>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open '12 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Mecz Agnieszki Radwańskiej zakończy się raczej na dwóch setach. Z całym szacunkiem do rywali Polki ale jej awans do drugiej rundy nie jest wcale wielką sensacją. S. Helep już od kilku spotkań ma problemy ze stabilizacją formy. Potrafi zupełni odpuścić pojedyncze sety aby potem zgotować sobie dreszczowiec. Poprzednia rywalka Agnieszki sprawiła problem nawet Wozniackiej a nawet S. Cristea urywając obu paniom jednego seta. Wątpię aby dzisiaj rano Paula prezentowała tak zbójecką taktykę jak Mattek jak i również wątpię aby Paula grała tak dobrze skrótami jak Matek czy A. Radwańska. Jeśli chodzi o gemy to bym nie szalał. Agnieszka miewa małe kryzysy podczas gry zazwyczaj na własne życzenie. Kursy do szaleństw nie należą więc sugerowałbym odpuszczenie sobie tego spotkania. Wczoraj młoda Szwajcarka była blisko pokonania S. Lisieckiej. Jak widać młodym tenisistkom krew wrze i nie mają nic do stracenia. Tutaj niespodzianki nie będzie jednak ile będzie gemów to bym nie ryzykował. Dyspozycja Agnieszki jest dla mnie nadal zagadką i mam nadzieję ją dzisiaj lepiej poznać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
✅1.40 Mchale - Erakovic

O Krysi pisałem wielokrotnie na forum w samych superlatywach. Sledzę jej poczynania od zeszłego sezonu. Dla mnie to olbrzymi talent. Ma juz spore umiejetności. Doskonała w obronie a i ukąsić winerem takze potrafi. Serwis posiada takze przyzwoity. Strona mentalna takze poukładana. Eraković miałem okazje takze zobaczyć w tym sezonie. Dziewczyna takze sporo potrafi. Jednak w zestawieniu z Krysią wypada duzo gorzej. Róznica kilku klas na korzyść mojej Krysi.

Ciężki mecz...uf ale do przodu. Erakovic zaskoczyła na plus i musze zmienic zdanie co do jej tenisa. Amerykanka grała niezle, ale nie zachwyciła...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
C. Mchale - M. Erakovic - 1 (1,40) ✅ (2:1)
expekt
Zgadzam się z Andre powyżej. Nie jestem zwolennikiem tenisa Amerykanki jednak rzeczywiście jej forma idzie do góry a w tym pojedynku Ch. Mchale ma większe szanse niż M. Erakovic. Już nie chodzi o pokonanie L. Safarovej w dobrym stylu ale rywalka Amerykanki nie prezentuje się ostatnio zbyt dobrze. Z dużymi problemami pokonała I. Pavlovic 219 rakiete WTA. Wprawdzie Irena notuje ładną serie zwycięstw jednak są to zwycięstwa w 3 setach i to z dziewczynami z drugiej setki. Pojedynek pewnie będzie wyrównany ale Amerykanka tak jak napisał kolega wyżej &quot;wydaje się&quot; grac lepszy tenis
by scotratez
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Sabine Lisicki - Shahar Peer 2 2,08 (pinnacle) - 3/10j
Lisicki w Sydney kreczowała, w 1 rundzie AO także odezwała się kontuzja, ale jakoś wymęczyła awans do kolejnej rundy. Shahar Peer powoli wraca do coraz lepszej formy, widać, że dobrze przepracowała okres przygotowawczy. Jest zdecydowanie bardziej regularna i lubi długie wymiany. Taki styl gry nie odpowiada Niemce, jeżeli dodamy do tego problemy zdrowotne to faworytką tego meczu jest Peer.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
WTA, Australian Open

A. Radwańaksa - B. Mattek-Sands - 2:0 (1,35) ⛔
T. Pironkova - S. Mirza - 1 (1,50) ✅
L. Safarova – Ch. McHale – 1 (1,50) ⛔
C. Wozniacka - A. Rodianowa - over 17,5 gemów (2.00) ⛔
D. Cibulkova - M. Rybarikova - 2:0 (1,40) ✅
V Rozzano - M. Bartoli - 0:2 (1,35) ✅
V. Zvonareva - A. Dulgheru - over 19,5 gemów (1,83) ✅
J. Dokic - A. Chekvetadze - 2 (1,66) ⛔
T. Pironkova - G. Voskoboeva - 2 (1,53) ✅
M. Barthel - P. Cetkovkska - 1 (1,40) ✅
A. Parmetier - M. Niculescu - 2 (1,35) ✅
C. Mchale - M. Erakovic - 1 (1,40) ✅
--------------------------------------------------------------------------------------------------
V. Azarenka 3,20 - zagra w finale
bet365
Kurs z dnia na dzień będzie spadać a patrząc na układ drabinki widzę tutaj Białorusinkę w finale. Nie zdziwię się jak to właśnie V. Azarenka wygra finał. Oglądałem mecz S. Williams i nie przekonuje mnie gra Amerykanki. Widać u niej braki spowodowane brakiem regularnej gry. Amerykanka gra bardzo siłowy tenis często nie trafiając w boisko. C. Wozniacka? Carolina bardzo szybko odpadnie. Teraz jeszcze ma trochę szczęścia bo rywalki są nędzne, trafi się ktoś bardziej ogarnięty i niestety bye bye C. Wozniacka. P. Kvitova? No tak, P. Kvitova to zagadka. Wszystko zależy od tego czy wydolnościowo wytrzyma ten turniej. Jak wszyscy wiedzą P. Kvitova od dłuższego czasu gra gdzie się da i wygrywa wszystko. Jedyne potknięcie było z Chinką Na Li. V. Zvonareva? Podobna sprawa co do C. Wozniackiej. Na Li? I tutaj bym się zastanawiał. Chinka jest podrażniona i będzie chciała coś udowodnić światu.. Gra cały czas nieźle to samo co zawsze. Może być bardzo wysoko. Chyba najgroźniejsza obok Viki jest. A. Radwańska? Cóż.. Agnieszka na tle dziewczyn które opisałem nie prezentuje się w chwili obecnej najgorzej, na pewno lepiej niż V. Zvonareva czy C. Wozniacka jednak wydaje mi się że Agnieszka jest gorsza w chwili obecnej od Azarenki, Na Li. Ciekaw bardzo byłbym pojedynku A. Radwanska - S. Williams do którego za pewne nie dojdzie. W końcówce ubiegłego roku mam tu głównie na myśli turnieje w Azji grała Agnieszka lepiej niż teraz. Raczej na finał to co gra Isia to za mało. Ale zobaczymy.
by scotratez
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Begu/Niculescu - Halep/Rus 1 1.42
Begu i Niculescu poważne podejście do debla, są w połowie pierwszej setki,
zaczynają dopiero grać ze sobą ale w pierwszym starcie wygrały turniej w Hobart
Halep i Rus debel bez przeszłości (i przyszłości), Rumunka pod koniec drugiej setki, Holenderka na początku trzeciej.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
WTA, Australian Open

A. Radwańaksa - B. Mattek-Sands - 2:0 (1,35) ⛔
T. Pironkova - S. Mirza - 1 (1,50) ✅
L. Safarova – Ch. McHale – 1 (1,50) ⛔
C. Wozniacka - A. Rodianowa - over 17,5 gemów (2.00) ⛔
D. Cibulkova - M. Rybarikova - 2:0 (1,40) ✅
V Rozzano - M. Bartoli - 0:2 (1,35) ✅
V. Zvonareva - A. Dulgheru - over 19,5 gemów (1,83) ✅
J. Dokic - A. Chekvetadze - 2 (1,66) ⛔
T. Pironkova - G. Voskoboeva - 2 (1,53) ✅
M. Barthel - P. Cetkovkska - 1 (1,40) ✅
A. Parmetier - M. Niculescu - 2 (1,35) ✅
C. Mchale - M. Erakovic - 1 (1,40) ✅
V. Azarenka - zagra w finale (3.20) - 28.01.2012
--------------------------------------------- ----------------------------------------------------
S. Cristea - U. Radwańska - 1 (1,45) ✅ (2:1)
Bet-at-home

Z wielkim szacunkiem do gry Urszuli ale jutro prawdopodobnie pożegna się z turniejem Australian Open, chociaż mam po cichu nadzieje że się mylę. U. Radwańska wciąż nie jest tenisistką która potrafi wytrzymywać duże napięcia kondycyjne meczu co potwierdził ostatni mecz kiedy było bardzo oddaniu meczu rywalce. Jutro Urszula zagra z poważniejszą tenisistką niż poprzednio. S. Cristea może rewelacyjnej formy nie ma, i raczej także szybko odpadnie jednak pokonanie nawet słabej S. Stosur wymaga formy. Podobnie jak A. Radwańska Rumunka grała w Australii z B. Mattek-Sands i pojedynek zakończył sie w 3 setach zwycięstwem Rumunki. Później była porażka z A. Kerber w trzech setach. Pytanie czy U. Radwańska jest w stanie zagrać kolejny mecz na 3 sety? Wydaje mi się że nie. Tak samo wydaje mi się że U. Radwańska nie będzie w stanie pokonać S. Cristea w dwóch setach. Im dłużej mecz będzie trwać tym większe szanse będą Rumunki. Obym się mylił.

A. Pavlyuchenkova - V. King - +1,5 set V. King ✅ (0:2) (1,50)
Bet-at-home
Obie tenisistki bez swojej formy. Obie tenisistki przeszły pierwszą rundę w podobnym wyniku gemowym a takim samym setowym. Obie dziewczyny raz ze sobą już wygrały. Jednak według mnie to V. King prezentuje się lepiej od Rosjanki. V. King w pierwszej rundzie pokonała K. Bonderanko która notuje szereg porażek ale z bardzo mocnymi przeciwniczkami. Przynajmniej na papierze. Rosjanka także ostatni mecz przed Australian Open wygrała także z zawodniczką notującą szereg porażek jednak z przeciwniczkami mniej wymagającymi. No może wyjątkiem jest Cibulkova. Ale już S. Helep nie prezentuje się za dobrze ostatnio o czym świadczy nawet ostatnia jej porażka z zawodniczką z która dzisiaj rozprawiła się szybko A. Radwańska. V. King zawsze zabierała seta Rosjance. Przy dyspozycji obu pań wydaje mi się pojedynek wyrównany i z lekką przewagą kieruje się w stronę Amerykanki.

S. Lisiecki - S. Peer - 2 (1,85) ⛔ (2:0)
Bet-at-home

Kolega wyżej już napisał coś o tym typie i nic mi nie pozostaje jak się pod tym podpisać. Widziałem cały mecz S. Lisieckiej z młodą Szwajcarką S. Voegele. Powiem tak. Bardzo niewiele brakowało a dzisiaj grałaby z S. Peer właśnie młoda Szwajcarka która bliska była dokonania małej sensacji. S. Lisiecki jest bez formy. Popełniała strasznie dużo błędów przy własnym serwie. W drugim secie co chwile Szwajcarka przełamywała podanie Niemki. Na szczęście S. Lisieckiej młoda Szwajcarka także była niedokładna. Był to mecz błędów a nie mecz w którym Lisiecka pokazywała swoją przewagę. Zresztą 3 sety same mówią za siebie. Nie wiem do końca jak w tej chwili gra S. Peer ale podejrzewam że popełnia mniej błędów niż S. Lisiecka o czym świadczą jej wyniki. Zdemolowała I. Holland w pierwszej rundzie. 6:2, 6:0. Rywalka może godna porównania nie jest, ale wcześniej w turnieju Hobart bardzo nieźle się spisała dochodząc do półfinału.

by scotratez
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Zvonareva vs Hradecka(+5,5) 2 @1,75 / Hradecka +1,5 @2,2

Vera początek sezonu słaby. W 1r. z Dulgheru męczarnie. W zasadzie powinna przegrać. 25 winnersów - 57 UE, 9 DF. Słabo, słaabo. Hradecka od jakiegoś czasu, jeszcze w poprzednim sezonie wskoczyła poziom wyżej. Bardzo fajna gra, przede wszystkim serwis, gra pod siatką. Forhend. Ogólnie jest na fali wznoszącej, w tym roku także niezly początek. W lidze Czeskiej końcem &#39;11 ograła nawet Kvitova 2-1. No nic, reasumując kursy wg mnie sporo zawyżone na Lusię, Vera bez formy, sporo błędów. Handi gemowe perełka.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
WTA, Australian Open

A. Radwańska - B. Mattek-Sands - 2:0 (1,35) ⛔
T. Pironkova - S. Mirza - 1 (1,50) ✅
L. Safarova – Ch. McHale – 1 (1,50) ⛔
C. Wozniacka - A. Rodianowa - over 17,5 gemów (2.00) ⛔
D. Cibulkova - M. Rybarikova - 2:0 (1,40) ✅
V Rozzano - M. Bartoli - 0:2 (1,35) ✅
V. Zvonareva - A. Dulgheru - over 19,5 gemów (1,83) ✅
J. Dokic - A. Chekvetadze - 2 (1,66) ⛔
T. Pironkova - G. Voskoboeva - 2 (1,53) ✅
M. Barthel - P. Cetkovkska - 1 (1,40) ✅
A. Parmetier - M. Niculescu - 2 (1,35) ✅
C. Mchale - M. Erakovic - 1 (1,40) ✅
V. Azarenka - zagra w finale (3.20) - 28.01.2012
S. Cristea - U. Radwańska - 1 (1,45) ✅
A. Pavlyuchenkova - V. King - +1,5 set V. King (1,50) ✅
S. Lisiecki - S. Peer - 2 (1,85) ⛔
J.Dokic - M. Bartoli - 0:2 (1,44) ✅

------------------------------------------------------------------------------------
J. Dokic - M. Bartoli - 0:2 (1,44) ✅
bet365

Niebawem spotkanie pomiędzy J. Dokic a Francuzką M. Bartoli. Jak dotąd Marion prezentuje się solidnie, kto wie może namiesza jak to ma w swoim zwyczaju. W pierwszej rundzie z drobnymi kłopotami pokonała swoją koleżankę po fachu. Teraz kolej na Dokic. Tutaj sensacji nie przewiduje, uważam nawet że mecz powienien skończyć się w dwóch setach. Zawodniczki już się spotkały tego nie tak dawno na kortach w Autstralii i góra była M. Bartoli demolując Jelene 6:0, 6:3. Jelena nie podeszła do turnieju z wielką dyspozcyją. Co prawda pokonała gładko A. Chekevkadze, jednak nie brałbym ją za wyznacznik.

by scotratez
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
✅1.15 Bartoli - Dokic

Dzisiejsza noc pokazała sporo niespodzianek. Jednak w tym wypadku do takiej niespodzianki raczej nie dojdzie. Bartoli jest zdrowa i wypoczęta a to dobry prognostyk na mecz. Marion po cichu moze dojść daleko w Australii. Wszyscy krzyczą o Isce, Azie itd...Jelena od dłuzszego czasu gra dobrze ale miejsce które zajmuje aktualnie jest wyznacznikiem jej tenisa. Australijka moze się bić na przykład z Ulą Radwańską ale francuska to inna liga. Marion po walce idzie do następnej rundy. Jest wypoczęta i zdrowa to oznaka że i jej tenis bedzie optymalny.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Mecz pod kontrolą, Jelena miała tylko momenty...ona powinna zejść z wagi z 10 kg, jest ciężka jak czołg, Marion przy niej jest jak motylek. Zwrotność i poruszanie się po korcie Jeleny adekwatne do masy ciała,

@ porównując kurs Iski 1.15 do kursu Bartoli takze 1.15 a Dokic przy Voskobojevej to jak &quot;Zielona wyspa&quot; do ...

po prostu wał buka smierdzi na odległość!

miłego dnia!
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Zgadzam się ponownie z Andre. Sytuacja kursów jest nieadekwatna w tych dwóch przypadkach. M. Bartoli kojarzyła mi się zawsze z czołgiem z czterech pancernych natomiast w meczu z J. Dokic wyglądała rzeczywiście jak baletnica.

M. Barthel - V. Azarenka - 0:2 (1,45) ✅ (0:2)
expekt

No więc Niemka trafiła w końcu na ściane. Tą ściana jest oczywiście fenomenalna Viki która jest rzeczywiście w formie na starcie. Rozwala rywalki narazie jak buldożer. Oba mecze w Australian Open skończyły się takim samym wynikiem setowym. 6:1, 6:0. To robi wrażenie. Nawet jeżeli rywalki nie są godnymi przeciwniczkami. A no własnie Viki tym razem zagra z rewelacyjną Niemką która na pewno odczuwa już przemęczenie. W końcu długa seria zwycięstw z rzędu musi się skończyć kiedyś o czym doskonale wie P. Kvitova. M. Barthel nie ma wielkich szans aby rzucić wyzwanie Victorii która naprawdę dobrze czuje się w Australii i wydaje mi się, że Białorusinka chce jak najwięcej sił zachować na późniejsze fazy w których już nie będzie spotkań już z kelnerkami. Uważam że Viki jutro powinna spróbować wygrać 2:0.

A. Radawńska - G. Voskoboeva - 1 (1,18) ✅ (2:0)
Bwin

Typ może nie powala kursem, ale wybrałem go dlatego ponieważ nie powinno tutaj być żadnej niespodzianki więc kto chce niech sobie ten kurs podepnie pod jakiś kupon. Nie ryzykuje tutaj 2:0 dla Radwańskiej ponieważ Rosjanka może sprawić problem Polce. G. Voskoboeva z pewnością gra gorzej od A. Radwańskiej jednak biore przymiarkę na małe kryzysy Agnieszki podczas spotkań. Należy pamiętać że Rosjanka pokonała w dwóch setach niezła nawet Y. Wickmayer i przecięstną Tsvetane Pironkova, a więc grała z typowymi kelnerkami nie grała.

I. Benesova - N. Bratchikova - 1 (1,55) ✅ (2:0)
Bet365

Iveta Benesova bardzo korzystanie pokazała się w Australian Open. Czeszka gra naprawdę przyzwoicie. Ostatnio pokonała S. Peng. Iveta w drugim secie co prawda szybko została przełamana przy własnym podaniu jednak zaraz po tym szybko się otrząsneła i przełamała Chinke wychodząc ostatnie znowu na prowadzenie. N. Bratchikova notuje ładną serie zwycięstw jednak należy pamietać że większość z tych zawodniczek to kelnerki. Wśród nich jest nawet 16letnia tenisistka. Ranking tenisistek z kwalifikacji do Australian Open z którymi grała Rosjanka oscyluje między 130 a 340 miejscem. Dopiero w pierwszej i drugiej rundzie trafiła na zawodniczki z doświadczeniem jednak niekoniecznie z forma. A. Brianti ewidentnie jest poza formą, natomiast F. Pannetta także nie przekonuje mnie swoją grą. Włoszki sprawia wrażenie jakby jeszcze nie weszła w nowy sezon. Wydaje mi się że Iveta gra w tej chwili lepszy tenis i powinna wygrać.

C. Wozniacka - M. Niculescu - +1,5 seta M. Niculescu (2,90) ⛔ (2:0)
bet-at-home

Tutaj nie będę mocno rozpisywał się na temat tego typu. C. Woniacka jest bez formy. Dunka nie gra tego co powinna. Męczy się często w trzech setach a osatnio męczyła się z zawodniczką z którą powinna spokojnie wygrać. Gra C. Wozniackiej nie przekonuje mnie w ogóle i uważam że to kwestia czasu jak zostanie pokonana w Australian Open. M. Niculescu to nie jest laik i uważam że ma szasne urwać seta nierównej Dunce.

by scotratez
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
proponuję zagrać na końcowe zwycięstwo Azarenki, świetna forma, bardzo korzystna ścieżka do finału.
Azarenka
k. 5,00
s: 420j
możliwy przychód: 2100j
a jak ktoś chce minimalizować ryzyko w drugiej kolejności proponowałbym postawić Radwańską, skoro jest w stanie pokonać Azarenkę w przyszłej drabince to czemu nie finał?
Radwańska
k: 21,00
s: 100j
wydatek: 520j
mp: 2100j
Potem czuję, że może to być bardzo wybiegana Li.
Li
k: 11,00
s: 190,90j
w: 710,90j
mp: 2100j
Klijsters
k: 8,00
s: 262,50j
w: 973,40j
mp: 2100j
Kvitova
k: 4,00
s: 525j
w: 1498,40j
mp: 2100j
Sharapova
k: 13,00
s: 161,50j
w: 1659,90j
mp: 2100j
Wozniacki
k: 17,00
s: 123,50j
w: 1783,40j
mp: 2100j
Zvonareva
k: 41,00
s: 51,20j
w: 1834,6j
mp: 2100j
Nie wierzę w powodzenie Williams i Bartoli. Reszta bez szans.
Na aż 8 zawodniczek wydatek ponad 1800zł i szansa wyciagnięcia prawie 300zł, albo poczekać do kolejnej rundy, jednak faworytki raczej awansują więc szkoda dobrych kursów!
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Jedyny typ jaki na dziś mi się widzi u pań to:
Wozniacki - Niculescu + 6,5 ⛔ 6:2, 6:2
kurs: 2,0
bet365

Wozniacki gra dosyć dobrze, ale brakuje jej kończącego uderzenia. Braki te może wykorzystać Niculescu, widać u niej wolę walki i determinację. Nie sądzę, aby mecz ten wygrała (chociaż to tylko WTA i wszystko jest możliwe), jednak na ugranie kilka gemów ją stać.

Wstrzymuję się z typem na Benesovą bo póki co Rosjanka idzie jak burza, a Iveta wystarczy, że będzie mieć gorszy dzień i jest w stanie przegrać z każdym.


Niestety Niculescu nie stawiała oporu Carolinie.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Zawsze włos jeży mi się na głowie na myśl gry DW w WTA. Dzisiaj jednak złamie swoją zasadę, by nie grać tego rodzajów zakładu. Kim Clijsters jest powodem tych rozterek, gdyż dzisiaj podejmuję po raz drugi w tym roku Hantuchovą. W Brisbane po wygranym tie-breaku i przy 1/3 w drugim secie Kim poddała mecz. Było to pierwsze zwycięstwo Słowaczki z Belgijką w karierze. Przez 10 spotkań Elena wygrała dopiero, dzięki kontuzji rywalki. Do tej pory za każdym razem przegrywała bardzo gładko i wciąż nigdy nie wygrała seta. Hantuchova okropnie się męczyła z Tsurenko, ledwo, ledwo przeszła do III rundy, bo przecież z Lepchenko też szybko jej nie poszło. Serwis Hantuchovej jest łatwy do przełamania, w porównaniu z Kim wypada blado w każdym aspekcie gry, w dodatku Clijsters ma patent na Elenę. Tylko kontuzja może jej przeszkodzić, a przy DW wszędzie mamy zwrot.
Kim 2:0 @1.40 ✅
Popieram pomysł wyżej. Jednak lepszym rozwiązaniem w moim odczuciu jest o17.5. Kurs porównywalny, pewnie mniejszy, ale Karolina jest w stanie zrobić kobiecy wynik 6/1 5/7 6/1... Z Tatishvili niewiele brakowało, aby panie grały 3. seta, Niculescu na pewno jest w stanie tutaj ugrać powyżej 6 gemów, żeby pokryć over.
Zatem z mojej strony: Wozniacka - Niculescu o17.5 @1.80 ⛔

Innym ciekawym spotkaniem do gry jest pojedynek Oprandi - Goerges. Julia do tej pory pokonała Hercog oraz Daniilidou, po kreczu. Oprandi wygrała derby Włoch... Właściwie to Schiavone przegrała ten mecz, albo wgl na kort nie wyszła. Zagrała bardzo słabo, a Romina wykorzystała okazję do gry w III rundzie. Niemka wygrała z nią podczas przedostatniego USOpen w pierwszej rundzie, bez straty seta. Ranking Oprandi od tego spotkania zmienił się o jedno oczko na korzyść Włoszki, jednak to Goerges poczyniła znaczny progres przez nieco ponad rok. Kurs jest bardzo korzystny, bo w granicach 1.60. Powodem tego może być wygrana rywalki z Franią i niedawny krecz z Jankovic...
Goerges @1.60 ✅
Jeszcze jedno przemyślenie. Azarenka dzisiaj może nie mieć wcale takiego szybkiego pojedynku.
wydaje mi się, że Białorusinka chce jak najwięcej sił zachować na późniejsze fazy w których już nie będzie spotkań już z kelnerkami.
Jeśli uważasz niezbyt urodziwą, za to utalentowaną Niemkę za kelnerkę to jest to lekka przesada. Fakt, aktualnie do tego co osiągnęła Viktoria jeszcze jej daleko, ale rok temu była ledwie 190, przed AO była już 44 a po 9. i 10. zwycięstwie z rzędu na AO, za pewne podskoczy o kilka oczek. Barthel może jeszcze nie jest w stanie wygrać spotkania z Azą, ale na pewno poziom rywalki Białorusinki podskoczył o dwie, trzy klasy. Z resztą wystarczy zerknąć na ranking 105. Watson i 126. Dellacqua to żadne rywalki i je można nazywać kelnerkami. 6/1 6/0 nie robi wrażenia, bo właśnie takim wynikiem powinny się kończyć spotkania 3. rakiety świata z drugą setką. Barthel ma siłę i wcale nie stoi na przegranej pozycji. Bukmacherzy wystawiają linię o.u na poziomie 18.5... Nie mam pytań.
Azarenka - Barthel o18.5 @2.06 w bwin ⛔ (niewiele zabrakło)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 16

rskull

Użytkownik
Jak dla mnie under 18,5 Azarenki z Barthel to dobry typ kursik 1,8 bet 365

A tak dodając ma nadzieje, że ktoś w końcu powiąże dwie ważne rzeczy ze sobą.
1. Wygląd pani Barthel +
2. Ostanie miesiące nagły wzrost siły i wyników
Patrze na wyniki to jeszcze do lipc a sie w itf męczyła

Miałem kolege podobnie wyglądał bo napierdzielał podejrzane środki bo chciał być super koksem :cool:
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
A ja się nie zgodzę co do powyższego typu.

Po 1. Mecz zostanie rozegrany prawdopodobnie o 12 czasu lokalnego. Napewno ten aspekt nie pomoże Azarence, każdy pamięta co się działo w zeszłym roku, jej omdlenia, zejscia z kortu itd. Ok, w tym roku wygląda lepiej ale nie wiadomo co w pewnej chwili powie jej organizm. Barthel w Hobart radziła sobie dobrze w podobnych warunkach.

Po 2 forma Barthel. Być może bierze jakieś środki co nie zmienia faktu, że w tym roku przegrała tylko z Lisicki na 10 meczy a wygrywała nie byle z kim. W Hobart sam się zdziwiłem, że tak łatwo pojechała Kerber, Gajdasową czy Wickmayer (która notabene jest w slabej formie ale doszła tam do finału).

Po 3 z tego co ją oglądałem również preferuje mocny styl gry jak Azarenka. Łup Łup to jej gra ale Niemka o dziwo często trafia w ten kort. Azarenka ma problemy z takimi zawodniczkami, Clijsters, Kvitova, Lisicki napewno chciałaby ich uniknąć we wczesnej facie turnieju. W tym roku Białorusinka spotkała się głownie z dziewczynami preferujący defensywną grę Radwańska, Jankovic, Wizniacki. Były to spotkanie wygrane aczkolwiek nielatwe.

Podsumowująć oczywiście nie wierze, żeby Azarenka odpadła bo widzę ją w finale. Ale jeśli Barthel będzie trafiać swymi małymi &quot;bombkami&quot; może sprawić trochę problemów. Liczę na jej 1/4 z Radwańską.

Mój typ:

Azarenka - Barthel( +6,5 gema) 2
1.80 bet365


edit. Na styk ???? ✅ Barthel bardzo slabo, ale całe szczęście, że Azarenka sporo błedów popełniła.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Wta Australian Open 1-00 20.01.2012
Bratchikova - Benesova
typ: 2-0
4.65
betsson
analiza
Dziś w nocy w spotkaniu trzeciej rundy turniej pan podczas pierwszego wielkoszlemowego turnieju pan, australian open Rosjanka Nina Bratchikova spotka sie z Czeszka Iveta Benesova. Obie stracily jak do tej pory w turnieju glownym po jednym secie. Rosjanka stracila partie, lecz sprawila ogromna niespodzianke pokonujac wloszke flavie penette. W drugiej ograla rodaczke Penetty - Brianti bardzo latwo 6:2 6:1. Rosjanka przeszla tutaj rowniez kwalifikacje. Wygrala trzy spotkania i to bez straty seta. Widac, ze Rosjanka znajduje sie w bardzo dobrej dyspozycji. Czeszka ograla bedaca ostatnio bez formy Peng oraz stracila seta w spotkaniu z Francuzka Mathilde Johansson. Czeszka udanie poradzila sobie w turnieju w brisbane, mimo ze przegrala w kwalifikacjach z Ula Radwanska to dostala sie do glownego jako lucky loser i dotarla do cwiercfinalu. Biorac pod uwage wyniki obydwu pan wyzej cenie obecna forma jaka prezentuje Rosjanka. Uwazam ponadto ze Czeszka swoje najlepsze lata ma juz za soba.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
WTA, Australian Open

A. Radwańska - B. Mattek-Sands - 2:0 (1,35) ⛔
T. Pironkova - S. Mirza - 1 (1,50) ✅
L. Safarova – Ch. McHale – 1 (1,50) ⛔
C. Wozniacka - A. Rodianowa - over 17,5 gemów (2.00) ⛔
D. Cibulkova - M. Rybarikova - 2:0 (1,40) ✅
V Rozzano - M. Bartoli - 0:2 (1,35) ✅
V. Zvonareva - A. Dulgheru - over 19,5 gemów (1,83) ✅
J. Dokic - A. Chekvetadze - 2 (1,66) ⛔
T. Pironkova - G. Voskoboeva - 2 (1,53) ✅
M. Barthel - P. Cetkovkska - 1 (1,40) ✅
A. Parmetier - M. Niculescu - 2 (1,35) ✅
C. Mchale - M. Erakovic - 1 (1,40) ✅
V. Azarenka - zagra w finale (3.20) - 28.01.2012
S. Cristea - U. Radwańska - 1 (1,45) ✅
A. Pavlyuchenkova - V. King - +1,5 set V. King (1,50) ✅
S. Lisiecki - S. Peer - 2 (1,85) ⛔
J.Dokic - M. Bartoli - 0:2 (1,44) ✅
M. Barthel - V. Azarenka - 0:2 (1,45) ✅
A. Radawńska - G. Voskoboeva - 1 (1,18) ✅
I. Benesova - N. Bratchikova - 1 (1,55) ✅
C. Wozniacka - M. Niculescu - +1,5 seta M. Niculescu (2,90) ⛔
---------------------------------------------------------------------
Viki oczywiście odprawiła Niemiecką kelnerkę 2:0 tak jak się spodziewałem.
Oczywiście drażnię się z Drago. Wiadomo że M. Barthel zły tenis nie gra i nie jest kelnerką tenisową, wiem dobrze jak Niemka gra, zresztą stawiałem już w tym turnieju raz na nią. Jeżeli chodzi o użycie wyrazu kelnerka w poprzednim typie miałem na myśli że to nadal kelnerka na umiejętności Viki. Oczywiście wczoraj w drugim secie napsuła krwi Białorusince, nie Niemka mimo wszystko była poza zasięgiem Victorii, ewidentnie Niemki czas nadejdzie ale jeszcze nie teraz.

Jie Zheng - M. Bartoli - 2
(1,53)
Bet365
Jutro powinno być bez rewelacji i Francuzka która jest w bardzo dobrej dyspozycji, a powiedziałbym nawet że podejrzanie za dobrej powinna jutro pokonać Chinkę która trudnej drogi nie miała. Jak dotąd spotykała zawodniczki może i markowe ale bez przygotowania. Włoszka Vinci jest bez formy. W ogóle Włoszki dają ciała na całej linii jeżeli chodzi o początek sezonu. Wcześniej spotkała się z 272 rakietą więc tego też specjalnie nie będę komentować. We wcześniejszych turniejach tylko pokonanie M. Niculescu zasługuje chyba na wyróżnienia ponieważ Hradecka prezentuje dno. Widziałem jej mecz a reczej jej &quot;walenie na pałkę w piłki w siatkę&quot;. Morita już wygląda lepiej ale także notuje spadek formy. S. Kuznetsova wygląda dobrze. Chinka pokonała ją w poprzednim turnieju w 3 setach. Ciekaw jestem czy pokonałaby Rosjankę w tym turnieju.. S. Kuznetsova się nieźle rozpędziła. J. Zheng ma pokaźną liczbę zwycięstw bez porażki. Chinka na pewno jest w dobrej dyspozycji ale prawda jest taka że M. Bartoli prezentuje obecnie jeszcze lepiej. Wczoraj nie dała szans słabej J. Dokic. Z V. Azarenką grała jak równy z równym ale wiadomo że przegrać trzeba było przy tej dyspozycji Viki. Widać że Marion chce w tym turnieju dużo ugrać i kto wie czy nie będzie czarnym koniem tego turnieju, ponieważ jej gra może się podobać. Uległa ostatnio tylko Azarence i Kvitovej a wcześniej jeszcze Na Li. Od tamtego czasu Francuzka jest w gazie.
by scotratez
 
orchidea 22

orchidea

Użytkownik
Po pierwsze, jest to mój pierwszy post tutaj. Wiec witam wszystkich, na ogół udzielałem się na zagranicznych forach. Co do moich typów:

Bartoli - Zheng

Nie moge się zgodzić, z takim układem sił jaki nam proponują bukmacherzy. Zacznę pierw od Bartoli. Zgubione kilka kilogramów, jednak waga 63 kg przy wzroscie 170 cm, o ile nie opoznia reakcji o tyle opóznia predkośc jej wykonania, gdy dodamy do tego obureczny forehand-backhand, czas oczekiwania na manerw staje się &quot;wiecznością&quot;, zwłaszcza na nawierzni na kortach w Melbourne, które zwracają przednią rotację(przyspiesza) Co do statystycznej formy Marion. W meczu z Dokić 61 % trafionego serwisu w pole serwise, mozna powiedzieć jest dobry wynikiem, 15 niewymuszonych błędów 74 % wygranych pilek po trafionym pierwszym serwisie, serwis w granicach 170 km, fakt może to imponować, ale nie z zawodniczką tak słabo returnującą jak Dokić. Podobnie prezentowała się ze swoją rodaczką Razzano, której serwowanie szło jak krew z nosa.
Marion niezależnie od przeciwniczki gra tak samo. Mocny serwis, bez kombinacji z małą iloscią rotacji, i jak najdłuższe trzymanie się końcowej linii. Podczas wymiany uderzenia dość silne, lecz przelatujące nisko nad siatką.

Zheng, zaczeła ten sezon znakomicie. Miałem okazje ogladac również jej mecze. Imponuje szybkością, i silnym prezyjnym cross-forehandem, tym właśnie zdemolowała zawodniczki takie jak Kuznetsova, Pennetta , które dysponują o wiele lepszymi atrybutami biegowymi niż Marion. W meczu z Flavią miała chwile słabości, lecz wywołane to było chwilą potrzebną na adaptacje do bardzo szybkiej nawierzchni kortu krytego ( przeniesienie z powodu bardzo intensywnych opadów deszczu). Malutka Jie ( choć niższa tylko o 5 cm od Bartoli), swą gre opiera na bardzo szybkiej wymianie piłek z domieszką umiejetności deblowych - grania pod siatką, co wg mnie francuzkę kompletnie eliminuje z powodu dobiegu i umietnosci gry oburącz pod siatką. Jie w tym sezonie jak narazie jest niepokonana 7-0 w tym roku na twardych kortach 83-63 w całej karierze. Statystyki liczbowe na australijskich kortach nie nie imponują na pierwszy rzut oka tak jak Marion, ale w przeciwienstwie do trojkolorowej Vinci biegla do siatki 53 razy - to jest o 50 razy wiecej niz Bartoli w meczu z Razzano i 45 razy wiecej niz w meczu z Dokić. Marion w dwoch meczach 11 razy podchodziła do siatki. Srednie statystki serwisowe wynosza 60 do 60 %.

Kluczem do gry z Bartoli bedzie pozwolić jej się troszkę wypocić grając na zamiane krotko do 1,5 metra za siatke i koncowe szybkie forhandy do do naroznikow. Jesli miałbym doszukać się klucza do gry by zwycieżyc na Zheng - to bylaby to gra troszke wyzej nad siatka by ograniczyc pionowy zasieg Jie. Lecz , o 5 cm wyzsza Marion grajac oburącz i probując tego bedzie czesto przestrzeliwać kort lub kierować kortówkę prosto na forenand Jie.

Moj typ: Jie Zheng 2.12 / FORTUNA

p.s sorry za ewentualne błędy. Pisałem tekst bardzo szybko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom