>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Biathlon 2012/2013 - Ruhpolding 09.01 - 13.01

Status
Zamknięty.
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Granie Fak-a z kimkolwiek za 1,30 nie ma sensu bo co prawda w tym sezonie fajnie biega ale na strzelnicy bywa bardzo ale to bardzo chimeryczny.
Jeden wystep bardzo dobry, kolejny fatalny itd...

Nie wiem tez czy ten bet na Martina przeciw Malyshko jest taki solidny ?!
Nie wiem czy ogladales zawody w Oberhofie. Tam gosc zrobil na mnie wrazenie spokojem i dojrzaloscia zarowno w biegu jak i na strzelnicy. Jak dla mnie ten wystep jest wystarczajacy to tego zeby uwazac w dawaniu betow przeciw.


Ja generalnie dzis ponownie jak od kilku zawodow stawiam na sparwdzone konie zarowno u pan jak i panow wiec szukam betow na : Henkel, Zaitseva czy Berger przeciw gorzej strzelajacym zawodniczkom a u panow jak zwykle Rosjanie czyli Malysko, Ustugov czy Garaniczev

Chyba w maratonie jest fajny bet za 2,3 na Garaniczeva przeciw Peipherowi.
Weż pod uwagę, że strzelnica w Rupholding jest przyjazna jak na żadnych innych zawodach - tyle zer nie ma nigdzie indziej. Dlatego tutaj decyduje przede wszystkimbieg, a strzelanie ( chociaż oczywiście równie ważne ) jest na drugim miejscu.
 
pele_ 268

pele_

Użytkownik
Tora Berger - Kaisa Makarainen 1 kurs 1.40 (Betsson) ✅ 1-6
Tora o wiele lepsza pod względem strzelania. Strzelanie idzie jej dobrze i regularnie, natomiast Kaisa jak to ona, lubi pudłować. Biegowo na równym poziomie, może z minimalnym wskazaniem na Kaise. Spodziewam się dzisiaj kilku pudeł ze strony Makarainen, szczególnie w pozycji stojącej, natomiast Berger spokojnie powinna dać radę i zająć miejsce w pierwszej piątce, notująć góra 1-2 pudła.
Miriam Gossner - Kaisa Makarainen 1 kurs 1.53 (Betsson) ⛔ 8-6, Miriam 6 pudeł a mimo to fantastyczny bieg, gdyby nie te pudła to spokojnie miejsce na podium.
Obie lubią pudłować, szczególnie w pozycji stojącej, chodź ostatnio Miriam strzela coraz lepiej. Biegowo Miriam lepsza, o ile nie najlepsza z całej stawki, więc w razie jednego pudła więcej powinna spokojnie dać radę odrobić straty do finki.
Powodzenia! ;)
 
B 5

bobsonponte

Użytkownik
M.Fourcade - E.H Svendsen 1 1,74 (marathonbet)
Martin odzyskał już forme, biegowo obaj panowie na rownym poziomie , Strzelanie duzo lepsze Marina , jak już ktoś wyliczył Svendsenovi chłop juz ponad 1000 dni bez czystego licznika na strzelnicy w zawodach.
dodajmy do tego że w sprincie w ruhpolding czas biegu Marin miał lepszy od Emila
Fourcade 22:01.4
Svendsen 22:21.9
Super typ jak dla mnie , polecam
Powodzenia!
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dominik Landertinger - Ondrej Moravec 1 @ 1,65 Unibet ✅ 11-25

Dominik jest w niezłej formie, na strzelnicy 83,2% strzela bardzo szybko i ostatnio zdecydowanie popracował nad celnością. W masowych może nigdy rewelacji nie było, ale teraz zdecydowanie lepiej biega i to daje mu duży handicap. Moravec raz na ruski rok odpali, ale w Ruhpolding nigdy nie biegało mu się najlepiej. Na strzelnicy 87,8%. Biegowo zarówno w sprincie i w sztafecie Dominik w mekce biathlonowej spisuje się dobrze i jestem przekonany że będzie wyżej niż Czech. W tym roku w biegu masowym w Poklijuce był 23, Moravec 27. Ale tego to bym nie brał nawet pod uwagę bo trasy są zupełnie inne.
Dmitry Malyshko - Jakov Fak 1 @ 1,45 Unibet ✅ 2-6
Kapitalny bet. Małyszko ma 85% na strzelnicy, Fak tylko 80%. Do tego biegowo Rosjanin jest zdecydowanie w lepszej formie. Uważam że biegowo jest lepszy niż Słoweniec. Do tego kwestia smarowania nart też jest handicapem Rosjan. Myślę że Fak jest tak faworyzowany bo w Poklijuce czyli w swoim domu był 2 w biegu masowym. Ale prawda jest taka że tam jechał na fantazji i teraz nie jest w najlepszej dyspozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Fak-Boe @1.7 i @1.76 (toto, marathonbet) ✅ 6-14
Fak w MS plasuje sie w czolowce... W zeszlym sezonie swietne strarty a ten sezon jest dla niego najlepszy w karierze... Pisalem o tym, ze sloweniec nie ma rownej formy i dalej to podtrzymuje... Wczoraj przyzwoicie tzn 12 miejsce przy 1 pudle... Biegowo tez przyzwoicie, bo 12 miejsce. Dzisiaj MS czyli to w czym Fak jest bardzo dobry... Wczorajsze jedno pudlo na lezaco jest dla mnie bardziej wypadkiem przy pracy, w stojce juz na zero...
Boe to zawodnik, ktory startuje od polowy sezonu i jego forma wciaz jest niewiadoma... Widac,ze biegowo sie poprawia... Na strzelnicy lekka przewaga Boe w tym krotkim dla niego sezonie...
Jednak trzeba spojrzec na strzelanie Faka w MS w kazdym z sezonow i notuje on tam bardzo dobre okolo 85 % wyniki.
Wczoraj sloweniec szybszy o 16 sek od rywala, a dzis dystans o 5 km dluzszy, wiec zakladam ze jest w stanie nadrobic 1 pudlo wiecej na trasie.
Podkreslam jeszcze raz to, ze Fak w MS jest lepszym zawodnikiem, a Boe wciaz forma nienajwyzsza...
Birnbacher-Shipulin @1.8 Marathonbet i 1.55 toto ✅ 7-28
Niemiec w MS czuje sie jak ryba w wodzie... i to ma znaczenie... Opuscil kilka startow, ale widac ze jego forma jest stabilna. O 8 punktow % jest lepszy na strzelnicy... Biegowo wczoraj rowno, jednak doswiadczenie jest zdecydowanie po stronie utytulowanego Birnbachera.
Rosjanie w formie zgoda. Jednak Shipulin juz pudlowal w tym sezonie seryjnie, co przy pewnym strzelaniu faworyta jest kluczowe...
Birnbacher-Boe @1.65 i 1.6 (marathonbet i toto) ✅ 7-14
O zawodnikach juz napisalem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom