylko w pierwszym secie, potem kontrolowała mecz. W pozostałych ośmiu meczach straciła zaledwie 19(!) gemów, czyli średnio niewiele ponad 2 gemy na mecz. Ok, część spotkań to były kelnerki, ale nawet jak się panią kelnerkę odstawia 6-0 6-1 to o formie to coś świadczy. Do tego wygrana z Pennetta 6-2 6-2 to jest naprawdę coś, myślałem, ze może Flavia całkowicie odpuszcza ten turniej, ale nie, w deblu zawędrowała do finału, zresztą jej partnerką deblową jest Kirilenko ???? Misia widać też świetnie czuje się w Portugalii, niezły turniej jak na razie, niewiele brakło, żeby odpadła z Zakopalovą, ale jakoś się udało przebrnąć dalej, w tamtym meczu wzywała zresztą lekarza, miała jakiś problem z nogą, ale akurat nie sądzę by miało to jakiś wpływ na jej grę. Szanse w finale są wg mnie równe, dlatego po takim kursie warto chyba spróbować Ivetę, Maria jak mało kto lubi przegrać wygrany mecz i ogólnie jej problemy z psychiką są powszechnie znane, jak to ktoś ładnie powiedział lubi dawać ciała ;) Benesova jest w gazie, bardzo waleczna, nie odpuszcza raczej i jeśli zagra swoje to spokojnie może pokonać jutro Rosjankę.

Drugi finał z Estoril to Federer - Davydenko 1.5 2.62 ⛔

Tu też uważam warto zaryzykować underdoga. Chociaż Nikolay ma z Federerem bilans meczy... 0-11! Tragicznie, ale szansa na pokonanie Rogera wyjątkowa. Rosjanin w świetnej formie, w Miami grał genialnie, tu jest już nieco gorzej, ale jakoś tam w ważnych momentach się koncentruje i wygrywa. Szwajcar nie błyszczy, wiemy, że forma jest najgorsza od lat, męczy się z Rochusem z Gremelmayrem, nie to nie jest ten Roger. Mnóstwo psuje, jakby też nieco ospały, jeśli Mikołaj nie spali się psychicznie i zbliży poziomem gry do tego co pokazywał w Miami to wygra ???? Ich ostatni mecz na clay&#39;u był bardzo wyrównany 7-5 7-6(5) 7-6(7), ale od tego czasu forma Fedexa zdecydowanie w dół, natomiast Davydenki w górę. Więc czemu by nie, może przy dwunastej próbie wreszcie się uda ograć Szwajcara.

Myślałem też o Almagro, ale dzisiaj widziałem trochę Ferrera w meczu z Robredo i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, grał pewnie, dokładnie, spokojnie, kilka świetnych zagrań, chyba wraca do formy, to już nie ten Ferrer z Dubaju czy Miami, gdzie wywalał piłki po pół metra w aut. Mimo wszystko za małą stawkę zagram Almagro, bilans w tym roku na cegle 18-1, gra też bardzo dobrze, powinien powalczyć. ⛔

Trochę pobieżne te analizy, ale nie miałem czasu w tym tygodniu oglądać za bardzo meczów ;(

Edit: hehe, gdy pisałem swój post, prasa wysłał własny, typy całkowicie bliźniacze ???? oby weszły:spokodfhgfh: Pozdrawiam

Edit: Ulala, bardzo źle. Iveta bardzo zawiodła, Almagro miał mecz na tacy, ale oddał tytuł Ferrerowi, a Denko sobie skreczował :/ bardzo słabo
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Wszystkie passy i H2H w tenisie czesto nie odzwierciedlaly tego co dzieje sie na korcie, Ostatnio Federer z Rodickiem bodazje 14 - 2 i Roddick zwycieza. A wiec dzis Ferrer - Almagro (Bilans 3-0) Federer - Davydenko (bilans 11-0). Federer niepokoi mnie juz od dluzszego czasu,jest niedokladny,jakis ospaly a co najgorsze rywale nawet pokroju Gila nie maja kompleksów w straciu z Rogerem i wychodza na kort z nastawieniem ze naprzeciwko stoi tenisista do ogrania.Juz w spotkaniu z Hanescu momentami Roger byl slaby, w meczu z Gilem 1 set byl wyrownany jakby grali dwaj gracze na takim samym poziomie. Gremelmayr wczoraj przez wieksza czesc meczu byl lepszy od Szwajcara ,pozniej jakos spuscil z tonu i przegral. Davydenko troche leniwie gral na poczatku w niektorych meczach ze slabymi rywalami gral 3 sety (? hmmm:p ) Wczoraj odprawia 6-2 6-2 solidnego na ziemnym korcie od zawsze Serra a wiec dobra forma z poprzednich turniejów jest podtrzymana. Davydenko to dla mnie zawodnik 1 trojki na ziemi, jego silne plaskie udezenia i wspaniele wybieganie i koncycja plus wielka cierpliwosc i mala liczba bledów z glebi kortów sprawia ze nie widze wiekszych szans dla Federera,chyba ze zobaczymy innego Szwajcara niz w ostatnich tygodniach , choc szczerze w to watpie.
Mecz Ferrera z Almagro to dla mnie wielka niewiadoma ze wzgledu na forme Ferrera ktora jest bardzo nierowna. Almagro to absolustnie czolowka swiatowa kortów ziemnych, w tym roku juz 2 turnieje wygrane na jego koncie,pokonuje rywali bez wiekszych problemów,jego dobry serwis i pewne uderzenia z glebi kortu sprawiaja ze jest to gracz niewygodny dla kazdego,przekonali sie o tym tacy mistrzowie cegły jak Moya(porazka w 3 setach w Brazyli) oraz Nalbandian (6-1 7-6 !!) w Meksyku. Napewno ten mecz jest zagadka i nie mozna wskazac zdecydowanego faworyta , Ferrer napewno grozny ale czy forma jest wystraczajacy dobra aby pokonac bedacego w dobrej formie Almagro.
Sadze ze mozna zagrac Davydenko lub Almagro. Napewno nie na jednym kuponie ale mozna sprubowac .:spokodfhgfh:
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ja dzis za minimalne stawki gram dwa mecze:

Davydenko 2.50 oraz Beensova +1.5 seta za 1.80

- bardzo dobra forma turniejowa Ivety, leworeczna Czeszka stosuje duzo rotacji w uderzeniach, wysoka forma rowniez deblowa a Kirilenko to gwiazda ale mediow a nie korty. Lepsza na hardcourt i mysle, ze caly final moze nawet wygrac Benesova, gram z handicapem bezpieczniej. Federer nie najlepiej gra, 2-6 z Gremelem, na hardcourt rowniez liczne porazki z Murrayem oraz Roddickiem, Davydenko jest w lepsej formie, skoro szybko nie odpadl jak zakladalam to juz finalu nie odpusci.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Tak dla zainteresowanych transmisje finałów:
WTA ESTORIL:
- livevideo bet365.com
ATP ESTORIL:
- eurosport 2
- mms://195.245.176.20/rtp (tv RTP 2)
WTA CHARLESTON
- eurosport polska
- sop://broker1.sopcast.com:3912/48608 (nie jestem pewien)
- tvu://65323/ (jw.)
ATP WALENCJA
- mms://cache2.gva.es/tvvi
- mms://cache.gva.es/tvvi
- livevideo bet365.com
ATP HOUSTON
- nic nie znalazłem ????
Na razie tyle, jeszcze coś poszukam, nie gwarantuje też, że wszystkie te linki będą działać, choć powinno być ok :spokodfhgfh:
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
ATP Open De Tenis Comunidad Valenciana, Valencia 2008:
???? Nicolas Almagro - David Ferrer
Typ: Almagro (Zakład na dokładny wynik setowy: 2-0)
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet-at-home
Dziś będziemy świadkami Hiszpańskiej batalii o tytuł tenisowego mistrza kortów Valencii. Na przeciw siebie staną dwaj znakomici i utytułowani gracze - 22-letni Nicolas Almagro, broniący tego tytułu po raz drugi, oraz obecnie 5 rakieta świata, 26-letni David Ferrer. Bukmacherzy, jak i wielu typerów określa to spotkanie jako no-bet i może rzeczywiście tak jest, może w swojej diagnozie pomylę się i to mocno, jednak z mojego punktu widzenia scenariusz na dokładny wynik jest całkiem prawdopodobny i zachęca zważywszy na smakowity kurs. Wczoraj, w pół-finałach, Nicolas zdemolował Rosjanina Koroleva, w pełni kontrolując grę i pokazując swój zdecydowanie najmocniejszy w turnieju serwis w pełnej gotowości. Rosjanin miał zaledwie jedną szansę na przełamanie Hiszpana, której nie wykorzystał. Przypomnę również, że w ciągu całego turnieju Almagro stracił swojego podanie zaledwie trzy-razy, nigdy więcej niż raz w meczu. Silny serwis i cierpliwość na linii to zdecydowane niebezpieczeństwo dla każdego kto chce się z nim mierzyć. Młodszy Hiszpan w mojej opinii zasłużył na trzeci z rzędu tytuł i na pewno zdaje sobie sprawę, że punktów do obrony jest mnóstwo. W tym roku zdobył już dwa tytuły na cegle, pokonując wielkie nazwiska i uważam, że dzisiejsze pokonanie światowej Piątki, przypieczętuje jego wpisanie się w kręgi jednych z najlepszych obecnie zawodników nawierzchni ceglastej. Nicolas nie okazywał większych słabości w tym turnieju, jego serwis jest regularny, pierwsze podanie wygrywające zawsze na poziomie 65-75%. Jeśli dobrze pamiętam obecnie jego rekord na kortach Valencii wynosi 14-1, więc pisanie jak dobrze tu się czuje jest chyba zbędne. Oczywiście należy przyznać, że Ferrer będzie jak dotąd jego najtrudniejszym przeciwnikiem na cegle w tym sezonie. Mógł pokonać Moyę lub Nalbandiana, jednak David, nawet jeśli spuścił z tonu od sukcesów w końcówce 2007 sezonu, to ciągle jest niebezpieczny, ciągle dotarł do finału i ciągle to Hiszpan - więc cegła to jego domena. Uważam, że David jest obecnie w formie, która nie jest jego optimum i nie na miejscu jest teraz porównywanie starcia Panów w 2007 roku na czerwonej mączce, gdzie gładko, bez straty seta, wygrał Ferrer. Jednak nie występy w ostatnich tygodniach zadecydowały o moim werdykcie. Almagro w każdym meczu był regularny, solidny i zarówno na korcie, jak i statystycznie lepszy. W Valencii czuje się najlepiej na świecie i nie zgodzę się z argumentem, że skoro David w metryczce ma podane miejsce zamieszkania właśnie to miasto - to zdziała tutaj cuda. Śmiem twierdzić, że jako profesjonalny gracz rzadko bywa w tym mieście w ciągu roku. Jego gra, choć miał trudniejszą drabinkę, mnie nie przekonuje. Pokonał trudnych przeciwników jak Verdasco (2:1) oraz wczoraj Robredo (2:1), jednak jeśli ktoś taki jak Andujar przełamuje Davida dwa razy, Verdasco pięciokrotnie, a Robredo trzy to dla mnie jest jasne że serwis Ferrera jest niedociągnięty. Nie grał tutaj z nikim z naprawdę potężnym serwisem, takim jaki ma Almagro i myślę, że jeśli nadal będzie dawał tyle szans na przełamanie przeciwnikowi, to w przypadku Nicolasa nie będzie możliwości, jak dotychczas, na re-breaki - ponieważ Almagro mocno trzyma swoje podanie. Ferrer na pewno kuleje na podłożu serwisowym i w tym będę upatrywał jego porażkę. Fakt faktem, że po jego stronie stoi wielka waleczność, dobieganie do każdej piłki i żelazna kondycja, choć nie widziałem, żeby ktoś ją sprawdził od jakiegoś czasu. Według mnie Nicolas Almagro jest wstanie zdobyć kolejny tytuł bez straty seta, kwestią jest jego dyspozycja serwisowa i słabość serwisu Ferrer&#39;a. Wszystko się okaże o 15:30, gdy mecz ten się zacznie. Powodzenia wszystkim, bo mecz na pewno ciekawy i trudny do typowania...
Vamos Nicolas!
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
:tenis:R.Federer - N.Dawydenko????
Typ:2
Kurs: 2.50
Buk:bah


Dziś na turnieju ATP w Estorił (Portugalia)odbędzie się spotkanie finałowe w tenisie mężczyzn. Spotkają się starzy znajomi z kortów tenisowych i z gier na najwyższym poziomie. Wynik bezpośrednich spotkań jest bardzo niekorzystny dla Rosjanina ,który od 2002 roku przegrał z Helvetem 11 pojedynków. Najczęściej spotykali sie na nawierzchni twardej 8 razy, 2 razy na glinianej mączce i 1 raz na nawierzchni dywanowej. Kola jest specjalistą gry na korcie gliniastym ponieważ kształtował się w Hiszpanii i pod okiem hiszpańskich trenerów. Obecnie jest w wysokiej formie sportowej. Pokonanie Wielkiej Rafy w finale Turnieju Masters w Miami bardzo wzmocniło jego psychikę .W Pucharze Davisa w grze singlowej Tomasz Berdych skreczował po 4 setach nie widząc szans na wygraną . Federer gra w tym roku poniżej oczekiwań. Głowę ma zaprzątniętą sprawami rodzinnymi - z wybranką swojego serca Mirosławą Wawriniec oczekują potomka. Dzisiejszy finał jest trzecim spotkaniem tych tenisistów na korcie gliniastym i wg.zasady ,,do trzech razy sztuka,, Davidienko mistrz tego turnieju z 2003 roku wygra z Wielkim Rogerem po zaciętej walce 2:1. :spokodfhgfh:

________________________________________________________________

[B]Każdy ma swoim życiu jakieś Westerplatte do obrony. Jan Paweł II[/b][/COLOR
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
Ferrer-Almagro 1,85

Pojedynek dwóch Hiszpanów w Hiszpanii. H2H na korzyść Ferrera 3:0, ale kiedy Nicolas ma zmienić tą statystykę jak nie teraz? Jest naprawdę w gazie. W tym turnieju nie stracił jeszcze seta, a w tym roku przegrał zaledwie 1 mecz i to po kreczu. Jego bilans wynosi aż 18-1 na clayu. Ferrer jest uniwersalnym zawodnikiem i potrafi sobie radzić na każdej nawierzchni z kolei Almagro to clayowiec, tylko na tych kortach może zrobić furorę. Broni on tytułu sprzed roku także będzie walczył aby nie stracić punktów, które wywalczył. Ferrer w tym turnieju oddał seta Verdasco, z którym zawsze mu się ciężko gra oraz Robredo. Ferrer zrobił już swoje więc pora pędzić na turniej w Monte Carlo. Almagro nie potrzebuje aż takiej aklimatyzacji na kortach ziemnych bo po prostu ma to już w genach. Ferrer gra jakoś tak nie mrawo dużo daje po autach(niestety nie miałem go okazji oglądać jeszcze w tym turnieju aczkolwiek to co robił w poprzednich nie napawa optymizmem), finał tutaj jest jak na razie jego najlepszym osiągnięciem w tym roku i na tym powinno sie skończyć. Almagro- wygrany turniej Costa do Sauipe, w Acapulco, gdzie łatwo rozprawił się z Nalbadianem i teraz kroczy po 3 zwycięstwo w tym sezonie. Może 2:0 ryzykowane bo na pewno Ferrer powalczy ale myślę że tutaj może być tylko i wyłącznie 1 zwycięzca.

Federer-Davydenko 1,51

Już dawno nie widziałem takich kursów na Feda (jedynym wyjątkiem były mecze z Nadalem i ostatnio z Djoko). H2H myślę że nawet nie ma nad czym rozmyślać- 11:0 i tylko 4 urwane sety!!! Kurs stąd że Federer nie jest w formie, fakt ale trzeba powiedzieć że nie jest w swojej formie, a forma Federera a gra innych to dwie różne rzeczy. Wiadomo jeśli Szwajcar jest w formie potrafi zniszczyć każdego, a jeśli jej nie ma to potrafią z nim wygrać tylko najlepsi, o czym świadczy jego klasa i to że jest najlepszym obecnie tenisistą. Wielu pewnie również uważa że na korzyść Rosjanina jest fakt że turniej jest rozgrywany na kortach ziemnych, ale przypomnijcie sobie z kim Federer przegrał na clayu w poprzednim sezonie? 2 porażki z Nadalem- wiadomo, że Federer w najwyższej farmie zawsze miał problemy i wpadka z dobrym na clayu Verdasco. A więc czy można mówić o tym że nawierzchnia działa aż tak bardzo na korzyść Denki? Owszem Fed zawsze groźniejszy na hardzie, ale na clayu też niczego sobie. Pamiętajmy, że po drugiej stronie stoi Federer, który zawsze jest bardzo wymagającym przeciwnikiem. Uważam że Rosjanin może powalczyć, ale ma on jednak pewne problemy z psychiką, zahamowania, prosi o jak najmniejszy wymiar kary, wie że z góry stoi na przegranej pozycji. Co prawda miało być tak również z Roddickiem, ale Roddick a Federer to dwie różne sprawy (jak wiadomo mecz Roddicka ze Szwajcarem to jego jeden z najlepszych meczy w karierze), Rosjanin przegrał z nim aż 11 meczy, urywając zaledwie 4 gemy i to zawsze w psychice stwarza pewien dyskomfort, blokadę i nie moc przypominając sobie że nawet po walce przegrywał i być może wyjdzie na kort prosząc o jak najłagodniejszy wymiar kary. Druga sprawa to sędziowie, którzy ostatnio byli na turniejach na hardzie nieco nieprzychylni Federerowi, a na clayu nie ma z tym problemów. Mam nadzieję, że znów ujrzymy Davydenko &quot;żonglującego&quot; rakietą.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Do uzytkownika Wawrinka: Po pierwsze , Federer mial problemy z Volandrim a nie Verdasco, z Hiszpanem nigdy nie przegral. Po drugie Federer jest najlepszym tenisista na swiecie od czasów Samprasa a wiec nie dziw sie ze ma bilans 11-0 z Nikolayem, 6-1 Berdych , 8-0 z Blake&#39;em , 15-2 z Roddickiem , 8-2 z Safinem, 8-0 z Davidem Ferrerem czy 11\11 wygranych ostatnich gier z Hewittem . Wniosek? Roger gra (lub gral) z tymi graczami czesto poniewaz jest to czolowka swiatowa,dlatego ma tez okazje do czestych zwyciestw,gdyby spotykal sie 10 razy np z Acasuso lub Monfilsem to tez mial by taki bilans(Oczywiscie bedac w optymalnej formie.Poprostu jest to gracz najlepszy na swiecie ,niekwestionowany numer 1 meskiego tenisa aczkolwiek teraz widac ze przyszedl powazny kryzys z ktorym Szwajcar musi sobie jak najszybciej poradzic. Nadal ma 8-6 z Rogerem wlasnie z powodu nawierzchni,ale Federer na ziemnych kortach przegral z 38 gier do tej pory 8 spotkan z czego 6 z Nadalem. Wracajac do Nikolaya, Co z tego ze Davydenko urwal mu 4 sety? A kto urywal Federerowi seta jak ten byl w dobrej formie? Roger potrafil przejsc przez 3 wielkie szlemy (AO,UO i Wimbledon) bez straty seta a to o czyms swiadczy. Ten gracz jest poza zasiegiem kazdego gdy nic mu nie dolega. Problem polega na tym ze szwajcar nie jest w 100% tym zawodnikiem co w poprzednim sezonie. Dlatego szanse Davydenko na wygranie tego meczu sa spore. Pozdrawiam.
 
vistol 0

vistol

Użytkownik
Federer - Davydenko 0-2 4,50, moja analiza z Typów Dnia

Finał turnieju rozgrywanego na clayu w portugalskim Estoril. Zagrają w nim typowani przez wielu Davydenko oraz Federer. Mączka jak wiadomo nie jest ulubioną nawierzchnią Szwajcara i można się było o tym przekonań śledząc mecze Estoril Open. Sety oddane Rochusowi i Gremelmayrowi marnie świadczą o dyspozycji Rogera. Numer 1 światowego rankingu od jakiegoś czasu jest wyraźnie w słabszej dyspozycji. Natomiast Nikolay jest w bardzo dobrej formie, o czym można było się przekonać podczas wygranego przez niego turnieju w Miami gdzie rozbił np Roddicka i Nadala w 2 setach. Forma więc zdecydowanie przemawia za Rosjaninem. W Estoril jednak, tak jak Szwajcarowi, nie szło mu aż tak gładko, stracił także 2 sety ze średnimi zawodnikami, jednak na finał powininen być maxymalnie zmobilizowany, tym bardziej, że w meczach z Federerem ugrał do tej pory zaledwie 3 sety a rozgrywali aż 10 spotkań! Bilans oczywiście 10-0 dla Rogera. Jednak teraz wydaje się, że jest znakomita okazja na pierwszą wygraną Nikolaya. No bo jak nie teraz to kiedy? Nie często trafia się taka słaba forma Szwajcara. Nonszalancja w grze Federera powinna dziś także przechylić szalę zwycięstwa na stronę Davydenki, który jak wiadomo charakteryzuję sie niezywkła regularnością i solidnością. Jeżeli nie przestraszy się Federera i możliwości go ogrania i podejdzie do meczu maksymalnie skoncentrowany to zdecydowanie jest dziś w stanie wygrać z liderem bez straty seta i na to dziś liczę.
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
pójdzie masówka na Denkę a Denko stary wyga będzie wiedzieć co z tym zrobić, biorę Fedexa, 1.55 wystarczy na przemęczonego Davydenkę, 75% zakładów na bwin dziś na Denkę, ja gram więc odwrotnie.

Edit: niezłomny Pan Davydenko mnie nie zawiódł, widać że stara &quot;miłość&quot; nie rdzewieje:spokodfhgfh:✅
 
ester 87

ester

Użytkownik
Maria Kirilenko - Iveta Benesova 6:4 6:2

Ale tragedię grała Iveta, zupełnie jakoś tak bez wiary, bez zaangażowania, wszystko wyglądało dobrze do stanu 3:2 dla niej, potem Makiri wzięła przerwę medyczną, a gra Czeszki zaczęła się sypać. Posypała się całkowicie po przerwie deszczowej. Bodajże 36 niewymuszonych błędów, to sporo jak na dwa sety, tym bardziej, że wcale nie grała Czeszka agresywnie i ryzykancko, mnóstwo prostych piłek wyrzucała za linie końcową. Maria grała nieźle, kolejny raz pokazała, ze prócz urody ma też wysokie umiejętności tenisowe, ale o tak była do ogrania. Benesova jednak nie wytrzymała chyba mentalnie. Brawa dla Misi za świetny turniej i dwa tytułu (bo przecież debla też wygrała) :spokodfhgfh:
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
ATP Open De Tenis Comunidad Valenciana, Valencia 2008:
???? Nicolas Almagro - David Ferrer
Typ: Almagro (Zakład na dokładny wynik setowy: 2-0) ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet-at-home
⛔ ???? ⛔
Ferrer - Almagro [4:6, 6:2, 7:6]
Pierwszy set tak jak myślałem, potem Ferrer przystosował się do gry Nicolasa, był za szybki, za waleczny i momenty słabości serwisu Almagro zadecydowały o jego porażce... Szkoda...
 
G 0

grege01

Użytkownik
Co sadzicie o dzisiejszym finale Blake J. - Granollers-Pujol M. Blake jak dla mnie od poczatku był faworytem. Jednakże niezbyt znam Granollers-Pujola i nie wiem czego sie po nim moge spodziwać.
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
jak dla mnie James na własnej ziemi nie da ciała, Marcel zaszedł już daleko, jednak James jest w zbyt dobrej formie, by dać się pokonać, choć Pujol też zaskakuje, to jednak finał to wszystko na co go stać a kursy w granicach 1.4 na Jamesa- jak najbardziej do pobrania.
Edit: dodam także, iż Pujol miał niezbyt trudną drabinkę, a mimo to męczył się z Odesnikiem, myślę że James odprawi go w 2. setach
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Na dziś proponuję:
Dementieva - Schnyder 1 - 1,40
Rosjanka od początku roku w dobrej dyspozycji. Równa, solidna forma bez większych wpadek, to na pewno wystarczy na Schnyder...
Daniel - Granollers Pujol 1 - 1,80
Brazylijczyk gra bardzo dobrze w Houston. Dobry serwis, lubi grać na clayu. Pokonał Troickiego i Massu w dwóch setach, dziś także powinien wygrać...
Szavay - Cornet 2 - 2,10
Młoda Francuzka w bardzo dobrej formie. Półfinał w Amelia Island, gdzie przegrała z Cibulkovą. Teraz podtrzymuje dobrą dyspozycję, jest już w ćwierćfinale. Dziś ma duże szanse na pokonanie grającej bez błysku Węgierki Szavay...
Gram dziś także Blake (dobra dyspozycja w dwóch pierwszych meczach) - 1,20, Dawidienko (forma Ruska idzie cały czas w górę) - 1,20 oraz debel Peschke/Stubbs - 1,25...
Dementieva, Cornet, Blake, Dawidienko ✅
Daniel, Peschke/Stubbs ⛔
Mój typ dnia:
Spotkanie: James Blake - Marcel Granollers-Pujol
Typ: wynik 2-0
Kurs: 1,75
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Finał turnieju w Houston ma zdecydowanego faworyta. Jest im Amnerykanin, grający przed własną publicznością, James Blake zajmujący obecnie 8 miejsce w rankingu ATP. Dla porównania jego rywal, Marcel Granollers-Pujol zajmuje 84 miejsce. Blake od początku sezonu prezentuje równą, wysoką formę. W Houston wszystkie mecze wygrał w dwóch setach:
J. Blake - O. Hernandez 6-3 7-6
J. Blake - A. Calleri 6-4 6-3
J. Blake - R. Harrison 6-3 6-2
J. Blake - K. Nishikori 6-4 6-4
Dziś powinno być podobnie. Blake jest dużo lepszym zawodnikiem. Granollers-Pujol gra głównie w challengerach, w tym roku spisuje się dobrze. W Houston pokazał się z dobrej strony, to jego droga do finału:
M. Granollers-Pujol - W. Odesnik 3-6 7-5 6-3
M. Granollers-Pujol - M. Daniel 6-3 6-2
M. Granollers-Pujol - P. Luczak 6-3 6-2
M. Granollers-Pujol - E. Gulbis 6-2 6-0
Problemy miał dopiero w półfinale, jednak dziś czeka go niezwykle ciężki pojedynek. Blake jest graczem z innej półki, gra przed własną publicznością dodatkowo go zmotywuje i odniesie zwycięstwo w tym turnieju po dwu setowym pojedynku...
 
bosskii 0

bosskii

Użytkownik
No i Denko oddał . Masówka jak to masówka często zawodzi .cieszę sie że Fedex pokazał klasę i przyniósł mi profity :)
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
No i Denko oddał . Masówka jak to masówka często zawodzi .cieszę sie że Fedex pokazał klasę i przyniósł mi profity :)
Finał turnieju, mecz z Fedem prowadzenie w 2 secie, 1 set ledwo przegrany...nie oglądałem meczu, ale nie sądzę, że Davy odpuściłby bez powodu. Kontuzja bardzo prawdopodobna. Ustawka w finale??:| Nie widzę takiej opcji.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Finał turnieju, mecz z Fedem prowadzenie w 2 secie, 1 set ledwo przegrany...nie oglądałem meczu, ale nie sądzę, że Davy odpuściłby bez powodu. Kontuzja bardzo prawdopodobna. Ustawka w finale??:| Nie widzę takiej opcji.
Mecz był bardzo zacięty w 1 secie, Fred miał pod koniec przy stanie 5-5 lekki kryzys bo Rusek miał 0-40 przy serwisie Freda ale Fred klaśnięcie w dłonie i 6 kolejnych punktów z rzędu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom