>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro Serie A 2011 - maj i czerwiec

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Z większością powyższych typów się zgadzam, ale co do undera w meczu Flamengo-Corinthians nie jestem przekonany. Wydaje mi się że będzie to otwarty mecz, podobny do wczorajszego Fluminense-Cruzeiro. Widziałem popis Flamengo w meczu z Avai i bardzo dobrą grę Ronaldinho i czuję w tym meczu kilka bramek, zwłaszcza że Flamengo w dwóch meczach Serie A strzeliło aż 7 bramek, co jest najlepszym wynikiem w lidze. Co prawda nie ma Thiago Nevesa, ale i bez niego ofensywa drużyny Flamengo jest duża. A i Timao strzelili po dwa gole Gremio i Coritibie, uważanej przed sezonem za czarnego konia rozgrywek. Zatem liczę na dobry i szybki mecz z kilkoma bramkami.
Kompletnie nie mam natomiast pomysłu na mecz Santos-Avai. Santos w dośc eksperymentalnym składzie z nie bardzo doświadczonym Adriano w pomocy, ale za to z nowym nabytkiem Borgesem i Ze Eduardo. Jednak myślę że do jakiegoś dubelka 1DNB można doda ć , bo Avai raczej będzie dążyło do remisu niż żeby atokowa ć , odsłoni ć się i dosta ć kolejny worek bramek.
Wiesz ten wynik Flamengo to tak trochę przez palce trzeba patrzeć, bo Avai grało rezerwami kompletnymi, a Bahia to też nie jest jakiś mocarz. Corinthians co by nie mówić obronę ma dobrą co pokazali chociażby z Gremio.
Co do Santosu to masz rację, że mogą mieć problemy z wysokim wygraniem, bo Avai pewnie stanie na swojej połowie i zagra na 0:0. Jak się goście otworzą to pewnie powtórka z meczu z Flamengo.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
América Mineiro vs. Internacional
Krótko Internacional jest lepszą ekipą ,po nie udanym meczu z Cearą chęć zwycięstwa jest duża ,mecz niby na wyjeździe ale bardzo dużo kibiców gości(ponad 10tyś) będzie na tym meczu piłkarze (Internacionalu) wypowiadali się że zagrają dla nich bo po tym ostatnim meczu trochę stracili zaufania do swoich piłkarzy + porażka w CL ja tam się ciesze że zagra dziś świeży Cavenaghi dla mnie jest to bardzo dobry zawodnik America nie ma według mnie kim straszyć ,taktycznie i fizycznie goście zdecydowanie lepsi jeśli zagrają skutecznie czego brakowało we wcześniejszych meczach to jestem pewny że są wstanie wywieść 3pkt.Colorados to jest czołowa ekipa w Brazylii wiadomo że wpadki się trafiają .Nie chcę mi się zbytnio ściemniać gram na gości i tyle.
Internacional win 2.00 Expekt✅
izzi nie......
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Czas na podsumowanie 3. kolejki, która na dobrą sprawę jeszcze się nie zakończyła... Zostało jeszcze spotkanie Atletico Mineiro-Sao Paulo ale ja się zdecydowałem podsumować tą kolejkę i wynik tego spotkania po prostu dopiszę po meczu.
W sobotę doszło do meczu mistrza z wicemistrzem czyli starcie Fluminense-Cruzeiro. Wynik 2:1 na pewno jest zadowalający dla gospodarzy, którzy wykorzystali osłabioną Rapose. Popis dał strzelec dwóch goli Rafael Moura, czyli popularny He-Man. Oprócz tego Palmeiras pokonał 1:0 Atletico PR, Figueirense w starciu drużyn, które raczej będą bronić się przed spadkiem pokonało 2:0 Atletico Goianiense. Na północy Brazylii natomiast Ceara zremisowała 2:2 z Botafogo. Pierwszego gola w barwach Fogao zdobył w swoim drugim meczu Elkeson.
W niedzielnych spotkaniach hitem był przede wszystkim mecz Flamengo-Corinthians. Dwa najpopularniejsze kluby w Brazylii spotkały się między sobą, a przy okazji kibice Fla pożegnali grającego swój ostatni mecz w karierze Dejana Petkovicia. Serb zakończył swoją bogatą karierę piłkarską grając 45 minut w tym spotkaniu ale widać było, że już jakiś czas nie grał w piłkę, gdyż kondycyjnie nie wyglądał najlepiej. Na Couto Perreira mecz drużyn, które już za kilka dni rozstrzygną pomiędzy sobą sprawę zwycięstwa w Copa do Brasil. Coritiba zyskała przewagę psychiczną pokonując Vasco aż 5:1. Hattrickiem popisał się napastik gospodarzy Anderson Aquino. Gremio wygrało swój pierwszy mecz u siebie 2:0. Dwa gole dla zwycięzców zdobył Junior Vicosa i oba po pięknych akcjach. W meczach o godzinie 23:30 padło mnóstwo goli. Santos pokonał Avai 3:1. Co ciekawe dwa gole zdobył debiutujący w barwach Peixe, Borges. Jak więc widać bez Neymara też można strzelać gole. Internacional natomiast również bez swojego najlepszego napastnika(Leandro Damiao) ale pokazali klase i wygrali na wyjeździe 4:2 z Americą MG. O wyniku zadecydowało 8 minut pierwszej połowy. Pomiędzy 14, a 22 minutą goście zdobyli 3 gole i było po robocie. Sao Paulo zwyciężyło 1:0 na wyjeździe z Atletico Mineiro i jest aktualnie samodzielnym liderem. Co ciekawe Sampa nie ma jeszcze nawet straconego gola ale w ostatnim meczu to nie zasługa ich obrony, a nieskuteczności Atletico, gdyż okazji było całe mnóstwo. Gola na wagę 3 punktów zdobył Casemiro. Oto wyniki 3 kolejki:
Ceara - Botafogo 2:2
Fluminense - Cruzeiro 2:1
Palmeiras - Atletico PR 1:0
Figueirense - Atletico GO 2:0
Gremio - Bahia 2:0
Flamengo - Corinthians 1:1
Coritiba - Vasco 5:1
America MG - Internacional 2:4
Santos - Avai 3:1

Atletico MG - Sao Paulo 0:1
W sumie w 10 meczach padło 31 goli, co daje średnią 3,1 gola na mecz. Wreszcie porządnie sypnęło bramkami, a pamiętajmy że przed nami jeszcze jedno spotkanie. Sędziowie pokazali tylko 1 czerwoną oraz 33 żółtych kartek co daję średnią odpowiednio - 0,11 i 3,7 na mecz. Najwięcej kartek sędziowie pokazali w meczach Palmeiras-Atletico PR oraz Santos-Avai po 5. Najwięcej widzów przyciągnął mecz Flamengo-Corinthians - 37010, a najmniej 3119. Średnia wyniosła 12709 czyli mamy poprawę w porównaniu do poprzedniej kolejki. Poniżej wrzucam jak zwykle &quot;11&quot; kolejki przygotowaną przez portal Globo:

No i oczywiście poniżej wrzucam kilka najciekawszych zagrań i wydarzeń tej kolejki więc zapraszam do oglądania:
Interwencja kolejki w wykonaniu Vanderleia(Coritiba-Vasco):
http://www.youtube.com/watch?v=uLlDVvIjTgU

Gol kolejki w wykonaniu Michela(Ceara-Botafogo):
http://www.youtube.com/watch?v=xq6BamAEIYs&amp;amp;feature=related

Pożegnanie Dejana Petkovicia:
http://www.youtube.com/watch?v=2vGAraAZwNM
Show w wykonaniu Coritiby:
http://www.youtube.com/watch?v=DENvIjeQALs
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X
W nocy ze środy na czwartek a dokładnie o 2:50 naszego czasu odbędzie się spotkanie kończące trzecią kolejkę rozgrywek ligi brazylijskiej. Na Arena do Jacare w mieście Sete Lagonas Atletico Mineiro zmierzy się z Sao Paulo FC. Smaczkiem tego meczu będzie na pewno występ w drużynie Atletico Richarlysona - byłego wieloletniego zawodnika Sampy, który był podstawowym graczem w wielu meczach swojej drużyny. Po zakończeniu sezonu 2010 przeszedł właśnie do zespołu z miasta Belo Horizonte.
Zespół z Sao Paulo rozpocznie jutrzejszy mecz bez podstawowych obrońców Rhodolfo (kontuzja uda) i Mirandy (staw skokowy), a także napastnika Fernandinho. Nadal do gry na 100 procent nie jest zdolny Luis Fabiano. W obronie kontuzjowanych graczy zastąpi między innymi zaledwie 18-letni Luiz Eduardo, który w meczu pierwszej kolejki z Fluminense zaliczył swój debiut w Serie A w bardach Tricolor. Tak jak w tym meczu jak w spotkaniach tegorocznej Pauliście radził sobie całkiem dobrze.
Galo, podobnie jak goście po dwóch meczach mają na koncie komplet zwycięstw i 6 strzelonych bramek. W każdym meczu strzelili po 3 bramki rywalom. Może ci nie byli rewelacyjni (Avai i Atletico PR), ale jednak taki wynik musi budzić szacunek, bo w Serie A nie grają przecież jacyś kelnerzy. Co ciekawe połowę z tych bramek strzelili obrońcy (Leonardo Silva dwie i Rever jedna). Do składu wskoczy zakontraktowany przed sezonem Mancini - były gracz Interu Mediolan czy Romy, który wszedł pod koniec meczu z Avai na boisko i trener Dorival Junior wystawi go od początku spotkania.
Zwycięzca tego meczu pozostanie liderem tabeli a to pewnie obie drużyny będzie jak najbardziej mobilizowało, bo tak jak Atletico tak i Sao Paulo dawno nie patrzyły na inne drużyny z pozycji lidera ligi. Dlatego myślę że będzie to otwarty mecz. Nie typuję zwycięzcy, bo ciężko byłoby zdecydowac kto ma większe szanse (w ankiecie na esporte.uol 37% typuje zwycięstwo Atletico, 30% remis a 33% wygraną gości a więc szanse są raczej wyrównane), ale za to podam inne ciekawe typy na ten mecz.
Atletico Mineiro:Renan Ribeiro; Patric, Réver, Leonardo Silva e Leandro; Toró, Richarlyson, Fillipe Soutto e Giovanni Augusto; Magno Alves e Mancini
Sao Paulo FC: Rogério Ceni; Jean, Xandão, Luiz Eduardo e Juan; Rodrigo Souto, Casemiro, Wellington, Carlinhos Paraíba e Lucas; Dagoberto.
BTS @ 1,5 bwin ⛔ 0-1
over 2,5 @ 1,68 ⛔
Gdy grałem na SPFC to nie wygrywali a teraz kiedy nie zagrałem na nich to wygrali ;) Ale wynik dla mnie i tak dobry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

No i przed nami 4 kolejka. Tym razem już w pełnych składach bez problemów z zawodnikami, którzy byli na kadrze. W sobotę mamy dwa ciekawie zapowiadające się mecze, natomiast w niedziele takich perełek również mamy kilka.
Cruzeiro-Santos
Niestety aż takim hitem nie będzie, gdyż Muricy Ramalho na pewno da odpocząć swoim zawodnikom przed finałem Copa Libertadores, wobec czego faworytem tutaj na zgarnięcie pierwszego zwycięstwa są gospodarze.
Sao Paulo-Gremio
To jest hit. Sampa póki co komplet punktów i nie stracili nawet gola, a Gremio póki co 6 punktów ale gra nie najlepsza. Ciekawe jak spiszą się obie ekipy ale kurs na Sampa moim zdaniem trochę zaniżony, gdyż rywal nie byle jaki, a punkty kiedyś stracą.
Avai-America MG
Tutaj spodziewałbym się dużej ilości goli, gdyż obie drużyny pokazują, że obrona to nie jest ich mocna strona. America poza tym strzeliła już kilka goli, a okazji sobie stwarza co mecz sporo. Avai z kolei musi zaczać zdobywać te punkty, a gdzie jak nie u siebie i z rywalem, który jest w ich zasięgu.
Vasco-Figueirense
Zdobywca Pucharu Brazylii kontra zaskakujący beniaminek. Jak na razie obie drużyny zdobyły po 6 punktów. Vasco grało do tej pory rezerwami w lidze, a Figueirense zaskakuję, gdyż do tej pory stracili tylko 1 gola i to w doliczonym czasie z Sao Paulo. Faworytem Vasco ale po finale mogą być zmęczeni.
Atletico GO-Ceara
Atletico zgodnie z oczekiwaniami gra słabo ale dzięki tej sensacyjnej wygranej w Kurytybie nie jest źle z punktami. To samo Ceara, która u siebie gra dobrze, a ciężko jej się zdobywa punkty, z kolei wygrali z Interem. Tutaj zapowiada się zacięte spotkanie.
Bahia-Atletico MG
Kolejny mecz, w którym można spodziewać się sporej ilości goli. Bahia do tej pory straciła aż 7 goli i zawsze tracili co najmniej 2 gole. Atletico Mineiro na pewno zechce się zrehabilitować za ten brak skuteczności w meczu z Sampą. Dla Jobsona będzie to mecz, w którym może udowodnić działaczom Atletico, że się pomylili pozybywając się go z klubu.
Corinthians - Fluminense
Absolutny hit tej kolejki. Corinthians póki co spisuję się bardzo dobrze, jak ma na swojej drodze mocnego i renomowanego rywala. Fluminense z kolei zaczęło wygrywać. Ciekawe czy Fred po strzelonym golu w reprezentacji i powołaniu na Copa America dostanie skrzydeł i zacznie strzelać we Flu? To będzie również debiut na ławce Flu trenera Abela Bragi.
Internacional-Palmeiras
Inter ostatnio wreszcie pokazał co potrafi i wygrał z Americą 4:2. Jednak jedno zwycięstwo nie zadowala kibiców. Teraz wraca do składu Leandro Damiao więc będzie łatwiej. Jednak na drodze staje Palmeiras z mocną obroną i bez porażki. To spotkanie również zapowiada się ciekawie.
Atletico PR-Flamengo
Atletico jak na razie nie ma punktów po 3 kolejkach, a co lepsze jako jedyni nie zdobyli nawet gola. Czy tym razem się to uda wobec nie najlepszej obrony Flamengo? Dla gości to będzie na pewno dobra okazja do zgarnięcia kompletu punktów po pechowych remisach z Bahią i Corinthiansem.
Botafogo-Coritiba
Ciekawe spotkanie powinno być również na Engenhao. Botafogo na razie zawodzi. Ich gry się nie da oglądać ale teraz powinien już zagrać Loco Abreu więc ma kto strzelać gole. Jak wiadomo Coritiba przegrała finał CdB więc teraz muszą się odbić w lidze. Jednak ja się obawiam, że źle to może wpłynąć na ich morale.
Zapraszam do dyskusji
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Cruzeiro - Santos
Ja już zagrałem ten mecz ze względu na spadki.
Cruzeiro nie wątpliwie takiego początku sobie nie wyobrażało ,jest to ekipa bardzo dobra ale widać że przeżywa kryzys choć w ostatnim meczu widać było chęć gry i sporo sytuacji ,dalej są to bardzo solidni piłkarze super wyszkoleni technicznie i nadal są jednym z faworytów ligi ,Santos grając ten mecz już będzie myślami w finale CL ,trener da odpocząć piłkarzom więc jest to bardzo duża szans dla piłkarzy Cruzeiro którzy myślę że to wykorzystają u siebie na stadionie ,mobilizacja jest spora .Analiza krótka ale bez zbędnych ubarwień.
typ:
Cruzeiro win 1.60 Expekt⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Taki niestety obrazek mogli zobaczyć podróżni na lotnisku w Porto Alegre. I taki sam widzieli gracze Gremio. Wobec pyłu wulkanicznego, który przesuwa się na wschodnią stronę Ameryki Płd. CBF zastanawia się nad odwołaniem 6 spotkań tej kolejki. Głównie chodzi o mecz klubów ze stanu Rio Grande do Sul, Santa Catarina i Parana. A te mecze, które są zagrożone to: Avai-America MG, Vasco-Figueirense, Sao Paulo-Gremio, Botafogo-Coritiba, Atletico PR-Flamengo i Internacional-Palmeiras. Decyzja o tym, czy te spotkania zostaną rozegrane w ten weekend czy też przełożone ma zapaść około godziny 22 i wtedy też edytuję posta i poinformuję o tym jaka decyzja zapadła.

E: Mecze odbędą się zgodnie z planem

 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Campeonato Brasileiro
Cruzeiro - Santos
Cruzeiro -1 azjatycki
(1,90)


Santos zagra w rezerwowym składzie, wielu piłkarzy będzie oszczędzanych na finał Copa Libertadores z Peñarolem. To historyczne spotkanie dla &quot;O Peixe&quot; i, co zrozumiałe, jest ważniejsze od pojedynku z Cruzeiro.
Trener Muricy Ramalho ogłosił już jedenastkę, w jakiej wystąpią dziś późnym wieczorem jego podopieczni:
Aranha, Bruno Aguiar, Rafael Caldeira, Vinícius, Alex Sandro; Charles, Rodrigo Possebon, Roger Gaúcho; Rychely, Borges i Tiago Alves.
Jak widać, brakuje czołowych zawodników, a za atak odpowiedzialni będą Rychely, Tiago Alves i nowo sprowadzony Borges, bohater poprzedniego spotkania &quot;Os Santistas&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X
Rozgrywki w Brazylii nabierają tempa. W czwartej kolejce zmierzą się drużyny Sao Paulo i Gremio. Gospodarze po czwartkowej wygranej z Atletico Mineiro prowadzą w tabeli z kompletem 9 punktów i trzeba zaznaczyć że pokonali takie ekipy jak Fluminense i właśnie Atletico. Gremio natomiast ma na koncie 2 zwycięstwa i porażkę. Zwycięstwa niezbyt przekonujące, bo 1-0 z Atletico Paranaense i 2-0 z Bahią. Przegrali na własnym stadionie na inaugurację rozgrywek z Corinthians 1-2. Jednak Sao Paulo miało trudniejszych rywali i ich pokonali (choć nie bez kłopotów bo np. w meczu z Figueirense czy Galo mogli stracić kilka bramek, ale pomogła im nieskuteczność przeciwników ) a więc do meczu przystąpią w roli faworyta.
A spotkanie to zapowiada się niezwykle emocjonująco, bo w dwóch ostatnich meczach tych drużyn padło aż 10 bramek. Najpierw na Morumbi Święci pokonali przeciwników 3-1, by w rewanżu na Estadio Olimpio doznac porażki 2-4.
SPFC dalej będzie musiało sobie radzić bez kontuzjowanych Rhodolfo, Mirandy i Fernandinho. Nie zagrają także dwie najbardziej rozpoznawalne postacie drużyny: Rivaldo i Luis Fabiano. Ten ostatni ma wrócić do gry na przełomie lipca i sierpnia.
Gremio nadal bez Andre Limy. Renato Gaucho nie może liczyć na występ Rodolio, Leandro i Adilsona, który w ubiegłym roku był podstawowym pomocnikiem zespołu.
Mam nadzieję że pierwszy raz w tym sezonie w meczu z udziałem Sao Paulo padnie więcej niż dwa gole, jak to było dotychczas, a drużyna trenera Carpegianiego czwarty raz w tym sezonie zakończy mecz zwycięstwem.

Sao Paulo: Rogério Ceni; Jean, Xandão, Luiz Eduardo e Juan; Wellington, Rodrigo Souto, Casemiro, Carlinhos Paraíba e Lucas; Dagoberto
Gremio: Victor; Mário Fernandes, Saimon, Rafael Marques e Neuton; Fernando, Fábio Rochemback, Gabriel e Lúcio; Douglas; Júnior Viçosa.

Mam nadzieję że pierwszy raz w tym sezonie w meczu z udziałem Sao Paulo padnie więcej niż dwa gole, jak to było dotychczas, a drużyna trenera Carpegianiego czwarty raz w tym sezonie zakończy mecz zwycięstwem.

Sao Paulo @ 1,75 bwin ✅ 3-1
Over 2,5 @ 1,95 ✅


X
Obie drużyny nie rozpieszczają grą swoich kibiców i w związku z tym mają mizerny dorobek punktowy. Jednak trzeba przyznać że i Avai i America miały bardzo trudnych przeciwników na początku sezonu. Avai na dzień dobry dostało 4 bramki od Flamengo choć i tak mecz mogli zakończyć z bagażem nawet dwukrotnie większym, bo jak tu nie stracić tylu bramek stojąc cały mecz w obronie? Następnie u siebie przegrali z Atletico MG 1-3. W tym samym stosunku ale na wyjeździe polegli z Santosem, który wcale nie grał w najsilniejszym zestawieniu. Bilans: 2 bramki strzelone przy 10 straconych. Trochę mizernie…
Lepiej to wygląda u ich przeciwników, choć obrona także nie zachwyca bo zespół stracił 8 goli a strzelił 3. Porażka z Interem była wkalkulowana ale 0-3 z Vasco, które grało w większości zmiennikami (bo kilka dni później miało mecz w CdB) to na pewno duże rozczarowanie. Na szczęście w pierwszym meczu pokonali Bahię i nie muszą się martwic o to kiedy zdobędą pierwsze punkty w Serie A.
Avai bez Felipe, Diogo Orlando, Batisty, Arthura, Giana, Marquisa Gabriela i Williama, ale chyba żaden z tych zawodników, oprócz Williama nie będzie odgrywał pierwszoplanowej roli w zespole.
Najpoważniejszym osłabieniem gości będzie nieobecność podstawowego defensora Micao. Nie będzie mógł również zagrać pomocnik Luciano. W ataku duet dwóch najlepszych strzelców Serbie B w 2010 roku Fabio Junior i Aleksandro, którzy strzelili razem aż 40 bramek. Chociaż były to rozgrywki Serie B to ta skuteczność powinna się przełożyć na ilość goli w najwyższej krajowej lidze.
Avai: Aleks; Gustavo Bastos, Marcinho Guerreiro e Cássio; George Lucas, Bruno, Fabiano, Estrada e Julinho; Rafael Coelho e Fábio Santos.
America: Flávio; Marcos Rocha, Gabriel, Anderson e Gilson; Dudu, Amaral, Leandro Ferreira e Rodriguinho; Fábio Júnior e Alessandro.
Obie drużyny, tak jak wcześniej napisałem nie są najsilniejsze w grze defensywnej, natomiast w ataku mają spory potencjał i dlatego liczę na kilka goli w tym spotkaniu, które tak jak Sao Paulo – Gremio a także Cruzeiro – Santos rozpocznie się o godzinie 23:30.

Over 2,5 @ 1,8 bwin ✅ 2-2
BTS @ 1,66 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Hit sobotnich zmagań Sao Paulo FC-Gremio. Jeśli patrzeć na tabelę to faworytem są gospodarze, którzy na razie mają komplet punktów i nie stracili w trzech meczach nawet gola. Jednak pamiętajmy, że Gremio przed sezonem było uznawane za jednego z faworytów do walki o czołowe lokaty więc dzisiaj na pewno łatwo Sampie nie będzie. Gospodarze dzisiaj znowu bez Mirandy, który już jest praktycznie zdrowy ale trener PC Carpegiani postanowił dać mu odpocząć. Poza nim zabraknie Rhodolfo, Fernandinho i oczywiście Luisa Fabiano. Tak więc strat jest niewiele. Ciekawe jak poradzi sobie Lucas, który ostatnio ma sporo gry, a pamiętajmy, że przed nim jeszcze Copa America i Mundial U20. W ataku na pewno mogą liczyć na Dagoberto, który w tym sezonie spisuję się dobrze. Mnie zadziwia jak zwykle ta młodzież w pomocy. Casemiro, Wellintgton, Lucas mają szanse na grę w reprezentacji U20, a tutaj w SPFC rządzą i dzielą w drugiej linii. Ten pojedynek będzie również okazją do zobaczenia i porównania dwóch świetnych bramkarzy. Rogerio Ceni po stronie gospodarzy i Victor ze strony Gremio, który pojedzie na CA. Ciekawie wygląda ustawienie Gremio, gdyż mamy w nim aż 6 nominalnych obrońców! Ale warto pamiętać, że Lucio i Gabriel świetnie grają z przodu więc już wszystko staje się jasne. Moim zdaniem to spotkanie będzie bardzo zacięte ale jaki wynik w nim padnie to ciężko przewidzieć. Na pewno nie zagram gospodarzy po takim kursie, gdyż nie są aż takim faworytem jak to wskazują kursy.
Sao Paulo
Rogério Ceni; Jean, Xandao, Luiz Eduardo e Juan; Casemiro, Carlinhos, Wellington e Rodrigo Souto; Lucas e Dagoberto
Gremio
Victor; Mário Fernandes, Saimon, Rafael Marques e Neuton; Fábio Rochemback, Fernando, Lúcio e Gabriel; Douglas e Júnior Viçosa

Mój typ:
Gremio(+1) @ 2,10 Bwin
⛔3:1

VS

Na Ressacada dojdzie do meczu zespołów, które najprawdopodobniej będą musiały się bić o utrzymanie. Avai jak na razie jest na &quot;dobrej&quot; drodze do zrealizowania tego celu, gdyż do tej pory nie zdobyli nawet punktu i strzelili tylko 2 gole tracąc przy tym 10. Avai na dodatek po katastrofalnym początku opuścił trener Silas, który uciekł do Kataru trenować za petrodolary. Już niedługo jego miejsce zajmie były trener Internacionalu i Santosu, Alexandre Gallo. Jednak dzisiaj Leao da Ilha będą dowodzeni przez Edsona Neguinho. Na dodatek dzisiaj gospodarze mocno osłabien. Marquinhos Gabriel, Felipe, William, Diogo Orlando, Batista, Arthuro, Gian to cała lista nieobecności w zespole gospodarzy. America po zwycięstwie na inaugurację z Bahią potem doznała dwóch wysokich porażek. Przed tygdoniem ulegli u siebie Interowi 2:4. Wtedy swojego drugiego gola zdobył Alessandro i trener Mauro Fernandes wreszcie zauważył jego i dzisiaj zacznie od początku. Poza nim do składu wraca Dudu po kontuzji oraz wypożyczony z Gremio lewy obrońca Gilson. Moim zdaniem to może być spore wzmocnienie linii defensywnej Coelho. Obie drużyny póki co tracą mnóstwo goli. Również obie potrafią je zdobywać, a że dzisiaj jedni i drudzy liczą na komplet punktów, to można oczekiwać otwartego meczu i spore ilości goli.
Avaí
Aleksander; Cássio, Marcinho Guerreiro e Gustavo Bastos; George Lucas, Bruno, Fabiano, Estrada e Julinho; Rafael Coelho e Fábio Santos
América
Flávio; Marcos Rocha, Anderson, Gabriel e Gílson; Dudu, Leandro Ferreira, Amaral e Rodriguinho; Fábio Júnior e Alessandro
Moje typy:
BTS @ 1,65 Bwin✅2:2
Over 2,5 @ 1,80✅
America(+1) @ 1,88
✅

VS

Cruzeiro będzie dzisiejszego wieczoru podejmować Santos. Zdecydowanym faworytem tego starcia są gospodarze. Niby Santos, a ja tutaj piszę, że to ich rywale nie powinni mieć problemów z wygraną. Już za kilka dni finał Copa Libertadores więc trener Ramalho postanowił oszczędzić najlepszych i wystawić kompletne rezerwy. Jedynym graczem, który może dzisiaj zagrozić Raposie jest Borges, który tydzień temu w debiucie przeciwko Avai ustrzelił dwa gole czym przyczynił się w dużej mierze do wygranej 3:1. Ciekawe, że dzisiaj Santos w ataku ma zagrać aż trójką graczy. To oznacza, że osłabią pomoc, która również będzie w trzyosobowym zestawieniu. Na przeciwko będą mieli Henrique, Montillo, Fabricio czy Marquinhosa Paranę. Moim zdaniem trener Ramalho postanowił popełnić piłkarskie samobójstwo, bo nawet gdyby było 4 na 4 w drugiej linii, to Raposa by miała ogromną przewagę, a tak to już w ogóle. Szkoda, że nie ma zakładów na posiadanie piłki w lidze brazylijskiej, bo na pewno grubo można by grać Cruzeiro w tym elemencie. W ataku Raposa dzisiaj Wallyson, który coś się zatrzymał w strzelaniu goli i Anselmo Ramon. Niby ich najlepszy strzelec ale jak ktoś ma ochotę to zobaczy sobie filmik z podsumowania 2. kolejki i zobaczy jego katastrofalne pudło. Dzisiaj według mnie kluczem do zwycięstwa będzie przełamanie się Wallysona i gra pomocy gospodarzy.
Cruzeiro
Fábio; Vitor, Léo, Gil e Gilberto; Marquinhos Paraná, Henrique, Fabrício e Montillo; Wallyson e Anselmo Ramon
Santos
Aranha; Bruno Aguiar, Vinicius Simon, Rafael Caldeira e Alex Sandro; Charles, Possebon e Roger Gaúcho; Rychely, Tiago Alves e Borges
Moje typy:
Cruzeiro @ 1,45 Bwin⛔1:1
Cruzeiro Over 1,5 @ 1,57
⛔

VS

Na Sao Januario dojdzie do spotkania zwycięzcy Copa do Brasil z beniaminkiem z Florianapolis, który tak dobrze zaczął zmagania ligowe. Niby faworytem tego meczu jest Vasco ale właśnie ten wygrany puchar może ich kompletnie rozluźnić i to spowoduję, że dzisiejszy mecz nie będzie dla nich tak istotny. Najważniejsze wydarzenie tego dnia dla kibiców Vasco również nie będzie ten mecz, a prezentacja Juninho Pernambucano, który przychodzi do Vasco. Ja się tutaj wstrzymuję od typu.
Vasco da Gama
Fernando Prass; Fagner, Fernando, Anderson Martins e Márcio Careca; Rômulo, Fellipe Bastos, Jéferson e Bernardo; Eder Luis e Elton
Figueirense
Wilson; Bruno, João Paulo, Edson e Juninho; Ygor, Túlio, Maicon e Coutinho; Aloísio e Rhayner
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Bahia - Atletico-MG
Mecz wydaję się dosyć ciekawy ,spotkają się dwie drużyny które lubią postrzelać jak i coś stracić ,Bahia to drużyna swojej ziemi i na pewno przed własną publiczności będzie się chciała pokazać z jak najlepszej strony,Atletico Mineiro na wyjazdach radzi sobie bardzo dobrze sporo strzelają bardzo ciekawa drużyna w której drzemie duży potencjał posiadają parę dosyć znanych gwiazd sporo strzelają więc liczę w tym meczu na over 2.5
Typ:
Over 2.5 1.73 Sportingbet⛔
Internacional v Palmeiras
Bardzo ciekawe spotkanie ,Palmeiras świetny początek na wyjazdach grają zachowawczo a mimo to strzelają bramki,Internacional już opisywałem kilkakrotnie świetnie ustawieni taktycznie ,po ostatniej wygranej za pewne dostali wiatr w żagle jeśli zagrają obie drużyny na swoim poziomie to łapię w tym meczu obie strzelą patrząc na ostatnią formę i h2h typ dosyć ciekawy a kurs smakowity ,Internacional zapewne liczy na wygraną u siebie po ostatniej &quot;porażce domowej&quot; a Palmeiras wychodzi bez kompleksów gra swoje .
Typ:
BTS 1.90 Bet365✅
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
To co Cruzeiro wyrabia na początku sezonu to się już w głowie nie mieści... Tak ich chwalono w Copa Libertadores, a po odpadnięciu z Once, w lidze są w totalnym dołku. Cztery kolejki i tylko 2 punkty. Wczoraj znowu głupio tracą punkty i to z kim... Nie dość, że grali z rezerwami Santosu, to jeszcze grali w przewadze jednego zawodnika od 50 minuty... Mieli swoje szanse, zdecydowanie przeważali, ale znowu skuteczność zawodzi. Jeżeli szybko nie przełamią się w ataku to ich sytuacja w lidze będzie niedługo beznadziejna. Wczoraj jedynego gola strzelili z rzutu karnego, bo z gry znowu nic nie potrafili wykorzystać. Santos miał trochę farta, bo wykorzystali tylko jeden stały fragment gry w 90 minucie meczu. Pochwalić można Borgesa, który dopiero przyszedł do tego klubu, a już w pierwszych dwóch meczach strzelił 3 gole. W dwóch meczach strzelił tyle samo goli, co całe Cruzeiro w pierwszych czterech kolejkach... Patrząc na skuteczność napastników Raposy, to przydałby im się teraz ktoś taki. Zawodnicy Santosu mieli wczoraj dużo szczęścia i ten remis na pewno jest ich sukcesem, a Cruzeiro straciło 2 łatwe punkty i dla nich to jak porażka... Mam nadzieję, że Cruzeiro szybko wróci do formy, bo jak na razie w lidze kompletnie zawodzą i żal na nich patrzeć...
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

Na Arena da Baixada Atletico Paranaense podejmować będzie Flamengo. Gdy zobaczyłem kursy na to spotkanie to się trochę zdziwiłem. Otóż faworytem tego spotkania według bukmacherów jest drużyna gospodarzy!? Patrzę na skład Flamengo a tam R10 i powracający po kadrze Thiago Neves. A więc kursy na Flamengo według mnie mocno zawyżone. Oczywiście że Atletico nie ma na koncie punktu i będą chcieli to zmienić ale nie wydaje mi się że będą w stanie ograć Mengao
Atletico 3 mecze i 3 porażki. Co prawda dwie z nich w minimalnych rozmiarach z Palmeiras i Gremio, które wczoraj nie pokazało dosłownie nic w meczu z Sao Paulo, ale to jednak porażki.
Flamengo na razie bez porażki: zwycięstwo na początek z Avai i dwa remisy: 3-3 z Bahią i 1-1 z Corinthians. Ten ostatni mecz był całkiem ciekawy a Flamengo miało kilka okazji w drugiej połowie aby zgarnąć 3 punkty jednak to im się nie udało. Dziś wraca tak jak już wspomniałem Thiago Neves, więc ofensywa powinna prezentować się lepiej niż w meczu z Timao.
Główną przeszkodą w uzyskaniu przez Flamnego dobrego wyniku może okazać się statystyka. W 18 meczach rozegranych pomiędzy tymi zespołami w Kurytybie piłkarze gości odnieśli tylko jedno zwycięstwo a było to -uwaga- 21 kwietnia 1974 roku. A więc 37 lat temu. W ekipie Fla gole strzelał wtedy Zico. Pozostałe 13 meczów wygrali gospodarze a 4 razy padł remis. Ronaldinho i spółka na pewno wiedzą o tym niechlubnym rekordzie i będą chcieli po prawie 40 latach po raz kolejny pokonać Atletico. Tak więc uważam że piłkarze gości wyjadą z Kurytyby w roli zwycięzców tego spotkania, bo Furacao nie ma po prostu atutów, poza swoim boiskiem do ich pokonania.
Mecz o 23:30.

Atletico: Márcio; Wendel, Manoel, Rafael Santos e Paulinho; Deivid, Marcelo Oliveira, Branquinho e Madson; Guerrón e Nieto
Flamengo: Felipe, Leonardo Moura, Welinton, David e Junior Cesar; Willians, Renato Abreu, Bottinelli e Thiago Neves; Ronaldinho Gaúcho e Wanderley

Flamengo @ 2,65 bwin ⛔ 1-1
Flamengo DNB @ 1,95

X

Corinthians – Fluminense to oprócz meczu Inter – Palmeiras najciekawiej zapowiadający się mecz Niedzieli. Będzie to debiut Abela Bragi jako trenera Fluminense.
Corinthians ma na koncie 7 punktów i przy zwycięstwie utrzyma się na pozycji wicelidera Serie A. Na start ligi pokonali Gremio 2-1. Następnie z problemami ale zwyciężyli w takim samym stosunku bramkowym Coritibę na własnym boisku. W trzeciej kolejce w Rio de Janeiro zremisowali z Flamengo 1-1, choć prowadzili w tym meczu po strzale Williama. Jednak piękny strzał z rzutu wolnego Renato Abreu nie pozwolił Timao wywieźć trzech punktów z gorącego terenu w Rio. Dziś na przedzie zagrają Willian, Liedson i Jorge Henrique a więc można spodziewać się kilku fajnych akcji po stronie Corinthians.
Fluminense natomiast z nowym trenerem i z powracającym po meczach reprezentacji Fredem. Nie zagra natomiast Rafael Moura, który tak naprawdę wygrał Flu mecz z Cruzeiro strzelając dwie bramki. W jego miejsce wystąpi była gwiazda ligi katarskiej Araujo. Widocznie trener Braga ma inny pomysł na skład pierwszej lini Fluminense. Mimo to atak gości nie wydaje być się słabszy niż ten Corinthians.
Będzie to pojedynek dwóch przyszywanych Portugalczyków, którzy urodzili się w Brazylii: Deco i Liedsona. Obaj niedawno wrócili do Brazylii i na pewno będą chcieli pokazac który jest lepszy. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie i wszyscy liczą chyba na piękne zagrania i spektakularne akcje a przede wszystkim na kilka bramek. Mecz na Pacaembu rozpocznie się o 21.00 a w Polsce będzie można go obejrzeć na SportKlubie.

Corinthians: Julio Cesar, Weldinho, Wallace, Leandro Castán e Fábio Santos; Ralf, Paulinho e Danilo; Willian, Liedson e Jorge Henrique
Fluminense: Ricardo Berna, Mariano, Gum, Leandro Euzébio e Julio Cesar; Valencia, Edinho (Souza, Diogo ou Marquinho), Deco e Conca; Araújo e Fred.

BTS @ 1,75 bwin ⛔ 2-0
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

O meczu Atletico PR-Flamengo poprzednik powiedział prawie wszystko więc nie mam ochoty tutaj powielać jego typów, gdyż mam podobny pomysł jak on. Jednak jedna rzecz mnie martwi. Trener Vanderlei Luxemburgo wystawia na lewą obronę Juniora Cesara w miejsce najlepszego według mnie ich piłkarza z początku sezonu Egidio. Ciekawa zagrywka ze strony tak doświadczonego trenera. Oby to się źle dla Fla nie skończyło.
Moje typy:

Flamengo DNB @ 1,95 Bwin 1:1

Flamengo(+1) @ 1,50
✅
VS

Dzisiaj kompletnie odpuszczam meczu Internacional-Palmeiras. Nie mam jakoś pomysłu na ten hit i wole go odpuścić. Najlepiej chyba będzie obejrzeć to spotkanie. Chociaż widzę, że TrackBank wybrał opcję obie strzelą, to ja z Palmeirasem bym na to uważał, bo oni zbyt wielu goli nie strzelają, a i obrona niezła.

Internacional
Renan;Nei, Bolívar, Rodrigo e Kleber;Guiñazu, Tinga, Oscar e D&#39;Alessandro; Zé Roberto e Leandro Damião

Palmeiras
Marcos; Cicinho, Danilo, Thiago Heleno e Gabriel Silva; Márcio Araújo, Marcos Assunção, Patric e Luan; Kléber e Adriano
VS

Również moim zdaniem warto odpuścić typowanie spotkania Corinthians-Fluminense. Na chwilę obecną to chyba Timao są w lepszej dyspozycji, jednak nowy trener po stronie Flu to jest atut. Jak wszyscy wiemy efekt nowej miotły jest znany na całym świecie, więc ja na pewno przeciw Flu nie zagram.
VS

Na Pituacu dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się widowiska. Bahia dzisiaj podejmować będzie Atletico Mineiro. Obie drużyny zaczęły ten sezon od meczów, podczas których nie dało się nudzić. Bahia ma tylko 2 punkty po trzech kolejkach. Ja widziałem ich mecze z Flamengo(3:3) i Gremio(0:2) i muszę powiedzieć, że prezentują się całkiem ciekawie w ataku. Niestety obrona to jest główny ból trenera Rene Simoesa. Jednak działacze Bahii cały czas pracują i pozyskali ostatnio Ricardinho - właśnie z Atletico Mineiro i dzisiaj już zadebiutuję oraz Carlosa Alberto z Gremio. Ten mecz to będzie wielka motywacja dla Jobsona, którego się pozbyto z Atletico. Jednak Bahia musiała zapłacić 60 tysięcy reali za możliwość gry w tym meczu wypożyczonego gracza. Goście kilka dni temu kończyli trzecią kolejkę i pechowo przegrali z Sao Paulo 0:1 u siebie. Pechowo, gdyż zmarnowali mnóstwo okazji, a sami stracili gola po strzale z daleka. Dzisiaj widać trener Dorival Junior wystawia najmocniejszy skład z Magno Alvesem i Mancinim w ataku na czele. Ciekawe czy dwaj stoperzy Leo Silva i Rever dzisiaj znowu coś strzelą? Pamiętajmy, że ta dwójka strzeliła w tym sezonie razem 3 gole co jest połową dorobku Galo! Moim zdaniem tutaj obejrzymy znowu ciekawe widowisko z udziałem tych zespołów i liczę na kilka goli z obu stron.
Bahia
Marcelo Lomba; Jancarlos, Thiego, Titi e Ávine; Fahel, Diones, Ricardinho e Lulinha; Jobson e Souza

Atlético

Renan Ribeiro; Rafael Cruz, Réver, Leonardo Silva e Leandro; Richarlyson, Serginho, Toró e Giovanni Augusto; Mancini e Magno Alves
Moje typy:
BTS @ 1,50 Bwin✅1:1
Over 2,5 @ 1,68
⛔

VS

Emocji również nie powinno zabraknąć w Rio de Janeiro, gdzie Botafogo podejmować będzie Coritibę. Ja jakoś jestem ku temu, by to Coritiba tutaj wygrała. Jednak brak w ataku Andersona Aquino oraz w pomocy Leandro Donizete może im skutecznie to utrudnić. Z kolei Bota dzisiaj bez Loco Abreu, Arevalo Riosa(obaj na zgrupowaniu reprezentacji Urugwaju) oraz Lucasa(kontuzja). Dalej czekać na swój debiut musi Renato. Ja jakoś wole odpuścić to spotkanie, bo mecze Botafogo w tym sezonie to jedna wielka nie wiadoma, a poza tym ciekawe jak Coritiba wygląda po przegranym finale pucharu Brazylii.
Botafogo
Jefferson; Alessandro, Antônio Carlos, Fábio Ferreira e Cortês; Marcelo Mattos, Lucas Zen, Maicosuel, Elkeson e Everton; Herrera

Coritiba
Édson Bastos; Jonas, Démerson, Émerson e Lucas Mendes; Léo Gago e William; Rafinha, Caio e Everton Ribeiro; Bill

VS

No i ostatni dzisiejszy przeze mnie opisywany mecz to starcie Atletico Goianiense-Ceara. Tutaj ciężko określi faworyta. Niby bukmacherzy wskazują na gospodarza czyli Atletico Goianiense, a dla mnie to Ceara jest mocniejszym zespołem. Jednak spora lista nieobecności w zespole gości powoduję, że na nich grać dzisiaj to spore ryzyko. Fabricio, Boiadero, Junior czy Geraldo to gracze, którzy zapewne by wybiegli od pierwszej minuty w składzie gości. Atletico będzie liczyć na atak, w którym powinien coś ukłuć Marcao i sprowadzony ostatnio z Botafogo-SP, Anselmo. Mecz na pewno będzie zacięty, gdyż obie drużyny raczej w tym roku nie będą walczyły o wysokie lokaty więc taki mecz pomiędzy nimi to doskonała okazja to pognębienia rywala oraz samemu można zgarnąć komplet punktów. Dodatkowym smaczkiem tego spotkania będzie fakt, że PC Gusmao rok temu jeszcze trenował Cearę, a teraz już pracuję w Atletico.
Atlético
Marcio; Adriano, Gilson, Paulo Henrique (Leonardo) e Thiago Feltri; Agenor, Pituca, Ramalho e Vitor Júnior; Felipe (Anselmo) e Marcão

Ceará

Fernando Henrique; Murilo, Anderson Luís, Erivélton e Vicente; Michel, João Marcos, Eusébio e Thiago Humberto; Iarley e Osvaldo
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No to czas na podsumowanie 4. kolejki Campeonato Brasileiro:
Cruzeiro-Santos 1:1
Faworyt zawiódł. Po mimo spore przewagi gracze Cruzeiro tylko zremisowali z Santosem 1:1. Po raz kolejny dla Peixe trafił Borges, który w dwóch meczach strzelił już 3 gole.
Sao Paulo-Gremio 3:1
Dobry mecz na Morumbi i zasłużone zwycięstwo Sampy. Co prawda trzeci gol dla gospodarzy nie powinien zostać uznany, to jednak SPFC byli tego wieczora lepsi i pokazali jak się gra w piłkę utrzymując się tym samym na pozycji lidera.
Avai-America MG 2:2
Dobre widowisko we Florianapolis. Remis na pewno może zadowolić gości, którzy co prawda dwukrotnie prowadzili ale to Avai było w tym meczu lepszym zespołem. Warte odnotowania w tym meczu są fakty, że Alessandro zdobył już 3 gola dla Americi w tym sezonie, Fabio Junior się przełamał i otworzył swój dorobek strzelecki, a przede wszystkim pierwszy punkt dla Avai w tym sezonie.
Vasco-Figueirense 1:1
Remis, który na pewno ucieszył graczy Figueirense. Goście przegrywali bardzo długo, by tuż przed końcem Aloisio wyrównał. Co ciekawe oba gola padły w prawie identyczny sposób i były strzelane prawie z tego samego miejsca. Jednak najważniejszym wydarzeniem tego wieczoru na Sao Januario była prezentacja Juninho Pernambucano, o której więcej tutaj.
Atletico GO-Ceara 4:1
Zaskakująco wysokie zwycięstwo Atletico. Dragao mieli walczyć o utrzymanie, a póki co zdobyli już 6 punktów i mogą być z siebie zadowoleni po czterech kolejkach. Wydarzeniem meczu był debiut, a bardziej powrót po kilku latach napastnika Anselmo, który dwukrotnie pokonał bramkarza gości.
Bahia-Atletico MG 1:1
Bardzo ciekawe spotkanie na Pituacu. Przez prawie całą drugą połowę gospodarze prowadzili, jednak dzięki świetnej zmianie Neto Beroli potrafili doprowadzić do wyrównania. Niestety sędzia im przeszkodził w wygraniu tego spotkania, gdyż nie uznał prawidłowo zdobytej przez Galo bramki w końcówce i jeszcze wyrzucił z boiska wspomnianego Neto Berolę.
Corinthians-Fluminense 2:0
Dwa gole Williana dały zwycięstwo Timao, które w pierwszej połowie było zespołem lepszym, a potem oddali inicjatywę gościom, którzy i tak nie potrafili pokonać świetnie broniącego Julio Cesara. Dlaczego więc Rafael Moura znowu zaczynał na ławce skoro obok Freda nie ma dobrych napastników we Flu?
Internacional-Palmeiras 2:2
Remis, który nie zadowala obu ekip, a na pewno można powiedzieć, że daje takie mieszane uczucia. Inter chciał tutaj wygrać ale ledwo co zremisował strzelając gola w 90 minucie na 2:2, a z kolei Palmeiras remis wziąłby przed meczem raczej z pocałowaniem ręki, a tak stracili zwycięstwo w końcówce więc to na pewno musi boleć.
Atletico PR-Flamengo 1:1
Dobry mecz Atletico PR, które ma co żałować, gdyż pierwsze zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki. W zamian mają pierwszego gola i punkt, który na pewno ich nie zadowala. Na uwagę zasługuję w tym meczu piękny gol Madsona z rzutu wolnego.
Botafogo-Coritiba 3:1
Coxa zaczęła z grubej rury od gola w 1 minucie strzelonego przez Billa ale im mecz trwał dłużej, tym gospodarze grali co raz lepiej i strzelali gole przede wszystkim. Piękne trafienia Elkesona i Alexa oraz gol Maicosuela zapewniły 3 punkty Fogao.
W tej kolejce padło 31 goli, co daje średnią 3,1 gola na mecz. Sędziowie pokazali 50 żółtych i 5 czerwonych kartek, co daje średnią 5 i 0,5 kartki na mecz. Najwięcej ludzi oglądało spotkanie Internacional-Palmeiras około 22000. Najmniej natomiast zjawiło się na meczu Atletico GO-Ceara ledwie ponad 2 tysiące. Średnia widownia wyniosła 13 tysięcy ludzi na mecz czyli jest tendencja zwyżkowa. Poniżej jak zwykle &quot;11&quot; kolejki wybrana przez portal Globo, tabela ligowa oraz najciekawsze wydarzenia z weekendu:


Obrona kolejki, w głównej roli Julio Cesar(Corinthians-Fluminense)
http://www.youtube.com/watch?v=lVNRVOCKE98
Największy pechowiec kolejki, Marcio Araujo(Inter-Palmeiras)
http://www.youtube.com/watch?v=lZ--Jq4u3Xg
Gol kolejki w wykonaniu Elkesona(Botafogo-Coritiba) http://www.youtube.com/watch?v=E-QTfBkEzdA
lub Madsona(Atletico PR-Flamengo)
http://www.youtube.com/watch?v=3_6Sh_ZIkUw
Mecz kolejki według mnie to starcie Avai-America MG
http://www.youtube.com/watch?v=M7mWYlqVdc4
 
S 0

slaweczek

Użytkownik
Oglądałem Botafogo ,fajny ciekawy przyszłosciowy skład obecnie maja jest tam kilku utalentowanych młodych grajków takich jak Maicosuel,Elkeson,Everton,Cidinho ,Alex,Caio jak sie odpowiednio zgrają u Caio Juniora mogą byc grożni.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Panowie zagralem ze mistrzem Brazylii bedzie Sao Paolo po kursie 5 jak myslicie oplacalo sie? nie znam kompletnie tamtego rynku ale popatrzylem na wczesniejsze sezony i widze ze Sao Paolo jest naprawde ekipa z tradycjami ostanio 3 razy wygrana liga potem 2 ostatnie sezony slabsze, zagralem jak pokonali mistrza na wyjezdzie 2-0 ale widze ze i ten mistrz slaby jak myslicie ten typ ma prawo bytu? pytam jedynie dla wlasnej informacji pozdrawiam
 
S 0

slaweczek

Użytkownik
Mają duże szanse.
Grają przyjemny dla oka futbol ofensywny.Carpegianiego lubie to trener całkiem inny od Ramalho,Menezesa,scolariego jego zespoły zawsze grały ofensywną piłke.
Jesli nie sprzedadza swoich najlepszych graczy dagoberto,lucasa,casemiro,marlos też gra coraz lepiej mi on troche przypomina messiego ale to tak 20% klasy argentynczyka.
Acha po kontuzji wróci Luis Fabiano i atak będzie jeszcze silniejszy.
Do tego FC Sao paulo ma jedną z lepszych jak nie najlepsza szkółkę piłkarską w Brazylii i znowu może błysnąć jakiś młodzik jak w tamtym roku Lucas czy Casemiro.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Przed nami 5. kolejka rozgrywek Campeonato Brasileiro Serie A. Jak widzimy w sobotę naszego czasu zostanie rozegrane tylko jedno spotkanie, a licząc czas brazylijski to dwa. Przełożone zostało spotkanie Santos-Corinthians ze względu na grę Santosu w finale Copa Libertadores i chęć odpoczynku.
Fluminense-Bahia
Kursy strasznie niskie na Fluminense. Jednak ja na pewno na nich nie zagram, gdyż nie prezentują nic wielkiego, a taki współczynnik to można dawać ale w rozgrywkach stanowych, gdzie grali z Madureirą, Olarią czy innymi wynalazkami. Bahia całkiem fajnie wygląda w ofensywie więc moim zdaniem tutaj nie stoją na straconej pozycji. Do rozważenia moim zdaniem over. Mecz będzie transmitowany na Sportklubie.
America MG-Cruzeiro
Cruzeiro gra słabo, tzn wyniki ma słabe, a kursy na nich dalej niskie. America to nie są chłopcy do bicia by takich ich tutaj ukazywać. Moim zdaniem będzie to jedno z najciekawszych spotkań tej kolejki i jak to bywało w tym roku w derbach Belo Horizonte zobaczymy kolejny over.
Ceara-Sao Paulo
Ceara póki co gra tak sobie i na pewno nie jest zadowolona, a to co ostatnio zrobili w Goianii to już był dla nich spory wstyd. Problem w tym, że przyjeżdża rozpędzona Sampa, która ograła w tym sezonie już Gremio, Flu czy Atletico MG więc tutaj nie powinni mieć problemu ale kiedyś muszą stracić punkty. Czy to będzie powtórka z przed roku, gdy to Vozao ograli SPFC? Transmisja tego meczu na Sportklubie.
Figueirense-Atletico PR
Figue póki co spisuję się naprawdę dobrze i zajmują wysokie 6 miejsce. Co ciekawe po Sao Paulo drużyna z Florianapolis ma najlepszą obronę na co chyba nikt nie liczył. Atletico PR z kolei zaczęło te rozgrywki tragicznie i w ostatnią niedziele zdobyli dopiero pierwszy punkt. Atletico PR obronę ma średnią w tym sezonie, ale już atak to istna tragedia, o czym świadczy jeden gol w 4 spotkaniach. Tutaj widzę under.
Flamengo-Botafogo
Hit na Engenhao. Derby Rio pierwsze w tym sezonie ligowym. Flamengo po tej wygranej na inaugurację nie może jakoś sobie dać rady i wszystko po kolei remisuję. Ale są też plusy, że obok trójki z Sao Paulo są jedyną ekipą nie pokonaną. Botafogo ostatnio zaczyna jakby grać lepiej w ofensywie co pokazują mecze z Cearą i Coritibą. Elkeson zaczyna się spłacać i ciekawe czy tym raem znowu coś ustrzeli?
Gremio-Vasco
Również ciekawie zapowiada się mecz na Olimpico. Gremio w tym sezonie gra słabo ale po mimo tego mają już na swoim koncie 6 punktów. Vasco z kolei póki co gra tylko rezerwami, a mają już 7 punktów co jest wynikiem naprawdę dobrym. Nie ma się co oszukiwać jest to starcie drużyn, które wysoko mierzą. O ile Gremio musi w lidze coś zrobić dużego, o tyle Vasco ma ten luz, że w CL 2012 i tak zagrają więc mogą grać spokojnie, a to się może przełożyć na lepsze wyniki.
Palmeiras-Avai
No tutaj faworyt jest jeden i na pewno nie jest nim Avai. Palmeiras fakt ataku jakiegoś mocnego nie ma ale na katastrofalną obronę Avai to starczy, gdyż nowy bramkarz Aleksander to jednak nie ten sam poziom, co Renan, którego już nie ma w zespole Leao da Ilha. Ciekawe czy Verdao urządzą sobie tutaj strzelanine czy skończy się na jakimś 1:0 lub 2:0.
Atletico MG-Atletico GO
Na Arena do Jacare Atletico Mineiro podejmować będzie swojego imiennika z Goianii. Niby faworytem są gospodarze, którzy po dwóch meczach bez wygranej chcą wreszcie zgarnąć komplet punktów, to jednak goście nie stoją na straconej pozycji co pokazali chociażby w meczu z faworyzowaną Coritibą. Jeśli trener PC Gusmao znowu postawi na defensywę to gospodarze mogą mieć problem z wygraniem tego meczu. Natomiast jeśli uzna, że można pójść na wymianę ciosów to goście za dużo nie zwojują w Sete Lagoas.

Coritiba-Internacional

Dla mnie jest to jeden z hitów tej kolejki. Coxa musi się obudzić w lidze, gdyż początek słaby, a przegrali Copa do Brasil więc póki co nie mają kompletnie nic. Jednak wiadomo, że stać ich na dobre wyniki co już pokazali w tym roku. Inter jakby zaczyna grać wreszcie ładniej dla oka i strzelać gole. Jeśli Bill ze strony Coxy i Leandro Damiao ze strony Interu dostaną odpowiednie wsparcie ze strony swoich kolegów to możemy być świadkami wspaniałego meczu.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Fluminense-Bahia to według buków mecz do jednej bramki. Ja jednak uważam, że to będzie trudne spotkanie dla Flu. Rywal może do najmocniejszych nie należy ale już Flamengo czy Atletico Mineiro się przekonały, że tak łatwo się z nimi nie gra. Wiadomo grali wtedy u siebie ale również pamiętam Bahię z meczu w Porto Alegre z Gremio i tam również źle nie było. Fluminense po raz drugi pod wodzą Abela Bragi. Jako, że pierwszy mecz przegrali 2:0 to teraz wypadałoby wygrać. W tym ma pomóc Ciro, który kilka dni temu został zaprezentowany jako nowy zawodnik Flu. Jednak nie ma się co martwić, gdyż już od dobrych kilku tygodni trenuję w ośrodku Laranjeiras. Teraz atak Fluminense wygląda kapitalnie: Ciro, Fred i Rafael Moura to tercet, którego chyba żaden klub w Brasileirao nie posiada. Żeby tak dobrze nie było to jeszcze o osłabieniach. Nie zagrają Araujo, Leandro Euzebio, Diguinho, Digao i Deco - wszyscy kontuzję. Goście z kolei praktycznie bez żadnych kłopotów kadrowych, bo brak Nena to żadna strata, gdyż nie gra on już od dłuższego czasu. Jak już pisałem Bahia spisuję się całkiem nieźle. Jednak moje słowa nie mają potwierdzenia w punktach. Bahia obok Cruzeiro, Atletico PR i Avai nie zaznała smaku zwycięstwa. Oto będzie niezwykle ciężko w najbliższym spotkaniu przeciw Fluminense. Za strzelanie bramek odpowiedzialna jest dwójka Souza, Jobson - obaj po 2 gole. Co ciekawe trener Rene Simoes nie widzi w wyjściowym składzie na mecz z Fluminense miejsca dla Lulinhy, który obok tej dwójki był najważniejszym zawodnikiem w ofensywie. Chyba, że to taka zagrywka, która powoduję defensywne nastawienie gości, gdyż w pomocy widać aż 3 volante czyli defensywnych pomocników. Dla mnie to takie spotkanie trudne dla Flu ale powinni tutaj zgarnąć komplet punktów. Na pewno jednak nie ma co ryzykować po takim kursie gry na gospodarzy, którzy w tym sezonie nic jeszcze nie pokazali.
Fluminense
Diego Cavalieri; Mariano, Gum, Marcio Rosario, Carlinhos; Valencia, Edinho, Souza, Conca; Ciro, Fred
Bahia
Marcelo Lomba; Jancarlos, Paulo Miranda, Titi, Avine; Fahel, Diones, Marcone; Ricardinho; Jobson, Souza
Mój typ:
Bahia(+1,5) @ 1,675 Bet365✅0:1


VS

Dla mnie jest to hit tej kolejki. W tym toku wystarczy spojrzeć w statystyki derbów Belo Horizonte pomiędzy trzema ekipami z Brasileirao. Statystyki mówią jasno - 6 na 7 spotkań pomiędzy tymi ekipami kończyło się w tym roku overami. Jeżeli dodamy do tego fakt, że America Mineiro w lidze obok Avai to zespół, w którego meczach pada najwięcej goli to mamy obraz świetnie zapowiadającego się spotkania. Cruzeiro może nie strzela zbyt wielu goli ale to tylko i wyłącznie wina fatalnej skuteczności. Dla mnie to będzie niezwykle ciekawie zapowiadające się starcie duetów napastników. America ma po swojej stronie Alessandro(3 gole) i Fabio Juniora(1 gol) i nie można zapomnieć o grającym w pomocy Rodriguinho(2 gole), a Cruzeiro - Anselmo Ramona(2 gole) oraz Wallysona, który jak na razie jest bez goli, a pamiętamy jak w Copa Libertadores strzelał jak na zawołanie. Również wśród gości mamy takiego zawodnika jak Walter Montillo, który świetnie wykonuję wszystkie stałe fragmenty gry i z nich również strzela sporo goli. Tak więc opcję bramkowe już nieco opisaliśmy. Teraz czas na to, kto jest faworytem tego spotkania. Buki są ślepo zapatrzone w Cruzeiro. Raposa gra słabo i kiedyś musi wygrać więc zgoda. Ale pamiętajmy, że to derby, a America to nie są słabeusze tak jak się wielu wydaję. Poza tym braki takich graczy jak Vitor, Thiago Ribeiro, Roger, Diego Renan i Victorino na pewno będą odczuwalne. Gospodarze też mocno osłabieni: Marcos Rocha, Luciano, Micao, Eliandro i Camilo. Moim zdaniem zapowiada nam się kapitalne widowisko z dużą ilością goli. Kto wygra? To raczej ciężko przewidzieć więc dodatni handicap na gospodarzy jak najbardziej wskazany, przynajmniej moim zdaniem.
America
Flavio; Otavio, Anderson, Gabriel Santos, Gilson; Amaral, Leandro Ferreira, Rodriguinho, Dudu; Alessandro, Fabio Junior
Cruzeiro
Fabio; Pablo, Leo, Gil, Gilberto; Marquinhos Parana, Fabricio, Henrique, Montillo; Anselmo Ramon, Wallyson
Moje typy:
America(+1) @ 2,30 Bwin✅1:1
America(+2) @ 1,48✅
BTS @ 1,88 Bet365✅
Over 2,5 @ 1,80 Ladbrokes⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom