>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Campeonato Brasileiro Serie B 2012

Status
Zamknięty.
sebolo 207

sebolo

Użytkownik
a widzisz...tylko, że te ich aspiracje średnio się przekładały na poprzednie mecze, a tym bardziej Criciuma grała u siebie....a co powiesz na mecz :Ipatinga - America MG 1 : 0 ??
PS. Nie znając wyniku, jakbyś obstawił ten mecz ?
PS2. Chociaż Ipatinga z Vitorią zremisowali teraz 1:1...
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sebolo dopiero teraz jestem i Ci odpowiem, chociaż uprzedzam, że spotkań nie oglądałem.
America to skład ma naprawdę mocny i powinna bez problemu awansować ale przez nie dawny kryzys muszą teraz znowu gonić czołówkę i jeśli będą grali tak dalej, to ten awans powinien stać się faktem. A co do Criciumy, to powód jest prosty, a mianowicie cienka obrona, a w ataku przez najbliższe 3 tygodnie zabraknie najlepszego strzelca ligi Ze Carlosa. 20 z 50 goli całej drużyny, to jego zasługa, a do tego jeszcze trochę asyst ma, tak więc to jest centralna postać drużyny. Spodziewałem się, że w najbliższym czasie Criciuma wreszcie straci punkty u siebie po 11 kolejnych wygranych ale takiego lania, to bym ni cholery nie przewidział.
Mam nadzieję, że Ci wytłumaczyłem co nieco na ten temat.
 
sebolo 207

sebolo

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź....
No właśnie można było to też wziąć pod uwagę, ale te wygrane u siebie przysłoniły inne rzeczy. Ostatnie pytanie...skąd bierzesz jakieś informacje na temat brazylijskich lig ? Znasz dobrze język, czy stronka - tłumacz i szukasz różne info ? Pzdr.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Stronki brazylijskie, bo u nas niestety ciężko o dostęp do jakiegokolwiek info ale jest kilka stron polskich. Poszukaj w przydatnych linkach, bo stamtąd praktycznie wszystkie strony, które odwiedzam. Języka nie znam zbytnio ale tam podstawowe słowa odnośnie futbolu to już opanowałem więc łatwiej trochę ale i tak z tłumacza google korzystam i na tym nieźle wychodzę.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Niby mecz na szczycie, bo spotyka się trzecia(Goias) z drugą(Criciuma) drużyną w tabeli, to jednak ja polecam tutaj granie na gospodarzy. Goias od jakiegoś czasu idzie w górę i gra co raz lepiej. U siebie bilans 7-4-0 robi wrażenie, chociaż akurat Criciuma u siebie dopiero, co przegrała pierwszy mecz, a co więcej straciła pierwsze punkty w dwunastym spotkaniu. Na wyjazdach jednak Criciuma aż tak skuteczna nie jest, co by nie mówić. Do tego trener Paulo Comelli ma spory problem, bo kontuzjowany jest najlepszy zawodnik Ze Carlos, czerwoną kartkę dostał drugi podstawowy napastnik Lucca, a poza tym kontuzjowani są Gilmar(trzeci napastnik) oraz Ezequiel(podstawowy prawy obrońca). Tak więc straty dość spore i ciężko będzie to zastąpić na wysokim poziomie. O samych napastnikach powiem, że we trzech zdobyli 31 goli z 50 jakie wszystkie Criciuma strzeliła, tak więc jest to ponad 60%!!! Dla zespołu, który bazuje na ataku, to jest problem, bo obrona tego nie nadrobi, gdyż ich obrona straciła aż 39 goli w 23 spotkaniach i tylko cztery ostatnie ekip w tabeli ma gorsze wyniki w obronie... Gospodarze praktycznie w najmocniejszym składzie, bo niby czerwoną kartkę dostał stoper Wallinson ale wraca Valmir Lucas, a poza tym mamy gwiazdy w postaci Ricardo Goularta czy Iarleya więc moim zdaniem dadzą sobie radę. Jeszcze na koniec wrzucę super gola, jakiego Criciuma straciła w przegranym 0:4 spotkaniu z Americą Mineiro, o którym za dużo mówić nie trzeba, tylko go zobaczyć:

Goias: Harlei; Vitor, Lacerda (Valmir Lucas), Ernando e Egídio; Amaral, Thiago Mendes, Renan Oliveira e Ricardo Goulart; Felipe Amorim e Iarley
Criciuma: Michel Alves; Eric, Matheus, Nirley e Marlon; Diego Oliveira, Elias, Kléber e Giovanni Augusto; Lins e Rodrigo Tiuí

Goias @ 1,65 Tobet
✅1:0

Do tego jeszcze można pograć na taśmie Atletico PR+Avai+Vitoria+Guarani✅ i ako nam w Tobecie wychodzi 3,95. Spotkań opisywać nie będę, gdyż bitymi faworytami są gospodarze i tyle w temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
BOA +0.5 2.85
Vitoria ma dziwną tendencję do zostawiania punktów u pewnych drużyn.
Widziałem mecz w Ipatindze i remis jest jednym z bardziej śmierdzących wyników w tym meczu. Boa zrobiła piękną ustawkę z Asa, więc czemu nie tu :razz:
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Brazylia - Campeonato Brasileiro Serie B
Spotkanie:
Bragantino - America MG
Typ: 2
Kurs: 2,35
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Typ oparty na statystykach i własnej intuicji. Gospodarze cienko przędą w tym sezonie, zajmują miejsce w strefie spadkowej z 10-punktową stratą do plasującego się na zapewniającej utrzymanie 16 pozycji w tabeli Clube de Regatas Brasil. Goście plasują się na 8 pozycji z 6 punktową stratą do dającego awans do Serie A 4 miejsca, a co ciekawe znacznie lepiej spisują się na wyjazdach niż u siebie. W ostatnich 5 meczach ligowych Bragantino zdobyło zaledwie 3 punkty, natomiast America MG 10 w tym 9 na wyjazdach i właśnie w tym upatruję ich zwycięstwo w jutrzejszym spotkaniu. Co prawda Bragantino musi zwyciężać przed własną publicznością jeżeli zamierza się utrzymać (zresztą w poprzednim spotkaniu u siebie pokonali innego ligowego średniaka - Americę RN 1:0), ale ja jednak stawiam na zwycięstwo gości. Wprawdzie 22.08. zdarzyła im się wyjazdowa wpadka ze słabiutką Ipatingą FC, lecz w moim przekonaniu tamta porażka wybiła im z głowy lekceważenie teoretycznie słabszych rywali. Kurs jak najbardziej do grania.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Jak dla mnie peffka na dzisiaj to overek na północy kraju w Maceio w meczu CRB-Criciuma. Obie drużyny mają fatalne obrony, co nie ulega wątpliwościom, bo CRB straciło 47, a Criciuma 43 gole w 26 spotkaniach!!! CRB to ekipa, która broni się przed spadkiem więc głównie muszą w domu walczyć o punkty, a więc o żadnej defensywnej grze nie ma mowy. W ataku jest doświadczony Aloisio Chulapa ale CRB to zespół raczej bez gwiazd, a po prostu oparty na wyrobnikach ligowych. Criciuma walczy o awans i dzięki super postawie u siebie jest druga. Dzisiaj do składu wraca Ze Carlos, którego trochę nie było i wzmocni i tak super mocną ofensywę. Ostatnio w dobrej formie Lucca więc duet snajperów jak się patrzy.
I jedni i drudzy mają o co grać, posiadają słabe obrony, CRB u siebie lubi postrzelać, a Criciuma na wyjazdach jest taka sobie i spokojnie jej można władować kilka goli, więc dla mnie tutaj spokojnie 3 gole padną, a jak ktoś woli łapać wyższe kursy, to może spokojnie linie 3,5 łapać, bo dla mnie to nawet 5 goli tutaj spokojnie może wpaść.
CRB: Cristiano; Ângelo, Ednei, Thiago Gomes e Gleidson; Jucemar Gaúcho, Roberto Lopes, Ronaldo e Ricardinho; Denilson e Aloisio Chulapa (Luciano)
Criciuma: Michel Alves; Eric, Ozéia, Matheus Ferraz e Marlon; França, Fransérgio, Kléber e Válber; Zé Carlos e Lucca

Over 2,5 @ 1,68 Tobet⛔0:2
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Mecz w Criciumie na Estadio Heriberto Hulse zapowiada nam się niezwykle ciekawie po wieloma względami. Criciuma do tej pory zdobyła 36 na 39 możliwych punktów na własnym stadionie, a jedyną porażkę poniosła z Americą MG i to aż 0:4!!! Dzisiaj trener Paulo Comelli jest w dobrej sytuacji jeśli chodzi o kadrę na to spotkanie. Zabraknie jedynie zawieszonego za kartki pomocnika Klebera. W ataku jak zwykle będziemy mogli zobaczyć duet Ze Carlos(21 goli) i Lucca(10 goli). Co ciekawe w meczach z udziałem Criciumy padło równo 100 goli, a przypomnę, że rozegrali 27 spotkań!!! Z tego co wyliczyłem ja, a nie np. tygodnik kibica... to w ich meczach pada średnio 3,7 gola na mecz!!! Taka średnia to naprawdę coś pięknego dla oka, bo można obejrzeć super spotkania. Criciuma wiadomo, że ofensywnie to bardzo mocna, ale jeśli zobaczymy na defensywę, to już nie ma się czego bać, bo ta jest słaba. Dzisiaj do tego będą mieli przeciwko sobie całkiem fajny duet napastników, bo Mota zdobył już 11 goli, a Magno Alves dopiero co wrócił, do zespołu i powinien być sporym wzmocnieniem dla Vozao. Co ciekawe trener PC Gusmao dokonał przed meczem z Criciumą, ciekawych zmian. O ile Juca w miejsce Jardela, to zmiana wymuszona, gdyż Jardel musi odbyć karę zawieszenia za kartki, to już wejście 27-letniego Dionatana do bramki może dziwić. Przyznam się szczerze, że pierwszy raz słyszę o takim zawodniku. Zajmuje on miejsce Fernando Henrique, który wydawać by się mogło, że ma pewne miejsce w składzie ale po szmacie, jaką puścił w ubiegły weekend, to się zmieniło. Jeśli chodzi o tego Dionatana, to z tego co prześledziłem dotychczasowe jego losy, to trzeba przyznać, że chłopina sobie nie pograł, do tej pory w poważnym futbolu za dużo. Miał epizody w takich klubach jak: Bahia de Feira czy Brasil Pelotas ale one akurat na nikim wrażenia nie robią. Tak więc ta zmiana może się obrócić przeciwko trenerowi...

Na moje, to tutaj Criciuma sama może overa pokryć, bo atak ma naprawdę mega mocny ale jeśli sami tego nie zrobią, to przecież są jeszcze goście, którzy coś na pewno strzelą, bo akurat ma kto strzelać u Ceary więc 2:1 mi pasuje ale spodziewam się większej ilości goli.

Criciuma: Michel Alves; Eric, Ozéia, Matheus Ferraz e Marlon; Fransérgio, França, Válber e Giovanni Augusto; Lucca e Zé Carlos

Ceara: Dionantan; Apodi, Luiz, Daniel Marques e Márcio Careca; João Marcos, Juca, Eusébio e Magno; Mota e Magno Alves

Over 2,5 @ 1,65 Tobet✅2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS
Dzisiaj Vitoria przystępuje do meczu kończącego 28. kolejkę jako wicelider. W nocy Criciuma wygrała 2:1 z Cearą po golu w ostatnich sekundach autorstwa Ze Carlosa. Tak więc dzisiaj w barwach Rubro-Negro będzie duża motywacja by wrócić na fotel lidera. Okazja do tego dobra, bo mecz u siebie, a rywal to ABC czyli jedna z ekip walczących o utrzymanie. Vitoria, co prawda dzisiaj bez Williama ale są Willie, Pedro Ken, Tarta czy Elton. Do składu wracają jeszcze Leo i Ueliton tak więc wszystko jest w dobrym stanie. Jeśli chodzi o ABC, to wygląda na to, że będą musieli się bić o utrzymanie, chociaż mają 8pkt przewagi nad strefą spadkową. Co ciekawe jako jedna z niewielu ekip z dołu, całkiem nieźle radzą sobie na wyjazdach, co negatywnie odbija się na ich domowej postawie. Pamiętam, że w pierwszym meczu tych ekip Vitoria wygrała 1:0 w Natal po golu Victora Ramosa w 96 minucie!!! Dzisiaj w barwach ABC nie zagra ich najlepszy strzelec Adrian Pardal, który jest wypożyczony właśnie z Vitorii... On strzelił 11 z 37 goli zespołu, tak więc jego brak będzie z pewnością widoczny. Na moje wychodzi, że Vitoria nie powinna mieć większych kłopotów tutaj z wygraną, a kurs 1,4 idealnie pasuje do dubla.
Vitoria @ 1,40 Tobet✅1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Avai - Goias
Chyba jeden z najciekawszych meczów w tej kolejce, jeśli bierzemy pod uwagę aspekt sportowy. Niektórzy wiedzą, że Goias darzę ogromną sympatią i życzę im awansu już w tym sezonie. Są tego na prawdę bliscy, bo jednak do końca zostało osiem kolejek i tylko trzy mecze z groźnymi rywalami. Pierwszy już teraz i właśnie punkty w tym meczu będą bardzo cenne. Avai gra dobrze na własnym stadionie, notując ostatnio trzy wygrane na zero z tyłu. Seria ładna jak na tą ligę, no ale właśnie chyba czas ją zakończyć, a okazja będzie bardzo dobra. Mało tego, że Goias mocne z przodu to jeszcze u gospodarzy nie zagra paru defensorów. Dzisiaj zabraknie podstawowego bramkarza Diego, do tego zabraknie podpory defensywy Julinho. W pomocy nie zobaczymy Pirao 26/3. Straty na pewno korzystne dla mojego typu. Avai u siebie jest mocne, co zresztą widać po osiąganych przez nich wynikach, do tego te trzy ostatnie mecze bez straconej bramki powodują, że gdy przyjeżdża Goias trzeba celować jak najbardziej w bts.
Verdão na końcówce rozgrywek złapali bardzo wysoką formę, co potwierdzają statystyki - na jedenaście meczy wygrali dziewięć! Szczerze powiem ostatnio ich nie oglądałem bo czasu na takie rzeczy nie było, ale skoro tak sobie radzą to muszą grać jeszcze lepiej niż we wcześniejszych kolejkach. W ostatniej kolejce wygrali aż 5:0 z Guarani, a kolejkę wcześniej na wyjeździe z mocną Americą Mineiro. Fakt, na obcym terenie nie radzą sobie już tak doskonale jak u siebie na Serra Dourada, ale i tak dają radę. Widać, że jednak ta obrona też nie pracuje tak jak się należy. Z tego co widziałem trener mówił, że dzisiaj zagra identyczna jedenastka co w meczu z Guarani, czyli w ataku znowu zobaczymy takich piłkarzy jak Ramon, Renan Oliveira, Ricardo Goulart i Walter, którzy w tym sezonie pokazują na prawdę dobrą piłkę i każdy z nich ma potencjał strzelecki.
Uważam, że jednak Goias jest zbyt mocne, aby nic nie strzeliło w Florianopolis przy osłabieniach w zespole gospodarzy, ale też wydaje mi się, że i Avai coś strzeli, bo ta obrona Verdao mnie do końca nie przekonywuje, a do tego również dochodzi teren meczu, dlatego też gram w tym spotkaniu bts po dość fajnie wyglądającym kursie.
BTS @ 1,72 Bet365 ✅ 1:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Vitoria - Atletico-PR
Mecz ważny dla obu stron, który w dalszych kolejkach może okazać się decydującym o awansie do Serie A. Bliżej osiągnięcia tego celu jest z pewnością Vitoria, która ma osiem punktów przewagi nad dzisiejszym rywalem i dość komfortowe położenie w tabeli. U siebie na Manoel Barradas grają świetnie, notując ostatnio cztery zwycięstwa pod rząd. Dalej będę przystawał przy swojej tezie, a że Vitoria ma już dwa mecze z czystym kontem i jednak ten mecz będzie ważny to wnioskuje, że zobaczymy parę bramek. Nawet trener Paulo César Carpegiani ustawia zespół bardzo ofensywnie, grając tylko trzema obrońcami. Skład jest na razie trzymany w tajemnicy, ale mówi się że w obronie nie zagra Victor Ramos 28/5, natomiast jednym z obrońców będzie osiemnastoletni Josue, który w ostatnim meczu z ASA zadebiutował i rozegrał pełne 90 minut. W pomocy zapewne zobaczymy pięciu zawodników. Atak będą tworzyć Marquinhos i Elton lub za któregoś z nich zagra William. Na bramce ponownie zagra podstawowy bramkarz Deola. Więc widać skład w nie najgorszym stanie, jedynie obrońca wyleciał na to spotkanie.
Atletico-PR ma teraz okazję doskoczyć do G4, ale ten mecz musi wygrać. Szanse ma średnie, bo jednak Vitoria to drużyna dobrze grająca na własnym boisku. Trzeba przyznać, że Furacão od jakiegoś czasu osiągają znakomite wyniki. W ostatnich dziesięciu spotkaniach strzelili dwadzieścia osiem bramek! W ataku mają znakomitych snajperów takich jak Guerron, Marcelo czy też Marcao. W pomocy wiekowy już gracz, ale jak widać jeszcze ma czas na kończenie kariery - czyli Paulo Baier, który niestety dzisiaj nie zagra, świetny Elias czy też młody i perspektywiczny Henrique. Myślę, że z takim składem strzelić bramkę powinni, tym bardziej w takiej formie. Bilans na wyjeździe mają dobry, szczególnie bramkowy który wynosi obecnie 26-19.
Mecz zapowiada się zacnie, walki nie powinno zabraknąć co za tym idzie bramek również. Jakoś te ostatnie wyniki obu zespołów skłaniają mnie do grania w tym spotkaniu bts i tak też zrobię. Kurs nie rozpieszcza, ale daje rade.
BTS @ 1,61 Bet365 ⛔ 0:2
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Teoretycznie takie taśmy nie powinno się takich grać w Brazylii ale po prostu szkoda, to rozbijać na jakieś single albo inne cuda, tylko po prostu zagrać tripla:

Atletico PR-Guarani 1⛔1:1
Goias-ASA 1✅4:0
Criciuma-Barueri 1⛔3:4
AKO: 2,68 Tobet


Naprawdę wszystkie bety wyglądają elegancko. Faworyci do awansu grają u siebie z drużynami o wiele niżej notowanymi. Atletico od jakiegoś czasu notuje naprawdę świetne wyniki i praktycznie ogrywa każdego, a taka wygrana jak ostatnio w Salvadorze z Vitorią 2:0 na pewno musi robić wrażenie, bo rywal nie byle jaki. Teraz naprzeciw nich staje Guarani, które już z nowym trenerem ale to co ostatnio wyrabiali na boisku, nie daje zbyt dużych nadziei na poprawę wyników. Przewaga ich nad strefą spadkową to 7pkt więc nie jest tak najgorzej. Goias również co raz lepiej gra i ich awans wydaję się być formalnością, jednak muszą wygrywać kolejne mecze, a gdzie jak nie w takim spotkaniu? ASA to zespół własnego boiska, bo z 40pkt jakie zdobyli ogółem, aż 32 zrobili na własnym boisku. Do tego mają dobrą sytuację jeśli chodzi o walkę o utrzymanie, bo tylko cud może ich pozbawić gry w Serie B w roku 2013, a na awans szans brak, tak więc wyjazdy dla nich będą o pietruszkę, a jedynie u siebie powalczą dla kibiców, przynajmniej ja tak sądzę. Criciuma jak wiadomo leje u siebie każdego i gdyby nie porażka z Americą u siebie, to mieliby 100% skuteczności na Heriberto Hulse. Szkoda, że kontuzjowany na długo został Lucca, bo z Ze Carlosem tworzyli duet marzeń w napadzie, jak na Serie B ale tak to zastąpi go Gilmar, który nie raz pokazywał umiejętności w tym sezonie. Rywal słaby, który co prawda walczy o utrzymanie ale jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że Barueri urwie choćby punkt, Criciumie która już za moment będzie pełnoprawnym uczestnikiem Serie A 2013.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Widzę, że kapszti gra na samych pewniaków w tej kolejce. Z każdą z tych propozycji należy się jak najbardziej zgodzić, ale też od siebie dorzucę Sao Caetano.
Azulao jeśli myślą o awansie, a z pewnością tak jest to ten mecz muszą koniecznie wygrać. Ipatinga to nie jest jakiś wielki przeciwnik dla nich, chociaż ostatnio poprawili swoje wyniki. Dwie wygrane na własnym stadionie wyglądają fajnie, ale właśnie to było na João Lamego Neto, a wyjazd to całkiem inna sprawa. Dla nich ważny będzie następny mecz z CRB ( którzy grają z Vitorią i o punkty będzie im ciężko ) Guaratinguetą oraz Bragantino, które w głównym stopniu mogą zadecydować o ich pozostaniu w drugiej lidze. Nie powiem, teraz każdy mecz jest ważny, ale jednak siła przeciwników duża, teren z pewnością nie sprzyjający. Skład dobry, tylko bez Silvio oraz Edsona, którzy raczej są zawodnikami rezerwowymi. Sao Caetano w optymalnym składzie, dlatego stawiam tutaj na gospodarzy.
Sao Caetano @ 1,33 Bet365 ⛔ ????
Z pozostałych spotkań z pewnością można się bardziej przyjrzeć pojedynkowi CRB z Vitorią, która w ostatniej kolejce trochę rozczarowała i pomimo, że jest to mecz wyjazdowy powinna wygrać, a kurs do najgorszych nie należy.
 
L 6

lukepaul

Użytkownik
Mecz: Sao Caetano - Ipatinga

Zgadzam się w zupełności z typem na gospodarzy. Gospodarze nie powinni mieć najmniejszych problemów z rozprawieniem się z drużyną najgorzej grającą na obcym boisku. Poza statystykami oczywiście nie ma najmniejszych wątpliwości kto jest lepszy piłkarsko. Gospodarze po ostatnim remisie z Barueri będą za wszelką cenę dążyć do zdobycia 3 pkt, a naprawdę ma kto strzelać, jest przecież Eder, Santos Leandro, Costa Marcone i wiele innych indywidualności. Kurs nie jest olbrzymi, ale nie ma się czego spodziewać, granie na gospodarzy uważam jak najbardziej za słuszne.
Typ: 1 &lt; Unibet &gt; 1.35 ⛔ 1:1
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Spróbujemy przełamać złą passę, która jest w Brazylii, za pomocą Serie B. Dzisiaj zaczynamy 33. kolejkę i mamy 5 spotkań, w tym dwa, które mi wpadły w oko:
VS

Ostatnio gdy grałem tripla na faworytów czyli we wtorek, to jedynie Goias mnie nie zawiodło i wysoko ograli swojego rywala. Tym razem czeka ich wyjazd na północ kraju do Natal, gdzie jednak będą faworytem. Co prawda nie zobaczymy w tym meczu Ricardo Goularta ale jego miejsce zajmie ktoś z dwójki Iarley lub Junior Vicosa. Obaj piłkarze jakąś tam renomę posiadają więc liczę, że udanie zastąpią Ricardo. Poza tym w ataku szaleje ostatnio Walter, który w ostatnich 4 spotkaniach zdobył aż 6 goli!!! Ogólnie rzecz biorąc, to Goias ma bardzo mocny skład jak na Serie B i teraz to wychodzi, gdy niektóre słabsze ekipy mają na koniec sezonu zadyszkę, to Goias bez problemowo wygrywa. Seria 6 wygranych z rzędu mówi sama za siebie i jakoś ciężko uwierzyć by dzisiaj miała zostać przerwana przez porażkę. Wśród zawodników ABC, to jedynie Adriano Pardal jest w stanie na serio zagrozić gościom ale liczę, że wobec większej ilości klasowych piłkarzy, dobrej formy, to Goias wygra ten mecz, zwłaszcza że ABC jakoś bardzo nie korzysta na &quot;atucie&quot; własnego boiska. Poza tym Goias chce sobie jak najszybciej zapewnić awans, a ich dzisiejszy rywal gra już tylko o honor więc to też kolejny argument za graniem Esmeraldinos.
Goias DNB @ 1,48 Tobet⛔3:2

VS

Drugim typem na jaki zdecydowałem się, jest broniące się przed spadkiem Gremio Barueri. Ostatnio myślałem, że ich ta dobra forma skończy się w Criciumie ale skoro wywieźli stamtąd 3pkt, to znaczy, że dyspozycja naprawdę jest dobra. Nie przegrali od 6 spotkań(3 wygrane i 3 remisy), a to dla drużyny, która od początku sezonu jest w strefie spadkowej bardzo dobra seria. Szansę na utrzymanie się ekipy ze stanu Sao Paulo są nie duże ale jeśli są w formie, to muszą dalej walczyć, bo zostało 6 spotkań każdej ekipie, a strata do bezpiecznej strefy wynosi 5pkt. Barueri jakoś super na własnym stadionie się nie spisują ale to bardziej efekt całego sezonu niż ostatnich gier. Z kolei America de Natal niby jest o wiele wyżej w tabeli, ale tak po prawdzie dla nich ten sezon już można uznać za zakończony. Spadek im nie grozi, awans również więc grają o prestiż. America głównie punktowała przez cały sezon u siebie, więc i na to liczę w końcówce. Nawet gdy byli w dużo lepszej formie, to wyjazdy u nich kulały i słabsze ekipy miały szansę na punkty, a teraz forma wcale nie jest jakaś wybitna. Wg. mnie Barueri powinno tutaj sięgnąć po komplet punktów, bo praktycznie tylko to ich ratuje, w takiej sytuacji. Remis niby możliwy więc zabezpieczę się opcją dnb.
Gremio Barueri @ 1,47 Tobet⛔2:3
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Rado1965 dzięki za komentarz kolejny. Każdy kolejny typ, dedykuje Tobie, bo naprawdę potrafisz konstruktywnie człowieka ocenić za dany typ, nie pisząc nigdy nic przed meczem.

Nocka nie udana i dwa razy w plecy 3:2/2:3. Na dzisiaj teoretycznie Atletico PR jest faworytem i do jakiejś taśmy można dorzucić ale pisać, o tym jakoś nie mam zamiaru, bo tam wszystko zostało powiedziane na ich temat we wtorek. Mam natomiast jedno value na dzisiejsze spotkania:

VS

Jestem w szoku, że tak wysoki kurs oferują nam buki na mecz w Joinville. Ja rozumiem, że JEC grają u siebie świetnie i wyniki ich są nad wyraz dobre ale jednak rywal dzisiaj trudny więc i o komplet punktów może łatwo nie być. Obie ekipy teoretycznie dalej mają szansę na awans ale to już bardziej w kwestii marzeń, bo ciężko uwierzyć by mające kilka punkty przewagi nad nimi ekipy Sao Caetano i Atletico PR zaczęły seryjnie przegrywać. Jeśli chodzi o gospodarzy, to długo byli w G4 ale po sprzedaży Tiago Reala jakoś gorzej zaczęli się spisywać. U siebie jednak mają imponujący bilans 12-3-1 i 31:8 w bramkach. Dzisiaj wychodzą pierwszym składem i tymczasowy ich trener Marcelo Serrano porzuca taktykę 4-5-1 by przejść na 4-4-2. Na szpicy rzecz jasna jeden z najlepszych strzelców ligi czyli Lima. Ich rywalem dzisiaj America Mineiro, która miała być jednym z głównych kandydatów do awansu, a tym czasem będą musieli się zadowolić prawdopodobnie miejscem poza czołową czwórką. Po mimo faktu, że są dopiero na miejscu ósmym, to na wyjazdach spisują się bardzo dobrze. Bilans 8-1-7 i 24:20 w bramkach pokazuję, że tej drużynie nie robi różnicy czy gra u siebie na Independencii czy na wyjeździe. Dzisiaj jest kilka zmian kadrowych, o których w kolejnym zdaniu. Do składu powracają: bramkarz Neneca, defensywny pomocnik Leandro Ferreira, którzy zastąpią odpowiednio Matheusa i Agenora. Ze składu wypadają Patrick(prawy obrońca), który dostał ostatnio czerwoną kartkę, a jego miejsce zajmie Rodrigo Heffner. Niestety w ataku nie zagra Alessandro, który skręcił kostkę i zakończył tym samym sezon, a dalej kontuzjowani są Boiadeiro i Everton Luiz. Ubytków trochę jest ale trzeba przyznać, że zastępców mają naprawdę dobrych i naprawdę dziwi mnie fakt, że nie są oni w tym momencie obok Goias czy Criciumy w strefie G4.

Jak dla mnie typ na X2 jest tutaj naprawdę ciekawy, bo po mimo świetnej gry JEC u siebie, to jednak America na papierze wygląda lepiej i 1,95 na to, że nie przegrają, to ja biorę z pocałowaniem ręki.

X2 @ 1,95 Tobet✅2:2
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Atletico-PR - America-RN
Czekałem tylko na wystawienie kursów przez bukmacherów i mile mnie zaskoczyli. Myślałem, że kurs będzie niższy, ale ten jest na prawdę bardzo fajny. Atletico walczy o awans i ten mecz jest dla nich bardzo ważny. Formę mają dobrą, napad robi robotę niezłą, szczególnie Marcelo i Marcos, którzy złapali odpowiednią formę w doskonałym momencie dla zespołu. Defensywa jedna z najlepszych w lidze. Teren spotkania ciężki dla rywali.
America nie walczy już o nic. Co prawda ostatnie wyniki dobre, ale też trzeba brać pod uwagę z kim grali, bo Barueri, Boa czy Joinville (chodzi mi o mecze na wyjeździe) to słabi przeciwnicy. Spodziewam się, że trener Fernandes da pograć trochu zmiennikom, co ułatwi tylko zadanie gospodarzą.
W pierwszym meczu w Natal pewnie wygrało Atletico 2:0, więc tutaj nie wypadałoby nie powtórzyć dobrego rezultatu. Jak na razie nie mam dostatecznych informacji kto jutro ewentualnie nie zagra (jak na razie nie zapowiada się na wielkie osłabienia w szeregach gospodarzy), ale jak tylko pojawią się dokładniejsze opisy to prawdopodobnie wstawię wzmiankę o tym.
Atletico-PR @ 1,61 Bet365
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Criciuma - S&amp;atilde;o Caetano
Typ: S&amp;atilde;o Caetano +0,5
W serie B w Brazylii dochodzimy powoli do końcowych rozstrzygnięć. Gospodarze z 68 pkt. na koncie są prawie pewni awansu do Serie A. Zajmują pozycję wicelidera i na 4 kolejki przed końcem mają przewagę 7 pkt. na 5 zespołem w ligowej tabeli. A awans wywalczą 4 zespoły. Co ciekawe 5 zespołem w tabeli jest właśnie Sao Caetano z 61 pkt. Ten zespół traci 4 pkt. do 3 zespołu Atlético PR oraz 5 pkt. do Vitorii. Goście więc mają o co walczyć, cel jest blisko. Gospodarze to najlepiej grający zespół na własnym terenie, bilans 14-0-3, mówi wszystko, dodatkowo 42 strzelone gole i aż 73 w całym sezonie. To najlepsza ofensywna ekipa ligi. Jednak goście to znowu najlepiej grający zespół na wyjazdach. Bilans 9-5-3, bramki 27-19. No i najważniejsze. W szeregach gospodarzy dzisiaj małe problemy, w właściwie wielkie, bo nieosiągalni są:
Lucca (att 26/11, 2nd scorer), Ze Carlos (att 27/26 league top scorer), ponadto podstawowy obrońca Marlon (df 30/6 , 3rd scorer), najlepszy pomocnik Kleber (mf 31/5 , 4th scorer). Braków może mało ale jakościowo gospodarze stracili 4 najważniejszych ludzi. Goście bez braków z pierwszego składu. Według mnie Criciuma na ten mecz jest znacznie słabszym zespołem niż wydawałoby się z racji zajmowanego miejsca, braki kadrowe potężne, dodatkowo zespół przegrał 2 ostatnie mecze na własnym terenie i wcale się nie zdziwię, jeśli i dzisiaj nie zdobędzie pełnej puli, a całkiem możliwe 0 pkt.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Niestety to już ostatnia kolejka w drugiej lidze brazylijskiej :-|
Ale za to okazała w niezłe perełki :razz:
Powiem wprost, nie patrzę na jakieś informacje dotyczące absencji w poszczególnych zespołach, bo na tym etapie to i tak wiele nie zmieni.
Wiadomo, że awans wywalczyli Goias i Criciuma. Za ich plecami walczą jeszcze trzy zespoły, a miejsc jest tylko dwa.
Vitoria - Ceara | 1 - 1,36 Bet365
Ceara jest już spokojna pozostania w lidze na kolejny sezon. Forma słabiuteńka, tylko jeden marny punkt w ostatnich ośmiu meczach. Vitoria walczy o awans i tutaj trzy punkty to konieczność. Fakt, ostatnio troszkę słabiej, ale u siebie wciąż mocni i powinni spokojnie wygrać.
Guaratingueta - Gremio Barueri | 1 - 1,40 Bet365
Mecz o być, albo nie być dla gospodarzy. Muszą to wygrać i liczyć na potknięcie kogoś z dwójki Guarani - Bragantino. Cięższego rywala ma zdecydowanie Guarani, które będzie grało z jednym z pretendentów do awansu Sao Caetano. Giaraningueta ostatnio świetnie gra, szczególnie u siebie, a znając wagę tego spotkania dadzą z siebie jeszcze więcej niż w dotychczasowych meczach. Gremio już w trzeciej lidze.
Jak na razie tyle ode mnie. Prawdopodobnie jeszcze jutro pojawi się coś na temat innych spotkań.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom