>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2007/2008

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wydaje mi się, żę Biathlon jest taką dyscypliną, która zasługuje na nowy temat na nowy sezon ;P Tak więc zdecydowałem się go założyć ;)

Oto moja propozycja na dzisiejsze przedpołudnie:

Zdarzenie: Michael Greis - Frode Andresen (Biathlon sprint w Pokljuce)
Typ: Michael Greis
Kurs: 1,45
Stawka: 10/10
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Podobnie jak w poprzednim sezonie tak samo i w tym zmagania na najwyższym poziomie rozpoczął Michael Greis, który w dotychczas rozegranych zawodach w Oestersund i Hochfilzen zajmował odpowiednio 3 i 2 miejsce. Póki co dopisuje mu celność na strzelnicy, która w sprincie jest bardzo ważna, gdyż za każde pudło zawodnik musi biegać dodatkowo karne 150m. Greis oprócz dobrej celności jest także bardzo dobrym biegaczem dzięki czemu nawet z jednym pudłem może uplasować się na czołowych pozycjach. Jeszcze lepszym biegaczem od niego jest Norweg Frode Andresen i kto wie czy gdyby Frode miał lepszą celność na strzelnicy to czy by nie wygrywał zawodów z Ole Bjoerndalenem, jednakże jest tak jak jest... 2 pudła u Andresena to swego rodzaju minimum i uważam, że jeśli dziś będzie podobnie to Norweg Niemca Greisa raczej nie wyprzedzi. Dodam jeszcze, że z dwoma pudłami w Osetersund był 13, a bodajże z 5 w Hochfilzen 43. Dziś widzę go na miejscach 10-20, a Greisa na pozycjach 1-10, dlatego też typuję na wygraną w tej parze Greisa! ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zdarzenie: Michael Greis - Frode Andresen (Biathlon sprint w Pokljuce)
Typ: Michael Greis ⛔
Kurs: 1,45
Stawka: 10/10
Bukmacher: Bwin
No niestety... jak pierwsze strzelanie w wykonaniu obu zawodników było bezbłędne... tak w drugim Andresen planowo dwa pudła... ale.. Greis.. echh.. trzy karne rundy Niemca rozmyły moje nadzieje na to iż będzie lepszy od Frode ;) ale cóż.. tak bywa.

Swoją drogą dobry występ Krzysztofa Pływaczyka ;) Przydałoby się jeszcze trochę poprawić bieg aby móc walczyć z najlepszymi, choć i tak 11 miejsce wygląda całkiem przyzwoicie ;)
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Dziś o godzinie 14:15 odbędzie się sztafeta kobiet. Faworytem są oczywiście Niemki, a kurs na ich zwycięstwo jest stosunkowo duży. Niemki wystąpią w składzie: Glagow, Buchholz, Neuner i Henkel. W ostatnim biegu sztafetowym, który również wygrała reprezentacja Niemiec, biegły Denkinger i Wilhelm zamiast Buchholz i Neuner. Pomimo, że nie grzeszyły wówczas skutecznością, bo zrobiły aż 10 błędów na strzelnicy, to i tak wyprzedziły drugie Rosjanki o 19 sekund. Trzecie miejsce zajęły Szwedki, a czwarte sztafeta Francji. Jeśli chodzi o te dwie zmiany, to na pewno Neuner jest w świetnej formie, a najsłabszym punktem jest teoretycznie Sebrina Buchholz, ale w porównaniu z innymi sztafetami to i tak skład Niemek jest zdecydowanie najsilniejszy. ????
Sztafeta 4 x 6 km (Pokljuka/SLO)
Zwycięstwo: Niemcy✅✅✅:jezora: Kurs: 1.45 || Bukmacher: Bwin
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zdarzenie: Sandrine Bailly - Solveig Rogstad
Typ: Sandrine Bailly ✅
Kurs: 1,38
Bukmacher: Unibet
Stawka: 7/10

Analiza:

Francuska Bailly wczoraj podczas pierwszego strzelania miała problemy ze swoim karabinem i na strzelnicy straciła trochę cennego czasu. Gdyby nie to kto wie czy wczorajszego sprintu nie ukończyła by na jednej z czołowych lokat. W dniu dzisiejszym zapewne z karabinkiem będzie już wszystko ok i Bailly powalczy o czołowe lokaty. Uważam, że Bailly może i nie strzela rewelacyjnie, ale za to jest jedną z lepszych biegaczek w całej stawce i nawet mimo ewentualnych 2-3 błędów na strzelnicy zajmie miejsce w czołówce. Takiego miejsca nie widzę dla Norweżki Rogstad, która w mojej opinii zajmie miejsce w drugiej dziesiątce.

Zdarzenie: Martina Glagow - Kati Wilhelm
Typ: Kati Wilhelm ⛔
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibet
Stawka: 7/10

Analiza:

Liderka pucharu świata Martina Glagow była wczoraj lekko przeziębiona co zresztą odbiło się na jej słabszej dyspozycji i zajęciu 24 miejsca w sprincie. Czasami jest tak, że po takim przeziębieniu zawodnicy/zawodniczki &quot;powstają jak feniks z popiołu&quot; i następnego dnia odnotowują fenomenalny występ, ale nie wydaje mi się aby tak właśnie było w dniu dzisiejszym. Martina zawsze była lepsza na strzelnicy od swojej koleżanki z kadry narodowej Niemiec, Kati Wilhelm jednak ta druga jest zdecydowanie lepszą biegaczką, a mając na uwadze fakt iż Glagow przecież tak nagle nie zacznie biegać tak szybko typuję, że Wilhelm o ile nie będzie zbyt dużo pudłowała na strzelnicy zajmie wyższą lokatę od Glagow.


Zdarzenie: Kathrin Hitzer - Sabrina Buchholz
Typ: Kathrin Hitzer ⛔
Kurs: 1,60
Bukmacher: Unibet
Stawka: 5/10

Analiza:

W pojedynku dwóch młodych Niemek typuję, że lepiej wypadnie Hitzer, a dlaczego? Hitzer jest lepsza biegaczką od koleżanki Buchholz i nawet jeśli będzie miała jedno pudło więcej to powinna uplasować się na wyższej pozycji. Jednakże... no właśnie.. te pudła na strzelnicy. Hitzer jest jeszcze młodą zawodniczką i czasami nie udaje jej się opanować nerwów na strzelnicy i niemiłosiernie pudłuje. Mam jednak nadzieję, że dziś tak nie będzie i Kathrin Hitzer zaprezentuje się z dobrej strony i zajmie miejsce w pierwszej dziesiątce, co powinno zagwarantować iż będzie wyżej od Buchholz dla której miejsca w owej &quot;10&quot; nie widzę ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zdarzenie: Ole Einar Bjoerndalen - Dmitri Yaroshenko
Typ: Ole Einar Bjoerndalen ✅
Kurs: 1,45
Bukmacher: Unibet
Stawka: 8/10

Analiza:

Bjoerndalen jest królem biathlonu i w dniu dzisiejszym tak samo jak w każdym innym jest faworytem do zwycięstwa. Jednym z rywali, którzy będą mu chcieli dziś zagrozić jest Rosjanin Yaroshenko, który jest dobrym biegaczem, ale mimo to nie tak świetnym jak Bjoerndalen, który powinien dziś zająć miejsce na podium. Rosjanin również będzie wysoko, ale doświadczenie Norwega może tutaj odegrać ważną rolę.

Zdarzenie: Halvard Hanevold - Alexander Birnbacher
Typ: Alexander Birnbacher ✅
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet
Stawka: 6/10

Analiza:

Niemiec Birnbacher swoje najlepsze rezultaty w karierze osiągał właśnie w biegu ze startu wspólnego. Jest ok aktualnym wicemistrzem świata w tej specjalności. W poprzednim sezonie kiedy startował w biegu masowym zawsze kończył w pierwszej dziesiątce, w przeciwieństwie do Hanevolda, który tej konkurencj w dziesiątce nie kończył. Uważam, że dziś przed własną publicznością Birnbacher znów postara się o dobry występ i ostatecznie będzie wyżej od chyba już kończącego karierę Hanevolda.

Zdarzenie: Vincent Defrasne - Nikołaj Krugłow
Typ: Vincent Defrasne ⛔
Kurs: 2,10
Bukmacher: Unibet
Stawka: 5/10

Analiza:

Francuz Defrasne bardzo dobrze czuje się w biegu ze startu wspólnego. Kiedy czuje, że może bezpośrednio rywalizowac z innymi zawodnikami wstępują w niego jakieś dodatkowe siły i zawsze liczy się w walce o czołowe lokaty. Rosjanin Krugłow zawsze słynie z regularności na strzelnicy, ale za nie biega najlepiej przez co to co zyskuje na strzelnicy traci na trasie. Uważam, że w dniu dzisiejszym Francuz po raz kolejny udowodni, że jeśli chodzi o bieg ze startu wspólnego to zalicza się do jego ścisłej czołówki.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ogólnie moim zdaniem dzisiejszy dzień był okej , raczej mało niespodzianek.No to widzimy sie w nastepny czwartek o ile sie nie myle.

Biathlon $$$$$$$
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Znacznie lepiej typowało mi się dziś panów. Żałuję tylko, że nie dałem większej stawki na Birnbachera. Może trochę przestraszyłem się tego kursu, który jakoś tak moim zdaniem nie oddawał szans na zwycięstwo w danej parze. Mnie zaskoczyła dziś bardzo słaba postawa Defrasna, bo jeśli chodzi o bieg pań to pudła na strzelnicy Hitzer i Wilhelm nie były niespodzianką.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Znacznie lepiej typowało mi się dziś panów. Żałuję tylko, że nie dałem większej stawki na Birnbachera. Może trochę przestraszyłem się tego kursu, który jakoś tak moim zdaniem nie oddawał szans na zwycięstwo w danej parze. Mnie zaskoczyła dziś bardzo słaba postawa Defrasna, bo jeśli chodzi o bieg pań to pudła na strzelnicy Hitzer i Wilhelm nie były niespodzianką.
Zgadzam sie TBM , biathlonu długo nie oglądam ale obejrzałem kilka razy i już wpadł mi w oko , naprawdę milo jest popatrzyć i postawiłem wczoraj na panów , a dokładnie chyba na Ole i Tursunova i kursik chyba 2 i za 30 , coraz bardziej przymierzam sie do tego sportu, i dzięki za niezłe analizki .
PS masz rację paniom poszło trochę gorzej
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zdarzenie: Sztafeta Kobiet 4x6km Kto wygra?
Typ: Niemcy ✅
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Stawka: 7/10


Analiza:

Bez wątpienia tak jak Ole Einar Bjoerndalen jest królem biathlonu wśród mężczyzn tak jeśli chodzi o sztafety pań absolutnymi dominatorkami są reprezentantki Niemiec. Dzisiejsze zawody odbywają się w znanym ośrodku w Rupholding (Niemcy) co tylko zwiększa szanse Niemek na odniesienie kolejnego zwycięstwa. Wydaje mi się, że jedynymi poważnymi rywalkami mogą być dziś Rosjanki, które obok Niemek dysponują najsilniejszym składem. Jednakże w mojej opinii Niemki powinny może nie z jakąś super wysoką przewagą, ale mimo wszystko powinny dziś odnieść kolejne zwycięstwo. Wystąpią one w składzie Kathrin Hitzer,, Magdalena Neuner, Sabrina Buchholz i Kati Wilhelm. Jeśli Niemki nie będą miały wielkich problemów na strzelnicy, to uważam, że spokojnie powinny pokonać wszystkie rywalki, gdyż są zdecydowanie najlepszymi biegaczkami. Kurs 1,75 na ich zwycięstwo wydaje mi się być całkiem atrakcyjny i uważam, że śmiało można spróbować zagrać na ich zwycięstwo.

Zdarzenie: Norwegia - Chiny
Typ: Norwegia ✅
Kurs: 1,60
Bukmacher: Unibet
Stawka: 6/10

Analiza:

Norweżki aktualnie nie mają tak dobrej i wyrównanej kadry jak Rosjanki czy też Niemki więc pozostaje im walczyć raczej o trzecią lokatę. O to trzecie miejsce moim zdaniem Norweżki będą dziś walczyły ze Szwedkami, które po tym jak ostatnio nie stanęły na starcie sztafety w Oberhofie będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony. A co z Chinkami? Chinki z nieznanych mi bliżej przyczyn nie ukończyły ostatniego biegu w Oberhofie gdzie niemiłosiernie pudłowały na strzelnicy. Teraz wydaje się, że wszystko już jest ok i dziś przez bukmacherów są one zaliczane do grona drużyn walczących o miejsca 3-6, ale w mojej opinii będa one co najwyżej 6. A dlaczego? Ano dlatego, że nie mają czterech dobrych zawodniczek. Patrząc na dzisiejsze składy widać, że dwie najlepsze Dong i Liu pobiegną na dwóch pierwszych zmianach, a potem już wystąpią słabsze zawodniczki. Co prawda może i Norweżki również nie mają w swoich szeregach jakiś gwiazd, ale wydaje mi się, że Berger, Rogstad czy też Flatland powinny wypaść lepiej od Chinek.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Chiny - Szwecja 2 | 1.45 8,5/10 expekt
Ten typ wydaje mi sie naprawde solidny.Nillson 19 pozycja , Olofsson 6 pozycja , Johansson 7 pozycja, zawodniczki widac Bardzo wysoki jedyne co mnie tu zastanawia to miejsce w skłądzie dla Domeij.Bo wczesniej wystepowała Hogberg która w ostatnich dwóch startach miała całkowite czyste konto.Szukałem troche info na temat tej Domeij i juz troche gorzej poniewaz raczej strzela srednio , biega tez nie za dobrze.Jednak trenerzy moze jednak wiedza co robia.Nawet jak bym powymieniał chinki to zabrzmiało by to wam egotycznie .Z wyzszych miejsc to Liu 15 i Dong 28.Reszta to juz owiele nizej.Moim zdaniem gdy zawodniczka na drugiej zmianie pobiegnie i strzelac bedzie w miare okej to Szwedki powalcza prawdopodobnie z Norwezkami o 3 pozycje
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Chiny - Szwecja 2 | 1.45 8,5/10 expekt ✅
Ten typ wydaje mi sie naprawde solidny.Nillson 19 pozycja , Olofsson 6 pozycja , Johansson 7 pozycja, zawodniczki widac Bardzo wysoki jedyne co mnie tu zastanawia to miejsce w skłądzie dla Domeij.Bo wczesniej wystepowała Hogberg która w ostatnich dwóch startach miała całkowite czyste konto.Szukałem troche info na temat tej Domeij i juz troche gorzej poniewaz raczej strzela srednio , biega tez nie za dobrze.Jednak trenerzy moze jednak wiedza co robia.Nawet jak bym powymieniał chinki to zabrzmiało by to wam egotycznie .Z wyzszych miejsc to Liu 15 i Dong 28.Reszta to juz owiele nizej.Moim zdaniem gdy zawodniczka na drugiej zmianie pobiegnie i strzelac bedzie w miare okej to Szwedki powalcza prawdopodobnie z Norwezkami o 3 pozycje
No i spokojnie weszło zawodów nie ogladałem .Ale typ na plusik.
Biathlonik i da sie zarobic ;)
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Po środowym biegu sztafetowym mamy pewne rozeznanie na temat obecnej formy zawodniczek. Zgodnie z przewidywaniami wygrały Niemki, głównie dzięki wspaniałej postawie Kati Wilhelm na ostatniej zmianie. To co zrobiła Niemka na strzelnicy to było mistrzostwo i to właśnie dzięki szybkiemu i bezbłędnemu strzelaniu ta sztafeta odniosła zwycięstwo. Dziś o godzinie 14:15 rozpoczyna się Sprint. Faworytem bukmacherów jest oczywiście Magdalena Neuner i ciężko się z tym nie zgodzić. Pomimo, że w środe strzelanie zawaliła totalnie, to wcale nie musi tak być dzisiaj. Neuner nadrabia biegiem i to jest jej główna siła. W Obehofie była trzecia, a zrobiła aż 4 błędy na strzelnicy! Ostatni bieg ze startu wspólnego wygrała z minutową przewagą nad drugą Anisimovą. Wcześniej w Sprincie w Pokljuce była trzecia i straciła 20 sek do pierwszej Bailly, ale po raz kolejny trzy błędy na strzelnicy. Myślę, że jeśli Neuner nie popełni więcej niż dwóch błędów na strzelnicy to spokojnie to wygra, bo te dwa pudła są jak najbardziej dla niej do odrobienia. Kurs na zwycięstwo 2,10. Wygląda to bardzo skromnie przy 5.00, który była na zwycięstwo Neuner w biegu ze startu wspólnego.
7,5km Sprint (Ruhpolding/GER)
Magdalena Neuner Win - 2,10
LUB
Magdalena Neuner 1-3 - 1.30
Bukmacher: Bwin
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Po środowym biegu sztafetowym mamy pewne rozeznanie na temat obecnej formy zawodniczek. Zgodnie z przewidywaniami wygrały Niemki, głównie dzięki wspaniałej postawie Kati Wilhelm na ostatniej zmianie. To co zrobiła Niemka na strzelnicy to było mistrzostwo i to właśnie dzięki szybkiemu i bezbłędnemu strzelaniu ta sztafeta odniosła zwycięstwo. Dziś o godzinie 14:15 rozpoczyna się Sprint. Faworytem bukmacherów jest oczywiście Magdalena Neuner i ciężko się z tym nie zgodzić. Pomimo, że w środe strzelanie zawaliła totalnie, to wcale nie musi tak być dzisiaj. Neuner nadrabia biegiem i to jest jej główna siła. W Obehofie była trzecia, a zrobiła aż 4 błędy na strzelnicy! Ostatni bieg ze startu wspólnego wygrała z minutową przewagą nad drugą Anisimovą. Wcześniej w Sprincie w Pokljuce była trzecia i straciła 20 sek do pierwszej Bailly, ale po raz kolejny trzy błędy na strzelnicy. Myślę, że jeśli Neuner nie popełni więcej niż dwóch błędów na strzelnicy to spokojnie to wygra, bo te dwa pudła są jak najbardziej dla niej do odrobienia. Kurs na zwycięstwo 2,10. Wygląda to bardzo skromnie przy 5.00, który była na zwycięstwo Neuner w biegu ze startu wspólnego.
7,5km Sprint (Ruhpolding/GER)
Magdalena Neuner Win ⛔- 2,10
LUB
Magdalena Neuner 1-3⛔ - 1.30
Bukmacher: Bwin
Niestety Neuner trzy pudła i bez szans nawet na podium. Jak wcześniej pisałem, przy dwóch błędach miałaby szansę na dobrą pozycję. Niestety przed biegiem na dochodzenie ma ponad pięćdziesiąt sekund straty do pierwszej Kaisy Varis. Neuner zajęła w tym sprincie 12 pozycję.:-?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Neuner jak Neuner zdarza jej się seria pudeł, ale że Kaisa Varis wygrała ? To dla mnie jest dopiero niespodzianka! Kto interesuje się sportami zimowymi wie, że to dopiero jej pierwszy sezon w zmaganiach biathlonowych i już od razu taki sukces ! Wczesniej Varis była solidną reprezentantką swojego kraju w biegach narciarskich, ale przed kilkoma laty wpadła w aferze dopingowej. Potem była w ciąży i urodziła dziecko więc przerwa jej startach się przedlużyła, jednakże kiedy wróciła teraz po karencji wróciła własnie do biegów z karabinkiem na plecach i jak widać z niezłym skutkiem. Czyżby więc nowa gwiazda biathlonu ?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Moje propozycje na sprint panów w Rupholding 12.1.2008r.

Zdarzenie: Halvard Hanevold – Tomasz Sikora
Typ: Tomasz Sikora ⛔
Kurs: 2,00
Bukmacher: Unibet
Stawka: 6/10

Analiza:

Już 38-letni Hanevold nie biega tak dobrze jak przed laty, a ostatnio i ze strzelaniem także jest trochę gorzej. Co prawda nasz Tomek asem jeśli chodzi o bieg to nie jest, ale na strzelnicy zazwyczaj wypada dobrze, a zwłaszcza jeśli chodzi o bieg sprinterski. W poprzednim tygodniu Sikora był niespodziewanym zwycięzcą biegu sprinterskiego w Oberhofie i choć teraz o zwycięstwo będzie bardzo trudno to uważam, że miejsce w pierwszej dziesiątce jest jak najbardziej realne. Takowego nie widzę dla Hanevolda, który spośród tegorocznych 4 startów najwyżej był 13 (wtedy z czystym strzelaniem).

Zdarzenie: Michael Roesch – Alexander Wolf
Typ: Michael Roesch ⛔
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Stawka: 6/10

Analiza:

Obaj zawodnicy są tymi, którzy czasami potrafią zaskoczyć i ukończyć bieg z czystym strzelaniem, ale mimo wszystko przeważnie jest tak, że na swoim koncie mają 2-3 pudła. Wydaje mi się jednak, że Rupholding i Niemiecka publiczność bardziej uskrzydli Michaela Roescha, który zaliczył już tutaj dobry występ podczas czwartkowego biegu sztafetowego. Uważam też, ze Wolf będzie miał co najmniej 1 pudło więcej od Roescha, ale mimo to typ do najłatwiejszych to nie należy :wink:

Zdarzenie: Alexander Birnbacher – Rune Bratsveen
Typ: Alexander Birnbacher ⛔
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Stawka: 4/10

Analiza:

Norweg wyśmienicie zaprezentował się w biegu sztafetowym, w którym nie startował Birnbacher. Możliwe, że dopadło go jakieś przeziębienie o którym jednak ja nie słyszałem. W każdym bądź razie uważam, że Bratsveen w biegu sprinterskim nie powtórzy już tego wspaniałego występu ze sztafety z czystym strzelaniem, a Birnbacher, który jest specjalistą od biegu ze startu wspólnego udowodni, że i w sprincie radzi sobie całkiem nieźle.

Zdarzenie: Vincent Defrasne – Carl Johan Bergmann
Typ: Carl Johan Bergmann ⛔
Kurs: 1,90
Bukmacher: Unibet
Stawka: 4/10

Analiza:

Z Defrasnem ostatnio dzieją się złe rzeczy... po bardzo dobrym początku sezonu z każdym kolejnym występem jest praktycznie co raz gorzej. Przed tygodniem ostatnie miejsce w biegu ze startu wspólnego. W czwartek zawalił sztafetę Francuzom, bo gdyby nie jego fatalne strzelanie kto wie czy nie zajęli by wyższej lokaty, ba... na pewno byliby wyżej. Jeśli od czwartku nic się nie zmieniło to Defrasne i w sobotnie popołudnie nie zajmie wysokiej lokaty, a tym samym według mnie będzie niżej od Bergmanna, który powinien zakręcić się w okolicach miejsc 10-20.

Zdarzenie: Michal Slesingr – Christian de Lorenzi
Typ: Michal Slesingr ⛔
Kurs: 1,,55
Bukmacher: Unibet
Stawka: 5/10

Analiza:

Włoch de Lorenzi z bardzo dobrej strony pokazał się w biegu sztafetowym gdzie swoją postawą podbudował resztę zespołu, która ostatecznie uplasowała się na zaskakująco wysokiej 5 pozycji. W każdym bądź razie jeśli chodzi o indywidualne biegi sprinterskie to de Lorenziemu w tym sezonie tak dobrze już się nie wiodło, gdyż najwyżej był 27. W dodatku za każdym razem zbierał minimum dwa pudła i wydaje mi się, że w sobotę będzie podobnie. Dlatego też typuję, ze w tej parze h2h lepszy będzie Slesingr, który lepiej wypada na strzelnicy od Włocha.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Pierwszy typ na Krugłova z Hanevoldem.Norweg to taki dziadek jak dla mnie.Rosjanin czasem zmiennie biega jego pozycje to 16... 19... 5... 20.Jesli codzi o rywala to 56.... 34..... 13.... 37.Wiec za kazdym razem przegrywał.Miejsca w kolejnosci.Hane w Sztafecie pobiegł najwolniej z Norwegów.Kruglov jesli chce to moze pobiec naprawde dobrze.Halvard w tym sezonie biega jakies ogony.Dzis jak dla mnie typ naprawde dobry.Zwłaszcza ze kurs w stsie wynosi tylko 1.55.
Kruglov - Hanevold 1 | 1.70 ( 8/10) expekt
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jeszcze kilka typow z oferty Expekt ;)

Zdarzenie: Emil Svendsen – Vincent Defrasne
Typ: Emil Svendsen ✅
Kurs: 1,35
Bukmacher: Expekt
Stawka: 9/10

Analiza:

W ostatnich zawodach Defrasne spisuje się wręcz katastrofalnie. Przed tygodniem w biegu masowym bodajże 6 karnych rund i ostatnie 30 miejsce. Kilka dni temu już w Rupholding zawalił Francuzom sztafetę poprzez swoje fatalne strzelanie. Co innego Norweg Svendsen, który ma zadatki na wielkiego biathlonistę. Przed tygodniem dwa bardzo dobre występy w biegach indywidualnych do tego fenomenalny występ w sztafecie. Osobiscie nie widzę innego wyjscia niż fakt iż będzie on wyżej od Defrasne.


Zdarzenie: Alexander Wolf – Ole Einr Bjoerndalen
Typ: Ole Einar Bjoerndalen ⛔
Kurs: 1,25
Bukmacher: Expekt
Stawka: 10/10

Analiza:

Krol, cesarz, car czy jeszcze wiele innych określeń... tak nazywany jest oczywiście nie kto inny jak nie sam Ole Einar Bjoernadlen. Norweg czasami miewa gorsze dni na strzelnicy, ale zawsze imponuje fantastycznym biegiem. W tym sezonie w biegach sprinterskich zajmował kolejno 1,2,1 i znów 1 miejsce, a więc nie schodził poniżej okreslonego poziomu. Natomiast Niemiec Wolf był w tym roku najwyżej.... 29 w Pokljuce. Tym razem biegnie przed własną publicznością w Ruphlonding, ale mimo to nie wydaje mi się aby mógł być wyżej od Krola Biathlonu :wink:

Zdarzenie: Dmitri Yaroshenko – Bjorn Ferry
Typ: Dmitri Yaroshenko ⛔
Kurs: 1,35
Bukmacher: Expekt
Stawka: 8/10

Analiza:

Słynący z bardzo dobrego biegu i wcale nie najgorszego strzelania Dmitri Yaroshenko może w tym sezonie zaimponować regularnością w biegach sprinterskich. Zajmował w nich odpowiednio 2...1...2.. i przed tygodniem 6 miejsce. Widać więc, że sprint to w sumie jego specjalność i nawet kiedy biega karne rundy może być wysoko sklasyfikowany. Szansą Szweda Ferrry na dobry występ jest zazwyczaj dobre strzelanie, bo jeśli zdarzą mu się 2 pudła to już na dobry wynik raczej nie ma szans, gdyż do czołowych biegaczy się nie zalicza. Uwazam, ze w dniu dzisiejszym swoją dobrą dyspozycję w tym sezonie potwierdzi Yaroshenko a tym samym będzie wyżej od Szweda.

Zdarzenie: Nikołaj Krugłow – Halvard Hanevold
Typ: Nikołaj Krugłow zwrot
Kurs: 1,55 (aktualnie a bylo 1,70 jak dawalem u siebie w temacie)
Bukmacher: Expekt
Stawka: 7/10

Analiza:

Krugłow jest jednym z zawodników, którzy mogą się pochwalić najwyższą skutecznością na strzelnicy. Co prawda z jego biegiem jest trochę gorzej, ale mimo to w tegorocznych biegach sprinterskich za każdym razem plasował się w czołowej „20”. Najgorzej było przed tygodniem kiedy to jednak na strzelnicy panowały trudne warunki i Krugłow tak jak wielu innych zawodników zaliczył wpadkę biegając trzy karne rundy. Pozwoliło to na zajęcie 20 miejsca, ktore i tak wcale nie było takie najgorsze. Jego rywal z pary h2h już 38-letni Halvard Hanevold w tym roku biega słabo, strzela jeszcze całkiem nieźle, ale jakiś oszałamiających rezultatów to on nie osiąga. Uważam, że w dniu dzisiejszym dobrze strzelający Krugłow powinien zająć wyższe miejsce od Hanevolda, który chyba po tym sezonie skończy swoją karierę.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Po fatalnym w moim wykonaniu typowaniu biegu sprinterskiego panów chyba lepiej skupić się na paniach, które w niedzielę staną na starcie biegu pościgowego:

Zdarzenie: Kati Wilhelm – Swietłana Slepcowa
Typ: Kati Wilhelm ✅
Kurs: 1,72
Bukmacher: Unibet
Stawka: 8/10

Analiza:

Wilhelm wybiegnie na trasę ze stratą 21 sekund do Rosjanki Slepcowej, która dzięki dobremu strzelaniu (czyste) i niezłemu biegowi zajęła drugie miejsce w sprincie. Wilhelm mimo dwóch karnych rund zdołała uplasować się na czwartej pozycji tym samym potwierdzając, że biegowo do zawodów w Rupholding jest bardzo dobrze przygotowana. Uważam, że w niedzielnym biegu pościgowym Wilhelm dodatkowo umotywowana przez kilkunastotysięczną głównie niemiecką widownię powinna zaliczyć udany występ. Co prawda jeśli na strzelnicy Kati spudłowała by 3-4 razy to szanse tego dobrego występu zostaną przekreślone, ale uważam, że nawet z 2 pudłami Niemka powinna być wyżej od Rosjanki bez względu na to jak ona będzie strzelała. Dodatkowo do grania na Kati zachęca mnie atrakcyjny kurs.

Zdarzenie: Magdalena Neuner – Anna-Carin Olofsson
Typ: Magdalena Neuner ✅
Kurs: 1,60
Bukmacher: Unibet
Stawka: 8/10

Analiza:

Bywają takie dni kiedy Neuner niemiłosiernie pudłuje na strzelnicy, ale bywają i takie kiedy młoda jeszcze niemiecka gwiazda biathlonu strzela fenomenalnie i dokładając do tego swój kapitalny bieg pewnie wygrywa zawody. W ostatnim biegu sprinterskim Neuner nie zbyt dobrze strzelała zaliczając trzy karne rundy, ale dzięki bardzo dobremu biegowi jej strata do sensacyjnej zwyciężczyni Varis wynosi 54sekundy co moim zdaniem przy dobrym strzelaniu jest do odrobienia. Skupmy się jednak na parze h2h, w której rywalką Neuner jest Szwedka Olofsson. Oloffson w sprincie mimo tylko jednej karnej rundy straciła 5 sekund do Neuner. Co prawda jest ona bardzo dobrą zawodniczką, lecz wydaje mi się, że aktualnie trochę w nie najlepszej formie, dlatego też nie za bardzo rozumiem dlaczego Unibet wystawił ją w parze z Neuner, która przecież lepiej od niej biega i uzyskała lepszy czas w biegu sprinterskim. Wydaje mi się, że jest to prezent od bukmachera, z którego nie omieszkam skorzystać. Jednakże czy aby na pewno tak było przekonamy się już po zawodach :wink:
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
SPOTKANIE: Michael Greis (GER) - Maxim Tchoudov (RUS)
TYP: Michael Greis (GER) ✅
KURS: 1,55
BUKMACHER: bet-at-home

ANALIZA: W 2 ostatnich biegach: w Ruhpolding (bieg na dochodzenie na 12,5 km) i dzień wcześniej (bieg na 10 km) Michael Greis był dwa razy 1 przed Maximem Tchoudovem. Greis - zdobywca Pucharu Świata w 2007 roku - powraca do wysokiej formy. W sobotę odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Niemiec na strzelnicy nie mylił się, a Tchoudova, który musiał pokonać jedną karną rundę, wyprzedził prawie o 20 s., w niedzielę Greis popełnił jeden błąd na strzelnicy, ale jeszcze gorzej strzelali jego najgroźniejsi rywale. Na mecie wyprzedził o 28 sekund Rosjanina Maksyma Tchoudova (3 karne rundy). Jeśli więc Michael utrzyma obecną formę to dziś w Antholz nikt nie powinien mu przeszkodzić w odniesieniu 3-ciego zwycięstwa w Pucharze Świata... no chyba że Lider PŚ, Norweg Ole Einar Bjoerndalen ale w tym wypadku i tak typ będzie jak najbardziej poprawny. Początek zdarzenia o godz. 14:15
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom