>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biathlon 2007/2008

Status
Zamknięty.
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
sztafety mieszane
typ:rosja kurs:1,85
Rosjanie dziś wystawili bardzo silna sztafetę z porównaniem do innych ekip którzy troche odpuścili dzisiejsze zawody na pierwszej zmianie pobiegbie w ekipie rosyjskiej Svetlana SLEPTSOVA zmieni się ona z świetnie biegająca na Mistrzostwach świata Ekateriną Iourieva na trzeciej zmianie pobiegnie dość dobrze strzelający Nikolay Kruglov
a kończyć będzie bieg nie zawodny Dmitri YAROSHENKO myślę ze nawiązać walkę z Rosjanami mogą tylko Niemcy i Szwedzi oczywiście tez liczę na dobry występ reprezentacji polski miejsce w pierwszej szóstce jest dość realne
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
No i się przejechałem na Rosji i to po całości na 30 minut przed startem zmieniają swoja jedna z najlepszych zawodniczek Ekaterine Iourieva na mało znana Oksane Neupokoevą
co prawda karnej rundy nie biegała ale wolno strzelała i wolno pobiegła i to były skutki słabego występu Rosjan bo sama SLEPTSOVA i YAROSHENKO to było trochę za mało
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
witam ma ktoś stronek gdzie jest podana skuteczności zawodników na strzelnicy w pozycji lezącej i stojącej
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Dzisiaj sporo Biathlonu, jest w czy wybierac ????
Michela Ponza - Andrea Henkel 2 1.4 8,5/10
Wsród mezczyzn stawiałbym a wygrana Bjoerndalena ale obecnie nie widze takiej opcji w expekcie.
Ole Einar Bjørndalen-rest of field 1 7/10
Tim Burke - Dmitri Iarochenko 2 1.45 8/10
Björn Ferry - Simon Fourcade 1 1.75 7,5/10
Michael Rösch - Tomasz Sikora 2 1.8 7/10
Wystawiam te typy poniewaz chciałem sprawdzic jak mi pojdzie z Biathlonem. W tym sezonie obstawiam pierszy raz biathlon poniewaz dopiero co wróciłem do obstawiania. Typy oparłem wyłacznie na analizie biegów ze stron i troszke z poprzedniego sezonu. Dopiero dzis popatrze troche w tv ????
Jak by ktos mogł to moze cos skomentuje ???? Jak na razie na kupon napewno wstawie Henkel i Iarochenke mysle na Ferrym
 
mewa 18

mewa

Użytkownik
Michela Ponza - Andrea Henkel 2 1.4 - też się zastanawiam nad tym typem + Ole Einar Bjørndalen - Michal Slesingr 1 1,4 i może coś Ekaterina Iourieva - Tora Berger 1 1,4. Jednak z ostatecznym werdyktem wstrzymam się zapewne do 15min przed rozpoczęciem biegu.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Bjørndalen - Michal Slesingr
tu bym zostawił , slesingr wystrzela zawsze niezła forma na ms , srednio biega ale potrafi dobrze strzelać.Na tych ms miał 6 strzelan bezbłednych cos to znaczy.Norweg w dwuch biagach po dwa błedna strzały.Osobiscie pewnie daje Bjoerndalena z Tcherezowem.Co do typu na iourieva tez bym to zostawił , Berger jest bardzo solidna zawodniczka w biegach kiedy sa 4 strzelania.Zazwyczaj ma tylko 1 -2 błedy.Iourieva hmm zobaczymy czy stac ja znow na dobry wystep.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Obstawilem wczesniej kupon kombinacyjny panie + panowie i teraz czekam aż Greis będzie lepszy od Tchoudova to jakaś kaska wpadnie. Jednakze z powodów kłopotów z działaniem forum (akurat jak byłem przy kompie to coś sie wieszało) nie podałem typow na panie.

Moje propozycje na bieg panów z Unibet to:

Bjoerndalen - Tcherezow 1 - 1,55 7/10 ✅
Graf - Maximow 1 - 1,62 6/10 ⛔
Pinter - Sednev 1 - 1,57 5/10 ✅
Sikora - Defrasne 1 - 1,95 5/10 ⛔
Bergmann - Hallenbarter 1 - 1,75 4/10 ✅
Bricis - Os 1 - 1,57 4/10 ✅
Vitek - Nillson 1 - 1,65 4/10 ✅

Pinter, Graf, Vitek to zawodnicy bardzo dobrze strzelajacy i uważam, ze mogą sobie poradzić ze swoimi rywalami. Bjoerndalen nawet z jedną minutą więcej może być lepszy od Tcherezowa, ale ogólnie widać, że jest dobrze przygotowany do mistrzostw i liczę na jego opanowanie na strzelnicy i dobry występ. Bricis jest już doświadczonym biathlonistą i na każdych mistrzostwach wypada przyzwoicie - liczę, że podobnie będzie i teraz. Hallenbarter fatalnie pudłował w biegu pościgowym gdzie zaliczył aż 5 karnych rund. Jeśli podobnie będzie w dniu dzisiejszym to zapewne zajmie odległą pozycję. Bergman przed własną publiczością będzie się starał o dobry występ. Typ na Tomka Sikorę trochę patriotycznie, ale zarazem i przemyślany, bo wydaje mi się, że Polak jest biegowo lepiej przygotowany od Francuza to tych mistrzostw tak więc ewentualnie jedną karną minutę może i udałoby się odrobić ;P Tak czy siak obaj wydają się na porównywalnym poziomie strzeleckim, ale ja liczę na Polaka ;)
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
No i jak zawsze w biegach indywidualnych sporo niespodzianek szczególnie w biegu kobiet.Szkoda mi tylko ostatniego strzelania Krzysztofa Pływaczyka bo mógł być chłopak w czołowej dziesiątce
 
mewa 18

mewa

Użytkownik
Na dziś na bieg kobiet wybrałem coś takiego:
Magdalena Neuner - Michela Ponza 1
Kati Wilhelm - Magdalena Gwizdon 1
Tora Berger - Ekaterina Iourieva 2
Co sądzicie?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Na dziś na bieg kobiet wybrałem coś takiego:

Magdalena Neuner - Michela Ponza 1
Kati Wilhelm - Magdalena Gwizdon 1
Tora Berger - Ekaterina Iourieva 2

Co sądzicie?
wybrałes beznadziejne h2h.Jedynie iourieva lekka przewaga nad norwezka , ktora jednak jest niesamowicie solidna i dla mnie no bet.Zmien te pojedynki na cos lepszego:pneuner przeciwko dobrze strzelajacej ponzie i coraz le
wybrałes beznadziejne h2h.Jedynie iourieva lekka przewaga nad norwezka , ktora jednak jest niesamowicie solidna i dla mnie no bet.Zmien te pojedynki na cos lepszego:pneuner przeciwko dobrze strzelajacej ponzie i coraz le[iej biegajacej.chociaz pewnie wejdzie to ale ja to zostawiam
 
A 0

almighty

Użytkownik
neuner przeciwko dobrze strzelajacej ponzie i coraz le[iej biegajacej.chociaz pewnie wejdzie to ale ja to zostawiam
Ponza strzela dobrze na tych mistrzostwach?
Tylko w sprincie (idywidualnie/sztafeta) strzelala dobrze - jedno pudlo.
Na dluzszych trasach, gdzie sa 4 strzelania nie miala jeszcze bezblednego strzelania - dochodzenie 4 pudla (1-1-1-1), indywidualnie 5 pudel (1-1-2-1). Neuner biega zdecydowanie lepiej (dodatkowo w biegu indywidualnym nie startowala), a nie powinna strzelac dzisiaj gorzej od Wloszki. Moim zdaniem typ dobry, jedynie kurs niski, ale nie moze byc wyzszy.

Bardziej szczegolowo analizowalem ten typ u siebie w temacie.
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
tez miałem na jednym kuponie Magdalena Neuner - Michela Ponza 1
Kati Wilhelm - Magdalena Gwizdon 1 i ten kupon mi ładnie siadł ale w drugim nawaliła mi sztafeta włoska która przegrała z Ukraina gdyby nie ta wpadka był bym na dużym plusie ale i tak nie narzekam bo dziś nie było tylu niespodzianek co w biegach indywidualnych
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
almight , juz i tka po zawodach miałes całkowita racje
ale mam pare ale
Neuner jak bedzie strzelac dobrze i wtedy wygra ale za drugim razem moze miec 4 karne rundy w ostatnim strzelaniu.Ponza to jedna z najlepiej strzelajacych zawodniczek i nie patrzyłem tylko na ms.Tylko obserwowania długie i kazdy kto w tym siedzi powie ci ze Ponza bardzo dobrze strzela.Napisałes ze Neuner powinna strzelac lepiej od włoszki no i tak nie było.Jednak jest taka racja ze neuner najlepsza baigaczka.typ wszedł gratuluje .Ale generalnei nie patrz tylko na MS

poZdrawiam
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Jeśli chodzi o występy włoszki Michela Ponzy szczególnie na strzelnicy to jestem bardzo zawiedziony w pucharze świata świetnie spisywała się na strzelnicy a w Szwecji na mistrzostwach świat strzela strasznie słabo ale to taz tyczy się Niemek w szczególności Kati Wilhelm jak dla mnie to jest największy zawód tych mistrzostw
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Jóź jutro rozpoczynają się mistrzostwa europy myślę ze nasza reprezentacja jest w stanie przywieźć kilka medali najbardziej osobiście liczę na nasza damska sztafetę i na pewno na Tomasza Sikore ale uważam ze jutro w biegu na 20 km niespodziankę może sprawić Krzysztof Pływaczyk
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom