>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro Serie A 2011 - maj i czerwiec

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczoraj Flamengo bez problemów wygrało. Nawet dobre spotkanie Ronaldinho. Zdobył gola, asyste zaliczył. Kilka ciekawych zagrań pod publiczke.
Kiedy do 60min było 0-0 w meczu Ceara - Vasco sądziłem, że under na jak najlepszej drodze a tym czasem srogo się zawiodłem... Cóż jednak coś w tym jest, że sporo bramek w Brasileiro pada w 80+min. Wczoraj to się tlyko potwierdziło.
Dzisiaj trudne mecze na rozkładzie. Ale przyglądając się temu bliżej coś zawsze można postawić, ze stawką nie szaleje.
Powyżej widze optymistycznie podchodzicie do meczu Coritiby. Ja odpuszcze jednak ich mecz bo na karku mają Copa Do Brasil mimo wszystko.
VS
FLUMINENSE - SAO PAULO
Typ : Fluminense DNB @ 1,53 William Hill⛔0:2
Także uważa,m iż Fluminense jest faworytem w tym meczu. Sao Paulo póki co wcale mnie nie przekonuje. Do tego te absencje, trzech ważnych obrońców jakimi są Miranda, Rhodolfo i Alex Silva i brak Luisa Fabiano.
Reszta składu prezentuje się dośc przeciętnie. Ponadto niby SPFC wygrywało w Pauliscie, ale strasznie nieprzekonujące to były wyniki. Przyszły wyjazdy w CdB czy mecz z Santosem i zostali obnażeni.
Flu może dzisiaj wystawić najsilniejsze swoje armaty z Concą, Fredem, Souzą czy Deco na czele. Jeżeli zagrają na wysokim poziomie to mogą wygrać, ale zabezpiecze się opcją DNB w razie czego.
VS
FIGUEIRENSE - CRUZEIRO
Typ : Cruzeiro DNB @ 1,67 William HIll⛔1:0
Przychylam się również do opcji grania na Cruzeiro w dniu dzisiejszym.
Nie wiem na co stać Figueirense, ale jednak Cruzeiro miało świetny początek tego roku. Więc mniemam, że dzisiaj na inauguracje Brasileiro nie przegrają. Ważne, że jest Montillo. Więcej nie mam co się już powtarzać gdyż kapszti i kacmon pisali o tym meczu sporo.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Coritiba v Atletico Goianiense over 2.5 1.80 bet365⛔
Ja to widzę tak. Cortiba bardzo dobrze sobie ostatnio radzi ,jest to ofensywna ekipa a co najlepsze gdy oglądałem ich mecze to przy np. wyniku 3-0 grają dalej nie odpuszczają cisną ile mogą ,Goias myślę że też coś strzeli jest to średniak ale potrafią się zmobilizować grali ze sobą w tym roku 2 razy i 2 razy over został pokryty ,Cortiba to młoda drużyna pełna talentów,każdy z nich chcę się jak najlepiej pokazać jak na razie świetnie im to wychodzi .Goias będzie grało z kontry więc będzie narażone też na szybkie akcje Cortiby ja tutaj widzę minimum 3 bramki liczę na szybki mecz i sporo sytuacji.
Palmeiras - Botafogo RJ under 2.5 1.80 bet365✅
Palmeiras u siebie mało traci obrona i bramkarz nie źle sobie radzi ,Botafogo ostatnio słabo więc w tym meczu fajerwerków bym się nie spodziewał ,według mnie zobaczymy dużo walki w środku boiska i czekanie na błąd rywala nikt się zbytnio odkrywał nie będzie ,Botafogo zachowawczo i jakieś kontry czy stałe fragmenty gry będą próbowali wykorzystać . Kursy lecą ja już pograłem ale wiadomo to Brazylia nic pewnego nie jest.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No i za nami pierwsza ligowa kolejka. Pod względem typerskim z tego co widzę w dziale nikt nie może być zbytnio zadowolony z typów, gdyż piłkarze spłatali psikusa i mieliśmy kilka niespodzianek lub też wygrywali ci co przez większą część meczu cieniowali.
Czas na opis tego co się zdarzyło. W sobotę 3 lub jak ktoś woli liczyć mecz o godzinie 2 to mieliśmy 4 potyczki. Atletico Mineiro rozgromiło Atletico Paranaense aż 3:0 co mnie osobiście zaskoczyło, gdyż spodziewałem się bardziej wyrównanego meczu. Flamengo pokonało wysoko rezerwy Avai 4:0 po dobrym meczu, jednak siłę ich poznamy w kolejnych kolejkach jak zagrają z mocniejszymi rywalami. Ceara natomiast ma co żałować. Prowadzili 1:0 i grali lepiej od Vasco i nagle głupie straty piłki doprowadziły, że ostatni kwadrans to 3 gole gości i zwycięstwo. Internacional tylko zremisował z Santosem B jak to określili dziennikarze w Brazylii. W sumie mieli rację, bo rezerwy wyszły kompletne, a mimo tego Leandro Damiao oraz Ze Roberto nie potrafili dać zwycięstwa gościom, chociaż okazji nie brakowało.
W niedziele nie padło już tyle goli co dnia poprzedniego ale to nie oznacza, że była nuda. Coritiba po mimo najsilniejszego składu przegrała z Atletico Goianiense 0:1. Coxa była o wiele lepsza i cisnęła przez większą część meczu ale PC Gusmao kapitalnie ustawił swoich graczy i dało to porządany efekt. Gremio niestety znowu waliło głową w mur i gola udało się zdobyć jedynie z karnego. Potem sędzia sobie wymyślił karnego dla Corinthiansu, którego na gola zamienił Chicao. Kilka minut później zupełnie niewidoczny Liedson pokazał, że po mimo słabego meczu w jego wykonaniu jest zawsze groźny. Palmeiras pokonał zgodnie z planem Botafogo 1:0 po pięknym golu Klebera. Cruzeiro po mimo wielkiej ilości sytuacji bramkowych przegrało 1:0 z Figueirense. Kapitalną robotę wykonał bramkarz Figue, Wilson który bronił dosłownie wszystko co mógł i kilka wyjął takich piłek, których nie miał prawa obronić. Na dodatek Raposa sama sobie strzeliła gola. Fabio piąstkując piłkę prosto na głowę Marquinhosa Paranę i tak padł gol samobójczy. W Sete Lagoas America Mineiro wygrała z Bahią 2:1 i już o sobie dał znać król strzelców Serie B 2010 Alessandro, który w końcówce zapewnił Coelho zwycięstwo. W ostatnim meczu Fluminense przegrało z Sao Paulo 0:2. Sampa zdobyła dwa piękne gole. Najpierw kapitalnym strzałem pod poprzeczkę popisał się Dagoberto, a potem po indywidualnej akcji gola zdobył Lucas. Poniżej komplet wyników z pierwszej kolejki:
Atletico MG - Atletico PR 3:0
Ceara - Vasco 1:3
Flamengo - Avai 4:0
Santos - Internacional 1:1
Coritiba - Atletico GO 0:1
Figueirense - Cruzeiro 1:0
Gremio - Corinthians 1:2
Palmeiras - Botafogo 1:0
America MG - Bahia 2:1
Fluminense - Sao Paulo 0:2

W sumie w tej kolejce padły 24 gole co daje średnią 2,4 na mecz. Co ciekawe obyło się bez czerwonych kartek, co jest rzadkością w lidze brazylijskiej. Poniżej zamieszczam &quot;11&quot; kolejki wybraną przez portal Globo:
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

W sobotę tuż po zakończeniu finału Ligi Mistrzów zaczynamy 2 kolejkę Brasileirao. W meczach sobotnich najciekawiej zapowiada się starcie Botafogo-Santos ale raczej znowu trener Ramalho wystawi rezerwy więc należy się spodziewać wygranej Bota. Najbardziej wyrównany mecz powinien być w Florianapolis czyli starcie Avai-Atletico MG.
W niedziele mamy kilka ciekawych meczy. Najciekawiej chyba powinno być w Sete Lagoas, gdzie Cruzeiro podejmować będzie Palmeiras. Ja również liczę na emocje w Kurytybie: Atletico PR-Gremio, Salvadorze: Bahia-Flamengo oraz Sao Paulo: Corinthians-Coritiba. W meczach o godzinie 23:30 zobaczymy starcie Vasco-America MG i tutaj już widzę swój typ na to spotkanie ale to w niedziele, gdy poznam pełne składy. Również ciekawe jak teraz ustawi Atletico GO trener PC Gusmao, który pokazał w ostatnią niedzielę, że obrona może być atutem Dragao w tym roku.
Zapraszam do dyskusji
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Internacional - Ceara
Faworytem są gospodarze ,drużyna u siebie ciężka do pokonania dobra defensywa ,taktycznie jedna z lepszych jak nie najlepsza w Brasileiro ,zagrają dziś z Cearą która odpadła z CDB ostatnio goście słaba forma ,na pewno nie rzucą się do ataku będą próbowali swoich sił w kontrach i stałych fragmentach gry ,ale jakoś nie widzę innej możliwości niż wygrana Internacionalu przemawia za nimi niemal wszystko własny stadion,piłkarze ,ostatnia dyspozycja .Liczę na Damião.
Typ:
Internacional win 1.40 betsafe ⛔
potem jeszcze coś skrobnę.;)
edit
Inter kompletnie zawiódł mnie:-(
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Internacional vs. Ceará typ: Internacional (H 0-1) @ 1.85 ⛔
Granie tutaj na czystą jedynkę w ogóle nie wydaję mi się być opłacalne dlatego coś innego na to spotkanie. Spotkanie na Estádio José Pinheiro Borba musi mieć wręcz jednego zwycięzce który już w tym sezonie sporo stracił ,odpadając w CL z Peñarolem w ćwierćfinale tych rozgrywek. W Gaucho Inter dopiero po karnych wygrał z Grêmio a teraz czas na powrót na ligowe podwórko. W pierwszym meczu remis z Santosem jak najbardziej trzeba zaliczyć na plus przecież wiadomo o co rywal walczył a wyjazdowe (1-1) przy ewentualnym dzisiejszym zwycięstwie powinno być udanym początkiem. Bramkę na wagę remisu strzelił Zé Roberto. Falcão trener gospodarzy nie ma dziś do dyspozycji Renan, Cavenaghi (wszedł na boisko w 80-minucie meczu z Santosem ,Rafael Sóbis, Andrezinho, Nei. W porównaniu do tamtego spotkania mamy dziś parę zmian w składzie w obronie nie zobaczymy Juan a w jego miejsce Rodrigo ,w ataku nie zobaczymy Oscara a doświadczonego już A. D&#39;Alessandro (ten rzecz jasna zagra w pomocy. W ataku zaś Leandro Damião będzie wspomagany przez Zé Roberto który został przesunięty do ataku a więc 4-4-2. Ceará na pewno będzie walczyć o utrzymanie o czym świadczy porażka u siebie z Vasco da Gama (1-3) choć trzy bramki stracili w ostatnim kwadransie gry. Ponadto goście odpadli z Pucharu Brazylii ,czyli przepustki do CL z Kurtybą (1-0) na którą wcześniej stawiałem jednak ci wydaję się odpuścili mecz bo wiadomo wygrać puchar a liga jest długa.. Tak czy inaczej to druga porażka z rzędu ekipy Vagner Mancini ,szkoleniowiec nie ma dziś do dyspozycji jedynie Boiadeiro. Teraz o składzie ,po kolei a więc w bramce stracił miejsce Adilson (grał w meczu z Vasco) na rzecz Fernando Henrique ,obrona zupełnie przemeblowana - został tylko prawy obrońca Diego Sacoman a trójka nowych to Vicente - Fabrício oraz Erivélton tak samo jak w ataku nie zobaczymy ani Júnior Pipoca ani Sinho ,zagra 37-letni Iarley oraz rezerwowy z meczu da Gamą Marcelo Nicácio który przypomnę strzelił 16-bramek w rozgrywkach stanowych choć z drugiej strony żadna tam konkurencja nie była. Ogólnie rzecz biorąc wszystko dziś za Internacionalem który powinien sięgnąć po komplet punktów.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No to zaczynamy analizowanie sobotnich spotkań Brasileirao. Na pierwszy ogień idzie mecz:
VS

Faworytem tej potyczki są gracze Botafogo, którzy po bardzo słabym pierwszym meczu muszą pokonać Santos, by odkupić swoje winy. Santos dzisiaj po raz kolejny wystawia rezerwy, gdyż trener Ramalho chce dać odpocząć swoim graczom przed rewanżem w Copa Libertadores. Wobec tego nie zobaczymy dzisiaj: Neymara, Elano, Ze Eduardo, Arouki, Edu Draceny, Rafaela, Durvala czy Leo. Ponadto kontuzjowani są Ganso i Jonathan. Dzisiaj mamy wielu graczy, którzy w normalnych okolicznościach pewnie nawet nie zmieściliby się do meczowej kadry jak napastnik Tiago Alves, który tydzień temu z Interem wywalczył rzut karny, czy Rodrigo Possebon. Botafogo też nie jest w jakiejś kapitalnej sytuacji kadrowej, gdyż dzisiaj trener Caio Junior nie ma do dyspozycji 4 graczy, którzy pewnie by zaczęli od początku. Najbardziej ucierpiał atak, bo znowu pauzują Herrera i Loco Abreu. W pomocy zabraknie Arevalo Riosa, który dostał powołanie z kadry Urugwaju. W obronie brakuję tylko Lucasa ale myślę, że to nie jest aż tak istotne osłabienie jak brak pozostałej trójki. Jednak jest jeden zysk wobec tych strat. W środę został przyklepany transfer Elkesona z Vitorii i to powinno być spore wzmocnienie linii ofensywnej Fogao. Również przyszedł Renato, który ostatnio grał w Sevilli ale z tego co wiem zagra dopiero za tydzień najwcześniej. Dzisiejsze składy obu zespołów mocno więc przerzedzone i to niestety najbardziej dostało się liniom ofensywnym więc ja tutaj widzę underowy pojedynek ale liczę na zwycięstwo Botafogo, które gra u siebie i ma chyba więcej dobrych piłkarzy do dyspozycji na to spotkanie. Dla zainteresowanych spotkanie o godzinie 23:30 na antenie Sportklubu, które komentować zapewne będzie największy znawca piłki latynoskiej w Polsce, Bartłomiej Rabij.

Botafogo

Jefferson; Alessandro, Antônio Carlos, Fábio Ferreira e Cortês; Lucas Zen, Marcelo Mattos, Everton e Maicosuel; Elkeson e Alex
Santos
Aranha; Bruno Aguiar, Bruno Rodrigo e Vinícius; Pará, Charles, Possebon, Alan Patrick e Alex Sandro;
Keirrison e Tiago Alves
Moje typy:
Botafogo @ 1,83 Bwin✅1:0
Botafogo DNB @ 1,38✅
Under 2,5 @ 1,91
✅

VS

Mecz Sao Paulo-Figueirense na pierwszy rzut oka wyglądać może, że tutaj gospodarze nie powinni mieć żadnych problemów. Jednak trochę kłopotów kadrowych wśród Sampy sprawia, że sprawa tak różowo nie wygląda. Co prawda wraca Rhodolfo do składu ale dalej nie ma Alexa Silvy, Mirandy, Luisa Fabiano i przede wszystkim Rogerio Ceniego. Dzisiaj w jego miejsce zobaczymy bramkarza Denisa, o którym zbytnio nic nie wiadomo, gdyż okazji na bronienie ma jak na lekarstwo. To może być spory problem dla defensywy gospodarzy. Jednak w ofensywie problemem może być tylko bramkarz Figue, Wilson, który w meczu z Cruzeiro zagrał tak kapitalnie, że wszystkie serwisy brazylijskie wybrały jego do 11 kolejki. Na dodatek goście liczą w tym meczu na Aloisio wychowanka Gremio Porto Alegre, który ostatnio grał w Chapecoense i strzelił 14 goli w rozgrywkach stanowych Santa Catarina. Ja tutaj liczę wobec tych faktów na mecz ze sporą liczbą goli, a zwycięzcy typować nie mam zamiaru, gdyż Sampa za bardzo osłabiona, a Figue pewnie ma chrapkę na kolejną sensację.
São Paulo
Denis; Jean, Xandão, Rhodolfo e Juan; Wellington, Casemiro, Carlinhos e Lucas; Fernandinho e Dagoberto
Figueirense
Wilson; Bruno, João Paulo, Edson Silva e Juninho; Ygor, Túlio, Maicon e Wellington Nem; Reinaldo e Aloísio
Moje typy:
Over 2,5 @ 1,67 Bwin⛔1:0
BTS @ 1,80
⛔

VS

Najbardziej wyrównane starcie powinno odbyć się na Ressacada, gdzie zmierzy się Avai z Atletico Mineiro. Ciężko wskazać faworyta tej potyczki, gdyż obie ekipy są bardzo chimeryczne. W jednym meczu mogą pokonać Cruzeiro, by zaraz przegrać z kimś z drugiej ligi. Avai odpadło z Copa do Brasil w środku tygodnia i jak widziałem w skrótach mogą się cieszyć, że przegrali z Vasco tylko 0:2. Atletico Mineiro wygrało tydzień temu z Atletico PR aż 3:0 i teraz pewnie liczą na kolejne trzy punkty, ale o to może być ciężko, gdyż Avai u siebie jest zespołem, z którym o punkty nie łatwo. Ja ten mecz odpuszczam pod względem typerskim

Avaí

Renan; Cássio, Revson, Gustavo Bastos; Romano, Marcinho Guerreiro, Acleisson, Marquinhos, Julinho; William e Rafael Coelho (Marquinhos Gabriel)
Atlético
Renan Ribeiro; Patric, Réver, Leonardo Silva e Leandro; Fillipe Soutto, Richarlyson, Toró e Giovanni; Magno Alves e Guilherme

VS

Na Beira Rio dojdzie do meczu drużyn, które ostatniego tygodnia do udanych zaliczyć na pewno nie mogą. Inter tydzień temu zremisował z rezerwami Santosu 1:1 co można uznać za sporą niespodziankę. Natomiast Ceara najpierw przegrała w lidze z Vasco 1:3, a w środku tygodnia z Coritiba 1:0 i odpadli z Copa do Brasil. Wobec tego jedni i drudzy na pewno chcą się dzisiaj odbić i pokazać dobry futbol, a przede wszystkim zainkasować jakieś punkty. O ile Inter musi u siebie takie mecze wygrywać, to Ceara z 1 punktu byłaby na pewno zadowolona. Dzisiaj Inter znowu osłabiony. Renan, Cavenaghi, Rafael Sobis, Andrezinho czy Nei to gracze, z których dzisiaj korzystać nie będzie mógł Paulo Roberto Falcao. Z kolei Vagner Mancini obejdzie się dzisiaj bez Boiadero. Moim zdaniem Inter pod wodzą Falcao to nie jest to na co czekali kibice Colorados i jakoś nie zachwyca ich styl grania. Natomiast Ceara dzisiaj przyjedzie po 0:0 i ja się jakoś spodziewam takiego spokojnego meczu, który raczej wygra Inter ale jakiegoś pogromu się nie spodziewam.

Internacional

Lauro; Daniel, Bolívar, Rodrigo e Kleber; Bolatti, Guiñazu, Tinga e D&#39;Alessandro; Zé Roberto e Leandro Damião
Ceará
Fernando Hernrique; Fabrício, Erivelton, Diego Macedo e Vicente; Eusébio, Michel, João Marcos e Geraldo; Marcelo Nicácio e Iarley
Moje typy:
Under 2,5 @ 1,85 Bwin✅0:1
Ceara(+2) @ 1,67✅

Teraz o składzie ,po kolei a więc w bramce stracił miejsce Adilson (grał w meczu z Vasco) na rzecz Fernando Henrique ,obrona zupełnie przemeblowana - został tylko prawy obrońca Diego Sacoman a trójka nowych to Vicente - Fabrício oraz Erivélton tak samo jak w ataku nie zobaczymy ani Júnior Pipoca ani Sinho
No fakt skład przemeblowany ale na dobre, gdyż ci co grali z Vasco to przecież były rezerwy i dlatego nie było Fernando Henrique w bramce, czy też tej reszty, o której piszesz więc zmiany tu praktycznie nie ma tylko powrót normalnego składu.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Swoje analizy zacznę od dwóch spotkań o godzinie 23:30. Na pierwszy ogień idzie mecz Atletico Goianiense-Fluminense. Obie drużyny są w zupełnie odmiennych humorach po pierwszej kolejce. Atletico sensacyjnie wygrało z Coritibą 1:0. W tamtym spotkaniu trener PC Gusmao świetnie ustawił zespół i Coxa nie mogła zbytnio zrobić. Wszyscy pamiętamy jak rok temu ten sam trener prowadził Ceare i wtedy również drużyna mocna nie była ale nastawienie defensywne działało świetnie. Z kolei Fluminense przegrało na inaugurację 0:2 u siebie z Sao Paulo. Nikt w klubie nie jest zadowolony z tegorocznych występów i należy szybko zacząć wygrywać, gdyż w przeciwnym razie ten sezon może być bardzo nie udany. Kibice również powoli tracą cierpliwość ale Fred sam zapowiada przed meczem, że jest gotowy na 200%. Dzisiaj goście właśnie praktycznie bez kłopotów kadrowych, gdyż braki Tarty czy Digao raczej trudno uznać za osłabienia, gdyż obaj nie są podstawowymi graczami zespołu. Dragao z kolei mają trochę więcej problemów. Anailson, Bida i Juninho to są gracze, z których nie może skorzystać trener Gusmao. Cała ta trójka to gracze z większym zacięciem ofensywnym więc trochę na tym ucierpi i tak nie mocna siła ognia gospodarzy. Moim zdaniem tutaj gospodarze raczej zadowolą się remisem z mocniejszym rywalem więc nie zobaczymy jakiegoś wielkiego widowiska, a kurs na under 2,5 jest naprawdę kuszący i aż grzech nie skorzystać.
Atlético
Márcio (Roberto); Adriano, Paulo Henrique (Leonardo), Anderson e Thiago Feltri; Agenor, Pituca, Ramalho e Vitor Júnior (Felipe Brizola); Felipe e Marcão
Fluminense
Ricardo Berna; Mariano, Gum, Leandro Euzébio e Julio Cesar; Edinho, Valencia, Deco e Conca; Matheus Carvalho e Fred
Mój typy:
Under 2,5 @ 2,00 Bet365✅0:1
Under 3,5 @ 1,37 Bwin✅


VS

Na Sao Januario dojdzie do spotkania Vasco-America MG. Obie drużyny w pierwszej kolejce zdobyły komplet punktów ale obecnie obie mają inne cele. Vasco obecnie jest już w finale Copa do Brasil i właśnie na te rozgrywki rzucają wszystkie siły, wobec czego ligę na początku muszą grać rezerwami, a przynajmniej taką decyzję podejmuję trener Ricardo Gomes. Tydzień temu gra ich z Ceara nie powalała na kolana ale dobra końcówka i udało się zdobyć komplet punktów. Dzisiaj widzimy nie ma znowu Diego Souzy, Dede, Alecsandro, Edera Luisa, Felipe. Tak więc widać, że trener ma póki co ligę w dalekim poważaniu. I tutaj właśnie pojawia się szansa dla piłkarzy Americi. Nie ma się co oszukiwać i trzeba powiedzieć to wyraźnie, że Coelho w tym sezonie mają za cel spokojne utrzymanie się w lidze, a po cichu liczą, że uda się zakwalifikować do Copa Sudamericana 2012 na stulecie klubu. Trener Mauro Fernandes również nie może skorzystać z kilku graczy. Nie ma Marcosa Rochy, ale jego jest w stanie zastąpić Sheslon. Poza nim nie ma jeszcze Irenio, Luciano i Micao. Ciekawe, że po raz drugi na ławce ma zacząć Alessandro, który przed tygodniem zapewnił zwycięstwo Americe w starciu z Bahią strzelając gola w 88 minucie. Dzisiaj również liczę, na lepszy występ Fabio Juniora, który we wspomnianym meczu był strasznie nie skuteczny. Moim zdaniem warto tutaj zainwestować jakieś pieniądze na gości, którzy wcale nie stoją tutaj na straconej pozycji. Również nie głupią opcją są zakłady na bramki, których tutaj nie powinno zabraknąć.
Vasco da Gama
Fernando Prass; Fagner, Jomar, Fernando e Márcio Careca; Jumar, Fellipe Bastos, Jéferson e Bernardo; Leandro e Elton
América
Flávio; Sheslon, Anderson, Gabriel e Thiago Carleto;
Dudu, Amaral, Leandro Ferreira e Rodriguinho; Eliandro e Fábio Júnior
Moje typy:
America(+0,5) @ 2,08 Ladbrokes⛔3:0
BTS @ 1,67 Bwin⛔
Over 2,5 @ 1,80✅
America strzeli @ 1,48⛔


VS

Na Arena da Baixada dojdzie do starcia, które według mnie zapowiada się bardzo ciekawie. Obie drużyny zaliczyły na inaugurację wpadkę. O ile Atletico liczyło się, że może mieć ciężko o punkty w Sete Lagoas, to Gremio już raczej myślało o zwycięstwie, aniżeli o porażce. Dzisiaj więc jedni i drudzy będą chcieli zmazać plamę po pierwszej kolejce. Moim zdaniem bliżej tego będą gospodarze, którzy dzisiaj mogą wystawić najmocniejszy skład, gdyż nie ma żadnych zawieszeń, ani kontuzji w ekipie Furacao. Z kolei trener Renato Gaucho nie może skorzystać z: Viniciusa Pacheco, Adilsona, Gabriela, Leandro, Bruno Collaco, Rodolfo i Andre Limy. Poza tym Borges już jest w Santosie praktycznie. Gilson wypożyczoy do Sportu Recife. Ja to spotkanie odpuszczam pod względem typerskim ale jak już to chyba lepiej pograć na Atletico.
Atlético
Renan Rocha; Rômulo, Manoel, Rafael Santos e Paulinho; Deivid, Cleber Santana, Marcelo Oliveira e Paulo Baier; Adaílton e Guerrón
Grêmio
Victor; Mário Fernandes, Saimon, Rafael Marques e Neuton; Fábio Rochemback, Fernando, Lúcio e Douglas; Lins e Júnior Viçosa (Escudero)

Jeśli starczy mi czasu to opiszę pozostałe spotkania.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Cruzeiro vs. Palmeiras
Dosyć ciekawy mecz przed nami ,faworytem są gospodarze z czym się zgadzam ostatnio Cruzeiro obniżyło loty w pierwszej kolejce porażka z Figueirense 1-0 chluby im nie przynosi ale nie wydaję mi się ,że zagrają kolejny mecz tak słabo dalej jest to dobrze zorganizowana drużyna świetnie wyszkolona technicznie ,Palmeiras można powiedzieć że wymęczył z Botafogo 1-0 jest to dobra ekipa ale w dzisiejszym meczu stawiam ich w roli przegranych a to dlatego że Cruzeiro u siebie jak złapie rytm jest nie do zatrzymania ,Palmeiras na wyjazdach gra zachowawczo, do tego mają coś do udowodnienia swoim kibicom piłkarze Cruzeiro .
Typ:

edit
słabo coś
Cruzeiro win 1.90 William Hill⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie na Arena do Jacare w Sete Lagoas. Cruzeiro po ubiegłotygodniowej porażce z Figueirense 1:0 chce zmazać plamę i zdobyć pierwszy komplet punktów. Tydzień temu Raposa była o wiele lepsza od swojego rywala ale świetny mecz w wykonaniu bramkarza gospodarzy - Wilsona sprawił, że Cruzeiro nie strzeliło ani jednego gola, a że mieli pecha i sami sobie wbili jednego to nie udało im się zdobyć żadnego punktu. Dzisiaj trener Cuca nie może skorzystać z dwójki Roger(kontuzja) i Victorino(reprezentacja Urugwaju). Dzisiaj ciekawie wygląda sprawa linii ataku, gdyż Cuca zdecydował się na ustawienie 4-3-3 i obok Wallysona i Thiago Ribeiro, którzy grają w ataku zawsze dochodzi do nich Brandao. A jak dodamy, że Montillo to pomocnik grający niezwykle ofensywnie to mamy bardzo ofensywnie ustawiony zespół Cruzeiro. Palmeiras przed tygodniem wygrał 1:0 z Botafogo i udanie zaczął sezon. Dzisiaj trener Scolari ma kilka problemów kadrowych. Nie ma rozgrywających Valdivii, Lincolna, obrońcy Rivaldo czy też wypożyczonego właśnie z Cruzeiro, Wellingtona Paulisty, któremu nie pozwala grać specjalny zapis w umowie, który mówi, że nie może grać przeciwko swojemu pracodawcy. Ciekawą sprawą jest fakt, że przeciwko Cruzeiro zagra ich były piłkarz Kleber, który na pewno będzie miał kilka okazji i na niego muszą bardzo uważać obrońcy Raposy. Podsumowując zapowiada nam się bardzo ciekawe spotkanie i liczę na kilka goli z obu stron.
Cruzeiro
Fábio; Leandro Guerreiro, Gil, Léo e Gilberto; Marquinhos Paraná, Henrique e Montillo; Wallyson, Thiago Ribeiro e Brandão
Palmeiras
Marcos; Cicinho, Danilo, Thiago Heleno e Gabriel Silva; Márcio Araújo, Marcos Assunção e Patrik; Luan, Kléber e Adriano
Moje typy:
Cruzeiro @ 1,80 Bwin⛔1:1
BTS @ 1,72✅
Over 2,5 @ 1,85⛔


VS

Na Pituacu w Salvadorze zmierzą się beniaminek tegorocznego Brasileirao - Bahia oraz jeden z kandydatów do walki o wysokie miejsca w lidze - Flamengo. Bahia po mimo tego, że jest beniaminkiem i raczej nie daje im się dużych szans na wysokie miejsca to trzeba przyznać, że zbudowali naprawdę ciekawy skład. W ostatnim tygodniu do zespołu dołączyli Ricardinho - były reprezentant Brazylii oraz Carlos Alberto - były gracz Gremio, Vasco czy FC Porto. Jednak tej dwójki dzisiaj jeszcze nie zobaczymy. Poza tym trener Rene Simoes nie może skorzystać z: Marcelo Lomby oraz Camacho(obaj wypożyczeni z Flamengo), a Jancarlos, Nen, Magno, Jones są kontuzjowani. Jak widać strat sporo ale myślę, że nie są to jakoś bardzo ważni gracze w układance trenera Simoesa. W pierwszym meczu Bahia poległa z America MG 2:1 na wyjeździe więc teraz na pewno będą chcieli się pokazać z lepszej strony i zdobyć pierwsze punkty w lidze. Flamengo ligę zaczęło z wysokiego &quot;C&quot; pokonując Avai 4:0. Jednak warto zauważyć, że Fla miało za rywala bardziej rezerwy Avai niż pierwszy zespół. Co ciekawe to zwycięstwo to głównie zasługa drugiej połowy, gdy byli o wiele lepsi od rywala. W pierwszej połowie obrona Flamengo robiła cuda i ciężko wytłumaczyć dlaczego Avai nie zdobyło chociaż jednego gola w tym meczu. Trener Luxemburgo dzisiaj nie skorzysta dalej z Leo Moury. W środku tygodnia na treningu Flamengo doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Willians w jednym ze starć uderzył łokciem w twarz Neguebe i miał w tym meczu nie grać, gdyż trener Luxemburgo był na niego bardzo wkurzony. Sytuacja Williansa w klubie staje się z dnia na dzień jest co raz gorsza, gdyż to już jego trzeci taki występek w tym roku i niedługo może chyba się skończyć przygoda tego gracza z Flamengo. Tak więc ten mecz również może okazać się wielkim widowiskiem i liczę, że tak się stanie i obie drużyny pokażą się z dobrej strony i zobaczymy kilka goli. Co do zwycięzcy to moim zdaniem nie ma co się bawić w typowanie tego, gdyż mecz powinien być na styku.
Bahia
Omar; Marcos, Titi, Danny Morais e Ávine; Hélder, Fahel, Boquita e Lulinha; Jóbson e Souza
Flamengo
Felipe; Galhardo, Welinton, David e Egídio; Willians, Renato, Thiago Neves e Bottinelli; Ronaldinho e Wanderley
Moje typy:
Over 2,5 @ 1,75 Bwin✅3:3
BTS @ 1,55✅
Bahia(+1) @ 1,65✅


VS

Ostatni mecz jaki dzisiaj opiszę to starcie Corinthians-Coritiba. Mecz zapowiadałby się kapitalnie, gdyby nie fakt, że Coxa ma za kilka dni finał Copa do Brasil i dzisiaj trener Marcelo Oliveira zdecydował się oszczędzić swoich najlepszych graczy. Dość powiedzieć, że w porównaniu do meczu z Atletico Goianiense wystąpić w podstawowym składzie ma tylko obrońca Cleiton. Pamiętam, że w meczu z Atletico gracze Coxy kompletnie sobie nie radzili z obroną Dragao. Dzisiaj będzie jeszcze gorzej, bo nie dość, że Coxa gra drugim garniturem to jeszcze Timao ma mocniejszą obronę niż ich rywal z przed tygodnia. Wśród gości najbardziej chyba należy liczyć na Evertona Ribeiro, który przyszedł do Coxy z Corinthiansu właśnie. W poprzednim sezonie był wypożyczony do Sao Caetano i miał świetny sezon w Serie B. Corinthians przed tygodniem wygrali w Porto Alegre z Gremio 1:2. Wtedy to trener Tite zastosował dobrą taktykę i Gremio zbytnio sobie nie mogło poradzić w ofensywie. Warto przypomnieć, że w tamtym spotkaniu Timao dostali karnego z kapelusza, które wykorzystał Chicao. Dzisiaj spodziewam się spokojnego zwycięstwa Corinthiansu, który dzisiaj poza brakiem Ramireza zagra w najsilniejszym składzie i powinien bez problemu ograć rezerwy Coxy.
Corinthians
Julio Cesar; Alessandro, Chicão, Leandro Castán e Fábio Santos; Ralf, Paulinho, Morais e Danilo; Willian e Liedson
Coritiba
Vanderlei; Maranhão, Cleiton, Jeci e Wltinho; Willian (Leandro Donizete), Marcos Paulo, Everton Ribeiro, Tcheco e Everton Costa; Leonardo
Moje typy:
Corinthians @ 1,55 Bwin✅2:1
Coritiba nie strzeli @ 2,30⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No i dobiegła końca kolejka numer 2 na boiskach w Brazylii. W sobotę czasu brazylijskiego odbyły się 4 spotkania. Na początek Botafogo-Santos. Ja liczyłem, że rezerwy Peixe będą chciały się pokazać, a tym czasem poza okazją Keirrisona z początku meczu goście nic nie zagrozili Botafogo. Fogao też nie grali o wiele lepiej i dlatego wygrali tylko 1:0. Ja pochwalę w tym spotkaniu lewego obrońce albo jak ktoś woli lateral gospodarzy - Bruno Cortesa. Chłopak, który jeszcze 2 miesiące temu grał w Nova Iguacu w rozgrywkach Campeonato Carioca teraz radzi sobie całkiem przyzwoicie jak nie powiedzieć dobrze w barwach jednej z największych drużyn w Brazylii. Atletico Mineiro w spotkaniu z Avai pokazało jak się egzekwuję stałe fragmenty gry i to właśnie po nich zdobyli 3 gole, które dały im zwycięstwo. Ceara sensacyjnie pokonała Internacional 0:1 na Beira Rio. Co ciekawe Inter miał wielką przewagę nad rywalem w tym meczu ale ostatecznie to trafienie Iarleya okazało się kluczowe w tym meczu. Posada P.R.Falcao chyba zagrożona powoli zaczyna się robić. Sampa z kolei miała sporo okazji i w ostatniej minucie meczu za sprawą Lucasa wygrała z Figueirense 1:0
W niedziele obejrzeliśmy już trochę więcej bramek. Na Pituacu w Salvadorze można było obejrzeć genialne widowisko jakie stworzyli gracze Bahii i Flamengo. Skończyło się remisem 3:3, a wyróżnić za ten mecz można kilku graczy. W zespole gospodarzy na pewno strzelca dwóch goli Jobsona oraz Lulinhe, który poza golem na 1:0 pokazał wiele ciekawych zagrań w ofensywie. Wśród gości chciałbym pochwalić Rafaela Galhardo, który znakomicie zastępuję na prawej obronie Leo Moure. Ciekawe czy ten reprezentant Brazylii do lat 20 już niedługo zastąpi swojego doświadczonego kolegę na prawej stronie defensywy we Flamengo. Wczoraj każde jego wejście było bardzo groźne, a po jednym z nich Galhardo zaliczył asystę dokładnie podając na nogę Ronaldinho. Na Arena do Baixada mecz taki nie zbyt ciekawy. Na początku meczu bardzo dziwnego samobója strzelił Rafael Santos. Po tym golu Gremio cofnęło się i czekało na rywala. W końcówce to już była kompletna obrona Częstochowy i cudem zwanym Victorem udało się wygrać. Cruzeiro drugi mecz i po raz kolejny bez zwycięstwa. Tym razem głównie za sprawą Anselmo Ramona, który nie potrafił strzelić gola z kilku metrów do pustej bramki oraz nie wykorzystał jeszcze dwóch innych okazji. Corinthians za to pokonał 2:1 Coritibę i świetnie zaczął rozgrywki. Ciekawe czy Timao już teraz pokazują pełnię swoich możliwości czy będą się jeszcze rozkręcać. W meczach o godzinie 23:30 Vasco pokonało Americę MG. Jednak kto oglądał ten wie, że goście spokojnie mogli wywieźć z Rio co najmniej 1 punkt, a jeśli by dobrze nastawili celowniki to również i komplet punktów był w ich zasięgu. Fluminense wygrywa pierwszy mecz w sezonie za sprawą Leandro Euzebio. Poniżej komplet wyników 1 kolejki:

Avai - Atletico MG 1:3
Internacional - Ceara 0:1
Botafogo - Santos 1:0
Sao Paulo - Figueirense 1:0
Cruzeiro - Palmeiras 1:1
Atletico PR - Gremio 0:1
Corinthians - Coritiba 2:1
Bahia - Flamengo 3:3
Vasco - America MG 3:0
Atletico GO - Fluminense 0:1

W sumie padły 23 gole co daje średnią na mecz 2,3 gola. Wynik na pewno nie jest jakiś oszałamiający i po raz drugi zanotowujemy underową kolejkę. Sędziowie pokazali 3 czerwone kartki czyli średnia 0,3 na mecz. I jeszcze kilka innych statystyk. Sędziowie pokazali również 45 żółtych kartek - 4,5 na mecz. Średnia widzów na spotkanie wyniosła 11855 widzów, z czego najwyższą zanotowano na meczu Bahia-Flamengo - 32157, a najniższą na meczu Vasco-America - 2626. I takie dwie indywidualne ciekawostki. Najwięcej przechwytów miał Wellington z Sao Paulo, bo 8, a najwięcej nie celnych podań Avine z Bahii - 12. Poniżej zamieszczam &quot;11&quot; kolejki wybraną jak zwykle przez portal Globo oraz wrzucam najciekawsze filmiki z tej kolejki:

Pudło kolejki w wykonaniu Anselmo Ramona:
http://www.youtube.com/watch?v=S6h0VY64K_8
Gol samobójczy autorstwa Rafaela Santosa:
http://www.youtube.com/watch?v=c7779nL246A
Skrót meczu kolejki moim zdaniem czyli Bahia-Flamengo
http://www.youtube.com/watch?v=uxCgZbHCPNs
Gol kolejki - Luan na 0:1 w meczu Cruzeiro-Palmeiras:
http://www.youtube.com/watch?v=tSyaPn39Nes
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Ledwo co opadły emocje po 2 kolejce Brasileirao, a teraz mamy okres pucharowy, a już w sobotę zaczynamy 3 kolejkę ligową. W sobotę hitem będzie spotkanie Fluminense-Cruzeiro. Jednak należy pamiętać, że zabraknie kilku ważnych graczy w tym spotkaniu. Po stronie Flu nie będzie Freda, a po stronie Cruzeiro zabraknie Victorino, Fabio i Henrique. Cała czwórka będzie na zgrupowaniu reprezentacji swojego kraju. W sobotę w moim odczuciu warto pograć na Cearę, która podejmować będzie Botafogo, które gra kompletny piach na chwilę obecną. Pewniakiem wydaję się być Palmeiras. Z soboty na niedziele mamy mecz beniaminków i ciężko powiedzieć czego się po nim spodziewać. O godzinie 21 w niedziele dojdzie do hitu Flamengo-Corinthians i tutaj bym się wstrzymał od typu, chociaż spróbowałbym jak już X2, gdyż gospodarze bez Thiago Nevesa, a poza tym Flamengo nie jest takie mocne by wystawiać na nich tak niski kurs w starciu z mocnym rywalem. Kurs na Gremio to śmiech moim zdaniem i na pewno na nich nie gram po tym co widziałem w meczach 1 i 2 kolejki. Ciekawe spotkanie powinno być udziałem Americi MG i Internacionalu. Tutaj liczę na gospodarzy. Santos jeśli awansuję do finału CL to pewnie wystawi rezerwy na Avai oraz debiutującego Borgesa. W następną środę zmierzy się Atletico MG z Sao Paulo i to też jest bardzo ciekawe spotkanie.
Zapraszam do dyskusji
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Nie widziałem jeszcze nigdzie informacji na temat składu Santosu na niedzielny mecz, ale na pewno nie zagrają Elano i Neymar (reprezentacja). Finał Copa Libertadores dopiero za dwa tygodnie, więc pewnie Ramalho nie wystawi całkowitych rezerw, chociaż na pewno Peixe odczują brak dwóch najlepszych zawodników.

Reprezentacja Brazylii gra w niedzielę towarzyski mecz z Holandią i Mano Menezes powołał kilku zawodników z ligi. Wklejam wszystkich ligowców, bo Ci zawodnicy poważnie osłabiają swoje zespoły, co pewnie przyda się przy obstawianiu 3 kolejki Brasileirao:

Jefferson (Botafogo), Fabio, Henrique (Cruzeiro), Thiago Neves (Flamengo), Fred (Fluminense), Victor (Gremio), Leandro Damiao (Internacional), Elano, Neymar (Santos), Lucas (Sao Paulo).
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

Trzecia kolejka Brasileirao. Na stadion ie drugoligowej Por tuguesy Estadio do Caninde, Palmeiras, który na tym obiekcie będzie rozgrywał kilka meczy w roli gospodarza zmierzy się z Atletico Paranaense. Verdao po dwóch rozegranych meczach ma na koncie 4 punkty: remis z Cruzeiro 1-1 i zwycięstwo 1-0 z Botafogo. Niestety nie widziałem żadnego z tych meczy ale mam już na dysku mecz z Cruzeiro i za chwilę mam zamiar go obejrzec. W składzie gospodarzy nie widzę osłabień, tylko zastanawiam się dlaczego trener Scolari nie postawił jeszcze na sprowadzonego z Cruzeiro Wellingtona Paulistę. Bardzo lubię grę tego zawodnika i myślę że dałoby radę wcisnąć go do podstawowej jedenastki. Z drugiej strony Atletico PR, ubiegłoroczna rewelacja rozgrywek Serie A. W tym roku narazie bez punktu czy strzelonej bramki (porażki z Atletico Mineiro 0-3 i Gremio 0-1). Przed sezonem kilka ważnych osłabień w osobach Bruno Mineiro, Rhodolfo czy bramkarza Neto. Mogą nawet walczyć o utrzymanie, choć według mnie spokojnie utrzymają ligowy byt. Ale w spotkaniu z Palmeiras nie powinni miec wiele do powiedzenia i dlatego zamierzam postawić na zespół z Sao Paulo.
Palmeiras: Marcos, Cicinho (João Vitor), Danilo, Thiago Heleno e Gabriel Silva; Márcio Araújo, Marcos Assunção, Patrik e Luan; Adriano e Kleber
Atletico: Márcio; Rômulo, Manoel, Rafael Santos e Paulinho; Deivid, Cleber Santana (Marcelo Oliveira), Marcelo Oliveira (Branquinho, Madson ou Héverton) e Paulo Baier, Adaílton e Nieto.
Palmeiras @ 1,6 ✅ 1-0
Palmeiras over 1,5 @ 1,8
⛔
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
FLUMINENSE - CRUZEIRO
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,65 William Hill✅2:1
Cruzeiro poniżej oczekiwań rozpoczeło rozgrywki Brasileiro. Najpierw porażka z Figueirense 0:1. W meczu mieli wiele okazji lecz bramkarz Wilson świetnie bronił. Tydzień temu remis z Palmeiras 1:1 . Dzisiaj Raposa bez bramkarza Fabio, którego powołał Mano Menezes. Zastąpi go Rafael.
Fluminense również nie najlepiej zainaugurowało rozgrywki, porazka 0:2 z Sao Paulo i wymęczona wygrana 1:0 z Atl.Goianense. Dziisaj ich skład uszczuplony o Freda, który równiez jest na kadrze.
Tak sobie myślę, że może być dzisiaj wymiana ciosów z obu stron.
Analiza krótka bo nie ma czasu na więcej. Ode mnie taka propozycja na dzisiaj ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Ode mnie również kilka słów o meczu Palmeiras-Atletico PR. Faworytem są gospodarze, którzy w dwóch pierwszych kolejkach pokazali się z dobrej strony. Najpierw zwycięstwo z Botafogo 1:0 gdzie dominowali, a tydzień temu podobno dobrze grali przeciwko Cruzeiro i remis 1:1. Atletico z kolei najpierw dostało lanie od swojego imiennika z Belo Horizonte, a tydzień temu polegli u siebie z Gremio ale jakoś dobrze nie wypadli. Dzisiaj widzę zmiana w bramce Atletico i zamiast Renana Rochy będzie bronić Marcio. Analiz może i krótka ale sił nie mam zbytnio, gdyż wczorajsza impreza dała mi się we znaki...
Moje typy:
Palmeiras @ 1,60 Bwin✅
Atletico PR nie strzeli @ 2,10
✅

VS

Ceara u siebie podejmować będzie Botafogo. Obie drużyny do tej pory po 3 punkty. Jednak Botafogo zagrało dwa słabe mecze, tylko że tydzień temu mieli farta napotykając rezerwy Santosu i zgarnęli całą pulę. Ceara zagrała dobry mecz z Vasco i przegrała oraz słaby z Interem, który co ciekawe wygrali... Dzisiaj Botafogo na dodatek mocno osłabione. Nie ma Jeffersona w bramce, a to już ogromna strata. Poza nim nie ma Bruno Tiago, Loco Abreu, Arevalo Riosa i Lucasa. Tak więc moim zdaniem Ceara, która całkiem nieźle się prezentuję w tym roku i u siebie jest w stanie dobrze grać, jest faworytem dzisiejszego spotkania. Jakoś na razie trener Caio Junior nic nie zrobił w Botafogo i jeśli się nic nie zmieni to niedługo możemy mieć kolejnego szkoleniowca w tym roku w Fogao.
Ceará
Fernando Henrique; Murilo, Fabrício, Erivélton e Vicente; Michel, João Marcos, Geraldo e Iarley; Osvaldo e Marcelo Nicácio
Botafogo
Renan; Alessandro, Antônio Carlos, Fábio Ferreira e Cortês; Marcelo Mattos, Lucas Zen, Elkeson, Maicosuel e Everton; Herrera
Moje typy:
Ceara @ 2,10 Bwin⛔
Under 2,5 @ 1,70⛔
Botafogo under 1,5 @ 1,33⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Zaczynamy dzisiejsze analizowanie od hitu na Engenhao. Dwa najpopularniejsze kluby w Brazylii czyli starcie Flamengo-Corinthians. Nie dość, że jest to klasyk, to dla kibiców Flamengo będzie miało miejsce jeszcze jedno wielkie wydarzenie. Dejan Petkovic kończy dzisiaj swoją karierę i z tej okazji otrzyma 45 minut na pokazanie się po raz ostatni. Ten 38-letni Serb rozegrał w barwach Flamengo 197 spotkan i strzelił aż 57. Jest chyba najdłużej grającym w Brazylii obcokrajowcem. Łącznie rozegrał we wszystkich klubach w kraju kawy(Vitoria, Flamengo, Vasco, Fluminense, Goias, Santos i Atletico Mineiro)473 spotkania i strzelił w nich 169 goli. W przeszłości grał również w barwach Realu Madryt. No ale wracamy do samego spotkania. Obie drużyny jak na razie całkiem dobrze rozpoczęły swoje zmagania w Brasileirao. Flamengo po wysokiej wygranej z Avai 4:0 zremisowało z Bahią na wyjeździe 3:3 ale mają co żałować, gdyż stracili zwycięstwo w samej końcówce grając w przewadze. Corinthians odniósł zaś dwie wygrane 2:1. Najpierw nad Gremio, a ostatnio ograli rezerwy Coritiby. Dzisiaj Flamengo jak widzę osłabione brakiem ich najlepszego obecnie zawodnika Thiago Nevesa(reprezentacja Brazylii). Ronaldinho zaczyna strzelać więc może stanie się wreszcie tym najważniejszym ogniwem w zespole Luxemburgo. Pamiętać też należy, że rywale jakich miało Flamengo też nie należy uznawać za tuzy więc te wyniki póki co niewiele znaczą. Na prawą obronę wraca Leo Moura i niestety na ławkę idzie Galhardo. Goście dzisiaj bez Alessandro na prawej obronie i to właśnie tam może być największy ich problem. Ciekawe czy Weldinho jest w stanie godnie zastąpić Alessandro. Moim zdaniem bukmacherzy strasznie nie doceniają gości, którzy przecież są jednym z kandydatów do mistrzostwa. Flamengo dzisiaj nie ma T.Nevesa, a Petkovic długo już nie grał na takim poziomie więc jego gra nie będzie wzmocnieniem dla zespołu. Chyba warto pograć w stronę gości.
Flamengo
Felipe; Leonardo Moura, David, Wellinton e Egídio; Williams, Renato, Petkovic e Bottinelli; Wanderley e Ronaldinho Gaúcho

Corinthians

Júlio César; Weldinho, Chicão, Leandro Castán e Fábio Santos; Ralf, Paulinho e Danilo; William, Jorge Henrique e Liedson
Moje typy:
Corinthians DNB @ 2,60 Bwin 1:1
Corinthians(+1) @ 1,80✅
BTS @ 1,65✅


VS

Niemniej ciekawie niż spotkanie Fla-Corinthians zapowiada się mecz Gremio-Bahia. Gremio po dwóch spotkaniach ma 3 punkty i patrząc przez pryzmat ich gry, to wyni co najmniej zadowalający, gdyż drużyna Renato Gaucho nie zachwyca. Dzisiaj zabraknie w bramce Gremio bramkarza Victora, który obecnie przebywa na kadrze. Kontuzjowani są Rodolfo, Adilson i Andre Lima. Czyli można rzec, że w każdej formacji brakuję po jednym ważnym zawodniku. Na dodatek klub się pozbył Borgesa, który odszedł do Santosu. Moim zdaniem spora głupota, bo obecnie Gremio ma spory problem ze zdobywaniem bramek. Dość powiedzieć, że w tym sezonie zdobyli 2 gole, z czego jeden z karnego, a drugi to samobój ich rywali. Znowu ma nie być Gabriela na prawej obronie, a Mario Fernandes to nie jest odpowiedni człowiek w to miejsce. Możliwy jest dzisiaj debiut Marquinhosa, który nie dawno przyszedł z Avai, gdzie był wiodącą postacią. Jeszcze trochę trzeba poczekać na debiut Mirallesa i Gilberto Silvy, gdyż oni przyszli z klubów zagranicznych, a okienko zostanie otwarte, gdzieś w połowie rozgrywek jak się nie myle. Bahia to na razie widowiskowo grający zespoł, a przynajmniej można powiedzieć, że ich mecze nie są nudne. Najpierw porażka 1:2 z Americą Mineiro na wyjeździe, a przed tygodniem remis 3:3 z Flamengo po kapitalnym meczu i popisie Jobsona. To właśnie na niego najbardziej liczy trener Rene Simoes oraz kibice Bahii, gdyż pokazał, że jest wartościowym graczem. Jeszcze chyba nie w tym spotkaniu mają debiutować Carlos Alberto i Ricardinho, czyli dwa nowe nabytki Bahii. Trzeba przyznać, że ten zespół pozbierał zawodników, których nie chciano w innych klubach i stworzyli naprawdę ciekawy zespół. W porównaniu do ostatniego meczu w bramce pojawi się Marcelo Lomba, a do pomocy wraca Camacho. Obaj nie mogli grać z Flamengo, gdyż są wypożyczeni właśnie z tego klubu. Zabraknie natomiast Heldera, który dostał przed tygodniem czerwoną kartkę. W moim odczuciu kursy jakie wystawili tutaj bumkacherzy są trochę dziwne, gdyż obie drużyny nie są od siebie aż tak oddalone poziomem, by serwować nam 1,40 na Gremio. Uważam, że to może być wyrównane spotkanie, chociaż jako kibic Gremio, chce by to gospodarze byli górą ale wiem, że będzie to trudne zadanie.
Grêmio
Marcelo Grohe; Mário Fernandes, Saimon, Rafael Marques e Neuton; Fernando, Rochemback, Lúcio e Douglas; Lins e Júnior Viçosa
Bahia
Marcelo Lomba; Gabriel, Danny Morais, Titi e Ávine; Marcone, Fahel, Camacho e Lulinha; Souza e Jobson
Moje typy:
Bahia(+2) @ 1,65 Bwin⛔2:0
Bahia(+1) @ 2,75⛔
Bahia strzeli @ 1,62⛔


VS

Na stadionie Morenao dojdzie do spotkania beniaminka - America Mineiro, z jednym z kandydatów do tytułu - Internacional Porto Alegre. Niby faworytem są goście ale według mnie tak nie jest i to postaram wam się pokazać w tej analizie. Dzisiaj Internacional wystąpi bez swojej największej gwiazdy czyli Leandro Damiao. Ten napastnik jest obecnie na zgrupowaniu kadry Brazylii. Również zabraknie drugiego podstawowego napastnika czyli Rafaela Sobisa(kontuzja). Dzisiaj przeciwko Polsce wystąpi w barwach Argentyny - Bolatti czyli nie ma kolejnego ważnego gracza. W ataku moim zdaniem kompletna pustka, gdyż Ze Roberto pokazał już z Santosem jak się marnuję okazję, a Cavanaghi dla mnie nigdy mocnym napastnikiem nie był. W ogóle za panowania Paulo Roberto Falcao, Internacional nie gra nic. Po prostu nie da się ich oglądać, gdyż ten zespół to kompletnie inny Inter, aniżeli ten, który wygrywał rok temu Copa Libertadores, po mimo tego, że skład podobny. America po dwóch spotkaniach ma 3 punkty ale na pewno mogą być nie do końa zadowoleni z tego dorobku. Wygrana z Bahią w moim odczuciu zasłużona - 2:1. A porażka 3:0 z Vasco kompletnie nie oddaję tego co się działo na boisku. Tyle okazji, co gracze Americi zepsuli to głowa mała. Sam Alessandro po wejści na boisko w ciągu 5 minut miał dwie dobre okazje. Jakoś na razie Fabio Junior razi straszną nieskutecznością i dobrze by było, gdyby szybko się przełamał. Dzisiaj w barwach Americi nie pojawią się Micao i Dudu - obaj zawieszeni za kartki. Do składu za to wraca na prawą obronę Marcos Rocha i to będzie spore wzmocnienie, gdyż Sheslon nie jest w stanie dać tyle zespołowi, co wspomniany Rocha. W moim odczuciu będzie to wyrównane spotkanie więc taki kurs na Americą jest dla mnie nie zrozumiały i dlatego postanawiam na nich pograć po raz kolejny.
América
Flávio; Marcos Rocha, Anderson, Gabriel e Carleto; Glauber, Leandro Ferreira, Amaral e Rodriguinho; Eliandro e Fábio Júnior
Internacional
Renan; Nei, Bolívar, Rodrigo e Juan; Guiñazu, Tinga, D’Alessandro e Oscar; Zé Roberto e Cavenaghi
Moje typy:
America(+1) @ 1,80 Bwin⛔2:4
America strzeli @ 1,42✅


VS

Santos dzisiaj na Vila Belmiro podejmuję Avai. Obie drużyny w kompletnie innych nastrojach. Santos ostatnio awansował do finału Copa Libertadores więc w klubie wszyscy zadowoleni. Jednak skoro finał dopiero za 10 dni, więc trzeba się zająć trochę ligą, gdyż 1 punkt po dwóch meczach to trochę mało. Avai z kolei nie dość, że odpadli z Copa do Brasil, to ligę zaczęli tragicznie. 0:4 z Flamengo i 1:3 z Atletico Mineiro to wyniki fatalne. Na dodatek odszedł do Gremio, Marquinhos, który wiele dla nich znaczył. Na dodatek ostatnio odszedł bramkarz Renan do Corinthiansu, a przecież już był powoływany do reprezentacji Brazylii. Jego miejsce w bramce powinien zająć bramkarz Aleksander, który w tym roku grał w reprezentacji U20. Myślę, że to nie jest jeszcze taki poziom jak Renan ale widać, że mają w Avai rękę do młodych bramkarzy ostatnio. Ciekawe jak wypadnie jego występ. Dzisiaj Avai poza tym bez: Diogo Orlando, Arthuro, Batisty i Giana. Jak widać ich zespół trochę osłabiony i ciężko będzie o dobry rezultat. Santos dzisiaj bez kilku swoich ważnych graczy, jednak tutaj rezerwa to inna bajka. Nie ma Elano, Neymara(reprezentacja) oraz Ganso, Leo i Jonathana(kontuzję). Dzisiaj ważnym wydarzeniem dla Santosu będzie debiut w ataku Borgesa. Ten napastnik ma być rozwiązaniem problemów z atakiem jeśli idzie o ligę, gdyż w Copa Libertadores już nie zagra, gdyż grał tam jak był jeszcze w Gremio. Może ostatni gol pomoże Ze Eduardo się odblokować i zacząć grać tak jak potrafi i przede wszystkim strzelać gola za golem. W ogóle dzisiaj Santos gra praktycznie najmocniejszym składem, a to zwiastuję nam, że Avai dzisiaj pozostanie raczej bez punktów i będą kolejną obok Atletico PR i być może Coritiby drużyną bez punktów po trzech meczach.
Santos
Rafael; Pará, Edu Dracena, Durval e Alex Sandro; Adriano, Arouca, Danilo e Alan Patrick; Borges e Zé Eduardo
Avai
Aleksander; Gustavo Bastos, Bruno, Cassio; George Lucas, Marcinho Guerreiro, Estrada, Fabiano, Julinho; Marquinhos Gabriel, William

Moje typy:
Santos @ 1,70 Bwin✅3:1
Santos over 1,5 @ 1,72✅
Avai nie strzeli @ 2,60⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
SANTOS - AVAI
Typ : Santos @ 1,719 Pinnacle✅3:1
Wyżej padło pytanie o przewidywany skład Santosu na dzisiejszy mecz, zatem Ramalho przewiduje takie oto ustawienie :
SANTOS : Rafael- Pará, Edu Dracena, Durval , Alex Sandro- Adriano, Arouca, Danilo , Alan Patrick- Borges , Zé Eduardo.
Tak jak kacmon wspomniał Neymar i Elano na reprezentacji przebywają. Zadebiutować ma Borges. Skład niczemu sobie, jeżeli mądrze zagrają w defensywie jak to ostatnio bywało to z przodu też coś mogą wturlać jak na moje. A pierwsza wygrana w Brasileiro przyda się bo już za tydzień finał CL a potem rewanż więc z dwie następne kolejki ligowe też potraktują bardziej ulgowo więc dzisiaj wygrywają mimo iż bez Neymara;)
Avai póki co zdecydowanie poniżej oczekiwań, odpadli z Copa Do Brasil i zatracili całkiem forme. 3 porażki z rzędu mają.
-------------------------
VS
FLAMENGO - CORINTHIANS
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,95 William Hill✅1:1
Z punktu widzenia marketingowego najciekawiej zapowiada się dzisiaj mecz Flamengo - Corinthians. ALe czy piłkarsko też nie zawiedzie oczekiwań to ciężko powiedzieć. Warto powiedzieć, że będzie to ostatni mecz dla Dejana Petkovica w barwach Flamengo. Ogromnym osłabieniem jest brak Thiago Nevesa na ten mecz dla Fla. Przebywa on na reperezentacji.
Mnie bardziej ten mecz kojarzy się z underem,raz że właśnie zabraknie Thiago Nevesa. Dwa, że oba zespoły już maja po dwa overy w tym sezonie. Starcie prestiżowe i
VS
AMERICA MG - INTERNACIONAL
Typ : Oba strzelą ?TAK @ 1,70 William Hill ✅2:4
Internacional gra fatalnie poprostu pod wodzą Falcao. America gra na fantazji tak bym to rzekł. Świadczą o tym chociażby wyniki w rozgrywkach stanowych gdzie notowai wyniki po 3:2 4:1 itp. Internacional dzisiaj z Cavenaghim w ataku bo Leandro Damiao na kadrze, podobnie jak Bolatti. Americe przed własną publicznościa stać na trafienie a nawet może na jakiś pkt ? Inter po porażce u siebie z Cearą ma coś do udowodnienia. Jeżeli się odkryją to może fajny mecz się zrobić stąd upatruje jakiegoś bts własnie w tym spotkaniu.
Ode mnie takie propozycje na dzisiaj, coś z tego zagram ;)
Powodzenia! :cool:
Zapraszam do dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Z większością powyższych typów się zgadzam, ale co do undera w meczu Flamengo-Corinthians nie jestem przekonany. Wydaje mi się że będzie to otwarty mecz, podobny do wczorajszego Fluminense-Cruzeiro. Widziałem popis Flamengo w meczu z Avai i bardzo dobrą grę Ronaldinho i czuję w tym meczu kilka bramek, zwłaszcza że Flamengo w dwóch meczach Serie A strzeliło aż 7 bramek, co jest najlepszym wynikiem w lidze. Co prawda nie ma Thiago Nevesa, ale i bez niego ofensywa drużyny Flamengo jest duża. A i Timao strzelili po dwa gole Gremio i Coritibie, uważanej przed sezonem za czarnego konia rozgrywek. Zatem liczę na dobry i szybki mecz z kilkoma bramkami.
Kompletnie nie mam natomiast pomysłu na mecz Santos-Avai. Santos w dośc eksperymentalnym składzie z nie bardzo doświadczonym Adriano w pomocy, ale za to z nowym nabytkiem Borgesem i Ze Eduardo. Jednak myślę że do jakiegoś dubelka 1DNB można doda ć , bo Avai raczej będzie dążyło do remisu niż żeby atokowa ć , odsłoni ć się i dosta ć kolejny worek bramek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom