>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2007/2008

Status
Zamknięty.
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
sztafety mieszane
typ:rosja kurs:1,85
Rosjanie dziś wystawili bardzo silna sztafetę z porównaniem do innych ekip którzy troche odpuścili dzisiejsze zawody na pierwszej zmianie pobiegbie w ekipie rosyjskiej Svetlana SLEPTSOVA zmieni się ona z świetnie biegająca na Mistrzostwach świata Ekateriną Iourieva na trzeciej zmianie pobiegnie dość dobrze strzelający Nikolay Kruglov
a kończyć będzie bieg nie zawodny Dmitri YAROSHENKO myślę ze nawiązać walkę z Rosjanami mogą tylko Niemcy i Szwedzi oczywiście tez liczę na dobry występ reprezentacji polski miejsce w pierwszej szóstce jest dość realne
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
No i się przejechałem na Rosji i to po całości na 30 minut przed startem zmieniają swoja jedna z najlepszych zawodniczek Ekaterine Iourieva na mało znana Oksane Neupokoevą
co prawda karnej rundy nie biegała ale wolno strzelała i wolno pobiegła i to były skutki słabego występu Rosjan bo sama SLEPTSOVA i YAROSHENKO to było trochę za mało
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
witam ma ktoś stronek gdzie jest podana skuteczności zawodników na strzelnicy w pozycji lezącej i stojącej
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Dzisiaj sporo Biathlonu, jest w czy wybierac ????
Michela Ponza - Andrea Henkel 2 1.4 8,5/10
Wsród mezczyzn stawiałbym a wygrana Bjoerndalena ale obecnie nie widze takiej opcji w expekcie.
Ole Einar Bjørndalen-rest of field 1 7/10
Tim Burke - Dmitri Iarochenko 2 1.45 8/10
Björn Ferry - Simon Fourcade 1 1.75 7,5/10
Michael Rösch - Tomasz Sikora 2 1.8 7/10
Wystawiam te typy poniewaz chciałem sprawdzic jak mi pojdzie z Biathlonem. W tym sezonie obstawiam pierszy raz biathlon poniewaz dopiero co wróciłem do obstawiania. Typy oparłem wyłacznie na analizie biegów ze stron i troszke z poprzedniego sezonu. Dopiero dzis popatrze troche w tv ????
Jak by ktos mogł to moze cos skomentuje ???? Jak na razie na kupon napewno wstawie Henkel i Iarochenke mysle na Ferrym
 
mewa 18

mewa

Użytkownik
Michela Ponza - Andrea Henkel 2 1.4 - też się zastanawiam nad tym typem + Ole Einar Bjørndalen - Michal Slesingr 1 1,4 i może coś Ekaterina Iourieva - Tora Berger 1 1,4. Jednak z ostatecznym werdyktem wstrzymam się zapewne do 15min przed rozpoczęciem biegu.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Bjørndalen - Michal Slesingr
tu bym zostawił , slesingr wystrzela zawsze niezła forma na ms , srednio biega ale potrafi dobrze strzelać.Na tych ms miał 6 strzelan bezbłednych cos to znaczy.Norweg w dwuch biagach po dwa błedna strzały.Osobiscie pewnie daje Bjoerndalena z Tcherezowem.Co do typu na iourieva tez bym to zostawił , Berger jest bardzo solidna zawodniczka w biegach kiedy sa 4 strzelania.Zazwyczaj ma tylko 1 -2 błedy.Iourieva hmm zobaczymy czy stac ja znow na dobry wystep.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Obstawilem wczesniej kupon kombinacyjny panie + panowie i teraz czekam aż Greis będzie lepszy od Tchoudova to jakaś kaska wpadnie. Jednakze z powodów kłopotów z działaniem forum (akurat jak byłem przy kompie to coś sie wieszało) nie podałem typow na panie.

Moje propozycje na bieg panów z Unibet to:

Bjoerndalen - Tcherezow 1 - 1,55 7/10 ✅
Graf - Maximow 1 - 1,62 6/10 ⛔
Pinter - Sednev 1 - 1,57 5/10 ✅
Sikora - Defrasne 1 - 1,95 5/10 ⛔
Bergmann - Hallenbarter 1 - 1,75 4/10 ✅
Bricis - Os 1 - 1,57 4/10 ✅
Vitek - Nillson 1 - 1,65 4/10 ✅

Pinter, Graf, Vitek to zawodnicy bardzo dobrze strzelajacy i uważam, ze mogą sobie poradzić ze swoimi rywalami. Bjoerndalen nawet z jedną minutą więcej może być lepszy od Tcherezowa, ale ogólnie widać, że jest dobrze przygotowany do mistrzostw i liczę na jego opanowanie na strzelnicy i dobry występ. Bricis jest już doświadczonym biathlonistą i na każdych mistrzostwach wypada przyzwoicie - liczę, że podobnie będzie i teraz. Hallenbarter fatalnie pudłował w biegu pościgowym gdzie zaliczył aż 5 karnych rund. Jeśli podobnie będzie w dniu dzisiejszym to zapewne zajmie odległą pozycję. Bergman przed własną publiczością będzie się starał o dobry występ. Typ na Tomka Sikorę trochę patriotycznie, ale zarazem i przemyślany, bo wydaje mi się, że Polak jest biegowo lepiej przygotowany od Francuza to tych mistrzostw tak więc ewentualnie jedną karną minutę może i udałoby się odrobić ;P Tak czy siak obaj wydają się na porównywalnym poziomie strzeleckim, ale ja liczę na Polaka ;)
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
No i jak zawsze w biegach indywidualnych sporo niespodzianek szczególnie w biegu kobiet.Szkoda mi tylko ostatniego strzelania Krzysztofa Pływaczyka bo mógł być chłopak w czołowej dziesiątce
 
mewa 18

mewa

Użytkownik
Na dziś na bieg kobiet wybrałem coś takiego:
Magdalena Neuner - Michela Ponza 1
Kati Wilhelm - Magdalena Gwizdon 1
Tora Berger - Ekaterina Iourieva 2
Co sądzicie?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Na dziś na bieg kobiet wybrałem coś takiego:

Magdalena Neuner - Michela Ponza 1
Kati Wilhelm - Magdalena Gwizdon 1
Tora Berger - Ekaterina Iourieva 2

Co sądzicie?
wybrałes beznadziejne h2h.Jedynie iourieva lekka przewaga nad norwezka , ktora jednak jest niesamowicie solidna i dla mnie no bet.Zmien te pojedynki na cos lepszego:pneuner przeciwko dobrze strzelajacej ponzie i coraz le
wybrałes beznadziejne h2h.Jedynie iourieva lekka przewaga nad norwezka , ktora jednak jest niesamowicie solidna i dla mnie no bet.Zmien te pojedynki na cos lepszego:pneuner przeciwko dobrze strzelajacej ponzie i coraz le[iej biegajacej.chociaz pewnie wejdzie to ale ja to zostawiam
 
A 0

almighty

Użytkownik
neuner przeciwko dobrze strzelajacej ponzie i coraz le[iej biegajacej.chociaz pewnie wejdzie to ale ja to zostawiam
Ponza strzela dobrze na tych mistrzostwach?
Tylko w sprincie (idywidualnie/sztafeta) strzelala dobrze - jedno pudlo.
Na dluzszych trasach, gdzie sa 4 strzelania nie miala jeszcze bezblednego strzelania - dochodzenie 4 pudla (1-1-1-1), indywidualnie 5 pudel (1-1-2-1). Neuner biega zdecydowanie lepiej (dodatkowo w biegu indywidualnym nie startowala), a nie powinna strzelac dzisiaj gorzej od Wloszki. Moim zdaniem typ dobry, jedynie kurs niski, ale nie moze byc wyzszy.

Bardziej szczegolowo analizowalem ten typ u siebie w temacie.
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
tez miałem na jednym kuponie Magdalena Neuner - Michela Ponza 1
Kati Wilhelm - Magdalena Gwizdon 1 i ten kupon mi ładnie siadł ale w drugim nawaliła mi sztafeta włoska która przegrała z Ukraina gdyby nie ta wpadka był bym na dużym plusie ale i tak nie narzekam bo dziś nie było tylu niespodzianek co w biegach indywidualnych
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
almight , juz i tka po zawodach miałes całkowita racje
ale mam pare ale
Neuner jak bedzie strzelac dobrze i wtedy wygra ale za drugim razem moze miec 4 karne rundy w ostatnim strzelaniu.Ponza to jedna z najlepiej strzelajacych zawodniczek i nie patrzyłem tylko na ms.Tylko obserwowania długie i kazdy kto w tym siedzi powie ci ze Ponza bardzo dobrze strzela.Napisałes ze Neuner powinna strzelac lepiej od włoszki no i tak nie było.Jednak jest taka racja ze neuner najlepsza baigaczka.typ wszedł gratuluje .Ale generalnei nie patrz tylko na MS

poZdrawiam
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Jeśli chodzi o występy włoszki Michela Ponzy szczególnie na strzelnicy to jestem bardzo zawiedziony w pucharze świata świetnie spisywała się na strzelnicy a w Szwecji na mistrzostwach świat strzela strasznie słabo ale to taz tyczy się Niemek w szczególności Kati Wilhelm jak dla mnie to jest największy zawód tych mistrzostw
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Jóź jutro rozpoczynają się mistrzostwa europy myślę ze nasza reprezentacja jest w stanie przywieźć kilka medali najbardziej osobiście liczę na nasza damska sztafetę i na pewno na Tomasza Sikore ale uważam ze jutro w biegu na 20 km niespodziankę może sprawić Krzysztof Pływaczyk
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom