>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2014 (marzec/kwiecień)

Status
Zamknięty.
cielak221 71

cielak221

Użytkownik
Tai Woffinden(-2.5) - Jason Doyle 1 @1.78 ⛔
Doyle dopiero co 24 marca dostał wizę uprawniającą go do startów w UK. Dlatego też nie wystartował w sparingu z Peterborough Panthers, ale do rzeczy...
Woffi ostatnio komplet punktów. Fruwał też już na torze w Leicester. Linia na punkty Taja ustawiona na 13.5pkt.
Doyle w parze z Ljungiem, który według mnie zrobi więcej punktów od niego a co za tym idzie będzie na nim gubił punkty. Linia na Doyle to 10.5pkt. Według mnie warto również zagrać na under. ✅
Przewaga po stronie Woffiego ze względu na, dobrą formę Tajskiego, problemy wizowe Doyle&#39;a a co za tym idzie brak objeżdżenia w zawodach i dopasowania do toru.

Eastbourne Eagles (-8.5)- Birmingham Brummies 1 @1.86 ✅
Birmingham bez E. Kennetta i swoich podstawowych rezerwowych. Za niego R.Tungate i dwóch młodziaków. Wątpie by odegrali oni jakąś większą rolę na jednym z najtrudniejszych brytyjskich torów jakim jest Arlington. Birmingham w czwórkę, a może nawet w trojkę bo B.Barker jest kompletnie bez formy, nie powinni wyjść z 40pkt.

Betsafe/Betsson

Edit: Linia na Eastbourne na B365 to (-13)...
Zapomniałem dodać, że transmisja z meczu Leicester - Wolverhampton na Bet365 od 20:30. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grembi 70

grembi

Użytkownik
Simon Stead - Ricky Wells (+1) 2 @2,25 bet365 ✅ :grin: Stead 5 - Wells 8
Wells bardzo dobrze wygląda na początku sezonu, dobry występ w pierwszym spotkaniu (3, 3, 1, 2) i nic nie stoi na przeszkodzie aby powtórzyć dziś wynik. Stead w przedsezonowych spotkaniach nie błyszczał formą i dziś też nie spodziewam się po nim rewelacji. Dodatkowo do wyniku Wellsa mamy dodawany punkcik, więc przy równej zdobyczy tych dwóch zawodników zakład jest wygrany.
Mam jeszcze pytanie do Was. Czy w ofercie na sumę punktów zawodników w bet365, też wyświetla Wam się niejaki &quot;Ntavi Kivyk&quot; z linią 7? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Mam jeszcze pytanie do Was. Czy w ofercie na sumę punktów zawodników w Bet365, też wyświetla Wam się niejaki &quot;Ntavi Kivyk&quot; z linią 7?
Tak u mnie również. Według mojego słowika to Daniel King;)
Co do samego typu na Wellsa to właśnie miałem go opisywać ale widzę,że mnie uprzedziłeś więc już nie będę drugi raz pisał. Ale zgadzam się z tym i sam pograłem.✅
Do tego proponuje też spróbować:
A.SKornicki(+1) - J.Kylmokearpi 1 2,00 bet365 ✅
Adaś jak już wspominałem łatwe dwa biegi. Fin dzisiaj pod 5 więc w każdym biegu trudni rywale i o punkty bardzo ciężko. Dla mnie taka para 60/40 dla Skóry więc próbuję. Tym bardzieś że Adaś już na tym torze jeździł w tym roku i wypadł lepiej od Fina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Czy to @1,57 na Wilki jest wyjściowe czy kurs się obniżył?
Doyle w parze z Ljungiem, który według mnie zrobi więcej punktów od niego a co za tym idzie będzie na nim gubił punkty.
Przecież Doyle jedzie 1 (słownie jeden) bieg z Ljungiem więc o jakiej jeździe z nim w &quot;parze&quot; mówisz?
Podaj zatem, proszę, pełną obsadę biegów: I i X.
Jeden czy dwa, nadal nie broni się analiza gdzie liną obrony typu jest argumentacja że będzie tracił punkty na Ljungu bo jeździ z nim w parze.
Typu nie neguję, ale analiza?
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Czy to @1,57 na Wilki jest wyjściowe czy kurs się obniżył?
Przecież Doyle jedzie 1 (słownie jeden) bieg z Ljungiem więc o jakiej jeździe z nim w &quot;parze&quot; mówisz?
Podaj zatem, proszę, pełną obsadę biegów: I i X.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Czy to @1,57 na Wilki jest wyjściowe czy kurs się obniżył?
Przecież Doyle jedzie 1 (słownie jeden) bieg z Ljungiem więc o jakiej jeździe z nim w &quot;parze&quot; mówisz?
Jeden czy dwa, nadal nie broni się analiza gdzie liną obrony typu jest argumentacja że będzie tracił punkty na Ljungu bo jeździ z nim w parze.
Typu nie neguję, ale analiza?
Jeżeli zawodnik jedzie regulaminowe 4 biegi (bo 5 raz wyjechać na tor już nie musi), a w dwóch spośród nich (czyli w 50%) Kolega zakłada, że odda punkty nie tylko komuś z rywali (opcjonalnie), ale swojemu parowemu, natomiast dla rywala z pary H2H zakłada równolegle wynik zbliżony bądź przekroczenie linii 13,5, co sumarycznie da pożądaną różnicę między nimi, dodatkowo podając dwa kolejne argumenty na poparcie swojego typu (forma Tajskiego, brak spasowania z torem Doyle&#39;a wskutek wizowych perturbacji) - to jest to właśnie analiza. W moim odczuciu bardziej merytoryczna niż Twoje nieprzemyślane i wprowadzające w błąd innych (do czego sam się przyznałeś) próby łapania go za słówka.
A czy ten typ mu wejdzie czy nie, to inna sprawa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
cielak221 71

cielak221

Użytkownik
Czy to @1,57 na Wilki jest wyjściowe czy kurs się obniżył?
Przecież Doyle jedzie 1 (słownie jeden) bieg z Ljungiem więc o jakiej jeździe z nim w &quot;parze&quot; mówisz?
1. Wyjściowy.
2. W linku podaje zasady drogi Panie Moderatorze. Polecam stronę 40 (słownie czterdzieści). http://www.scbgb.co.uk/pdf/regulations/2014%20SPEEDWAY%20REGULATIONS.pdf
Przecież Doyle pojedzie 2 (słownie dwa) biegi z Ljungiem. Bieg 1 (słownie jeden) i 10 (słownie dziesięć). Mam więc prawo mówić, że może zgubić na nim punkty.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
1. Wyjściowy.
2. W linku podaje zasady drogi Panie Moderatorze. Polecam stronę 40 (słownie czterdzieści). http://www.scbgb.co.uk/pdf/regulations/2014%20SPEEDWAY%20REGULATIONS.pdf
Przecież Doyle pojedzie 2 (słownie dwa) biegi z Ljungiem. Bieg 1 (słownie jeden) i 10 (słownie dziesięć). Mam więc prawo mówić, że może zgubić na nim punkty.
1. Dziękuje
2. Oczywiście źle spojrzałem przyznaję Ci rację jadą razem dwa biegi i to nie podlega dyskusji ale i tak byłbym ostrożny mówiąc że jadą razem w parze i na nim będzie tracił punkty.
Doyle&#39;a a co za tym idzie brak objeżdżenia w zawodach i dopasowania do toru.
Doyle w tym roku w Mistrzostwach Australii:
zdobywał 17,15 i 15 punktów myślę że nie ma braku objeżdżenia
Jak się ustosunkujesz do wyników Doyla uzyskiwanych w latach ubiegłych na torze w Leicester:
13-10-2012 - 12 punktów (jeździł w barwach Somerset)
26-05-2012 - 18 punktów
22-06-2013 - 13 punktów
Raczej nie widzę problemów z dopasowaniem do tego toru.
e: I oczywiście typ zgodnie z oczekiwaniami w pałę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cielak221 71

cielak221

Użytkownik
Doyle w tym roku w Mistrzostwach Australii:
zdobywał 17,15 i 15 punktów myślę że nie ma braku objeżdżenia
Jak się ustosunkujesz do wyników Doyla uzyskiwanych w latach ubiegłych na torze w Leicester:
13-10-2012 - 12 punktów (jeździł w barwach Somerset)
26-05-2012 - 18 punktów
22-06-2013 - 13 punktów
Raczej nie widzę problemów z dopasowaniem do tego toru.
Mistrzostwa Australii odbyły się niecałe 3 miesiące temu. Wystarczająco na to, żeby wyjść z &#39;formy meczowej&#39;.
Co do jego wyników z lat ubiegłych. Nie robią na mnie wrażenia i wciąż pozostaje przy swoim typie.
Jak myślisz ile punktów zrobiłby Tai Woffinden w zeszłym roku czy dwa lata temu na torze Leicester? Wg. mnie waliłby komplety, a więc nie przegrałby ani z Kauko Nieminenem, ani z Kevinem Doolanem, ani z Magnusem Karlssonem, ani z Clausem Vissingiem...
Mistrz Świata, który ostatnio w Wolverhampton zrobił komplet kontra Jason Doyle, który ostatnio jeździł w oficjalnych zawodach 3 miesiące temu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lancev 984

lancev

Użytkownik
Eastbourne -10,5
Ljung o6,5
AKO: 2.55 w STS, bo bieda. ✅
Birmingham swój &#39;potencjał&#39; pokazało w Wolverhamtpon. Eastbourne ma porównywalny, a może nawet ciut lepszy skład od Wilków więc ich wyczyn powinno spokojnie powtórzyć. Pomoże w tym również atut swojego, bardzo specyficznego, toru.
Over Ljunga - jak zwykle podgląd na rozpiskę biegów:
1. Jason Doyle, Tai Woffinden, Peter Ljung, Jacob Thorssell - 1 punkt na Thorssellu.
7. Peter Ljung, Ricky Wells, Max Clegg, Joe Jacobs - 2-3 punkty - groźny Wells.
10. Tyron Proctor, Jason Doyle, Chris Harris, Peter Ljung - 1 punkt na Proctorze.
12. Jacob Thorssell, Peter Ljung, Ashley Morris, Tom Perry - raczej 3 punkty.
Jak widać 7-8 punktów to minimum co powinien ujechać dzisiaj Peter. Wydaje mi się, że over równie dobrze może być zabity już dużo wcześniej.

No i oczywiście popieram typ na Wellsa w parze ze Steadem.
Stead - Wells (+1) 2 @2.25 bet365 ✅
Wells dobrze wszedł w sezon, notuje dobre wyniki w turniejach indywidualnych, jak i ostatnio w meczu. Oboje pod &#39;czwórką&#39; więc będą mieli po 2 łatwe biegi. Pojedynek bezpośredni w moim odczuciu powinien należeć do Amerykanina. Plusem po jego stronie jest też to, że w jednym z tych trudniejszych biegów w parze ma Proctora, który jest kompletnie bez formy. No i mamy +1, które moim zdaniem jest i tak zbędne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ciekawa dyskusja o tym czy &quot;parowy&quot; to zawodnik, który jedzie ze sobą &#39;tylko&#39; 2 razy, a nie 3 razy jak to ma miejsce w Polsce. Normalnie bez komentarza.
Wpis z przed 15min na twiterze Tajskiego
one leg right now the other aint working but no breaks! flying to NZ soon ✌ gonna need crutches thanks for all your support
Still in hospital done the ligaments in my right foot! And my back is not broken but because the impact was so hard i can only use
Będzie poruszał się o kulach, ale nic nie jest złamane, dobrze! Szkoda by było, żeby mistrz świata stracił szansa na obrone tytułu w kwietniu.
 
paxwell 89

paxwell

Użytkownik
&quot;W środę na Wyspach Brytyjskich odbędzie się jedno spotkanie Elite League. Na torze w Birmingham zespół Brummies zmierzy się z ekipą The Lakeside Hammers. Wśród gospodarzy wystąpi Adam Skórnicki.
Początek sezonu nie jest udany dla drużyny Birmingham Brummies. Zespół z Perry Barr w dwóch spotkaniach zanotował porażki, w których ulegli rywalom łącznie 55 punktami. W przerwie zimowej włodarze Brummies postanowili zbudować kadrę pozbawioną gwiazd. Zespół pozbawiony jest lidera z prawdziwego zdarzenia, a w pierwszych spotkaniach sezonu strategia ta nie zdaje egzaminu.
Dobrze w ekipie Brummies radzi sobie Adam Skórnicki. Wychowanek leszczyńskiej Unii w dwóch ligowych meczach zdobył dla swojej drużyny 13 punktów i jest jednym z najskuteczniejszych zawodników w zespole z Birmingham. U progu sezonu liderami Brummies są również Daniel Nermark i Daniel King. Warto jednak dodać, że żaden z tych zawodników nie ma średniej biegowej powyżej dwóch punktów na bieg. Z pewnością w środowym spotkaniu gospodarze będą chcieli zrehabilitować się za słabe wcześniejsze występy.
Zupełnie inaczej wygląda sytuacja The Lakeside Hammers. W swoim pierwszym tegorocznym meczu Elite League Młoty pokonały Swindon Robins trzema punktami. Spory wkład w to zwycięstwo mieli Davey Watt, Richard Lawson i Mikkel B. Jensen, którzy zapisali na swoim koncie po 9 punktów. Oprócz tej trójki w składzie gości znajdują się Peter Karlsson i Lewis Bridger, którzy dobrze radzą sobie na Wyspach Brytyjskich.&quot;-Sportowefakty.pl

Birmingham Brummies: Daniel King, Adam Skórnicki, Ben Barker, Daniel Nermark, Edward Kennett, Simon Lambert, Paul Starke

The Lakeside Hammers: Peter Karlsson, Richard Lawson, Davey Watt, Mikkel B. Jensen, Lewis Bridger, Ben Morley, Adam Ellis

Początek spotkania:20:30 (Polskiego czasu)
Prognoza pogody (Birmingham):9 stopni,zamglenie,szansa opadów:40 %​
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
D.King over 5 1,83 bet365 jednak jest słaby w tym sezonie⛔

Dzisiaj wreszcie na własnym owalu. W meczach gdzie Birmingham przegrywało King zdobywał(1,1,2,1) i (0,2,2,1). W obu meczach po 5 pkt. Dlatego dzisiaj zapewne linia taka niska. Ja stawiam na jego dobry rezultat na własnym torze gdzie przecież jeździ naprawdę dobrze. Rywale nie sa jacyś mega. Powinni być izzi.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Birmingham - Lakeside 1 @ 2,87 bet365
e: 3,6 Betsson
Rozumiem, że gospodarze tragicznie zaczęli sezon, ale bez przesady. Jechali na wyjeździe, a dla takich zawodników jak Barker czy King domowy tor robi sporą różnicę. Wśród rezerw wiadomo - przewaga po stronie Młotów. Dziś jednak wierzę, że wyrównana piątka w zespole Birmingham poprowadzi ich do pierwszego zwycięstwa. Nie chce tutaj się rozpisywać, dla mnie kursy przesadzone. Pozdro!!!
 
S 30

snorlax

Użytkownik
Strasznie duże różnice kursów na becie i stsie.
Sts: 1,95-12,00-1,94( a było 2,05)
Bet 365: 2,87-15,00-1,44
P.Karlsson over 9 pkt 2,10 Bet365
Peter zaliczył na torze w Birmingham w ubiegłym sezonie bardzo dobry występ, gdzie zrobił 13 pkt w 6 startach notując zero w 1 biegu.
A. Skórnicki -2 vs Richard Lawson +2 kurs 2,20.
Adam jako gospodarz ma przewagę nad Lawsonem. Lawson w tamtym sezonie jechał w Birmingham dwukrotnie i zanotował odpowiednio 7 pkt w 6 biegach oraz punkt w jednym starcie
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Linia ciągle ta sama, ale kurs niższy.
Birmingham po dwóch wyjazdowych porażkach wreszcie podejmuje rywala u siebie. We wspomnianych meczach Skóra był, można powiedzieć, wyróżniającą się postacią w swojej ekipie. W Wolverhampton zdobył 6 punktów, z Eastbourne 7. Dzisiaj znowu pod &#39;2&#39; więc znów 2 łatwiejsze biegi z juniorami. Skoro robił tyle punktów na trudnych terenach, dlaczego nie miałby zrobić u siebie ? Rzut oka na rozpiskę:
1. Daniel King, Peter Karlsson, Adam Skórnicki, Richard Lawson
Lawson pokazał w pierwszym meczu, że ten sezon może być &#39;jego&#39;. Zdobył 9 punktów w czterech startach, raz przywożąc 0. Uważam jednak, że na torach rywali nie powinien być już tak mocnym punktem. Z pewnością będzie groźnym rywalem, ale do objechania. Prowadzącym parę gości będzie Karlsson, który w meczu ze Swindon kompletnie zawiódł, zdobywając zaledwie 2 punkty. Trudno powiedzieć, co było przyczyną tak złej dyspozycji. Przecież przed sezonem wygrał jeden z turniejów indywidualnych. Faktem jest jednak, że jeśli &#39;podtrzyma&#39; fatalną formę, Skóra przywiezie go za plecami. Podobnie powinno być z Kingiem, który, delikatnie mówiąc, również nie błyszczy ostatnimi czasy. W tym biegu daje Skórze 2 punkty.
7. Adam Skórnicki, Mikkel B. Jensen, Paul Starke, Ben Morley
Pierwszy bieg z juniorami, których powinien połknąć spokojnie. Dla odmiany mocny prowadzący - również do ugryzienia, ale nie daje Skórze większych szans. Może jak dobrze wyjdzie spod taśmy i powiezie Duńczyka pod płot... Ale najbardziej realne kolejne 2 punkty.
10. Davey Watt, Daniel King, Lewis Bridger, Adam Skórnicki
No i kolejna odmiana - szansa na spokojną dwójkę w wyścigu seniorskim. Watt w pierwszym meczu pojechał poprawnie - 9 punktów, Bridger przeciętnie - 6. Anglik w ogóle nie powinien jeździć z numerem 13, gdyż jest jeszcze na to za słaby. W parze znowu słaby King więc jak nie 3 to 2 punkty powinny być nasze.
12. Richard Lawson, Adam Skórnicki, Adam Ellis, Simon Lambert
Juniorka i Lawson. 2 punkty według mnie pewne.

Mamy razem 8 więc jedno potknięcie może się zdarzyć. Osobiście jednak liczę, że wartość ta okaże się zaniżona, a Skóra ujedzie dzisiaj dwucyfrówkę.
Skórnicki o6,5 @1.67 STS
✅ Po trzeciej serii startów. &#39;Tak żem czuł.&#39; :cool:
 
paxwell 89

paxwell

Użytkownik
Birmingham - Lakeside 1 @ 2,87 bet365
e: 3,6 Betsson
Rozumiem, że gospodarze tragicznie zaczęli sezon, ale bez przesady. Jechali na wyjeździe, a dla takich zawodników jak Barker czy King domowy tor robi sporą różnicę. Wśród rezerw wiadomo - przewaga po stronie Młotów. Dziś jednak wierzę, że wyrównana piątka w zespole Birmingham poprowadzi ich do pierwszego zwycięstwa. Nie chce tutaj się rozpisywać, dla mnie kursy przesadzone. Pozdro!!!
Popieram tutaj kolege i typuje dziś zwycięstwo Birmingham.Widziałem kursy na Betsafe 3,60 ale w ostatecznosci gdy już się zdecydywałem i przeanalizowałem to wszystko sobie kurs bardzo spadł do 2,85.Mój typ to zwycięstwo Birmingham.Brummies posiadają wyrównany skład,jadą dziś pierwszy mecz na własnym torze a własny tor to spory atut.Kiedy Birmingham ma się przełamać jak nie dziś ?Gospodarze na własnym torze spisują się bardzo dobrze.W ubiegłym sezonie na własnym torze te drużyny spotykały się dwa razy i dwa razy Brummies pokonalo Lakeside dość wyraźnie.Nie pewna sytuacja jest w przypadku Karlssona który na własnym torze dał ciała ,Watt na własnym torze dobrze pojechał ale zaliczył też kilka wpadek.Watt na torze w Birmingham robił 6-7 punktów.Początek sezonu miał słaby i te problemy nadal w nim siedzą i nie sądze by zdobył dziś więcej punktów lub tyle samo co u siebie ze Swindon Robins.Jensen ma dobry początek sezonu ale wyjazd to nie to samo co mecz u siebie.Licze że potknie mu się dzisiaj noga i nie będzie dwu cyfrówki w jego wykonaniu.Juniorzy gospodarzy bardziej objeżdzeni na własnym torze co jest plusem Brummies,do tego atut własnego toru tak jak wspomniałem.Każdego z zawodników Brummies stać na zrobienie 7-8 punktów w tym meczu do tego juniorka coś dorzuci i wychodzi wygrana gospodarzy.Prosze zobaczyc jak spisywal sie Barker,King w meczach na wlasnym torze,nie tylko przeciwko Lakeside.Kinga stać na dwu cyfrówki.Na własnym torze jest bardzo groźny i dziś oczekuje że pokaże się również z dobrej strony jak w poprzednim sezonie.Barker i King muszą się dziś przełamać,jadą na własnym torze,póki co Birmingham cieniuje ale jechali dwa mecze wyjazdowe ,pierwszy z trudnym rywalem z Wolverhampton i drugi przeciwko jeszcze lepszym Eastbourne.Lakeside ledwo co wygrało u siebie ze Swindon.Lawson u siebie pojechał dobrze.W ubiegłym sezonie w pierwszym meczu na torze Birmingham nie błysnał,w drugim zrobił 7 punktów ale w 6 biegach.Nie sądze by pojechał równie dobry mecz jak u siebie ze Swindon.Jest też Bridger który może tu powalczyć ale zobaczymy na ile gospodarze rywalom pozwolą.Kursy znakomite więc trzeba łapać okazje.Mam nadzieję że Birmingham dziś się przełami.Do trzech razy sztuka.Dziś trzeci mecz ligowy tej druzyny i to musi być przełom ! Dziś bacznie obserwuje ten mecz mimo iż nie ma go w TV i trzymam kciuki za gospodarzy ;) Wyrównany skład,atut własnego toru,większa znajomość toru juniorów gospodarzy powinna być kluczem do sukcesu i liczę że Birmingham tą szanse wykorzysta !
Birmingham - Lakeside 1 @ 2.85 Betsafe ⛔ Jednak Birmingham to piz.. nawet u siebie???? Bieg 10 i lejty.. mecz juz przegrany.Nie ma szans nawet na remis.Kolejna porazka Birmingham...
 
K 108

kefir70

Użytkownik
Popieram typy na Brum Brumy ale , że ja lubie się zabezpieczac to gram :
Birmingham (+4) - Lakeside 1 1.75 bet365 6/10
Leo why? - policzyłem i w mojej ocenie ten mecz to albo 2-4 pkt. zwycięstwo Birmingham albo na styk. Czyli +4 handi to naprawde doskonała propozycja.
Oddsmakerzy zbyt bardzo wzieli sobie do serca ostatnie wyniki Birmingham - a zwłaszcza ostatnią wyjazdowa wtopę..ale : po pierwsze ten mecz bedzie wreszcie u siebie, po drugie - Kennet ujedzie swoje - bo jego ostatnia absencja to byłó duże osłabienie.
I małe info co do Kenneta - ostatni mecz w Premier (bodaj 30.03) wyszedł mu juz bardzo ładnie i na pewno takiej wtopy jak w pierwszym meczu nie bedzie.
Ale po kolei:
1 3-3 - przy czym licze przede wszystkim na Skórę
2. 3-3 - tez daję skromnie remis - a zauwazmy , że jazda rezerwy na swoim torze a na wyjeździe to przeciez niebo a ziemia
3 3-3 ( a nawet 4-2) - licze zwłaszcza na kenneta
4 3-3 ( a nawet 4-2) - Nermark win
5 3-3 (lub zakładam 2-4) - zakładam zwłaszcza co najmniej 2 pkt. Kenneta
6 4-2 ( nie zakładam , że Karlsoon pojedzie tak tragicznie jak ostatnio ale walka o zwycięstwo powinna sie rozegrać właśnie Barker, Nermark, Karlsson)
7 3-3 (lub nawet 4-2) . Skóra jest jak najbardziej w stanie wygrać z jensenem - ma z urzedu niejako 2 pkt. ,Starke powinien pewiexć Morleya)
8 3-3 (lub nawet 4-2 )
9 3-3
10 4-2
11 2-4
12 3-3
13 3-3
14. 3-3 ( a nawet 4-2)
15. Skóra(lub Nermark) + Kennet vs. Jensen + Karlsoon 3-3
Czyli wychodzi wygrana Brummies 2 pkt. Jako , że tu mamy na styk gram +4 pkt.
I taka jeszcze jedna uwaga - wygrana na swoich smieciach raptem 3pkt. z Swindon - w mojej ocenie wcale jakiejś rewelacyjnej laurki Lakeside nie wystawia.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Birmingham-Lakeside vs D.King (u/o 5) @ 1.72 (żużel, Anglia)

King ma być liderem swojego zespołu. Na tym torze prezentuje się solidnie, przecież jego średnia wynosi 9,5. Warto jest podkreślić, że w piętnastu spotkań ten zawodnik tylko dwukrotnie nie przekroczył tej lini. Początek sezonu dosyć przeciętnie, bo tylko dwukrotnie zdobywał po pięć punktów. Jedzie tutaj u siebie więc spokojnie stać na przynajmniej sześć punktów.
 
C 29

crusader

Użytkownik
Na stsie pojawiła się oferta... Ja stawiam tak:
Kildemand +8,5 1,70 (wyszło mi z obliczeń, że zrobi 10, więc jeszcze punkt może stracić)
Pedersen +8,5 1,90 (Bjarne naprawdę jest w formie u progu sezonu, jedzie u siebie, wyszło mi, że zrobi 11, więc też może zgubić 2 pkt z moich obliczeń)
Fisher -7,5 1,70 (Ma trudny 1 wyścig, a w pozostałych w każdym biegu rywala ze strony gospodarzy, z którym może przegrać, sądzę, że 6-7 pkt dzisiaj zrobi, ale ani jednego więcej)
Kurs: 5,49zł
Stawka: 10zł
Ewentualna wygrana: 48,31zł
Warto też postawić na Swindon (-4,5) po kursie 1,90, jednak nie można tego mieszać z niczym innym na kuponie (z żużla) i to obstawiłem osobno, za 20zł do wyciągnięcia prawie 34, a dla mnie &quot;pewniak&quot;.
Pozdro!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom