>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2007/2008

Status
Zamknięty.
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Jak dla mnie typ na Ferry&#39;ego na (Kto lepszy?) obojetnie z kim w parze jest dobry. Szwed u siebie, w ostatnich zawodach imponowal dobra forma. Poza tym licze cicho na Svendsena, moj ulubieniec ;] Dalem na niego spora kase w parze z Tchoudovem @ 2,1, Rosjanin wysmienity biegacz, ale mam nadzieje ze spudłuje o raz wiecej niz Emil, bo Norweg tez biega swietnie.
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Sleptsova-iourieva. 1 | 1.50

pojedynek dwóch Rosjanek , obydwie w tym sezonie biegaja dobrze i zajmuja czołowe lokaty.W klasyfikacji generalnej Sleptsova wyprzedza rywalke zaledwie o 5 punktów.Jednak niejako koronnym biegiem dla tej pierwszej jest zdecydowanie Sprint.Iourieva biega niezykle równo jednak z jej biegiem dosłownym nie jest za dobrze.Dodam tylko jeszcze ze w sprincie sleptsova jest na drugiej pozycji z kolezanka z reprezentacji na 10 tracac 80 pkt.Sleptsova ostatnie 3 sprinty niezwykle regularnie była w pierwszej trójce.Moim zdaniem ten ulubiony bieg bedzie dla nie udany i jutro.

Henkel-Glagow 1 1|1.40
Tutaj aż tak duzo nie trzeba pisać.Henkel ostatnio znakomita forma i biegowa i strzelecka.Glagow odwrotnie po chorobie jakos niemze wrocic do siebieDodatkowo Glagow biega bardzo przecietnie.Mam nadzieje ze jakos sie zabardzo nie przebudzi , chociaz MS to co innego niz PŚ.no coz zobaczymy

toto-mix

generalnie sprint az tak mocno ie jest grany , bo niektórzy moga sie niezwykle zmotywowac i bedzie niespodzianka.
Fajne typy tylko troche boje sie o rosjanke Sleptsova bo trenerzy reprezentacj rosji wystawili ja z ostatnim numerem startowym a ciezko powiedziec jak bedzie wygladac trasa po przebiegnieciu 90 zawodniczek choc ma to i swoje plusy zawodniczka bedzie wiedziała juz co zrobliły jej najgrozniejsze rywalki
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Kati Wilhelm - Darya Domracheva typ:1 kurs 1,35 ✅
Jak Kati przyzwoicie strzeli to nie powinna nie mieć problemów z pokonaniem Białorusinki.na pewno Domracheve stać na dobry wynik ale myślę ze z czerwono włosa Niemka wygra ten pojedynek
Sylvie Becaert - Svetlana Sleptsova typ:2 kurs:1,25 ✅
Tak jak wyżej Fcbialas pisał Rosjanka jest świetna w sprincie i jak będzie w miarę dobrze strzelać to pokona francuskie która świetnie strzela ale biegowo jest dość słaba

Alexander Wolf - Ole Einar Bjørndalen typ:2 kurs:1,30 ✅
o tym pojedynku nie ma sensu się dużo rozpisywać bo każdy znawca biathlonu wie kim jest król Ole Einar Bjørndalen on zawsze swietnie startuje na Mś wiec o ten typ jestem spokojny

Michael Greis - Simon Fourcade typ:1 kurs:1,40 zwrot
Niemiec w ostatnich pucharach Świata startował znakomicie jak utrzyma ta formie to dziś może stanąć na podium co najważniejsze to Greis poprawił strzelanie ostatnio wręcz wybornie spisywał się na strzelnicy a co się tyczy francuza to przed sezonem do jego osoby były znacznie większe oczekiwania choć ten zawodnik ma jeszcze czas bo jest bardzo młodym zawodnikiem i cała kariera jeszcze prze nim
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Gdzie tego greisa znalazłes bo jak na pojedynek z francuzem to strasznie wysoki kurs.
Wszystkie podane prze zemnie kursy są z expekt ale nici wyszły z tak wysokiego kursu na Greisa bo nie wystartował i tylko dostałem zwrot a pewnie by pokonał francuza bo on spisał się dość słabo
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Sobota mogła być niezwykle udana dla naszych reprezentantów jednakże przez pomyłkę Magdalena Gwizdoń zajęła co prawda niezłą siódmą lokatę, ale gdyby nie ta pomyłka kto wie czy nie byłaby trzecia... Tomek Sikora niestety nie trafił ostatniego strzału i ostatecznie był jedenasty, a tak kto wie... byłby w okolicach pierwszej piątki :wink:

Osobiście biegi sprinterskie grałem za drobne pieniążki. Wygrałem trochę na biegu pań, ale też trochę straciłem na biegu panów. Teraz przed nami niedzielne biegi pościgowe, gdzie oprócz oczywiście dobrej postawy na strzelnicy bardzo wazny jest dobry bieg.

Typując te mistrzostwa warto zauważyć iż Szwedka Anna-Carin Oloffson jest bodajże w 5 miesiącu ciąży i biega dużo słabiej niż wcześniej. W związku z tym jeśli chce liczyć na dobrą lokatę musi być bardzo dobra na strzelnicy.

Oto moje propozycje na niedzielę:

Zdarzenie: Ole Einar Bjoerndalen – Ivan Tcherezow
Typ: Ole Einar Bjoerndalen ✅
Kurs: 1,45
Bukmacher: Unibet
Stawka: 8/10

Analiza:

W sobotnim sprincie było widać, że trasy biegowe w Oestersund idealnie pasują królowi biathlonu – Bjoerndalenowi. Norwega znów niosły narty i mimo dwóch karnych rund zajął bardzo wysokie 3 miejsce, dzięki czemu będzie jednym z głównych faworytów do zwycięstwa w biegu pościgowym. Unibet w parze h2h jako przeciwnika ustawia mu Rosjanina Tcherezowa, który w sprincie z 1 karną rundą zajął 4 miejsce i w niedzielę wystartuje kilka sekund po Bjoerndalenie. Jednakże według mnie miejsce na podium dla Bjoerndalena w takiej formie znaleźć się musi, a dla Tcherezowa już niekoniecznie tak więc typ sam się nasuwa... Bjoerndalen!


Zdarzenie: Nikołaj Krugłow – Ilmars Bricis
Typ: Nikołaj Krugłow ⛔
Kurs: 1,55
Bukmacher: Unibet
Stawka: 6/10

Analiza:

Jeden z najlepiej strzelających biathlonistów Nikołaj Krugłow zawiódł w biegu sprinterskim dwukrotnie pudłując na strzelnicy. Siłą Rosjanina było dotąd świetne strzelanie, ale minusem nienajlepszy bieg. Jednak kiedy zabrakło strzelania, a biegiem nadrobić się nie dało to Krugłow zajął dopiero 26 miejsce. Jego rywalem w parze h2h jest Łotysz Ilmars Bricis, który zawsze z niezłej strony prezentuje się na Mistrzostwach Świata. W sobotnim biegu sprinterskim z dwoma pudłami uplasował się na 18 pozycji, a więc biegowo wypadł lepiej od Krugłowa. Skąd więc mój typ na Rosjanina ? Liczę na to, że tym razem będzie strzelał na swoim wysokim poziomie i łącznie na 4 strzelaniach zaliczy maksymalnie 2 pudła co powinno pozwolić być lepszym od Bricisa, który według mnie kilka pudeł może zaliczyć.

Zdarzenie: Kati Wilhelm – Helena Jonsson
Typ: Kati Wilhelm ✅
Kurs: 1,35
Bukmacher: Unibet
Stawka: 7/10

Analiza:

Gdyby nie wspaniały występ Henkel, to sobotni sprint trzeba by uznać za totalną klęskę Niemek. Co prawda i tak jest zawód, bo oprócz wspominanej Henkel cała reszta zawiodła głównie na strzelnicy... Zalicza się do nich także Kati Wilhelm, która z trzema pudłami na strzelnicy zajęła odległe jak na siebie 21 miejsce. Jednakże mając na uwadze, że bardzo dobrze biega, co jest ważne w biegu pościgowym trzeba ją zaliczyć do faworytek do zajęcia miejsc w pierwszej 10, bo co jak co ale rudowłosą Niemkę na pewno stać na taki awans. Jej rywalka z pary h2h Helena Jonsson? Szwedka startuje u siebie w Oestersund, ale w sobotę zawiodła swoich fanów bo z jedną karną rundą była dopiero 24. Skąd więc porównanie jej z wyżej notowaną Wilhelm? Wydaje mi się, że jest to spowodowane faktem iż bukmacherzy spodziewają się iż Jonsson będzie wybornie radziła sobie na strzelnicy, a Niemka sporo pudłowała. Jednakże według mnie przy jednym pudle Jonsson, Wilhelm może mieć trzy.. a kiedy Jonsson już dwukrotnie spudłuje na strzelnicy to Niemka już powinna być lepsza bo raczej więcej jak 5 karnych rund mieć nie będzie, a biegowo jest znacznie lepsza od Szwedki :wink: Tak wiec mój typ idzie na Kati Wilhelm.
 
makaveli23 146K

makaveli23

Użytkownik
Spotkanie: S.Sleptsova-E.Iourieva
Typ: S.Sleptsova
Kurs: 1.94
W pojedynku H2H wystawionym przez Betgun dwóch Rusek spodziewam sie lepszego miejsca tej pierwszej czyli Sleptsovej. Po pierwsze wczoraj zajela dobre 6 miejsce i dzisiaj bedzie przystepowala do biegu ze strata 35.6 s do Henkel. E.Iourieva ma tej straty 41.9. Tak wiec moze sie to wydawac bardzo malo bo roznica 6.3 s pomiedzy dwoma zawodniczkami. Sleptsova jednak przy dobrym strzelaniu(woczoraj jedno pudlo) biegnie troche lepiej od swojej kolezanki z kadry a swiadczyc o tym moga wyniki poprzednich biegow w tej kategorii. Wczoraj co prawda E.Iourieva przy 2 pudlach zdolala zblizyc sie nieco wynikiem do Sleptsovy ale dzis licze na lepszy wystep biegowy tej pierwszej. W Anteselvie przy dwoch pudalch zarowno pierwszej jak i drugiej to Sleptsova byla wyzej bo zajela 2 miejsce ze strata 33 do swietnie dysponowanej Henkel. Ekaterina tez spudlowala 2 wtedy i zajela 12 miejsce ze starat az 1:43.6( roznica H@2h 32 sekundy). Wtedy tez Slepstova przystepowala do biegu w lepszej sytacjii bo zajela w sprincie 3 miejsce (0+0 shotnig,) a IOURIEVA 15 (0+1 shoting), tak wiec sytuacja dzisiaj jest bardzo podobne a kurs lepszy. Sleptsova lepiej spisuje sie w tego radzaju biegach i juz pare razy byla wyzej od Ekatrinky( w Ruphlodnig 10 a Iourieva 14, tylko na poczatku sezonu w Hochfilzen byla lepsza ta druga). Mysle ze jedt to calkiem dobry typ patrzac na obecna forme zawodniczek.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Berger-Neuner 1 | 1.70
Henkel-Bailly 1 | 1.40


Jak dla mnie te typki optymalne z toto_Osobiscie uwazam ze kurs na Berger przesadzony , poniewaz norwezka bardzo dobrze zazwyczaj spisuje sie w biegu na dochodzenie , dobrze strzelała a nawet gorzej biegała a i tak wychodziły jej bardzo dobrze te biegi czesto pierwsza szóstka.Dodatkowo wczoraj niezle pobiegła.Neuner 4 karne rundy w 2 strzelaniu ja pograzyły , a wiadomo bardzo dobrze pobiegła .Jednak moim zdaniem dzis tez bedzie pudłowac bo tak zazwyczaj sie dzieje.Przekonuje mnie tez ten solidniejszy bieg norwezki jaki pokazała wczoraj.Henkel jak dla mnie obłowi sie na taych mistrzostwach , pobiegła bardzo dobrze zero w strzelaniu zyc nie umierać.Bailly biega sobie raz lepiej raz gorzej ale raczej na podium nie jest widywana , dzis pewniezałapie z 3 karne rundy i niebedzie miała szans z dobrze dysponowana Niemką.

PS Sleptsova sam tez prawdopodobnie bede grac ten typ.
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Andrea Henkel - Albina Akhatova typ:1 kurs:1,30✅
Henkel wczoraj zdobyła kolejny swój medal mistrzostw świata nie miała sobie równych i zasłużenie wygrała myślę ze dziś Niemka powalczy o zwycięstwo a z Akhatova nie będzie miała problemów Rosjanka która w swojej federacji miała dość niskie notowania spisała się najlepiej co na pewno można uznać za mała niespodzianek ale myślę ze dziś już niespodzianki z jej strony nie będzie
Ole Einar Bjørndalen - Michal Slesingr typ:1 kurs:1,25✅
tutaj kurs mówi samo za siebie ja myślę ze dziś Norweg powalczy o zwycięstwo z Tudovem który przy czterech pobytach na strzelnicy może mieć problem szczególnie w pozycji stojącej a Czech strzela w kratek a biegaczem wyśmienitym tez nie jest

Michela Ponza - Magdalena Neuner typ:2 kurs:1,60✅
Najmniej pewny z tych trzech pojedynków które podaje ale to tylko zależy od dyspozycji Neuner na szczetnicy ale myślę ze aż tak źle jak wczoraj to nie będzie strzelać młoda Niemka a z drugiej strony to włoszka tez może trochę zepsuć na szczetnicy.Biegaczka co najmniej o dwie klasy lepsza jest Niemka i jak nie będzie się spieszyć na strzelnicy to będzie dobrze gdyby wczoraj miała tylko dwie karne rundy to myślę ze zdobyła by medal bo biegowo jest zdecydowanie najlepsza zawodniczka w biathlonie
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Czy posiada ktos dostep do dokładnych wyników z wczorajszego biathlonu ? Bo na necie są tylko pierwsze 10-tki ?
 
makaveli23 146K

makaveli23

Użytkownik
Spotkanie: S.Sleptsova-E.Iourieva
Typ: S.Sleptsova
Kurs: 1.94
W pojedynku H2H wystawionym przez Betgun dwóch Rusek spodziewam sie lepszego miejsca tej pierwszej czyli Sleptsovej. Po pierwsze wczoraj zajela dobre 6 miejsce i dzisiaj bedzie przystepowala do biegu ze strata 35.6 s do Henkel. E.Iourieva ma tej straty 41.9. Tak wiec moze sie to wydawac bardzo malo bo roznica 6.3 s pomiedzy dwoma zawodniczkami. Sleptsova jednak przy dobrym strzelaniu(woczoraj jedno pudlo) biegnie troche lepiej od swojej kolezanki z kadry a swiadczyc o tym moga wyniki poprzednich biegow w tej kategorii. Wczoraj co prawda E.Iourieva przy 2 pudlach zdolala zblizyc sie nieco wynikiem do Sleptsovy ale dzis licze na lepszy wystep biegowy tej pierwszej. W Anteselvie przy dwoch pudalch zarowno pierwszej jak i drugiej to Sleptsova byla wyzej bo zajela 2 miejsce ze strata 33 do swietnie dysponowanej Henkel. Ekaterina tez spudlowala 2 wtedy i zajela 12 miejsce ze starat az 1:43.6( roznica H@2h 32 sekundy). Wtedy tez Slepstova przystepowala do biegu w lepszej sytacjii bo zajela w sprincie 3 miejsce (0+0 shotnig,) a IOURIEVA 15 (0+1 shoting), tak wiec sytuacja dzisiaj jest bardzo podobne a kurs lepszy. Sleptsova lepiej spisuje sie w tego radzaju biegach i juz pare razy byla wyzej od Ekatrinky( w Ruphlodnig 10 a Iourieva 14, tylko na poczatku sezonu w Hochfilzen byla lepsza ta druga). Mysle ze jedt to calkiem dobry typ patrzac na obecna forme zawodniczek.

Ale SUCK BET. Nie dosc ze Sleptsova slabiotko biegala(juz na pierszym strzelaniu rywalka odrobila 6 sekund),wolno strzelala i pudlowala na stojaco to jeszcze Ekaterina miala swój dzien!!(bardzo szybki bieg bezbledne strzelanie). Szkoda do tego zagralem jeszcze:
Neuner-Wilhelm ✅
Ponza-Glagow ✅
Bailly-Henkel ✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Bieg pań obył się bez niespodzianek. Muszę jednak przyznać, że zaskakuje mnie trochę wysoka forma Akhatovej, która zdobyła już drugi medal na tych mistrzostwach.

Teraz czekam z niecierpliwością na godzinę i 14:00 i bieg pościgowy mężczyzn. Może nasz Tomek Sikora zaliczy dobry występ? Po wczorajszym sprincie mówił, że ma jeszcze rezerwy i stać go na lepszy bieg niż wczoraj. Oby dołożył do tego dobre strzelanie (najlepiej na zero ???? ) to moze zajmie wysokie miejsce ????

Jesli chodzi o faworytów to wg mnie Bjoerndalen jest bardzo dobrze przygotowany i chyba pokona Tchoudova, który może nie wytrzymać presji na strzelnicy. No ale... o wszystkim przekonamy się już niebawem ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Neuner-Wilhelm ✅
Ponza-Glagow ✅
Bailly-Henkel ✅
tak sie zastanawiam , po co mówisz to po tym jak te typy niby ci weszły.Podawaj przed zawodami!! bo narazie ten typ co podałes to ci nie wszedł , a kazy głupi potrafi podać typy z plusikiem jak juz jest po wszystkim , ehhh

Berger-Neuner 1 | 1.70 ✅
Henkel-Bailly 1 | 1.40 ✅
i tak przy okazji moje typy też weszły ale podane przed zawodami...


PS TBM ja dzis licze na Tchudova wydaje mi sie ze dzis zaliczy dobry wystep i wcale bym sie nie zdziwił jak by wygrał z Norwegiem
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jednak Bjoerndalen nie zawiódł tym samym zdobywając swój 10 złoty medal Mistrzostw Świata w karierze ;) Jeśli chodzi o Tchoudova to po raz kolejny pokazał, że jest chyba najlepszym biegaczem, bo właśnie biegowo momentami odrabiał do Bjoerndalena, jednak... znów troche popudłował na strzelnicy ;)

Osobiście zawiodłem się trochę na Krugłowie. Jeden z najlepszych strzelców wśród biathlonistów na mistrzostwach rozczarowuje, no ale cóż... takie jest piękno tego sportu ;)
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
jak dla mnie Tchoudova jest w najlepszej formie biegowej wśród biathlonistów tylko jak by się trochę lepiej spisywał na strzelnicy było by super szczególnie w pozycji stojącej gdzie ma za dużo pudeł dla mnie największa niespodzianka tych mistrzostw jest Rosjanka Akhatova biega całkiem przyzwoicie i bardzo dobrze strzela a jeśli chodzi o męski bieg na dochodzenie to jestem pod wielkim warzeniem występu Wolfa który z 19 miejsca po sprincie dziś przesunął się na trzecie medalowe miejsce podkreślić tarze trzeba dobry występ francuza Fourcada który z 20 pozycji awansował na piątą lokatę
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Dla mnie dzien genialny Tchoudov pobiegł naprawde swietnie tak sadziłem i rozgrywał zacieta walke z Bjoerndalenem.Szkoda sadziłem ze Svendsen i sikora troche lepiej sie spisza.co do kroglova to juz mowiłem komus na gg ze dzis sie dobrze nie spisze.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
tak jest w expie , tyle ze jutro przerwa a potem mixy wiec nie wiem czy beda ferty a jak beda to dopiero jak beda znali składy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom