>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2012/2013 - Ruhpolding 09.01 - 13.01

Status
Zamknięty.
B 5

bobsonponte

Użytkownik
Wie ktoś gdzie mogę sprawdzić czasy samego biegu i czas ile kto strzelał?? w transmisji zawsze komentatorzy mówią kto miał jaki czas biegu.. Wie ktoś jak pomóc ?? z góry dzieki
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Tora Berger - Kaisa Mäkäräinen 1,48 Betsafe
Na strzelnicy dużo lepsza Tora 89% w porównaniu do 71 Mäkäräinen mówi samo za siebie.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
kupon 13 - Tobet
Miriam Gössner - Tora Berger 2 2,00
Biegowo Gössner nad Berger jest w stanie nadrobić kilka sekund ale nie za wiele więc biegowo bardzo podobnie obie a jesli Niemka zaliczy karną rundę nie jest w stanie na trasie dogonić Tory.
Biegowo niemka na kazdym kilometrze jest lepsza o 5 sekund. W przypadku sprintu daje jej to az 37.5 sekund przewagi, wiec zapas 1 karnej rundy...
A teraz cos ode mnie...
Soukalova-Vitkova @1.5 (toto, marathonbet) ✅
Obydwie czeszki swietnie strzelaja i na strzelnicy jest remis.
Biegowo Gabriela zdecydowanie lepsza od Vitkovej, gdzie ma zapas 1 karnej rundy, a przy dobrej dyspozycji nawet 2.

Semerenko Vita
-Semerenko Valj @1.7, 1,67 (marathonbet, toto) ⛔ edit:.... poki co nie wyglada to dobrze, ale licze na cud... jak pech to pech... Valj dostala chyba super strzal... po 2 strzelaniu biegla jak szalona... DRAMAT znow... Niestety
Vita w sprincie bardzo dobrze sobie radzi... dobre strzelanie polaczone z dobrym biegiem czesto pozwala jej zajac miejsca okolo 10. Ostatni wystep w sztafecie tylko utwierdza mnie w slusznosci tego typu. 1 pudlo faworytki w tej parze, gdzie jej siostra biegla karna runde.
Valj wolniejsza od siostry. Jesli na strzelnicy bedzie na zero tutaj Vita powinna wygrac w tej parze.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Biegowo niemka na kazdym kilometrze jest lepsza o 5 sekund. W przypadku sprintu daje jej to az 37.5 sekund przewagi, wiec zapas 1 karnej rundy...
Podczas sztafety Niemka szybsza w biegu od Tory o 28s. jednak ciężko jest tak dokładnie stwierdzić bo jeśli oglądałeś to napewno widziałeś jak Tora biegła przed samą metą gdzie zwolniła i straciła pewnie jakieś 10s. Te 37,5s jest nie na miejscu.
Valj wolniejsza od siostry. Jesli na strzelnicy bedzie na zero tutaj Vita powinna wygrac w tej parze.
Akurat podczas sztafety czasy ich był bardzo zbliżone do siebie więc tu nie ma co pisac że wolniejsza. Poprostu słabsza na strzelnicy i tu trzeba upatrywać pozytywnego wyniku w postaci lepszego miejsca Vity.
Sam się zastanawiałem nad zagraniem tego typu jednak sobie odpuściłem.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Podczas sztafety Niemka szybsza w biegu od Tory o 28s. jednak ciężko jest tak dokładnie stwierdzić bo jeśli oglądałeś to napewno widziałeś jak Tora biegła przed samą metą gdzie zwolniła i straciła pewnie jakieś 10s. Te 37,5s jest nie na miejscu.
Akurat podczas sztafety czasy ich był bardzo zbliżone do siebie więc tu nie ma co pisac że wolniejsza. Poprostu słabsza na strzelnicy i tu trzeba upatrywać pozytywnego wyniku w postaci lepszego miejsca Vity.
Sam się zastanawiałem nad zagraniem tego typu jednak sobie odpuściłem.
Radula nie mozna porownywac tylko ostniego wystepu...
Te 37.5 sekundy przewagi to roznica jaka dzieli w tym sezonie Tore i Miriam... Wzialem pod uwage wszystkie starty w tym sezonie i zdecydowanie lepsza jest mloda niemka...
Jesli chodzi o Vite, to jest szybsza od swojej siostry... Nie chce wyliczac ile mniej wiecej, ale jesli strzelnica bedzie na remis to Vita tutaj wygra rywalizacje.
 
B 5

bobsonponte

Użytkownik
M.Goessner - D.Domracheva 2 2.04 (marathonbet)
Gram dzisiaj na Białorusinkę , w tym sezonie w biegach sprinterskich Daria startowala 3 razy , h2h 2-1 dla Białorusinki , biegowo troszke lepsza niemka ale na strzelnicy jest strasznie nieregularna , Domracheva widać wraca do formy i jeżeli myśli jeszcze o pucharze świata dzisiaj nie może zawalić strzelania jak tydzien temu w w sprincie 1+3 , liczę na bezbledne strzelanie Darii bo min 2 pudla u Niemki wydają się być nieuniknione ..
strzelania w tym sezonie Sprint
Domracheva (1+2 7miejsce , 1+0 1 miejsce, slowenja daria nie startowala, 1+3 10 miejsce)
Goessner ( 2+3 45 miejsce , 1+3 9 miejsce , 0+2 2 miejsce , 0+2 1 miejsce)
Czy Niemka jest w stanie zaliczyc 3 dobry sprint z rzedu?? okaze się niebawem
Jeszcze bez wiekszej analizy bo już dużo zostało napisane o tych parach
T.Berger - K.Makarainen 1 1.45 (marathonbet)
K.Makarinene - G.Soukalova 2 2.35 (marathonbet)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Te 37.5 sekundy przewagi to roznica jaka dzieli w tym sezonie Tore i Miriam... Wzialem pod uwage wszystkie starty w tym sezonie i zdecydowanie lepsza jest mloda niemka...
Jesli chodzi o Vite, to jest szybsza od swojej siostry... Nie chce wyliczac ile mniej wiecej, ale jesli strzelnica bedzie na remis to Vita tutaj wygra rywalizacje.
Co do sióstr to strzelnica zdecydowanie na korzyść Vity a przy takim samym strzelaniu to już może być różnie.
Miriam wiadomo szybsza jest od Tory ale nie jest to taka widoczna różnica jak do innych zawodniczek bo Berger też ma dobre tempo biegu. Mam tylko nadzieję,że nie będzie jaj ze smarowaniem u najlepszych ekip bo nie patrzy sie fajnie jak człapią najlepsi bo złe smarowanie.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Panowie, przejrzałem ofertę b365 i w oczy rzucił mi się typ a raczej dwa dosyć ciekawe, mianowicie:
Dasza - Kaisa 1 ~1,44
Soukalowa - Flatland 1 ~1,66
Dasza chyba powoli zaczyna odzyskiwać formę, wydaje się że i w okolicach podium powinna się zakręcić i jak nie zepsuje strzelania to spokojnie powinna być wyżej od Kaisy.
Soukalowa ostatnio nie startowała ale wcześniej miała naprawdę dobre wyniki, zbyt wiele o Flatland nie wiem...
Opinie??
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Te 37.5 sekundy przewagi to roznica jaka dzieli w tym sezonie Tore i Miriam... Wzialem pod uwage wszystkie starty w tym sezonie i zdecydowanie lepsza jest mloda niemka...
W Oberhofie jak i w sztafecie w Ruhpolding już takiej przewagi nie miała. Osobiście zauważyłem zwyżkę formy biegowej u Berger. Ale to tak na marginesie... ;)
---
Tora Berger - Kaisa Mäkäräinen 1,48
Dla mnie świetny typ na dzisiaj ;) Tora w tym sezonie 1,3,27 i 2 natomiast Kaisa 35,22,2,20. 3 do 1 dla Tory i po bardzo dobrym występie w sztafecie licze, ze bilans nadal pozostanie korzystny.
Jak już zauważyliśmy w tym dziale widoczna zwyżka formy u Zaicewej. Myslę, że stać ją na top5 w dniu dzisiejszym.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Co do sióstr to strzelnica zdecydowanie na korzyść Vity a przy takim samym strzelaniu to już może być różnie.
Miriam wiadomo szybsza jest od Tory ale nie jest to taka widoczna różnica jak do innych zawodniczek bo Berger też ma dobre tempo biegu. Mam tylko nadzieję,że nie będzie jaj ze smarowaniem u najlepszych ekip bo nie patrzy sie fajnie jak człapią najlepsi bo złe smarowanie.
Z siostrami Semerenko moje niedopatrzenie... Valj jest szybsza od siotry w przekroju calego sezonu. Wzialem pod uwage tylko biegi sprinterskie w ktorych lepsza jest Vita. Strzelanie ogolnie jak i w sprincie po stronie Vity.
Jesli chodzi o porownanie biegowe Miriam i Tory to wzialem pod uwage wszystkie wspolne starty obu zawodniczek. Miriam na 13 wspolnych startow wyprzedzila norwezke o ponad 570 sekund, dlatego napisalem ze niemka jest zdecydowanie szybsza.
Domracheva WIN @3.8 marathonbet ⛔ Darya o wlos... 7 sekund straty... blisko bylo....
Ile razy moze spudlowac Miriam? Biegnie na poczatku stawki nie ma przed soba i za soba chocby srednich rywalek... Moze to miec znaczenie na tempo jej biegu...
Niemiecka ekipa zawodzi na calej lini poki co... 4miejsca to slabe wystepy obu reprezentacji... Dzisiaj szansa spora na wygrana, ale rowniez spora presja... Pamietac nalezy, ze Goessner to nie jest powtarzalna zawodniczka i zdarza jej sie seryjne pudlowanie i to nawet w lezacej pozycji...

Darya w zeszlym sezonie musiala uznac klase Magdy... Biegowo dobrze przygotowana, jednak ustepuje niemce, choc czesto roznica ta jest okolo 5-10 sekund w biegu... Darya na strzelnicy jak przystalo na nia spisuje sie przecietnie.
Kto moze sie wlaczyc do walki o wygrana...?
Wiadomo szybkie biegaczki a do takich z pewnoscia naleza...
Berger, Makarainen, Solemdal...
Tora niby ma szanse na zwyciestwo,jednak wg mnie musi strzelic na zero to warunek konieczny... Rywalki potrafia szybciej od niej biegac wiec na strzelnicy na ktorej ma zdecydowana przewage musi strzelic na zero...
Makarainen w tym PS zawodzi na calej lini... biegowo dobrze, ale strzelnica to katastrofa... Kaisa w tym sezonie chyba nie strzelila na zero i w najsmielszych snach nawet na to nie licze...

Solemdal miala przeblyski formy strzeleckiej i wydawalo sie, ze po zawodach w Hochfilzen bedzie w scislej czolowce... Tymczasem biegowo gorzej a na strzelnicy znow loteria ze wskazaniem na zle lub bardzo zle...
REasumujac na placu boju Darya obok Tory to najgrozniejsza rywalka Goessner. Jesli wszystkie elementy uloza sie w jedna calosc tutaj powinna walczyc o wygrana...

Makarainen-Solemdal @1.68 marathonbet ✅ Kaisa zdecydowanie szybsza
Z dwoch zawodniczek z wielkim potencjalem wybieram te bardziej doswiadczona... Kaisa mimo iz pudluje plasuje sie w sprincie gdzies w okolicach 20 miejsca, czyli forma slaba lecz stabilna. Ostatnio w dochodzeniowce tylko 3 pudla i oby to byl dobry prognostyk... w sztafecie 3 pudla w stojce... niestety...
Solemdal forma bardzo nierowna... Pisalem o tym, ze biegowo lekki regres... Strzelecko rowniez to niewiadoma. Zaliczyla kilka dobrych wystepow jednak ostatnie 2 starty w sprincie to miejsca ledwie w 40 najlepszych zawodniczek...
Moim zdaniem Kaisa powinna zlapac sie do 10, a norwezka...? Na jej zwyciestwo nie licze i choc trudno sobie wyobrazic, aby znow byla 40 to watpie aby tutaj bila sie o czolowe pozycje
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Panowie wiecie może jaka była siła wiatru wczorajszego oraz przedwczorajszego dnia w Ruhpolding ? Bo jeśli warunki się nie zmieniły znacznie do dnia dzisiejszego to raczej na strzelnicy mało co się rozstrzygnie ...
e: ok znalazłem już praktycznie bezwietrznie
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wg bukmachera ComeOn na zwycięstwo Berger tylko 1,50 heh.
W związku z tym ciekawe kursy na inne zawodniczki Na Darie 4,15, na Gossner 6,15, ale dla mnie rewelacja to kurs 50,5 na WIN Zaitseva ????
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Wg bukmachera ComeOn na zwycięstwo Berger tylko 1,50 heh.
W związku z tym ciekawe kursy na inne zawodniczki Na Darie 4,15, na Gossner 6,15, ale dla mnie rewelacja to kurs 50,5 na WIN Zaitseva ????
hahahahahahahahahaha, dawno sie tak nie usmialem :grin: powiedz lepiej kolego, kto jest Twoim dilerem ???? te zaklady to nie sa na dzisiejszy sprint, tylko na klasyfikacje generalna :razz:
 
B 5

bobsonponte

Użytkownik
Wg bukmachera ComeOn na zwycięstwo Berger tylko 1,50 heh.
W związku z tym ciekawe kursy na inne zawodniczki Na Darie 4,15, na Gossner 6,15, ale dla mnie rewelacja to kurs 50,5 na WIN Zaitseva ????
hah ja własnie założyłem konto , zweryfikowałem dane zrobiłem depozyt żeby zagrać na zaitseva ale jak zobaczyłem w ofercie coś takiego
11/01 | 18:15 Biathlon Women World Cup 2012/2013

to odrazu dało mi do myślenia , wszedłem na czat i Pani wytłumaczyła mi że to jest na generalke pucharu świata;/
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
hahahahahahahahahaha, dawno sie tak nie usmialem powiedz lepiej kolego, kto jest Twoim dilerem te zaklady to nie sa na dzisiejszy sprint, tylko na klasyfikacje generalna
W takim razie przepraszam za niedopatrzenie i brak zrozumienia oferty. Pomyliłem się.
Dilerem? Bez przesady.

hah ja własnie założyłem konto , zweryfikowałem dane zrobiłem depozyt żeby zagrać na zaitseva ale jak zobaczyłem w ofercie coś takiego
W takim razie przepraszam. Nie mniej jednak ktoś mądry kiedyś powiedział &quot;uwierz, ale sprawdź&quot;.
---
Zbłaźniłem się i tyle. Już się do bukmacherki nie nadaję. Powodzenia graczom ;) Fajnie, że forum się rozwinęło przez te lata.
 
B 5

bobsonponte

Użytkownik
W takim razie przepraszam za niedopatrzenie i brak zrozumienia oferty. Pomyliłem się.
Dilerem? Bez przesady.


W takim razie przepraszam. Nie mniej jednak ktoś mądry kiedyś powiedział &quot;uwierz, ale sprawdź&quot;.
---
Zbłaźniłem się i tyle. Już się do bukmacherki nie nadaję. Powodzenia graczom ;) Fajnie, że forum się rozwinęło przez te lata.
Dlatego sprawdziłem , dobrze że pierw nie zagrałem ;-) nic sie nie stało przeciez kazdy się może pomylić
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Błąd przy wystawianiu zamiast Tory Berger pojawiła się sąsiadująca z nią na liście Teja Gregorin. Zakład został zwrócony niedługo po wystawieniu na 20h przed zawodami. Użytkownicy zostali poinformowani mailem o pomyłce. Wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem.
To że Wasz odsmaker źle oszacował kursy i być może źle dobrał H2H, to że anulowaliście zakłady ok nie pierwszy i nie ostatni raz to robicie, nie jesteście też pierwszym bukiem który to robi i zapewne nie ostatnim. Tylko nie rób ze mnie debila i nie wciskaj mi tu kitu że się ktoś pomylił przy wystawianiu par że niby zamiast Gregorin powinna być Tora Berger. Bo para Domracheva-Berger też była dodana w ofercie. Więc się nie ośmieszaj.

Panowie więcej szacunku dla starego pryka i emeryta TBM ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom