>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Campeonato Paulista 2010

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
vS

SANTOS - PALMEIRAS
Typ : Powyżej 2,5gola @ 1,55
Unibet ✅3:4​

Niepokonani od wielu meczów gracze Santosu są w tym pojedynku niewątpliwie faworytem, jednak odpuszcze tym razem stawianie na ten zespół i skupie się na ilości bramek jaka moze pasc w tym mezcu. A zdaje się ze ich będzie sporo. Sila ofensywna Santosu jest ogromna. Robinho- Neymar - Andre to trio ma niekończący repertuał zagrań w ofensywie. Wiadomo że defensywa Palmerias spisuje się tragicznie co nie raz już wspominałem. Trener gospodarzy Dorival Junior w wywiadach mówi że szanse obu zespołow widzi po równo bo wkoncu to derbowy mecz. Ale zapowiada także że liczy na show. Takowe ma zapewnic wspomniane wyżej trio. Santos obecnie jest bezapelacyjnym liderem Paulisty. Palmeiras walczy zacieciekle o możliwośc gry w 1/2 finału tych rozgrywek. Czy im się to uda? Napewno ciężkie zadanie przed nimi. Bardzo dobrą informacją dla kibiców tego zespołu jest mozliwośc debiutu Ewerthona i Lincolna. Zatem sila ofensywna wzrośnie. Wkoncu napastnik z prawdziwego zdarzenia. Lincoln playmaker który dobrze radzil sobie za czasów gry w Schalke04. Teraz wraz z Diego Souzą czy Cleitonem Xavierem mają najpierw poprowadzic Palmeiras do zwycięstwa w derbach a potem do awansu do top4 w Pauliscie. W mojej opinii wiele wskazuje na over w tym pojedynku, kurs może niezbyt atrakcyjny ale wydaje się w miare pewny ten typ ;)

vS

CORINTHIANS - SANTO ANDRE
Typ : Powyżej 2,5gola @ 1,60
Unibet ✅2:1​

Bardzo ważny mecz dla Corinthians jeżeli myślą poważnie o półfinalach Paulisty. Ostatnio często notowali underowe wyniki i sam staralem się nawet wyrszukac w tych meczach takich typow co okazywało się skuteczne. Tym razem w meczu przeciwko Santo Andre myślę ze pora na overowy wynik. Wiele przez ofensywne podejście do sprawy rywala. W ostatnich 10 meczach strzelili 26goli. Lepszy rezultat ma tylko Santos. W ogóle to postawa Santo Andre to zaskoczenie. Na 13 meczów tych rozgrywek aż w 11 padał over.
Corinthians może nie błyszczy ale swoje okazje również ma.
Jeżeli idzie o skład to Mano Menezes w miejsce Jucilei chce postawic na Marcelo Mattosa ale wciąż się waha. Za to więcej zadań ofensywnych będzie miał Elias. No i w składzie ma od poczatku miec miejsce Dentinho. Mecze bezpośrednie obfitowały w gole. Do tego wysoka dyspozycja Santo Andre i walka o top4 Corinthians więc sądze że kilka bramek zobaczymy.

----------------
Do teogo można dołożyc raczej typ na Sao Paulo @ 1,35✅. Ich rywalem Rio Branco. SPFC jeżeli mysli o awansie do 1/2 musi wygrywac o rywale nie śpią i walka o te pozycje zapowiada się gorąca a takie mecze jak ten z Rio Branco czyli zespołem z samego dołu nalezy wygrywac pewnie. Co prawda kilku zawodników dostało wolne na ten mecz. Sa to Cicinho, Alex Silva, Washington i Marcelinho Paraiba. Dodatkowo brakuje Xandao zawieszonego za kartki. Niby absencje poważne ale czy Rio Branco to zespol mogący napsuci krwi SPFC ? Tak wiem nie takie figle już płatali w tym sezonie piłkarze tego zespolu... WIęc ta opcje jeszcze rozważe na spokojnie.

Zachęcam do dyskusji ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja powróce jeszce do poprzedniej kolejki Paulista A1. Mieliśmy w niej hit Santos -Palmeiras ktory nie zawiódł obserwatorów. Jednak nie o samym wyniku czy meczu chciałbym napisac tylko o jednym zdazreniu które miało miejsce w tym spotkaniu. Otóż przed chwilą się dowiedziałem że za faul jakich w meczach w Lidach Europejskich znajdzie się mnóstwo Neymar będzie pauzował przez 18 kolejek Paulisty ! SZOK! &lt;&lt;TUTAJ&gt;&gt; całe zajście o ktore toczy się sprawa. Kara za sam faul może i nie była by tak sroga gdyby nie wypowiedz w strone arbitra. Wpiszcie sobie w google translator &quot;vai tomar no cu&quot; i sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy aby ta kara jest zasadna ?! Toż to może tylko spowodowac przyspieszony wyjazd młodego gwiazdora do Europy. A tego zapewne w Santosie nikt nie chce. Rozumiem że musi odpokutowac swoje zachowanie i w ogóle, ale na Boga 18 meczów aż ? Teraz porównajmy faul i zachwoanie z zajściem Axela Witsela który pamiętamy dokladnie wszyscy co zrobił Marcinowi Wasilewskiemu. I otóz brutalny Belg po pierwszej decyzji miał pauzowac 11 kolejek a kare zmniejszono mu do 8 meczów absencji. Dodatkowo zapłacic musiał 250Euro (????). Jak dla mnie coś tu jest nie tak..

Czy zatem Neymar pozostanie w 2011r jeszcze na Vila Belmiro w Santosie ? Wtedy akurat będzie obowiązywała większośc jego kary na Pauliste A1. Takze w decydującej fazie tego sezonu go zabraknie kiedy Santos grający tak wspaniale będzie walczył o prymat. Dla mnie nieporozumienie totalne!

Jeszcze apropo Neymara to już podobno zabiega o jego transfer Roman Abramowicz i proponuje wielkie pieniądze za młokosa. Tylko czy aby Premier League to odpowiednie miejsce dla niego? No i trzeba pamiętac że nei waidomo czy uzyska on zgode na gre w tej lidze bo trzeba spełniac wymogi czyli miec na koncie mecze w reprezentacji a narazie u Neymara licznik nie zaczął nawet naliczac ;)

To tak trochę wokół rozgrywek Paulisty, ale bardzo ważny news. Podczas weekendu kolejna seria gier i już teraz zapraszam do dyskusji na temat zbliżających się meczów ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
vS

PALMEIRAS - PONTE PRETA
Typ : Palmeiras @ 1,70
Unibet ⛔0:2​

Po derbowej wygranej 4:3 z Santosem zapewne w Palmeiras zdecydowanie lepsze nastroje i ciągle wierzą że uda sie awansowac do półfinałow Mistrzostw Stanowych. Po takim meczu pełnym zwrotów morale mogło tylko pójśc zdecydowanie w górę. Świetną partie rozegrał Robert, autor hattricka. Dośc powiedziec że do pewnego momentu to Santos prowadizł 2-0 i nic nie wkazywało raczej na raptowne przebudzenie rywali. A tymczasem tak też sie stało. Jak już wspomniałem Robert bohaterem tego meczu. Wkońcu także zadebiutowali Ewerthon i Lincoln. Ewerthon dużo walczyl z przodu. Zastawiał się, odgrywał partnerom. Poprostu pracował dobrze dla zespołu, a w tym wypadku pod Roberta który strzelał bramki. Lincoln błysnąl ledwie jedną akcją kiedy minął kilku zawodników w jednej z sytuacji. Teraz przed oboma szansa debiutu przed domową publicznością na Palestra Italia.
Może i Ponte Preta także walczy o przepustke do półfinałów jednak ostatnio gra kiepsko. Szczególnie uwydatnia się to na wyjazdach. I tak z 6 meczów na obcyh boiskach wygrali z najgorszymi zespołami ligi czyli Paulista Jiundui i Rio Branco.
Ciężko znaleśc póki co informacje na temat składów. Zapewne dopiero jutro się takowe umieszczą w sieci. Dla mnie jednak już teraz faworytem jest Palmeiras. Po tym co widzialem w meczu z Santosem jestem skłonny zaryyzkowac. Postawili się najlepszemu zespołowi w lidze to w bezpośrednim starciu z rywalem który też chce awansowac do top4 poprostu nie mogą pozwolic sobie na wpadke po raz kolejny. To musi byc wygrana bo inaczej ich zabraknie w decydującej fazie!
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Co do Neymara to z tego co doczytałem na razie dopiero grozi mu nawet do 18 spotkań zawieszenia, a ostateczna decyzja ma zapaść w poniedziałek. Z Ituano na pewno nie zagra bo już jest z rezerwami na jakimś towarzyskim meczu. Ciekawe jak będzie wyglądał jutro Santos bez Neymara i Robinho. Dobrze, że rywal niewymagający.
Też zastanawiam się nad Palmeiras. Ostatnio wstrzymywałem się z grą na nich i czekałem na Lincolna i Ewerthona. Nareszcie grają i wygląda to dobrze. Coś się w ich grze zmieniło i za wygraną z Santosem wielki szacunek. Dzisiaj ich skład wygląda dobrze, niby osłabienia w obronie, ale takiej obrony się nie da osłabić. W tygodniu na luzie podeszli do spotkania pucharowego, Cleiton Xavier, Marcos i Robert nie grali całego meczu. Za to Ponte Preta ostatnio w słabszej formie, a do tego są myślami w pucharze Brazylii. W środę mieli ciężki mecz z Portuguesą, który może mieć wpływ na ich dzisiejszą grę. Za tydzień mają rewanż i nie ukrywają, że to puchar jest teraz najważniejszy. Nie będę powielał typu i może zaproponuje coś innego - Palmeiras powyżej 1.5. Nareszcie ma kto strzelać bramki, coś się w drużynie dobrego dzieje. Według mnie jeżeli nie strzelą dwóch bramek to meczu nie wygrają a kurs podobny. Poza tym przy takiej obronie (dzisiaj dodatkowo bez Leo) wolę jakoś grać na ich bramki niż zwycięstwo. Każdy im może strzelić, tak jak to było w meczu z jednym z najsłabszych drużyn Paulistao - Sertaozinho.
Palmeiras - Ponte Preta: gospodarze powyżej 1.5 (1.571 Sportingbet) ⛔
Poza tym meczem jakoś brak mi pomysłów. Dobrze wygląda Portuguesa, ale bez Preto Costy i Acleissona a do tego przez mecz z Ponte Preta narzekają na brak normalnych treningów. Nie rozumiem też kursów na Rio Claro. Co prawda Rio Branco tak jak ostatnio pisałem z problemami finansowymi, ale gospodarze nie mają dzisiaj polowy składu. Kusi też Santo Andre, ale kurs słabiutki, a Bragantino to przecież nie taki beznadziejny zespół.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Na jutro:
Paulista - Botafogo SP: DNB 2 (1.61 Bet365) ⛔
Paulista to jeden ze słabszych zespołów tych rozgrywek. W 14 meczach mają bilans 2-2-10 co jest najlepszym komentarzem. Jutro dodatkowo grają bez trzech podstawowych obrońców: Julinho, Eli Sabia, Willian Rocha oraz bez pomocnika Baiano. Botafogo ma jeszcze spore szanse na awans do półfinałów, więc muszą w tym meczu wygrać. Grają bez Rodrigo Pontesa i Jonasa, ale na słabe Paulista ich skład i motywacja powinny spokojnie wystarczyć.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Sao Paulo – Mogi Mirim 1 (1.40 Bet365) ✅
Wszyscy chwalą Mogi Mirim bo odkąd przyszedł tu nowy szkoleniowiec (Jose Carlos Serrao) jeszcze nie przegrali meczu. Jednak czas na zakończenie tej serii. Ich dobre wyniki to zasługa słabych przeciwników, a nie cudownego odrodzenia zespołu. Z Ituano wygrali tylko dlatego, że goście grali bez połowy swojego podstawowego składu, remis z Rio Claro niczym nadzwyczajnym nie jest, a zwycięstwa z Paulistą i Sertaozinho nie da się porównać do wyjazdowego spotkania na Morumbi. Według mnie bez wysiłku Sampa powinna wbić tego jednego gola więcej niż rywale. Nie napalam się na handicap jak tydzień temu bo jak się okazało nie zależy im na efektownych zwycięstwach, a raczej na zdobyciu trzech punktów. Tym bardziej, że awans do pólfinałów Campeonato Paulista jest bardzo blisko. Dzisiaj bez Dagoberto, Marcelinho Paraiba i Richarlysona, ale skład i tak dużo lepszy niż tydzień temu z Rio Branco. Gospodarze nie powinni mieć większych problemów z łatwym zwycięstwem na własnym terenie.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Jak podają brazylijskiej serwisy Neymar otrzymał wczoraj tylko dwa mecze zawieszenia za całą sytuację w meczu z Palmeiras. Tak więc w najbliższy weekend wraca do gry. W tym samym czasie po kontuzji powinien powrócić Robinho, więc Santos w komplecie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
w moim odczuciu opłaca sie stawiać przeciwko nim do końca sezonu :p
fatalnie graja w obronie i z tego co wiem nie maja juz szans na Play Offy
Rio Branco to czerwona latarnia ligi ,więc tutaj moze byc róznie
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Rzeczywiście stawianie na Palmeiras to jednak spore ryzyko. W poprzednim meczu z Ponte Preta powinni prowadzic do przerwy bo nie wykorzystali kilku nadarzajacych się okazji. Po przerwie to goście byli skuteczniejsi i wygrali 2:0. Sam wtedy liczyłem że Palmeiras jeszce zamierza powalczyc o awans do G4 i przepustke do triumfu w Pauliscie bo na ten moment innego celu nie mają. Przecież byli po spektakularnej wygranej z Santosem, a tu niespodzianka i na 4 kolejki przed końcem fazy zasadniczej Palmeiras jest dopiero na 9msc! Trzeba przyznac że ostatnie miesiące to stoczenie się tego klubu bardzo. Mieli wielką okazje na zdobycie Mistrzostwa Brazuylii jednak zaprzepaścili to. Teraz próbowali wygrac stanowe Mistrzostwa i widzimy że szans na to nie ma. Próby przemianowania systemów gry z 4-4-2 które z uporem wdrażał Luxemburgo, potem gdy przyszedł Ramalho powrót do ulubionego 3-5-2 przez Mauricy&#39;ego. Teraz nowy szkoleniowiec Zago również stosuje 4-4-2.
Rio Branco to owszem totalny outsider jednak chciałbym zwrócic szczególną uwage na dwa mecze w ich wykonaniu. Przeciwko Corinthians na Pacembeu gdzei osiągneli bezbramkowy remis i spotkanie z Sao Paulo gdzie punkt za remis stracili w doliczonym czasie gry i przegrali 1:2. Czy zatem i przeciwko Palmeiras się przeciwstawią? Teoretycznie szansa na TOP4 ciągle istnieje. Strata do czwartego obecnie Corinthians wynosi &quot;tylko&quot; 4pkt i wydawac by się mogło że gracze Palmeiras srobią wszystko by tego dokonac. Corinthians skupia też swoją uwage na Copa Libertadores gdzie po trzech meczach są liderami w swojej grupie z dorobkiem 7pkt.
Trener Zago może skorzystac z obrońcy Leo który przeciwko Poncie Preta nie grał z powodu zawiesznia, teraz powraca. Lincoln zacznie na ławce, ale póki co wiele do gry nie wniósł więc nie dziwi mnie to. Wiecej zespołowi daje Ewerthon który walczy na całym boisku.
Rio Branco bez zawieszonego Fabio Baiano.


RIO BRANCO
: Guilherme- Márcio, Vinicius, Airton- Jobinho, Márcio Carioca, Guaraci, Felipe Dourado,Maurim- Romarinho, Alex Terra.

PALMEIRAS : Marcos-Gabriel, Danilo, Léo, Armero- Pierre, Márcio Araújo, Cleiton Xavier, Diego Souza-Ewerthon, Robert.

Rozważam opcje by zaufac po raz kolejny Palmeiras bo szanse na awans są w dalszym ciągu i wcale tak nieralne to nie jest. Warunek jaki trzeba spełnic to ... wygrywac kolejne mecze. I czy stac na to Palmeiras oto jest pytanie? Po kursie @ 1,72 w meczu przeciwko totalnemu outsiderowi chyba warto zaryzykowac bo wkońcu z 5 osttanich meczów Rio Branco przegrało cztery i zremisowłało z Mirassol. Ja więc ryzykuje ;)

Typ : Palmeiras @ 1,72 Bet365 ⛔2:2

------------------------------

Skoro już się wpisałem w temat to dodam że warto w najbliższym czasie kupowac tygodnik Tylko Piłka(cena 3,50zł). W kazdym numerze począwszy od tego który już się ukazał we wtorek będą reportaże z Brazylii. Dziennikarz Bartłomiej Rabij ktory przebywał w tym kraju będzie pisał na różne tematy. Dla fanów i sympatyków futbolu rodem z Brasileiro warto nabyc ;)
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Ja osobiście po takich meczach jak z Rio Claro, Sertaozinho i teraz z Ponte Pretą postanowiłem odpuścić już Palmeiras do końca tych rozgrywek. Niby chcą, niby mają skład i umiejętności, a jakoś się nie da. Lepiej omijać ten klub z daleka.

Rio Branco ostatnio gra bardzo słabo, a wszystko to przez kłopoty finansowe i odejście kilku najlepszych zawodników. W niedzielę po porażce z Rio Claro dodatkowo zwolniony został trener Giba. Kontrakt w tym tygodniu podpisano z nowym szkoleniowcem (Marcos Ribas), ale w tym meczu Rio Branco ma jeszcze poprowadzić tymczasowy trener - Gilson Granzotto.

Nic mnie w tym meczu nie zdziwi.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Myślałem, że Santos bez Robinho i Neymara nie istnieje, a jednak zaskoczyli w meczu z Ituano strzelając 9 bramek. Nawet ze swoim idealnym duetem swoje wyniki kończyli na 2-3 bramkach. Jak widać reszta składu nie wiele sobie robi z tych znacznych osłabień, dlatego powinni powalczyć na wyjeździe z Botafogo Ribeiro Preto. Botafogo popisało się w meczu z Paulistą, gdzie nie potrafili wykorzystać ani jednej swojej sytuacji. Z Santosem raczej łatwiej nie będzie, a kurs jak na Santos bardzo dobry. Ja pewnie jak zawsze spróbuje bezpieczniej zakład z DNB.
Botafogo
Wéverton; Jonas, Cleiton, Leandro Amaro e Andrezinho; Rodrigo Pontes, Augusto Recife, Ademir Sopa e João Henrique; William e Ricardinho (Malaquias).
Técnico: José Galli Neto.
Santos
Felipe; George Lucas (Roberto Brum), Edu Dracena, Durval e Pará; Rodrigo Mancha, Arouca, Marquinhos e Paulo Henrique; Madson e André.
Técnico: Dorival Júnior
Na poczekaniu wymyśliłem jeszcze coś do meczu Santo Andre - Monte Azul. Chociaż to już dużo większe ryzyko to jakoś chętnie spróbowałbym w tym meczu zagrać gospodarzy z handicapem -1.5. Kursy ok. 2.00, a drużyny z całkiem innej półki. Santo Andre jak najbardziej zasługuje na półfinał Paulistao i pewnie się tam dostanie. Ich ofensywa robi wrażenie nawet w porównaniu z najlepszymi drużynami w tym stanie. Ostatnio u siebie wygrali z Bragantino 4:1, Botafogo 4:1 i Portuguesą 2:0. Wyniki robią wrażenie, a przecież Monte Azul to drużyna zdecydowanie słabsza od trzech ostatnich przeciwników Santo. Według mnie kurs wart ryzyka.
Santo André
Júlio César; Cicinho, Cesinha, Toninho e Carlinhos; Ricardo Conceição (Wendel), Gil, Bruno César e Branquinho; Nunes (Rodrigão) e Rodriguinho.
Técnico: Sérgio Soares.
Monte Azul
Luiz Carlos; André Cunha, Ávalos, Bilica e Dedê; Alex, Rafael Fefo, Franciscatti e Rafael Ueta; Rafael Chorão e Borebi.
Técnico: Márcio Bittencourt.
 
ludzio13 2

ludzio13

Użytkownik
Ciekawy watek. Ja osobiscie nie jestem jakims wielkim fachowcem od ligi brazylijskiej, ale w tym sezonie udaje sie sporo trafiac. Calkiem odmiennie bylo w poprzednich latach, kiedy ta liga byla dla mnie synonimem nieprzewidywalnosci.

Wczoraj wszedl mi dobry kurs na Portuguese, ktora grala z Mirassol. Portuguesa to zreszta chyba moj ulubiony zespol do typowania w tym sezonie, chociaz gdzies w glowie siedziala obawa ze moze sie zakonczyc dobra passa w meczach wyjazdowych przeciw outsiderom.

Tyle tytulem wstepu. Na dzisiaj upatrzylem sobie typ na Gremio Barueri w meczu z Mogi Mirim. Kurs na gospodarzy oscyluje w granicach 1,50 i oprocz tego do dubla postawie wygrana Santo Andre. Ktos tu juz o tym meczu wspomnial, ale jak nie zaryzykuje grania handickapu i postawie normalna jedynke.Pozdrawiam
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Portuguesa to według mnie najmniej doceniany zespół przez bukmacherów. Są jedną z najsolidniejszych ekip w tych rozgrywkach i już kilka razy pokazali co potrafią. W końcu to oni byli o krok od zwycięstwa z Santosem, kiedy stracili wyrównującego gola dopiero w doliczonym czasie gry. Powalczyli z Santosem i z Corinthians, a ze słabszymi ekipami spokojnie wygrywają, dlatego nie wiem czemu tak wysokie kursy na nich we wszystkich meczach.

Też się zastanawiałem nad Gremio Prudente (nie ma już Barueri). Myślałem nawet nad handicapem, ale odpuściłem bo Prudente bez swoich dwóch podstawowych napastników. Flavinho i Tadeu pauzują za kartki, a to oni są najskuteczniejszymi piłkarzami tego zespołu. Zresztą podobny problem ma Mogi Mirim, w którym za kartki pauzuje ich jedyne żądło. Geovane, który nie zagra w dzisiejszym meczu to zdobywca 9 bramek spośród 15 całego zespołu w tym roku. Szkoda braków u gospodarzy bo kurs na handicap (około 2.50) bardzo kusił.

Poza tym brak pomysłów, tym bardziej widząc ilość niespodzianek tej nocy. Porażka Corinthians, Sao Paulo i remisy Ponte Preta i Palmeiras to wyniki zaskakujące.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Po wczorajszym meczu Palmeiras przychodzi mi na myśl jedno podsumuwujące zdanie. Oni poprostu nie chcą awansowac do półfinałow Paulisty! Niby kalendarz przemawia za nimi bo do rozegrania pozostały im mecze z Mirassol i Oeste na Palestra Italia a w ostatniej kolejce wyjazd do Paulisty Jiundiui. Jednak ja na pewno w tych meczach już nie postawie na Verdao! Po wczorajszym mam stanowczo dośc. Ale znowu potwierdziło się to że okazji nie brakuje tylko gdzei skutecznośc?! No i ta defensywa... Slupek po strzale Eduardo czy poprzeczka po strzale głową Diego Souzy. Także świetne okazje na początku drugiej połowy kiedy Cleiton Xavier przedryblował pół defensywy rywali ale powstrzymal go bramkarz czy pudło z kilku metrów Diego Souzy. Toż to prawdziwa indolencja strzelecka. Teraz szanse na awans mają juz czysto matematyczne. Jednak kiedy awansują to ja nie wiem jakim cudem tego dokonają?!
We wczorajszym meczu kontuzji doznał Ewerthon ktory przedwcześnie musiał zejśc a do momentu kiedy przebywał rozgrywał dobry mecz. Można się doszukiwac w wielu elementach braku wygranej Palmeiras.. Ja już to lepiej przemilcze ;)

Zawodzi też Corinthians i może się nawet okazac ze pólfinały Paulisty odbędą sie bez dwóch potentatów a to byłoby sporą sensacją. Grające w najsilniejszym składzie Corinthians przegrało z Paulistą która jest na odległej pozycji. Bramke sezonu mógl zdobyc Roberto Carlos strzałem z wolnego z ponad 30metrów jednak zabrakło centymetrow bo pilka spadla na poprzeczke. Ahh szkoda że to nie wpadło można by rzec ! Corinthians teraz czeka mecz z Sao Paulo i ciekaw jestem czy uda im się awansowac?!

A co do Portuguesy to wskoczyla już na miejsce dające im przepustke do połfinałow i jak tak dalej będą grali rywale to całkiem zasłużenie zobaczymy &quot;Portugalczyków&quot; w decydującej fazie. Do rozegrania zostały im mecze z Prudente u siebie, Rio Branco na wyjeździe i Ituano u siebie. Wszystko więc w ich nogach.

--------------------------

No ale to co wczoraj odkreślamy grubą kreską bo nie wygrało także Sao Paulo czyli pogrom faworytów jednym słowem. Dzisiaj za to gra bezsprzeczny lider Paulisty czyli Santos. Jak słusznie napisał już kacmon bez Neymara i Robinho w dniu dzisiejszym. Jeżeli mowa już o Santosie to kolejny z ich graczy może dostac kare zawieszenia. Mowa o Paulo Henrique Ganso którego incydent z meczu przeciwko Corinthians rozpatrywany będize w najbliższy poniedziałek. Chodzi o uderzenie Ronaldo, kara mu grożąca to nawet 6 meczów! Również Wesley za incydent w spotkaniu z Ituano może pauzowac od 1 do 6 meczów. Jego sprawa także rozpatrywana będzie w poniedziałek.
Ciężko cokolwiek tutaj typowac. Braki Santosu poważne, ale że potrafią sobie bez kluczowych graczy radzic pokazal mecz z Ituano kiedy rozbili rywala 9:1. Botafogo to jednak szczelna defenysywa. Jak na mniejszy klub tylko 14 bramek straconych dobrze świadczy o zespole. Do gry po absencji w meczu z Paulistą wraca Jonas. To będzie rywalizacja ofensywy(Santos) konta defesywa (Botafogo) i doprawdy nie mam żadnego pomysłu na ten mecz...

BOTAFOGO SP
: Wéverton- Jonas, Cleiton, Leandro Amaro, Andrezinho- Rodrigo Pontes, Augusto Recife, Ademir Sopa,João Henrique- William,Ricardinho

SANTOS
: Felipe- George Lucas (Roberto Brum), Edu Dracena, Durval,Pará- Rodrigo Mancha, Arouca, Marquinhos, Paulo Henrique Ganso- Madson, André.


Tak jak wspomnieli moi poprzednicy ciekawie wygląda typ na Santo Andre i chyba też się pod tym podpisze i spróbuje właśnie gry na ten zespól w dniu dzisiejszym. Chociaż kurs nie zachwyca ale do jakiegoś kuponu mozna dołożyc. Wkońcu zagrają drużyny z przeciwległych biegunow z tabeli.
Typ : Santo Andre @ 1,36 Bet365 ✅3:0
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
A ja jeszcze wpadłem na pomysł w meczu Prudente z Mogi Mirim. Goście bez najlepszego strzelca, wynik 9 bramek na 15 całego zespołu robi wrażenie. Poza tym nawet z Geovane jest to zespół słaby w ofensywie, a co dopiero teraz. W sumie na wyjazdach w 8 spotkaniach strzelili tylko 5 bramek i to 3 w jednym meczu z Sertaozinho, a pozostałe 2 w styczniu. Prudente ostatnio gra dobrze szczególnie u siebie i nawet piłkarze Corinthians kilka dni temu nie strzelili tutaj żadnej bramki. Nic pewnego, ale po takim kursie myślę, że nie zaszkodzi spróbować.
Gremio Prudente - Mogi Mirim: goście nie strzelą (2.55 Unibet) ✅
 
ludzio13 2

ludzio13

Użytkownik
Faktycznie Botafogo tez dobrze wyglada. Z tym ze przerzucilem cala kase kilka dni temu z bet365 do gamebookers a tam strasznie ubogo z ligami poludniowoamerykanskimi. Typ na zwyciezce jedynie i podwojne szanse. Moze wiec do jakiegos kombosa dorzuce czysta dwojke na Botafogo.

Zreszta oprocz Portuguesy bardzo lubie tez w tym sezonie grac na obie druzyny Botafogo - RJ i SP. W Sao Paulo wierzylem do tego stopnia ze gralem na nich DNB w meczu wyjazdowym z Santo Andre po kursie okolo 3,5. Troche mnie dziwilo ze SA bylo tak faworyzowane, bo Botafogo deptalo im po pietach w tabeli.No ale okazalo sie ze slusznie, bo mimo ze Botafogo wyszlo na prowadzenie 1-0 to przegrali wysoko 1-4.Moze jakby nie dostali bramki do szatni na 1-1 to by troche inaczej sie to potoczylo.


Co do Portuguesy to ciekawy jestem czy to raczej taki kopciuszek, ktory ma dobry sezon, czy zebrali tam jakas mocniejsza ekipe. Nigdy za bardzo nie zwracalem na nich uwagi, a w tym sezonie graja az milo.Cholera szkoda ze nie mam juz SportKlub bo zawsze mozna bylo poogladac jakies mecze
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Portuguesa to solidna drugoligowa ekipa, więc to na pewno jest jedna z lepszych drużyn w tych rozgrywkach stanowych. Chociaż z drugiej strony takie Bragantino czy Sao Caetano też walczą w Serie B, a jakoś częściej zdarzają im się głupie wpadki. Kursy na Portuguesę zazwyczaj są bardzo dobre i można na tym często skorzystać. Jeżeli chodzi o bukmachera to faktycznie jeśli chodzi o Amerykę Południową to według mnie musi być Bet365 lub Sportingbet. U innych zawsze będzie czegoś brakowało. A też chętnie chciałbym SportKlub, chociaż ilość transmitowanych przez nich spotkań jest znikoma. Zostaje internet albo arabska Arriadia, którą wyczaił robson.



Miałem więcej czasu, więc pierwsze przemyślenia na weekendową kolejkę, bez konkretnych typów bo do meczów sporo czasu i jak na razie brak oficjalnych informacji i składów. Może komuś się coś przyda.


W sobotę kolejna szansa na przełamanie dla Palmeras. Problem tylko w tym, że oni już sami nie wierzą w awans do półfinałów i Antonio Carlos Zago powiedział, że teraz liczy się tylko puchar. W środku tygodnia mecz w Copa do Brasil, więc trudno spodziewać się cudów po Verdao, Tym bardziej, że kontuzjowani są: Ewerthon, Lincoln i Danilo, a za kartki pauzuje Diego Souza. Jak nie potrafili wygrać z Rio Branco w pełnym składzie to dlaczego mieliby sobie poradzić tak osłabieni z Mirassol. Chociaż może jak zawsze zagrają na przekór wszystkim i tym razem wygrają, ale kurs na nich raczej nieopłacalny.

W niedzielę najlepiej wygląda Santos. Po zawieszeniu wraca Neymar (Robinho jeszcze nie gotowy do gry po kontuzji). Santos bez swoich gwiazd w dwóch meczach strzelił 13 bramek w tym 4 Botafogo SP, czyli jednej z najlepszych defensywnych formacji w Paulista. Teraz Neymar głodny gry powinien coś jeszcze od siebie dołożyć. Poza tym w Monte Azul kilku piłkarzy kontuzjowanych. Ważne szczególnie dwie absencje: Thiago Cardoso (podstawowy bramkarz) i Lopes. Jak widać bez bramkarza nie idzie im najlepiej: 0:3 z Santo Andre i 0:4 z Portuguesą. Trudno teraz spodziewać się lepszego wyniku w meczu wyjazdowym z najlepszym zespołem ligi. Na pierwszy rzut oka Santos handicap -1.5 albo nawet -2.5 i over bramkowy gospodarzy 2.5.

Najciekawszym meczem wydaje się spotkanie Corinthians – Sao Paulo, jednak nie jestem jakoś do tego przekonany. Raczej spodziewam się nudnego meczu i małej ilości bramek. Typ under 2.5 po kursach około 2.00 wydaje się być typem wartym ryzyka. Jak zawsze derby pomiędzy Corinthians, Sao Paulo i Palmeiras kojarzą mi się z nudnymi meczami. Poza tym obie ekipy przed meczami w Copa Libertadores, przed którymi zawsze się oszczędzają. Trudno się zresztą dziwić, dla nich rozgrywki stanowe to nic w porównaniu z CL. Nie znalazłem jeszcze żadnych informacji o składach, dlatego nie wiem jak to będzie wyglądało tym razem. Jak dla mnie under, ponieważ Corinthians gra cholernie słabo w tym roku, o czym świadczą nawet ostatnie wyniki: 0:1 z Paulistą i 0:1 z Prudente. Wydawać by się mogło, że Sao Paulo powinno ich pokonać, ale oni na wyjazdach wcale nie grają lepiej. Ich pozycja w tabeli to zasługa spotkań na Morumbi. Ostatnio przegrali na wyjeździe z Bragantino, więc większego komentarza chyba nie potrzeba. Statystyki też wskazują na under. Coritnhians u siebie: 8 spotkań, bramki 11:5; Sao Paulo na wyjeździe: 7 spotkań, bramki 6:6. Po takim kursie na pewno warto zaryzykować.

Poza tym dobry kurs na Santo Andre w meczu z Mogi Mirim. Santo Andre już nie wiele potrzebuje do awansu do półfinału. Grają fajną, ofensywną piłkę i teraz trochę żałuję, że spadli w tym sezonie do Serie B. Na papierze są dużo lepsi od Mogi Mirim, którzy w tym meczu bez dwóch obrońców (Fabio Sanches i Audalio), którzy dostali w ostatnim meczu po czerwonej kartce.

Na koniec jeszcze Botafogo SP. Mają szanse na awans do półfinałów i szkoda byłoby to zmarnować w takim meczu. Sertaozinho to jedna z najgorszych drużyn rozgrywek Paulistao. Ich bilans wyjazdowy wynosi 1-0-7. Botafogo SP jak na taką drużynę radzi sobie bardzo dobrze. Walczyli jak równy z równym w meczach z Corinthians, Palmeiras i Santosem, więc nie powinni mieć problemów u siebie z takim słabym zespołem jak Sertaozinho.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tak jeszcze w gwoli ścisłości to ten kanał ARRIADIA to jednak marokański ;)

Co do meczów to też mi się wydaje że Corinthians - Sao Paulo będzie underowe. A już napewno tylu bramek co w potyczce Santos- Palmeiras czyli także notabene derbowym meczu nie uświadczymy. Dla przypomnienia wtedy wygrał Palmeiras 4:3 i po tym zwycięstwie przestał wygrywac tracąc szanse na awans do pólfinałow. Ich mecz jak już wspomnialem odpuszczam na bank. Jeszcze do tego te absencje, ale tak jak wspomniałeś możliwe że oni zagrają na przekór wszystkim i wcale się tym nie zdziwie ...
No ale wracajac do Corinthians to kilka razy w tym sezonie już pisałem czy to w tym temacie czy dotyczacym Copa Libertadores że w ofensywie to oni mają ubogi repertuał. Wkońcu Ronaldo to nie Cristiano Ronaldo chociaż nazwiska identyczne to na wadze różnica z 30kg ???? Grubszy Ronaldo sam z nizcego nic już nie jest w stanie stworzyc bo jest za wolny. Na dogłębniejszą analize przyjdzie czas ale rzeczywiście na ten moment to Under wydaje się baardzo dobrym typem, do tego jeszcze ten kurs zachęca.
Typ : Poniżej 2,5 gola @ 2,025 Bet365

No ale to tak bez zagłębiania się w informacje o składach itp. Wyłącznie na podstawie obserwacji z poprzednich meczów.
Co do innych spotkań to póki co powstrzymam się od komentarza,ale i tak w większości musiałbym się zgodzic z kacmonem zresztą jak niemal zawsze ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

CORINTHIANS - SAO PAULO
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,85
Bet365 ⛔4:3​

Oba zespoły nie uykrywają że priorytetem jest Copa Libertadores. Ale w dzisiejszym meczu na Pacembeu zamierzają ostro powalczyc bo wkońcu to derbowy mecz. Patrząc na sytuacje w tabeli to bardziej punktów potrzebuje Corinthians bo są niżej w tabeli i jeżeli chcą awansowac do półfinałów to powinni wygrac. Ale łatwo nie będzie. Przed nimi jeszcze mecze z Rio Claro u siebie i Ituano na wyjeździe. Ostatnio jednak Corinthians grali źle. Przegrali u siebie z Paulistą Jiundiui. Mano Menezes ma kilka problemów z doborem składu na ten mecz. Po pierwsze kontuzja bramkarza Felipe, którego zastąpi Rafael Santos mający 21lat. Ale to Felipe trzymał w ryzach defensywe która spisywała się całkiem dobrze. To nie koniec absencji bo obrońca Alessandro i Chicao również kontuzjowani. Defederico też uraz. Jorge Henrique zacznie na ławce. Zastąpic ma go Danilo. Opieranie ofensywy na Ronaldo to marna opcja. Pomoc wcale taka kreatywna nie jest. Elias, Ralf i Jucilei.
Sao Paulo także ostatnio zaliczył wpadke przegrywając 0:1 z Bragantino. I tak na dobrą sprawe też pewni awansu byc nie mogą, ale wygrywac ostatnio potrafili z mniejszymi zespołami. Ricardo Gomes przywraca do składu Washingtona, Clebera Santane i Alexa Silve. W ich składzie nie ma takich braków jak wśród Timao.
Historycznie patrząc Corinthians ostatnio przegrało z Sao Paulo w 2007r na Morumbi 1:3. Na Pacembeu SPFC ostatnio wygrali w 2006r. Tak sobie myślę że te absencje i słabsza forma może byc głownym czynnikiem w tym meczu. Kursy wyrównane. Tak jak wcześniej wspominałem chyba rozsądnym typem tutaj będzie under. Kursy już nawet poleciały do @ 1,85, ale to jedyny typ który mi się podoba na ten mecz i tak właśnie zagrac spróbuje. Więcej tutaj chyba będzie walki niż wirtuozerii. Oby tylko obrona Timao nie zawaliła meczu bo będzie dośc eksperymentalna, ale ostatnie mecze stricte underowe w jednej jak i drugiej drużynie. Zresztą zobaczymy jak będzie.

CORINTHIANS : Rafael Santos- Moacir, Paulo André, William, Roberto Carlos- Ralf, Jucilei, Elias, Danilo- Dentinho,Ronaldo.

SAO PAULO: Rogério Ceni- Cicinho (Jean), Alex Silva, Miranda, Junior Cesar-Rodrigo Souto, Hernanes, Jean (Léo Lima),Cléber Santana-Dagoberto, Washington.

---------------
Co z innych meczów z Paulistao ? Do składu Santosu wraca Neymar. Jednak nadal bez Robinho, ale czy jest coś w stanie zatrzymac rozpędzony Santos? Przecież są jeszcze Andre i Paulo Henrique. Monte Azul to zespół z samych dołów tabeli. Kursy @1,20 ✅5:0 jak komuś pasują do dokładki to chyba można zagrac. Tylko ciekawe jakie będą rozmiary wygranej? Może więc lepiej wybrac over 2,5gola✅ ? To już pozostawiam Wam do wyboru;)
-----------------

Ciekawie bedzie w meczu Portuguesa- Prudente. Ostatnio pisaliśmy o Portuguesie dośc sporo, jednak to łatwy mecz nie będzie bo zmierzą się dwaj rywale którzy mają spore szanse na 4msc. Tylko pytanie kto wygra. mecz nie do typowania raczej .
-----------------
Za to myślę że na Botafogo SP można stawiac. Kursy @ 1,40, ✅3:1 a grają z ostatnim Sertaozinho.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom