>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Paulista 2010

Status
Zamknięty.
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Wszystko co miałem do przekazania znajduje się dwa posty wyżej, więc teraz same typy do opisanych spotkań:

Corinthians - Sao Paulo under 2.5 (1.909 Sportingbet)
⛔
Santos - Monte Azul gospodarze powyżej 2.5 (1.833 Sportingbet) ✅
Mogi Mirim - Santo Andre 2 (1.85 Sportingbet) ⛔
Botafogo SP - Sertaozinho 1 (1.40 Sportingbet) ✅

Mecz Portuguesa - Prudente na pewno no bet. Obie drużyny w niesamowitej formie, a Portuguesa przed trudnym meczem w Copa do Brasil.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Widziałem mecze Palmeiras - Oeste i Rio Branco - Portuguesa i radzę zainteresować się pogodą przy obstawianiu Paulisty w ten weekend. Wielkie ulewy, ściana deszczu, murawa jak jedna wielka kałuża. W takich warunkach nie da się normalnie grać i pogoda ma wielki wpływ na przebieg spotkania. Jutro prawdopodobnie też będzie padać, więc może być podobnie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Także oglądałem spotkanie Palmeiras-Oeste i to co się tam dzialo to byl antyfutbol. Zero grania w takich warunkach. Co prawda jeszcze w pierwszej polowie jakoś to wygladalo i mecz byl ciekawy to już w drugiej z powodu dużo większej ulewy to gry jako takiej nie bylo a jedynie pykanie pilki po wodzie i ślizfganie się na tym czymś co wczoraj ciężko bylo nazwać murawą.

Palmeiras w bardzo ciekawym skladzie: Deola-Danilo, Mauricio Ramos, Gualberto-Souza, Eduardo, Marcio Araujo-Joao Arthur, Ivo, Vinicius. Sklad bardzo mlody co pokazuje średnia wieku która wynosila w skladzie wyjściowym tylko 21 lat!!! A normalnie ta średnia w zespole z Palestra Italia wynosi okolo 25 lat. Na uwage zasluguje gra w ataku Viniciusa która\y ma dopiero 16 lat a wczoraj pokazal że mogą być z niego ludzie.

Sklad pokazuje że trener Antonio Carlos Zago nie boi sie wprowadzać mlodziezy do zespolu co u Muricyego Ramalho zdażalo sie bardzo rzadko żeby dać szanse wielu mlodym. Uważam że to jest bardzo dobry pomysl co robi Zago gdyż i tak juz w Paulistao szans na pólfinal nie mają więc niech sie mlodzi ogrywaja a nusz za pare lat któryś z nich pójdzie w ślady swoich kolegów z zespolu Diego Souzy lub Cleitona Xaviera.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Też miałem okazje oglądac mecz Palmeiras i rzeczywiśćie warunki zepsuły to widowisko. Oeste co ciekawe w 1połowie dużo starali się technicznie pograc, lecz w niektórych miejscach piłka stawała w kałużach i akcja nagle się kończyła. A że Zago posłał młodzież będzie tylko procentowało w przyszłości moim zdaniem. Kilku zawodników pokazało że ma potencjał. 10msc w Paulistao Palmeiras to spore rozczarowanie! Cóż może przygotują się należycie na Brasileiro.

---------------------

Dzisiaj bardzo wazne mecze w kontekście awansu do G4 dla Sao Paulo i Corinthians. Oba zespoły w pełni usatysfakcjonuje wyłącznie wygrana, chyba że nie zamierzają rywalizowac już o prymat w stanie Paulista co raczej wydaje się nie realnym planem moim zdaniem. Ale po kolei;)

⚽ITUANO - CORINTHIANS
Typ : Corinthians @ 1,66
Bet365 ✅0:2​


Trener Mano Menezes chwalił zespoł za dojrzałośc w meczu z Cerro Porteno w Copa Libertadores. Wcześniej udało się także wygrac bardzo wazny mecz derbowy z Sao Paulo 4:3. Widowisko tam było przednie. Teraz Timao jadą na stadion Ituano. Rywal gra przeciętnie w ostatnim czasie. Od klęski 1:9 z Santosem który wtedy grał bez swoich armat Robinho i Neymara jakoś nie może dojśc do siebie. W ogóle to 4ostatnie mecze dla nich fatalne. 4 porażki a bilans bramek 1-15! Po tych klęskach nastąpiła w zespole zmiana trenera. Teraz szkoleniowcem został Doriva czyli asystent dotychczasowego trenera. Podczas jego debiutu trzech zawieszonych graczy z poprzedniej kolejki wraca do zespołu. Są to : Rissut, Alemão i Welton. Także dobra wiadomosc to powrót do treningów Juninho Paulisty. Ten zawodnik to przecież były reprezentant Brazylii. Pamiętam go m.in z występów w Middlesbrough, ale nie tylko tam grał. Owszem ma on już 37 lat, ale doświadczenie spore. Jednak nie same dobre wieści ma trener, otóż bramkarz Saola i napastnik Luiz Eduardo są zawieszeni na to spotkanie.
Corinthians nadal bez bramkarza Felipe, zastępuje go Rafael Santos. Ktoś z dwójki Jorge Henrique lub Iarley ma wystąpic jako partner Ronaldo w linii ataku. Ponadto Dentinho raczej na ławce tym razem zacznie. Corinthians nie może sobie pozwolic na strate pkt w tym meczu. Nowa miotła w zespole nie taka do końca nowa bo to asystent więc oczytszczenia atmosferty jako tako nie będzie. Ostatnie rezultaty tragiczne a zwycięstwo z Sao Paulo powinno natknąc zespół Timao do kolejnych zwycięstw. Myślę że wymęczą w swoim stylu czyli bodaj jednobramkowe zwycięstwo ;)

ITUANO : Éder- Jean Pablo, João Leonardo, Rodrigão- Rissut, Alemão, Sandro, Juninho Paulista,Alessandro-Daniel, Welton.

CORINTHIANS : Rafael Santos- Moacir, Chicão, William, Roberto Carlos- Ralf, Jucilei, Elias, Danilo-Jorge Henrique (Iarley) ,Ronaldo.

--------------

⚽SAO PAULO - BOTAFOGO SP
Typ : Sao Paulo @ 1,60
Bet365 ✅5:0​


Ponadto uważam że warto zaufac Sao Paulo. Owszem grają z bezpośrendim rywalem do awansu, ale Botafogo SP może na Morumbi miec kłopoty. W dodatku w ostatnim czasie z Botafogo jakby uszło powietrze, albo sparaliżowała ich możliwośc wyprzedzenia faworytów. Przed tym meczem wraca do składu ich najlepszy strzelec z 5 golami na koncie Andre Neles. William zawieszony. Ponadto rozgrywający Ademir Soup będzie do końca zagadką czy zagra bo narzeka na uraz. Jego miejsce może zając Xuxa. Tak jak wspomniałem BOtafogo ma zadyszke ostatnio.
W SPFC nie będzie zawieszonego za kartki Washingtona więcmiejsce obok Dagoberto zajmie błyskotliwy Fernandinho. Akurat tą zmiane oceniam na plus mimo iż została wymuszona to Washington jest stracznie statyczny. A Ricardo Gomes boi się stawiac na młodzież więc tym razem będzie okazja zobaczyc młokosa w akcji. Ponadto Leo Lima zawieszony, Cicinho odczuwa jeszcze ból w biodrze. Kontuzjowany Richarlyson. Straty dośc groźnie wyglądające, ale wierze w ich zastępców.
Myślę że SPFC wygra ten ważny dla nich mecz i przełamie niemoc ze spotkań z Monterey, Corinthians i Bragantino. Na Morumbi gra im się dobrze a te trzy ostatnie mecze bez zwycięstwa to same wyjazdy. Dzisiaj powinni powrócic na ścieżkę zwycięstw moim zdaniem.

SAO PAULO : Rogério Ceni- Jean, Alex Silva, Miranda,Junior Cesar- Hernanes, Rodrigo Souto, Cleber Santana, Jorge Wagner- Dagoberto, Fernandinho

BOTAFOGO SP : Weverton- Jonas, Leandro Amaro, Walter, Andrezinho-Rodrigo Pontes, Augusto Recife, Ademir Sopa (Xuxa) ,João Henrique- André Neles, Adriano.

AKurat mnie dzisiaj ten dubel przekonuje bo zespoły mają o co grac i wierze że im się uda zatem :
Sao Paulo @ 1,60 ✅
Corinthians @ 1,66 ✅
AKO KURS : 2,66
Bet365 ✅
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Jutro ostatnia kolejka Paulistao 2010. O awans walczą jeszcze: Prudente, Sao Paulo, Corinthians, Portuguesa, a o utrzymanie: Ituano, Rio Claro, Mirassol i Paulista.

Największe szanse na awans niespodziewanie ma Gremio Prudente, które mając poważne problemy kadrowe oraz pozasportowe i mimo słabego początku potrafiło wyciągnąć taką dobrą pozycję. Wystarczy, że jutro wygrają z Sao Caetano i awans mają zapewniony. W Prudente zapowiada się wielkie święto, ceny na ten mecz zostały obniżone i spodziewa się nawet ok. 10 tysięcy kibiców. Chciałem grać na gospodarzy, ale okazało się, że dla piłkarzy Sao Caetano czeka „mala branca”, czyli premia pieniężna za pomoc w awansie od Corinthians. W takiej sytuacji odpuszczam ten mecz. Zazwyczaj dodatkowe pieniądze są dla piłkarzy specjalną formą motywacji i potrafią wtedy wyciągnąć z siebie więcej. W ostatnich sezonach „mala branca” dużo mieszała w klasyfikacji końcowej, więc teraz w rozgrywkach stanowych spokojnie może się to powtórzyć. Tym bardziej, że Sao Caetano stać na walkę z Prudente. Obie ekipy trochę osłabione, w Prudente nieobecni: Diego, Marcelo Oliveira, w Sao Caetano: Lucas i Jairo.

Santos w meczu z Sertaozinho chce dać odpocząć swoim gwiazdom i Dorival już zapowiedział grę drugim składem. Szkoda bo po raz kolejny polowałem na handicapy. Może wygrają, ale po kursie 1.20 w takiej sytuacji nie ma sensu grać.

Najpewniejszy wydaje się Corinthians w meczu z Rio Claro. Kurs może niski, ale chyba nikt nie wyobraża sobie innego wyniku w jutrzejszym meczu. Tym bardziej, że Corinthians już zapowiedziało nagrody dla Santo Andre i Sao Caetano za pomoc w awansie. W takim przypadku wydaje się, że są pewni swojego zwycięstwa. Rio Claro walczy o awans, ale tak naprawdę to niewiele tutaj może… Obie drużyny osłabione, ale to Timao mają szeroką kadrę na dobrym poziomie.

Najciekawszy mecz ostatniej kolejki to na pewno spotkanie Santo Andre – Sao Paulo. Sam nie wiem czego się tutaj spodziewać. Santo Andre jest jedną z najlepszych ekip w tych rozgrywkach. Dopiero kiedy zapewnili sobie awans, przestali wygrywać. Myślę, że te słabsze wyniki są spowodowane brakiem motywacji. W tym meczu jednak taka się pojawia ze strony Corinthians (mala branca). Może to zmotywuje ich i znowu zagrają to co potrafią? Nie wiem czego spodziewać się po Sao Paulo. Ostatnio grali w kratkę, ale w niedzielę pokazali w meczu z Botafogo, że jak potrzebują to potrafią niszczyć przeciwników. Stać ich na zwycięstwo, ale Santo Andre to chyba najgorszy przeciwnik jaki mógł im się trafić w ostatniej kolejce.

Najmniejsze szanse na awans do półfinałów ma Portuguesa, ale mimo to powinno wygrać swój mecz i liczyć na potknięcia innych. Są w świetnej formie, grają na własnym terenie, a przeciwnik mało wymagający. Ituano walczy o utrzymanie, ale tak jak w przypadku Rio Claro ciężko będzie im coś ugrać. Gospodarze chcą urządzić święto na własnym terenie, specjalne atrakcje dla kibiców, bilety itp. Chociaż nadzieje na awans małe to trzeba zrobić wszystko, żeby zbliżyć się do półfinałów. Kurs niewysoki, ale nie powinni mieć problemów z Ituano. W zespole gości swój pożegnalny mecz rozegra Juninho Paulista.

Myślałem jeszcze nad grą na Paulistę w meczu z Palmeiras. Paulista musi wygrać, żeby utrzymać się w Paulistao A1. Myślę, że stać ich na to. Pamiętam ich świetny mecz z Santosem, kiedy dwukrotnie wychodzili na prowadzenie. Później wygrywali z Botafogo czy Corinthians. Po takich meczach Verdao są do ogrania. Palmeiras już o nic nie walczy, ale ich skład trochę mnie zniechęca. Do gry wraca Ewerthon i Lincoln, a oni mogą sporo namieszać. Skład przemawia za Palmeiras, ale w sumie już tyle razy zawodzili, że nie widzę powodu, dla którego mieliby się przełamać w ostatniej kolejce.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Potwierdzam że ostatnia kolejka Paulisty jest trudna. Wiele w niej może się wydarzyc. Na pierwszy rzut oka widac że szlagierem jest mecz Santo Andre - Sao Paulo. SPFC ostatnio ładnie przejechało się niczym walec po Botafogo SP wygrywając 5:0. Jeżeli Sampa chce awansowac do G4 a napewno tego chce musi wygrac lub liczyc na potknięcia rywali również o ten cel walczacych. Mniej ryzykownym byłoby wygranie tego meczu ;) Łatwego starcia nie przewiduje. W poprzednim meczu trenerowi Gomesowi podobała się gra tria Marlos - Dagoberto - Fernandinho. Dzisiaj jednak może postawic na Washingtona który już odcierpiał kartkowe kary. Pewnie nie zaryzykuje i postawi na doświadczenie jak czynił już wielokrotnie bo ewidentnie widac że boi się stawiac na młodzież.

SANTO ANDRE : Júlio César- Cicinho, Toninho, Marcel, Carlinhos-Alê, Ricardo Conceição, Branquinho,Bruno César- Rodriguinho,Rodrigão.

SAO PAULO : Rogério Ceni- Jean, Alex Silva, Miranda,Junior Cesar-Hernanes, Rodrigo Souto, Cléber Santana (Marlos), Jorge Wagner- Dagoberto,Washington (Fernandinho).

Mimo wszystko będzie to mecz którego nie odważe się obstawiac. Faworyta w nim nie ma, chociaż to bardziej SPFC potrzebuje pkt. Jeżeli miałbym szukac jakiegoś typu to może coś z liczbą bramek bym pokombinował ze wskazaniem na over i oba strzelą, ale odpuszcze sobie to spotkanie typersko.

---------------------
⚽CORINTHIANS - RIO CLARO
Typ : Corinthians @ 1,22
Bet365 ✅5:1​


Inny z potentatów czyli Corinthians ma jeszcze bardziej trudne zadanie. Bo jego sytuacja zależy od ...rywali. Owszem sami też muszą wygrac, ale ktoś z dwójki Prudente, Sao Paulo musi stracic pkt bo inaczej Timao odpadną już z rywalizacji w Paulscie. W niedzielny wieczór toczyli oni boje z Ituano. Miałem okazje widziec ten mecz. To atakowali bardzo często. Bramkarz gospodarzy miał ogromne kłopoty, lecz skapitulował dopiero w ostatnim kwadransie mecz. Dla mnie cichym bohaterem tego starcia był Roberto Carlos. Może i nie strzelił bramki, nie zaliczył bezpośredniej asysty przy obu trafieniach,ale to jak grał w ofensywie mi się jak najbardziej podobało. No i te jego bomby jak za najlepszych lat. Aż żal że żadna z nich nie wpadła do sieci bo była by ozdobą meczu. O ile gra Carlosa mi się podobała o tyle dalej zadaje sobie pytanie co na boisku przez 90min robił Ronaldo?! Wolny, wiele strat, zero pomysłu na gre, w ogóle zero ruchu do piłki! Ok strzelił bramke, ale Tcheco chyba się nad nim zlitował bo mógł sam strzelic gola na 2-0 lecz postanowił wyłożyc piłkę &quot;misiowi&quot; aby nikt go potem nie krytykował za słabą gre(czy to była gra?), a ten całe szczęście potrafi jeszcze dostawic noge tak by trafic do bramki rywali. Mano Menezes nadal bez bramkarza Felipe, ale Rafael Santos przeciwko Ituano wybronił kilka dogodnych okazji rywali. Szczególnie z początku gdy po błędzie Carlosa strzelali to popisał się fenomenalnym refleksem. Z powodu zawieszenia za kartki zabraknie obrońcy Chicao, pomocnika Ralfa i Jorge Henrique. Zastąpic odpowiednio ich mają Paulo Andre, Marcelo Mattos i Dentinho.
W zespole Rio Claro zabraknie napastnika Osny, prawego obrońcy Nene i pomocnika Waler. Nie pzrewiduje klęski w wykonaniu Corinthians. W tym roku obchodzą stulecie i sądze że ze swojej strony zrobią wszystko by awansowac. Jednak ich los w rękach rywali...Kurs coprawda fatalny, ale dołoże go na kupon mimo wszystko ;)

CORINTHIANS : Rafael Santos- Alessandro, Paulo André, William, Roberto Carlos- Marcelo Mattos, Jucilei, Elias,Danilo- Dentinho, Ronaldo.

RIO CLARO : Sidney-Odair Lucas, Luciano, Nelinho- Danilo Avelar, Davi, Adriano, Diego Perine, Vinícius- Edu Salles,Mirandinha.

--------------

Palmeiras rzeczywiście już także sobie odpuścilem jakiś czas temu. Dzisaij kurs na nich spory bo aż @3,00. Mają dzsiaij wyjśc w składzie : PALMEIRAS: Deola- Gabriel Silva, Maurício Ramos, Léo , Armero-Pierre, Edinho, Ivo ,Diego Souza- Vinícius , Robert.
Może więc warto spróbowac po takim kursie? Ja mimo wszystko odpuszcze.

--------------

Tak na dobrą sprawe póki co nie widze ciekawych typów z Paulisty... Jedynie ten typ na Corinthians mnie przekonuje , ale handi się nie odważe ryzykowac mimo wszystko bo już w temacie o Copa Libertadores wspominałem że marnie im się wiedzie jeżeli o wygrane z handi :p
 
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Spotkanie: Santos - Sertaozinho
Typ: goście strzelą bramkę - NIE
⛔4:2
Kurs: 2.05
Buk: Expekt
Analiza:

Dochodzi do spotkania 19 kolejki (o 2:50) pomiędzy piłkarzami Santos-u, a zawodnikami Sertaozinho. Gospodarze są zdecydowanymi faworytami tego meczu, zajmują pierwszą pozycję w brazylijskiej: Campeonato Paulista z dorobkiem 44 punktów. Ich pezeciwnicy klasują się na 19 pozycji (przedostatniej) z dorobkiem 14 punktów, czyli około trzy krotnie mniejszym od ich dzisiejszych przeciwników. Goście nie są zbytnio rozstrzelani jeżeli chodzi o spotkania wyjazdowe - strzelają średnio 0.89 bramki. Gospodarze na ostatnich 18 meczy wygrali 16 razy, raz padł remis, była również jedna porażka. Goście na ostatnich 18 starć jedynie 3-krotnie cieszyli się ze zwycięstwa.4:
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Spotkanie: Mirassol - Bragantino
Typ: Mirassol
✅3:0
Kurs: 1.95
Buk: bet365

Analiza: Na Estádio José Maria de Campos Maia dojdzie do pojedynku między 16 zespołem ligi brazylijskiej Mirassol a 13 Bragantino. Gospodarze liczą w tym meczu na zwycięztwo, gdyż pozwoli to na odskoczenie od strefy spadkowej. Okazję do tego mają dobrą, gdyż drużyna gości przyjeżdża w mocno okrojonym składzie. Zabraknie takich graczy jak: Gilvan, Gustavo, Rodriguinho, Machedo, Carlos, Francis, Vieira, Giba, Quixadá. Są to dosyć istotne osłabienia.
Gracze Mirassol w tym sezonie radzą sobie słabo - tylko 4 wygrane w 18 meczach, poza tym 7 remisów i 7 porażek jednak ostatnio zdobyte 4 punkty w 2 meczach z wyżej notowanymi rywalami mogą napawać optymizmem.
Ekipa Bragantino radzi sobie słabo na wyjazdach - zaledwie 1 zwycięztwo i ani razu nie udało im się zachować czystego konta.
Ekipy spotkały się dwukrotnie i oba mecze wygrała drużyna Mirassoli - 2:1 oraz 3:1 i myślę, że tym razem także tak będzie, zwłaszcza biorąc pod uwagę duże braki kadrowe ekipy gości. Mój typ to skromne 1:0.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

SANTOS - SAO PAULO
Typ : Powyżej 2,5gola @ 1,44
Bet365✅3:0​

Rewanżowy mecz półfinałowy Campeonato Paulsista. Po spotkaniu na Morumbi prowadzi Santos 3:2. Teraz aby SPFC mogło awansowac musi wygrac na Vila Belmiro minimum 2:0. Zadanie czeka ich bardzo ciężkie. Santos co już wiele razy było pisane gra bardzo ofensywnie, akcje wyglądają bardzo efektownie. Nie ma co do tego wraca już po stokroc. Nikt nie pauzuje tak więc trio Neymar,Robinho i Andre będzie mógł szalec jak to miewało do tej pory. Sao Paulo natomiast przed tym meczem dokona paru zmian. Do gry wraca na prawą strone defensywy Cicinho, a to oznacza że ciąg na bramke będize jeszcze większy, po przeciwległej stronie w miejsce Juniora Cesara zobaczymy powracającego Richarlysona. W środku pola nie wystąpi zawieszony za kartki Marlos, jego miejsce zajmie Cleber Santana. Partnerowac będzie mu bardzo aktywny w pierwszym meczu Hernanes. I ostatania ze zmian to brak w wyjściowym składzie Washingtona który mimo iż zdobył już 11goli to dzisiaj będzie zastępowany przez Fernandinho. On właśnie utworzy duet z Dagoberto w napadzie. Myślę że te zmiany i chęc osiągnięcia dobrego wyniku sprawią że SPFC zaatakuje dośc ostro, wkońcu trzeba im dwubramkowego zwyciestwa, a Santos jak to Santos majac taki atak nie pozostanie dłużny rywalom. Efekt ? Grad goli i świetne widowisko miejmy nadzieje;)
SANTOS: Felipe-Wesley, Edu Dracena, Durval, Léo-Arouca, Marquinhos, Paulo Henrique Ganso- Neymar, André, Robinho.
SAO PAULO : Rogério Ceni- Cicinho, Alex Silva, Miranda, Richarlyson- Rodrigo Souto, Hernanes, Cléber Santana, Jorge Wagner-Dagoberto, Fernandinho.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Bet365 nie postarał się z ofertą na to spotkanie. Kurs na over też bardzo słaby, dlatego wolałbym zagrać bts w bwin.
Santos - Sao Paulo: obie strzelą (1.55 Bwin) ⛔
Też jakoś widzi mi się tutaj kilka bramek. Sao Paulo mogło olać ten mecz, za kilka dni mają dużo ważniejszy w Copa Libertadores, ale kibice im nie odpuszczą braku walki z Santosem. Tydzień temu w osłabieniu strzelili dwie bramki, więc dzisiaj spokojnie mogą coś strzelić w pełnym składzie. Santos to świetna ofensywa i zawsze coś strzelą, ale ich defensywa nie należy już do najlepszych. Jak na taki zespół sporo tracą. Mimo wysokich zwycięstw na Vila Belmiro nie potrafią zazwyczaj utrzymać czystego konta. Strzelają tutaj dużo słabsze drużyny od Sampy. Podobnie liczę na dobre, overowe spotkanie ;) Chociaż mam pewne obawy, w końcu nie zawsze pomiędzy tymi drużynami będą takie dobre widowiska, a już tydzień temu zobaczyliśmy sporo bramek...

W drugim spotkaniu kuszą mnie kursy na gospodarzy. Nie wiem czemu zawsze bukmacherzy w meczach pomiędzy Santo Andre i Gremio Prudente wystawiają tak wyrównane kursy. Santo Andre prezentuje się w tym roku o niebo lepiej. Grają świetnie ofensywnie, a Prudente nie wiem jak się tu w ogóle znalazło. Zastanawiam się nad grą na Santo Andre DNB, ale z drugiej strony wcale nie muszą w tym meczu zagrać na 100%. Wygrali na wyjeździe 2:1, więc remis i nawet minimalna porażka dają im awans do finału.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
VS

Santo Andre - Santos 2 (1.57 Bet365) ✅ 2:3
Nie będę po raz kolejny opisywał Santosu. Jedyny zespół w Brazylii, którego gra w piłkę cieszy. Dużo osób zarzuca im nieprawidłowo zdobyte bramki z Sao Paulo, ale prawda jest taka, że byli zdecydowanie lepsi i zasłużyli na zwycięstwo. Po dwóch zwycięstwach z Sampą trudno wyobrazić sobie braku wygranej w meczu z drugoligowym Santo Andre. Santos odkąd ma ten swój idealny skład, stracił punkty tylko w meczu z Portuguesą w rozgrywkach Paulistao. Jutro zabraknie Andre, jednak Neymar z Robinho w zupełności wystarczą. W tygodniu Santos przegrał z Guarani, ale grali w zupełnie rezerwowym składzie i odpuścili ten mecz. Tak więc podstawowy skład głodny gry i jutro prawdopodobnie po raz kolejny się zabawi. Jeszcze niedawno myślałem, że Santo Andre to jedyny zespół, który mógłby powalczyć z piłkarzami Santosu. Niestety w takiej formie nie jest to możliwe. Z Santo Andre uszło powietrze po zapewnieniu sobie awansu do półfinałów Paulistao. Od tej pory nie mogą złapać odpowiedniego rytmu. Wymęczyli awans z Prudente i trudno w nich wierzyć w jutrzejszym finale. Nie wiadomo czy po kontuzji zdolny do gry będzie Nunes, co jest sporym osłabieniem ataku. Ogólnie zapowiada się świetne widowisko. Teoretycznie stają na przeciw siebie dwie najlepsze ofensywy pierwszej fazy rozgrywek stanowych. Jednak nie da się ukryć, że to Santos jest zdecydowanym faworytem i nawet jeśli Santo Andre zagra tak jak potrafi w ataku, to Santos zawsze strzeli przynajmniej jedną bramkę więcej. W finale również obowiązuje mecz i rewanż, jednak chociaż jutrzejszym gospodarzem są piłkarze Santo Andre, mecz rozgrywany jest na Pacaembu. Tak więc mecz jest rozgrywany na terenie neutralnym, co jest kolejnym atutem Santosu, którego na pewno będzie wspomagało dużo więcej kibiców. Jakoś nie widzę Santo Andre w jutrzejszym meczu. Jeżeli Santos zagra tak jak nas do tego przyzwyczaił, to nie ma jutro mowy o innym wyniku niż ich zwycięstwo.​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

SANTO ANDRE- SANTOS
Typ : Santos @ 1,50 Bet365 ✅2:3
Kacmon przelał na &quot;papier&quot; wszystko to co najważniejsze;) Cóż moge więcej od siebie dodac. Może tylko to że Santos w tym sezonie grał już trzykrotnie na Pacembau gdzie odbędzie się dzisiejszy mecz i trzy razy tam wygrał. 4:0 z Rio Branco, 2:1 z Rio Claro i 9:1 z Ituano. Owszem rywale drugorzędni, nie mieli też okazji skonfrontowac się tutaj z Corinthians bo to Timao przyjechało na Villa Belmiro. Kto chociaż raz widział w akcji Santos to wie że grają z dużą pomysłowością i błyskiem. Widac że zawodników cieszą kolejne bramki i oszukanie rywala poprzez klepke, czy też założenie mu &quot;dziury&quot;. A sposób w jaki się ciesza po golach to widac że przygotowywany na treningach hehe.
Nie no ja nie widze opcji by Santos nie wygrał Campeonato Paulista. Sądze też że już dzisiaj pokuszą się o wygraną by potem skupic się na meczach z Atletico MG w Copa do Brasil.Poprostu stawiam na Santos;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
SANTOS - SANTO ANDRE
Typ : Santos @ 1,40 Bet365 ⛔2:3
Rewanżowy mecz także zostanie rozegrany na Paceambeu więc niech to nikogo czasem nie zmyli że Santos bedzie grał na Villa Belmiro. Nie wiem doprawdy skad taki zabieg. O pierwszym meczu można powiedziec że Santo Andre spisywało się całkiem poprawnie. Podobac się mogła gra Rodriguinho. Ogólem nie nasatawili się na defensywe i zaatakowali dośc powaznie. Kiedy jednak objęli prowadzenie to wraz z gwizdkiem oznajmujacym rozpoczęcie drugiej połowy meczu Santos zabrał się do poważnej gry. Dośc powiedziec że nie schodzili z pola karnego przeciwnika, zamykając ich niczym w hokejowym zamku. Efekt? 3 gole i prowadzenie 3-1. Potem stracili jeszcze gola i skończyło się 3:2 dla Santosu. Ale co mam na myśli, Santos jak tylko zaczął grac poważnie to i bramki się posypały. W dzisiejszym meczu co prawda nie muszą wygrac, ale to jest Santos i oni będa grali ofensywnie. Zabraknie jednak napastnika Andre i zawieszonego za kartki Wesleya. Tym samym do składu wskakuje Rodrigo Mancha na defensywnego pomocnika, a więcej zadań ofensywnych w tym meczu dostanie Arouca. No i po nieobecności w ostatnim meczu Copa do Brasil wraca do składu Neymar. Byc może zobaczymy go w specjalnych okularach meczowych podczas meczu, coś jak kiedyś Edgar Davids. Wydaje mi się że mimo dwóch braków kadrowych warto postawic na Santos na swoim kuponie niedizelnym.
Santos: Felipe- Pará, Edu Dracena, Durval,Léo- Rodrigo Mancha, Arouca, Marquinhos, Paulo Henrique Ganso- Robinho, Neymar.
Santo André: Júlio Césa- Cicinho, Cesinha, Halisson, Carlinhos- Alê, Gil, Branquinho, Bruno César- Nunes,Rodriguinho.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No i koniec rozgrywek Paulistao 2010 stał się faktem. Zwycięzcami okazali się piłkarze Santosu którzy co prawda przegrali drugie spotkanie finału na Pacembeu 2:3 ale dzięki temu że w pierwszym meczu wygrali w takim samym stosunku to wygrali te rozgrywki. Pewnie się zastanowicie że skoro dwukrotnie padł wynik 3:2 dla gości to powinna być dogrywka ale zasady w Paulistao są takie że w przypadku równej ilości zdobytych goli o sukcesie którejś z drużyn decyduje wyższe miejsce po fazie zasadniczej a ją przecież wygrali Peixe przed Santo Andre.
Co do samego spotkania to ja osobiście takiego meczu jeszcze nie widziałem ale to był mecz który reklamował mecz w Brazylii jako bardzo ciekawy, dramatyczny i mecz w którym dzieje sie wiele i jest dosłownie wszystko. Piękne gole, asysty, dryblingi, efektowne zagrania, kartki. Żadnej z powyższych rzeczy nie zabrakło w rewanżu. Santo Andre może być rozczarowane troche rewanżem gdyż prowadzili już po 27 sekundach 1:0 potem 2:1 i 3:2 ale różnicy 2 bramek która by dała im triumf nie było ani razu w tym meczu. Gospodarze kończyli mecz w 8 po trzech czerwonych kartkach ale i goście kończyli mecz w 10 czyli razem tylko 18 spośród 22 zaczynających mecz graczy dokończyło te zawody. Szkoda tylko że Santo Andre nie potrafiło wykorzystać tej przewagi dwóch graczy gdyż w tym meczu zagrali lepiej i to oni stanęli przed wielką szansą pogodzenia wielkiej czwórki stanu Sao Paulo.
http://www.youtube.com/watch?v=sqzgj8qwT9E
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Czas sobie podsumowac Campeonato Paulista 2010. Rozgrywki przebiegały od początku do końca pod dyktando Santosu. I to właśnie ten zespół zdobył końcowy tytuł. Chociaż dramaturgia dwumeczu finałowego była niesamowita. A o losach tytułu przesądziła zasada o promowaniu udanej fazy zasadniczej. Bo w pierwszym meczu Santos wygrał 3:2, w rewanżu przegrał 2:3. Więc bilans bramek identyczny ale przesądziła właśnie ta reguła, Santos w fazie zasadniczej bezapelacyjnie zajął pierwsze miejsce. To pewnego rodzaju ukłon w strone zespołów które od początku grają bardzo mocno całe rozgrywki i nie kalkulują by awansowac np z 4msc. Sam mecz rewanżowy miał niesamowity przebieg. 30 sekunda na zegarze i Santo Andre objęło prowadzenie 1-0! DO wyrównania doprowadził Neymar po świetnym zgraniu piłki przez Robinho. Neymar dodatkowo minął rywali kładąc ich na ziemi po czym dopiero strzelił do bramki. Więc remis 1-1. Prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie. W tym meczu nie brakowało niczego. Dryblingi, gole, ostre faule i aż 4 czerwone kartki! Santos ten mecz kończył w 8! Wyrzuceni zostali Leo, Marquinos i Brum. Końcówke meczu Santos grał długie piłki na Paulo Henrique Ganso który starał się przytrzymac futbolówke przy nodze, a na zegarze uciekały bezcenne sekundy dla piłkarzy Santo Andre. Kto nie widział tego meczu może tylko żałowac! Doprawdy było na co popatrzec.
A oto jedenastka rozgrywek Paulisty wybrana przez Futebol Interior
Neneca(Oeste)- Diego Macedo(Bragantino), Cesinha(Santo Andre), Joao Leonardo (Ituano), Roberto Carlos (Corinthians) - Marcos Assuncao (Prudente), Paulinho(Bragantino), Branquinho (Santo Andre),Paulo Henrique Ganso(Santos)- Rodriguinho (Santo Andre), Neymar (Santos).
Trener : Joao Ricardo (Oeste)
Pod względem typerskim nie były to chyba złe rozgrwyki. Dużo typów udało się trafic. Oglądalnośc tematu także była obiecująca, tak samo jak uczestnictwo w temacie. Przede wszystkim kacmon i kapszti sporo się udzielali. Miejmy nadzieje że motywacji im nie zabraknie. Dzięki za wkład w rozwój tego tematu????
Teraz tylko wypada czekac na inauguracje Campeonato Brasileiro 2010. Początek już w sobote! :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom