>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro Serie A 2011 - maj i czerwiec

Status
Zamknięty.
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Co do derbów Belo Horizonte w zupełności zgadzam się z kapsztim: duże prawdopodobieństwo overa, zważywszy na to że obie drużyny nie najlepiej zaczęły rozgrywki i w spotkaniu derbowym będą chciały udowodnić że miejsca na dole tabeli ich nie interesują. W szczególności Cruzeiro, które w 4 meczach zdobyło tylko 2 punkty będzie walczyć o jak najlepszy wynik tak, żeby już na początku sezonu nie stracić szans przynajmniej na miejsce w CL. America także potrafi rozegrac bardzo ładne akcje, dlatego w tym meczu skuszę się na BTS.
W meczu Fluminense-Bahia ja jednak jestem skłonny zagrac na Flu -1. Powodem jest sytuacja podobna do tej Cruzeiro. Flu ma trochę lepiej bo mają 6 punktów ale mistrz kraju będzie chciał na pewno obronić tytuł. Mecz z Bahią będzie dobrą okazją do zdobycia 3 punktów i zmiany miejsca w tabeli na wyższe. Bahia w ostatnią niedzielę zremisowała u siebie 1-1 z Atletico MG. Jednak ich gra mnie nie zachwyciła. Dość powolne rozgrywanie akcji to na Flu na pewno nie wystarczy. A tak jak wspomniał poprzednik w przodzie Fluminense zobaczymy trójkę bardzo dobrych zawodników: Fred, Rafael Moura i Ciro, więc o stworzone okazje jestem spokojny, tylko problem żeby je wykorzystać. Jeżeli Flu zagra na swoim normalnym poziomie to spokojnie powinni to wygrać.
America-Cruzeiro BTS @ 1,88 ✅ 1-1
Flu over 1,5 @ 1,48 ⛔ 0-1
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
ATLETICO MINEIRO -ATLETICO GOIANENSE
Typ : Atletico MG @ 1,67 Betsson⛔2:2
W dzisiejszym meczu Dorival Junior nie może skorzystać z :
Wesley (lesionado) ,Marquinhos Cambalhota (lesionado) ,Fillipe Soutto (lesionado) ,Richarlyson (lesionado) , Patric (lesionado).
Od początku ma wystąpic Daniel Carvalho. Póki co Atletico nie gra źle, mają dwie wygrane na koncie, remis i porażke z Sao Paulo.
Ich rywale z Goianense na koncie dwie wygrane i dwie porażki. Braków większych nie ma. Od początku jestem zdania, że AtlGO walczyć będzie o utrzymanie. Ekipa Dorivala gra ładnie dla oka, ofensywnie. Widać, że są w formie, w ostatnim meczu z Bahią skończyło się 1:1, ale sytuacji było mnóstwo. Dla mnie to oni są faworytrem dzisiejszego starcia.
VS
PALMEIRAS - AVAI
Typ : Powyżej 2,5gola @ 1,75 Betsson ✅5:0
Avai ma dziurawą defensywe, świadczą o tym kolejne mecze tegorocznego sezonu Brasileirao. 12 goli straconych w 4 kolejkach. Faworytem tego spotkania jest Palmeiras, ale ja jakoś po takim kursie nie jestem zdecydowany grać.
Patrzę w h2h to pada mnóstwo bramek. W zeszłym sezonie chociażby :
PalmeirasAvai Florianopolis4:1
Avai FlorianopolisPalmeiras4:2
Sezon wcześniej również remis 2:2 i wygrana Palmerias 3:0. W dzisiejszym meczu Scolari nie ma do dyspozycji Tingi, Valdivii i Gabriela Silvy.

Analizy marne, ale brak mi weny na szersze opisywanie;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X
Sampa od początku sezonu w gazie. 4 mecze i komplet zwycięstw. Może nie wszystkie były przekonywujące tak jak to ostatnie z Gremio, gdzie byli o klasę lepsi od rywali ale ważne że na koncie znajduje się 12 punktów. Wyniki Ceary są dla mnie dość dziwne: tam gdzie mieli powalczyć o punkty (Atletico GO, Coritiba) przegrywali, a w meczach gdzie nie byli faworytami wywozili zwycięstwo (Inter) i remis (Botafogo). Chyba potrafią spiąć się na spotkania z wyżej notowanymi rywalami. Tak będzie również dzisiaj bo na Estadio Presidente Vargas przyjeżdża lider tabeli.
A lider ten przyjedzie znacząco osłabiony brakiem głównego dowodzącego zespołu Dagoberto. Trener Carpegiani miał zamiar wystawić ten sam skład co w wygranym meczu z Gremio, ale napastnika gości rozbolał brzuch i nie będzie mógł wystąpić w spotkaniu. Zastąpi go 20-letni Henrique. To że nie ma Dagoberto nie znaczy że Sampa nie będzie w stanie rozgrywać ładnych akcji. Na pewno więcej odpowiedzialności weźmie na siebie Lucas, który ostatnio jest w świetnej formie, a to w jaki sposób rozmontowywał obronę Gremio zasługuje na podziw. Nadal niedysponowani są Fernandinho, Rhodolfo, Miranda i Luis Fabiano.
W zespole gospodarzy jedynym poważnym osłabieniem jest nieobecność obrońcy Fabricio, który od dwóch lat jest pewniakiem w defensywie Ceary. W meczu nie zagra jeszcze nowy nabytek Juliano Belletti, były zawodnik Chelsea, Barcelony i … Sao Paulo, a ostatnio gracz Fluminense.
Mam nadzieję na podtrzymanie zwycięskiej serii i kolejne 3 punkty na koncie Świętych.

Ceara: Fernando Henrique, Diego Macedo, Erivélton, Diego Sacoman e Vicente, Eusébio, Heleno, João Marcos e Thiago Humberto; Osvaldo e Harley
Sao Paulo: Rogério Ceni, Jean, Xandão, Luiz Eduardo e Juan; Casemiro, Rodrigo Souto, Wellington e Lucas; Marlos e Henrique

Sao Paulo @ 2,1 bwin ✅ 0-2

X
Atletico Mineiro po dwóch zwycięstwach na starcie sezonu w następnych dwóch zdobyło tylko 1 punkt. Najpierw po wyrównanym meczu przegrali z Sao Paulo 0-1 a następnie w końcowej fazie meczu uratowali remis w spotkaniu z Bahią. W obu tych meczach nie zagrali źle jednak dobra gra defensywna przeciwników nie pozwalała im na strzelenie więcej bramek (chodzi mi tu głównie o mecz z Bahią bo w meczu z Sampą mieli dużo pecha: chyba 2 poprzeczki i słupek zanotowali strzelając na bramkę Drogerio Cennego). Natomiast Atletico ze stanu Goias w ubiegłą niedzielę zaskakująco łatwo poradziło sobie przed własną publicznością z Cearą pokonując rywali 4-1 i odniosło drugie zwycięstwo w lidze. Dragao przed rozpoczęciem rozgrywek według wielu mieli się bronic przed spadkiem a po dwóch kolejkach mają 6 punktów - tylko jeden mniej niż ich dzisiejszy przeciwnik - co jest całkiem przyzwoitym wynikiem.
Gospodarze dziś dość poważnie osłabieni: nie zagrają pomocnicy Richalryson i Fillipe Soutto. W ich miejsce wyjdą prawdopodobnie Serginho i Gilberto. W obronie nie zagra Patric, który zostanie zastąpiony przez Rogera. Na boisko nie wyjdą także Wesley i Marquinhos ale i tak nie znaleźliby się w meczowej jedenastce. Trener Paulo Cesar Gusmao będzie miał dziś do dyspozycji wszystkich swoich zawodników.
Myślę że Galo poradzą sobie dziś ze Smokami jednak ci drudzy powinni strzelić przynajmniej jedną bramkę.

Atletico MG: Renan Ribeiro; Roger, Réver, Leonardo Silva e Leandro; Gilberto, Serginho, Giovanni Augusto e Daniel Carvalho; Magno Alves e Guilherme.
Atletico GO: Márcio; Adriano, Gilson, Anderson e Thiago Feltri; Agenor, Pituca, Bida e Vitor Júnior; Anselmo e Marcão.

Atletico MG @ 1,6 ⛔ 2-2
BTS @ 1,67 ✅
over 2,5 @ 1,72 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Co do meczu Atletico Mineiro-Atletico Goianiense to jakoś nie jestem tak do końca przekonany do zwycięstwa gospodarzy. Nie wiem czemu ale coś Atletico MG mi się nie do końca podobało w starciu z Bahią i jakoś wole odpuścić taki kurs.
Również odpuszczam meczu Ceara-Sao Paulo. Niby Sampa jest o wiele lepsza i w starciu z Gremio oglądało ich się z wielką przyjemnością ale jednak jakoś brak Dagoberto oraz fakt, że Ceara potrafi się spiąć na mocne ekipy sprawia, że odpuszczam gości. Poza tym wiadomo, że kibice Ceary potrafią zrobić piekło gościom, więc tutaj dla mnie No Bet.
Niby wielki faworytem jest Palmeiras w swoim spotkaniu ale pamiętajmy, że Avai kiedyś musi zacząć punkty zdobywać. A dzisiaj na dodatek goście po raz pierwszy pod wodzą trenera Alexandre Gallo to jak wiadomo może zadziałać i coś mogą ugrać w Sao Paulo.
Derbów Rio de Janero wole nie tykać, gdyż ciężko powiedzieć czego się spodziewać po obu ekipach. Jakoś tak do tej pory i Flamengo i Botafogo grają dziwnie. Jeśli już to wziąłbym tutaj X2, gdyż obie drużyny mniej więcej na podobnym poziomie, a kurs na gości wysoki. Również odpuszczam meczu Figueirense-Atletico PR. Na dobrą sprawę obu drużyn w całym spotkaniu nie oglądałem, poza meczem Atletico-Gremio. Więc tutaj też wole nie typować. Dwa spotkania jakie opiszę to mecze z udziałem drużyn ze stanu Rio Grande do Sul.
VS

Dla mnie jest to bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie. Gremio musi zacząć grać porządnie, a Vasco ma luz, gdyż awans do CL już mają. Dzisiaj Gremio spośród trzech formacji w polu tylko jedną ma na dobrym poziomie. W obronie na środku młody Saimon i Mario Fernandes do którego nigdy zaufania nie miałem zbyt dużego. Na bokach obrony Gabriel i Neuton, których już można obdarzyć zaufaniem. Pomoc jak zwykle mocna więc tutaj problemów być nie powinno. W ataku Junior Vicosa, który coś tam strzela i Lins, który jak dla mnie jest nie porozumieniem, gdyż widać, że przeskok z Serie C o dwie klasy daje się we znaki. Niestety sprzedaż Borgesa to była największa głupota Gremio jaką mogli zrobić. Najlepszy napastnik odchodzi, w czasie gdy kilku graczy tej formacji jest kontuzjowanych. Po drugiej stronie mamy Vasco. Dzisiaj trener Ricardo Gomesa ma do dyspozycji najmocniejszy skład praktycznie. Atak Eder Luis i Alecsandro powinien zrobić swoje i coś ustrzelić. W pomocy ciekaw jestem jak spiszę się Allan, który kilka dni temu dostał powołanie na Mundial U20 od trenera Neya Franco. Spokojnym raczej można być o Diego Souze, który prezentuję niezłą formę od początku sezonu. Podsumowując tutaj raczej faworytem są goście. Aż ciężko zrozumieć takie kursy na to spotkanie, gdyż Gremio obecnie ku mojemu smutkowi prezentuję się cienko, co pokazali tydzień temu na Morumbi dając się kompletnie zdominować SPFC.
Grêmio
Victor; Gabriel, Mário Fernandes, Saimon e Neuton; Fábio Rochemback, Fernando (Willian Magrão), Lúcio e Douglas; Lins e Júnior Viçosa
Vasco da Gama
Fernando Prass; Fagner, Dedé, Anderson Martins e Ramon; Rômulo, Allan, Felipe e Diego Souza; Eder Luís e Alecsandro
Moje typy:
Vasco DNB @ 3,20 Bwin 1:1
Vasco(+1) @ 2,05✅
Vasco strzeli @ 1,50✅


VS

Emocji nie powinno również zabraknąć również na Couto Pereira. Coritiba po nie najlepszym początku musi zacząć zdobywać punkty, gyż CL przeszło im póki co koło nosa. Inter również musi zacząć grać lepiej, gdyż póki co jeszcze nie wygląda to tak jakby sobie wyobrażali. Coxa dzisiaj znowu bez swojej największej gwiazdy czyli Andersona Aquino, który póki co jest kontuzjowany. Obok niego nie zagrają Leandro Donizete i Emerson. Jednak Bill, który jako jedyny zagra w ataku musi liczyć na wsparcie swoich pomocników, gdyż Inter obecnie nie ma zbyt mocnej obrony, co pokazały dwa ostatnie mecze, w których Colorados stracili po 2 gole. Również Inter ostatnio zaczął strzelać tych goli sporo, bo we wspomnianych dwóch ostatnich meczach zdobyli aż 6 goli. Tak więc mówienie o tym, że trener Falcao jest wielkim zwolennikiem Joga Bonito nie było mówieniem na wyrost. Jednak czy to jest dobry pomysł, by zespół, który od dłuższego czasu był poukładany w defensywie, teraz zaczyna grać ładną dla oka piłkę ale równiez taką niebezpieczną dla siebie. Ciekawe czy dzisiaj znowu coś strzeli Leandro Damiao, który niestety nie został powołany na Copa America, chociaż moim zdaniem prezentuję się o wiele lepiej od Freda. Tak więc podsumowując dzisiejsze spotkanie zapowiada się nam naprawdę ciekawie i myślę, że padnie tutaj kilka goli.
Coritiba
Edson Bastos; Jonas, Pereira, Jeci e Eltinho; Willian, Léo Gago, Rafinha, Davi e Éverton Ribeiro; Bill
Internacional
Renan; Nei, Bolívar, Rodrigo e Kleber; Tinga, Guiñazu, Oscar e D&#39;Alessandro; Zé Roberto e Leandro Damião
Moje typy:
Over 2,5 @ 1,85 Bwin⛔1:1
BTS @ 1,62✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Ceará vs. São Paulo typ: São Paulo DNB @ 1.60 ✅


Ceara: Fernando Henrique, Diego Macedo, Erivélton, Diego Sacoman e Vicente, Eusébio, Heleno, João Marcos e Thiago Humberto; Osvaldo e Harley

Sao Paulo: Rogério Ceni, Jean, Xandão, Luiz Eduardo e Juan; Casemiro, Rodrigo Souto, Wellington e Lucas; Marlos e Henrique

Zastanawiałem się nad czystą dwójką ,jednak ostatecznie zagrałem z małą podpórką ,pytanie dnia w Brazylii czy świetna seria gości zostanie powstrzymana na Presidente Vargas ? Po czterech imponujących zwycięstwach z rzędu i miana jedynej ekipy która wygrała wszystko czas na taki mecz. São Paulo w ostatniej kolejce po średnim meczu pokonali Grêmio (3-1) ale zwycięstwo to zwycięstwo szczególnie z tak trudnym rywalem musi zostać zauważone a wcześniej na rozkładzie mieli już w pierwszych kolejkach i &#39;Flu&#39; i Atlético Mineiro co pozwala im mieć dwa punkty przewagi nad drugim w tabeli Corinthiansem. Ceará jeszcze do niedawna żyła pucharem Brazylii gdzie zaszli aż do samego półfinału ale teraz pozostaje im już tylko liga w której spisują się słabo ,bo cztery punkty w czterech meczach i 16-miejsce chyba na nikim wrażenia nie robi. Tym bardziej że w poprzedniej kolejce rozbiło ich Atletico GOIANENSE i to aż (4-1) a zaraz po tym spotkaniu czeka ich mecz u siebie z Palmeriasem ,czyli ekipą która będzie liczyć się w walce o tytuł. Vagner Mancini trener gospodarzy dziś bez dwóch kontuzjowanych Sergio Mota oraz Fabricio z kolei menedżer rywali Paulo César Carpegiani bez Dagoberto, Rhodolfo, Fernandinho, Miranda oraz Luisa Fabiano i tak naprawdę jednym poważnym brakiem jest w tej chwili Dagoberto który grał w poprzednich meczach i zdobył jedną bramkę ,reszta z Fabiano na czele nie grała w ogóle lub mało ,Sampa dziś ostatnim zwycięskim składem z poprzedniego spotkania.

Palmeiras vs. Avaí typ: Over 2,5 @ 1.80 ✅

Palmerias: Marcos, Rivaldo, L. Amaro, T. Heleno, Cicinho, Marcos Assunção, Patrik, Marcio Araujo, Luan, Kléber, Adriano

Avaí: Aleksander, Daniel, Cássio, Bruno, Julinho, Pedro Ken, Acleisson, Marquinhos Gabriel, Róbson, William, Fabio Santos

Drugi typ na czuja ,ale z bardzo prawdopodobną możliwością powodzenia tego zakładu, ekipa zespołu prowadzonego przez Alexandre Gallo jak na razie zamyka tabele z dorobkiem tylko jednego oczka ,przy czym stracili najwięcej bramek w lidze z pośród wszystkich ekip grających Serie A i ich obrona prezentuję się bardzo słabo ,ogólnie 12-bramek straconych. Jedyny punkt i pierwszy w nowym sezonie udało się zdobyć dopiero w czwartej kolejce kiedy to udało się zremisować z América Mineiro (2-2) ,udało bo Avai dwa razy musiało gonić wynik a do tego bramka padła już w doliczonym czasie gry a do tego rywal kończył mecz w 10 po &#39;&#39;czerwieni&#39;&#39; dla Marcos Rocha ,bramkę dającą jeden punkt zapewnił Cássio. Palmerias z kolei dobrze prezentuję się u siebie i trochę gorzej na wyjazdach (dwa remisy) ogólnie trzecia lokata z 8-punktami wygląda bardzo przyzwoicie. W poprzedniej kolejce remis z Internacionalem (2-2) i także można powiedzieć że gościom trochę zabrakło w tym meczu po stracili bramkę także w doliczonym czasie gry i z kompletu punktów zrobił się tylko remis ,a co ciekawe w tamtym spotkaniu padły dwie bramki samobójcze. Luiz Felipe Scolari opiekun miejscowych dziś bez Tinga, Gabriel Silva oraz Valdivia po drugiej stronie brak Rafael Coelho i kontuzjowanych Arthuro i Giana. Myślę że padną tu co najmniej trzy bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Podsumowanie 5. kolejki Serie A:

Fluminense-Bahia 0:1

Katastrofalna gra Fluminense w tym spotkaniu. Bahia mogła tutaj kontrami roznieść gospodarzy ale ich nieskuteczność sprawiła, że ledwo co wygrali po golu w 91 minucie Jobsona. Ten zawodnik to prawdziwy kat drużyn z Rio w doliczonym czasie gry. Abel Braga musi zacząć wygrywać!
America MG-Cruzeiro 1:1
Remis, który nie zadowala obu ekip. America chciała zdobyć kolejny komplet punktów i pogrążyć lokalnego rywala, a Cruzeiro chciało odnieść pierwsze zwycięstwo. Ten remis spowodował, że kierownictwo klubu postanowiło wyrzucić Cukę i na jego stanowisko zatrudnili Joela Santanę, który w tym roku wyleciał z roboty pracując w Botafogo.

Ceara-Sao Paulo 0:2

Kolejna wygrana SPFC, która jednak nie przyszła tak łatwo. Ceara nie wykorzystała karnego(kapitalna interwencja Rogerio Ceniego), a poza tym mieli mnóstwo kapitalnych okazji na gola, a mimo to nie zdobyli ani jednej bramki. Brawa dla Sampy, która jak na razie ma 100% skuteczności.

Figueirense-Atletico PR 2:0

Absolutnie zasłużone zwycięstwo Figueirense. Jak widać Figue póki co ma wspaniałą twierdzę w postaci własnego stadionu, na którym nie stracili póki co ani punktów, ani gola. Ciekawe na co jeszcze stać tego beniaminka. Już chyba dobiega końca czas pracy Adilsona Batisty w zespole Atletico PR...
Flamengo-Botafogo 0:0
Chyba jedno z najsłabszych spotkań tej kolejki. Flamengo od 23 minuty grało w osłabieniu po czerwonej kartce dla Bottinelliego ale mimo tego Botafogo nie potrafiło tego wykorzystać. Flamengo po meczu z Avai nie potrafi dalej wygrać i wygląda to co raz gorzej.
Gremio-Vasco 1:1
Kolejny słaby mecz w wykonaniu Gremio. W pierwszej połowie mieli karnego, to wykonywał go Gabriel zamiast Douglasa i efekt tego był taki, że Fernando Prass popisał się świetną interwencją. Obie drużyny stworzyły sobie sporo okazji ale wykorzystali je dopiero w końcówce meczu. Najpierw szczęśliwy gol Bernardo, a potem główka rezerwowego Robersona, która dał punkt Gremio i możliwe, że uratował posadę Renato Gaucho.
Palmeiras-Avai 5:0
Na nic się zdała zmiana szkoleniowca w zespole Avai. Trener Gallo nic nie pomógł i Palmeiras przejechał się po Avai aż 5:0. Jak widać co raz lepiej sobie radzą &quot;Zieloni&quot; i może o coś wreszcie powalczą w tym roku, poza środkiem tabeli...
Atletico MG-Atletico GO 2:2
Kolejny mecz, po którym Atletico MG może mieć do siebie pretensje. Tyle nie wykorzystanych okazji, aż głowa mała. Galo mają spore problemy ze skutecznością od początku sezonu. Tym czasem Atletico GO może być z siebie zadowolone, bo zaliczyli naprawdę udany początek rozgrywek.
Coritiba-Internacional 1:1
Świetny mecz na Couto Pereira. Więcej z gry mieli gospodarze, którzy nie wykorzystywali wielu znakomitych okazji, aż wreszcie udało się strzelić po karnym ale jego dobitce... Na uwagę zasługuję w tym meczu świetna postawa bramkarza gości Muriela i gol dla Interu autorstwa Glaydsona.
Kolejka numer 5 jeszcze nie dokończona ale ostatni mecz: Santos-Corinthians dopiero 10 sierpnia więc już teraz należy ją podsumować. Padło zaledwie 20 goli co daje średnią 2,2 gola na mecz. Sędziowie pokazali aż 50 żółtych i tylko 1 czerwoną kartkę. Ciekawostką jest fakt, że na 4 rzuty karne aż 3 zostały zmarnowane ale jeden z tych zmarnowaych został dobity więc prawie jak strzelony można zaliczyć. Średnia widzów wyniosła 12668 na mecz. Najwięcej kibiców oglądało mecz Coxa-Inter 19693, a najmniej derby Mineiro czyli mecz America-Cruzeiro 5027. Poniżej jak zawsze &quot;11&quot; kolejki wybrana tym razem przez Futebol Interior, tabela ligowa, najlepsi strzelcy i najciekawsze zagrania minionej kolejki:
Rogerio Ceni(Sao Paulo); Cicinho(Palmeiras), David Braz(Flamengo), Luiz Eduardo(Sao Paulo), Juninho(Figueirense); Romulo(Vasco), Glaydson(Internacional), Lucas(Sao Paulo); Luan, Kleber(obaj Palmeiras), Jobson(Bahia)

Najlepsi strzelcy:
Kleber, Luan(obaj Palmeiras), Bernardo(Vasco) - 4 gole
Alessandro(America MG), Jobson(Bahia), Anderson Aquino(Coritiba), Willian(Corinthians), Borges(Santos), Lucas(Sao Paulo), Elton(Vasco) - 3 gole
Gol kolejki Glaydsona(Coritiba-Internacional):
http://www.youtube.com/watch?v=LjFJ2cfki0A
Piękne aż przypadkowe trafienie Bernardo(Gremio-Vasco):
http://www.youtube.com/watch?v=UaWskymh6hk
Kapitalna postawa w bramce Muriela(Coritiba-Internacional):
http://www.youtube.com/watch?v=aKMtK4MFhnE
Rogerio Ceni(Ceara-Sao Paulo):
http://www.youtube.com/watch?v=Rj51Ejo9og4
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Przed nami 6 kolejka zmagań w Campeonato Brasileiro. W ten weekend odbędzie się znowu 9 spotkań, gdyż Santos swój mecz przełożył na 2 lipca czyli o tydzień przesunęli. Tak więc odpoczywać z nimi będą gracze Americi Mineiro. A poza tym wszyscy grają więc należy coś o każdym ze spotkań napisać:
Atletico PR-Bahia
Moim zdaniem kursy na to spotkanie to jakieś kompletne nie porozumienie. Zgoda, że u siebie Atletico PR zagrało już dwa dobre mecze: przeciwko Flamengo i Gremio, no ale dalej ten zespół jest słaby krótko mówiąc. Tydzień temu kto oglądał mecz Fluminense-Bahia ten wie, że gracze z Salvadoru coś znaczą, a nie jadą po porażkę do Kurytyby. Moim zdaniem warto grać dodatni handicap na gości.
Flamengo-Atletico MG
Zapowiada nam się ciekawe spotkanie. Buki jako faworyta widzą Flamengo i chyba słusznie. Jednak jakoś Fla nie może zdobyć tej drugiej wygranej w sezonie. Może teraz, bo Atletico ostatnio nie wygrało 3 meczy i są kompletnie nie skuteczni. Taki kurs może zachęcać do grania na gospodarzy ale ja bym wolał chyba tutaj odpuścić, bo jeżeli Galo odpali w ataku to najlepszą opcją jest tutaj over.
Cruzeiro-Coritiba
Skąd się taki kurs na Cruzeiro wziął? No właśnie nie wiadomo. Jednak grać na Coxe też strach, bo efekt nowej miotły jest wielce prawdopodobny i Joel Santana może przynieść oczekiwane zwycięstwo. Chyba najlepszą opcją jest w tym meczu over.
Avai-Fluminense
Mecz dwóch drużyn, które słabo zaczęły sezon. Avai póki co zdobyło 1 punkt i traci gole na potęgę. Fluminense ma co prawda 6 oczek ale jednak na mistrza to zdecydowanie za mało, a tydzień temu nie dało się ich oglądać przeciwko Bahii. Ciekawe kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Obaj szkoleniowcy na pewno nie zadowoleni ze swoich początków w tych klubach, bo i Alexandre Gallo i Abel Braga punktów dla swoich ekip jeszcze nie zdobyli.

Botafogo-Gremio

Niby faworytem jest Botafogo, której jakoś od drugiego spotkania Elkesona zaczęło lepiej grać. Nie wiem czy to zasługa tylko jego, czy też i reszta tak się ruszyła. Rywal obecnie nie należy do najmocniejszych, bo Gremio póki co nie ma się co oszukiwać gra po prostu słabo i powtórka z ostatniej kolejki roku 2010, gdy to Gremio zmiotło 3:0 Fogao jest raczej nie możliwy.
Ceara-Palmeiras
Bardzo wysoki kurs na dobrze grający Palmeiras. Jednak Ceara po mimo tego, że ma mało punktów, to gra o wiele lepiej niż wskazują na to wyniki. Gdyby tydzień temu byli skuteczni, to Sao Paulo na pewno by kompletu punktów nie wywiozło. Scolari chyba znalazł recepte na Verdao i co raz lepiej to wygląda. Na to spotkanie chyba dobrym typem jest over.
Corinthians-Sao Paulo
Absolutny hit tej kolejki spotkań. Spotykają się dwie czołowe drużyny i na dodatek jest to klasyk największego miasta Ameryki Płd. Buki trochę faworyzują Timao ale moim zdaniem X2 tutaj można zagrać, bo przecież SPFC póki co to najlepsza ekipa więc i teraz będą chcieli odskoczyć od lokalnego rywala. Również można się spodziewać zaciętego i wyrównanego boju i liczę ja osobiście na kilka goli więc bts wygląda nie głupio.
Atletico GO-Vasco
Jak dla mnie to kursy bardzo dziwne, bo po mimo tego, że Atletico gra nad wyraz dobrze, to jednak potęgą nie są, a przy Vasco wyglądają trochę mizernie. Fakt, że w tabeli dzieli te ekipy tylko punkt ale potencjał obu ekip jest bardzo zróżnicowany na korzyść Vasco. Jak dla mnie DNB na gości lub X2 jak najbardziej do zagrania.
Internacional-Figueirense
To jest mecz jakich najbardziej nie lubię stawiać. Dla mnie jest to potencjalna mina. Niby Internacional jest bitym faworytem i powinien spokojnie u siebie wygrać, a mimo tego jakoś boje się im zaufać. Widziałem ich tydzień temu z Coritiba i byli kompletnie zdominowani. Wiadomo, że u siebie to się nie powtórzy ale skoro Figue potrafiło mało tracić goli przeciw Cruzeiro, Sampie czy Vasco to dlaczego mieliby teraz nagle zagrać słabo? No dla mnie ciężka odpowiedź jest na to pytanie więc chyba lepiej zostawić spotkanie to w spokoju.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No więc zaczynamy analizowanie tych sobotnich spotkań:

Na Engenhao dojdzie do ciekawie zapowiadającego się starcia Flamengo z Atletico Mineiro. Dla wielu osób faworytem są gospodarze. Jednak ja tak nastawiony na zwycięstwo Fla nie jestem. Dlaczego?
Powodów jest kilka. Pierwszym i najprostszym jest fakt, że Flamengo nie gra nic wielkiego i jak na razie są moim zdaniem na dobrej drodze nie do mistrzostwa, a na środek tabeli. Wiadomo, że zbyt wcześnie by prorokować miejsce na koniec sezonu ale Flamengo po prostu nie mają za bardzo atutów w ręce by straszyć takie ekipy jak Galo. Póki Thiago Neves był w formie to było dobrze. Ale odkąd wrócił z reprezentacji to forma poszła w dół. Ronaldinho to nie jest żaden lider. Poza tym nie ma we Fla takiego napastnika, który by strzelał gole na zawołanie. Wanderley, Deivid, Negueba czy Diego Mauricio jak na razie strzelają ale od święta więc nie można na żadnego liczyć. Poza tym Vandelei Luxemburgo będzie musiał sobie radzić w sobotni wieczór bez Williansa i Bottinelliego, którzy będą pauzować za kartki. Strata dwóch podstawowych pomocników to spore osłabienie drugiej linii, bo nie przypuszczam, by awizowany w składzie na to spotkanie Luiz Antonio był w stanie zapewnić taki poziom jak wspomniana dwójka. Wobec tego Luxa przechodzi na ustawienie 3-5-2. Ileż to już razy trenerzy w Brazylii przy kłopotach kadrowych tak robili to ciężko zliczyć. Jednak czy jest to dobry pomysł grają u siebie, gdzie wystawia się tak naprawdę 4 ofensywnych graczy plus Leo Moura, który będzie często wchodził z obrony? Ja śmiem wątpić.
Teraz przyjrzymy się gościom. Po dwóch pierwszych wygranych przyszła passa trzech meczów bez wygranej. O ile porażka z SPFC wchodziła w rachubę i jeszcze jakoś można przeżyć stratę punktów w Salvadorze, o tyle już remis u siebie z Atletico Goianiense chluby im nie przynosi. Od początku trener Dorival Junior może liczyć na bardzo groźny atak na którego czele stoi Magno Alves. Jednak gdyby napastnicy Galo byliby bardziej skuteczni, to śmiem myśleć, że obecnie to Atletico Mineiro byłoby na pierwszym miejscu, a nie Sao Paulo. Co ciekawe kilka goli już zdobyli stoperzy Galo, Leo Silva i Rever co wskazuję, że stałe fragmenty gry są nieźle opanowane. Jeśli idzie o osłabienia Atletico to zabraknie Fillipe Souto, Wesleya, Marquinhosa Cambalhoty i Richarlysona. Ciekawie moim zdaniem prezentuję się druga linia gości. Daniel Carvalho, Dudu Cearense to nie są byle jacy gracze więc powinni wiele dać swojej ekipie. Ciekawe tylko czy Dorival zdecyduję się postawić na Giovanniego Augusto czy bardziej defensywnie na Toro.
Podsumowując obie ekipy trochę osłabione. Jednak patrząc na składy to śmiem twierdzić, że tutaj goście nie są bez szans, a nawet powiem więcej, mogą wygrać. Atletico zdecydowaną przewagę ma w drugiej linii i właśnie w tym muszą szukać swojej szansy na zwycięstwo. Również można zagrać jakiegoś bts-a, bo szykuję się kilka goli.
Flamengo
Felipe; Welinton, Ronaldo Angelim, David; Leo Moura, Renato Abreu, Thiago Neves, Luiz Antonio, Junior Cesar; Ronaldinho, Wanderley
Atletico MG
Renan Ribeiro; Patric, Leo Silva, Rever, Guilherme Santos; Giovanni Augusto(Toro), Serginho, Dudu Cearense, Daniel Carvalho; Magno Alves, Guilherme
Moje typy:
Atletico(+1) @ 1,72 Bwin⛔4:1
BTS @ 1,60✅



Na Arena da Baixada również zapowiada się ciekawe i wyrównane starcie. Zaskakująco słabo radzące sobie Atletico PR staje na przeciw co raz lepiej grającej Bahii.
Atletico PR osłabiło się trochę przed sezonem głównie w obronie. Strata Manoela i Neto odbiła się na zespole. Jednak reszta zespołu pozostała nie zmieniona. Doszedł Adilson Batista i wydawało się, że wszystko pójdzie w kierunku kolejnego dobrego Brasileirao. Tym czasem po 5 kolejkach Furacao mają na swoim koncie jedynie punkt. Ich największym problemem jest skuteczność. Na wyjazdach trzy porażki oraz bilans bramkowy 0:6!!! U siebie dwa nie łatwe boje, gdyż najpierw przegrali 0:1 z Gremio, a potem 1:1 z Flamengo. Fakt, że w obu tych meczach zagrali dobrze nic nie znaczy, gdyż punktów za to im nie przybyło. Ten mecz może być meczem ostatniej szansy dla trenera Adilsona Batisty. Na pewno działacze nie są zadowoleni z wyników. A wiadomo jak się gra, jeśli jest się pod presją. Może nie wszystko wychodzić więc łatwo nie będzie. Pewnie też i jest kilku graczy, którym odejście trenera byłoby na rękę więc to na pewno mu nie pomoże. Nie pewny jest występ największej gwiazdy Furacao czyli Paulo Baiera, gdyż ten jeszcze odczuwa skutki kontuzji.
Bahia dopiero przed tygodniem odniosła pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Żeby było lepiej pokonali na wyjeździe obecnego mistrza Brazylii Fluminense. Do tej pory Bahia jednak nie miała łatwych meczy, bo za rywali mieli chociażby Atletico MG, Flamengo czy Gremio. Trzeba powiedzieć, że włodarze Bahii zrobili dobrą robotę na początku sezonu. Tacy gracze jak Carlos Alberto czy Junior na pewno będą stanowili wzmocnienie siły ofensywnej tej ekipy. Ten pierwszy już tydzień temu pokazał ile może dać swojej drużynie. Jeśli powtórzy występ sprzed tygodnia to na pewno łatwiej będzie im o punkty. W tym tygodniu do Lozanny udał się Jobson w sprawie zażywania kokainy przez tego zawodnika. W ciągu 60 dni będzie znany wyrok trybunału. Jest też zła informacja. Kontuzjowany został Souza, który z początku sezonu trochę strzelił goli dla Tricolor de Aco.
Moim zdaniem będzie to wyrównane spotkanie, a kurs 1,65 na Atletico jaki serwuję nam Bwin to po prostu śmiech na sali. Dlaczego więc nie grać na gości? No właśnie nie ma się co zastanawiać i to zrobić...
ATLÉTICO-PR: Márcio, Manoel, Rafael Santos e Fabrício; Rômulo, Deivid, Cleber Santana, Paulo Baier (Adailton) e Marcelo Oliveira; Madson e Nieto
BAHIA: Marcelo Lomba, Jancarlos, Paulo Miranda, Titi e Ávine; Marcone, Fahel, Diones e Carlos Alberto; Júnior e Jobson
Moje typy:
Bahia(+2) @ 1,40 Bwin✅0:2
Bahia(+1) @ 2,15✅
Bahia strzeli @ 1,50✅
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Cruzeiro v Coritiba

Bardzo ciekawy mecz ,Cruzeiro jeszcze bez zwycięstwa (bardzo dziwne) i Cortiba która gra tak sobie ,ofensywne drużyny w których jest sporo talentów ,strzały z dystansu czy rzuty wolne ma kto wykonywać ,Cruzeiro dotychczas w każdym meczu traci bramkę ,Cortiba to samo więc obrona nie zachwyca ,ja głównie liczę tu na over 2.5 i pierwsze zwycięstwo gospodarzy ,na wyjazdach Cortiba nie radzi sobie zbytnio więc to jest kolejny argument ,liczę na szybki mecz i sporo bramek strzelać ma kto,motywacja jest spora bo jak nie teraz to kiedy? to już nie są żarty gospodarze są pod ścianą:

over 2.5 1.70 betsson✅
Cruzeiro win 1.55 betsafe ✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Flamengo-Atletico MG typ: Flamengo DNB @ 1.50 ✅

Flamengo: Felipe; Welinton, Ronaldo Angelim, David; Leo Moura, Renato Abreu, Thiago Neves, Luiz Antonio, Junior Cesar; Ronaldinho, Wanderley

Atletico MG: Renan Ribeiro; Patric, Leo Silva, Rever, Guilherme Santos; Giovanni Augusto, Serginho, Dudu Cearense, Daniel Carvalho; Magno Alves, Guilherme

Podchodzę do tego spotkania bardzo ostrożnie z opcją DNB bo po ostatnich wynikach może tu śmierdzieć trochę remisem. Ekipa &#39;Fla&#39; strasznie nudzi mnie przed telewizorem jakoś nie widzę u nich większego pomysłu na grę przy czym wszyscy sympatycy tego klubu jak i fani samego Ronaldinho liczą tylko na niego ,ale tego geniuszu brak i nie ma czym zbytnio postraszyć ,niby w ataku jest taki człowiek jak Wanderley ,ale w CA1 tylko cztery bramki chyba nic wielkiego z tego nie będzie ponadto za nimi Thiago Neves potrafiący strzelać ,ale też zbytnio na razie gra mu nie idzie. Wyniki są jakie są tylko zwycięstwo z marnym Avai (4-0) i potem już cztery remisy z rzędu co daje im łącznie jak łatwo policzyć siedem oczek. Rywal ma tych punktów o jeden więcej ,ale po udanym początku sezonu (dwa zwycięstwa Atletico PR i Avai) potem porażka z Sao Paulo i potem tylko dwa remisy ale z drugiej strony Mineiro nie miało walczyć o jakąś wielką pulę. Vanderlei Luxemburgo nie ma do dyspozycji Bottinelli, Willians oraz Maldonado z kolei goście prowadzeni przez Dorival Júnior bez Fillipe Souto, Wesley, Marquinhos Cambalhota i Richarlyson. Co do samej obsady pomocy to w wyjściowym składzie ma się znaleźć Giovanni Augusto a nie jak spekulowano Toro ,odważnie posunięcie i być może nie skończy się to najlepiej dla samego Atletico. Liczę w tym spotkaniu na przebudzenie graczy gospodarzy którzy jeśli faktycznie chcą myśleć o wielkim powrocie na tron który tak zapowiadano przed sezonem muszą koniecznie dziś zagarnąć całą pulę. Mecz od 23-30 (polskiego czasu).
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No to ja jadę z analizami już na jutro, bo raczej niedziela będzie dla mnie zajęta, a coś wypada napisać o meczach.
VS

Kompletnie nie zgadzam się z kursami na to spotkanie. Vasco jak dla mnie to jedna z ekip, która może się bić nawet o mistrza, a Atletico po mimo takiego startu to jednak drużyna walcząca w dolnych rejonach tabeli.
Atletico jak już pisałem zaczęło sezon jak na swoje możliwości bardzo dobrze. Już w pierwszej kolejce ograli niespodziewanie Coritibę. Jednak trzeba sobie powiedzieć, że póki co poza remisem z Atletico MG 2:2 na wyjeździe to nie zdobyli na nikim mocnym tych punktów. Wygrana z Cearą to też nie jest jakiś wielki powód do dumy, chociaż strzelenie im kilku goli już tak. Ja jednak zdania nie zmienie i uważam dalej, że Atletico Goianiense to jeden z głównych kandydatów do spadku. Może z nimi będzie jak rok temu z Cearą. Też na początku prowadził ich PC Gusmao, a potem po dobrych występach rozstał się z klubem i Ceara popadła w zwykłą ligową przeciętność. Jeśli idzie o jutrzejszy mecz to PC Gusmao ma szczęście, że zabraknie mu tylko jednego gracza - Felipe Brisola, który i tak nie jest bardzo ważnym zawodnikiem w jego układance. Ciekawe czy Marcao bądź Anselmo znowu zaskoczą i coś strzelą?
Vasco po zdobyciu Copa do Brasil nie musi się martwić o CL. Więc teraz mogą grać na dużym luzie, a z takim składem moim zdaniem są w stanie daleko zajść. W ataku Alecsandro i Eder Luis. W pomocy Diego Souza, a już niedługo dojdzie Juninho Pernambucano, który zadebiutuję 6 lipca przeciw Corinthians. Obrona też słaba nie jest, a bramkarz Fernando Prass wielokrotnie pokazywał już, że potrafi świetnie bronić. Choćby przed tygodniem broniąc rzut karny z Gremio. Vasco póki co ma 8 punktów. Jednak u nich sytuacja wygląda inaczej, gdyż dopiero w spotkaniu przeciwko Gremio zagrał podstawowy skład. Tak więc 7 punktów zdobytych przez rezerwy to wynik na pewno dobry. Teraz jednak już mogą spokojnie walczyć w lidze więc na pewno tych punktów przybywać powinno. W tym roku mają co prawda jeszcze Copa Sudamericana ale skoro już mają awans do CL 2012 to raczej sobie tym pucharem dupy nie będą zawracać. W tym spotkaniu trener Ricardo Gomes nie skorzysta z trójki: Douglas, Cesinha i Ramon. Poza tym ostatnim reszta nie gra już od dłuższego czasu więc osłabienia praktycznie żadne.
Jeśli popatrzeć w składy obu ekip to widać, że to Vasco jest lepsze. Wiadomo u siebie Dragao będą chcieli sprawić niespodziankę. Jednak ja uważam, że po takim kursie aż grzech nie spróbować zagrać na gości.
Atletico GO
Marcio; Adriano, Anderson, Gilson, Thiago Feltri; Agenor, Bida, Pituca, Vitor Junior; Marcao, Anselmo
Vasco
Fernando Prass; Fagner, Anderson Martins, Dede, Marcio Careca; Diego Souza, Romulo, Eduardo Costa, Felipe; Alecsandro, Eder Luis
Moje typy:
Vasco(+1) @ 1,57 Bwin✅0:1
Vasco DNB @ 2,10
✅

VS

Największym hitem tej kolejki będzie mecz na szczycie Corinthians-Sao Paulo. Nie dość, że mecz na szczycie, to na dodatek jest to klasyk stanu i miasta Sao Paulo.
Corinthians w tym sezonie wygląda naprawdę fajnie. Od początku ligi grają ciekawie i aktualnie zajmują 3 miejsce z 10 punktami na koncie. Jednak należy pamiętać, że mają zaległe spotkanie z Santosem i jeśli je wygrają to będą mieli tylko 2 punkty straty do SPFC. W najbliższym meczu trener Tite planuję wystawić aż trzech napastników. Liedson, Willian i Jorge Henrique to tercet jakiego nie ma chyba obecnie żaden klub w Brazylii. Wygląda ten atak naprawdę mocny. W pomocy mamy trójkę Danilo, Paulinho i Ralf i również są to gracze, którzy wiele potrafią. Defensywa wraz z bramkarzem to też bardzo mocne punkty tego zespołu. Julio Cesar broni kapitalnie. W obronie mamy doświadczonych zawodników poza młodym Weldinho. Jednak widziałem go w spotkaniu przeciwko Flamengo i pokazał się z całkiem niezłej strony. Tak więc przedstawia nam się obraz naprawdę mocnego zespołu. Jeśli idzie o straty to brakuję tylko Alessandro na prawej obronie. Jeszcze grać nie może nowy nabytek Timao czyli Alex.
Sao Paulo to jak na razie lider. Żeby było lepiej w 5 spotkaniach do tej pory nie stracili ani jednego punktu ale również żadna ekipa nie strzeliła im bramki. Wiele osób jak spojrzy w tabele to się zastanowi co ja mówię. Otóż jedyny gol, który stracili to trafienie samobójcze Casemiro z meczu przeciwko Gremio. Komplet punktów zdobyli na niezłych drużynach. Atletico MG, Fluminense czy Gremio to nie są ogórki. Ceara u siebie również jest groźna dla każdej ekipy, a Figueirense póki co też zaskakuję. Jednak teraz należy pokazać te gorsze rzeczy w SPFC. Chodzi mianowicie o osłabienia. Co prawda do obrony wraca Rhodolfo ale za to ze składu wypadają Rodrigo Souta i Juan(obaj zawieszeni za kartki). Dalej nie ma Mirandy i już go nie będzie, gdyż odchodzi do Atletico Madryt. Luis Fabiano i Henrique Miranda dalej kontuzjowani, a największa gwiazda zespołu Lucas wyjechał na zgrupowanie kadry Brazylii przed Copa America. Jak więc widać problemów sporo. Tak więc co robi każdy trener w Brazylii? Zmienia oczywiście ustawienie na 3-5-2. Jednak nawet i te straty pokazują, że zmiennicy to nie byle jacy gracze, bo do pierwszego składu wskakują choćby były reprezentant Brazylii, Ilsinho. Ciekawe jak trener Carpegiani poradzi sobie, gdy wyjedzie kolejna grupa zawodników na Mundial U20.
Jeśli wziąć pod uwagę osłabienia obu klubów to zdecydowanie lepiej wyglądają gospodarze. Timao również mają bardzo mocny skład, a Sampa kiedyś musi w końcu stracić punkty. Również patrząc w statystykę derbów SP pomiędzy tymi ekipami widzimy sporo goli więc i teraz ich nie powinno zabraknąć.
Corinthians
Julio Cesar; Weldinho, Wallace, Chicao, Fabio Santos; Ralf, Paulinho, Danilo; Jorge Henrique, Liedson, Willian
Sao Paulo
Rogerio Ceni; Rhodolfo, Xandao, Luiz Eduardo; Jean, Casemiro, Ilsinho, Wellington, Carlinhos Paraiba; Marlos, Dagoberto
Moje typy:
Corinthians @ 2,25 Ladbrokes✅5:0
Corinthians DNB @ 1,53 Bwin✅
Over 2,5 @ 1,88✅
BTS @ 1,65⛔
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
INTERNACIONAL - FIGUEIRENSE
Typ : Internacional @ 1,57 Ladbrokes✅4:1
Pora na pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością dla Interu. Do tej pory przegrali z Cearą 0:1 i zremisowali 2:2 z Palmeiras. To wyniki meczów na Beira Rio. A więc widać postęp, była porażka, potem remis, a dzisiaj ...:p To tak pół żartem oczywiście. Ale to nie zmienia faktu, że Inter jest faworytem tego spotkania. Figueirense ma dobrego bramkarza Wilsona pzrede wszystkim. Jednak na wyjazdach nie punktują jak u siebie gdzie maja 3-0-0. Wyjazdy to póki co remis z Vasco i porażka z niepokonnaym Sao Paulo. Dzisiaj spodziewam sie drugiej porazki. W dodatku dzisiaj Figueirense bez Reinaldo, Wilsona Pittoni, Lenny i Leandro Chaveza. Ale nie są to jakieś znaczące braki od razu mówię.
Inter bez Cavenaghiego, Andrezinho i Rodrigo co prawda, ale bez nich grali już ostatnio. Ważne, że jest D&#39;Allessandro, Tinga, Leandro Damiao czy Oscar. No i warto zauwazyć, że w bramce nie ma Renana. Chyba wkońcu dostrzegli, że nie gra jakoś super bo o kontuzji jego nic nie wyczytałem. A Muriel, że potrafi świetnie bronić wystarczy spojrzeć w podsumowanie poprzedniej kolejki i ocenić wyczyn tego bramkarza oglądając parade kolejki z meczu Coritiba - Internacional.
Wg mnie dzisiaj wygraja poprostu.
VS
BOTAFOGO - GREMIO
Typ : Powyżej 2,5gola @ 1,80 bet365✅2:1
Po wyleczeniu grypy wraca do składu Botafogo Elkenson. Ale to nie oznacza, że ze składem Botafogo jest tak kolorowo. Otóż bramkarz Jefferson jest na Copa America. Urugwajczycy Loco Abreu i Arevalo również przebywają na Copa America. Ponadto kontuzjowany jest jeszcze Cortes i Bruno Tiago. Zatem odpowiedzialni za strzelanie będą przede wszystkim Maicosuel, Herrera i wspomniany Elkenson.
Gremio swoim składem mnie coprawda nie przekonuje, ale o bramki może się dzisiaj pokusić wobec braku Jeffersona. W ataku Douglas, czyli świetna lewa noga i Lins. Kontuzjowany jest Andre Lima, a bramkarz Victor przebywa także na Copa America. Również obrońcy Rodolfo będzie brakować.
Zatem słowem podsumowania. Brak podstawowych bramkarzy w obu ekipipach tj Jeffersona i Victora. Dodając do tego wyniki bezpośrednich meczów Botafogo - Gremio, które ostatnio wyglądały następująco :
Botafogo - Gremio 2:2
Botafogo - Gremio 3:3
Botafogo - Gremio 2:0
Botafogo - Gremio 3:0
Botafogo - Gremio 2:2
Botafogo - Gremio 2:1
Botafogo - Gremio 1:3
Nie wypada nic innego jak zagrać w tym meczu poprostu over2,5gola ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Atletico PR-Bahia 0:2
Okazji jak zwykle nie brakowało gospodarzom, jednak jak to w tym sezonie byli kompletnie nie skuteczni. W tym sezonie te dwie ekipy grały już na Arena da Baixada w Copa do Brasil i wtedy Atletico PR wygrało 5:0, a teraz to raczej nie byliby w stanie strzelić tylu goli... Po tym spotkaniu z funkcji trener Atletico zrezygnował Adilson Batista o czym pisałem tutaj.
Flamengo-Atletico MG 4:1
Jeśli ktoś oglądał cały mecz to wie, że pierwsza połowa to była strata czasu. Takiej tragedii się nie dało oglądać. Jednak piłkarze grający w drugiej części spotkania, to tak jakby inni ludzie. Piękny gol Ronaldinho, popis rezerwowych z Deividem na czele i debiutem Luisa Philipe okraszonym asystą. Galo w obronie zaprezentowali się tragicznie... Natomiast Flamengo wreszcie wygrało i znowu strzelając 4 gole.
Cruzeiro-Coritiba 2:1
Można by powiedzieć wreszcie. Pierwsze zwycięstwo Cruzeiro w tegorocznym Brasileirao. To dobry debiut Joela Santany. Z kolei Coxa, o której się tak wiele mówiło, że są w stanie zagrozić wszystkim w lidze teraz cieniuję. Muszą się szybko podnieść po tym przegranym CdB, bo w innym przypadku mogą sobie narobić problemów. Trzeba przyznać, ze Walter Montillo to człowiek bez, którego Cruzeiro daleko by nie zajechało. W tym meczu dwukrotnie pokonał bramkarz gości Edsona Bastosa.

Avai-Fluminense 0:1

Kolejna porażka Avai. Tym razem ograł ich mistrz kraju Fluminense. Wreszcie obudził się Conca i to dzięki jego brame Flu wywieźli komplet punktów. Na uwagę zasługuję czerwona kartka Rafaela Moury jeszcze w pierwszej połowie. Miał godnie zastąpić Freda, który wyjechał na Copa America, a tym czasem robi tylko problemy swojemu zespołowi ale z drugiej strony czy ta czerwona kartka taka słuszna?
Botafogo-Gremio 2:1
Zasłużone zwycięstwo Botafogo, które radzi sobie co raz lepiej. W tym meczu w odniesieniu zwycięstwa mogło im przeszkodzić tylko światło, które nagle zgasło podczas drugiej połowy meczu. Goście poza sytuacjami Fernando i Williana Magrao nie pokazali w tym meczu nic wielkiego i znowu odczuli brak klasowego snajpera.

Ceara-Palmeiras 2:0

Wreszcie Ceara udowodniła swoją przewagę w meczu i wygrała. Gdyby dwukrotnie poprzeczka, a raz słupek nie przeszkodziły gospodarzom to zwycięstwo byłoby o wiele wyższe. Dla Verdao to pierwsza porażka w sezonie, a Ceara wygrała pierwszy raz u siebie.
Corinthians-Sao Paulo 5:0
Takiego przebiegu derbów nie spodziewał sie nikt. W pierwszej połowie niezasłużona czerwona kartka dla Carlinhosa Paraiby, a w drugiej wszystko się Sampie posypało. 3 gole Liedsona oraz znakomita gra Danilo przyczyniła się do tak wysokiego zwycięstwa. SPFC zagrali chyba jeden z najgorszych meczy w ostatnim czasie i nawet Rogerio Ceni popełnił błąd przy golu na
5:0 co jemu się nie zdarza praktycznie nigdy.

Atletico GO-Vasco 0:1

Gol z 2 minuty Felipe dał zwycięstwo Vasco. Tutaj gościom zdecydowanie pomogli kibice, których do Goianii przyjechało z Rio kilka tysięcy!!! Gospodarze próbowali wyrównać ale albo na drodze stawał Fernando Prass albo poprzeczka bramki Vasco. Goście mieli mnóstwo kontr w drugiej połowie ale zazwyczaj nie potrafili ich dobrze rozegrać w efekcie czego strzelili tylko 1 gola ale za to zwycięskiego.
Internacional-Figueirense 4:1
To miała być potencjalna mina ale skończyło się jednak tak jak powinno. Wysokie i zasłużone zwycięstwo Internacionalu. Na pewno trener Falcao i kibice mogą odetchnąć, bo to dopiero pierwsza wiktoria na Beira Rio w tym sezonie. Ozdobą tego meczu był gol Oscara, który zamieściłem poniżej w
najlepszych zagraniach tej kolejki.
W 9 meczach minionej już kolejki padło 26 goli co daje średnią 2,9 gola na mecz. Sędziowie pokazali 40 żółtych i 3 czerwone kartki co daje odpowiednie średnie 4,4 żółtej na mecz i 0,33 czerwonej na mecz. Średnia publika wyniosła 12501 widzów. Przy czym najwięcej obejrzało spotkanie Corinthians-Sao Paulo: 30351 widzów, a najmniej Avai-Fluminense: 4319. Poniżej zapraszam na &quot;11&quot; kolejki wybraną przez Globo, tabelę i najciekawsze zagrania minionej kolejki:


Show w wykonaniu Corinthians:
http://www.youtube.com/watch?v=f5-peWiCo7A
Piękny gol Ronaldinho(Flamengo-Atletico MG):
http://www.youtube.com/watch?v=tie5xElCdqM
Kapitalna akcja, po której gola zdobywa Oscar
(Internacional-Figueirense):
http://www.youtube.com/watch?v=GZ0feOblU_Q
Brak światła na Engenhao(Botafogo-Gremio):
http://www.youtube.com/watch?v=lpOJOj2--_k
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Przed nami już 7 kolejka Brasileirao, a w sobotę dodatkowo odrobione zostaną zaległości z ostatniego weekendu, gdyż swój mecz zagrają Santos i America MG.
America MG-Flamengo
Na taki mecz warto czekać, gdyż zapowiada się ciekawie. America lubi grać do przodu taką ofensywną piłkę, natomiast Flamengo ostatnio pokazało, że jak chce to również może strzelać gole. Ciekawe tylko czy Ronaldinho nie zabalował po meczu i teraz się &quot;leczy&quot; przez kilka dni?
Gremio-Avai
Kurs na Gremio bardzo niski, no ale czego chcieć w meczu z ostatnim Avai. Można jakieś opcję bramkowe próbować, bo Leao da Ilha tracą gole na potęgę. Ja jednak z handi na Gremio bym uważał, bo to nie jest jeszcze ten sam zespół, który w grudniu zajmował 4 miejsce w lidze.
Vasco-Cruzeiro
No to jest chyba hit kolejki. Vasco gra dobrze i jest w czołówce, natomiast Cruzeiro ostatnio wreszcie wygrało i możliwe, że się wreszcie podniosą po tym fatalnym starcie. Tylko, że goście muszą liczyć na napastników, bo Montillo wiecznie ich ratować nie będzie.
Bahia-Corinthians
Dla mnie po meczu, który opisałem powyżej jest to kolejny hit. Bahia ostatnio dwa wyjazdowe zwycięstwa. U siebie grają ofensywnie i nie boją się nikogo. Corinthians z kolei po pięknym meczu w derbach. Jak dla mnie szykuję się tutaj porządna strzelanina.
Figueirense-Santos
Santos rozegra swój pierwszy mecz od zdobycia CL. Ciekawe jak on wypadnie? Czy zmobilizują się na ligę czy póki co jest czas na świętowanie. Figueirense dostało swoje pierwsze lanie w tym sezonie od Interu i też nie wiadomo jak oni po takim meczu zareagują. Jednak sądzę, że u siebie powinni co najmniej 1 punkt zdobyć.
Sao Paulo-Botafogo
Dla SPFC to mecz na odbicie się po derbach. Tutaj nie mogą sobie pozwolić na kolejną porażkę, gdyż to mogłoby ich wpędzić w jakiś dołek. Muszą szybko się podnieść po takim laniu jakie dostali w niedziele. Botafogo mnie zadziwia, bo nie ma Abreu, a oni wygrywają co jest jak na nich bardzo dziwne. Może to ta gra Elkesona i Maicosuela tak na nich wpływa?
Coritiba-Ceara
Niski kurs na gospodarzy ale czemu się tu dziwić. Na Couto Pereira w tym roku poległo już wiele mocniejszych ekip do Ceary. Jednak Coxa obecnie gra o wiele słabiej niż w Copa do Brasil. Ciekawe jak wypadną w tym spotkaniu, bo obawiam się, że jeśli szybko nie zaczną wygrywać to trener Marcelo Oliveira szybko zakończy tam swoją posługę.
Palmeiras-Atletico GO
Niby faworytem jest Palmeiras ale pamiętajmy, że rok temu było podobnie, a Dragao wygrali na wyjeździe aż 3:0. Jednak wtedy Verdao byli o wiele gorsi, a Atletico miało przede wszystkim w swoim składzie Eliasa. Jak dla mnie to taki mecz do jednej bramki. Jeśli Palmeiras szybko gola zdobędzie to spokojnie wygra, jeśli nie to mogą mieć spore męki.
Atletico MG-Internacional
Kolejne ciekawie zapowiadające się starcie. Galo, które nie wygrało kolejnych 4 meczów w lidze oraz Inter, który właśnie odniósł swoje pierwsze zwycięstwo na własnym stadionie. Atletico trzeba przyznać, że źle nie gra ale jakoś punktów i zwycięstw ostatnio brakuję, jednak czy są w stanie ograć Inter, który ostatnio gra co raz lepiej w ataku?
Fluminense-Atletico PR
W tym meczu wiele zależy od gości. A bardziej od tego czy będą mieli nowego trenera na to spotkanie. Jeśli nie to chyba można spokojnie grać na gospodarzy oraz szukać jakiegoś underu, jednak w przeciwny razie to raczej odpada granie na Flu, które tez w mocnej formie nie jest.
Santos-America MG
Obie drużyny mają jeszcze jeden mecz w międzyczasie więc ciężej tutaj póki co wyrokować co się stanie w sobotni wieczór, a raczej już noc. Faworytem niby Santos ale z takimi osłabieniami, to mogą mieć problem teraz z każdym, a że America się nikogo nie boi, to już się przekonało chociażby Cruzeiro.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Na Olimpico dojdzie do starcia Gremio-Avai. Naturalnie faworytem tego pojedynku są gospodarze. Jednak Gremio jak i ich środowy rywal nie mogą być zadowoleni ze swojego dotychczasowego dorobku. 7 zdobytych punktów to zdecydowanie za mało jak na zespół, który miał się bić o mistrzostwo. Na mecz z Avai trener Renato Gaucho ma kilka dobrych wiadomości. Przede wszystkim do składu wracają Leandro, Andre Lima, Fabio Rochemback oraz Bruno Collaco. Najbardziej oczekiwanym był powrót Andre Limy, który nie grał w piłkę już od kilku miesięcy. Jednak teraz ma to być wielkie wzmocnienie kulejącej formacji ofensywnej Gremio. Na dodatek możliwy jest występ już w tym meczu Mirallesa ale to się będzie ważyło do ostatnich godzin przed meczem, a to za sprawą problemów z kontraktem Argentyńczyka z byłym pracodawcą czyli Colo Colo. Avai wystąpi w praktycznie takim samym składzie jak przed kilkoma dniami z Fluminense. Leao da Ilha grają cały czas tragicznie i są najgorsza drużyną ligi obok Atletico PR. Dla trenera Alexandre Gallo największą bolączką jest obrona, gdyż Avai stracili już 18 goli co daje średnią 3 goli na mecz. Moim zdaniem nie inaczej będzie w Porto Alegre, gdyż Avai po prostu nie ma argumentów by podjąć walkę z Tricolores. Również warto moim zdaniem się pobawić w opcję bramkowe na gospodarzy.

Gremio

Marcelo Grohe; Gabriel, Saimon, Mário Fernandes e Bruno Collaço; Fábio Rochemback, William Magrão, Escudero e Douglas; André Lima e Leandro
Avaí
Aleksander; Daniel, Welton Felipe, Gustavo Bastos e Julinho; Bruno Silva, Acleisson, Pedro Ken e Fabiano; Rafael Coelho e William
Moje typy:
Gremio over 1,5 @ 1,45 Sportingbet
✅2:2
Gremio over 2,5 @ 2,50⛔
Gremio over 0,5 HT @ 1,50
⛔0:1

VS

Na Estadio Pituacu dojdzie do meczu Bahia-Corinthians. Gdyby nie zawirowania wokół zespołu gospodarzy to można by powiedzieć, że jest to jeden z najciekawszych pojedynków kolejki. Jednak Bahia w tym meczu wystąpi bez Dodo, Boquity, Lulinhy, Souzy(czwórka wypożyczona z Corinthians), Jobsona, Titiego(kartki). Również nie pewny jest występ dwójki Carlos Alberto, Avine - tutaj chodzi o kontuzje. Jak więc widać kadra gospodarzy na to spotkanie została doszczętnie przetrzebiona. Najbardziej ucierpiał atak oraz pomoc w wydaniu ofensywnym. Dlatego spodziewam się, że gospodarze będą musieli zagrać bardziej defensywnie. Ostatnie dwa mecze nie tracili goli więc i tutaj się może uda, chociaż teraz zadanie piekielnie trudne. Corinthians po wygranych derbach z SPFC 5:0 jest rozpędzony. W najbliższym meczu na pewno zechcą pokazać, że są w świetnej formie i będą wygrywać z każdym nie zależnie od terenu, gdzie przyjdzie im grać. Na mecz z Bahią trener Tite zrobi jedną zmianę w podstawowym składzie w porównaniu do meczu z Sampą. W miejsce Paulinho ma zagrać Edenilson. Również dobrą informacją jest fakt, że na ławce już zasiądzie Alex, który przyszedł do Timao ze Spartaka Moskwa i ma być dużym wzmocnieniem zespołu. Ciekawe jak tym razem spiszę się atak Willian, Jorge Henrique i Liedson? Ja liczę na kolejne show w ich wykonaniu.
Bahia
Marcelo Lomba; Jancarlos, Danny Moraes, Paulo Miranda e Ávine (Marcos); Fahel, Marcone, Diones e Ricardinho; Júnior e Jones (Nikão)
Corinthians
Julio Cesar; Welder, Chicão, Leandro Castán e Fábio Santos; Ralf, Edenílson e Danilo; Jorge Henrique, Willian e Liedson
Moje typy:
Corinthians @ 2,00 Bwin✅0:1
Corinthians DNB @ 1,50✅
Corinthians over 1,5 @ 1,91⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Trochę już wczoraj napisałem o meczach. I dzisiaj należy się jeszcze słów kilka o następnych spotkaniach. I tak typów na spotkania nie widzę w meczu Figueirense-Santos oraz Vasco-Cruzeiro. O ile pierwszy mecz jakoś tak nie specjalnie się ciekawie zapowiada, o tyle ten drugi to już prawdziwy hit. Figueirense u siebie nie traci goli, a zdobywa ich też nie wiele więc w starciu z defensywnym Santosem(jak to dziwnie brzmi...) raczej zbyt zachęcająco nie wygląda. Mecz w Rio de Janeiro ma wszystko czego potrzeba do hitu. Oba mocne zespoły i w dodatku jedni muszą wygrywać - Cruzeiro, a drudzy grają na kompletnym luzie Vasco. No teraz więc czas przejść do tych ciekawszych spotkań:
VS

Arena do Jacare będzie gościć dzisiaj Americe Mineiro oraz Flamengo. Według buków faworytem dzisiejszego spotkania jest Flamengo i ja też ich raczej w takiej roli widzę, jednak łatwo im nie będzie.
America póki co ma tylko 5 punktów na swoim koncie i jeden mecz zaległy. Jednak jak się spojrzy jakich mieli rywali to już trochę inaczej się postrzega tą ich zdobycz. Inter, Cruzeiro czy nawet rezerwowe Vasco to nie byle jacy rywale. Dzisiaj trener Mauro Fernandes poza Luciano i Otavio ma do dyspozycji pełny skład. Na pewno najbardziej liczyć będzie na Alessandro i Fabio Juniora w ataku. Również Rodriguinho jako ten ofensywny pomocnik może wiele zrobić. Według strony Esporte.uol.com.br gospodarze dzisiaj zagrają aż z trzema defensywnymi pomocnikami. Dla mnie to trochę trudne do uwierzenie, gdyż odkąd pamiętam Coelho z Serie B to zawsze grali do przodu. Może taka taktyka jest spowodowana by dać więcej szans bocznym obrońcom czyli Marcosowi Rochy i Gilsonowi, albo po prostu zwyczajnie w świecie nie chcą powtórki z meczu z Internacionalem, gdy po 20 minutach przegrywali u siebie już 0:3 i było po zawodach.
Flamengo obok Corinthiansu to jedyna drużyna, która jeszcze w tym sezonie nie przegrała. Co ciekawe na 6 spotkań tylko 2 raz zdobywali komplet punktów. Ale jak już go zdobywali to zawsze strzelali 4 gole. Ostatni mecz z Atletico MG, a raczej jego druga połowa była wielkim popisem ofensywy Fla. Świetną zmianę dał Deivid, który strzelił dwa gole i dzisiaj zaczyna mecz od początku zmieniając Wanderleya. Ciekawe jak tam stan zdrowia Ronaldinho. Nie chodzi tutaj o żadną kontuzję, a po prostu o to czy zabalował po takim udanym meczu z Galo... Dobrą wiadomością dla Luxy jest fakt powrotu do składu Williansa i Bottineliego. Jednak tego drugiego nie ma w awizowanym składzie więc możliwe, że zasiądzie na ławce, a znowu pograć może Luiz Antonio, który zaliczył udany występ w sobotę.
Podsumowując ciężko jest tutaj wybrać drużynę na którą postawić swoję pieniądze. Ja jednak skupiam się na opcjach bramkowych, bo te moim zdaniem są tutaj najpewniejsze.
América
Flávio; Marcos Rocha, Anderson, Gabriel e Gilson; Leandro Ferreira, Amaral, Dudu e Rodriguinho; Alessandro e Fábio Junior
Flamengo
Felipe; Léo Moura, Ronaldo Angelim, Welinton e Junior Cesar; Willians, Renato Abreu, Bottinelli, Thiago Neves e Ronaldinho Gaúcho; Deivid
Moje typy:
Over 2,5 @ 1,80 Bwin✅

BTS @ 1,60
✅

VS

I ten ostatni mecz to tak krótko w punktach postaram się opisać:
-Botafogo ostatnio złapało formę i po pierwszym meczu przegranym z Palmeirasem zdobywają punkty co kolejkę
-Sao Paulo ostatnio dostało aż 5:0 w derbach z Corinthiansem i na pewno łatwo się podnieść po takim czymś nie jest
-SPFC w tym meczu bez: Dagoberto, Lucasa, Wellingtona, Carlinhosa Paraiby, Luisa Fabiano, Rhodolfo i Mirandy
-Botafogo bez: Marcelo Mattosa, Cortesa, Riosa, Abreu i Jeffersona
Obie drużyny posiadają dobre obrony, a w ataku nie są zbyt mocne. Moim zdaniem tutaj warto pograć przeciw osłabionej Sampie, gdyż ich braki są o wiele większe niż gości. Poza tym jak już pisałem mogą się jeszcze nie pozbierać po takiej klęsce w niedziele. Kurs na pewno zachęca do gry na gości oraz spróbowanie jakiegoś underu.
São Paulo
Rogério Ceni; Jean, Xandão, Luiz Eduardo e Juan; Rodrigo Souto, Rodrigo Caio, Casemiro e Marlos; Fernandinho e Henrique
Botafogo
Renan; Alessandro, Fábio Ferreira, Antônio Carlos e Márcio Azevedo; Somália, Lucas Zen, Elkesson, Maicosuel e Éverton; Herrera
Moje typy:
Botafogo(+1) @ 2,05 Bwin i Sportingbet✅0:2
Under 2,5 @ 1,85 SB✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

BAHIA - CORINTHIANS
Typ : Corinthians @ 1,90 Ladbrokes✅0:1
Co tu dużo pisać. Większośc napisał już kapszti poniżej.
Braki Bahii :
Ávine (lesionado)
Jobson (suspenso)
Titi (suspenso)
Dodô (cláusula contratual)
Boquita (cláusula contratual)
Lulinha (cláusula contratual)
Carlos Alberto (lesionado)
Hélder (lesionado)
Omar (lesionado)
Thiego (lesionado)
Souza (lesionado)
Corinthians jest w gazie, rozbili w niedziele 5:0 rywala zza miedzy Sao Paulo. Liedson, Jorge Henrique w gazie. W dodatku Alex sprowadzony ze Spartaka Moskwa już zasiądzie na ławce. Atmosfera jest, wyniki są.
Bahia naprawde ma kłopoty z tym składem. Wypadło 4 graczy wypożyczonych z Corinthians bo w kontrakcie mają taki zapis. Ponadto cała ofensywa tj Carlos Alberto, Lulinha i Jobson grac nie mogą. Dwóch obrońców zawieszonych tj Titi i Avine.
VS

SAO PAULO - BOTAFOGO
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,83 bet365⛔0:2​
Sao Paulo także ma troche kłopotów ze składem na dzisiejszy mecz. Z różnych powodów dzisiaj nie zobaczymy Dagoberto, Lucasa, Wellingtona, Carlinhosa Paraibe, Luisa Fabiano, Mirande i Rhodolfo. Szczególnie linia ataku ucierpiała. Lucas na Copa America, a Dagoberto mimo iż chciał grać to trener Carpegiani zdecydował się dać mu wolne bowiem mało spał ostatnio z powodu narodzin jego drugiego dziecka.
Botafogo ma niemalże identyczne braki jak w ostatnim meczu przeciwko Gremio tj znowu zabraknie bramkarza Jeffersona, Loco Abreu, Arevalo, którzy są na Copa America. A także zawieszony jest Marcelo Mattos, a kontuzje ma Cortes.
Tak więc jak widać widzę trochę inaczej powyższy mecz aniżeli kapszti. Już w poprzedniej kolejce w prywatnej dyskusji pisał mi, że nie zgadza się z moim overem w meczu Bota - Gremio,ale ostatecznie się udało. Co prawda sam w niego już nie wierzyłem w 50min, ale zgaśnięcie światła pomogło i pokryli ov2,5.
Co więc skłania mnie do BTS&#39;a dzisiaj ? Brak Jeffersona w bramce Bota to może mały argument bowiem atak Sao Paulo też osłabiony. Ale np to, że Fernandinho, Marlos czy Casemiro też potrafią nękać rywali. Bota dość pewne siebie w ostatnich grach. Elkenson, Maicosuel i Herrera to naprawdę groźne trio.
No i znowu historia meczów Bota rzuciła mi się w oczy:
SPFC - Botafogo 1:2
SPFC - Botafogo 3:1
SPFC - Botafogo 2:1
SPFC - Botafogo 2:2
SPFC - Botafogo 3:0
No i nos też mi takie rozwiązanie podopowiada, zatem czemu nie spróbować ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Mecz drużyn z przeciwnych biegunów tabeli. Fluminense przed tą kolejkę było na miejscu ósmym. Z kolei Atletico PR plasowało się tuż przed Avai i to tylko dzięki lepszej różnicy bramek. A po remisie Avai w Porto Alegre Furacao spadli już na ostatnie miejsce. Moja analiza na ten mecz w punktach:
-Fluminense bez swoich dwóch najlepszych napastników - Fred(kadra) i Rafael Moura(czerwona kartka w poprzednim meczu)
-Poza tą dwójką trener Abel Braga nie może skorzystać jeszcze z wielu innych graczy: Deco, Digao, Araujo, Leandro Euzebio czy Rodriguinho
-Obie drużyny posiadają całkiem niezłe formacje defensywne. O ile Fluminense potwierdza to stratą tylko 6 goli, o tyle Atletico PR ma tych goli straconych 10 ale też nie jest to wynik jakiś tragiczny
-Obie drużyny fatalnie prezentują się w ataku. Fluminense - 4 gole, a Atletico PR - 1 gol.
-Jeśli idzie o mecze obu ekip to są to starcia underowe. Do tej pory na 6 spotkań obie drużyny tylko po razie miały w swoim meczu under
Podsumowując moim zdaniem ten mecz wygląda mi na under, gdyż jak już napisałem oba teamy nie prezentują nic wielkiego w ataku, a na dodatek goście przystąpią do tego meczu pod wodzą trenera tymczasowego Leandro Niehuesa i pewnie zagrają tutaj na 0:0, które byłoby dla nich dobrym wynikiem w takich okolicznościach. Fakt, że historia nie zbyt sprzyjająca do grania underów ale jako, że w Brazylii wszystko szybko się zmienia to nie przywiązuje do tego wagi.
Fluminense
Diego Cavalieri; Mariano, Gum, Marcio Rosario, Carlinhos; Diguinho, Edinho, Souza, Marquinho, Conca; Ciro
Atletico PR
Marcio; Wendel, Manoel, Rafael Santos, Paulinho; Marcelo Oliveira, Robston, Paulo Baier, Branquinho; Nieto, Madson
Moje typy:

Under 2,5 @ 2,00 SB⛔3:1
Atletico PR Under 0,5 @ 2,15
⛔

VS

Do bardzo ciekawego starcia dojdzie na Arena do Jacare. Do stanu Minas Gerais przyjeżdża otóż Internacional Porto Alegre. Obie drużyny przystępują do tego meczu w zupełnie odmiennych nastrojach po ostatnim weekendzie.
Atletico Mineiro w sobotę doznało dotkliwej porażki w Rio de Janeiro z Flamengo 1:4. Dla trenera Dorivala Juniora był to na pewno znak, że z obroną jego zespołu dzieje się źle, a nawet powiem więcej - jest fatalnie. Sposób w jaki Deivid i reszta strzelali im gole był po prostu ośmieszający obronę Galo. Jednak dzisiaj wyjdzie ta sama czwórka w formacji defensywnej. Na pewno trener powiedział kilka przykrych słów choćby Reverowi, który ma być podporą tej obrony. W ataku nie wygląda to źle ale dziwić może fakt, że znowu wyjdą z przodu Guilherme i Magno Alves, którzy również kompletnie zawiedli z Fla. Może dzisiaj się poprawią, a jeśli to pamiętajmy, że na ławce są jeszcze Renan Oliveira i Neto Berola, którzy znowu mogą dać drużynie powiew świeżości. Galo dzisiaj tylko bez Jacksona i Fillipe Soutto więc praktycznie najmocniejszy skład. Po 4 kolejnych nie wygranych meczach gospodarze na pewno będą zmotywowani bardzo by wygrać ten mecz z trudnym rywalem i wreszcie poprawić sobie i kibicom humory.
Internacional gra w kratkę to trzeba sobie powiedzieć. Od początku sezonu mają mecze lepsze i słabsze. Potrafią rozbijać te słabsze ekipy 4:1 jak z Figueirense czy 4:2 z Americą Mineiro, by potem przegrać 0:1 z Cearą. Ja tego trochę nie rozumiem ale w ostatnich 4 meczach udało im się zdobyć aż 11 goli co jest wynikiem co najmniej dobrym. Strzelają Oscar i Leandro Damiao więc dwóch młodych i chyba najlepiej zapowiadających się graczy Colorados. Obrona może nie gra najlepiej, bo też tracą trochę goli ale tutaj jest póki co nieźle. Dla Interu ten mecz będzie takim, w którym chcieliby się ustatkować i zacząć wreszcie seryjnie wygrywać, bo jak na taki zespół miejsce 9 to trochę wstyd moim zdaniem.
Podsumowując zapowiada nam się pasjonujące spotkanie. W poprzednim roku pamiętam, że już po kilkunastu minutach obie drużyny strzeliły gola. Tutaj spodziewam się również takiego meczu z wieloma golami, a na dodatek myślę, że można spróbować pograć gości, na których według mnie kurs jest przesadzony.
Atletico MG
Renan Ribeiro; Patric, Rever, Leo Silva, Guilherme Santos; Richarlyson, Serginho, Dudu Cearense, Daniel Carvalho; Magno Alves, Guilherme
Internacional
Muriel; Nei, Juan, Bolivar, Kleber; Tinga, Oscar, Guinazu, D&#39;Alessandro; Leandro Damiao, Ze Roberto
Moje typy:
Over 2,5 @ 1,615 SB✅0:4
BTS @ 1,50⛔
Internacional lub X @ 1,65✅
Inter Over 0,5 @ 1,25✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
America MG-Flamengo 2:3
Kolejne zwycięstwo Flamengo, które w ciągu kilku dni pogrążyło dwa kluby z Belo Horizonte. Ronaldinho tym razem strzelił dwa gole czym przyczynił się w dużym stopniu do zwycięstwa Fla w Sete Lagoas.
Gremio-Avai 2:2
Po raz kolejny zawodzi Gremio, które miało walczyć o mistrza, a tym czasem traci punkty ze słabiutkim Avai. Co więcej do 94 minuty nic nie wskazywało na to, że Gremio w ogóle ten punkt zgarnie ale trafienie Rafaela Marquesa choć trochę pomogło zmazać plamę za ten mecz. Po meczu do dymisji podał się trener Renato Gaucho.
Vasco-Cruzeiro 0:3
2 mecz pod wodzą Joela Santany i drugie zwycięstwo. Taka skuteczność aż zadziwia ale widać, że efekt nowej miotły jest znany również w Brazylii. Vasco złego meczu nie zagrało ale to goście byli skuteczni więc zgarnęli komplet punktów.
Bahia-Corinthians 0:1
Kolejne ważne zwycięstwo Corinthians po którym Timao wyszło na prowadzenie w ligowej tabeli. Jedynego gola zdobył w tym meczu Chicao z rzutu karnego. Jednak największą gwiazdą tego spotkania był bramkarz gości Julio Cesar, który bronił nawet w najtrudniejszych momentach.

Figueirense-Santos 2:1

Figueirense u siebie póki co wygrywa wszystko jak leci. 4 mecze na Orlando Scarpelli i 4 zwycięstwa. Taka skuteczność może imponować. Dzięki takiej postawie Figue jest w ścisłej czołówce, a przed sezonem byli skazywani przecież na spadek. Santos bez Ganso, Neymara, Elano, którzy są na Copa America łatwo przez ten miesiąc mieć nie będzie.
Sao Paulo-Botafogo 0:2
Widać, że niedzielne derby miały spory wpływ na grę Sao Paulo. Kolejna porażka i po raz kolejny w fatalnym stylu. Znowu myli się Rogerio Ceni co staję trochę niebezpieczne dla SPFC, bo jeżeli będą mieli nie pewnego bramkarza to mogą mieć ciężko w wielu meczach. Brak Lucasa jest aż nadto widoczny. Natomiast Fogao mają nową gwiazdę, która nazywa się Elkeson.
Coritiba-Ceara 3:1
Dopiero drugie zwycięstwo Coritiby ale jakże ważne, bo dzięki niemu trochę poprawiła się ich sytuacja w tabeli ale na pewno też uwierzyli bardziej w siebie. Po takim początku roku mieli być czarnym koniem Brasileirao, a póki co słabo im idzie. Jednak w tym meczu pokazali Cearze, że takie ekipy jak Vozao na Couto Pereira nie mają z nimi szans.
Palmeiras-Atletico GO 2:0
Czyż lepiej można sobie wyobrazić debiut Maikona Leite? Chyba nie, bo nie dość, że strzelił gola to jego Palmeiras pewnie pokonał Atletico Goianiense 2:0. Verdao tym samym zmyli plamę po niedzielnej porażce z Cearą.
Atletico MG-Internacional 0:4
Atletico Mineiro po raz kolejny traci 4 gole i po raz kolejny przegrywa. 5 meczów bez zwycięstwa to już trochę martwiąca passa w wykonaniu Galo. Inter natomiast ostatnimi czasy zaczyna strzelać na potęgę co dobrze zwiastuję i chyba póki co trener Paulo Roberto Falcao może spać spokojnie.
Fluminense-Atletico PR 3:1
To był pożegnalny mecz dla Conki. Najlepszy gracz Brasileirao 2010 odchodzi do Chin. No i udanie kończy przygodę z Fluminense. Zwycięstwo 3:1 z Atletico w głównej mierze zapewnił Ciro, który w zdobył 2 gole i tym samym pokazał, że stać go na zastąpienie Moury i Freda. Atletico z kolei dalej tkwi w marazmie i przegrywa mecz za meczem.
W tej kolejce padło 31 goli, co daje średnią 3,1 gola na mecz. Sędziowie pokazali 58 żółtych - 5,8 na mecz oraz 4 czerwone kartki - 0,4 na mecz. Podyktowali aż 5 rzutów karnych czyli w co drugim meczu był rzut karny. Średnia widownia tej kolejki wyniosła 10043. Najwięcej było na mecz Bahia-Corinthians - 32157, a najmniej na meczu Fluminense-Atletico PR - 3449. Poniżej zamieszczam &quot;11&quot; kolejki wytypowaną przez Futebol Interior oraz najciekawsze wydarzenia ostatniej kolejki:
Julio Cesar(Corinthians); Mariano(Fluminense), Antonio Carlos(Botafogo), Naldo(Cruzeiro), Kleber(Internacional); Leo Gago(Coritiba), Marcio Araujo(Palmeiras), Ronaldinho(Flamengo), Elkeson(Botafogo); Aloisio(Figueirense), Ciro(Fluminense). Trener: Paulo Roberto Falcao(Internacional)
Świetny występ Julio Cesara(Bahia-Corinthians):
http://www.youtube.com/watch?v=5lUDZu6AaRs
Kolejne piękne trafienie Ronaldinho(America MG-Flamengo):
http://www.youtube.com/watch?v=4k9LBcfQNpE
Pogrom Atletico Mineiro w wykonaniu Internacionalu:
http://www.youtube.com/watch?v=mVpyBeMoGOE
Błąd Rogerio Ceniego, w efekcie którego gola zdobył Elkeson(Sao Paulo-Botafogo):
http://www.youtube.com/watch?v=H3cXFs2WI0E
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom