>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2012/2013 - Ruhpolding 09.01 - 13.01

Status
Zamknięty.
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP

Czy Ole Einar Bjoerndalen odniesie indywidualne zwycięstwo i ujrzymy podobne obrazki na mecie np. niedzielnej masówki:?:​
Już jutro wracamy do karuzeli Puch aru Świata. Tym raz em karawana zawita do niemieckiego Ruhpo lding, gdzie na początek rywal izacji już po raz 3.w tym sezonie ujrzymy biathlonowe sztafety, następne 2 dni to sp rinty, a w nied zielę ulubiona konkure ncja wielu obserwatorów, czyli biegi ze startu wspólnego.
Czy po raz kolejny na podium zagości sztafeta Ukrainek ?
A może w niedzielnym biegu masowym O le Einar Bjoerndale n odniesie swe 13 zwycięstwo w tej specjalnoś ci w ramach PŚ:?:
Ruhpolding 09-13.01.2013
09.01 - 18:15 Sztafeta Kobiet
10.01 - 18:15 Sztafeta Mężczyzn
11.01 - 18:15 Sprint Kobiet
12.01 - 18:15 Sprint Mężczyzn
13.01 - 13:00 Bieg ze startu wspólnego Kobiet
13.01 - 15:30 Bieg ze startu wspólnego Mężczyzn
Potrzebne linki:
http://services.biathlonresults.com/DataCenter_IBU.aspx
http://biathlon.pl/
http://www.biathlonworld.com/en/



Zapraszam serdecznie do dyskusji na temat najbliższych zawodów oraz rzecz jasna całego sezonu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zmiana w składzie Polek. Zamiast Magdy Gwizdoń, której potrzebny jest odpoczynek, pobiegnie Agnieszka Cyl. Pierwsza zmiana Krysia Pałka, potem Werka Nowakowska, Monika Hojnisz i na koniec Pani Agnieszka.
W awizowanych składach widoczny brak Dorin we Francji. Prawdopodobnie Brunet, Boilley, Bolliet i Bescond.
Norweżki zmieniają ustawienie. Najpierw Fenne, potem Flatland, która wystartuje po raz pierwszy po urlopie macierzyńskim! Nastepnie Solemdal i na koniec mocny akcent Tora Berger.
Niemki z super strzelczynią Horchler, następnie najlepsza biegaczka Gossner, niepewna Bachmann i filar Henkel.
Ukrainki w stałym zestawieniu Vita, Dzhyma, Valentyna i Olena. Natomiast Rosjanki z mocną w Oberhofie Zajcewą na ostatniej zmianie. Poza nią kolejno Glazyrina, Vilukhina, Shumilova.
----
Norwegia ? Dyspozycja Flatland jest zagadką...
Niemki... jak Gossner i Bachmann nie popsują na strzelnicy to może być dobrze, ale o tym wszyscy wiemy.
Francuzki bez Dorin nie wyglądają na papierze aż tak dobrze.
W kadrze Szwajcarii trzy panie Gasparin. W tym Aita Gasparin, rocznik 1994 ????
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
AKF startowała już w PIBU i rewelacyjnie strzelała(pierwszy raz 20/20), biegowo jeszcze troszkę brakowało, no ale to było miesiąc temu.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Polska - Białoruś 1 @ 2,20 Unibet ⛔
Nie ma Gwizdoń nie ma karnych rund. Pałka na 1 zmianie powinna być co najmniej w 3. Bo na 1 zmianach nie ma aż tak rewelacyjnych zawodniczek. U Białorusinek Skardino zazwyczaj strzela dobrze. Nowakowska solidna, powinna utrzymać dobrą pozycję, u rywalek Kalinchik która może dać koncert w strzelaniu, oczywiście sensie in minus. Na 3 zmianie u Polek Hojnisz i jeśli ona nie zawali to Polki mają szanse na podium. U rywalek Dubarezawa i to będzie powtórka koncertu na strzelnicy i pewnie jakieś karne rundy. Na ostatniej Cyl i Daria Domracheva. Tu przewaga rywalek ale jak będą miały dużą stratę to Daria położy kiełbasę tffuuu oleje bieg. Na strzelnice mamy lepsze zawodniczki, biegowo w ogólnym rozrachunku z powodu Darii gorsze, ale strzelanie w sztafecie to kluczowa sprawa. Drugim kluczem jest to iż w sztafecie wszystko zależy od tej najgorszej zawodniczki, Hojnisz potrafi odpalić w pozytywnym znaczeniu tego słowa, ale taka Kalinchik i Dubarezawa na strzelnicy nigdy nie będą dobrze strzelać. Jest Value. Vamos.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
W 606

wanderlei

Użytkownik
Wybrałem pojedynek w kobiecej sztafecie 4x6 km.Kilka dni temu w Oberhofie nasze panie przegrały z Włoszkami o jedną pozycję zajmując miejsce siódme.W takim samym składzie i takiej samej kolejności Włoszki pobiegną dzisiaj.U Polek jedna zmiana Magdalenę Gwizdoń zastąpi Agnieszka Cyl która pobiegnie na ostatniej zmianie.W wspomnianym prze zemnie Oberhofie Polki przegrały z Włoszkami o 17,5 sekundy ale trzeba dodać że nasze panie zanotowały 4 pudła i aż 14 dobierań przy jedynie 10 dobieraniach Włoszek.Biegowo zatem przewyższamy nasze rywalki.Jeśli nie będzie wielkich cyrków w jutrzejszym strzelaniu i Hojnisz z Nowakowską nastawią celowniki to typ wejdzie z palcem w du..e ???? Dawać !!!
Polska - Włochy 1 [1,62] Tobet
RADULA co Ty na to biathlonowy wariacie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Białoruś - Polska 2 2,25 Tobet [8-10]Polki dziś nie biegły...

Zgadzam się z dawid.400. Na strzelnicy tak naprawdę to My jesteśmy lepsi/lepsze, tylko kurcze żeby któraś nie zaliczyła 2 karnych rund i będzie naprawdę dobrze.Białorusinki na strzelnicy zazwyczaj spisują się podobnie jak ostatnio więc Kalinchik i Dubarezava pobiegną sobie jakieś karne rundy do tego Domracheva jak widzi jakie jest miejsce to często też odpuszcza a czasami nie wychodzi Jej strzelanie. Biegowo bym powiedział jesteśmy troszkę słabsi ale tylko dlatego że Darya nadrabia a na strzelnicy wyglądamy lepiej. Bo takim kursie warto zagrać!

Norwegia - Ukraina 2 2,03 Tobet [1-7]⛔Solemdal bez pudła:?

Ukrainki dla mnie nadal są bardzo mocne. Na strzelnicy potrafią spisać się bardzo dobrze-podczas ostatniej wygranej tylko 5 dobrań. Pidrushna bardzo szybko strzela jak i biega siostry Semerenko również solidne i widać że poprawiły się na strzelnicy bo biegowo były dobre i do tego Dzhyma która może biegowo ciut słabiej ale na strzelnicy jest ok. Norweżki mająproblemy na strzelnicy no bo jak ich nie mieć skoro występuje Solemdal;) Rzadko kiedy zdarza się aby przez strzelnice przeszła bez karnych rund a często biega po 2-3 mimo dobrań.Flatland to jeszcze większa zagadka niż Solemdal. Nie wiadomo czego się po Niej spodziewać po przerwie. Biegowo może i lepsze Norweżki ale na strzelnicy traca i to dużo. Po takim kursie warto zagrać.

Norwegia - Niemcy 2 2,00 Tobet [1-4]⛔

O Norweżkach napisałem wyżej oprócz Berger nie ma tam pewnych punktów dlatego nie ma co tak się Nimi podniecać. Niemki dzisiaj wreszcie w fajnym składzie.Pierwsza zmiana Horchler która na strzelnicy jest mega solidna,dalej Miriam która jest nieprzewidywalna ale nie sądzę aby tak &quot;spieprzyła&quot; strzelanie jak ostatnio,trenerzy napewno Jej mówili lepiej strzelaj wolniej ale dokładniej a biegowo wiadomo nadrabia nad rywalkami strasznie dużo,Bachmann i tu jest największy problem. Jeśli uda Jej się bez dobierania przejść strzelnicę to będę zadowolony i Niemki będa lepsze napewno bo ostatnia zmiana Henkel to jestem pewien że nic nie odwali na minus.

Dobra starczy tego bo i tak pewnie coś nie wejdzie za dużo tego,ale kursy fajne wiec czemu nie spróbować.

Co do Polska-Włochy niby powinno być dobrze i łątwo tylko czy Hojnisz i Nowakowska nie zawala strzelnicy? Jeśli nie będzie tylu pudeł co ostatnio to ok bo Włoszki też pudłują ale udaje Im się nie biegać karnych rund. Teraz kurs juz tylko 1,50.

Pozdrawiam RADULA!

edit:Rewelacja....
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 606

wanderlei

Użytkownik
Jednak zdecydowałem się na jeszcze jeden typ z biathlonu.Na rozkład wziąłem reprezentantki Norwegii i Niemiec.W ostatniej sztafecie Niemki zajęły 3 miejsce a Norweżki jedno miejsce niżej.Rożnica pomiędzy nimi wyniosła 24,6 sekundy.W kadrze Norwegii bieg zawaliła Horn notując 2 pudła na drugim strzelaniu.Tą zawodniczkę zastąpi dzisiaj wracająca Flatland.I tutaj pod pytaniem jak ona wystąpi rysuje się wielka zagadka.W reprezentacji Niemiec również jedna zmiana.Zdecydowanie powinna ona wyjść na duży plus bowiem Henkel zastąpi mniej doświadczoną Hildebrand.Biegowo Niemki są o wiele lepsze od Norweżek.Jeśli Gossner nie zawali strzelania (do czego mnie przyzwyczaiła) to walka o lepsze miejsce w parze którą wybrałem powinna się rozstrzygnąć na 2-3 zmianie.Kurs adekwatny do ryzyka.
Norwegia : Fenne , Flatland , Solemdal , Berger
Niemcy : Horchler , Gossner , Bachmann , Henkel
Norwegia - Niemcy 2 [2,00] Tobet
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Tripelek rodem z BetCity ako 2.74
Polska - Słowacja @ 1.40
Dziś bez Gwizdoń, czyli powinno być lepiej na strzelnicy... Słowaczki 3 stałe zawodniczki, czyli Chrapanova, Kuzmina, Gerekova, a na ost.zmianie Poliakova... Poliakova = odrobienie strat przez Agnieszkę Cyl, jeśli takie będą w ogóle, bo ponad minutę Aga powinna odrobić z palcem w d.. lub gdzie tam lubi... ;)
W tym roku Polki 6 i 7.miejsce przy 8 i 9.Słowaczek (różnice 48s i 1.56min)
Ukraina - Francja @ 1.40
Gram na baardzo pewne w sztafecie Ukrainki.
Strzelają aż miło, wystawiają najmocniejszy skład w przeciwieństwie do Francuzek, które wystąpią z Boilliet kosztem Dorin, a więc osłabione i to znacznie.
Dotychczasowe sztafety to 2.msce i zwycięstwo Ukrainek, przy 5 i 2.Francuzek (47s i 45s), więc dziś nawet jeśli któraś z Ukrainek będzie sporo dobierała, to powinny być lepsze od osłabionych Żabek...

Włochy
- USA @ 1.40
Tu po prostu gram przeciwko żenująco słabym Amerykankom... 12.msce i strata 1.14min do 11.Włoszek w Hochfilzen, w Oberhofie nie startowały, a Włoszki były na bdb 6.mscu...
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Zadebiutuję w nowym dziale. Jak dobrze pójdzie, może zagoszczę u Was na dłużej.

Polska 1-6 @1,80 Fortuna ⛔ chyba wszyscy się dzisiaj na Polkach mocno przejechali...
Jak dobrze zauważyliście Polki mogą dzisiaj skorzystać na nieobecności Gwizdoń. Nasza najlepsza biegaczka ostatnio zatraciła swoją formę i jej wyniki mogą martwić. Miejmy nadzieję, że na mistrzostwach Gwizdoń będzie prezentować dyspozycję z początku sezonu.
Również jak dobrze zauważyliście, Polki mają spore szanse wygrać dzisiaj z Białorusinkami. A właśnie ekipę Białorusi należy traktować jako rywala w miejsce o 6 miejsce. Rosjanki, Niemki, Norweżki, Ukrainki, Francuski, Białorusinki, Czeszki - z tymi ekipami będziemy mieć bezpośrednią styczność podczas sztafety. 7 sztafet, z nami 8. Czeszki na 3 zmianie mają debiutantkę z rocznika &#39;93. Wydaje mi się, że tutaj Czeszki stracą najwięcej. Białorusinki chimeryczne na strzelnicy. Jeżeli będziemy o &gt;40 sekund przed Białorusinkami na ostatniej zmianie to Domracheva moim zdaniem nie da rady. A szansę na to są spore.
Francja bez Dorin dużo straci. Też Polki z nimi mogą powalczyć. Wydaje mi się, że miejsce 5 lub 6 jest dzisiaj dla Polek.
Polska - Słowacja 1 @1,35 ⛔⛔⛔ brak słów..
Lokata? Nie lubię tego określenia, ale Słowaczki nie mają szans w tym pojedynku. Nasza sztafeta charakteryzuje się wyrównanym składem i solidnością wszystkich zawodniczek. A Słowaczki? Słabiutka Chrapanova (37 miejsce najlepsze w tym sezonie), Kuzmina w średniej dyspozycji, solidna Gerekova (myślę, że Hojnisz wiele do niej straci; widać, że Monika ostatnio jest w dobrej dyspozycji), i anonim Poliakova na końcu. Nawet jeżeli Cyl jeszcze nie jest w najwyższej formie to bije o głowę Słowaczkę. Nie widzę tutaj po prostu możliwości porażki Polek ze Słowaczkami.
Włochy - Szwecja 1 @1,43 ✅✅ 5-16
Włoszki zadziwiająco solidne w tym sezonie. Ale w każdej chwili ta solidność może przeminąć. Nie stawiam w tej parze na Włoszki, lecz przeciwko Szwedkom, które nie mają szans na &#39;10&#39; dzisiaj, w przeciwieństwie do Włoszek, które widzę na 8-9 pozycji.
Wierer-Hogberg zdecydowanie Włoszka. Szwedka punktowała w tym sezonie tylko raz, w przeciwieństwie do Włoszki, która jest na 38 pozycji w generalce. Oberhofer-Mattsson dla obu pań sezon najlepszy w karierze. Lecz w przypadku Szwedki przejawia się to pierwszymi punktami w karierze, a dla Włoszki oznacza to regularne punktowanie z 3 miejscami w &#39;20&#39;. Gontier-Stroemstedt tutaj Szwedka lepsza, przede wszystkim bardziej doświadczona. Jeżeli Gontier nie zawali (karne rundy) to Szwedki będą na tyle z tyłu, że już nie będą miały szans na dogonienie Włoszek. Runggaldier-Lif dwie słabe zawodniczki; sytuacja analogiczna jak w na trzeciej zmianie, tylko że z lekkim wskazaniem na Włoszkę. Szwedka może tutaj naprawdę dużo stracić. Nawet jeżeli jakimś cudem Szwedki byłyby po 3 zmianach przed Włoszkami, to na ostatniej zmianie Włoszki powinny spokojnie Szwedki wyprzedzić.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon sztafeta 4x6km kobiet
09.01.2013 18:15
Francja - Białoruś
typ: Białoruś
kurs: 2.20
buk: Tobet
Francuzki w składzie bez najlepszej biathlonistki tej kadry ,a więc Dorin ,dlatego szanse Białorusi oceniam na prawdę wysoko w tym zdarzeniu. W Bwin kurs 1.95 , w Tobet nadal wysoki ,bo 2.20 i myślę ,że po takim kursie warto zagrać. W pierwszym występie druzyna Francji była wyżej ,bo na czwartym miejscu ,ale biegły w najmocniejszym składzie. Białorusinki wtedy w zupełnie innym składzie niż dziś. W sumie to tylko jednej zawodniczki nie będzie i to najsłabszej Pisarevej , która straciła wówczas najwięcej czasu. Dziś w składzie Skardino , Kalinchik , Dubarezava i na ostatniej zmianie najmocniejsza Domracheva , u Francuzek brak właśnie Dorin ,a skład Francji wygląda następująco Brunet, Boilley, Bolliet , Bescond . W Oberhofie Białorusinki się nie popisały , dopiero 8me miejsce ,wszystko mogą zawdzięczać Kalinchik i Dubarezavej , które biegały odpowiednio po 2 karne rundy. Francuzki w Oberhofie były drugie. Z wyników w sprincie Białorusinki mogą być zadowolone, chociaż najlepsza Domracheva była dopiero 10ta ,ale pokonała 4 karne rundy , myślę ,że Domracheva może tutaj sporo nadrobić,ale myślę ,że nie będzie co nadrabiać ,bo po trzeciej zmianie pozycja Białorusi się uformuje wyżej niż Francji. Skardino - Brunet tutaj jednak lepsza powinna sie okazać nieznacznie Francuzka. Kalinchik-Boilley tutaj okazać powinna się lepsza Białorusinka , znacznie wolniej biega ,ale strzela bardzo dobrze co pokazała w sprincie , myślę ,że tym razem w sztafecie nie zawiedzie , Boilley w sprincie aż 4 karne rundy , Dubarezava-Bolliet tutaj także lepsza powinna być Białorusinka. Bolliet to najsłabsze ogniwo w ekipie Francji ,a Białorusini zostawiają na sam koniec najlepsze zawodniczki , Dubarezava powinna okazać się lepsza ,a w ostatniej zmianie myślę ,że nie będzie niespodzianki i formalności dopełni Domracheva. Polecam grać jak najszybciej. Do boju Białoruś.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Polki jak dobrze biegają gorzej strzelają, a Białorusinki gorzej niż ostatnio raczej nie pobiegną, trudny bet

Norwegia - Niemcy
typ: 1 kurs: 1,72 tobet ✅

Fenne vs Bachman, młoda Norweżka dość dobrze biega a strzelanie porównywalne, natomiast Tina ma słabiutki sezon i zamyka ogony.Miriam vs Solemdal, obie dobrze biegają i Norweżka dużo nie straci na tak krótkim dystansie a na strzelnicy jest ciut pewniejsza. Później mamy człapona Horchler i solidna Henkel, natomiast Berger połyka je obie a Flatland mimo po przerwie to w IBU spisywała się bardzo dobrze. I nie ma Horn która straciła ponad 2minuty ostatnio. Dla mnie pewniejsze dziś Norweżki .
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Ted ale czemu robisz takie porównanie? Przecież te zawodniczki które porównujesz nie pobiegna na tej samej zmianie...Zrobiłeś typowe porównanie pod swój typ...
To tak jak by porównać Gossner z Berger Bachmann z Solemdal Henkel z Fenne Horchler z Flatland i wyjdzie nam większe wskazanie na Niemki.
Bez sensu.
Nie wiem może się nie znam...
Zakładając że Gossner nie odwali wielkiej maniany na strzelaniu(2-3 karne rundy) to zakładam że zrobi dużą przewagę dla Bachmann która pobiegnie s Solemdal.Ostatnia zmiana Henkel - Berger (bez pudła Niemki i Norweżki) dla mnie na małą przewagę Berger.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
ja cos takiego znalazłęm . w bwinie
Kto lepszy na pierwszej zmianie.
Makarainen - Inna zawodniczka typ 2 kurs 1.55
Jak dla mnie kurs na to zdarzenie na maksa za wysoki, lecz do grania .
Makarainen jest cieniem zawodniczki z poprzedniego sezonu. Na pierwszej zmiania wymienie pare zawodniczek co moga wygrac. V.Semerenko , Vitkovaostatnio bardzo dobrze biegałą, Brunet , ew Pałka , Horchler ostatnio Niemka w miare forma .Glazyrina cos gorzej po nowym roku ale też jakies szanse ma .Jak widac do fotela po pierwszej zmianie jest duzo zawodniczek .Przypomne tylko ze w tym sezonie Makarainen raz biegła w sztafecie z racji słabych kolezanek .Zaliczyła karna runde i 6 razy dobierała .Tyle... ????
Dla mnie perełka
Jeszcze jeden bet . Pewnie wielu bedzie miało ale... ????
Rosja -Norwegia typ 1 kurs 2.08
.Opisywałem troche przy poprzednich zawodach .Podtrzymuje to .Gram troche przeciwko Fenne ,Horn .Oj Horn lubi pudłowac. Rosjanki przed tygodniem słabo posmarowane narty .Na ostatniej zmienia biegnie Zaitseva , ostatnio b.zblizony poziom do /berger , ktora też konczy u Norwezek.
Zastanawiałem sie czy nie pograć Rosjanek z Niemkami .Ale sadze że dzis Niemki dobre miejsce zajma . Kurs 2.08 podoba mi sie.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Zamiast Horn dzisiaj biegnie Flatland co nie zmienia faktu że bet dobry.
Uu moje niedopatrzenie. dzieki zavinfo :)
bet i tak poszedl w swiat. moze Flatland lepsza . zobaczymy jak dzis sie spisze. nadal male value jest.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Rosja - Norwegia @ 1.75 sts
Według mnie piękny kurs do grania. Fakt w Oberhofie lepsze były Norweżki o około 40 sekund, ale wtedy aż dwie karne rundy biegła liderka VILUKHINA co przyczyniło się do ich słabszej pozycji. Nic dwa razy się nie zdarza i dziś wydaje mi się, że taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Rosjanki mają bardzo wyrównany zespół co jest w sztafecie bardzo ważne, a przede wszystkim w ich szeregach, nie ma takich niepewnych biathlonistek jak na dwóch pierwszych zmianach u Norweżek FENNE oraz FLATLAND obie te panie nie zapewniają spokoju i któraś z nich może zawalić sztafetę już na samym początku, a wiadomo, że później już jest ciężej gonić jak nie walczy się o czołowe miejsca. Do tego na 3 zmianie SOLEMDAL, która również często lubi wykręcić niezły numerek ;)
W sztafecie Rosji wszystkie panie strzelają na przyzwoicie dobrym poziomie, ich forma jest ustabilizowana i rzadko zdarzają im się jakieś wielkie pomyłki. A to jest najważniejsze w sztafecie, w zespole Norweskim przy takiej obsadzie takiej pewności nie widzę.

Polska
- Włochy @ 1.40 sts
W Oberhofie nasze panie biegły 4 dodatkowe karne rundy a przegrały nieznacznie. Dziś jeśli takiej katastrofy nie będzie Polki połkną Włoszki bez żadnego problemu. Dodatkowo nasze dziewczynie statystycznie wypadają na strzelnicy dużo lepiej.

Polska
- Czechy @ 1.55 sts
U Czeszek na dwóch ostatnich zmianach CERNA oraz ZVARICOVA, a co za tym idzie duże prawdopodobieństwo dodatkowego biegania.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ted ale czemu robisz takie porównanie? Przecież te zawodniczki które porównujesz nie pobiegna na tej samej zmianie...Zrobiłeś typowe porównanie pod swój typ...
To tak jak by porównać Gossner z Berger Bachmann z Solemdal Henkel z Fenne Horchler z Flatland i wyjdzie nam większe wskazanie na Niemki.
Bez sensu.
Nie wiem może się nie znam...
Zakładając że Gossner nie odwali wielkiej maniany na strzelaniu(2-3 karne rundy) to zakładam że zrobi dużą przewagę dla Bachmann która pobiegnie s Solemdal.Ostatnia zmiana Henkel - Berger (bez pudła Niemki i Norweżki) dla mnie na małą przewagę Berger.
chodziło o to ze na kazdej zmianie Norwezki nie sa gorsze, a troche mi sie pomeiszały zmiany to nic nie zmienia
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ukraina - Włochy 1 @ 1,60 Bwin ✅
Chyba najlepszy bet na jutro. Wszystkie zespoły w praktycznie najlepszych składach. Ukraina dobrze strzela i dobrze biega. W Oberhofie 4 miejsce. Skład ten sam więc:
5-1 SEMENOV Serhiy
5-2 DERYZEMLYA Andriy
5-3 SEDNEV Serguei
5-4 PRYMA Artem
Krótko mówiąc nie ma dziur jutro zakręcą się przy podium. Włochy jakoś bez błysku w Oberhofie 14 miejsce. Skład:
12-1 DE LORENZI Christian
12-2 WINDISCH Dominik
12-3 DUTTO Pietro
12-4 HOFER Lukas
Zmiana w składzie bo za Marcusa Windisha jedzie De Lorenzi jest to lekkie wzmocnienie, ale dziura w postaci Dutto jest nie do odrobienia. Miejsce ok 10 pozycji.
Niemcy - Austria 1 @ 1,52 Marathonbet ⛔ Leser i Pajfer co gamonie :]
Niemcy 1 składem już z Bimberem więc jest petarda. Do tego mekka biathlonu czyli Ruhpolding więc miejsce na podium musi być. Nie ma dziur więc powinni zrobić swoje, boję się o Peiffera ale ostatnio ma przejawy powrotu formy. Austria miała przebłyski ale to nie to co 3 lata temu. Sztafeta co najwyżej średnia. Niemcy z Grafem za Bimbera w Oberhofie zajęli 3 miejsce, Austria bez Sumanna 11. Ale to i tak nic nie zmienia bo powroty Chrisa i Alexa lepiej wyjdą Niemcom.
Szwecja - Czechy 1 @ 1,52 Marathonbet ✅
Szwedzi w pełnym składzie i wszystko zależy co zrobi Ericksson na 3 zmianie. Na początku jedzie Bergman i Ferry więc chcą być w czołówce. Lindstroem na ostatniej swoje dowiezie. Jeśli Ericksson będzie strzelał te 9+1/10 i nie będzie człapał to Szwedzi zrobią lepszy wynik niż w Oberhofie gdzie byli na 7 miejscu ale zamiast Ferrego jechał Armgren. Czesi ze Slesingrem, Moravcem i Sokupem, ale z dużą dziurą Krupcikiem. Do tego na strzelnicy o wiele mniej pewni, W oberhofie Szwedzi 7 miejsce, Czesi 8 miejsce, jednak powrót Ferrego to in plus dla Szwedów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 606

wanderlei

Użytkownik
Pany jakieś propozycje na dzisiejszy bieg ?
Przeglądałem składy zespołów i w sumie to większość w mocnych zestawieniach.
Szczególnie moja uwagę przykuła reprezentacja Szwecja z Bergmanem Ferrym Erikssonem i Lindstromem .
Bet365 oferuję ich w parze z Austrią po kursie 1,83 i chyba to lekko ukłuję.
Do składu Niemiec wraca Birnbacher co będzie sporym wzmocnieniem a oczekiwania są wielkie bo przecież bieg odbędzie się w Niemczech.
Nie skreślał bym Rosjan , Norwegów i Ukraińców.
Szykuje się emocjonujący wyścig.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon - Ruhpolding Sztafeta 4x7,5km
Spotkanie: Austria-Czechy
Typ: Czechy
Kurs: 2.40
Godz. 18.15
Bukmacher: Unibet

Bardzo ładny kurs na to zdarzenie. Austriacy w kiepskiej formie , Czesi ostatnio poprawili się biegowo w najmocniejszym składzie dziś Slesingr , Moravec, Krupcik , Soukup. Austriacy w składzie Eder , Pinter , Landertinger , Sumann. W Oberhofie Austriacy dopiero na 11tym miejscu , Czesi na 8mym ,ale mieli w składzie Krmara , który sporo stracił na ostatniej zmianie mimo dobrego strzelania. Gdyby zamiast niego był Soukup to by mogli walczyć spokojnie o miejsce w pierwszej piątce. Dziś takim składem wystartują i ich szanse oceniam wysoko na top 6 . W pierwszym biegu sztafetowym Austriacy byli wysoko na czwartym miejscu ,a Czesi uplasowali się tuż za nimi ,ale Austriacy wówczas z Mesotitschem. Porównam teraz mniej więcej kto powinien zyskać ,a kto straci u Czechów, a więc na pierwszej zmianie Slesingr kontra Eder, biegowo lepszy Czech , po ostatnich wynikach ze sprintu w Oberhofie , strzelecko porównać można tych panów ,a więc lekka przewaga po stronie Czeskiej po pierwszej zmianie. Pinter kontra Moravec , tutaj zdecydowana przewaga po stronie czeskiej ,a więc jak widać na początek stawiają mocno Czesi , Pinter ostatnio fatalnie strzelał, 5 karnych rund i nawet sie nie zakwalifikował do biegu pościgowego. Moravec za to 2 pudła i był wysoko 11ty ,a w biegu pościgowym pokazał klasę trafiając 20 na 20 i awansował na trzecie miejsce! brawo dla tego pana , bardzo liczę na jego dobry występ. Landertinger kontra Krupcik , tutaj Austriacy powinni nadrobić dosyć dużo ,ale jeśli dobrze bedzie strzelał Landertinger ,bo ostatnio kiepsko mu to wychodzi. Na ostatniej zmianie zagadka , bo Sumann powraca po dłuższej przerwie , Soukup biegowo dobry , wszystko się rozstrzygnie na strzelinicy ,ale myślę ,że po dwóch pierwszych zmianach Czesi wypracują sobie bezpieczną przewagę , którą Soukup dotrzyma do końca. Polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom