>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2007/2008

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
1. Michael Greis GER 0 25:05.4
2. Nikołaj Krugłow ROS 0 +3.4
3. Ole Einar Bjoerndalen NOR 0 +6.4
4. Halvard Hanevold NOR 0 +34.9
5. Daniel Mesotitsch AUT 0 +35.7
6. Bjoern Ferry SWE 1 +37.8
7. Simon Fourcade FRA 1 +40.0
8. Iwan Czerezow ROS 0 +42.0
9. Simon Eder AUT 0 +45.6
10. Alexander Wolf GER 1 +46.0
11. Jaroslaw Soukup CZE 0 +46.6
12. Maxim Czudow ROS 3 +53.2
13. Daniel Graf GER 0 +54.6
14. Andreas Birnbacher GER 1 +55.4
15. Carl Johan Bergman SWE 1 +56.0
16. Simon Hallenbarter SUI 1 +58.3
17. Michael Roesch GER 1 +1:01.4
18. Roland Lessing EST 1 +1:02.4
19. Dmitrij Jaroszenko ROS 2 +1:06.3
20. Friedrich Pinter AUT 1 +1:08.0
21. Jarkko Kauppinen FIN 0 +1:08.3
22. Christoph Stephan GER 1 +1:15.9
23. Frode Andresen NOR 2 +1:19.3
24. Carsten Pump GER 0 +1:25.5
25. Christian de Lorenzi ITA 1 +1:28.2
26. Tim Burke USA 2 +1:29.1
27. Maksim Maksimow ROS 2 +1:34.3
28. Jean Philippe Leguellec CAN 1 +1:35.6
29. Vincent Jay FRA 1 +1:39.6
30. Michal Slesingr CZE 2 +1:41.8
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
31. Jay Hakkinen USA 0 +1:42.0
32. Vincent Defrasne FRA 2 +1:43.5
36. Alexander Os NOR 2 +1:50.6
45. Lois Habert FRA 3 +2:06.7
53. Tomasz Sikora POL 2 +2:16.4
54. Aleksiej Czurin ROS 0 +2:19.1
55. Mattias Nilsson SWE 3 +2:19.6
62. Krzysztof Pływaczyk POL 3 +2:37.0
71. Zdenek Witek CZE 4 +2:50.0
81. Oleg Biereżnoj UKR 2 +3:18.3

wystarczy?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zdarzenie: Dmitri Yaroshenko – Simon Eder
Typ: Dmitri Yaroshenko ✅
Kurs: 1,50
Bukmacher: Unibet
Stawka: 7/10

Analiza:

Austriak Eder dzięki czystemu strzelaniu zajął 9 miejsce w biegu sprinterskim. Rosjanin Yaroshenko rozczarował trochę słabym strzelaniem, ponieważ biegał dwie karne rundy przez co sprint ukończył na 19 pozycji. Do biegu pościgowego przystąpi ze stratą 21 sekund do Austiaka Edera. Osobiście uważam, że lepiej biegający Rosjanin może tą stratę zniwelować już po 1 lub 2 strzelaniach. Wszystko oczywiście w zależności jaką celnością będzie on mógł się pochwalić na strzelnicy. Uważam, że jeśli w biegu pościgowym Yaroshenko będzie miał nawet jedno/dwa pudła więcej od Edera to i tak powinien go wyprzedzić.

Zdarzenie: Bjorn Ferry – Halvard Hanevold
Typ: Bjorn Ferry ✅
Kurs: 1,62
Bukmacher: Unibet
Stawka: 7/10

Analiza:

Po raz kolejny w tym sezonie typuję przeciwko 39-letniemu Havevoldowi. Norweg już nie jest tak solidny biegowo jak w poprzednich latach, choć trzeba przyznać, że w piątkowym biegu sprinterskim pokazał się naprawdę z niezłej strony. Czyste strzelanie i całkiem niezły bieg wystarczyły na zajęcie 4 miejsca. Dobrze biegowo wypadł także Szwed Bjorn Ferry, który z jednym pudłem zajął 6 miejsce. Na trasę biegu pościgowego Ferry wystartuje 3 sekundy za Hanevoldem i uważam, że na pewno biegowo w sobotę do Norwega nie straci. Jeśli Szwed nie będzie miał wielkich problemów na strzelnicy to na mecie powinien być wyżej niż „dziadek” Hanevold.
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Dzis Simon EDER strzelał czysto a jest dobrym biegaczem i uplasował się dość wysoko bo 9 miejsce to na pewno jest zaskoczenie tym bardziej ze Yaroshenko strasznie mylił się na strzelnicy i w konsekwencji zajął daleką pozycje.Co do drugiego pojedynku Bjorn Ferry – Halvard Hanevold doszło do małej niespodzianki niespodzianką na pewno jest dobry występ norwega który ostatnio startował ze zmiennym szczęściem dziś pobiegł świetnie i świetnie strzelał i w konsekwencji zajął bardzo wysokie czwarte miejsce co do szweda to nie można mu dużo zarzucić biegł jak zwykle bardzo dobrze ale jeden błąd na strzelnicy kosztowało go miejsce na podium i uplasował się na 6 miejscu
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ale w sobotę będzie inaczej ;) Eder pomyli się na strzelnicy i nie będzie tak wysoko, a Yaroshenko nawet z jednym/dwoma pudłami więcej może go wyprzedzić. Wczoraj Yaroshenko miał 7 czas biegu, a Eder dopiero 36. Yaroshenko mimo, że biegał dwie karne rundy był szybszy w samym biegu o 39 sekund od Edera ;)

Ferry z Hanevoldem biegli porównywalnie, ale uważam, że jak Hanevold coś spudłuje na pierwszym strzelaniu to już wesoło nie będzie ;)

Do panów dorzucam propozycję z biegu pań:

Zdarzenie: Swietłana Sleptsowa – Anna Carin Oloffson
Typ: Swietłana Sleptsowa ✅
Kurs: 1,68
Bukmacher: Bwin
Stawka: 5/10

Analiza:

Rosjanka Sleptsowa w ostatnich tygodniach odnotowuje bardzo dobre występy. Strzela na wysokim procencie celności i ostatnio co raz lepiej biega. Ze strzelaniem lepiej jest także u Szwedki Oloffson, ale chyba jeszcze nie jest u szczytu formy ponieważ biegowo nie prezentuje się jakoś specjalnie. Uważam, że w dniu dzisiejszym jeśli Rosjanka będzie strzelała i biegła na swoim wypracowanym w ostatnich tygodniach poziomie to spokojnie powinna być wyżej od Oloffson, która jak już wspominałem nie jest jeszcze u szczytu swojej formy.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Propozycje biathlonowe na niedzielę :wink: Wydaje mi się, że są ciekawe. Jeśli chodzi o bieg panów to raczej go odpuszczam :wink:

Zdarzenie: Anna Carin Oloffson – Magdalena Neuner
Typ: Magdalena Neuner ⛔
Kurs: 1,45
Bukmacher: Unibet
Stawka: 8/10

Analiza:

Młoda Niemka Neuner rządzi w tym sezonie jeśli chodzi o bieg. W każdych zawodach jest średnio kilkadziesiąt sekund lepsza od drugiej zawodniczki. Podobnie było w sobotnim biegu pościgowym kiedy w samym biegu Neuner wygrała 40 sekund z drugą pod tym względem Bailly. Szwedka Oloffson biegowo była szósta ze stratą 1min 6sek do Neuner. Przed dwoma tygodniami zwyciężczynią biegu ze startu wspólnego okazała się wspominana Neuner, która także i teraz jest jedną z faworytek do zwycięstwa. Co prawda z jej strzelaniem w Anterselvie nie jest najlepiej, ale nawet z 2/3 karnymi rundami ma ona szansę na powalczenie o zwycięstwo. Olofsson? Może i zanotowała niezły występ w biegu sprinterskim, ale mnie póki co Szwedka nie przekonuje :wink:

Zdarzenie: Kaisa Makarainen – Natialia Gusewa
Typ: Kaisa Makarainen ✅
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Stawka: 6/10

Analiza:

Finka Makarainen pomijając sobotni występ w biegu pościgowym spisuje się w tym sezonie całkiem nieźle i potrafi zajmować miejsca w pierwszej „10” w różnych konkurencjach. W tym sobotnim biegu pościgowym Makarainen fatalnie myliła się na strzelnicy ostatecznie zaliczając aż 8 karnych rund ! co jak na nią jest niebywale wysokim wynikiem ! Finka zazwyczaj dobrze strzela i wcale nie najgorzej biega, co w niedzielnym biegu ze startu wspólnego ustawia ją jako jedną z kandydatek do miejsc w okolicach pierwszej 10. Rosjanka Gusewa? Moim zdaniem słabo dysponowana biegowo, a do tego długo mierzy na strzelnicy przez co w biegu masowym sukcesów jej nie wróżę.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Spotkanie:B.Ferry - M.Nilsson Jr biathlon
typ:1
kurs:1,42
buk: prof
Analiza godzinie 15.00 wystartują zawodnicy do biegu masowego na dystansie 15 km
ja na dzien dzisiejszy wybrałem m.in. rywalizacje dwóch Szwedów, których forma jest na dwóch różnych biegunach, otóż Ferry zajął 6 i 1 miejsce w ten weekend w sprincie i biegu pościgowym, natomiast jego rodak Nilsson w sprincie ustrzelił 3 pudła i do tego pobiegł o wiele słabiej od kolegi z reprezentacji, zajął 55 miejsce w sprincie nie startując w biegu pościgowym, typ na 1 bardzo pewny
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
TBM wydaje cie sie za makarainen wybrałes taka perełke.Bo Gusea biega beznadziejnie , poprostu.Ale Makarainnen wyraznie nie idzie we włoszech widziałes 8 karnych rund , jak to powtorzy to bedzie lipka.A guseva strzela w okolicy tych 2 karnych , moim zdaniem powinno sie odposcic ten pojedynek bo Finka mi sie wydaje przezywa kryzys ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Svendsen najprawdopodobniej dziś wystartuje ;) Ale dlaczego nie biegał niestety nie wiem... w każdym bądź razie nawet jakby błysnął formą to ja typuję, że skończy niżej od Greisa ;)

Zdarzenie: Alexander Wolf – Maxim Tchoudov
Typ: Maxim Tchoudov ✅
Kurs: 1,50
Bukmacher: Unibet
Stawka: 6/10

Analiza:

Tchoudov aktualnie jest najlepszy biegowo wśród całej stawki biathlonistów. Jeśli do tego dołoży co najmniej dobre strzelanie, bo w jego przypadku czystego raczej spodziewać się należy, to może powalczyć o czołowe lokaty. Myślę, że nawet trzy karne rundy mogą pozwolić mu na walkę o zwycięstwo w dniu dzisiejszym. Jeśli chodzi o Wolfa to ostatnio prezentuje się solidnie, ale Tchoudova może wyprzedzić tylko wtedy kiedy będzie miał od niego 2,3 karne rundy mniej.

Zdarzenie: Michael Greis – Emil Svendsen
Typ: Michael Greis ✅
Kurs: 1,72
Bukmacher: Unibet
Stawka: 6/10

Analiza:

Svendsen nie startował w biegu pościgowym co oznacza, że w Anterselwie albo źle się czuje, albo nastawił się na start w biegu masowym. Uważam, że w jego przypadku raczej to pierwsze choć nie wykluczam, że Norweg w dniu dzisiejszym może błysnąć formą, ale nawet jeśli to czy pokona Greisa? Niemiec przed tygodniem zdominował wszystkie konkurencje w Rupholding, a teraz w Anterselwie także plasuje się w ścisłej czołówce. Innymi słowy Greis wrócił do fenomenalnej formy sprzed roku i nawet Bjoerndalen nie jest mu straszny ;) Uważam, że dziś podobnie jak w ostatnich dniach Niemiec uplasuje się w ścisłej czołówce, a Svendsen? Dla mnie dziś spora niewiadoma, ale mimo to typuję, że ukończy niżej od Greisa.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Fcbialas a jednak Makarainen lepsza ;) Może różnica miejsc wielka nie była, ale liczy się końcowy efekt ;) Swoją drogą trochę zawiodłem się na Neuner, albo też zaskoczyła mnie Olofsson. Rozmawiałem o tych typach z Jacquesem i pisałem mu, że typ na Neuner może nie wejść pod warunkiem jeśli Olofsson będzie strzelała na czysto... no i wykrakałem ;P a Neuner po raz kolejny udowodniła, że jest najlepszą biegaczką w całej stawce ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Nom weszło racja jedna pozycja czy 10 nie wazne.Ale widzisz duzo nie brakowało do niespodzianki ;) i trzeba na takie cos uwazac ;)
Oloffson gdzies pisałem ze wraca do formy i trzeba na nia uwazac.Neuner i tak to co zrobiła to szok 6 karnych chyba i tak bardzo wysoka pozycja.
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Jesli chodzi o Neuner to naprawdę powinna startować w biegach a nie w biathlonie bo biegowo to nawet varis przy niej nie istnieje już się boje jak ona będzie startował w najbliższych ms juniorów stawiam na to ze zdobędzie wszystkie złote medale jakie będą do zdobycia
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Mam takie pytanie zauwazył ktos moze zeby w jakims buku były ms juniorów w biathlonie ktore sie zaczeły dziś , bo rano mnie nie ma i sie zastanawiam.
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
dziś została potwierdzona druga próbka badania antydopingowego fińskiej biegaczki Varis(wygrała w tym sezonie bieg sprinterski)werdykt jest tak ze finka została dożywotnie zdyskwalifikowana
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Cos tak mi to własnie pachniało tym , bo varis naprawde biegała wczesniej kiepsko i tak wypaliła z ta wygrana.Poza tym coś ci Fini lubia naduzywać dopingu ;/
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Fajnie by było jak by buki teraz za to zwróciły kasę bo przez ta Varis trochę sianu utopiłem ale to są tylko moje marzenia
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Właśnie Varis kiedyś była dobrą biegaczką. Startowała w biegach bez karabinu i nawet wygrała kilka zawodów, ale po jednym ze zwycięstw została zdyskwalifikowana właśnie za doping... tak więc dwa lata przerwy + potem rok urlop macierzyński, bo urodziła dziecko ;) Wrocila na trasy biegowe z tym, że już z karabinkiem (biathlon) i początku moze nie miała rewelacyjnego, ale biegowo wypadała niezle. Jak wtedy dołozyła do tego swietne strzelanie to udało jej się wygrać, no ale... jak juz teraz wiemy podobnie jak przed kilkoma laty stosowała doping...

Tymczasem już jutro rozpoczynają się MŚ w biathlonie ???? ???? Zapewne będzie co oglądać i typować ;) Aczkolwiek muszę przyznać, że zastanawiam się nad odpuszczeniem biegów sprinterskich, ponieważ często są w nich niespodzianki na MŚ.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
biega chodziło ze bieg + strzelaniie , własnie chodziło o te afery jak to MS były w Lahti :p

zaraz jakies analizy moze beda ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Sleptsova-iourieva. 1 | 1.50

pojedynek dwóch Rosjanek , obydwie w tym sezonie biegaja dobrze i zajmuja czołowe lokaty.W klasyfikacji generalnej Sleptsova wyprzedza rywalke zaledwie o 5 punktów.Jednak niejako koronnym biegiem dla tej pierwszej jest zdecydowanie Sprint.Iourieva biega niezykle równo jednak z jej biegiem dosłownym nie jest za dobrze.Dodam tylko jeszcze ze w sprincie sleptsova jest na drugiej pozycji z kolezanka z reprezentacji na 10 tracac 80 pkt.Sleptsova ostatnie 3 sprinty niezwykle regularnie była w pierwszej trójce.Moim zdaniem ten ulubiony bieg bedzie dla nie udany i jutro.

Henkel-Glagow 1 1|1.40
Tutaj aż tak duzo nie trzeba pisać.Henkel ostatnio znakomita forma i biegowa i strzelecka.Glagow odwrotnie po chorobie jakos niemze wrocic do siebieDodatkowo Glagow biega bardzo przecietnie.Mam nadzieje ze jakos sie zabardzo nie przebudzi , chociaz MS to co innego niz PŚ.no coz zobaczymy

toto-mix

generalnie sprint az tak mocno ie jest grany , bo niektórzy moga sie niezwykle zmotywowac i bedzie niespodzianka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom