>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Brasileiro Serie B 2012

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Widziałem ich mecze z Guaratinguetą, a potem Guarani i powiem, że ich gra była słaba w tych meczach, chociaż 4pkt zgarnęli. Ja myślę, że to chwilowy kryzys, bo jednak cały czas wygrywać się nie da, a skład mają naprawdę mocny jak na Serie B i w mojej ocenie niedługo powinni wrócić na dobrą drogę i zacząć wygrywać.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS
Jak dla mnie chyba najlepszy zakład na tę kolejkę. W Serie B tempo rozgrywania spotkań ligowych jest szybkie i najbliższej nocy zaczynamy już 15 kolejkę zmagań ligowych. Na pierwszy ogień idą cztery spotkania, z których ja wybrałem mecz w Salvadorze. Faworytem rzecz jasna tego spotkania są gospodarze czyli Vitoria. Aktualnie zajmują drugie miejsce w tabeli, tuż za Criciumą, ze stratą 3pkt. Jeśli chodzi o Vitorię, to są najlepszą ekipą wyjazdową ale to nie znaczy, że u siebie grają źle, bo mają bilans 5-1-0!!! Co prawda odszedł najlepszy ich strzelec Neto Baiano, który wybrał kasę w Japonii, zamiast gry w Serie A, bo oferty ponoć były ale to nie pierwszy i pewnie nie ostatni przypadek pazerności piłkarzy niestety... Jednak jeśli ktoś sądzi, że Vitoria nie ma kim straszyć w ataku, to jest w grubym błędzie. Ściągnięto Marcelo Nicacio, który po nawet niezłej przygodzie z bułgarskim Litexem Lovecz(10 goli) będzie chciał się odbudować, a jest co, bo przecież w barwach Ceary często błyszczał. Poza tym Paulo Cesar Carpegiani ściągnął Williama, którego znamy z Serie A, gdzie rok temu strzelał mnóstwo goli dla Avai, jednak w tym roku Atletico Goianiense jakoś w niego nie uwierzyło, ale to ich strata, bo mógł strzelać dla nich gole, a oni woleli innych zawodników stawiać w ataku i teraz mamy tego efekt w postaci strefy spadkowej... Do tego nie dawno przyszedł Deola czyli wieczny rezerwowy z Palmeirasu. Przez kilka lat był zmiennikiem &quot;Sao&quot; Marcosa, a teraz o dziwo był zmiennikiem Bruno, który akurat świetnie się spisywał barwach Verdao. Jeśli chodzi o osłabienia to brakuje na środku obrony Victora Ramosa(kartki), a jego miejsce zajmie Gabriel. Co ciekawe obrona Vitorii w dniu dzisiejszym będzie bardzo bardzo młoda, bo najstarszy Nino Paraiba ma 26 lat, a średnia wieku tej czwórki wynosi 21,5!!! W pomocy też młody Leilson, a poza tym Pedro Ken będzie pewnie jak zwykle robił grę. Jeśli chodzi o gości, to wyglądają bardzo cienko w tym sezonie. Bragantino to od wielu lat taki średniak Serie B, który był za słaby na walkę o awans do Serie A ale nie miał problemów z utrzymaniem ale jeśli utrzyma dotychczasową &quot;formę&quot; to w mojej ocenie może walczyć o utrzymanie, chociaż skład nie jest zły. Tacy zawodnicy w przodzie jak Leo Jaime, Lincom czy Malaquias to w powinni strzelać gole ale tak się nie dzieję. Jeśli zaczną to robić, to i wyniki powinny przyjść w mojej ocenie. W tabeli ligowej zespół z miasta Braganca Paulista zajmuje dopiero 16 miejsce z dorobkiem 12pkt czyli traci do dzisiejszego swojego rywala aż 20pkt! Jeśli chodzi o osłabienia to trener gości, podobnie jak u gospodarzy nie będzie mógł skorzystać z jednego ze swoich stoperów, a konkretnie chodzi o Waltera. Bragantino obecnie przeżywa spory kryzys, gdyż nie wygrali już od 8 spotkań, a w tym czasie 5 razy remisowali, a reszta to porażki.
W mojej ocenie ten mecz może mieć tylko jednego faworyta i jest nim Vitoria. Każdy inny wynik, aniżeli ich zwycięstwo i to bezproblemowe będzie dla mnie zaskoczeniem więc moim zdaniem jest to naprawdę świetny bet do mocniejszego dubla.
Vitoria: Deola; Nino Paraíba, Gabriel, Dankler e Mansur; Uelliton, Michel, Pedro Ken e Leílson; Marquinhos e William (Marcelo Nicácio)
Bragantino: Rafael Santos; Rafael Caldeira, Guilherme e Preto Costa; Victor Ferraz, Serginho, Acleisson, Moreno (Tchô) e Léo Jaime; Malaquias e Lincom
Vitoria @ 1,43 Tobet⛔0:1
 
M 0

mabrol

Użytkownik
No to dzisiaj Asa-America MG powinno wejść bez problemu. Goście w końcu muszą się przełamać i wrócić na dobre tory a przeciwnik jak ASA temu sprzyja. Kurs 2.55 bardzo przyjemny
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Brazylia pilka nozna
11.08.2012 godz 2:00
ASA - Guarani
typ - 1
kurs - 2.11
buk - sobet
wynik 1-0 wygrana✅

Dzisiaj o godzinie 2:00 dojdzie do spotkania w ramach 2 ligi brazylijskiej pomiedzy zespolami Asa i Guarani . Gospodarze plauja sie na 17 pozycji z 14 punktami maja punkt straty do bragdanito by uciec ze strefy spadkowej i jedno spotkanie mniej rozegrane . Ich gra na domowym podworku 3 zwyciestwa 1 remis 3 porazki bramki 13-12 . Pod wzgledem formy plasuja sie na 17 pozycji . 1 zwyciestwo 1 remis 4 porazki bramki 10-13 . W domu druzyna ta strzela 1.86 bramki na mecz a traci 1.71 bramki na mecz ich czas strzelenia 1 bramki to 44 minuta a traca 1 bramke w 36minucie .
Ich dzisiejszy rywal zajmuje 14 pozycje z 18 punktami . Ich gra na wyjazdach to 0 zwyciestw 4 remisy 4 porazki bramki 5-10 . Pod wzgledem formy plasuja sie na 10 pozycji w lidze 2 zwyciestwa 2 remisy 2 porazki bramki 7-7 . Druzyna ta na wyjazdach strzela statystycznie 0.62 bramki na mecz a traci 1,25 bramki na mecz . ich czas strzelenia 1 gola na wyjazdach to 40minuta a traca w 34 minucie . Do tego spotkania przystapia bez : Neto (df 6/0), Recife (DF 14/1), Ribeiro (mf 6/1), Sacramento (mf 12/1), Fumagalli (mf 0/0), Monteiro, Fabricio, Oziel (df 1/0), Mendes (ATT 1/0) i Thiaguinho (att 9/0). Dodatkowo beda musieli podrozowac ponad 2000tys kilometrow . Druzyny te graly dotychczas ze soba 2 razy i 2 razy gora byla druzyna dzisiejszych gospodarzy . Pobierac GL !
kapszti // Nie wiem czy wiesz ale takie coś jak przecinki istnieje!!! Poza tym sporo literówek, tak więc na przyszłość sprawdź post przed wysłaniem
Mnie uczyc nie musisz Panie polonista pisze tak bo jest mi tak wygodniej ! Prawdpodobnie moja wiedza na temat sportu jest wieksza jak Twoja ! Kto zagral liczy kase !! Pozdrawiam .
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Vitoria - Guaratingueta
Tutaj zdecydowanym faworytem jest są gospodarze i nie ma się czemu zbytnio dziwić. Grają po prostu bardzo dobrze, może ktoś powiedzieć, że przecież przegrali z Bragą u siebie i zremisowali z Sao Caetano. Tak zgodzę się, ale Sao to nie jest ten sam zespół co jeszcze w tamtym rok, gdzie walczyli o utrzymanie. Teraz ten zespół śmiało może myśleć o walce o awans i to bezdyskusyjnie. A porażką z niżej notowaną Bragą, było tylko przerwaniem zwycięskiej passy, która zresztą trwała dość długo i wiadomo było, że kiedyś ten słabszy mecz nadejdzie. Widziałem ich ostatnim meczu z Americą Mineiro i zagrali bardzo dobrze, defensywa spisała się bardzo dobrze, nawet patrząc przez pryzmat tej straconej bramki. Ale trzeba też wziąć pod uwagę, że większość spotkania grali w osłabieniu, a jednak udało im się wygrać. Świetnie grają z kontry, do tego mocne prawe skrzydło i efekt jest fajny. Co prawda dzisiaj nie zagra bramkarz Deola, który dostał czerwoną kartkę w ostatnim meczu, ale do bramki wraca Douglas, na prawą stronę defensywy wraca Nino i pomocnik Uelliton i Rodrigo Mancha. W napadzie zapewne Marquinhos z Tartą. Możliwy jest debiut Fernando Bob&#39;a, który gra jako defensywny pomocnik.
Guaratingueta gra słabo, co pokazują wyniki. Ostatnio dostali aż 3:0 od Joinville i jakoś poprawy gry z ich strony wciąż nie widać. Przegrywają z każdym jak leci, do tej pory tylko dwie wygrane i dwa remisy na własnym stadionie, a poza nim jeden remis z Goias. Wciąż zespół trapią kontuzje co w pewnym stopniu utrudnia prace. Dzisiaj po raz kolejny jest parę braków bo nie zagra podstawowy pomocnik Marcinho, który jest zawieszony za ostatni mecz i kolejnym jest drugi z podstawowych pomocników Keninha. Nawet jakby grali w pełnym składzie to i tak myślę, że nie podołaliby takiemu wyzwaniu jakim jest Vitoria.
Stawiam tutaj na gospodarzy, bo jakoś nie widzę innego rozwiązania, do tego kibice i zarząd naciskają na konieczne trzy punkty i umocnienie się w G4.
Vitoria @ 1,30 Bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
BSNT podebrał mi jeden typ, który miałem opisać ale skoro on to świetnie zrobił, to zostawiam w spokoju Vitorię i piszę o reszcie:
VS

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz na Estadio Heriberto Hulse w Criciumie. Lider czyli Criciuma podejmować będzie Americe de Natal czyli ekipę, która jest w czołówce, a dokładniej na szóstym miejscu. Faworytem oczywiście są gospodarze, którzy jak do tej pory wygrali wszystkie osiem spotkań na własnym boisku!!! Oczywiście pamiętamy, że większość to dzięki genialnej grze Ze Carlosa, który strzelił już 16 goli w 14 występach. O ile ofensywa Criciumy u siebie robi swoje, bo strzelili 22 gole, o tyle defensywa trochę pozostawia do życzenia, bo stracili 9 goli i zazwyczaj były to głupio tracone gole. Jeśli chodzi o skład, to trener Paulo Comelli ma wszystkich do dyspozycji, a na środek obrony wraca Nirley po zawieszeniu za kartki. Jeśli chodzi o gości, to oni też są ekipę własnego boiska, co pokazuję bilans 7-1-1. Na wyjazdach jednak zanotowali do tej pory tylko jedno zwycięstwo, a tak to ulegali naprawdę ekipom dużo gorszym. Trener Roberto Fernandes dzisiaj bez volante(def pomocnik) Ricardo Baiano oraz bramkarza Didy, a więc są problemy w defensywie. Jeśli chodzi o obronę, to ona nie jest zbyt mocna, gdyż w pierwszej 10, tylko Criciuma i America MG mają więcej straconych goli. Dzisiaj zakładam, że poniosą kolejną porażkę na wyjeździe ale raczej coś ustrzelić powinni, bo tak jak pisałem obrona Criciumy nie jest nie do przejścia, a nawet zachęca do strzelania im goli... Dlatego uważam, że typy na zwycięstwo gospodarzy i na over będą tutaj najlepsze.
Criciuma: Douglas Leite; Ezequiel, Matheus Ferraz, Nirley e Marlon; Rodrigo Possebon, Fransérgio, Kléber e Valber; Lucca e Zé Carlos
America RN: Thiago Schimidt; Norberto, Cleber, Edson Rocha e Wanderson; Nata (Alan Bahia), Fabinho, Marcio Passos e Netinho; Isac e Lúcio Curió
Over 2,5 @ 1,65 Bwin✅4:3
Criciuma @ 1,65✅

VS

Na Arena Joinville odbędzie się kolejny mecz ekipy ze stanu Santa Catarina, który co by nie mówić wyrasta nam na potęgę w Serie B, gdyż w czołówce mamy Criciuma, Joinville, a dalej przecież jest chociażby Avai... Tak więc dzisiaj zdecydowanym faworytem tego meczu jest Joinville, które znajduję się w naprawdę wysokiej dyspozycji. U siebie mają bilans naprawdę mocny, bo 6-1-1 i bramki 19:6. Co ciekawe jedyna porażka to była inauguracja sezonu z Atletico PR i wtedy ulegli aż 4:1, tak więc poza jednym meczem, w pozostałych 7 stracili tylko 2 gole i to z nie byle jakimi zespołami, a mianowicie z Cearą i Criciumą, czyli zespołami, które w ofensywie są naprawdę mocne. W zespole prym wiedzie strzelec 10 bramek Lima. A do tego ważnymi osobami są chociażby Tiago Real czy bramkarz Ivan, który drugi sezon broni barw JEC. Co prawda dzisiaj trener Leandro Campos ma kilka problemów, bo zabraknie Tarcisio(lewa obrona) oraz Ricardinho i Gleydsona(obaj za kartki i obaj są pomocnikami). Ich miejsce zajmą kolejno Romano, Carlos Alberto i William. Jak patrzyłem to ci zmiennicy już trochę pograli w tym sezonie, tak więc problemu nie powinno być. Bragantino z kolei zawodzi w tym sezonie okrutnie. Ostatnio nawet przegrali u siebie z Ipatingą, która wcześniej przegrała 13 kolejnych spotkań... I właśnie po tym meczu robotę stracił trener Marcelo Veiga, który pracował w tym klubie 5 lat!!! Dorzuciłem 3x &quot;!&quot; gdyż w Brazylii przepracowanie dwóch sezonów, to już jest sukces, a tym czasem mamy takiego trenera, który utrzymał się na stołku, aż 5 lat, co jest naprawdę sporym osiągnięciem w mojej ocenie. Dzisiaj poprowadzi ich nowy trener Roberto Cavalo ale ma trochę problemów na dzień dobry. Ale(bramkarz), Walter(stoper), Leo Jaime(napastnik), Victor Ferraz(prawy obrońca) to czterech podstawowych zawodników, których dzisiaj na boisku nie zobaczymy. Trzech pierwszych jest kontuzjowanych, a Victor Ferraz ma jakieś problemy osobiste ale dokładniej nic nie wiem, także wymyślać nie będę.
Co tu więcej gadać, po prostu każdy inny wynik, aniżeli wygrana Joinville tutaj będzie ogromną niespodzianką, po mimo faktu, że Bragantino lepiej gra na wyjazdach niż u siebie, to jednak na punkty dzisiaj nie powinni się zbytnio &quot;napalać&quot;...
Joinville: Ivan; Eduardo, Pedro Paulo, Maurício e Romano; Leandro Carvalho, Carlos Alberto, Willian e Tiago Real; Marcinho e Lima
Bragantino: Rafael Santos; Murilo Silva, Guilherme, Preto Costa e Andrezinho; Serginho, Acleisson, Moreno e Tchô; Malaquias e Lincom
Joinville @ 1,35 Bwin✅1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Gremio Barueri - Goias
Typ: 1
Kurs: 4.02
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 17 kolejki Brazylijskiej Serii B w którym to zmierza się będący aktualnie na 20 i zarazem ostatnim miejscu ekipa Gremio Barueri z 4 Goias. Gospodarze tego spotkania mają jeden z najgorszych bilansów z wszystkich zespołów występujących w zapleczu najwyższego szczebla Brazylijskiej piłki klubowej nie wygrywając jeszcze w tym sezonie na własnym stadionie co udało się już wszystkim zespołom. Goście natomiast w ostatnim czasie prezentują się bardzo dobrze a ich gra jest naprawdę efektywna nie przegrywając jeszcze w tym sezonie na własnym stadionie natomiast na wyjeździe miało to miejsce 2x w 8 dotychczasowych występach. Warto tutaj jeszcze sięgnąć do historii ostatnich pojedynków po między w/w zespołami i tak w ostatnich 3 rozgrywanych u dzisiejszych gospodarzy 3x zwyciężali właśnie gospodarze! kolejno 13/09/09 3-1, 07/11/10 4-1, 31/08/11 2:0. Historia historią a obecna sytuacja gospodarzy jest bardzo zła a zespół potrzebuje wygranej aby włączyć się do walki o pozostanie w Serii B na przyszły sezon bo aktualnie strata do bezpiecznej pozycji wynosi 10 punktów . . .Reasumując pobieram tutaj przełamanie gospodarzy co pozwoli zmniejszyć dystans do bezpiecznej pozycji w tabeli po bardzo dobrym kursie.
2:0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Dzisiaj w moich typach zadebiutuje under w Serie B... Sam się trochę sobie dziwię ale praktycznie od środy planowałem zagrać w tym meczu under, bo naprawdę widzę spore szansę na wejście ale niestety buki również pomyślały, że ta opcja jest możliwa i wystawiły kurs 1,8 co w tej lidze jest dość niskim kursem na under ale do rzeczy. Dzisiejszy mecz w Salvadorze, to mecz na szczycie Serie B, gdyś spotykają się druga(Vitoria) z trzecią(Joinville) drużyną w ligowej tabeli. Wg. buków i też wg. mnie faworytem jest Vitoria, jednak ciężko się spodziewać łatwego zwycięstwa ze strony Rubro-Negro. Po pierwsze spotykają się drużyny, które w obronie potrafią naprawdę świetnie grać, co pokazuję liczba straconych goli: Vitoria - 16(4 najlepsza obrona) oraz Joinville - 14(2 najlepsza obrona). Do tego jeszcze trzeba dorzucić statystyki jeśli chodzi o obie ekipy w zależności dom/wyjazd. Vitoria na własnym boisku zagrała 8 spotkań i aż 5 kończyło się underami. Overy tylko 3, z czego dwa w dwóch pierwszych spotkaniach na Barradao czyli w meczach z Ipatingą i Americą RN. Natomiast Joinville na wyjazdach rozegrało 8 spotkań i również 5 kończyło się underami. Kolejnymi faktami przemawiającymi za tym rozwiązaniem jest chociażby brak Limy w ataku gości, który przeciwko Bragantino otrzymał swoją trzecią żółtą kartkę, która skutkuję zawieszeniem, a przypomnę, że ten napastnik zdobył dla swojego zespołu już 10 goli w lidze, co stanowi 1/3 całego dorobku zespołu! Fakt również, że i obrona trochę ucierpiała, bo zabraknie dwóch podstawowych lewych obrońców Tarcisio i Romano ale ich miejsce podobnie jak przed kilkoma dniami z Bragantino zajmie Gilton ale to akurat dobre dla zespołu nie jest... Na środku obrony miejsce Mauricio zajmie Diego Jussani, który zmienił go jeszcze w pierwszej połowie wspomnianego przeze mnie meczu z Bragantino. Jeśli chodzi o gospodarzy, to tutaj przede wszystkim w oczy rzuca się pełna obrona oraz powracający do składu Deola i w bramce będzie bezpiecznie, chociaż Douglas wcale źle nie bronił do tej pory. Ofensywa mocna jak pisałem, a dodatkowo jeszcze może dzisiaj zagra Elton wypożyczony z Corinthians, a w ubiegłym sezonie trochę tych goli dla Vasco nastrzelał, jednak obecnie jego forma jest kompletną nie wiadomą, gdyż w barwach Timao grał bardzo mało. W ofensywie zabraknie jedynie Leilsona, który odniósł kontuzję podczas spotkania z Guaratinguetą ale żeby to było jakieś wielkie osłabienie, to bym nie powiedział...
Jak dla mnie zapowiada się na trochę szachów piłkarskich, bo często tak jest w przypadku spotkań na szczycie i liczę, że dzisiaj chłopaki z obu ekip nie postrzelają, zatem biorę undera.
Vitoria: Deola; Nino Paraíba, Victor Ramos, Gabriel Paulista e Gilson; Uelliton, Michel, Pedro Ken e Tartá; Willie e William
Joinville: Ivan; Eduardo, Pedro Paulo, Diego Jussani e Gilton; Leandro Carvalho, Glaydson, Ricardinho e Tiago Real; Marcinho e Jean Carlos

Under 2,5 @ 1,80 Tobet⛔2:1
Obie strzelą? NIE @ 1,95⛔


VS

Zupełnie inny pomysł, z kolei mam na mecz w Belo Horizonte, gdzie mamy mecz imienników czyli obu Americ. Faworytem wg. buków jest America MG ale jak dla mnie kursy wystawione na to spotkanie jeśli chodzi o 1x2 są kompletnie złudne, gdyż goście z północy Brazylii jak najbardziej mają szansę na punkty w BH. America MG ostatnim zwycięstwem właśnie w Natal ale z derbowym rywalem Ameriki RN, czyli ABC przerwało passę 5 spotkań bez zwycięstwa, i passę 4 kolejnych porażek!!! Teraz będą walczyć o podtrzymanie passy zwycięstw ale nie będzie to łatwe. Dlaczego? Otóż obrona dziurawa jak sito, co nie raz pokazywali. Na środku obrony młody Lula i Vinicius Simon, który wcześniej był głębokim rezerwowym w Santosie. A to dlatego, że zawieszony jest Gabriel Santos, a kontuzjowany Everton Luiz czyli podstawowi stoperzy Ameriki MG. Na bokach obrony ofensywnie, a nawet bardzo ofensywnie usposobieni Boiadeiro i Bryan, o którym pisałem, że jest odkryciem tegorocznego Serie B. Pomoc niezła ale tutaj rządzić powinien Thiago Humberto. Z kolei w ataku mamy trochę bogactwa, bo są Alessandro, Rodrigo Pimpao, a na ławce mamy doświadczonego Fabio Juniora. Kontrakt kilka dni temu podpisał Ewerthon czyli były gracz Palmeirasu, Borussi Dortmund i klubów hiszpańskich ale jeszcze dzisiaj nie wystąpi, gdyż ma trochę zaległości treningowych. Jeśli chodzi o gości, to ci też ostatnio nie mają zbyt dobrej passy. Ostatnie zwycięstwo odnieśli 1 sierpnia z Barueri u siebie. W ostatniej kolejce mieli już pewne punkty na wyjeździe przeciwko Criciumie, gdyż prowadzili 3:1, ale ostatecznie przegrali 4:3!!! Wtedy 3 gole strzelił Pingo, który wszedł dopiero w drugiej połowie i dzisiaj co ciekawe trener Roberto Fernandes znowu usadzi Pingo na ławce i to może się okazać strzałem w dziesiątkę moim zdaniem. Jeśli chodzi o osłabienia to na pewno nie zagra defensywny pomocnik Marcios Passos, który dostał czerwoną kartkę ostatnio, a jego miejsce zajmie Ricardo Baiano, który wraca właśnie po zawieszeniu. Dodatkowo nie pewny jest występ prawego obrońcy Norberto, a co ciekawe w bramce po raz kolejny stanie nominalnie trzeci bramkarz Thiago Schmidt, który dzięki kontuzjom Didy, a potem Galatto może grać.
Jak dla mnie zapowiada się dobre spotkanie, drużyn, które ostatnio nie grały najlepiej. Teraz jednak dobra okazja na punkty i na zbliżenie się do strefy G4(czyli strefy awansu). Zatem ja uważam, że padnie tutaj kilka goli i to z obu stron, a więc bts idealny.
America MG: Neneca; Boiadeiro, Simon, Lula e Bryan; Agenor, Glauber (Bruno Maia), Leandro Ferreira e Thiago Humberto; Alessandro e Rodrigo Pimpão
America RN: Thiago Schmidt; Norberto, Cleber, Edson Rocha e Wanderson; Michel Schmöler, Fabinho, Ricardo Baiano, Alan Bahia e Netinho; Lúcio

Obie strzelą? TAK @ 1,75 Tobet✅1:1
Over 2,5 @ 1,80⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Goias - Sao Caetano
Tutaj widzą mi się gole z obu stron. Goias zagrało słabo w ostatnim meczu z Barueri, a to co robiła obrona to tragedia. Do tego to co zrobił Harlei przy drugiej bramce Gremio to jest po prostu śmieszne. Wtedy przeciwnik był słaby, a teraz przyjdzie im grać z trzecim zespołem ligi. Co prawda do tej pory stracili tylko pięć goli, ale prawda taka, że większość zespołów była po prostu słabiutka. Z Americą Mineiro wygrali 2-0, ale trafili na gorszą dyspozycję tego zespołu, natomiast z Vitorią było już 4-3, w którym to już po 20 minutach dostawali 0-3. Teraz ponownie przyjeżdża mocniejszy zespół, który jest w świetnej formie i ciężko będzie zachować czyste konto po tym spotkaniu. Mówiłem wcześniej, że obrona popełnia błędy itd, ale przewiduje że dzisiaj może być podobnie. Na lewej stronie za Bruno Collacio zagra prawy obrońca Fabinho, do tego w środku zabraknie Egidio. Właśnie ta lewa strona może być dużą szansą dla SC na tworzenie sytuacji bramkowych, bo większość akcji jest właśnie tamtą stroną przeprowadzana, a co najważniejsze często padają z niej gole. W ataku wszyscy do dyspozycji trenera z Walterem, Iarleyem i Goulartem na czele.
O Sao Caetano chyba już kiedyś pisałem. Od poprzedniego sezonu poczynili znaczący progres swojej gry, dlatego też są na tak wysokim miejscu w tabeli. Grają efektownie, a co najważniejsze efektywnie. Od dwóch pierwszych kolejek nie przegrali meczu, co wiąże się serią piętnastu spotkań bez porażki! Seria imponująca jak na ten zespół. Mogą pracować spokojnie i komfortowo, bo już od dłuższego czasu w drużynie brak znaczących osłabień, długich kontuzji itp. Od czasu do czasu zabraknie, któregoś z podstawowych zawodników, ale nie ma takiej plagi jak na przykład swego czasu w Atletico PR. Dzisiaj z tego co wyczytałem ma nie zagrać tylko lewy obrońca Diego, a niego ma wyjść Fabinho. Ofensywa jest w świetnej formie, strzela dużo. Eder, Marcelo Costa, Leonardo czy też Geovane to postacie kluczowe w ataku, dzięki którym ten zespół gra tak dobrze.
W obu zespołach zapowiadają pełną mobilizację na to spotkanie, nawet bramkarz i kapitan Luiz Silva powiedział w jednym z wywiadów, że to dla nich jest typowy mecz o sześć punktów, który w późniejszym czasie zadecyduje o awansie do pierwszej ligi. Myślę, że będzie to mecz walki, nikt raczej nogi nie odstawi, bo chyba każdy z nich zdaje sobie sprawę z wagi tego spotkania. Dlatego też typuję tutaj bts, po fajnym jak dla mnie kursie.
BTS @ 1,80 Bet365⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Przed nami bardzo ciekawie zapowiadające się starcie 19. kolejki Serie B. Spotkanie Ceara-Vitoria to derby regionu Nordeste czyli północno-wschodniego wybrzeża Brazylii. Na dobrą sprawę ważniejszymi derbami dla obu ekip są te w swoich miastach. Poza tym, że dzisiaj mamy derby, to jeszcze przecież obie ekipy mają naprawdę fajne składy i są kandydatami do awansu. Tzn. o ile Ceara to o awans będzie raczej toczyła walkę do końca, bo przed nimi sporo ekip, które również na ten awans mają chrapkę, o tyle Vitoria jeśli utrzyma obecną dyspozycję, to wraz z Criciumą mogą szybciutko zdobyć upragniony awans do Serie A.
Jeśli przyjrzymy się dokładniej obu ekipom, to widzimy, że na papierze, jak i w rzeczywistości lepiej wyglądają goście dzisiejszego pojedynku czyli Vitoria. W ataku mamy duet Elton i William, którzy nie dawno zostali sprowadzeni do klubu i już strzelają. Co ciekawe ta dwójka w ubiegłym sezonie łącznie strzeliła 25 goli. Wynik może się wydawać jakiś nie super wysoki ale dodam tylko, że to było w Serie A, a więc ligę wyżej!!! Tak więc atak zespołu z Salvadoru prezentuję się super, po mimo odejścia nawet takiego gracza jak Neto Baiano. Na ławce jeszcze mamy chociażby Marcelo Nicacio notabene byłego gracza Ceary... W pomocy są Pedro Ken, Willie, Tarta, którzy potrafią wziąć ciężar gry na siebie i dograć dokładną piłkę do napastników. Również bardzo podobają mi się boki obrony, bo Gilson czy Nino Paraiba swoimi wejściami potrafią zrobić popłoch w szeregach defensywy rywala, a taki stoper Victor Ramos będzie groźny przy stałych fragmentach gry, gdyż zdobył już 4 gole, co daje mu drugie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców zespołu po Neto Baiano. Jak więc widzimy trener Paulo Cesar Carpegiani ma pod swoim dowództwem naprawdę mocną pakę i wyglądają na chyba najlepszy zespół ligowy w Serie B. Dzisiaj jeśli wygrają to zostaną mistrzem półmetka sezonu, więc jest o co grać.
Ceara póki co, jest dopiero 10, a to nie jest miejsce, które zadowala władze klubu, ani kibiców. Jednak strata do strefy G4 nie jest aż taka duża by nie móc powalczyć o awans. Dzisiaj jednak to łatwe nie będzie, bo ich przeciwnik to drużyna z górnej półki. Trener PC Gusmao nie wiadomo czy będzie mógł skorzystać z defensywnego pomocnika Joao Marcosa, a jeśli się tak stanie, to zastąpi go ktoś z dwójki Jardel - Robston. W ataku mamy dwóch sporo strzelających napastników, czyli Mote i Itamara. Obaj do tej pory strzelili łącznie 15 goli, co daję dokładnie połowę dorobku drużyny. Jednak problem trochę jest w pomocy, bo brakuje takiego porządnego rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia. Był nim Rogerinho ale odszedł do Nautico i teraz jego miejsce zajął młody Bruninho ale ciężko powiedzieć czy będzie to godne zastępstwo. O ile w ofensywie wyglądają na drużynę mocną, o tyle w defensywie jest bida, bo Fernando Henrique co mecz praktycznie w bramce musi dokonywać cudów by uchronić Vozao od straty bramek. Ostatnio co prawda wygrywają i mało tracą ale to było na drużynach z dołu tabeli, a dzisiaj mają zupełnie innego przeciwnika.
Jeśli chodzi o statystyki, to Vitoria jest najlepszą wyjazdową drużyną ligi z imponującymi bilansem 6-1-2, a z kolei Ceara u siebie ma niezły, aczkolwiek nie rzucający na kolana bilans 4-4-1. Jak dla mnie kursy na to spotkanie są źle wystawione, gdyż 2,00 Vitorie i to z zabezpieczeniem na wypadek remisu, to naprawdę konkretna i świetna okazja, której nie wypada nie wykorzystać, zatem polecam mocno pobierać wicelidera, a po dzisiejszym meczu prawdopodobnie lidera Serie B.
Ceara: Fernando Henrique; Paulo Sérgio, Willian Thiego, Daniel Marques e Márcio Careca; Heleno, Juca, João Marcos (Jardel ou Robston) e Brunhinho; Mota e Itamar
Vitoria: Deola; Nino Paraíba, Victor Ramos, Gabriel Paulista e Gilson; Uelliton, Michel, Pedro Ken e Willie; Elton e William
Vitoria DNB @ 2,00 Tobet✅1:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Sao Caetano - Guarani
Jak dla mnie to bet kolejki. Widziałem Azulao w meczu z Goias i nie zaprezentowali się w nim słabo. Mieli szanse i mogli to wygrać. Ogólnie mecz szybki z wieloma sytuacjami dla obu zespołów. SC gra fajnie, szczególnie u siebie. Kadra mocna na to spotkanie, bodaj tylko bez Marcelo Costy. U siebie bilans 4-4-1. Remisy z Criciumą, Vitorią czy też wygrana z Joinville pokazuje tylko jak silni są u siebie. Eder Marcelo, Leonardo, Geovane są w formie i tutaj powinni to potwierdzić.
Guarani to zespół głównie własnego boiska, a na wyjazdach grają nędze. Jeszcze w tym sezonie nie wygrali i myślę, że to się nie zmieni po dzisiejszym meczu. Według mnie nie powinno, bo jednak przyjeżdżają do Sao Paulo mocno osłabieni. Zabraknie trójki podstawowych obrońców: Mediny, Bruno Recife i Andre Leone, do tego rezerwowy obrońca Neto wypadł na ten mecz. W pomocy zabraknie Kleitona Dominguesa, głównego kreatora gry gości. W napadzie nie ma Thiaguinho czy też Clebersona. Braki poważne głównie w obronie i ciężko będzie im tutaj o korzystny rezultat.
Gram tutaj na gospodarzy, bo jednak te braki w Guarani wyglądają strasznie, a forma i teren jest jak najbardziej przemawia za Azulao.
Sao Caetano @ 1,75 Bet365 ⛔ szkoda gadać ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dzisiaj zaczynamy rundę rewanżową i od razu cała kolejka ale jakoś nie mam ochoty opisywać szczegółowo spotkań, które gram więc tak pokrótce, do każdego:
VS

Tutaj nie ma nad czym się zbytnio rozwodzić, bo w tym spotkaniu innego wyniku być nie może jak pewna wygrana Vitorii, bo też być inaczej nie może skoro spotyka się lider tabeli z ostatnią drużyną i dzieli ich 34pkt po 19 rozegranych spotkaniach!!! Vitoria dzisiaj w najmocniejszym składzie z gwiazdami czyli Williamem, Eltonem i Pedro Kenem na czele, a Gremio Barueri pewnie zmierza do Serie C, no chyba że się obudzą ale nic na to nie wskazują póki, co więc gram mocno na gospodarzy.
Vitoria: Deola; Nino Paraíba, Victor Ramos, Gabriel Paulista e Gilson; Uelliton, Michel, Pedro Ken e Willie; Elton e William
Barueri: Fernando Leal; Marcos Pimentel, Alex Lima, André Luis e Wesley; Rodrigo Pontes, Anderson Salles (Roger), Rafael Chorão e Marcelinho Paraíba; Fabinho e Henrique Dias

Vitoria @ 1,30 Tobet
✅1:0

VS

W tym spotkaniu akurat wybieram opcję, którą najczęściej wybieram przy okazji spotkań Criciumy i nie jest to przypadek skoro z udziałem tej drużyny pada najwięcej bramek. W ataku gości Ze Carlos, który strzela gola za golem, a do tego Lucca, czy Kleber w pomocy. Ogółem rzecz biorąc to Criciume super się ogląda, bo ofensywa super wygląda ale w obronie popełniają masę głupich błędów i przez to tracą sporo goli. Dzisiaj na bokach obrony zabraknie Marlona i Ezequiela, a do tego defensywnego pomocnika Fransergio, tak więc kilku defensywnych piłkarzy. U gospodarzy za dobrze to nie wygląda, chociaż ostatnio postrzelali trochę przeciwko Barueri i Ipatindze i może morale się poprawiło. Ja najbardziej u nich liczę na napastnika Alemao, który właśnie w tych dwóch spotkaniach strzelił aż 5 goli. Dzisiaj mam nadzieję dorzuci kolejnego, a goście przy okazji strzelą ze dwa gole i overa mamy po całkiem niezłym kursie.
Guaratingueta: César; Leandro Silva, Baggio, Igor e Renato Peixe; Jonatan, Bruno Formigoni, Leandrinho e Keninha; Alemão e Marcinho
Criciuma: Michel Alves; Diego Felipe, Matheus Ferraz, Nirley e Willian Simões; Diego Oliveira, Rodrigo Possebon, Kléber e Giovanni Augusto; Lucca e Zé Carlos
Over 2,5 @ 1,72 Tobet✅2:1

VS

Raz próbowałem undera, to już po 1połowie nie siadło ale teraz znowu spróbuje, bo moim zdaniem warto. Guarani to drużyna, która nie strzela za dużo ale za to i nie traci, więc jest to ekipa underowa. Dotychczas w ich spotkaniach padły 42 bramki, co przy 19 spotkaniach daje średnią ledwo co ponad 2 gole na mecz. Dzisiaj do tego zabraknie Schwencka i Rafaela Oliveiry, którzy pauzują za kartki i mamy nowy atak, bo mają zagrać Junior Negrao i Adelino(18 lat) i dla obu byłby to debiut w barwach Bugre. W obronie wszystko w porządku więc powinno być okej. Parana, to drużyna trochę bardziej overowa ale też bez przesady. Niby na wyjazdach więcej tracą ale też i mniej tracą więc to się mniej więcej równoważy. Dzisiaj zabraknie pomocników Fernandinho, Lucio Flavio i napastnika Arthura, a więc ważnych osób w ofensywie, do tego zabraknie Ricardo Conceicao i Ze Luisa(def pomocnicy) ale liczę, że jakoś to będzie, bo ogólnie źle w defensywie Parana nie wygląda. Tak więc moim zdaniem można lekko tutaj under pobrać, bo mi się widzi jakieś 1:0/1:1 w tym meczu.
Guarani: Emerson; Oziel, Fernando, Rodrigo Arroz e Alex Barros; Jackson, Fábio Bahia, Ademir Sopa e Danilo Sacramento; Adelino e Júnior Negrão
Parana: Luis Carlos; Paulo Henrique, Anderson, Alex Alves e Wendell Borges; Cambará, Vandinho, Douglas Packer e Wellington; Luisinho e Wendel
Under 2,5 @ 1,85 Tobet✅0:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Dzisiaj zaczynamy kolejne granie w Serie B od meczu Criciuma-Bragantino. W tym meczu jest jeden faworyt i są nim gospodarze, którzy w tym sezonie u siebie mają bilans 10-0-0 i bramki 28:12!!! Wygląda to wręcz super i dzisiaj nic nie wskazuję na to, by miał się ten bilans pogorszyć. Dlaczego? Ano rywal cieniutki strasznie i co raz bardziej drużynie z Braganca Paulista zagląda w oczy widmo spadku. Criciuma może na wyjazdach czasem gubi punkty ale jednak u siebie punktuję super, a tam najwięcej goli strzela nie zawodny Ze Carlos. Z resztą, co ja tutaj będę pisał skoro co mecz piszę, o najważniejszych postaciach Criciumy... Dodam, że do składu wracają Ezequiel i Marlon na boki obrony. Skład więc wzmocniony w porównaniu do spotkania z Guaratinguetą. Goście tak jak pisałem w fatalnej formie, co tylko potwierdziły porażki u siebie z Cearą i CRB, gdzie nie nawiązali walki przegrywając odpowiednio 1:3 i 0:2. Dzisiaj zabraknie Murilo Silvy, Preto Costy, Caldeiry, Guilherme, Mailsona, Malaquiasa, Lincoma i Acleissona.
Niby kiedyś każda passa się kończy ale jak widzę to spotkanie, to jakoś ciężko mi znaleźć chociażby jeden powód dla którego Criciuma miałaby tutaj nie zainkasować kompletu punktów więc gram na nich.
Criciuma: Michel Alves; Ezequiel, Matheus, Nirley e Marlon; Diego Oliveira, Rodrigo Possebon, Kléber e Giovanni Augusto, Zé Carlos e Lucca
Bragantino: Gilvan; Mateus, Kadu, André Astorga; Diego Barboza, Acleisson, Luciano Sorriso, Fernando Gabriel e Franck; Léo Jaime e Cesinha
Criciuma @ 1,33 Bwin✅3:2

VS

W drugim spotkaniu, które gram, również wybrałem gospodarzy czyli Ceare. Zespół z północy w ostatnim czasie jest w świetnej dyspozycji wygrywając 4 z 5 ostatnich spotkań, a jedyna porażka była z Vitorią, która jest na innym poziomie... Dzisiaj grają u siebie, trener PC Gusmao ma do dyspozycji praktycznie cały skład, bo jedynie występ Itamara od 1 minuty jest jeszcze nie pewny więc widać, że wszystko wygląda dobrze. Guaratingueta ostatnimi czasy zaczęła lepiej grać, a to też pokłosie zmiany trenera i napastnika Alemao, który strzela gole. Jednak, co by nie mówić, to zespół ze stanu Sao Paulo na wyjazdach radzi sobie fatalnie, bo wygrali i zremisowali po 1 meczu, a reszta po porażki. Dzisiaj skład ten sam, który wybiegł na Criciume i niby powinni powalczyć, ale ja tam jestem sceptycznie nastawiony, do tego, żeby oni mieli zdobyć jakiekolwiek punkty na Estadio Presidente Vargas, gdyż są po prostu dużo słabsi od Ceary i dlatego gram na gospodarzy, po całkiem niezłym kursie.
Ceara: Fernando Henrique; William Thiego, Daniel Marques e Luizão; Paulo Sérgio, João Marcos, Juca, Bruninho e Márcio Careca; Mota e Itamar (Robert)
Guaratingueta: César; Leandro Silva, Baggio, Igor e Renato Peixe; Jonatan, Bruno Formigonni, Leandrinho e Keninha; Alemão e Marcinho

Ceara @ 1,50 Bwin⛔1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Joinville - ABC
Tak jak wskazuje kurs, faworytem w tym spotkaniu są gospodarze. Grają dobrze, szczególnie u siebie w Santa Catarina. Ostatnio prowadzą świetną serię zwycięstw: 6 wygranych i to nie byle z kim, bo polegli tam już Goias, Criciuma, Ipatniga czy też America RN. Skład mają na prawdę bardzo dobry, chociaż ostatnio odszedł do Palmeiras pomocnik Tiago Real. Strata myślę, że do załatani, ale za pewne nie w 100%. Mało tracą u siebie, co tylko pokazuje, że defensywa daje rada i to bardzo dobrze. Skład na ten mecz wygląda dobrze. W ataku jest Lima, który ma już dziesięć bramek na koncie, do tego na ławce jest Alex i Leonardo, którzy zawsze dają dość sporo zespołowi. W pomocy jest chociażby Willian, Glaydson i Ricardinho. W obronie ma dzisiaj zadebiutować nowy nabytek Willian Thuran.
ABC od meczu z Avai gra tragicznie. Przegrywają z każdym i nie ważne czy u siebie czy na wyjeździe. Powodem takiej gry są ciągłe braki w kadrze. Podobnie będzie i tym razem, bo z linii pomocy odpadają dwaj projektanci gry przyjezdnych Raul i Jerson. Do tego w napadzie nie zobaczymy Elionara Bombinha. Straty dość poważne w pomocy, bo według mnie będzie ciężko im stwarzać jakieś okazje bramkowe. Serginho i Walter Minhoca to jednak nie ta półka co wyżej wymieniona dwójka, tym bardziej, że ten drugi dzisiaj zagra pierwszy swój mecz. Co prawda w ataku jest Ederson i Pardal, no ale tak jak wspomniałem wyżej ciężko będzie się im przebić przez defensywę gospodarzy. Dlatego tutaj gram na Joinville, chociaż kurs nie za wysoki, ale myślę, że warto.
Joinville @ 1,36 Bet365
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Nie tak dawno grałem na Joinville ale teraz decyduję się zagrać przeciwko nim. U siebie są nadal mocni, chociaż ostatnio zaliczyli wpadkę, którą był remis z ABC. Na wyjazdach grają trochę gorzej i dzisiaj czeka ich trudny mecz. Joinville w ostatnim czasie straciło najważniejszą postać w pomocy i praktycznie numer 1 lub numer 2 w całym zespole czyli rozgrywającego Tiago Reala, którego dobra gra została dostrzeżona przez samego Scolariego i teraz Tiago Real biega w barwach Palmeiras w Serie A. Druga z gwiazd zespołu z Santa Catarina czyli Lima strzelił już 10 goli ale ostatnio coś nie może nic wpaść i już 4 spotkania pozostaje bez bramki. To głównie dzięki dobrej grze tej dwójki Joinville dobrze sobie radziło w ofensywie. Na wyjazdach jest gorzej z ofensywą i defensywą, bo u siebie stracili tylko 6 goli(w tym 4 z Atletico PR). Z kolei Guarani to drużyna, która u siebie naprawdę dobrze broni, bo w 10 spotkaniach stracili jedynie 8 goli, a co ciekawe aż 5 razy mieli czyste konto. W ostatnim czasie Guarani wreszcie zaczęło grać w podstawowym składzie, po powrocie wielu zawodników z kontuzji i efekty tego od razu są. W ataku ostatnio w niezłej dyspozycji jest doświadczony Schwenck. W pomocy na pewno przydatni są Danilo Sacramento czy Fabio Bahia. Ogółem Guarani to bazuje bardziej na dobrej defensywie ale i w ataku potrafią coś tam strzelić, co przy skutecznej grze w obronie, daje po prostu wygraną.
Dzisiaj na Brinco de Ouro powinni moim zdaniem sięgnąć po komplet punktów, bo gdzie wygrywać jak nie u siebie, kiedy jak nie w takiej formie? Moim zdaniem właśnie to jest najlepszy czas, tym bardziej, że Joinville może mieć problem po odejściu Tiago Reala i przy nie najlepszej dyspozycji ostatnio Limy więc trzeba korzystać. Kurs 1,75 z zabezpieczeniem na wypadek remisu uważam za naprawdę niezłą ofertę na najbliższą noc.
Guarani: Emerson; Oziel, Fernando, Rodrigo Arroz e Ademir Sopa; Jackson, Fábio Bahia, Bruno Neves e Danilo Sacramento; Rafael Oliveira e Schwenck
Joinville: Ivan; Eduardo, Pedro Paulo, Maurício Nascimento e Gilton; Leandro Carvalho, Glaydson, Ricardinho e Marcinho; Jailton e Lima
Guarani DNB @ 1,75 Tobet✅2:1

Poza typem na Guarani, który poleci w singlu, dobieram jeszcze faworytów czyli Avai, Atletico PR i Vitorie. Wszystkie trzy ekipy grają u siebie w domu i są wyraźnymi faworytami swoich spotkań, tak więc można na jednym kuponie lekko ich pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X
Czekałem na przełamanie się drużyny Atletico i teraz myślę że można na nich stawiać, bo nadal są jednym z faworytów do awansu. Parana słabo prezentuje się na wyjazdach (zaledwie 7 punktów w 10 meczach). Atletico MG tak jak wspomniałem wygrało skromnie ostatni mecz na wyjeździe z CRB 1-0, dlatego według mnie w najbliższym meczu pójdą za ciosem. Strata do G4 wynosi 5 punktów, a dalsze niepowodzenia mogą spowodować że końcówka sezonu może być niezwykle nerwowa. Parana to drużyna, która raczej w tym sezonie zajmie spokojnie miejsce w pobliżu środka tabeli. Spadek nie powinien im grozić, bo w lidze są o wiele słabsze drużyny, a do miejsc premiowanych awansem do Serie A tracą już ponad 10 punktów. Parana w meczu z Americą zagra bez swoich dwóch najskuteczniejszych graczy: Wellingtona i Arthura (7 i 5 bramek).
America dokonała ostatnio ciekawych transferów. Z zagranicznych wojaży do Brazylii wrócił Ewerthon, który dziś zadebiutuje w drużynie. To napastnik, który znany jest przede wszystkim z występów w Borussi Dortmund i Realu Saragossa, gdzie strzelił w sumie prawie 100 goli. Drugim transferem jest Marquinhos Parana. Ten z kolei w Brazylii kojarzony jest w ostatnich latach z reprezentowania barw Cruzeiro. Przed sezonem 2011 związał się ze Sportem Recife z którym awansował do Serie A. Teraz ci dwaj zawodnicy zapewne mają za zadanie poprawić grę drużyny i sprawić by America po roku powróciła do brazylijskiej elity.
America MG powinna sobie w tym meczu poradzić, a co za tym idzie na nowo włączyć się o walkę o czołowe cztery pozycje w lidze. Nie po to zostali ściągnięci tacy zawodnicy jak Parana i Ewerthon, aby spokojnie pograć o środek tabeli.

America MG: Neneca; Rodrigo Heffner, Gabriel, Everton Luiz e Pará; Dudu, Marquinhos Paraná, Leandro Ferreira e Thiago Humberto; Alessandro e Éwerthon.
Parana: Thiago Rodrigues; Ângelo, Anderson, Alisson e Wendell Borges; Vandinho, Cambará (Douglas Packer), Luisinho e Lúcio Flávio; Geraldo e Wellington Silva.
America MG @ 1,83 bet365 ⛔ 0-0 ?
America -1,5 @ 3,2 bet365 ⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Kursy na to spotkanie, to jakieś kompletnie nie porozumienie. Rozumiem, że Ceara to ekipa dobra i zwłaszcza u siebie powinna wygrać ale raz, że na 10 spotkań u siebie wygrali tylko 4 razy, a dwa, że dzisiaj mają trudnego rywala. O Guarani pisałem ostatnio i nie ma co tutaj dodawać. Fakt, że w środku pola zabraknie chociażby Danilo Sacramento, ale mają grać na 3 volante(def pomocnicy) więc powinno to jakoś wyglądać. W ataku Schwenck powinien coś dorzucić, bo strzelać potrafi. Forma Bugre ogólnie dobra więc ja widzę tutaj szansę na punkty. Ceara dzisiaj bez Apodiego, ale po kontuzji wraca Itamar. Ogólnie, to dzisiaj PC Gusmao po raz setny poprowadzi Ceare więc wypadałoby wygrać ale moim zdaniem czeka ich niezwykle trudne zadanie. Nie mówię, że nie wygrają ale na pewno po tym kursie warto zaryzykować na Guarani z iksem, gdyż mamy tutaj mega value.
Ceara: Fernando Henrique; Thiego, Daniel Marques e Luisão; Paulo Sérgio, Juca, João Marcos, Bruninho e Márcio Careca; Mota e Itamar
Guarani: Emerson; Oziel, Fernando, Rodrigo Arroz e Alex Barros; Jackson, Fábio Bahia, Ademir Sopa (Medina) e Rafael Costa; Rafael Oliveira e Schwenck
X2 @ 2,05 Tobet⛔1:0
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Ostatnio odpuściłem Vitorie, gdy grała u siebie z wiceliderem Criciumą, gdzie kurs był 1,65 i teraz dostajemy 1,9, gdy grają jednym z głównych kandydatów do spadku... Rozumiem, że wyjazd, chociaż akurat Vitoria na wyjazdach radzi sobie dobrze, bo bilans 7-2-2 mówi sam za siebie więc ten kurs z kosmosu. Ipatinga ostatnio zdobyła 7pkt w 3 kolejnych domowych spotkaniach ale myślę, a nawet jestem przekonany, że to koniec tych cudów. Dzisiaj gospodarze osłabieni brakiem podstawowego stopera Thiago Alencara ale co ciekawe u gości ten sam problem, tyle że tam wypadł Victor Ramos. Jak więc widzimy osłabienia mniej więcej podobne, z tym że u gości jest bardziej wyrónany skład, aniżeli u ekipy ze stanu Minas Gerais. Myślę, że tacy zawodnicy jak Elton, William, Tarta czy Pedro Ken, którzy swobodnie by sobie poradzili w Serie A powinni odprawić z kwitkiem ekipę, która ma skład nadający się jedynie do gry w Serie C. Jak dla mnie to sprawa jest tu prosta i spodziewam się łatwej wygranej gości. Może nie tak wysoko jak wczoraj Atletico PR ale jakieś 0:2/0:3 będzie tutaj w sam raz.
Ipatinga: Helton Leite; Gedeilson, Max Lelis (Lucão), Eron e João Victor; Anderson Uchoa, Max Carrasco, Márcio Diogo e Wellington Bruno; Bruno Batata e Vinicius Kiss
Vitoria: Deola; Nino Paraíba, Rodrigo, Gabriel Paulista e Gilson; Uelliton, Michel, Pedro Ken e Tartá; Elton e William

Vitoria @ 1,90 Tobet⛔1:1
 
sebolo 207

sebolo

Użytkownik
Witam....
Post do usunięcia w razie czego, ale mam pytanie do kapsztiego....?
Widzę, że jesteś specjalistą od Serie B, może mógłbyś coś wyjaśnić...
Jakim cudem drużyna Criciuma, dostaje w dupe już w 61 minucie od Americi MG 0 : 3.... ? Czy to jest związane z tym, że wszystkie spotkania u siebie jak na razie wygrywali i w końcu musieli przegrać, czy może masz jakieś inne informacje, może wzięli jakiś gości z ulicy i wystawili do meczu ?
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź...
 
junior_battle 148

junior_battle

Użytkownik
Nie jestem Kapsztim, ale postaram się odpowiedzieć.
America to nie byle kto, rok temu co prawda spadli z Iwszej ligi, ale jak lwy walczyli do ostatniej kolejki, notując bardzo dobre wyniki. W tym sezonie mają aspiracje na powrót do Serie A, więc nie wiem skąd to zdziwienie, że wygrywają z Circumą :p
To tak jakby w Polsce Cracovia wygrała z Arką na wyjeździe ????
E: szczególnie, że piłka w Brazylii jest nieobliczalna ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom