>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro Serie B 2012

Status
Zamknięty.
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
CEARA -0.25 1.85 4/10

Cytat teraz spadła bardzo, Ceara spadł w zeszłym sezonie z górnego lotu po nie punktu szczęśliwi w pierwszych czterech wyścigach następnie odbił zdobywając dziesięć punktów w czterech meczach i dzisiaj stoi przed pierwszą klasę zespołu Criciuma ośmiu wyścigach zdobył siedem, ale którzy również mieli kalendarz w rękę kwestionując pięć z nich na swojej ziemi zostały zaplanowane jako życzliwy, tylko klęska poniesiona w dziedzinie innej upadłej Ameryki Mineiro przechodzi ciężką 3 -0.Quello wieczorem dla gości jest inny rzeczywisty egzamin, i po tym potremme gier powiedzieć jakie są prawdziwe wartości pierwszej klasy od stanu Ceara jest teraz zniknął.
 
K 0

kyle19

Użytkownik
Dodam tylko od siebie że u gości brak w tym meczu:
Ze Carlos - (N 8/11) to jest poważne osłabienie!
Elias - (P 7/0)
Ezequiel - (O 8/0)

I panowie i po co ta napinka na kolegę znam go z innego forum bardzo dobry typer i wiem że jest poprostu włochem i dlatego może trochę tak dziwnie piszę i tyle w tym temacie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
To jest naprawde żałosne, żeby dawać zapowiedź prosto z google translator...
spamerom dziekujemy, Nicolante, nie jestes w Kabulu, pisz chociaz po angielsku !
&gt;&gt;&gt; in English please
tak przy okazji tego meczu to mysle ze BTS to rozsadna opcja.
Panowie niestety zmartwię was ale to nie był żadne spam, tylko kolega Nicolante jest Włochem i dlatego tak, a nie inaczej piszę. Przekonajcie się w jego innych analizach że tak to wygląda. Moim zdaniem lepiej tak pisać i próbować po Polsku na naszym forum niż po angielsku.
VS
Miał to być hit kolejki ale raczej nie będzie. Faworytem w moim odczuciu Ceara, gdyż gra u siebie, a poza tym Criciuma przyjeżdża bez swojej najważniejszej postaci jaką w ataku jest Ze Carlos. Zawodnik ten zdobył do tej pory 11 goli oraz zanotował 2 asysty, a warto przypomnieć, że Criciuma wszystkiego zdobyła 20 goli, tak więc miał udział przy 65% dorobku bramkowego!!! Oprócz niego zabraknie jeszcze Ezequiela(prawa obrona), obaj pauzują za kartki, a ich miejsce zajmą odpowiednio Douglas i Robert. Do tego w pomocy mamy dwie zmiany: Rodrigo Possebon za Diego Oliveire oraz Andre Gava za Valbera. Ten pierwszy ma za sobą przygodę w Manchesterze United czy Santosie, a ten drugi przed tygodniem przeciwko CRB strzelił gola na 2:0. Ja i tak myślę, że po mimo nieobecności Ze Carlosa to gości ze stanu Santa Catarina stać tutaj na chociażby jednego gola. Ceara z kolei po fatalnym początku wreszcie zaczyna powoli łapać swój właściwy rytm, o czym może świadczyć fakt, że w ostatnich 4 spotkaniach zdobyli 10pkt, a rywalami byli chociażby Joinville czy Atletico PR. U siebie ekipa z Fortalezy lubi postrzelać ale także lubi tracić czego dowodzą mecze z ABC - 4:2, America MG - 1:2 czy Goias - 2:2. Tutaj najlepszymi strzelcami są Mota - 3 gole oraz Romario(19 lat) - 4 bramki.
Obie ekipy lubią postrzelać więc over to chyba najlepsze rozwiązanie. Liczę, że obrona Ceary wiedząc, że nie ma przeciw nim Ze Carlosa, sobie po prostu trochę odpuści, a wtedy tacy zawodnicy jak chociażby Lucca to wykorzystają i coś strzelą, a od Ceary to oczekuję co najmniej dwóch goli. Jeszcze dorzucę ostatnie statystyki: w meczach z udziałem Ceary padło do tej pory 27 goli, co daje średnią 3,37 gola na mecz, a z kolei z udziałem Criciumy padło 31 goli, co daję prawie 4 gole na mecz i myślę, że te ostatnie staty najlepiej oddają, że tutaj musi paść over.
Ceara: Fernando Henrique; Apodi, Luisão, Daniel Marques e Everton; Jardel, Robston, Eusébio e Rogerinho; Mota e Romário
Criciuma: Douglas Leite; Robert, Matheus Ferraz, Nirley e Marlon; Rodrigo Possebon, Fransérgio, Kleber e André Gava; Lucca e Douglas

Over 2,5 @ 1,60 Tobet✅2:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gats 15,1K

gats

Użytkownik
Panowie niestety zmartwię was ale to nie był żadne spam, tylko kolega Nicolante jest Włochem i dlatego tak, a nie inaczej piszę. Przekonajcie się w jego innych analizach że tak to wygląda. Moim zdaniem lepiej tak pisać i próbować po Polsku na naszym forum niż po angielsku.
oczywiscie, nie przeszkadza mi wrzucenie na forum analizy ktora chetnie przeczytam ale nasz zagraniczny kolega moglby chociaz lekko sie postarac i napisac cos albo w naszym jezyku albo poprosic kogos z forum zeby mu to przetlumaczyl np. z wloskiego czy angielskiego bo wrzucajac takiego &quot;pawia&quot; poprostu poszedl po najmniejszej linii oporu, rownie dobrze moglby wrzucic kawalek programu telewizyjnego z onetu.

Mam nadzieje ze ktos zrozumie moj punkt widzenia, chociaz jestem przekonany ze moj wpis zostanie usuniety a włoski &quot;vomit&quot; zostanie :&gt; z calym szacunkiem, forza Italia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W sumie to dzisiaj miało nie być grane z Serie B ale mam jeden typ ale trochę mnie czas goni to mniej będzie:
VS

Moim zdaniem kurs na overa tutaj mamy elegancki i myślę, że z tej promocji warto by skorzystać ale po kolei. CRB to beniaminek tego sezonu i póki co zdobył 7pkt i jest na miejscu 17 ale trzeba dodać, że wszystkie punkty zdobyli u siebie w stanie Alagoas. Do tego warto dodać, że 7 z 9 bramek to również mecze u siebie. Fakt, że u siebie trochę mniej tracą ale póki co przeciwnicy na ich stadionie nie byli z najwyższej półki, a teraz przyjeżdża America de Natal czyli sama czołówka. America póki co ma na swoim koncie aż 19 pkt, z czego aż 15 zdobyli na własnym boisku(komplet). Na wyjazdach póki co tylko 3 mecze, w tym jeden trudny z Vitoria i 4pkt. Widać, że obie ekipy wolą grać u siebie i tam więcej strzelają, jednak goście dzisiejszego spotkania mieli mniej okazji do grania na wyjazdach, a jak już na nie jechali to w każdym zdobyli solidarnie po 2 gole. Jeśli chodzi o sytuacje kadrową, to nieciekawie jest wśród CRB. W obronie zabraknie Edneia oraz bramkarza Andersona oraz również nie wiadomo czy od początku zagra najlepszy napastnik Preto. Z kolei u gości również w defensywie problemy, bo zawieszeni za kartki są Edson Rocha(stoper) oraz Fabinho(def pomocnik), a w pomocy także miejsce Raphaela Augusto zajmie Thiago Galhardo.
Ja tam liczę na szybki mecz i kilka goli, a że goście nie będą zmęczeni podróżą, bo blisko to też myślę, że powinni wygrać 2:1.
CRB: Cristiano; Luiz Felipe, Rogélio, Rodrigão e Jadilson; Gercimar, Roberto Lopes, Elsinho e Geovani; Preto (Wanderley) e Ricardinho
America RN: Dida; Norberto, Cléber, Jorge Felipe e Wanderson; Ricardo Baiano, Nata, Márcio Passos e Thiago Galhardo; Isac e Pingo
Over 2,5 @ 1,85 Tobet✅3:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
vs

Bragantino - Goias

Typ : Over 2,5 @ 1,65 Bet365 ✅ 3:3
Kurs dla niektórych może wydawać się za niski, ale według mnie jest on odpowiedni dla tego spotkania. Ogólnie mecz zapowiada się na bardzo szybki i wyrównany w którym ciężko jest wskazać potencjalnego zwycięzce. Bragantino teraz ma dwa mecze u siebie pod rząd i cel jest jeden - wygrać oba i odbić się od strefy spadkowej jak najdalej. Żeby wygrać będzie ciężko, bo jednak i forma i przeciwnik nie ten. Forma słaba, u siebie 1-1-1, ale za to z bramkami fajnie stoją. Na Nabi Abi Chedid grają mocno ofensywnie, ale co to daje jak obrona jest słabiutka. Ale w sumie to dobrze, bo mecze są atrakcyjnie i fajne do oglądania. W ostatnim meczu zremisowali, ale też trzeba wziąć pod uwagę, że grali na wyjeździe i byli w tamtym meczu mocno osłabieni, szczególnie z przodu. Dzisiaj do składu wracają dwaj pomocnicy: Leon James, który zresztą strzelił dwa gole Americe Mineiro oraz Serginho. Zabraknie natomiast obrońcy Edera (5/0). Bilan bramkowy 7:7, dwa overy i jeden under w ostatnim meczu z Guaratingueta, której ostatni czasy trudno strzelić bramkę i wyniki underowe są teraz ich wizytówką.
Zarząd i kibice Goias naciskają na piłkarzy, aby ci wygrywali i pieli się w tabeli jak najwyżej, ponieważ obecne miejsce nie jest szczytem ich marzeń. Widać już pewien progres w ich grze i wynikach, przez co widać, że owe naciski działają na drużynę. Szczerze można powiedzieć, że tylko z Criciumą przegrali znacząco i w słabym według mnie stylu, ale też trzeba zauważyć, że wyjazdy z pewnością nie należą do ich mocnych stron. Trener Enderson Moreira praktycznie co mecz coś zmienia, szukając najlepszych rozwiązań. Podobnie będzie i dziś, ale to raczej będzie wymuszone problemami kadrowymi. W bramce stanie Edson, a zastąpi on narzekającego na ból mięśni Harleia, za Rafaela Toloi, który przeniósł się do Sao Paulo zagra Valmir Lucas. Do składu wraca dwójka ofensywnych pomocników Ramon i Renan Oliveira [obaj mają po bramce na koncie], na lewą obronę wraca Giles, który zastąpi Bruno Collaco. Bilans bramek na wyjeździe 4:10, trzy overy i jeden under w ostatnim meczu z Atletico-PR, które u siebie strzeliło raptem trzy gole i nie stracili żadnego.
Obie drużyny będą w tym meczu nastawione tylko na zwycięstwo i można się spodziewać wyrównanego spotkania, ale według mnie bramek nie powinno zabraknąć. W historii spotkań tych dwóch drużyn zawsze padały wysokie wyniki i podobnie powinno być i tym razem. Na koniec dodam, że w ubiegłym roku właśnie w meczu z Bragantino zostały skreślone wszelkie nadziej Goias na awans do Serie A, więc może to być swego rodzaju rewanż.
Bragantino : Alê; Caldeira, Walter e Preto Costa; Victor Ferraz, Alceisson, Diego Barboza, Fernando Gabriel e Andrezinho (Léo Jaime); Malaquias e Giancarlo
Goias : Edson; Vítor, Valmir Lucas, Lacerda e Egídio; Amaral, Ramon, Renan Oliveira e Ricardo Goulart; Felipe Amorim e Iarley (David).
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dzisiaj aż cztery spotkania w Serie B więc do dzieła, trzeba opisać swoje wybory, a tych jest trochę:
VS

Niby mecz drużyn na dole ale tylko teoretycznie, bo Atletico Paranaense miało w tym sezonie wywalczyć awans i szybko wrócić po ubiegłorocznym niespodziewanym spadku. Tym czasem po 8 spotkaniach jakie rozegrali mają na swoim koncie ledwie 8pkt, a to dwa razy tyle ile ma na swoim koncie ich dzisiejszy rywal Ipatinga. Ten mecz to zaległe spotkanie drugiej kolejki, gdyż wtedy zdaję się Atletico PR miało mecz Copa do Brasil więc to spotkanie musieli przełożyć. Dzisiaj liczę na ich przełamanie, bo jak można posiadając takich graczy być tak nisko?... 5 kolejnych spotkań bez zwycięstwa, a wśród nich tylko 2pkt za remisy u siebie 0:0 z Goias i Bragantino to na pewno nie robi wrażenia. Jednak wyjazdy do Fortalezy(Ceara) czy Belo Horizonte(America MG) to były trudne wyjazdy i tam można zrozumieć jeszcze porażki. Dzisiaj drugi mecz pod wodzą Jorginho i dzisiaj jak widać po składzie wyjdą ustawieniem 4-3-3, które jest bardzo ofensywne, bo przecież za plecami napastników będzie szalał jeszcze Paulo Baier, który może tyle nie biega ale jednak swoimi dokładnymi podaniami czy stałymi fragmentami gry może tutaj dać wiele swojemu zespołowi, tak więc po części przypomina Riquelme, chociaż klasą mu raczej nie dorównuję. W obronie zadebiutuję Luis Alberto czyli baaardzo doświadczony obrońca, który kilka lat temu w barwach Fluminense grał w finale Libertadores, gdzie przegrali z LDU Quito. Jeśli chodzi o goście ze stanu Minas Gerais to od początku byli jednym z głównych kandydatów do spadku i teraz tylko to potwierdzają. Co prawda po dwóch spotkaniach mieli aż 4pkt ale od tamtej pory przegrali 6 kolejnych spotkań i tak zostali w tej strefie spadkowej. Dzisiaj na dodatek muszą zmagać się z brakiem swojego chyba najlepszego grajka Wellingtona Bruno, który do tej pory rozegrał wszystkie spotkania i zdobył 2 spośród 7 goli dla Ipatingi. Co prawda na środek obrony wraca Azevedo ale jednak czy on czy Pablo, to i tak byłoby ciężko zachować czyste konto, gdyż to się jeszcze graczom Ipatingi w tym sezonie nie udało...
Kurs może i nie powala na kolana, a patrząc na tabelę można powiedzieć, że niski ale jednak Atletico PR na papierze wygląda mocno i jest o wiele mocniejsze od dzisiejszego swojego rywala więc liczę na ich przełamanie, bo w końcu muszą zacząć wygrywać i może zaczną się liczyć w walce o awans, a teraz niech się obudzą, bo to jeden z ostatnich dzwonków, gdyż jeśli dalej będą tak grać, to czołówka tak zwieje, że nie będzie o co walczyć...
Atletico PR: Weverton; Gabriel Marques, Manoel, Luis Alberto e Bruno Costa; Renato, Renan Foguinho e Paulo Baier; Marcelo, Ricardinho e Tiago Adan
Ipatinga: Bruno Pianissolla; Neno, Azevedo, Pedrão e Chiquinho; Max Carrasco, Leanderson, Vinicius Kiss e Ruy; Marcio Diogo (Eliandro) e Laécio

Atletico PR @ 1,45 Bwin
✅1:0

VS

Criciuma na własnym stadionie podejmuje BOA Esporte i oczywiście jest faworytem tego spotkania, gdyż są wiceliderem tabeli, u siebie grają świetnie i w swoich szeregach mają najlepszego gracza ligi. Tym zawodnikiem rzecz jasna jest Ze Carlos, który ostatnio nie mógł pomóc kolegom w meczu z Ceara, gdyż był zawieszony za kartki ale mimo to jego koledzy zremisowali 2:2, chociaż tamten mecz kończył się bardzo kontrowersyjnie, gdyż gracze Ceary nie oddali piłki zgodnie z zasadami fair play i w tej samej akcji zdobyli gola dającego im punkt, a było to już w doliczonym czasie gry... Wtedy wybuchła wielka awantura pomiędzy zawodnikami, trenerami i sędziami i w efekcie tej awantury Lucca dostał czerwoną kartkę i dzisiaj to nie ujrzymy na boisku, a jego miejsce zajmie Lins czyli były napastnik Gremio, który w 2010 roku był jednym z głównych autorów awansu Criciumy z Serie C do Serie B. Jeśli chodzi o ich świetną postawę u siebie, to tutaj najlepiej pokażą to liczby: 5 spotkań i wszystkie wygrane, a do tego bilans bramkowy 14:4. Takiego bilansu by im pozazdrościł każdy trzeba przyznać, a co ciekawe spośród 11 goli jakie Ze Carlos zdobył aż 10 przypada na mecze u siebie!!! Poza powrotem Ze Carlosa również trener Paulo Comelli może skorzystać z Ezequiela i Eliasa. Goście ze stanu Minas Gerais póki co spisują się też nieźle rozgrywkach Serie B, gdyż zajmują 10 miejsce ale głównie zawdzięczają to spotkaniom w domu, gdzie zdobyli 8pkt, a na wyjazdach już ledwie 4pkt z czego jedyne zwycięstwo odnieśli nad bardzo cienką Ipatingą, o której wyżej wspomniałem. Dzisiaj na dodatek zabraknie kapitana Radamesa, który pauzuję za kartki, a dodatkowo trener Sidney Moraes robi zmianę w ataku: miejsce Jonathana Obiny zajmie Vagner. Najbardziej jednak gospodarze muszą uważać na Marcelo Macedo czyli najlepszego strzelca Boa, który póki co zdobył 5 bramek ale w dwóch ostatnich spotkaniach jego bramek zabrakło i Boa w ogóle nie strzelało, czyli można wywnioskować, że jak on nie strzela to nie ma kto strzelać...
Moim zdaniem Criciuma jest tutaj wyraźnym faworytem i jakoś nie chce mi się wierzyć by tutaj stracili jakiekolwiek punkty, a przy okazji myślę, że jak zwykle postrzelają.
Criciuma: Douglas Leite; Robert, Matheus, Nirley e Marlon; Elias, Kléber, André Gava e Válber; Lins e Zé Carlos
BOA: Zé Carlos; Luis Felipe, Gabriel, Neylor e Radar; Claudinei, Éverton Hora, Petros (Higo) e Francismar; Vanger e Marcelo Macedo
Criciuma @ 1,53 Bwin✅4:3
Over 2,5 @ 1,70✅


VS

Na Barradao kolejny mecz drużyn swoje boiska, bo inaczej nazwać ich nie można, chociaż Vitoria akurat w tym sezonie poza swoim stadionem punktuje solidnie, bo zdobyli 9pkt w 5 spotkaniach, co uważam za wynik co najmniej dobry, zważając na to jak w ostatnich latach sobie radzili poza swoim terenem. Jednak u siebie 3 zwycięstwa i remis z America de Natal to też robi wrażenie, chociaż ograli drużyny nie najmocniejsze(Avai, Guarani, Ipatinga). Ostatnio wygrali trudny wyjazdowy mecz z ABC Natal 1:0 i to po golu Victora Ramosa w 96 minucie!!! Wcześniej jednak bramkarz Douglas ich ratował na tyle często i dobrze, że strona Futebolinterior.com.br wybrała go do &quot;11&quot; kolejki. Dzisiaj mamy dwie zmiany w składzie, bo miejsce Tarty zajmie Eduardo Ramos, a za Rodrigo Manche zagra Michel. Jednak te zmiany to decyzja tylko i wyłącznie Paulo Cesara Carpegianiego, gdyż ci zawodnicy nie są ani kontuzjowani, ani zawieszeni więc to zwykła wymiana zawodników ale pamiętajmy, że w każdej chwili mogą wejść na plac gry i wspomóc zespół. Najważniejszy jednak zawodnik jest w ataku, a jest nim rzecz jasna Neto Baiano. Jeśli chodzi o Parane, to ci są już na miejscu 5 z 15pkt, z których jednak aż 10 zdobyli u siebie. Na wyjazdach 5pkt w 4 meczach to też niby nie najgorszy wynik ale wygrana z Barueri, czy remis z Bragantino to ich obowiązek więc aż tak nie ma co patrzeć na ich wyniki wyjazdowe, bo nie oddają za bardzo tego jak grają ale teraz czeka ich wyjazd do Salvadoru(Vitoria), a w następnej kolejce mecz wyjazdowy z Criciumą i te mecze pokażą ich wartość, chociaż ja uważam, że punktów raczej nie przywiozą do domu z tych spotkań... Póki co ich najlepszym strzelcem jest Wellington, a to pomocnik więc 6 goli może budzić respekt, jednak jak zobaczymy, że 4 gole zdobył z karnych to już trochę inaczej spojrzymy na te bramki... Strat w ludziach, że tak się wyrażę żadnych Parana nie ma więc nie mają co narzekać.
Moim zdaniem faworytem tego meczu jest Vitoria jednak passa 5 kolejnych nie przegranych, a w tym czasie aż 4 wygrane jaką ma Parana też musi budzić respekt więc ze stawką nie ma co szaleć ale i tak uważam, że to gospodarze tutaj sięgną po komplet punktów, bo mają mocniejszy zespół.
Vitoria: Douglas; Nino Paraíba, Victor Ramos, Gabriel Paulista e Mansur; Uelliton, Michel, Eduardo Ramos e Pedro Ken; Marco Aurélio e Neto Baiano
Parana: Luís Carlos; Paulo Henrique, Anderson, Alex Alves e Fernandinho; Cambará, Luisinho, Welington e Lúcio Flávio; Arthur e Wendel
Vitoria @ 1,60 Bwin✅4:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Miałem grać overa w meczu Goias-America MG ale odpuściłem i jak widzę wynik to wiem, że podjąłem właściwą decyzję. Dzisiaj mamy 5 spotkań, które zakończą kolejkę numer 10, a ja zaproponuję dwa typy, w meczach, które odbędą się na północy kraju:
VS

Nie spodziewałem się, że będę stawiać w tym sezonie na CRB ale moim zdaniem jest tutaj value na gospodarzy. Ostatnio widziałem ich w spotkaniu przeciwko Americe de Natal, które wygrali 4:2, czym pokazali, że u siebie są w stanie osiągać niezłe wyniki. Co tu dużo mówić, dotychczasowe 10pkt wywalczyli dzięki grze u siebie, gdzie mają bilans 3-1-1. Dzisiaj co prawda trener Roberto Fonseca nie będzie mógł skorzystać ze środkowego obrońcy Rodrigao, który dostał czerwoną kartkę we wspomnianym meczu ale zastąpi go Thiago Gomes. Niestety znowu w ataku zabraknie Preto ale to przez uraz, poza tym jeszcze nie pewny jest występ Gercimara ale to się wyjaśni tuż przed meczem. Straty niby w każdej formacji ale liczę, że uda się je jakoś zastąpić. Teraz przyjrzyjmy się drużynie gości. Avai to już nie ta sama ekipa, która rok temu rywalizowała w Serie A. Jak pisałem wcześniej z zespołu odeszło mnóstwo zawodników i teraz to już jest zupełnie inne Avai. Póki co zdobyli 14pkt, z czego 5 na wyjazdach ale też i rywale, na których zdobywali nie byli z górnej półki, bo pokonać Ipatinge to święty obowiązek każdej ekipy, a remis z Guaratinguetą to też super wynik nie jest, jedynie remis z Boa Esporte mogą sobie zapisać po stronie dobrych wyników. Poza tym przegrali z Vitorią i America de Natal czyli po podróżach na północny-wschód Brazylii, a dzisiaj jadą do stanu Alagoas, który leży pomiędzy Salvadorem, a Natal... Osłabień większych nie ma, bo Renato Santos(stoper) i Evando(napastnik) za dużo się nie nagrali więc tutaj trener Hemerson Maria nie ma problemów.
Może i ogólnie lepsze wrażenie sprawia Avai, to ja jednak uważam, że skoro CRB gra u siebie, gdzie spisuję się nieźle, a kursy mamy wysokie na nich, to grzechem byłoby nie spróbować, gdyż jest jak pisałem spore value.
CRB: Cristiano; Luiz Felipe, Rogélio, Thiago Gomes e Jadilson; Gercimar (Diego Aragão), Roberto Lopes, Geovani e Elsinho; Edson e Ricardinho
Avai: Diego; Patric, Cassio, Leandro Silva e Pirão; Bruno, Mika, Cléber Santana e Jefferson Maranhão; Diogo Acosta e Nunes
CRB DNB @ 2,02 Tobet✅2:0

VS

Na Estadio Mecao w Natal dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku drużyn z północy Brazylii. America RN podejmować będzie Ceare. Faworytem są gospodarze, którzy póki co zajmują 4 miejsce w ligowej tabeli ale w przypadku zwycięstwa mają okazje awansować na pozycję wicelidera tuż za Criciume. America u siebie do tej pory 5 zwycięstw czyli komplet, co pokazuję, że drużyny przyjezdne mają tam ogromne problemy. Jednak dzisiaj czeka ich trochę trudniejsze zadanie z dwóch powodów: osłabienia jakie mają: Cleber, Jorge Henrique, Bruno Costa(trzech stoperów!!!) oraz Ricardo Baiano(def pomocnik), jednak też obiektywnie trzeba spojrzeć, że Cleber i Ricardo Baiano to podstawowi zawodnicy, a dwójka pozostałych stoperów to zawodnicy rezerwowi ale dzisiaj by się mogli przydać. Jednak są i dobre wiadomości dla trenera Roberto Fernandesa, bo z zawieszenia za kartki wracają Fabinho i Edson Rocha. W ofensywie wszystko w porządku więc nie powinno być źle. Jednak myślę, że ta defensywa, w której co chwilę mamy jakieś przetasowania może na tym tylko stracić. Drugim powodem, dlaczego czeka ich trudniejsze spotkanie jest aktualna forma Ceary. Zespół ten po fatalnym początku już od 5 spotkań nie zaznał goryczy porażki. Ostatnio zremisowali z Criciumą 2:2 u siebie i niby mogą być zadowoleni, bo przegrywali 0:2 i wyrównali na 2:2 w doliczonym czasie gry, to jednak goście grali bez Ze Carlosa i można to było wykorzystać. Dzisiaj Ceara zapewne jedzie po punkty jakieś do Natal ale nie będzie to łatwe, tym bardziej, że i tak dziurawą obronę osłabia brak Daniela Marquesa, a jego miejsce zajmie Thiego. Poza tym brakiem wszyscy podstawowi zawodnicy są do dyspozycji PC Gusmao i będą walczyć o zwycięstwo.
Jak dla mnie zapowiada się ciekawy mecz z wieloma bramkami, gdyż obie drużyny lubią postrzelać, co pokazały już w tym sezonie, a że można im też strzelić gole, to pewnie kilka ich dzisiaj wpadnie więc najlepszy tutaj będzie over.
America RN: Dida; Norberto, Zé Antônio, Edson Rocha e Wanderson; Fabinho, Nata, Márcio Passos e Thiago Galhardo; Isac e Lúcio Curió
Ceara: Fernando Henrique; Apodi, Thiego, Luizão e Eusébio; Jardel, Éverton, Róbston e Rogerinho; Romário e Mota
Over 2,5 @ 1,68 Tobet⛔1:1
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Prawie miesiąc trwała moja passa z typami na plus w Serie B, bo ostatnia wpadka przed sobotnim overem(14 lipca) zdarzyła się 16 czerwca, a od tamtej pory 10 kolejnych trafionych typów więc nie jest źle... Jednak to historia, a dzisiaj trzeba się zająć kolejnymi spotkaniami, bo dzisiaj kolejka ligowa i to cała, co mnie cieszy, bo będzie co oglądać w nocy. Ode mnie dzisiaj kilka spotkań z typami więc jedziemy po kolei:
VS

Co tu dużo mówić mecz, który ma jednego i to baaardzo wyraźnego faworyta. Fakt, że spotyka się dwóch beniaminków ale to są drużyny z zupełnie innych biegunów. Joinville całkiem fajnie zaczęli sezon i są na 8 miejscu z 15 punktami, a Ipatinga dalej zbiera baty i jest na miejscu ostatnim. Joinville głównie punktuję na własnym boisku, bo aż 10pkt zrobili w stanie Santa Catarina. Na dobrą sprawę nikogo mocnego u siebie nie pokonali ale jak wygrywali to już do 0. Nie wiadomo czy dzisiaj grają obrońcy Mauricio(podstawowy stoper) oraz Tarcisio(rezerwowy boczny obrońca), również za kartki pauzuję Romano. Najważniejszymi postaciami w ataku są Lima i Alex, obaj po 3 gole. W pomocy z kolei Ricardinho(3 asysty) oraz Tiago Real. Na ławce mają chociażby byłego reprezentanta Brazylii, 40-letniego Ramona. Ipatinga dzisiaj z nowym trenerem na ławce ale co on pomoże skoro nie ma kim tutaj grać, a przyszedł on dopiero w niedziele więc przez niecałe 2 dni, to zrobić można naprawdę niewiele poza motywacją ale zawodnicy na pewno po tylu porażkach nie są zbytnio szczęśliwi, a raczej podłamani. Do tego dzisiaj nie zagra Leanderson czyli kapitan, który jest zawieszony za kartki. Ostatnio Ipatinga grała bardzo ważny mecz na dole tabeli z Gremio Barueri i polegli u siebie 0:3... To chyba najlepiej pokazuję ich obecną formę, zatem ja nie wierzę by dzisiaj nagle się obudzili i cokolwiek zrobili. Moim zdaniem kurs na Joinville jest całkiem całkiem przy obecnej sytuacji ich rywala, a zatem do dubla nada się idealnie jak dla mnie.
Joinville: Ivan; Eduardo, Diego Jussani, Pedro Paulo e Carlos Alberto; Leandro Carvalho, Glaydson, Ricardinho e Tiago Real; Lima e Alex
Ipatinga: Bruno; Neno, Azevedo, Pedrão e Chiquinho; Max Carrasco, Mancuso, Ruy e Wellington Bruno; Eliandro e Laéci
Joinville @ 1,40 Tobet✅6:0

VS

Na Vila Capanema zapowiada się nam bardzo ciekawy pojedynek pomiędzy Paraną, a Americą de Natal. Faworytem z racji tego, że gra u siebie jest Parana ale należy pamiętać, że America to drużyna ze ścisłej czołówki ligi więc powinno być ciekawie. Jak pisałem przy okazji meczu Vitoria-Parana, to zespół z Kurytyby najlepiej radzi sobie u siebie i to właśnie tam zdobył 10pkt spośród wszystkich 15pkt. Jednak to co pokazali w Salvadorze to był fajny futbol. Naprawdę mecz Vitoria-Parana mógł się podobać, bo 7 goli i dramaturgię do końca to nie często można mieć. Parana trochę goli strzela ale także trochę traci, a to dobrze zwiastuję na ciekawość spotkania. Do tego dzisiaj zabraknie lewego obrońcy Fernandinho oraz defensywnego pomocnika Luisinho, a to nie jest zbyt dobra wiadomość dla ich defensywy. Ale za to wracają Ze Luis i Ricardo Conceicao i któryś z nich wyjdzie w podstawowym składzie. Również dzisiaj możliwy jest debiut ściągniętego z Coritiby, Geraldo i to byłoby spore wzmocnienie ofensywy. Zabraknie jeszcze Lucio Flavio(kartki), a w ataku trzeba liczyć na Arthura, który ostatnio strzelił 2 gole albo na jakiś stały fragment gry, bo to nimi sobie zapewnili 2 bramki przeciwko Vitorii. Jak już wspominałem ich rywalem dzisiaj będzie America RN. To jest zespół, który również lubi grać u siebie i to tam zdobył już 16pkt w 6 spotkaniach, a na wyjazdach póki co ledwie 4 &quot;oczka&quot; w 4 spotkaniach. Jednak na wyjazdach w każdym ze spotkań strzelali po 2 gole. Tyle, że w Salvadorze, Sao Caetano i Alagoas tracili po kolei 2, 3 i 4 bramki. Jak więc widać na wyjazdach ich defensywa nie prezentuję się zbyt okazale. Na dokładkę dzisiaj zabraknie ich podstawowego bramkarza Didy, który pauzuję za kartki, jednak są i dobre wiadomości, a mianowicie powrót do składu Clebera i Ricardo Baiano. Ostatnio grali z Cearą i niestety wtedy overa nie zrobili ale to nie oznacza, że okazji brakowało. Niestety wtedy obie ekipy były strasznie nieskuteczne i dlatego zabrakło tej jednej bramki. Dzisiaj jednak liczę, że obie ekipy postawią na ofensywny, ciekawy futbol oraz że będzie skuteczność u napastników z obu stron, zatem moim zdaniem najlepszy pomysł na ten mecz to over.
Parana: Luís Carlos; Paulo Henrique, Anderson, Alex Alves e Wendel Borges; Cambará, Zé Luís (Ricardo Conceição), Wellington e Geraldo; Wendel e Arthur
America RN: Galatto; Norberto, Cléber, Edson Rocha e Gustavo; Fabinho, Ricardo Baiano, Márcio Passos e Wanderson; Isac e Lúcio Curió
Over 2,5 @ 1,70 Tobet⛔1:0 - znowu ta cienka America RN zawala overa...

VS

America Mineiro podejmuje na Estadio Independencia Guaratinguete i jest wyraźnym faworytem tego spotkania. Przyznam się szczerze, że policzyłem sobie swoje typy odnośnie spotkań na tym stadionie w tym sezonie i łącznie w Serie A i B typowałem 4 spotkania i wychodzi mi 5/6. Tak więc stadion szczęśliwy dla mnie, America MG póki co też nie zawodzi i mnie i swoich kibiców. Zobaczmy sobie formę obu ekip: America u siebie wygrała wszystkie 4 spotkania i strzeliła w nich 13 goli!!! Widać więc, że lubią postrzelać, a pokonali chociażby Criciume czy Atletico PR, a więc lidera rozgrywek oraz faworyta, który jednak zawodzi. Dzisiaj wraca do składu Rodriguinho więc będą jeszcze mocniejsi. A jednak trzeba zobaczyć, że są naprawdę mocni, bo nie dość, że w ataku grają super napastnicy jak na Serie B, do tego w pomocy mają kilku grajków naprawdę niezłej klasy, a na bokach obrony świetną robotę robią Boiadeiro(podobnie jak z Cearze, gdzie też błyszczał) oraz Bryan, który jest objawieniem tej drużyny w tym sezonie moim zdaniem. Jeśli chodzi o gości to nie wyglądają oni zbyt dobrze. Na wyjazdach bilans 0-1-4 i bramki 5:12. Jak więc widać poza swoim stadionem straszna bida, a i u siebie nie są jacyś super mocni, bo 7pkt w 5 spotkaniach to nie jest jakiś super wyczyn. Dzisiaj z tego co czytałem osłabień nie ma ale nawet bez nich będzie im piekielnie ciężko o chociażby punkt w Belo Horizonte. Do tej pory America tłukła u siebie wszystkich i to mocniejsze ekipy do Guaratinguety, to dlaczego dzisiaj miałoby być inaczej?... Pytanie retoryczne, zatem gramy na gospodarzy.
America MG: Neneca; Boiadeiro, Gabriel, Everton e Bryan; Dudu, Leandro Ferreira, Rodriguinho e Gilberto; Alessandro e Fábio Júnior
Guaratingueta: Saulo; Marlon, Igor, Marquinhos e Renato Peixe; Jairo, Julio César, Keninha e Marcinho; Lenilson e Leandrinho
America @ 1,30 Tobet✅2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dzisiaj wybieram dwa mecze ale nie za bardzo mam ochotę na długie wywody:
VS

Jak nie teraz to kiedy? America de Natal dwa razy mnie ostatnio zawiodła z overami ale dzisiaj biorę ich zwycięstwo, bo przyjeżdża do nich najsłabsza ekipa ligi czyli Ipatinga. Zespół ze stanu Minas Gerais dostaje kolejne mecze wysoko i nic nie zapowiada by miało się to zmienić. Dzisiaj Ipatinga co prawda w najmocniejszym składzie ale ta ich &quot;moc&quot; to jest żadna... America u siebie tylko jeden remis z Cearą, a poza tym wszystko wygrali i to wyraźnie. Dzisiaj co prawda trochę problemów ma trener Roberto Fernandes, bo zabraknie Galatto w bramce oraz na bokach obrony Norberto i Gustavo. Jednak reszta w porządku więc nie powinno być źle. Naprawdę musiałby się stać cud, żeby Ipatinga wywiozła cokolwiek z Natal, gdyż są po prostu żałośni i to niestety w każdym kolejnym meczu widać. Dlatego innego wyjścia jak wygrana gospodarzy być po prostu nie może.
America RN: Thiago Schmidt, Bruno, Cléber, Edson Rocha e Wanderson; Ricardo Baiano, Fabinho, Márcio Passos e Lúcio; Isac e Pingo (Soares)
Ipatinga: Bruno; Flávio, Tiago Gasparetto, Azevedo, Pedrão e Chiquinho; Leanderson, Max Carrasco e Wellington Bruno; Léo e Eliandro
America RN @ 1,35 Tobet✅2:1

VS

Tutaj też moim zdaniem sprawa jest prosta. America Mineiro zgarnia komplet punktów i wszyscy są zadowoleni. Póki co Coelho wygrali wszystkie spotkania u siebie, podobnie z resztą jak Criciuma. U siebie ostatnio ich widziałem przeciwko Guaratinguecie i może nie zaprezentowali się najlepiej, to jednak najważniejsze są 3pkt. Dzisiaj nie pewny jest występ Dudu oraz Gilberto ale nawet jak nie zagrają to mają godnych zmienników w postaci Agenora i Thiaguinho więc źle na pewno nie będzie. Ja osobiście liczę na dużo lepszy mecz Fabio Juniora, aniżeli to co grał we wtorek. Goście po wicemistrzostwie Paulistao oczywiście zaczęli być rozkupywani więc naturalna kolej rzeczy mówi, że w lidze będzie cienko. I tak też jest, bo miejsce 14 to na pewno nie jest szczyt marzeń Bugre. Na wyjazdach jedynie 3pkt po trzech remisach z Paraną, Bragantino i Barueri tak więc tylko jednej ekipie z wysokich miejsc zagrozili. Poza tym trzy porażki na wyjazdach więc nie najlepiej się spisują poza Brinco de Ouro. Dalej brakuje Oziela, Wellingtona Monteiro, Fumagalliego, Robinho, Fernando czy Clebinho, a z klubu ma odejść Bruno Mendes. Moim zdaniem też tutaj jedyny scenariusz na ten mecz, to zwycięstwo gospodarzy, gdyż u siebie są mocni, a Guarani po wyprzedaży i przy wielu kłopotach raczej zagrożeniem dla zespołów z czołówki być nie może.
America MG: Neneca; Boiadeiro, Gabriel, Everton Luiz e Bryan; Dudu (Agenor), Leandro Ferreira, Gilberto (Thiaguinho) e Rodriguinho; Alessandro e Fábio Júnior
Guarani: Emerson; Chiquinho, Neto, André Leone e Bruno Recife; Ademir Sopa, Fábio Bahia, Danilo Sacramento e Kleiton Domingues; Thiaguinho e Schwenck
America MG @ 1,50 Tobet⛔1:1
Edit: Nigdy więcej nie gram w tym sezonie Americy MG, a przynajmniej gdy w bramce będzie stał ten kołek Neneca. Taki bramkarz, który nie jest w stanie racjonalnie myśleć to zagrożenie dla zespołu więc ja już nie ryzykuję.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Guaratingueta - Boa
Typ: 1 (Draw No Bet)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 12 kolejki Brazylijskiej Serii B w którym to zmierzą się zajmujący obecnie 18 pozycję w tabeli ekipa Guaratingueta z 13 Boa. Gospodarze tego spotkania w ostatnim czasie grają bardzo nie równo i chodź gdzieś po drodze była wygrana u siebie to jednak z trudem oraz z zespołem który w ogóle nie radzi sobie na wyjazdach a dokładnie ekipą ASA. Boa natomiast bardzo podobnie prezentuje się co Guaratingueta przeplatając dobre spotkania ze słabymi lecz z tą różnicą, że w ostatnich 2 wyjazdowych pojedynkach stracili aż 6 bramek zdobywając 3 z czego 2 były zdobyte podczas przegranego meczu z Criciuma w momencie prowadzenia 4:1 co zapewne wynikało z odpuszczenia gospodarzy co ostatecznie zakończyło się wynikiem 4:3. Powracając do tego pojedynku wydaje mi się, że gospodarze nie mogą przerwać tego spotkania z racji ponieważ jeśli tak się stanie Boa umocni się nad strefą spadkową co zwiększy stratę Guaratingueta do bezpiecznej gwarantującej utrzymanie w lidze pozycji. Reasumując pobieram tutaj wygraną gospodarzy lecz remis jest tutaj nie wykluczony stąd mój typ to 1 – Draw No Bet.
▶ 0:0
 
tombird 10

tombird

Użytkownik

America RN v Ipatinga
Mecz, w którym zdecydowanym faworytem jest America RN. Ipatinga nie strzeliła gola już od czterech meczy, i nie sądzę by miało się to dziś zmienić. Zresztą w spośród 4-ech z 5-ciu meczów wyjazdowych nie potrafili znaleźć drogi do siatki rywali. America nie jest może najlepszą drużyną pod względem defensywnym, ale sądzę, że będą dziś w stanie powstrzymać rywali przed strzelaniem goli, nawet mimo braku podstawowego bramkarza i bocznych obrońców. Myślę że kurs na to, że tylko America będzie dziś strzelać bramki jest na prawdę zachęcający i ja chętnie go pobieram:​
tylko America RN strzeli 2.20
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Szkoda zarwanej nocy żeby oglądać takie coś... America MG straciła punkty, a raczej zrobił to Neneca. Nie wiem czy specjalnie, nie wiem czy za darmo ale bardzo mi śmierdzi ten gol, czymś czym powinien zająć się prokurator. Dla ciekawskich poniżej wrzucam to &quot;cudo&quot;:

Dzisiaj mam nadzieję, że wreszcie będzie normalnie, bo ostatnio nie za ciekawie w Serie B mi idzie, a chciałbym wreszcie odzyskać skuteczność sprzed kilku ostatnich postów. To ode mnie dzisiaj takie coś:
VS

Bardzo ciekawie zapowiada nam się mecz w stanie Santa Catarina. Lider Criciuma podejmuje drużynę, która też jest wysoko czyli Parane. Faworytem rzecz jasna gospodarze, którzy u siebie strzelają na potęgę z liderem strzelców ligi Ze Carlosem na czele. Dzisiaj kilka zmian w składzie: Ezequiel wchodzi w miejsce Roberta(to prawa obrona), Willian Simoes w miejsce Marlona(lewa obrona) w środku pomocy miejsce Eliasa zajmie ktoś z dwójki Diego Oliveira, Rodrigo Possebon, a w ataku za bez produktywnego Linsa wejdzie Lucca. U siebie Lwy grają naprawdę fajnie z polotem i tak jak mówię lubią strzelać więc to się super ogląda. Parana ostatnio wygrała z Americą RN 1:0 ale umówmy się rywal ostatnio gra cienko. Gracze z Kurytyby u siebie dużo lepiej bronią, aniżeli na wyjazdach, gdzie zdarzają im się goleady(patrz mecz z Vitorią). Dzisiaj do składu wraca Fernandinho na lewą obronę ale dalej zabraknie Lucio Flavio. Jako plejmejker dzisiaj zagra albo Luisinho albo Geraldo ale to tuż przed meczem zapadnie decyzja. Jeśli chodzi o napad to tutaj w formie jest Arthur i pewnie dzisiaj znowu można będzie liczyć na jakieś trafienie z jego strony.
Zespołem lepszym są gospodarze ale goście to też ekipa z ambicjami, ja jednak uważam, że nawet jedną bramką ale to gospodarze odniosą zwycięstwo, a przy okazji zobaczymy dzisiaj trochę tych goli.
Criciuma: Douglas Leite; Ezequiel, Matheus Ferraz, Nirley e Willian Simões; Diego Oliveira (Possebon) Fransérgio, Kléber e Válber; Lucca e Zé Carlos
Parana: Luís Carlos; Paulo Henrique, Anderson, Alex Alves e Fernandinho; Zé Luís, Wellington, Cambará e Luisinho (Geraldo); Wendell e Arthur

Criciuma @ 1,75 Tobet✅2:1
Over 2,5 @ 1,60
✅

VS

Ze sporymi kłopotami do Fortalezy przyjedzie zespół gości. ASA Arapiraca nie dość, że przegrała 5 kolejnych wyjazdów, to jeszcze dzisiaj zagra bez kilku podstawowych zawodników. W obronie zabraknie Gaucho oraz Fabino(stoperzy), a na bokach obrony Gabriela i Chiquinho Baiano. Wszyscy ci zawodnicy to gracze podstawowi więc nie za ciekawie to wygląda. Jedyną dobrą wiadomością dla trenera Heriberto da Cunhy jest powrót Audalio oraz Didiry. Jak więc widać goście ze stanu Alagoas dzisiaj mają sytuację nie do pozazdroszczenia. Do tego jak już pisałem na wyjazdach grają tragicznie, bo wygrali jedynie w Sao Caetano ale to było na inaugurację 19 maja... Ceara z kolei powoli odzyskuję wigor po fatalnym początku, jednak ostatnio zremisowali u siebie mecze z Criciumą i Sao Caetano. Myślę, że wstydu im te wyniki nie przyniosły, bo obie ekipy należą do czołówki. Co ciekawe Ceara u siebie zdobyła 9pkt w 6 spotkaniach i można powiedzieć, że nie jest to najlepszy wynik ale należy popatrzeć z kim grali: America MG(lider), Criciuma(wicelider), Sao Caetano(5 miejsce), Goias(6 miejsce), Atletico PR(faworyt do awansu, obecnie 9 miejsce) oraz ABC to jedyny zespół z dołu, z którym z resztą wygrali. Dzisiaj trener PC Gusmao wymienia Apodiego na Paulo Sergio na prawej obronie. Do składu wracają stoperzy Luizao i Daniel Marques i to jest super informacja. Do tego po 5 miesiącach przerwy wraca Joao Marcos ale on prawdopodobnie zasiądzie na ławce.
Jak dla mnie faworyt w tym meczu może być jeden i jest nim Ceara, która musi zacząć wygrywać by przybliżyć się do G4 czyli strefy &quot;awansowej&quot; że tak powiem... Moim zdaniem dzisiaj jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to powinni zainkasować komplet punktów.
Ceara: Fernando Henrique; Paulo Sérgio, Luizão, Daniel Marques e Eusébio; Jardel (João Marcos), Heleno, Leandro Chaves e Rogerinho; Mota e Itamar
ASA: Gilson; Audálio, André Nunes e Edson Veneno; Didira, Cal, Jorginho, Danilo Cruz e Marcinho; Roberto Jacaré e Lúcio Maranhão
Ceara @ 1,55 Tobet✅3:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
vs

ASA - Goias
Typ : Goias x2 @ 1,40 Bet365 ✅ 0:1
Myślę, że kurs zaskoczył nie tylko mnie. Wczoraj można było jeszcze łapać dużo wyższy, ale i tak sądzę, że ten który jest obecnie jest warty zagrania.
Oglądałem Goias już parę razy w tym sezonie i powiem szczerze, że według mnie grają jedną z lepszych piłek w całej lidze. Wyrobili sobie fajny styl, ostatnio nawet słyszałem porównanie do stylu Barcelony. Grają piłką, nie ma jakiś nieprzemyślanych zagrań, wszystko wygląda bardzo dobrze. Powiedzmy, że po niemrawym starcie sezonu złapali wysoką formę, od siedmiu meczy są niepokonani. Nie ważne czy grają na wyjeździe czy u siebie starają się narzucić własny styl gry i to zazwyczaj się im udaje doskonale. Zwycięstwo z Guarani na wyjeździe czy też ostatnie dwa zwycięstwa z Avai i Americą Mineiro tylko to potwierdzają. W meczu z Bragantino potrafili z niekorzystnego 2-0 wyrównać i wyjść na prowadzenie 3-2. Skończyło się remisem, niesłusznym remisem, gdyż jak pokazały powtórki przy bramce wyrównującej był przynajmniej metrowy spalony. Wina sędziego liniowego oczywiście, ale poziom jaki czasami prezentują tamtejsi sędziowie to temat rzeka, więc nie ma sensu go poruszać, bo każdy wie jak to wygląda. Nie widziałem jeszcze oficjalnych zapowiedzi, ale przypuszczam, że skład będzie niemal identyczny jak w meczu z Avai. Jedynie co udało mi się dowiedzieć, że wraca Iarley, czyli jeden z ważniejszych graczy.
ASA to średniak ligi i myślę, ale w tym sezonie raczej będą walczyli o utrzymanie niż o coś więcej i myślę że wiele innych osób uważa podobnie. Skład średni jak na tą ligę, co zresztą pokazują wyniki. Z roku na rok grają coraz gorzej, w ubiegłym sezonie ledwie co się obronili przed spadkiem, zajmując ostatnie bezpieczne miejsce w stawce. Oprócz wyróżniającej się dwójki napastników, jakoś nie wiedzę kogoś, kto mógłby w znaczący sposób pomóc zespołowi w trudnych chwilach. Obecnie mają serię czterech porażek z rzędu i z tego co mówił trener Heriberto da Cunha wróciły dawne błędy, które postarają się wyeliminować przed najbliższym meczem. Ciężko będzie im ponownie o korzystny wynik, bo jednak ich jedynym atutem będzie własny teren. Goias jest silniejsze, w każdej formacji mają przewagę, no może prócz napastników, ale za to ma innych graczy w obwodzie, którzy biorą na swoje barki strzelanie goli kiedy drużynie nie idzie, czego nie ma włąśnie w ASA. Do składu wraca dwójka zawieszonych w ostatnim meczu piłkarzy - Gabriel i Chiquingo Baiano.
Uważam, że nawet po takim kursie warto ich zagrać, bo goście są w stanie wywieźć nawet zwycięstwo z Municipal Coaracy da Mata Fonseca, ale też trzeba wziąść pod uwagę serię obu zespołów, dlatego też osobiście stawiam w tym spotkaniu x2 na gości.
ASA : Gilson - Audálio, Fabiano e Edson Veneno; Gabriel, Cal, Jorginho, Didira e Chiquinho Baiano; Roberto Jacaré e Lúcio Maranhão
Goias : Harlei - Vitor, Ernando, Valmir Lucas e Egídio; Amaral, Thiago Mendes, Ramon e Ricardo Goulart; Felipe Amorim e Iarley
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
vs

Barueri - Criciuma
Typ : Criciuma x2 @ 1,33 ✅ 1:4
Kurs niski, ale uważam, że do dubla jak najbardziej odpowiedni. Nie będę się dużo o tym typie rozpisywał, bo raczej nie ma takiej potrzeby.
Barueri gra strasznie, czego konsekwencją jest takie niskie miejsce w tabeli. Dotychczas odnieśli jedno zwycięstwo i to z Ipatingą, która w moim mniemaniu jest jeszcze gorszym zespołem niż oni. Obrona słabiutka, dlatego też często widzimy w ich meczach wyniki overowe. Napad też słaby, chociaż ostatnio sprowadzili młodego Thiago Brito, który zapewnił wygraną właśnie w meczu z Ipatingą strzelając dwie bramki. Ale dzisiaj nie zagra i w jego miejsce zobaczymy Tadeu, który pomimo, że zagrał już w dziesięciu meczach bramki nie zdobył. Zabraknie również Thiago Gentil, ale to raczej zawodnik rezerwowy. Dobrą wiadomością jest zapewne powrót Marcelinho Paraiby, bramkostrzelnego pomocnika. Pomimo swojego już dość dużego wieku, nadal prezentuje wysoki poziom. Reszta bez zmian i zapewne zobaczymy te same osoby co w meczu z Sao Caetano.
Criciuma gra świetny futbol. Zajmują pierwszą lokatę i raczej nie ma co się temu dziwić, bo potencjał to ten zespół ma i to duży i jak na razie są jednymi z głównych kandydatów do awansu. U siebie na Heriberto Hulse wiadomo że są niepokonani, ale wyjazdy już im tak dobrze nie wychodzą. Ostatnio zremisowali z ABC, nawet można powiedzieć, że szczęśliwie zremisowali po bramce niezawodnego w tym sezonie Ze Carlosa w 90 minucie meczu. Co do stanu kadry na to spotkanie to wraca lewy obrońca Marlon, który był zawieszony w ostatnim meczu. Tak więc widać, że skład pełny.
Pograłbym na Criciume na czyste zwycięstwo, bo kurs ładny, przeciwnik słaby, a forma bardzo dobra. Ale jednak patrząc na chociażby historię to widać, że nie nigdy im nie szło z gospodarzami i te ostatnie wyniki wyjazdowe jednak podpowiadają mi, że lepiej pograć ich w bezpieczniejszej opcji.
Barueri : Fernando Leal; Wendel, Alex Lima, Anderson Salles e Diego Giaretta; Dionísio, Alê, Alan Motta e Marcelinho Paraíba; Marcelinho e Tadeu
Criciuma : Douglas Leite; Ezequiel, Matheus, Nirley e Marlon; Rodrigo Possebon, Fransérgio, Kléber e Válber; Lucca e Zé Carlos.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Na razie dwie propozycje ode mnie na sobotnie granie w Serie B. Miałem grać Vitorie ale kurs na nich baaardzo niski, a CRB się ostatnio rozegrało i może na wyjeździe wreszcie zaskoczy więc odpuszcza, podobnie jak overa, bo czuję wtopę...
VS

Zdaje się, że na Vila Capanema mamy hit tej 13 kolejki Serie B. Może pozycję w tabeli aż tak na to nie wskazują ale ambicję obu ekip są wysokie i też obie ekipy potrafią grać w piłkę. Parana to ekipa własnego boiska, co już nie raz pokazali. W tym sezonie na 18pkt aż 13 zdobyli w domu. Jednak na wyjazdach nie grają piachu, co też pokazali w starciach z Vitorią i Criciumą, gdzie byli blisko wywiezienia remisu z obu tych ciężkich i gorących terenów ale czegoś tam brakowało. U siebie widziałem ich chociażby z Americą RN i zagrali dobry mecz, w którym dominowali na boisku. W najbliższym meczu trener Ricardinho ma komfort w postaci zdrowych wszystkich podstawowych zawodników. Do składu wraca Lucio Flavio i wobec tego wypada z niego Luisinho, a to znaczy bardziej ofensywną grę Parany. Należy jednak pamiętać, że na ławce będzie chociażby młody Geraldo, który sporo potrafi w mojej ocenie. Ceara po fatalnym początku, teraz ma passę 8 spotkań bez porażki!!! Taka seria robi wrażenie ale każda seria ma swój koniec, a w przypadku Ceary bardzo prawdopodobne jest, że jej koniec nastąpi na wyjeździe i z dobrym rywalem, a tutaj oba warunki spełnione. Trener PC Gusmao ma pewien problem przed tym meczem, gdyż za kartki pauzować będą Eusebio(lewy obrońca) oraz Mota. O ile tego pierwszego, to Vicente zastąpi w pełni, o tyle tego drugiego będzie ciężej zastąpić, gdyż to jest podstawowy napastnik z 7 golami na koncie, co stanowi 1/3 dorobku zespołu. Fakt, że jest młody Romario ale jednak brak podstawowego snajpera to zawsze jest spory problem dla trenera.
Obie ekipy to dobre drużyny i dlatego powinno być ciekawie. Jednak obie drużyny lepiej radzą sobie na swoich stadionach. Jako, że Parana jest gospodarzem oraz gra pełnym składem, a z kolei goście mają spory brak w ofensywie to moim zdaniem warto pograć na Paranę ale ja się zabezpieczę na wypadek remisu.
Parana: Luís Carlos; Paulo Henrique, Anderson, Alex Alves e Fernandinho; Zé Luís, Cambará, Wellington e Lúcio Flávio; Wendel e Arthur
Ceara: Fernando Henrique; Paulo Sérgio, Thiego, Daniel Marques e Vicente; Heleno, João Marcos, Leandro Chaves e Rogerinho; Itamar e Romário
Parana DNB @ 1,50 Tobet✅1:0

VS

Dziwnie dość wystawione kursy przez buków. Rozumiem, że Guarani gra u siebie ale żeby ich stawiać w roli faworyta w tym meczu? Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł. Guarani jak pisałem kilka razy to kolejna ekipa, która cierpi po udanym Paulistao. Po wicemistrzostwie stanu Sao Paulo kilku zawodników już poodchodziło, jak chociażby Ewerton Pascoa i Bruno Peres, którzy wybrali Santos. Do tego trener Vadao ma od początku sezonu spore kłopoty kadrowe. Przykładem tego jest najbliższe spotkanie, gdzie nie będzie mógł skorzystać z: Bruno Recife(kartki), Danilo Sacramento, Bruno Mendes(obaj nabawili się ostatnio kontuzji), Claudio Allax, Wellington Monteiro, Oziel, Fumagalli, Fabricio i Robinho(ci zawodnicy już jakiś czas są kontuzjowani). Tak więc widzimy, że nie ma czego zazdrościć i sytuacja nie wygląda zbyt ciekawie. Wobec tego w lidze są nisko, a wygrali tylko 2 mecze i to oba u siebie, z tymże pokonali Ipatingę oraz Ceare, która wtedy grała tragicznie. Jak więc widać nie mają się zbytnio czym pochwalić. Z kolei Atletico PR odkąd przyszedł trener Jorginho gra co raz lepiej. Fakt, że ostatnio przegrali z Vitorią 1:0 u siebie ale wcześniej wygrali 3 mecze z rzędu, a na dodatek w tym meczu z Vitorią, samego siebie przechodził Marcelo, który marnował wszystko jak leciało... W najbliższym meczu trener Jorginho decyduję się na zmianę systemu gry z 4-3-3 na 3-5-2 i myślę, że to dobry ruch, gdyż na wyjazdach raczej tak do przodu nie ma co gnać. Zabraknie co prawda kontuzjowanych Paulo Baiera oraz Wellingtona Saciego ale ogólnie skład prezentuję się o wiele lepiej, niż skład gospodarzy. Na wyjazdach póki co Furacao wygrali 2 na 6 spotkań i to z drużynami niezłymi - Avai i Joinville. Przegrali natomiast z BOA, CRB, Cearą i America MG. Cel dla ekipy ze stanu Parana się nie zmienia i dalej mają awansować do Serie A. Co prawda obecnie mają 8 punktów straty ale że mamy dopiero 1/3 spotkań za sobą to spokojnie mogą o niego powalczyć jeszcze.
Jak dla mnie to Guarani nie ma zbytnio kim na chwilę obecną straszyć, a przy dobrej obronie Atletico PR, to będzie niezwykle ciężko o gola, no chyba że otrzymają prezent od bramkarza tak jak to było w meczu z Americą MG... Ja jednak wierzę, że będzie normalnie, a wtedy powinni wywieźć z Campinas, co najmniej 1pkt i ja tak gram.
Guarani: Emerson; Chiquinho, Neto, André Leone e Alex Barros; Jackson, Fábio Bahia, Ademir Sopa e Kleiton Domingues; Thiaguinho e Schwenck
Atletico PR: Weverton; Manoel, Cleberson e Luiz Alberto; Maranhão, Derley, João Paulo, Harrison e Bruno Costa; Marcelo e Tiago Adan
Atletico lub X @ 1,50 Tobet⛔2:1
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
vs

Ipatinga - Sao Caetano
Typ : Sao Caetano x2 @ 1,30 Sportingbet ✅ 1:2

Ostatnimi czasy upodobałem sobie granie na gości i po raz kolejny podtrzymam ten trend.
Ipatinga gra po prostu tragicznie, dziesięć porażek z rzędu mówi wszystko. Przegrywają z każdym jak leci i nawet własny teren im już nie pomaga. Sytuacja klubu staje się coraz trudniejsza, kibice pokazują swoje niezadowolenie, przez co trybuny świecą pustkami. Bardzo słaba obrona, tracą mnóstwo goli. Do tego dzisiaj zawieszony jest Pedrao, podstawowy obrońca. Za niego zagra zapewne Azevedo. Bramek strzelają strasznie mało, bo tylko osiem w dwunastu meczach. Niech poziomem napastników będzie fakt, że najlepszym strzelcem zespołu jest obrońca Chiquinho, grający obecnie w ataku. Nowy trener Flavio Lopes szuka jak najlepszych rozwiązań, dlatego dzisiaj swoją szansę odtrzyma Rafaela.
Sao Caetano jest w bardzo dobrej formie. Gdyby wygrali ten mecz dostali by się do grupy &#39;G-4&#39; czyli zespołów bezpośrednio walczących o awans. Grają fajnie, skuteczność na odpowiednim poziomie, dlatego też serię meczów bez porażki mają dość długą. Podobnie jak w przypadku gospodarzy napastnicy Azulao jakoś nie mogą się wstrzelić. Ale od czego się ma pomocników, jest przecież Eder Marcelo z pięcioma bramkami i Marcelo Costa z trzema. Ogólnie zespół jest underowy. Na wyjazdach bilans 2-2-1, czyli jeden z lepszych. Sytuacja kadrowa jest bardzo dobra, bo wrócił Moradei i bramkarz Luiz Silva. Tak więc najmocniejszy skład.
Gram tutaj bezpieczną opcję z ewentualnym remisem gości, bo jednak uważam, ta seria Ipatingi jest trochę za długa i kiedyś w końcu muszą zagrać jakiś lepszy mecz, ale wątpię aby wygrali. Może i kurs za niski dla niektórych, ale wystarczy zagrać go z typem na Botafogo zaproponowanym przez kapsztiego i ako robi się fajne.
Ipatinga : Rafael; Flávio Mineiro, Tiago Alencar, Azevedo e Nêno; Leanderson, Max Carrasco, Anderson Uchôa e Wellington Bruno; Márcio Diogo e Chiquinho
Sao Caetano : Luiz (Fábio); Samuel Xavier, Gabriel, Eli Sabiá e Diego Correa; Augusto Recife, Moradei, Éder e Aílton (Danielzinho); Geovane e Somália (Leandrão)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Przed nami kolejna kolejka Serie B, która odbędzie się w ciągu jednej nocy. Z jednej strony to dobrze, bo będzie co oglądać ale też sporo do pisania jest. A zatem zaczynam:

VS

Jak pisałem ostatnio Parana u siebie naprawdę mocna ekipa. Przed kilkoma dniami ograli Ceare 1:0 czyli ekipę w mojej ocenie mocniejszą od Avai. Dzisiaj właśnie ekipa ze stanu Santa Catarina przyjeżdża na bliski wyjazd do Kurytyby. Parana dzisiaj możliwe, że bez Wellingtona, a jego miejsce może zająć Luisinho, a to znaczyłoby troszkę bardziej defensywne nastawienie. Jednak tutaj problemów nie ma w porównaniu z tym co się dzieje u gości. Bruno ponoć ma przejść do Nautico ale wszystko robił za plecami swojego obecnego klubu i wobec tego został przez Avai zawieszony i nie zagra dzisiaj i pewnie w kolejnych spotkaniach, o ile będzie tam dalej w klubie... Avai jak widać po statystykach to też ekipa, która dużo lepiej radzi sobie u siebie. Na wyjazdach rozegrali 7 spotkań, w których zdobyli 5pkt, a jedyne zwycięstwo odnieśli nad Ipatingą czyli największym dnem tej ligi... Jeśli dzisiaj gospodarze zagrają normalnie na swoim poziomie, do którego przyzwyczaili kibiców przychodzących na Vila Capanema to nie powinni mieć dużych problemów z wygraną, a kurs naprawdę świetny, gdyż w mojej ocenie 1,7-1,8 to powinno być maks.

Parana: Luís Carlos; Paulo Henrique, Anderson, Alex Alves e Fernandinho; Zé Luís, Cambará, Welington (Luisinho) e Lúcio Flávio; Arthur e Wendel

Avai: Diego; Arlan, Leandro Silva, Renato Santos e Julinho; Rodrigo Thiesen, Diogo Orlando, Cleber Santana e Jefferson Maranhão; Laércio e Diogo Acosta

Parana @ 2,00 Tobet⛔1:1


VS

Pierwsze ze spotkań z niskim kursem ale w mojej ocenie bardzo prawdopodobne, gdyż Goias jest w co raz lepszej formie. Myślę, że BSNT się ze mną zgodzi, bo jemu z tego co wiem, gra Goias przypadła bardzo do gustu. Ja ich u siebie co prawda widziałem z CRB i tam nic wielkiego nie pokazali ale po tym pokonali chociażby Parane, Americe MG czy Vitorie, a w tym ostatnim meczu przegrywali już 3:0 by wygrać 4:3!!! Goias wygląda naprawdę na solidną ekipę i myślę, że mają szansę na walkę o awans. Dzisiaj niestety zabraknie Ricardo Goularta, a to ważna postać w ofensywie, co nie raz udowodnił. Jednak poza nim mamy kilku naprawdę fajnych grajków, jak chociażby Ramon, Renan Oliveira(były gracz chociażby Atletico MG), doświadczony Iarley czy Walter, którego znamy chociażby z gry w Porto. W bramce doświadczony bramkarz Harlei, który na początku tego sezonu miał problemy z kontuzjami ale mimo tego, potrafi wyczyniać w bramce naprawdę cuda. Boki obrony Vitor i Egidio potrafią pod bramką rywali robić ciekawe akcje. Słowem ekipa naprawdę mocna, chociaż ostatnia sprzedaż Rafaela Toloia do Sao Paulo, na pewno im nie pomogła, gdyż to był kapitan i podstawowy stoper, po mimo młodego wieku. ABC to jedna z niewielu ekip, która gra dobrze na wyjazdach, na równi z domem. Ich ogromnym problemem są tracone gole w końcówkach przez co w meczach z Vitorią i Criciumą zdobyli tylko 1, zamiast 4pkt... Napisałem, że dobrze grają na wyjazdach ale też trzeba spojrzeć, że rywale na których zdobywali punkty, do czołówki nie należeli, bo ich ofiarami były Bragantino(16 miejsce), Gremio Barueri(19) oraz remisy z Ipatingą(20) i Guarani(15). Dzisiaj czeka ich dużo trudniejsze zadanie i myślę, że będą mieli małą szansę na zdobycie choćby punktu. Dodam jeszcze, że wśród gości zabraknie podstawowego pomocnika Bileu.

Goias: Harlei; Vitor, Ernando, Valmir Lucas e Egídio; Amaral, Thiago Mendes, Ramon e Renan Oliveira; Walter e Iarley

ABC: Andrey; Pedro Silva, Vinícius, Leandro Cardoso e Renatinho Potiguar; Serginho, Guto, Jérson e Raul; Adriano Pardal e Éderson

Goias @ 1,48 Tobet⛔1:1


VS

Mecz sąsiadów w tabeli, a tutaj taki kurs na Ceare? Wielu się może dziwić ale w mojej ocenie dobrze buki wystawiły kursy. Ceara jest zespołem o wiele lepszym od Boa, chociaż może pozycja ligowa tego aż tak nie pokazuje. Dzisiaj gospodarze mają powody do zadowolenia, jak i do smutku, gdyż do składu wraca napastnik Mota(7 goli) oraz możliwy jest występ Rogerinho, a to kolejne byłoby wzmocnienie ofensywy. W bramce jednak ma nie zagrać Fernando Henrique, a jego miejsce zajmie Adilson, którego widziałem w Copa do Brasil i źle nie wyglądał w mojej ocenie, chociaż wiadomo, że FH to lepszy golkiper. Jeśli chodzi o gości to też jest ekipa własnego boiska, gdzie zdobyli 13 z 18pkt. Jedyne zwycięstwo wyjazdowe odnieśli, jakże by inaczej z Ipatingą... Dzisiaj zabraknie wśród nich Claudineia czyli defensywnego pomocnika, który jest zawieszony za kartki.

Kurs wiadomo, że nie powala na kolana ale jednak uważam, że Ceara przy normalnej grze, własnych kibicach i swoim stadionie nie powinna mieć problemów z wygraną. Na pogrom nie liczę, bo Boa to nie są ogórki ale na lekkiego dubla ten typ jest w sam raz.

Ceara: Adilson; Paulo Sérgio, Thiego, Daniel Marques e Vicente; Heleno, João Marcos, Leandro Chaves e Thiaguinho (Rogerinho); Itamar e Mota

BOA: Zé Carlos; Neilson, Gabriel, Tarciano e Radar; Michel Elói (Everton Hora), Radamés, Petros e Francismar; Marcelo Macedo e Tiago Alves

Ceara @ 1,55 Tobet⛔1:1
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
vs

America-RN - Barueri
Typ : America-RN @ 1,40 ✅ 2:1
Nie będę się mocno rozpisywał, bo nie ma za bardzo o czym. Jakoś nie widzę tutaj podstaw do stracenia trzech punktów przez gospodarzy. Ok, nie zagra dwójka defensorów Edson Rocha i Cleber, ale według mnie obrona wiele do pracy w tym spotkaniu mieć nie będzie. Ostatnio jakoś słabiej się prezentują, ale trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że to jest drużyna własnego boiska i tam głównie zdobywają punkty. Obecnie są pod tym względem drugą drużyną w stawce. Mają dość dobry terminarz obecnie i trzeba to jak najlepiej wykorzystać. Dzisiaj ma zadebiutować nowy nabytek - Netinho, którzy przyszedł z Goias.
Barueri chyba są skazani na spadek w tym sezonie. Grają katastrofalnie i nawet ta wygrana z równie słabą Ipatingą tego nie zmienia. Opisywałem już tą drużynę chociażby w meczu z Cricumą. Wiele się nie zmieniło i wciąż prezentują słabiutki poziom. Do tego dochodzą kontuzje i zawieszenia. Nie zagra dzisiaj Fernando Leal (B, 11/0), Anderson Salles (O, 12/0), William Henrique (N, 6/0), Dionizos (P, 4/0) Magrao (N, 5/0). Widać konkretne braki, a przy tym co prezentują obecnie to wątpię, aby coś zdziałali w Natal.
America-RN : Dida; Norberto, Zé Antônio, Rodrigão e Wanderson; Ricardo Baiano, Márcio Passos, Pingo e Netinho (Índio); Isac e Lúcio
Barueri : Matheus; Alex Lima, Denis e Wellington; Marcos Pimentel, Fernando, Rafael Chorão, Marcelinho Paraíba e Wendel; Thiago Brito e Thiago Elias
 
S 11

sigir

Użytkownik
Co się dzieje z Ameriką Mineiro? Do tej pory szli jak burza a teraz dopadła ich seria trzech meczów bez zwycięstwa. Jak myślicie? Czy to chwilowy kryzys czy wcześniejsze wyniki były efektem nadzwyczajnej formy? Ja typuję to pierwsze. Pozostaje pytanie, kiedy ów kryzys się skończy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom