>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP & WTA (14-20.04) Houston, Valencia, Estoril, Charleston

Status
Zamknięty.
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
Kirilenko M. - Garbin T.
Najwyżej rozstawioną tenisistką, która ciągle pozostaje w grze jest Maria Kirilenko. Turniejowa &quot;dwójka&quot; osiągnęła swój pierwszy w karierze ćwierćfinał imprezy WTA rozgrywanej na nawierzchni ziemnej, pokonując Czeszkę Petrę Cetkovską 6:3, 6:2. 21-letnia Rosjanka nie miała problemów z wywalczeniem awansu. Przełamała rywalkę pięciokrotnie. 23-letnia Czeszka znacznie jej w tym pomogła, gdyż popełniła aż 8 podwójnych błędów serwisowych. Maria Kirilenko przerwała w Estoril czarną serię porażek, która trwała od końca lutego.
Ćwierćfinałową przeciwniczką Kirilenko będzie turniejowa &quot;piątka&quot; Tathiana Garbin. Włoszka ograła dzisiaj rekonwalescentkę, Sandę Mamić z Chorwacji. Przerywane przez deszcz spotkanie zakończyła się wynikiem 6:2, 6:2 na korzyść 30-letniej tenisistki z Mestre.
Po kilku turniejach gdzie Maria odpadała w I rundach w końcu przyszedł czas na mały przebłysk. Oglądając mecz Marii z Caroliną Woźniacki w Indian Wells nie wierzyłem że zawodniczka pokroju Kirilenko może zagrać tak dramatycznie słabo (2:6 0:6), na szczęście piękna Rosjanka powoli wchodzi na pewien dobry poziom gry. Co do jej przeciwniczki... przegrywała w tym roku z zawodniczkami pokroju Isi czy Ivanovic, a więc z nie byle kim jednak... myślę jednak że w tym turnieju osiągnęła już wszystko co mogła i pora zakończyć udział w Estril.
Kirilenko M. - Garbin T. 6:0 6:1 ✅
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Fakt, tak szybko cegła sobie nie siądzie, i jest pewnie jednak troche szybsza. Ale jednak Roitman wygrał tu z Isnerem, co miejsca by nie miało z pewnością na bardzo szybkiej cegle, jaka była tu poprzednio:p Nie zasugerowałem, że bierzesz pod uwagę inny turniej, po prostu chciałem tym porównaniem z greenem bardziej jeszcze zwrócić uwagę na pierwszy w historii prawdziwy clay w USA:p Dodam, że ja tego meczu nie ruszam, chyba że na wariacie jakimś:p Pozdrawiam i powodzenia!
Porażką Isnera bym się nie sugerował, bo on mimo serwisu nawet na hardzie odpada szybko z rywalizacji. Chciałbym jeszcze zwrócić Twoją uwagę na to, że czy to w River Oaks czy w Houston. W amerykańskich źródłach, nazywają nawet tą nawierzchnię &quot;American red clay&quot;. To też powinno dawać do myślenia. Tej nocy mieliśmy kolejny przykład, James Blake, typowy wielbiciel hard-kortu, odnosi kolejne łatwe zwycięstwo. Nie twierdzę, że silny serwis ma być atrybutem na tych kortach, ale tacy zawodnicy ja Fish, czy Blake właśnie mają o wiele szerszy wachlarz zagrań i sobie spokojnie radzą. Dziś wieczorem sie okaże. :spokodfhgfh:
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
!!! SPROSTOWANIE !!!

Karlovic wygral na zupelnie innej nawierzchi, prosze nie podawac informacji niesprawdzonych bo to powoduje, ze inni moga sie czuc oszukani. Teraz nawierzchnia zostala z tego co wiem zmieniona. Teraz jest podobno red bardziej na styl europejski. Oto korty na ktorych wygrywal Ivo, jesli dla kogos to jest RED clay to nie mam pytan.



Kulu dostajesz zolta kartke, jeszcze raz podsumujesz suche typy bedzie nastepna. To dzial z analizami, odsylam do regulaminu, 1 wykasowalam ale Ty zrob swoje to samo.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Vanek J. - Gremelmayr D typ 2 kurs 1.90 bukmacher Scandic

ogładalem dwaostatnie spotkania Gremelmayra, Denisa i jestem pozytywnie zaskoczony jego gra , w pierwszym spotakaniu z Nieminen, Jarkko mimo przegrania pierwszego seta denis podniósl sie i wygral gładko rugiego i 3 seta&quot;:
15/04-08 R32 Gremelmayr, Denis vs. Nieminen, Jarkko 2:1 36 61 62
drugie spotkanie Gabashvili, Teimuraz było tylko emocjonujace w pierwszym secie w ktorym deniis wygral dzieki swojemu opanowaniu zasdrugi set to juz pogrom
17/04-08 R16 Gremelmayr, Denis vs. Gabashvili, Teimuraz 2:0 76 61
sadze ze kurs 1,90 od bukow to prezent Denis jest w tak znakomitej formie zebez problemu ogra Vanek, Jiri

kolejny plus✅✅
 
P 0

protech

Użytkownik
Cale szczescie, ze Potito skreczowal:p zwrot ???? niech tylko benesova wyjdzie na prosta, bo pierwszy set gladko oddala.. Tak po za tym to mocno wieje w Valenci.
Ferrer - Verdasco 1 1.55
Wedlug mnie kurs jest malym prezentem od bukow, nie widze dzis opcji zeby Verdasco mogl pokonac duzo lepszego rodaka. Fernando nie pokazal jeszcze w tym roku nic wielkiego, na razie same slabe wystepy, niby na Clayu jest lepszy i powinien se lepiej radzic jednak nie mozna zapomniec, ze od tej nawierzchni specjalista jest tez Ferrer, ktory wedlug mnie jest obecnie w nieco lepszej formie, sadze ze musi sie przetrzec troche przed Monte Carlo gdzie na pewno bedzie chcial powalczyc o dojscie do jak najdalszego etapu turnieju.
Korolev - Haase 2 1.57
Nie wiem co w tej rundzie jeszcze robi Korolev, myslalem ze odpadnie juz z Andreevem, tak sie jednak nie stalo. Mysle, ze Rosjanin doszedl i tak juz wystarczajaco daleko i sadze ze dzis odpadnie po meczu z Niemcem, ktory wydaje mi sie byc troche dojrzalszym zawodnikiem mimo rowniez mlodego wieku, wygrana z Safinem na pewno wplynie mobilizujaco na tego tenisiste. Nalezy dodac, ze Haase ma dosc udany sezon jak na razie, wygral jeden turniej na hardzie, w innych rowniez nie odpadal w pierwszych rundach tak jak jego dzisiejszy przeciwnik.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
A ja proszę aby Roxanne nie udawała tenisowej wyroczni. Doskonale wiem, że od 2008 roku US Men&#39;s Clay Court Championships przeniesiono do sąsiedniego River Oaks Country Club. Jakbyś nie zauważyła pisałem ogólnie o clay-kortach w USA. Na wklejonym przez Ciebie zdjęciu akurat nawierzchnię widać najmniej. Nie wiem kto twierdził, że Karlovic wygrał na red clayu, bo ja dudnię ciągle, że red clay to mamy w Europie. Czytaj uważniej moje posty, bo wyraźnie napisałem, że w Amerykańskich mediach nazywa się tą nawierzchnię &quot;American red clay&quot;, dlatego właśnie nie zgadzam się z Tobą, kiedy twierdzisz, że jest &quot;bardziej na styl Europejski&quot;. Jeszcze raz mówię, czy w River Oaks czy w Westside Tennis Club, to nadal jest Amerykański clay.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
O jakiej wyroczni mowisz? Podaje fakty a Ty filozofujesz. Napisales:

Widziałem parę meczy na kortach w Houston(tych clay&#39;owych) i z uporem maniaka będę powtarzał, że jak większość clay-kortów w USA, jest szybka, jak na mączkę oczywiście. Przez ostatnie 3 lata oprócz Fisha triumfowali tam Ivo Karlovic i Andy Roddick, więc pomyśl jak daleko im do specjalistów od nawierzchni ziemnej. Jak to nazwałeś &quot;prawdziwa cegła&quot; to jest w Europie.
I to jest nie prawda do konca bo czym innym jest granie an greenie a nie czym innym na cegle, Ivo to serwis, na greenie po serwisie pilka nie staje tak jak na wolnej cegle, zmiana na red nawet amerykanski powoduje, ze korty sa wolneijsze od greena, Ty podajesz info tak jakby nie mialo znaczenia gdzie graja w dodatku bezczelnie psizesz, ze tam najmniej widac kort, przeciez chodzi o to aby pokazac jego kolor i to wyjasnia sprawe, jesli Ty tego nie widzisz to masz problemy ze soba, bez odbioru demagogu.
 
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
Ma ktos może jakieś info na temat tego spotkania:

Coetzee J./Moodie - Allegro Y./Mahut N.

Wczoraj jak to analizowałem jak nic wyszło mi Coetzee/Moodie i kurs na nich wynosił około 1,60 dziś rano jakaś jazda, kursy się zmieniły teraz na nicj jest 2,15 a na przeciwników 1,50. Ma ktos może jakieś informacje bo nie mam pojęcia co jest grane, szukałem i nic nie znalazłem.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Ty podajesz info tak jakby nie mialo znaczenia gdzie graja w dodatku bezczelnie psizesz, ze tam najmniej widac kort, przeciez chodzi o to aby pokazac jego kolor i to wyjasnia sprawe, jesli Ty tego nie widzisz to masz problemy ze soba, bez odbioru demagogu.
Właśnie w tym sęk, że to Ty podchodzisz zbyt selektywnie do cudzych argumentów i to Ci zamazuje obraz ogółu. Z braku argumentów zarzucasz mi &quot;bezczelność&quot;, potem mnie informujesz, że mam jakieś kłopoty ze sobą.:-D Nie wiesz wszystkiego o tenisie. &quot;Kolor wyjaśnia sprawę...&quot; dobre sobie.:jezora: Możesz pousuwać te posty, w końcu jesteś moderatorem. Więc jeśli uważasz, że ja piszę fałszywe informacje i tylko Ty masz rację to je usuń. Nie chcę kogoś &quot;oszukiwać&quot;.⛔ Jak dla mnie to zarzucasz forumowiczów stosem faktów (i chodzi mi tu a całokształt, nie o konkretny mecz), które w trakcie meczu tak naprawdę nie grają roli. Brak Ci samokrytyki. ⛔
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Jeszcze nie zaczęli więc wrzucę:

Marcos Daniel - Nicolas Massu
Typ: 1
Kurs: 1,85
Spotkanie 1/8 turnieju ATP w Houston. Na przeciw siebie stają: 29-letni Brazylijczyk Marcos Daniel (91 w rankingu ATP) i 28-letni Chilijczyk Nicolas Massu (108 w rankingu ATP). Do tej pory zawodnicy spotkali się cztery razy, trzy razy w tych pojedynkach był Massu, jednak ostatni pojedynek wygrał Daniel. Brazylijczyk na pewno będzie chciał dziś poprawić niekorzystny bilans. W tym roku jego forma jest stabilna ale bez rewelacji. W pierwszej rundzie w dwóch setach pokonał Troickiego (6-3 6-4). Zaliczył także dobre występy na challengerach w Napoli (finał z Starace) i w Bogocie (wygrana). Massu jest bez formy. Już od kilku turniejów spisuje się słabo. przeważnie odpada w pierwszej rundzie. Dziś raczej Chilijczyk zakończy udział w turnieju, Brazylijczyk jest w dobrej dyspozycji, dobry serwis. Powinien sobie dziś spokojnie poradzić...

Do tego myślę że Schnyder wygra z Radwańska... Można grać też debel Vesina/Azarenka oraz Blake...
Daniel ✅
Pozostałe zdarzenia także weszły...

Na dziś proponuję:
Dementieva - Schnyder 1 - 1,40
Rosjanka od początku roku w dobrej dyspozycji. Równa, solidna forma bez większych wpadek, to na pewno wystarczy na Schnyder...
Daniel - Granollers Pujol 1 - 1,80
Brazylijczyk gra bardzo dobrze w Houston. Dobry serwis, lubi grać na clayu. Pokonał Troickiego i Massu w dwóch setach, dziś także powinien wygrać...
Szavay - Cornet 2 - 2,10
Młoda Francuzka w bardzo dobrej formie. Półfinał w Amelia Island, gdzie przegrała z Cibulkovą. Teraz podtrzymuje dobrą dyspozycję, jest już w ćwierćfinale. Dziś ma duże szanse na pokonanie grającej bez błysku Węgierki Szavay...
Gram dziś także Blake (dobra dyspozycja w dwóch pierwszych meczach) - 1,20, Dawidienko (forma Ruska idzie cały czas w górę) - 1,20 oraz debel Peschke/Stubbs - 1,25...

Roxanne to też usuniesz?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
O co masz czlowieku pretensje? Nie ja wymyslilam regulamin forum i dzialu, jestem tu tylko do tego aby byl przestrzegany. Punkt 8:

8 ) Podsumowywanie w jednym poście jednego lub kilku typów jest zabronione! Możliwe tylko przy podawaniu następnych typów! Czyli schemat postu: &#39;Podsumowanie - Nowe typy&#39; - każde nabijanie postów AUTOMATYCZNIE jest nagradzane ostrzeżeniem!
Wlasnie tak robiles, przestrzegaj reg. nie bedzie problemow, pretensje kieruj bo autorow lub adminow forum, jesli ktos chce zaproponwoac inny regulanim tego dzialu, prosze dac mi znac, wszystko jest do dyskusji.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Benesova, Iveta - Pin, Camille
Typ: Benesova, Iveta ✅
Kurs: 1.56

Dementieva, Elena - Schnyder, Patty
Typ: Dementieva, Elena
Kurs: 1.51

Dementieva nie zanotowała wcale obniżnki formy, czy też wpadek, jeśli przegrywała to po dobrych meczach. W tym turnieju pokonała już dobrze spisującą się Azarenke. Patty oprócz Govortsovej, wygrała jeszcze z naszą Isią, która wyraźnie nie gra tak jak potrafi. Minusem Schnyder jest słaba psychika, co myślę, tym bardziej faworyzuje Dementieva, która nie odpuszcza absolutnie nigdy. Za mniejszą stawkę zagram także:
Typ: Elena Dementieva - Wygra 2-0
Kurs: 2.10
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
Blake J. - Calleri A. (ATP Houston)

Rozstawiony z nr. 1 Blake gra z turniejowa 5 Callerim. Do tej pory zawodnicy zagrali zes oba 2 razy i za kazdym razem byly to pojedynki bardzo zaciete, konczone w 3 secie. Blake jest w formie ostatnie 3 turnieje to 3 cwiercfinaly w tym 2 przegrane z Nadalem po 3-setowych pojedynkach. Calleri odpada w turniejach z slabszymi zawodnikami i w starciu z grajacym na wlasnym terenie Blakem nie powinien miec szans nawet na ugranie seta.

Dementieva E. - Schnyder P. (WTA Charleston)

2 miesiace temu Demetieva pokonala Szwajcarke w turnieju w Dubaju 7:5 6:0, ktory zreszta wygrala. W nastepnym turnieju skreczowala przy stanie 1:6 1:3 z Jankovic, turniej w Charleston powinna zakonczyc wyzej niz w cwiercfinale jak to bylo ostatnio. Co do Schnyder... bez rewelacji. Pokonala Isie ktora ostatnio jakby przygasla z forma, a po za tym... znana jest z poddawania meczu, gdy przeciwniczka jest bliska wygranej (gra wtedy od niechcenia). Czesto obraza sie na korcie, posuwa sie nawet do zagrywek nie fair. Wg mnie jest bez szans w starciu z lepiej dysponowana Dementieva.

Jankovic J. - Zvonareva V. (WTA Charleston)

Jankovic rowniez spisuje sie bardzo dobrze ostatnio. Final w Miami, 1/2 finalu w IW - wyniki mowia za siebie. Zmierzy sie ona jednak z dobra zawodniczka, ktora trzyma caly czas swoj poziom ponizej ktorego nie schodzi i dlatego dziwi mnie kurs na Jankovic, wg mnie jest za niski (Zvonareva jest na chwile obecna w duzo lepszej dyspozycji niz Schnyder, a w porownaniu do meczu opisanego wyzej powinien to byc bardziej wyrownany pojedynek). Rowno 2 tyg. temu Jankovic wygrala z Zvonareva 6:1 6:4 i teraz rowniez powinna pokonac swoja przeciwniczke jednak spodziewam sie tutaj duzo ciezszego meczu.
 
A 0

a-rod

Użytkownik

Dementieva, Elena - Schnyder, Patty
Typ: Dementieva, Elena ✅
Kurs: 1.51

Typ: Elena Dementieva - Wygra 2-0 ✅
Kurs: 2.10

Fish, Mardy - Hernandez, Oscar
Typ: Fish, Mardy ⛔
Kurs: 1.55

Benesova, Iveta - Pin, Camille
Typ: Benesova, Iveta ✅
Kurs: 1.56
Marcel Granollers-Pujol v Wayne Odesnik
Typ: Marcel Granollers-Pujol
Kurs: 1.57

Granollers-Pujol idzie jak burza w Houston:
1/16 def, Gulbis 62, 60.
1/8 def. Luczak 63, 62.
1/4 def. Daniel 63, 62.

Nie sądzę aby to był przypadek. Tym bardziej, że w ostatnim tygodniu przegrał dopiero w finale Kyoto(CH), po trzysetowym meczu. Śledząc ostatnie pojedynki Odesnika, jak i na przestrzeni sezonu, trudno powiedzieć coś pozytywnego. Myślę, że Marcel przygotował solidną formę na &quot;clay-court season&quot; i daje pierwsze sygnały, że może być groźny.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
R. Federer (Handicap 0:1,5) 1,15-D. Gremelmayr (Handicap 0:1,5) 5,00typ 2✅✅

panowie co sadzicie o postawieniu 2 na Denisa kurs spory jak na hendicap ,
ja chyba zaryzukuje i postwie na francuza ktory wtym turnieju gra naprawde dobrze

i kuponik wszedl mimo porazki Denisa , bo przeciez ugral jednego seta✅✅
kurs 5zl od bukow to byl prezent
zaluje ze gralme tylko za 70zl na scandicu
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Denis to Niemiec, fakt, że Roger daje się przełamać dość często jak na niego. Rochus mu urwał seta więc szanse jakieś są, ale ja nie postawiłbym licząc tylko na niedyspozycje Rogera. Bo Mimo, iż Gremelmayr gra dobrze to będzie trzeba mu szczęścia. Takie moje zdanie.
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
ATP Open De Tenis Comunidad Valenciana, Valencia 2008:
???? Nicolas Almagro - Evgeny Korolev
Typ: Almagro (-4.5/+4.5 handicap gemów)
Kurs: 1.85
Bukmacher: PinnacleSports
W drugim pojedynku o finał turnieju w słonecznej Hiszpanii ujrzymy już dwurotnego tyumfatora w Valencii, Hiszpana Nicolasa Almagro, obecnie plasującego się na 27 pozycji rankingu ATP. Jego oponentem będzie 113 rakieta świata, Rosjanin Korolev, który zaskoczył w tej imprezie odprawiając chociażby wyżej ostatnio cenionego Andreev&#39;a, czy jak w ćwierćfinale zdolnego i młodego Holendra Robina Haase. Dwudziestodwu letni Hiszpan, który już w 2006 i 2007 sięgnął po to trofeum posiada rekord 13 wygranych i zaledwie 1 przegranej na kortach Valencii i zapowiada się iż ma zamiar po raz drugi z rzędu obronić tytuł mistrzowski. Na mączce, jak większość Hiszpanów, Nicolas czuje się świetnie. Jego rekord na tej nawierzchni wynosi 155-70, co świadczy o doświadczeniu i zdecydowanym ulubieniu mączki przez Hiszpana. W tegorocznej edycji Almagro nie stracił jak dotąd seta, a nawet nie mierzył się z nikim w tie-breaku. Pokonał kolejno Lopez-Jean&#39;a, Schwank&#39;a i moim zdaniej groźniejszego od Koroleva - Juana Monaco. Choć w każdym meczu jego opponenci byli wstanie raz czy dwa przełamać jego podanie, to jednak jego gra wygląda dobrze, a statystyki serwisu są wysokie, wygrywa wiele piłek oraz gra ofensywnie przy podaniu rywala. Nicolas w tym sezonie zdobył już dwa tytuły właśnie na nawierzchni ziemnej - Acapulco oraz Costa Do Sauipe, gdzie pokonał o wiele bardziej cenione nazwiska, jak Moya, czy też Nalbandian. Uważam, że jest wystarczająco przygotowany do obrony tytułu i napewno jego starcie z Tommym Robredo lub Davidem Ferrerem będzie bardzo ciekawym widowiskiem. Dzisiejszy przeciwnik Hiszpana po serii niepowodzeń w turniejach nawierzchni twardej, teraz jakby odżył na Hiszpańskich kortach. Korolev choć specem od kortów ziemnych nie jest (rekord nawierzchni 33-25) to na każdej nawierzchni zawsze wydawał mi się tym nieobliczalnym przeciętniakiem. Bije go wielu ale czasem zdażają mu się przebłyski. Ma to miejsce i tutaj, gdzie najpierw pokonał rodaka Andreev&#39;a, który ostatnio dobrze sobie radził w końcówce sezonu kortów twardych, a następnie Gimeno-Travera, jednak ten nie wyszedł jeszcze według mnie po za sferę challengerową. Z pierwszymi dwoma oponentami Evgeny stoczył ciężkie boje, które wygrywał po stracie jednego seta. W trzecim pojedynku pokonał Robina Haase, jednak uważam to za bardzo słaby pojedynek i wojne na błędy. Obaj panowie mieli wielkie problemy z utrzymaniem podania i często gemy wygrywali po prezentach rywala. Cóż - Robin tych prezentów dał więcej. Korolev napewno ciężko zapracował na ten półfinał, ale ja go abosolutnie nie widzę w finale, Almagro jest zbyt regularny i zbyt pewnie się czuje na kortach we własnym kraju - jest o krok od trzeciego tytułu mistrzowskiego i strasznie się zdziwię jeśli zaprzepaści taką szansę z nieregularnym Ruskiem. Panowie nigdy dotąd ze sobą nie grali, jednak zarówno nawierzchnia, jak i dyspozycja seoznu świadczą na korzyść Nicolasa Almagro. Pinnacle oferuje bardzo ciekawą linię handicapową -4,5 gema, która myślę, że jest najnajbardziej w zasięgu Almagro. Spodziewam się, że pierwszy set z przewagą jednego przełamania dla Hiszpana, a w drugim Rusek się pogubi i łatwo odda mecz...
Powodzenia &amp; Vamos Nicolas!
 
P 0

pureopium

Użytkownik
Serra, F - Dawidienko, N
(Sobota 09.04.2008, godz. 16:50)
Typ: 2 ✅ (2:6, 2:6)
Kurs: 1,30 (Unibet)

Jak zwykle Niki odda jednego seta, aby w trzecim rozwiać wszelkie wątpliwości. Uważam, że po pokonaniu takich zawodników jak Roddick czy Nadal (Miami, USA), Serra to żaden rywal i typuję 1:2 na korzyść Nikolaya.


Federer, R - Gremelmayr, D
(Sobota 09.04.2008, godz. 15:50)
Typ: Całkowita liczba gemów - Ponad 18,5 ✅ (27 gemów!!!)
Kurs: 1,85 (Unibet)

Nie sądzę, żeby Niemcowi udało się wygrać seta, jednak jest całkiem prawdopodobne, że ugra te 7 gemów. Tym bardziej, że Roger dał ostatnio ugrać po 5 teoretycznie dużo słabszym rywalom: Gilowi i Hanescu (ten turniej). Typuję wygraną Szwajcara nie większą niż 6:4 i 6:3 na oba sety.


Kurs razem: 2,41 (Unibet) ✅

Pozdrawiam!
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
TYP
CZY NIKO DAVYDENKO WYGRA MECZ 2:0 - NIE, KURS 1.90 bwin
Juz wczoraj bylo widac zmeczenie u niego, juz raz przegral z Serra na red clayu w jedynym ich pojedynku do tej pory, w tym turnieju uwazam ze davydenko nie gra z meczu na mecz coraz lepiej lecz odwrotnie i seta na bank straci... Wczoraj w wywiadzie mowil o swoim zmeczeniu i ze dlatego popelnia tyle bledow. Jak dlamnie typ wejdzie jak w ciacho,nawet jak wygra pierwszego seta to zechce mu sie odpoczac. Beda 3 sety albo nawet w dwoch wygra francuz,ktory wymiata w tym turnieju (NO TO LESZCZ POWYMIATAL, A DAVYDENKO ZAGRAL W SUMIE SWIETNIE :/). pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom