>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2012/2013 - Ruhpolding 09.01 - 13.01

Status
Zamknięty.
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Teja i Tora sąsiadują ze sobą w alfabetycznej liście zawodniczek, stąd pomyłka.
Para Berger - Domracheva pojawiła się w systemie 11.01 11:05
O merytoryczności wystawienia z równymi szansami Teji Gregorin z Domrachevą na sprint nie ma co dyskutować...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Teja i Tora sąsiadują ze sobą w alfabetycznej liście zawodniczek, stąd pomyłka. Para Berger - Domracheva pojawiła się w systemie 11.01 11:05 O merytoryczności wystawienia z równymi szansami Teji Gregorin z Domrachevą na sprint nie ma co dyskutować...
Ale bedzie polew jak jednak lepsza bedzie Teja hehehe
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Do tego zmierzalem hehe
Pare tygodni temu wystawili Wade linie 26,5 zamiast LeBroma (Wade w innych bukach 21,5) i tez anulowali niewiadomo jakim prawem. Wade i James tez sa obok na jakiejs liscie hehehe?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Emil Hegle Svendsen - Martin Fourcade 2 2,27 Tobet ✅

Gram na Francuza w tej parze. Dlaczego? Dlatego bo Fourcade jest solidniejszy na strzelnicy.89% skuteczności pokazuje jak dobrze spisuje się w tym elemencie,ostatnio zaczął strzelać wolniej przez co traci trochę na tym ale nie musi biegać karnych rund.Norwegowi często zdarzają się karne rundy.Biegowo Svendsen lepszy więc przy takim samym strzelaniu Fourcad wydaje się być bez szans.Jak wyżej napisałem w tym typie wszystko rozegra się na strzelnicy.Kurs uważam adekwatny do ryzyka.

Martę 10/10 kozak;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Witam wszystkich... Czas na zarobek ????
Wychodze na trening... 2 juz w tym dniu i 10 w tym tygodniu, ale jutro juz wolne a od poniedzialku to bedzie #@!#@! ???? ????
Malyszko-Boe @1.38 ✅ edit: 1 pudlo wiecej i mysle, ze na mecie bedzie ponad 20 sekund przewagi rosjanina... I Malyszko slabnie.... sa nerwy ???? zostalo 2.8 sekund przewagi...:| , wzroslo do 4.6 sekund... nerwy sa... wzroslo do 5.4 s.... ostatnie metry... ufff skonczylo sie na +5.8 sekund... Sadzilem, ze Malyshko bedzie tutaj zyskiwal, jednak pobiegl slabiej druga czesc dystancu, co pozwolilo jednak wygrac w parze ????

Rosjanin stabilna forma, szybszy od norwega i conajmniej 1 pudlo hc. Przy obecnej dyspozycji Boe czyli przecietnej, kurs warty gry...
Ustyugov-Fak @1.75 ✅ Moglo byc lepiej....?
Rosjanin forma jest i to widac. Na strzelnicy w SP marzenie 92.5%. Zajmowal miejsca 11, 7,5 i 7... Bardzo regularny i rowna forma, a biegowo rowniez potrafi blysnac.
Fak miewal przeblyski, ale rowniez i slabe starty... 36,3,1,21...a wiec hustawka... Na strzelnicy 85%, przyzwoicie... W ostatniej dochodzeniowce az 8 pudel i 2 pudla w sztafecie... Przy obecnej dyspozycji faworytem jest rosjanin...
Ustyugov-Boe @1.8 ✅ Dobry bieg rosjanina, strzelanie na zero i pewna wygrana...
O panach pisalem juz wyzej....
Proponuje dubla Malyszko+ Ustyugov....
Wszystkie pary totomix
Powodzenia...
P.S. Moze pozniej cos dopisze kiedy wroce z treningu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
harvey 967

harvey

Użytkownik
Ustyugov - Garanichev # 1.76 Bet365 ✅✅✅
Ustyugov oraz Malyshko dostali od trenera reprezentacji wolne i trenowali w spokoju. Z pewnością fakt, że odpuścili sztafetę jest na ich plus, gdyż dziś powinni być bardziej wypoczęci. Ustyugov to dla mnie najlepszy w tym sezonie zawodnik z Rosji. Dlatego, też ma najwięcej punktów w łącznej klasyfikacji i uplasował się na trzeciej pozycji za Martinem i Svendsenem.
Dziś Ustyugov w parze z Garanichevem, który w sztafecie bardzo, ale to bardzo słabo pobiegł. Uzyskał czas 19:00.1 i był najgorszy w całym swoim zespole. Co więcej ze wszystkich &quot;lepszych&quot; reprezentacji, czyli Francji, Norwegii, Austrii, Niemiec oraz właśnie Rosji, Garanichev miał najgorszy czas. Na strzelnicy w leżaku na czysto, a w stójce dwa pudła.
W sprintach w tym sezonie Panowie mierzyli się czterokrotnie, trzy razy lepszy był Ustyugov:
Ostersund:
11 - Ustyugov (0,2)
19 - Garanichev (0,3)
Hochfilzen:
5 - Ustyugov (0,0)
45 - Garanichev (2,0)
Pokljuka:
7 - Ustyugov (0,0)
14 - Garanichev (2,0)
Oberhof:
2 - Garanichev (1,0)
5 - Ustyugov (1,0)
Jak widać tylko raz Garanichev był lepszy w sprincie. Dla mnie Ustyugov jest tutaj znacznym faworytem. Przy takiej samej ilość błędów na strzelnicy jestem nie mal pewny, że Ustyugov będzie szybszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lukas Hofer - Christoffer Ericksson 1 @ 1,50 Unibet ✅ 31-73
Hofer o wiele lepiej biega, może nie jest w najlepszej formie ale powinien dać radę w tej parze. Na strzelnicy obaj kiepscy ale Ericksson to jest dno co potwierdził w Sztafecie zwalając całą pracę Łysego, Ferrego i Lindstroema. Hofer szału nie robi w tym sezonie ale przy dobrym strzelaniu ma szansę na całkiem przyzwoity wynik.
Martin Fourcade - Jewgienij Garaniczew 1 @ 1,46 Betsafe ✅ 1-16
Biegowo 30 sekund różnicy na korzyść Francuza. Do tego jest bezwietrznie i Martę spokojnie może strzelić 10/10. Na strzelnicy Martę 90%, Garaniczew 86%. Do tego Rusek niesamowicie człapie więc powinno być ok.
Dominik Landertinger - Christoph Sumann 1 @ 1,60 Betsafe ✅ 19-36

Dominik jest lepszy biegowo, ale tylko delikatnie. Na strzelnicy jest pewniejszy niż doświadczony Sumann.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Póki co oferta w STSie jest tylko na bieg pań. Ode mnie pare typów:
Goessner M.-Makarainen K. [email protected] 8/10
Kaisa ostatnio w sprincie zaskoczyła wszystkich &quot;tylko&quot; jednym pudłem. Myślę, że to jednorazowy wyskok, aniżeli ustabilizowanie formy strzeleckiej. Miriam jak to Miriam, z pewnością strzelecko gorsza od Finki nie będzie, a biegowo jest najszybsza z całej stawki. Sprawa jest prosta. Niemka lepsza na strzelnicy oraz biegowo.
Berger T.-Henkel A. [email protected] 8/10
Tora zaliczyła wpadkę w sprincie, więc dla niej dobrze, ze jest bieg ze startu wspólnego. Z pewnością tym razem pokaże się z lepszej strony. Przecież Norweżka przyzwyczaiła nas do bardzo dobrego strzelania. Henkel również dobra strzelczyni, jednak forma biegowa już nie ta. Tora jest w stanie odrobić w biegu bardzo dużo, więcej niż 1 rundę karną z pewnością, dlatego typ w strone Norweżki. Nie wierze w jej drugi słaby (jak na nią) występ na strzelnicy.
Dorin Habert M.-Gwizdoń M. [email protected] 8/10
Bieg masowy a więc 4 strzelania. Dorin bardzo dobra strzelczyni, a Magda jednak nie strzela najlepiej. Ok, biegowo trochę lepsza Gwizdoń, ale nie az tak, żeby odrobić chociaż 1 karne runde na trasie. Na strzelnicy z pewnością Dorin będa lepsza od Polki i to o pare zestrzelonych &quot;krążków&quot;.
Mam nadzieję, że na bieg panów w STSie będą równie dobre typy ;)
 
B 5

bobsonponte

Użytkownik
D.Domraczewa - M.Goessner 1 .615 (marathonbet)
D.Domraczewa Win 3 (marathonbet)
Daria wraca na swój poziom , biegowo coraz lepiej choć minimalnie lepsza Miriam .
Strata po sprincie do Niemki wynosi 7s wiec niewiele , jak kazdy wie pieta achillesowa Goessner jest strzelanie w stojce , Daria na strzelnicy regularniejsza i tutaj upartuje bardzo duże szanse na wygranie Dari.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
D.Domraczewa - M.Goessner 1 .615 (marathonbet)
D.Domraczewa Win 3 (marathonbet)
Daria wraca na swój poziom , biegowo coraz lepiej choć minimalnie lepsza Miriam .
Strata po sprincie do Niemki wynosi 7s wiec niewiele , jak kazdy wie pieta achillesowa Goessner jest strzelanie w stojce , Daria na strzelnicy regularniejsza i tutaj upartuje bardzo duże szanse na wygranie Dari.
Dziś jest bieg ze startu wspólnego więc wszystkie zawodniczki startują razem!
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Olga Vilukhina - Marie Dorin-Habert 2 1,47 Tobet [14-12]✅

Dzisiaj stawiamy na Dorę. Żabka jak to ktoś kiedyś napisał jest w bardzo dobrej formie. Biegowo nad rywalką jest w stanie nadrobić ok 30s więc to jest 1 runda karna. Dodatkowo na strzelnicy też podczas ostatnich zawodów lepiej wygląda Dorę.Niby na strzelnicy mają taki sam procent ale w lepszej aktualnej formie strzeleckiej jest Żabka.

Kaisa Mäkäräinen - Darya Domracheva 2 1,42 Tobet [6-2]✅

Kurcze tutaj długo się zastanawiałem czy zaufać Darii. Ostatniej Jej występy faktycznie wskazują na poprawę na strzelnicy. Coraz częściej strzela blisko 100%. Finka rownież wygląda dobrze na strzelnicy ale Ona mnie nie przekonuje. Dzisiaj aż 4 strzelania dlatego tu przewagę ma Białorusinka.Makarainen ma problemy ze strzelaniem w stójce a tu jak bedzie po 6-9km to już nie będzie tak łatwo trafić. Wierzę w powrót do formy Białorusinki. Biegowo obie naprawdę dobre ze wskazaniem na Darie.Na tak długiej trasie myślę,że ok 15-20s jest w stanie nadrobić.

edit ???? orę super na strzelnicy,Domracheva powraca do grona najlepszych!
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na mężczyzn tak na szybko bo za wiele czasu nie mam.
Wszystko z Tobet

Arnd Peiffer - Fredrik Lindström 1 1,85

Panowie biegowo praktycznie tak samo więc nie ma tu znaczacej różnicy. Na strzelnicy w przekroju całego sezonu obaj mają podobny %. Jednak warto zauważyć jakie problemy miewa w Ruhpolding Lindström na strzelnicy w pozycji stojącej. Podczas sztafety 3razy dobierał podczas sprintu aż 4 razy więc to nie jest przypadek. A dzisiaj aż 10 razy będą strzelać w stójce.Niemiec swój poziom trzyma czasami pudłuje jednak nie jakoś znacznie i tu ma przewagę nad Szwedem zdecydowaną.

Carl Johan Bergman - Björn Ferry 1 1,75

Pojedynek Szwedzki i tu stawiam na Łysego.Biegowo jest lepszy w sprincie 30s w samym biegu nadrobił Bergman.Na strzelnicy niby lepiej Ferry ale tu w Ruhpolding to strzelają bardzo podobnie ze wskazaniem na Bergmana. Warto zagrać.
Evgeny Ustyugov - Dmitry Malyshko 1 1,80

Pojedynek dwóch najlepszych Rosjan w chwili obecnej.Ustyugov 90% skuteczności na strzelnicy rewelacja,Malyshko trochę słabiej 84%.Biegowo ciężko powiedzieć ale wydaje mi się że w chwili obecnej biegają bardzo podobnie i notują zbliżone wyniki. Na strzelnicy mimo wszystko pewniejszy Ustyugov.Szybciej strzela Malyshko ale nie zawsze przekłada to sie na skuteczność. Para dość wyrównana jednak strzelnica na korzyść Ustyugova.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Oferta panów w STSie również bardzo dobra:
Fourcade M.-Birnbacher A. [email protected] 8/10 ✅
Nie przekonuje mnie to, że Niemiec u siebie albo, że wygrał jedyny w tym sezonie bieg masowy. Martin jest po prostu w mega formie. W sztafecie dał wygraną Francji, w sprincie nie zostawił żadnych złudzeń swoim rywalom. Francuz poki co w Ruhpolding 20/20 w 2 startach. Dzisiaj również nie powinien popełnić błedu, jeżeli warunki będą takie jak wczoraj. na Birnbachera liczą całe Niemcy, jednak jakoś nie widzi mi się, aby dzisiaj miał stanąc na podium, a tylko w takim razie mógłby powalczyć z Fourcadem.
Biegowo znacznie na korzyść Francuza. Pokazał to wczorajszy sprint, gdzie Niemec stracił około 30 sekund w biegu. Martin jest w stanie odrobić w biegu co najminej 1 karna rudnę do Niemca, co daje spory handicap, jeżeli bierzemy pod uwagę forme strzelecką obu panów, która aktualnie wskazuje delikatnie na Martina.
Ustyugov E.-Makoveev A. [email protected] 8/10 ✅
Ustyugov aktualnie jeden z najlepszych z Rosjan kontra Makoveev.
RADULA już wspomniał o Evgenym. Bardzo dobry % na strzelnicy, a biegowo jest lepszy od Makoveev&#39;a. Wystarczy popatrzeć na wczorajszy bieg, gdzie w biegu Ustyugov był w stanie odrobić 16.6s.
Dzisiaj dłuższy dystans, a więc z pewnością jest w stanie odrobić te 25-30s, co daje jedna karna runde. Dzisiaj Ustyugov powalczy o podium.
W pierwszym biegu ze startu wspólnego w tym sezonie zajęli odpowiednio miejsca 7 -26. Widać komu bardziej &quot;leżą&quot; te starty.
Lepszy na strzelnicy Evgeny + lepszy biegowa.
Fak J.-Schempp S. [email protected] 8/10 ⛔
Tutaj sprawa jest jasna. Fak biegowo bije na łeb na szyje Niemca.
W sprincie był w stanie odrobić 1 karna rundę i być mimo 1 karnej rundy więcej przed Schemppem.
Fakowi zdarzą się na strzelnicy popełnić parę błędów, ale jeżeli są dobre warunki to wykorzysta je. W pierwszym biegu ze startu zajął bardzo dobre drugie miejsce (!), także widać, że 4 strzelania nie są dla niego straszne.
Schempp był wtedy 17.
Fak jest w stanie nadrobić na trasie nad swoim rywalem spokojnie z 2 karne rudny, ale myślę, że dzisiaj nie będzie takiej potrzeby, gdyż Fak już od początku zrobi sobie przewagę nad Niemcem i systematycznie będzie ją powiększał. A jakoś w 20/20 Niemca nie chce mi sie wierzyc.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Birnbacher - Shipulin @1,65 Tobet ✅ 7-28
Niemiec to specjalista od biegu masowego. W zeszłym sezonie zdobył małą kryształową kulę przy najgorszym 4 miejscu w całym sezonie. W tym sezonie również wygrana w pierwszym biegu. Shipulin był dopiero 22 w Pokljuce. W zeszłym sezonie tylko raz udało mu się być przed Birnbacherem. Było to oczywiście w Khanty-Mansiysku. Obaj są dość dobry strzelcami, lecz widać, że Niemiec o wiele bardziej lubi walkę wręcz. Rosjaninowi często właśnie w tego typu biegach zdarzają się pudła. Birnbacher po chorobie, jednak dzisiaj powinien pokonać nierównego Shipulina.

Fak - Landertinger @1,72 Unibet ✅ 6-11
Słoweniec, podobnie jak Birnbacher, lubi starty masowe. W przeciwieństwie do Austriaka, który nigdy nie osiągał dobrych wyników w tej specjalności. Fak w tym sezonie drugie miejsce w jedynym biegu, a Landertinger 21. Słoweniec w zeszłym sezonie również nie wypadł poza &#39;10&#39;. Ostatnio co prawda w słabszej dyspozycji Fak, w przeciwieństwie do Austriaka, który notuje lepsze wyniki. W ostatnim sprincie obok siebie, ale dzisiaj zupełnie inna rywalizacja. Landertinger często pudłuje, szczególnie w stójce w masówce. Fak to jednak w tej chwili ścisła czołówka światowa i powinien być przed Austriakiem na mecie. Biegowo na pewno nie jest gorszy, na strzelnicy również.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dwa bety dające solidny dubel z fortuny:

Henkel - Solemdal 1 za 1,50 ✅
M.Fourcade - Malyshko 1 za 1,46 ✅

Ako: 2,20 ✅


Niemkę grałem już w sprincie gdzie było 1,85 w parze z Solemdal. W Rupholding nie wieje i tu duży plus dla norweżki, która miała jedynie 1 pudło. W szoku byłem, że Niemka wybiegała sprint na podobnym poziomie jak norweżka. Dziś 4 strzelania i nie ma opcji by norweżka miała lepszy bilans niż niemka - do tego czwarte strzelanie w stójce gdzie norweżka cieniuje strasznie, a po kilku kilometrach w nogach strzela się wiadomo jak. Niemka ogarnie - tak sądzę.
Martin jest tu w formie. W sprincie pomijając pudło Malyshi dołożył mu jeszcze około 15 sekund w biegu. dziś dłuższy dystans czyli margines pudła jest do odrobienia w biegu. Też nie widzę opcji, by nie ogarnął.

Powodzenia !
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Granie Fak-a z kimkolwiek za 1,30 nie ma sensu bo co prawda w tym sezonie fajnie biega ale na strzelnicy bywa bardzo ale to bardzo chimeryczny.
Jeden wystep bardzo dobry, kolejny fatalny itd...

Nie wiem tez czy ten bet na Martina przeciw Malyshko jest taki solidny ?!
Nie wiem czy ogladales zawody w Oberhofie. Tam gosc zrobil na mnie wrazenie spokojem i dojrzaloscia zarowno w biegu jak i na strzelnicy. Jak dla mnie ten wystep jest wystarczajacy to tego zeby uwazac w dawaniu betow przeciw.


Ja generalnie dzis ponownie jak od kilku zawodow stawiam na sparwdzone konie zarowno u pan jak i panow wiec szukam betow na : Henkel, Zaitseva czy Berger przeciw gorzej strzelajacym zawodniczkom a u panow jak zwykle Rosjanie czyli Malysko, Ustugov czy Garaniczev

Chyba w maratonie jest fajny bet za 2,3 na Garaniczeva przeciw Peipherowi.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Semerenko Valj-Dorin @1.5 toto, marathon ✅ 16-12
Dorin lepsza na strzelnicy. Zeszly sezon w kazdym biegu MS byla lepsza od Valj. W tym sezonie stabilna forma i 5 miejsce w generalce. Wczoraj bez pudla i dobre 5 miejsce. Biegowo na dwoje babka wrozyla, ale chyba z lekkim wskazaniem na ukrainke, ktora wczoraj byla szybsza w biegu o 4 sekundy. Na strzelnicy przewaga francuzki.

Semerenko nie ma atutow aby wygrac w tej rywalizacji. Wczoraj mimo dobrych warunkow na strzelnicy 1 pudlo, dzis strzela sie 4 razy, wiec szans na pudlowanie bedzie wiecej. Biegowo jak juz wspomnialem wynik moze pojsc w kazda strone, a wiec decyduje strzelnica, gdzie faworytka jest Dorin.
Berger-Makarainen @1.45 i @1.4 (toto, marathonbet) ✅ 1-6
Norwezka stabilna forma, choc ona wygrywala na poczatku wszystko a teraz nadal dobrze sie spisuje, jednak juz nie blyszczy... Na strzelnicy automat, ktory strzela okolo 9/10. Biegowo Tora jest wolniejsza, ale niewiele... Wczoraj bylo to 20 sekund, ale zdarzaly sie wystepy, gdzie Berger byla szybsza....
Kaisa na strzelnicy lelum polelum ???? ponad 70 % w calym sezonie, plus niepewna forma i faworytka w tej parze jest Tora. W Polkljuce Tor 2 pudla, a Kaisa 7... Roznica na mecie 136 skund na korzysc liderki pucharu....
Powodzenia...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom