>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Paulista 2010

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Campeonato Paulista 2010​

Mistrzostwa stanowe rozpoczynają każdego roku zmagania piłkarskich klubow w Brazylii. Jednymi z najbardziej ciekawych mistrzostw stanowych, a kto wie czy nie najciekawszych jest rywalizacja o prymat w Sao Paulo. Zasady rywalizacji są następujące. W rywalizacji bierze udzial 20 zespołow. Tworzą one lige i grają kazdy z kazdym, jednak bez rewanżów. Następnie najlepsza czwórka rozgrywa półfinały i finał systemem pucharowym (mecz i rewanż). Kluby, które zakończą rozgrywki na miejscach od 5 do 8, które jednocześnie nie są klubami z miasta São Paulo, rozgrywają turniej &quot;Campeão do Interior&quot; (ponieważ turniej ten organizuje się z myślą o słabszych klubach stanu, nie może w nim uczestniczyć również klub Santos). Cztery ostatnie kluby w tabeli spadają do drugiej ligi (Campeonato Paulista Série A2).

W ostatnim sezonie tytul zdobyło Corinthians Sao Paulo. Wcześniej udawało się to licząc w kolejności chronologicznej od roku 2008 wstecz Palmeiras, Santosowi dwukrotnie z rzędu, Sao Paulo i Sao Caetano w roku 2004. To tak w skrócie tylko. Bowiem rywalizacja trwa już od wielu wielu lat. Najbardziej utytułowanym zespołem w tymże stanie jest Corinthians z 28 zwycięstwami na koncie. Dalej w hierarchii znajdują się Palmeiras 22 triumfy, Sao Paulo 20 czy Santos 17. To głowna siła ostatnich lat w tym regionie Brazylii. Tegoroczna rywalizacja zapowiada się równie ciekawie! Czy znowu wygra ktoś z czwórki Corinthians, Sao Paulo, Palmeiras lub Santos ? A może szyki potentatom pokrzyżuje świetnie spisujące się w rozgrywkach o mistrzostwo Brazylii Gremio Barueri ?

Najciekawsze transfery w stanie Sao Paulo :
Roberto Carlos -&gt; Corinthians
Tcheco -&gt; Corinthians
Iarley -&gt; Corinthians
Leo -&gt; Palmeiras
Marquinos -&gt; Santos
Marcelinho Paraiba -&gt; Sao Paulo
Fernandinho -&gt; Sao Paulo



Szanse na wygraną wg bukmacherów :



Zestaw par 1 kolejki (16-17 stycznia 2010r)


Zapraszam do udzielania się i dyskusji na temat stanu Sao Paulo! ;)
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Campeonato Paulista w tym roku powinno rozstrzygnąć się pomiędzy drużynami Sao Paulo, Palmeiras i Corinthians. Szczególnie Corinthians postarało się o bardzo dobre transfery w przerwie i myślę, że z takim składem mogą namieszać w Copa Libertadores i w Brasileirao. Tyle gwiazd dawno nie widziałem w jednym składzie w brazylijskiej ekipie. Palmeiras raczej bez większych transferów, ale odejść ma Vagner Love. Jeśli dołączymy do tego wyrzucenie Obiny pod koniec roku, to ofensywa Palmeiras nie będzie wyglądać najlepiej. Dużym wzmocnieniem Sao Paulo będzie na pewno Marcelinho. Myślę, że w poprzednim sezonie brakowało im takiego pomocnika. W Santos nie wierze po ostatnim sezonie. Prezentowali się zupełnie bezbarwnie i grali na bardzo przeciętnym poziomie. Wątpię, żeby teraz potrafili powalczyć na przykład z takim napakowanym Corinthians, chociaż wiadomo, że w takich derbowych meczach wszystko się może zdarzyć. O Barueri to już chyba nie ma co wspominać. Dobrze zagrali pierwszą część sezonu, ale później szybko udowodnili, że nie są w stanie powalczyć z czołówką.

Ciekawy jestem też jak będzie z transmisjami z rozgrywek stanowych. Czy nie będzie problemów z relacjami live, czy dostępne będą tylko mecze najlepszych ekip. Nie wiem też czy Globo ma prawa do tych rozgrywek? A może jakaś stacja ogólnie dostępna ma rozgrywki stanowe w swojej ofercie?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ciekawy jestem też jak będzie z transmisjami z rozgrywek stanowych. Czy nie będzie problemów z relacjami live, czy dostępne będą tylko mecze najlepszych ekip. Nie wiem też czy Globo ma prawa do tych rozgrywek? A może jakaś stacja ogólnie dostępna ma rozgrywki stanowe w swojej ofercie?
Z tego co się orientuje transmisje rozgrywek stanowych w Polsce prowadzic będzie Sportklub, czyli podobnie jak walke o Mistrzostwo Brazylii.

Już teraz widzę że w ten week zamierzają transmitowac :
Sobota
20:00 Campeonato Paulista, Palmeiras – Mogi Mirim (na żywo)
Niedziela
20:00 Campeonato Paulista, Monte Azul - Corinthians (na żywo)

Raczej nigdzie indziej w polskich stacjach nie ujrzysz meczów. A co do brazylijskich stacji ktore mają transmitowac to raczej Globo będzie pokazywało te mecze. Wkoncu nie raz było wspominane że Globo stoi za promocją Ronaldo w barwach Corinthians. Teraz doszedł Roberto Carlos, sądze że nie zrezygnują z tego stąd już na inauguracje wybrali mecz Timao, który za ich pośrednictwem zostanie wyemitowany w Sportklubie.

Edit :
Skoro już pisze to dodam że Corinthians rozergało towarzyski mecz na Pacembau z Huracanem i wygrało go 3:0. W tym meczu nie zagrali gwiazdorzy czyli Ronaldo, Carlos, Tcheco i Iarley. Zainteresowanych bramkami odsyłam &lt;&lt;TUTAJ&gt;&gt;
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Nie widziałem meczu Corinthians, ale akcje po jakich padały ich bramki robią niesamowite wrażenie. Jak do tego składu dojdą największe gwiazdy to w tym sezonie naprawdę będą liczyć się w Brasileirao i może powalczą chociaż trochę w Copa Libertadores.

Globo podało też informację, że Vagner Love przechodzi z Palmeiras do Flamengo. Dziwna postawa Palmeiras, pozbyli się dwóch podstawowych napastników z poprzedniego sezonu i nie widzę, żeby kimś się wzmacniali w ofensywie? Po takiej porażce z końca sezonu, trudno wytłumaczyć ich postawę. Co prawda mają kilku dobrych ofensywnych rezerwowych, ale dziwnie to będzie wyglądało jak taka wielka firma nie będzie miała jakichś wielkich gwiazd (no może poza Diego Souzą). A skład Flamengo wygląda coraz ciekawiej. Adriano, Vagner Love i Obina w ataku.



EDIT:
Nie wiem jak to się stało, że w poprzednim sezonie nie wiedziałem o istnieniu polskiej strony o Corinthians. Jak widać Brasileirao staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju i powstaje coraz więcej ciekawych stron.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Szczerze powiem to sam nie wiedizałem o istnieniu polskiego odpowiednika do strony Corinthians, ale dobrze wiedziec że takowy istnieje. Przyda się zapewne.

Co do tego że Timao mają ciekawy skład to popieram. Zresztą już w poprzednik roku grali dobrze. Szczególnie pierwsza połowa roku 2009 mieli bardzo udaną. Przecież to wtedy wygrali Campeonato Paulista , do tego triumfowali w Copa do Brasil i dzięki temu zapewnili sobie awans do Copa Libertadores.
A propo Copa Libertadores to ciekawostka z tym związana i z zespołem Corinthians to taka że Defederico już wie że podstawowym zawodnikiem będzie w meczach Campeonato Paulista, a w Copa Libertadores czeka go raczej rola zmiennika. Przy typowaniu trzeba uwzględniac to że czołowe zespoły będą brały udział w tych rozgrywkach.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ituano - Mirassol 2 @ 3.25⛔
under 2.5 @ 1.95⛔
Gospodarze z paroma waznymi nieobecnosciami. Juninho Paulista, nie bedzie bral udzialu w campeonato paulista. Do tego 3 podstawowych zawodnikow - Saulo, Rissut i Welton. Braki te dotycza glownie linii ofensywnej druzyny, takze sklaniam sie w strone underka.
Mirassol bez brakow w skladzie.
Nie rozpisze sie niestety za bardzo, bo niestety nie znam znytnio tych druzyn ... ale mysle brak 4 podstawowych zawodnikow moze byc argumentem do zagrania 2 powyzszych typow.
EDIT:
Nie ma to jak dobry poczatek
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kilka meczow już za Nami. Przyznam że chcialem wczorja coś zagrac i jednym z typów który mi się rzucił był własnie ten na Ituano, ale odpuscilem gdy zobaczylem info o brakach podane przez SimonSa. Wczesniej czytałem że przeszedł tam własnie Juninho Paulista i głownie dlatego chcialemn zaryzykowac bo kursy na Palmeiras itp mi się nic a nic nie podobały. Początki bywają trudne, ale dzisaij już spróbuje coś postawic z meczów Paulista.


Sao Paulo - Portuguesa Typ : Sao Paulo @ 1,40 Betsafe ⛔1:3

Najciekawszy mecz o ile tak można to nazwac odbędize się na Morumbi. Wzmocnione bardzo Sao Paulo podejmie Portuguese. Trener Ricardo Gomes ma dac szanse debiutu Marcelinho, który bardzo chce się pokazac nowej publiczności. Skład ma wyjśc najsilniejszy z możliwych. Jak sam trener przyznaje pierwsze 7 kolejek potraktuje jako budowe zespolu na mecze w Copa Libertadores. Powraca on do systemu 4-4-2. Wcześniej Sampa grywala glownie za Ramalho w 3-5-2 i do tego też ustawienia powrócil w pewnym momencie poprzedniego sezonu Gomes. Jednak od nowego roku 2009 jeszcze raz spróbuje przestawic zespol na 4-4-2. Potencjał zespołu jest nieporównywalnie większy niż rywali. Najmocniejszy sklad kiedy wyjdzie to jest w stanie wygrac ten mecz. Nie musze przypominac jak wiele znaczy w Brasilerio własny stadion.

SAO PAULO : Rogério Ceni-Jean, André Dias, Miranda , Jorge Wagner-Hernanes, Richarlyson, Marcelinho Paraíba, Leo Lima- Dagoberto,Washington.

PORTUGUESA : Fábio-Gladstone, Thiago Gomes,Domingos- Paulo Sérgio, Acleison, Marco Antônio, Athirson, Fabrício- Heverton , Dinei.


Monte Azul - Corinthians
Jeszcze info do meczu Corinthians. Oczekiwany debiut Roberto Carlosa jeszcze dzisiaj nie nastąpi. Planowany jest za to na 20 stycznia czyli nastepny mecz Timao. Również dzisiaj nie zagra Ronaldo. Jego premiera w Paulista palnowana na 26 stycznia. Jednak zagrają za to Tcheco i Iarley. W meczu z Huracanem co można było zobaczyc w bramkach akcje napędzane bardzo szybko i skladnie. Potencjał w zespole drzemie ogromny. Nawet bez dwóch gwiazd powinni wygrac.

Mano Menezes ma wyslac w bój taki oto skłąd :
CORINTHIANS : Felipe-Alessandro, Chicão, William,Escudero-Marcelo Mattos, Jucilei, Tcheco, Morais-Iarley , Souza.
W sumie kurs nie &quot;wysoki&quot; ale Timao powinni wygrac. W sumie nie ma co się w najbliższym czasie spodziewac ciekawych kursów na potentatów w poszczególnych stanach. Ja jednak pobiore sobie na początek typ na Timao.
Typ : COrinthians @ 1,30 Betsafe ⛔1:1
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sao Paulo - Portuguesa 1:3
To fest początek zaliczyłem z obstawianiem Paulisty :p
Sao Paulo jak tego meczu nie wygrało to nie wiem. Niby wynik 1:3 wydaje się że to przekonująca wygrana Portuguesy, ale okazje jakie do czasu kiedy goście wyrównali Sampa zmarnowała to pzrechodzi moje pojęcie. Rozumiem że można przestrzelic karnego, co przydarzyło się Rogerio Ceni, ale dobitka na pustą bramke bez ataku rywala to trudna rzecz chyba nie jest, ale okazało się inaczej. Tu już powinno byc 1-0 ale dwie setki zmarnowane w jednej okazji.
Potem rzut wolny i nieudana pułapka ofsajdowa Portuguesy. Czterech graczy w obrębie pola karnego i bramkarz. Obrońce jedynie się przyglądali za szesnastką. Ale najważniejsze czy padl gol ? Otóż nie. Czterech na jednego sobie nie poradzili i bramkarz wyłapal ich strzal! O strzale z wolnego Jeana gdzie świetną paradą popisał się bramkarz i dobitce z okolic 5 metrów Dagoberto panu Bogu w okno nie wspomne. W tym momencie powinno byc moim zdaniem już 4-0 dla SPFC a bylo tylko 1-0 po świetnym strzale Marcelinho Paraiby w samo okienko. Jednym słowem śmiech na sali na taką skutecznosc ????
Portuguesa wykorzystywala swoje okazje i to wystarczylo by pokonac rywala na ich terenie.
 
cuasm 0

cuasm

Użytkownik
⚽ Piłka nożna: Brazylia, Paulista A1 2010 (20.01.2010 godz.22:30)

Spotkanie: Santos FC v AA Ponte Preta
Typ: Santos FC⛔
Kurs: 1.521
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

Na środowy późny wieczór wybrałem spotkanie 2 kolejki Paulista A1 - wicemistrz z 2009 Santos podejmuje u siebie zespół Ponte Preta.

W 1 kolejce Santos rozgromił na wyjeździe zespół Rio Branco SP - 4:0, prowadząc do przerwy 2:0. Łupem podzielili się (po równo) - Paulo Henrique Ganso (pomocnik) i Neymar (napastnik). Trener wystawił w ataku, aż 3 napastników (4-3-3), bardzo młodych i walecznych - Wesley ma 22 lata, André Felipe 19 lat, a Neymar 17 lat !!!. Na 10 ostatnich domowych meczy w Paulista A1 wygrali 8 !!! (8-1-1).

Goście uchodzą za ligowego &quot;średniaka&quot;, w 1 kolejce zremisowali u siebie z Santo André 1:1. &quot;Słabiutko&quot; prezentują się na wyjazdach - na 10 meczy w Paulista A1 zdołali wygrać tylko jeden ! (1-5-4).

Jednogłośnie faworytem jest dla mnie słynny nie tylko w Brazylii, ale i na całym świecie - Santos. Reasumując po 1 - gospodarze mierzą bardzo wysoko, cel - mistrzostwo, po 2 - lepszego startu nie mogli sobie wymarzyć, po 3 - niesamowita brazylijska publiczność, to jak &quot;12&quot; zawodnik na boisku, po 4 - Santos nie zaznał jeszcze goryczy porażki w Paulista A1 z rywalem (4-1-0), po 5 - &quot;młode wilki&quot; żądne zwycięstw.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dla chcących dzisiaj postawic na przelamanie na Sao Paul podpowiem tylko że SPFC dzisiaj zagra w zupełnie innym składzie niż w meczu z Portuguesą.
SAO PAULO : Bosco-Renato Silva, André Luis, Xandão- Wagner Diniz, Jean, Wellington, Carlinhos Paraíba, Richarlyson-Marlos e Roger

Ricardo Gomez powraca do 3-5-2 po nieudanej próbie z przemianowaniem na lewego obrońce Jorge Wagnera. Skład zupełnie inny niż w meczu na Morumbi. Rywal co prawda o klase jeszcze gorszy niż Portuguesa, ale różnie to może byc moim zdaniem. Z zespołem na mecz nie poleciało wielu zawodników m.in Marcelinho Paraiba, Miranda, Rogerio Ceni, Hernanes, Washington czy zawieszony Dagoberto.
Mirassol na inauguracje dostał lanie od Ituano 0:4. Kursy 1,70 niby jest zachęcający by postawic na SPFC, ale ja jednak poczekam jak się zaprezentują rezerwowi bo jeżeli będą tak nieskuteczni jak ich koledzy w meczu z Portuguesą to ja dziękuje za takie nerwy.



⚽Santos - Ponte Preta Typ : 1 @ 1,45 Betsafe ⛔1:1
Jestem tutaj równiez optymistą jak kolega wyżej i sprobuje typu na Santos. Trener Dorival zapowiada że nie ma przyczyn by zmieniac sklad po meczu z Rio Branco i wyjdą w identycznym zestawieniu. Liczy przede wszystkim na Neymara i Paulo Henrique. Ten drugi popisal się świetnym uderzeniem i bramką z daleka na 1-0. W ogóle uroda bramek w tym meczu była spora. Talent Neymara rozkwita coraz bardziej. Widac że gra sprawia mu przyjemnosc. Jest to typ gracza którego ogląda się bardzo przyjemnie. Tzw miękko na nogach, krótki drybling, tzw szybka noga i co ważne dobrze ułożona stopa. Kariera przed nim stoi otworem. Ponownie liczę na tego młokosa w dzisiejszym meczu. Santos oprocz bramek stworzył jeszcze kilka ciekawych okazji do zdobycia gola. Nic jednak nie wpadło. Toteż przewaga byla widoczna golym okiem.
Ponte Preta na początek 1:1 zremisowała z przeciętnym Santo Andre. Zdecydowalem sie zaufac Santosowi w tym meczu mimo wszystko.


⚽Corinthians - Bragatino Typ : 1 @ 1,40 Betsafe✅2:1
Timao na inauguracje męczyło się strasznie. Wymeczyło ledwo 1:1 z Monte Azul na wyjeździe. Dzisiaj staną przed szansą rehabilitacji. Są spore szanse na to że się uda. Na Pacembeu w towarzyskiej grze przeciw Huracanowi i wygranej 3:0 towarzyszyła co ważne dobra gra całego zespołu. Poszczególni gracze pokazali się z dobrej stony. Dodatkowo dzisiaj spodziewany debiut Roberto Carlosa, wraca również Ronaldo, ktory mimo nadwagi zawsze jest groźny. Mano Menezes w porownaniu z meczem z Monte Azul ktory nie wyszedł jego podopiecznym dizsiaj planuje dokonac 5 zmian. O Ronaldo i Roberto Carlosie juz napisalem. Zajmą oni miejsce Escudero i Souzy. Ponadto Elias zajmie miejsce Jucilei, a Jorge Henrique za Mitchella. No i desygnowani do gry od początku mają byc Iarley i Tcheco a więc kolejne nabytki przedsezonowe. Bragatino początek mieli udany. Wygrali 4:0 u siebie z Oeste. Ich trener Marcelo Veiga nie zdecyduje się na zmiany w składzie i ma wyjsc takim samym składem jak w meczu z Oeste. Ja stawiam na Timao!

CORINTHIANS
: Felipe- Alessandro, Chicão, William, Roberto Carlos- Ralf, Elias, Tcheco,Jorge Henrique- Iarley,Ronaldo.

BRAGATINO : Gilvan-Marcelo Godri, Mauricio , Da Silva- Diego Macedo, Francis, Paulinho, Rodriguinho, Esquerdinha-Lúcio, Frontini.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
No i całe szczęście że ominąłem mecz SPFC. Nie widziałem nawet skrótu z tego meczu, ale podobno młodzi utalentowani coś tam sobą zaprezentowali jak czytałem komentarze na portalach. Ale nie będe oceniał. 1:1 to wynik i przy tym pozostane. Bramke zdobył Richarlyson w końcowych minutach.

Za to obserwowałem Corinthians. Zadebiutowal jak mówilem Roberto Carlos. Jednak nie olśnił niczym. Dalej słynie z identycznego rozbiegu do rzutów wolnych jak za czasow gry m.in w Realu Madryt. Ronaldo wygląda jeszcze gorzej niż w poprzednim roku tak mi się wydaje bynajmniej. Kiedy czytałem artykuł pana Bartlomieja Rabija że chce on jechac na MŚ do RPA to lekko się roześmialem, bo nic sobą takiego nie prezentuje oprócz zbędnych conajmniej 10kg... W klubie może sobie grac, chociaż i tak uważam że szybsi zawodnicy tacy jak chociażby Dentinho to lepsza opcja, ale Menezes uważa inaczej. Wracając do meczu to szybko strzelona bramka na 1-0 bo już w 58sekundzie. Potem rywale po ładnej akcji wyrównali na 1-1, szczególnie wbiegnięcie i zgubienie przyjęciem krycia mogło się podobac. No ale Elias ładnie uderzyl i Timao wygrało 2:1. Jednak niczym szczególnym raczej nie zachwycili obserwatorów.

Santos tylko zremisował 1:1. Neymar rozgrywał ponownie dobrą partie w tym meczu. Kilka otwierających prostopadłych podań to partnerów, kilka okazji do zdobycia gola. Warto się jemu przyglądac nadal. Remis nie będe ukrywal rozczarowal mnie bo sądzilem że Santos ten mecz wygra...


Barueri - Palmeiras
Dzisiaj gra czwarty z wielkich stanu Paulista czyli Palmeiras. Czeka ich bądź co bądź ciężki mecz z Gremio Barueri. Trener Mauricy Ramalho zapowiada tylko jedną zmiane w porównaniu z tym co widzieliśmy w pierwszym meczu wygranym 5:1 z Morgim. Ta zmiana to Davide Sacconi w miejsce Williana.
Mecz odpuszczam z punktu widzenia typerskiego. Ciężko mi wrożyc coś. Palmeiras to nie ten sam zespól co w Mistrzostwach Brazylii w roku poprzednim. Braki wszyscy znamy doskonale. Poadam tylko składy przewidywane gdyby się ktoś skusił cokolwiek obstawiac w tym meczu to może mu pomogą.

BARUERI : Márcio- Éder, Daniel Marques, Diego, Jefferson- Anderson, Marcos Assunção, Marcelo Oliveira, Carlos Eduardo-Flavinho, Willian.

PALMEIRAS : Marcos-Figueroa, Danilo, Léo, Armero- Pierre, Márcio Araújo, Cleiton Xavier, Deyvid Sacconi-Diego Souza, Robert.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
W meczu Barueri - Palmeiras zgadzam się z robsonem, nie warto tutaj nic grać na siłę. Mecz chętnie obejrzę, w końcu to pierwszy jakiś sensowniejszy mecz w rozgrywkach stanowych, ale jak dla mnie to może się tu wszystko wydarzyć. Obie drużyny nie mają się najlepiej. Barueri ma poważne problemy. Nie mają stadionu, nie wiadomo w jakim mieście będą w tym sezonie grać, a wszystko przez kłótnie władz klubu z miastem Barueri. Przez to wszystko odeszło już kilku wartościowych piłkarzy takich jak: Thiago Humberto (Internacional), Everton (Fluminense), Rene (Mirassol), Ralf, Leandro Castan, Otacilio Neto (Corinthians), Andre Luis, Fernandinho, Xandao (Sao Paulo), Marcio Careca (Vasco da Gama). Za to do kadry pierwszego zespołu awansowano siedmiu piłkarzy z młodzieżówki Barueri. Val Baiano prawdopodobnie również odszedł, ale tego nie jestem pewien. Czytałem ostatnio na jednym z brazylijskich serwisów, że nie będzie grał w tym sezonie w Barueri i na oficjalnej stronie Barueri również nie ma go w kadrze. Może ktoś z forum wie coś więcej w tej sprawie? Kto śledził losy Barueri w poprzednim sezonie to widzi, że ich skład podany przez robsona jest strasznie wybrakowany.
Palmeiras wygrało pierwszy mecz 5:1, ale dla mnie mecz ten tylko ośmieszył ich defensywę. Meczu nie dało się nie wygrać, stąd taki wynik. Poza tym sędziowie faworyzowali lekko gospodarzy, stąd też czerwona kartka jeszcze w pierwszej połowie dla piłkarza MM. Tak naprawdę, nawet tacy słabi piłkarze gości z Mogi Mirim mogli robić co chcieli w polu karnym Verdao. Obrona nic się nie poprawiła od ostatniego sezonu, chociaż przyszedł środkowy obrońca z Gremio – Leo. Nie będę komentował wszystkich zachowań defensywy Palmeiras, ale wystarczy zobaczyć na ich jedyną straconą bramkę. Dośrodkowanie z wysokości pola karnego, w polu karnym stoi Armero z Danilo i napastnik MM. Żaden z obrońców nawet się nie ruszył, żeby coś z tym zrobić, a rywal miał tyle czasu i miejsca, że po prostu musiał to strzelić. Jak piłkarzom Palmeiras przyjdzie grać z lepszą drużyną to będą mieli duże problemy. Wynik robi wrażenie, ale Diego Souza podsumował cały ten mecz przy trzeciej bramce dla Palmeiras – wystarczyło wejść w pole karne i oddać strzał w światło bramki. Ciekawy jestem gry Deyvida Sacconiego, który czasami potrafi zaskoczyć, ale z Mogi Mirim zagrał bardzo słabo.
Zapowiada się dobry mecz. Palmeiras chociaż są drużyną dużo lepszą to tragicznie grają w obronie. Natomiast Barueri chociaż tylu piłkarzy odeszło, to nikt nie mówi, że będzie to wielkie osłabienie zespołu. Pod koniec sezonu grali słabo i na pewno przyda się takie odświeżenie zespołu. Poza tym gwiazdą zespołu jest Marcos Assuncao, tylko on chyba swoje najlepsze lata ma już dawno za sobą.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
⚽SAO PAULO - RIO CLARO Typ : SPFC -1 @ 1,54 Betsafe✅3:0

Dzisiaj znowu gra Sao Paulo. Czy prawdziwe okaże się przysłowie że do trzech razy sztuka i wkoncu wygra SPFC ? Ich rywalem mało znane Rio Claro. Po remisie z Mirassol 1:1 i porażce z Portuguesą 1:3 pora moim zdaniem na wygraną. Gomes wraca do podstawoego składu bo z Mirassol zagrali młodzieżą w większości. Podstawowi szlifowali forme i pracowali nad skutecznością. Bo ta była tragiczna w meczu z Portuguesą o czym nawet pisalem powyżej. Wierze że skutecznosc przyjdzie w tym meczu i SPFC wygra go dosc pewnie. Sam trener przyznaje że spodziewa się poprawy skutecznosci w tym meczu bo szanse do zdobycia bramek są a nic nie wpada do siatki. W skladzie nie widac Dagoberto ktory po cz.kartce w pierwszym meczu stracił 10% wynagrodzenia i dzisiaj Gomes woli do ataku przesunąc Marcelinho Paraibe. A propo Marcelinho to mówi się że gdyby w meczu mial byc podyktownay karny dla SPFC to wykonawcą nie będzie Rogerio Ceni lecz właśnie Marcelinho.
Rio Claro do tej pory przegrało 1:2 z Paulita i 1:3 z Botafogo SP. Ja zuafam w tym meczu Sapmie chociaż w ich grze są elementy do poprawy jak skutecznośc.

SAO PAULO : Rogério Ceni- Adrian González, André Dias, Miranda,Junior Cesar- Jean, Richarlyson, Hernanes,Léo Lima-Marcelinho Paraíba,Washington
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
O ile się nie mylę to handicap trzydrogowy -1 to jest to samo co handicap dwudrogowy -1.5?

Nie wiem czemu tak wierzycie w Sao Paulo. Rozumiem, że typ na przełamanie? Faworytami oczywiście są, ale czy jest sens tego zakładu? Jak dla mnie kurs ok. 1.50 na dwubramkowe zwycięstwo drużyny, która jeszcze w tym roku nie wygrała meczu jest zbyt mały. Tym bardziej, że w poprzednich meczach Sampa również była faworytem. Wolałbym poczekać, aż zobaczę z ich strony trochę lepszą formę.

A Dagoberto z tego co wiem miał dostać dyskwalifikacje nawet do sześciu spotkań za ten faul w meczu z Portuguesą. Więc na razie jeszcze grać nie będzie.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
No ale zakład robsona jest z Betsafe, gdzie są trzy możliwości (również remis).

Regulamin Betsafe:


Zakłady z Handicapem

Określ wynik meczu z dodanym, lub odjętym handicapem. Zakłady z Handicapem oferują możliwość wyłonienia zwycięzców bez opcji remisu. Jeśli zakład z handicapem zakończy się remisem, a remis w zakładzie nie będzie oferowany, wtedy takie zakłady zostaną rozliczone z kursem 1.00.

Jeśli zagrasz zakład na Arsenal -1 u siebie z Fulham, Arsenal na samym początku spotkania ma odjętą jedną bramkę, dlatego też aby zakład na Arsenal okazał się wygrany, musi wygrać mecz przewagą dwóch bramek, aby zakład z handicapem był wygrany. Jeśli Arsenal wygra mecz strzelając dokładnie jedną bramkę, to wtedy prawidłowym zakładem z handicapem będzie zakład z remisem.



Kursy na -1,5 wynoszą od 1.50 do 1.75, to byłby prezent jakby zwracali stawkę w tym przypadku. Chyba, że się mylę, to mnie uświadomcie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wkońcu zwycięsto Sao Paulo. 3:0 przeciwko Rio Claro. Udało się przełamac w mysl powiedzenia do trzech razy sztuka ;)
Dobre zaowdy rozegrał Washington. Świetna otwierająca asysta przy golu Hernanesa i bramka główką na 2-0. Przed meczem pisałem że w razie karnego Rogerio Ceni nie będzie już wykonawcą, a jednak po raz kolejny podszedł do jedenastki i tym razem nie zawiódł i ustalił wynik na 3:0 na SPFC. Warto dodac że znowu gracz Sao Paulo tym razem Adrian Gonzalez dostał cz.kartke. Goście także konczyli w 10.

Dzisiaj zagrają ich najwięksi rywale w walce o Campeonato Paulista.
Corinthians czeka mecz na wyjeździe z Oeste. Timao wyjechało na ten mecz bez Alessandro, William, Elias, Jorge Henrique, Ronaldo i Iarley. To spore osłabienia. Mano Menezes zapowiada że zagra po raz kolejny Roberto Carlos. Uważa że jest on w dobrej kondycji i da mu szanse. Jak widac skład nieco pzremeblowany. Sądziłem że COrinthians po meczu z Huracanem wygranym 3:0 nieco lepiej bedize spisywalo się na poczatku rozgrywek, ale nieco mnie rozczaorwali. 1:1 z Monte Azul na początek w przeciętnym stylu. Potem również nie przekonujące 2:1 z Bragantino. Ja w każdym bądź razie odpuszczam ich dzisiejszy mecz. Ale może ktoś się skusi to wrzuce na wszelki wypadek sklad jakim maja zagrac.

CORINTHIANS : Felipe- Balbuena, Chicão, Paulo André,Roberto Carlos-Marcelo Mattos, Edu, Elias, Morais- Dentinho (Defederico), Souza


Palmeiras w środku tygodnia zremisowało 2:2 z Barueri. Spodziewalem się właśnie cieżkiej pzreprawy dla Verdao. Bramki tracili zasłużenie. Pierwsza to świetne otwierające prostopadłe podanie pomiędzy obroncami, którzy tylko mogli się przyglądac. Druga to rzut karny. Tutaj troche kontrowersji było. Strzał w słupek. Próba dobitki partnera z zespołu piłka trafiła pod nogi wykonawcy karniaka Tadeu i kto wie czy on nie był na spalonym w tym momencie... Jednak Sacconi strzałem z ponad 30m i Souza ładną głowką doprowadzili do remisu. Czy zasłużonego nie wiem bo meczu całego nie oglądalem. Sacconi udanie wszedł do zespołu w obecnym etapie rozgrywek i dzisiaj znowu ma dostac szanse od początku. Skład jakim ma wyjśc Maurico Ramalho wygląda optymalnie na ten moment dla Palmeiras. Tylko że ich atak mnie nie przekonuje. Niepotrzebnie pozbywali się Obiny, Ortigozy i odszedl na dodatek Vagner Love. Taką luke zalatac jest ciężko. czeka ich mecz z Ituano. Czy kurs 1,35 jest zadowalający? O ile wczoraj przy meczu Flamengo byłem zdecydowany takowy obstawic o tyle dzisiaj na Palmeiras po takim wspólczynniku nie ryzykuje.

PALMEIRAS : Marcos-Figueroa, Danilo, Léo, Armero- Pierre, Márcio Araújo, Cleiton Xavier, Deyvid Sacconi- Diego Souza,Robert.


⚽Mogi Morim - Santos Typ : Santos @ 1,65 Betsafe⛔2:1
Santos ostatnio mnie zawiódl remisując 1:1 u siebie jednak z gry wyglądali całkiem dobrze. Wcześniej wygrali 4:0. Jak już wspominałem w tym temacie można podziwiac gre Neymara. Ten młokos jest w stanie robic różnice w każdym z mecżów. Dużo widzi, drybluje , poprostu podoba mi się to jak gra. Zbyt dlugiego pobytu na brazylijskich boiskach mu nie wróże. Napewno jakiś europejski klub niedługo sprowadzi go do siebie. Kibice Santosu wciąż nie będą raczej oglądac Geovanniego który swego czasu blyszczał na Camp Nou czy w Olympiakosie Pireus. Nie mówie tutaj o Geovannim dos Santosie - Meksykaninie. Mówie o zaawansowanym już wiekowo Geovannim. Pracuje on póki co nad wzmocnieniem motoryki i mięśni aby móc wejśc do zespołu. Pod jego nieoobecnośc zespól prowadzą wspomniany Neymar i Paulo Henrique. Czeka ich mecz wyjazdowy z Mogi Mirim. Mogi Mirim które w swoich dwóch meczach zdobyło 1pkt za remis u siebie z Rio Branco 2:2. To samo Rio Branco Santos odprawił na wyjeździe z bagazem 4 bramek. Mogi Morim rownież dostało bęcki 1:5 od Palmeiras. Sądze że i dzisiaj czeka ich niestety dla nich porażka.

SANTOS : Felipe- Pará, Bruno Rodrigo, Durval, Léo- Rodrigo Mancha, Roberto Brum, Wesley, Paulo Henrique- Neymar, André.

Zapraszam do dyskusji na temat meczów ! ????​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Santos niespodziewanie przegał z Mogi Morim 1:2. Jednak mówiąc przegrał z Mogi Morim trzeba miec na mysli głownie bramkarza tego zespołu czyli Alexa Alvesa. Bronił on fenomenalnie. Gracze Santosu marnowali kolejne bramkowe okazje. Na przeszkodzie stawał im wspomniany goalkeeper. Sprzyjało mu także szczescie bo dwukrotnie piłka po uderzeniach piłkarzy Santosu lądowała na poprzeczce, a raz zachaczyła nawet o słupek.
Jednak nie wynik tego meczu jest najważniejszym newsem tego weekendu w Santosie. Otóż wiele na to wskazuje że do klubu dołączy Robinho!!
Oto jego krótka wypowiedz dla jednej z rozgłośni radiowych
&quot;Coach był ze mną szczery i powiedział, że będę grał co drugi mecz. Odpowiedziałem, że to mnie nie interesuje, bo w tym roku mistrzostwa świata. Finanse są ważne, lecz bycie szczęśliwym również. Dyrektorzy zgodzili się ze mną, że lepiej będzie bym znalazł się na wypożyczeniu. Powrót do Santos będzie wyjątkowy, pomoże mi drodze na Mundial. To mój dom, znam tam każdego.”
Ciekawie odniósł się również do propozycji jego partnera z reprezentacji Diego, który namawiał go do przejścia do Juventusu. Robinho stwierdził że woli już iśc na ryby ????
Wcozraj wystąpił jeszcze w meczu Manchesteru City w FA Cup. Zdobył gola po czym opuścił boisko zmieniony przez Manciniego. Opuszczał murawe bijąc brawa kibicom. Czyli musi coś byc na rzeczy. W ciągu najbliższych godzin wszystko się wyjaśni. Będe nasłuchiwał tego z zaciekawieniem ????


Palmeiras z moimi przypuszczeniami męczył się z Ituano i zremisował 3:3.
W Campeonato Paulistao za Nami 3 kolejki rozegrane w całości. Liderem jest Sao Caetano z 7pkt. Tyleż samo oczek mają na koncie Corinthians i Portuguesa. Następna seria gier już w środku tygodnia! Oto zestaw meczow :


Który z faworytów teraz zawiedzie ? A może wygrają w komplecie ? Zapraszam do dyskusji ;)
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Niezłe tempo narzuciły rozgrywki stanowe i już trzy kolejki za nami. W Paulistao na razie nie widać jakichś zdecydowanych faworytów. Wszystkie lepsze drużyny zaliczyły już jakieś wpadki. Po trzech kolejkach cieszy mnie postawa Santo Andre i Barueri. Po tych pierwszych spodziewałem się dużo mniej i wyniki, jakie osiągają są całkiem niezłe. Barueri również gra bardzo dobrze, jeśli zobaczymy na sytuację, w jakiej się znajdują. Dobry mecz z Palmeiras pokazuje, że nie ma co przekreślać tej drużyny, nawet w tak osłabionym składzie. Co prawda druga bramka nieprawidłowo zdobyta, ale Palmeiras tyle razy miało po swojej stronie sędziów, że nawet mi ich nie żal. Za najciekawsze do tej pory możemy uznać mecze właśnie drużyny Palmeiras. Beznadziejna obrona i bardzo dobry atak gwarantują nam w każdym meczu wielkie emocje. Niestety z taką obroną to nie mają o co walczyć z najlepszymi. W trzech meczach stracili już sześć bramek, a co gorsze, w większości stracili je po własnych błędach. Na plus ich ofensywa. Mimo odejścia podstawowych napastników, udało się utrzymać atak na odpowiednim poziomie. Dobrze spisuje się Deyvid Sacconi, który w pierwszym meczu nie zagrał najlepiej, jednak w następnych zdobył już dwie bramki.

W środku tygodnia następna kolejka. Na pierwszy rzut oka ciekawie wygląda Sao Caetano i Ponte Preta. Również Sao Paulo się przebudziło i nie powinno mieć problemów z dużo słabszym rywalem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom