>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Paulista 2011

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Skoro kapszti wspomniał już o bramce Roberto Carlosa bezpośrednio z rzutu rożnego zatem ja ją poprostu wrzuce. Może są jeszcze tacy co tego nie widzieli;)
http://www.youtube.com/watch?v=HR69NDVKFoY
Przed Nami zarazem 2 kolejke Paulisty.
VS
SANTOS - MIRASSOL
Typ : Under 3,5 gola @ 1,800 Pinnacle ✅3:0
Pierwsza myśl co do tego meczu to nie będe ukrywał była over2,5, ale kursy są jakie są... Pinnacle nawet nie dał możliwośći grania takiej linii. Widziałem pobieżnie jak Mirassol grał z Ponte Pretą. Troche przeszkadzały tam warunki bo płyta była bardzo nasiąknięta wodą, ale ogólnie prezentowali się całkiem dobrze. Dzisiaj zagrjaą na Pacembeu więc murawa tam jest idealna. Faworytem bez wątpienia Santos. Jednak trzeba pamiętac, że Neymar jest na Copa America u20 i szaleje tam, strzelił 4 gole w meczu z Paragwajem. Paulo Henrique Ganso jak i Alex Sando również są w Peru. Skład Santos wystawi mocny. Argumenty za underem? Kurs wygląda ciekawie, a 4 bramki to jednak dużo. Nie grają na Villa Belmiro tlyko na Pacembeu. Bramkarz Rafael w dobrej formie, wybronił wiele sytuacji z meczu z Linense, trener Adilson Batista przechodzi na bardziej asekurancki system 4-4-2 w związku z tymi wieloma okazjami dla rywali, przez co Keirrison wyląduje na ławce. Coprawda zadebiutuje Elano, ale dalej zdania nie zmieniam i gram na under.
W dwóch ostatnich edycjach Paulisty pomiędzy tymi zespołami padły wyniki 2:1 dla Santosu i 1:1. Typ na czuja, ale tak mi podpowiada mój nos.
SANTOS : Rafael, Pará, Edu Dracena, Durval e Léo; Adriano, Rodrigo Possebon, Elano e Róbson; Maikon Leite e Zé Eduardo.
MIRASSOL : Fernando Leal; Samuel, Gustavo Bastos, Dézinho e Renato Peixe; Magal, Jairo, Esley e Xuxa; Marcelinho e Wellington Amorim

VS BRAGANTINO - CORINTHIANS
Typ : Corinthians wygra jednym golem @ 3,60 Betsafe⛔1:1
Timao wyjdą najprawdopodobniej najmocniejszym swoim zestawieniem. Wraca Jorge Henrique i wygryza ze składu Ronaldo. Zmiana na wielki plus. Będzie żywa gra z przodu, którą zapewnic ma do spółki z Dentinho. Corinthians chce z początku zdobyc jak najwięcej pkt by potem jak przyjdzie Copa Libertadores móc się skupic na tamtych rozgrywkach dlatego też dzsiaij skład podstawowy wychodzi.
Oba zespoły w Paulistao na stadionie Bragantino spotkały się 10 razy i 5 razy wygrało Timao i 4 remisy padły. Corinthians tam się męczyli zazwyczaj i osiągali jednobramkowe wygrane. W poprzednim sezonie już o tym pisałem i nawet pare razy próbowałem w ten sposób na nich zagrac. Kurs wart spróbowania moim zdaniem. Rywal taki typowy średniak a może nawet gorszy. Przed rokiem zajął 16msc.
BRAGANTINO : Gilvan, Junior Lopes, Carlinhos e Everaldo; Nego, Marcos Aurélio, Eder, Rodriguinho e Julio Cesar; Marcelinho e Fabrício Carvalho.
CORINTHIANS : Julio Cesar, Moacir, Chicão, Leandro Castán e Roberto Carlos; Ralf, Jucilei, Paulinho e Bruno César; Jorge Henrique e Dentinho.

Trzeci z murowanych faworytów tj Sao Paulo miałem okazje widziec w starciu z Mogi Morim. Nie oczarowali mnie niczym! No może dobra gra Jeana czy kilka dryblingów Ilsinho i gol Rogerio Ceni warty odnotowania, a tak to przeciętna dośc gra. Dzisiaj na Morumbi zagrają z Sao Bernardo. Mają zagrac w skłądzei : Rogério Ceni; Jean, Alex Silva, Miranda e Juan; Rodrigo Souto, Cleber Santana, Ilsinho e Fernandinho; Marlos e Dagoberto. Dzisiaj SPFC sobie daruje.
Rozważałem jeszcze możliwośc gry na Portuguese, ale Oeste wygrało aż 3:0 z Sao Caetano więc może faktycznie są w dobrej dyspozycji. Stane więc z boku i popatrze co się wydarzy.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

Już dziś wieczorem i w nocy 2. kolejka Paulisty. Na Estadio do Caninde w Sao Paulo odbędzie się mecz pomiędzy drużynami Partuguesy i Oeste.
Gospodarze to zespół zaplecza najwyższej brazylijskiej klasy rozgrywkowej, któremu do awansu do niej zabrakło jednego punktu. &#39;&#39;Lusa&#39;&#39; wystąpią w dzisiejszym spotkaniu w takim samym składzie w jakim wybiegli w przegranym niedzielnym spotkaniu z Carinthians, a więc duet napastników tworzyć będą dwaj najskuteczniejsi piłkarze drużyny w rozgrywkach Serie B czyli Heverton i Dodo którzy strzelili łącznie 22 bramki. Portuguesa wystąpi praktycznie w składzie w jakim zajęła 5 miejsce w lidze a jedynymi zmianami będą nowe nabytki: Ferdinando z Gremio i Ivo który poprzedni sezon reprezentował barwy Ponte Prety. W poprzednim sezonie dzisiejsi gospodarze wygrali na boisku Oeste 2-1. Niestety nie oglądałem meczu z Corinthians a skróty mi nic nie dały ale przegrać 0-2 (zwłaszcza po tak pechowym golu R.Carlosa) z mocnym Corinthians to chyba nie jest powód do wstydu. &quot;Będziemy grać przed naszych fanów i nie możemy stracić punktów w domu. Mamy wielki szacunek dla Oeste, ale musimy wygrać&quot; - powiedział przed tym meczem filar defensywy Paulo Sergio.
Drużyna Oeste w rozgrywkach Serie D odpadła już w pierwszej rundzie zajmując ostatnie miejsce w swojej grupie rozgrywkowej. W bramce stanie Fabio, reprezentujący barwy Portuguesy jeszcze w poprzedniej edycji Paulisty. W ataku wystąpi Fabio Santos, który w ostatnim meczu przeciwko Sao Caetano ustrzelił hattricka, a zrobił to swojemu poprzedniemu klubowi. W ogóle skład Oeste to głownie zaciąg piłkarzy występujących w ostatnim roku w Sao Caetano a także z zespołu z Serie D - Tupi.
Myślę jednak że Portuguesa spokojnie poradzi sobie w meczu z drużyną z Itapolis i zdobędą pierwsze 3 punkty w tegorocznych rozgrywkach Paulisty.
Portuguesa:
Weverton; Paulo Sérgio, Maurício, Preto Costa e Fabrício; Ademir Sopa, Ferdinando, Glauber e Ivo; Héverton e Dodô

Oeste:
Fábio; Léo Salino (Serginho), Cris, Paulo Miranda e Fernandinho; Márcio Carioca, Dionísio, Fábio Tenório e Roger; Fábio Santos e Mazinho

Portuguesa over 1,5 @ 1,57 ⛔ 1-0
Portuguesa (0:1) @ 2,4
⛔ 1-0
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No widzę, że robson United xD i zksstal dali swoje propozycje na dzisiejsze mecze. Co do Santosu to się kompletnie nie zgadzam z Robsonem ale zaraz o tym, bo mój typ będzie ich dotyczył. Z kolei ciekawy typ na Corinthians, który ma spore szanse powodzenia. Co do Portuguesy to sam się nad nimi zastanawiałem ale odpuściłem, bo kurs nie najwyższy, a w pierwszej kolejce Oeste zagrali świetny mecz z Sao Caetano i dlatego wole poczekać co do grania przeciw Oeste po mimo tego, że Lusa to zespół lepszy od nich przynajmniej na papierze. I teraz czas na moją analizę i propozycję:

VS

Już pisałem, że nie zgadzam się z Robsonem ale teraz wyjaśnię dlaczego. Santos w pierwszej kolejce wygrał co prawda na wyjeździe z Linense 4:1. Jednak jak już pisałem w poprzednich postach ta wygrana tylko na pozór wyglądała na łatwą. Gdyby nie świetna postawa w bramce Rafaela to pewnie Linense strzeliłoby kilka goli więcej. Tak się jednak nie stało i teraz Adilson Batista musi wyciągnąć z tego wnioski, bo rywal wydaję się być mocniejszy. Fakt, że nie ma w składzie Peixe największych gwiazd czyli: Neymara i Ganso ale są za to inni znakomici gracze. W ataku mamy Ze Eduardo i Maikona Leite. Na ławce poza tym będzie Keirrison. W pomocy zadebiutuje Elano i liczę, że pokaże ciekawą grę. Będzie młody Possebon i na niego też należy liczyć. Widzę, że skład podany przez Robsona nie obejmuje Arouci ale gdzieś czytałem, że ma zagrać i to nie wątpliwie byłoby spore wzmocnienie w linii pomocy, bo to że ten gracz świetnie &quot;czyści&quot; to wiadomo nie od dziś. Z drugiej strony mamy Mirassol, który w pierwszej kolejce wygrał u siebie z praktycznie rezerwowym składem Ponte Prety. Oba gole zdobył były gracz Sao Caetano, Xuxa. Nazywa się tak jak gracz Sao Bernardo, Junior Xuxa i co ciekawe obaj to ofensywni pomocnicy. Dzisiaj też liczę na dobrą postawę tego gracza. Ze znajomych mi graczy widzę jeszcze Wellingtona Amorima z Ceary, Jairo z Sao Caetano i Renato Peixe z Guaratinguety. Tak więc skład całkiem całkiem ale dzisiaj może to być za mało na Santos. Liczę dzisiaj na dobry mecz w którym padnie sporo goli, gdyż wszystko na to wskazuje. Dobra postawa Peixe w ataku w pierwszym meczu i dzisiaj u siebie będą chcieli pokazać, że strzelenie 4 goli Linense nie było przypadkiem i znowu zagrać efektywnie i efektownie. Z drugiej strony po słabej obronie Santosu nie należy się spodziewać wielkiej poprawy przez te kilka dni i możliwe, że Mirassol coś dzisiaj ukłuje, bo Rafael wiecznie wszystkiego bronic nie będzie tak jak w sobotę. Dlatego wybieram typ na co najmniej 3 gole Santosu ale poza tym daje kilka innych ciekawych propozycji, a które sobie wybierzecie to już nie moja sprawa. Składów nie wrzucam, bo przecież są dwa posty wyżej.
Moje typy:
Santos 3 gole lub więcej @ 2,15 Bwin✅3:0
Over 3,5 @ 2,10 Bwin⛔
BTS @ 1,53 Bwin⛔
Mirassol strzeli @ 1,48 Bwin⛔


Również bardzo ciekawie wygląda zakład na BTS w meczu Sao Paulo-Sao Bernardo. Oglądałem pierwszy mecz Sao Bernardo i grali świetnie na tle Gremio Prudente. Z kolei Sampa dała dojść do wielu okazji Mogi Mirim i gdyby nie mieli Ceniego w bramce to pewnie coś by wpadło. Kurs na BTS to 1,85, a na gola dla gości i również można sobie coś z tego wybrać.
I jeszcze jedna propozycja po trochę niższym kursie ale jak dla mnie ciekawa do dubla. Mecz Santo Andre-Linense. Tutaj over 2,5 po kursie 1,50 jest w miarę pewny ale ja z niego zrezygnowałem za kasę, gdyż przeczytałem, że mecz zostanie rozegrany przy pustych trybunach, gdyż na wejście publiczności nie wyraził zgody FPF czyli związek piłkarski w stanie Sao Paulo.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

O 1 w nocy naszego czasu Sao Paulo FC zmierzy się z beniaminkiem Sao Bernardo. Drużyna Sampy wystąpi w jeszcze silniejszym składzie - według mnie - niż w niedzielnym meczu z Mogi Mirim, bo od początku zagra duet napastników Marlos-Dagoberto. Niestety, Fernandao nie jest jeszcze gotowy do gry. Bramka to oczywiście &quot;Goleiro-Artileiro&quot; czyli Rogerio Ceni, który na swoim koncie ma już 94(96?) oficjalne zdobyte bramki i zbliża się do okrągłej setki. W ostatnim meczu z Mogi Mirim piłkarze SPFC potrafili ładnie rozgrywac piłkę na połowie przeciwnika i długo utrzymywali się przy niej. Uważam że jednak MM to lepszy zespół niż Sao Bernardo i zawodnicy najbardziej utytułowanej(!) drużyny w Brazylii spokojnie poradzą sobie z niżej notowanym rywalem. Sao Bernardo po zdecydowanej wygranej z Prudente na pewno będzie chciało powalczyc przynajmniej o jedno oczko, jednak myślę że na Morumbi nie będą mieli wystarczających argumentów aby walczyc jak równy z równym z SPFC. Drużyny teakie jak ta na rozgrywki stanowe często i w dużych ilościach wypożyczają bądź kontraktują słabszych zawodników z Serie B, którzy w któtkim czasie mają zgrac się z resztą drużyny. W drugiej kolejce chyba im się jeszcze to nie uda. Dodam że w zespole gości wystąpi jednak Junior Xuxa, który zdążył wyleczyc kontuzję, zaś Eliomar Bombinha nie zagra.
SÃO PAULO:
Rogério Ceni; Jean, Alex Silva, Miranda e Juan; Rodrigo Souto, Cleber Santana, Ilsinho e Fernandinho; Marlos e Dagoberto.

SÃO BERNARDO:
Marcelo Pitol; Henrique, Leandro Camilo, Amarildo e Reinaldo; Dirceu, Willian Favoni, Guto e Júnior Xuxa; Diogo Acosta e Danielzinho.

Sao Paulo - 3 bramki lub więcej @ 2,15 ✅ 3-0 (2-0)
Sao Paulo - strzeli w obydwu połowach 1,91 ✅ 3-0 (2-0)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
X

O 1 w nocy naszego czasu Sao Paulo FC zmierzy się z beniaminkiem Sao Bernardo. Drużyna Sampy wystąpi w jeszcze silniejszym składzie - według mnie - niż w niedzielnym meczu z Mogi Mirim, bo od początku zagra duet napastników Marlos-Dagoberto. Niestety, Fernandao nie jest jeszcze gotowy do gry. Bramka to oczywiście &quot;Goleiro-Artileiro&quot; czyli Rogerio Ceni, który na swoim koncie ma już 94(96?) oficjalne zdobyte bramki i zbliża się do okrągłej setki. W ostatnim meczu z Mogi Mirim piłkarze SPFC potrafili ładnie rozgrywac piłkę na połowie przeciwnika i długo utrzymywali się przy niej. Uważam że jednak MM to lepszy zespół niż Sao Bernardo i zawodnicy najbardziej utytułowanej(!) drużyny w Brazylii spokojnie poradzą sobie z niżej notowanym rywalem. Sao Bernardo po zdecydowanej wygranej z Prudente na pewno będzie chciało powalczyc przynajmniej o jedno oczko, jednak myślę że na Morumbi nie będą mieli wystarczających argumentów aby walczyc jak równy z równym z SPFC. Drużyny teakie jak ta na rozgrywki stanowe często i w dużych ilościach wypożyczają bądź kontraktują słabszych zawodników z Serie B, którzy w któtkim czasie mają zgrac się z resztą drużyny. W drugiej kolejce chyba im się jeszcze to nie uda. Dodam że w zespole gości wystąpi jednak Junior Xuxa, który zdążył wyleczyc kontuzję, zaś Eliomar Bombinha nie zagra.
SÃO PAULO:
Rogério Ceni; Jean, Alex Silva, Miranda e Juan; Rodrigo Souto, Cleber Santana, Ilsinho e Fernandinho; Marlos e Dagoberto.

SÃO BERNARDO:
Marcelo Pitol; Henrique, Leandro Camilo, Amarildo e Reinaldo; Dirceu, Willian Favoni, Guto e Júnior Xuxa; Diogo Acosta e Danielzinho.

Sao Paulo - 3 bramki lub więcej @ 2,15
Sao Paulo - strzeli w obydwu połowach 1,91
Samego typu nie neguję po powinien wejść ale mam parę zastrzeżeń co do reszty. Sao Bernardo moim zdaniem lepsze niż Mogi Mirim. MM nie mają żadnego znaczącego gracza chociażby z Serie B z tego co widziałem. Natomiast Junior Xuxa to nie jeden ze słabszych zawodników z Serie B, a jeden z najlepszych co pokazał wybór go na najlepszego w roku 2010. Poza tym są Guto i Marcelo Pitol, którzy wraz z Juniorem pokazali jak się gra w barwach Icasy nie jednokrotnie. A co do zgrania to ciężko powiedzieć, ale widziałem mecz z Gremio Prudente i wyglądało to na grę ludzi, którzy znają się długi czas i naprawdę fajne akcje im wychodziły tak więc też nie do końca zgodzę się z tezą, że są nie zgrani jeszcze. Pozdro
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wczoraj widzę typersko było na plus w kilku przypadkach ale również i kilka minusów z naszej strony. Oby dzisiaj było lepiej. A co do wczorajszych meczów to oglądałem Santos-Mirassol i Sao Paulo-Sao Bernardo. W pierwszym z meczów dużo lepiej prezentował się Santos i zasłużenie wygrał 3:0 po dwóch golach Ze Eduardo i jednym Maikona Leite i obaj mają juz po 3 trafienia po dwóch kolejkach. Z kolei Sao Paulo również rozprawiło się w takim samym stosunku z Sao Bernardo. Jednak kto myśli, że przebieg tego meczu był analogiczny do wyniku to się grubo myli. Fakt, że w pierwszej połowie lepsi byli gospodarze, to jednak goście nie ograniczali się do obrony i zaprezentowali się co najmniej przyzwoicie. Jednak druga połowa to już absolutna dominacja gości. Tak się działo do 75 minuty, gdy to Sampa dobiła rywala. Jednak wcześniej Rogerio Ceni musiał się uwijać jak w ukropie i raz po raz ratował swój zespół przed utratą goli. Ja jestem po raz kolejny zadowolony z postaw SB i jeśli zksstal oglądał ten mecz to przyzna mi rację co do sporu o to kto jest lepszy: Mogi Mirim czy Sao Bernardo. Dzisiaj będą jeszcze 3 mecze, które kończą drugą kolejkę, a ja postawiłem już w dwóch wypadkach i zaraz przedstawię swoją wersję.

VS

Na początku kurs na zwycięstwo Botafogo SP był 1,70 i uważam, że odpowiadał temu jakie są szanse obu drużyn na zwycięstwo. Jednak gdy poszedł w górę to już grzechem moim zdaniem było nie spróbować pograć na drużynę z Ribeirao Preto. W pierwszej kolejce zremisowali z Palmeirasem na wyjeździe i zaprezentowali się naprawdę nieźle jeśli chodzi o obronę, gdyż Verdao nie mogli zbytnio cokolwiek zrobić. Dzisiaj jednak gra będzie wyglądała inaczej i to oni są faworytem tej potyczki. W ataku duet Assisinho i Anselmo powinien zrobić swoje. Jednak jeśli oni zawiodą to w obwodzie jest jeszcze Andre Neles, który wyleczł dopiero co kontuzje. W bramce liczę znowu na dobrą postawę Julio Cesara byłego gracza Santo Andre. Obrona taka sama jak kilka dni temu z Palmeirasem, a dodatkowo trener Roberto Fonseca przyznał, że ma kolejnych zdolnych do gry w obronie graczy i to na pewno może cieszyć. Z drugiej strony mamy dzisiaj Noroeste czyli beniaminka Paulistao. Zdecydowanie największą gwiazdą tego zespołu na chwilę obecną jest Otacilio Neto, którego pozyskali z Goias, gdzie było podstawowym graczem. W pierwszej kolejce zremisowali 2:2 z Santo Andre. Jednak strzelenie goli Santo Andre to żaden problem, bo obrona w tamtym zespole to kompletna katastrofa. Jednak gorzej z obroną w Noroeste, bo to jak tracili gole z Ramalhao to już może budzić niepokój trenera Luciano Diasa. Dwa proste błędy i dwa gole Rychely. Na mój gust warto dzisiaj postawić swoje pieniądze na Botafogo, gdyż kurs jest naprawdę zacny, a szanse spore na ich zwycięstwo.
Botafogo
Júlio César; Dida, Dirceu, Augusto e Andrezinho; Rodrigo Soares, Leandro Carvalho, Assis e Ramon; Assisinho e Anselmo.
Noroeste
André Luiz; Márcio Gabriel, Matheus, Da Silva e Gleidson; Francis, Marcelinho, Ricardinho e Otacílio Neto; Zé Carlos e Vandinho

Mój typ:
Botafogo SP @ 1,90 Bwin
⛔

VS

Mój drugi typ dotyczy meczu Ituano-Palmeiras. W pierwszym meczu jak już pisałem Palmeiras cienko się spisał w ataku. Z resztą wystarczy spojrzeć na statystyki z poprzedniego sezonu. Palmeiras na 34 mecze aż 24 kończył underami, a na wyjazdach na 19 spotkań aż 13 to undery. Tak więc widać, że temu zespołowi bardziej zależy na obronie niż ataku. Luiz Felipe Scolari śwetnie poukładał w obronie ten zespół i chwała mu za to, bo pamiętam jak trenował ich Muricy Ramalho to może i wygrywali ale tracili mnóstwo goli. Teraz jednak jest dużo gorzej w ataku niż wtedy. Bo i wtedy miał kto straszyć, a teraz Kleber jest w słabej formie, a reszta też strzelać zbytnio nie potrafi. Dzisiaj brakować będzie dwójki rozgrywających Lincoln i Valdivia, gdyż obaj są kontuzjowani. To będzie miało spory wpływ na ich grę, gdyż jedynie Tinga dzisiaj może reżyserować grę. Jedną z opcji ratunkowych mogą być wolne Marcosa Assuncao, które wielu drużynom w roku 2010 dały się we znaki. Na przeciwko staje Ituano. Ten zespół w pierwszej kolejce przegrał 1:2 na wyjeździe z Paulistą. Ja oglądałem drugą połowę tamtego spotkania i przyznam, że grali naprawdę ciekawie. Jednak spora nieskuteczność pod bramką oraz trud w dochodzeniu do sytuacji był przeszkodą w osiągnięciu dobrego wyniku. Ale spodobała mi się gra obronna, gdyż grali naprawdę dobrze i nie pozwalali atakować gospdarzom. Teraz uważam, że o gola będzie im jeszcze ciężej, a wynik tego meczu może rozstrzygnąć jedna bramka albo z jednej, albo z drugiej strony i nie spodziewam się tutaj wysokiego rezultatu.
Ituano
Éder; Gian Pablo, Jackson e Cesar Gaucho; Éder, Adoniran, Leandrinho, Oliveira e Esquerdinha; Malaquias e Welton
Palmeiras
Deola; Vitor, Danilo, Maurício Ramos e Rivaldo; Márcio Araújo, Marcos Assunção, Tinga e Dinei; Kleber e Luan

Moje typy:
Under 2,5 @ 2,20 Bwin
⛔
Palmeiras under 1,5 @ 2,10 Bwin⛔
X do przerwy @ 2,25 Bwin✅
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Zaczynamy kolejną kolejkę. Jakoś nie mam ochoty na wklejanie kursów na mecze ale za to napiszę coś o dzisiejszych meczach. Jak na razie wybrałem jeden mecz na który postawiłem już swoje pieniądze. To spotkanie Bragantino-Santo Andre. A teraz o innych meczach. Sampa podejmuje na własnym boisku Ponte Prete i powinni bez problemu wygrać ale tutaj ciężko mi wybrać jakiś zakład. Zwycięstwo po 1,30 czy Over 1,5 na gospodarzy po 1,37 to nie są dobre opcję, gdyż trzeba dokładać do nich kolejne zdarzenia. Jednak jak się poszuka to już można znaleźć inne ciekawe zdarzenia. Np. Sampa czyste konto po 2,00. Kolejne opcję to Sampa strzeli w obu połowach po 1,95; handi po 1,91 czy Sampa 3 gole lub więcej po 2,25. Jakoś ciężko mi jest się na coś zdecydować ale całkiem możliwe, że coś wybiorę dla siebie. A teraz analiza na mecz Braga-Santo Andre:
VS

Na stadionie Nabi Adi Chedid dzisiaj o godzinie 20:00 rozpocznie się mecz Bragantino-Santo Andre. Faworytem w moim odczuciu są gospodarze, którzy póki co mają na swoim koncie 1 punkt po dwóch kolejkach. Jednak mieli zdecydowanie mocniejszych rywal niż Santo Andre. Braga grała najpierw na wyjeździe z Americaną i przegrali tamto spotkanie 1:0, a w środę zremisowali u siebie z Corinthiansem 1:1 ale zagrali wtedy dobry mecz i teraz powinni również uczynić to samo, a że rywal słabszy nie wątpliwie to i wygrać powinni. Santo Andre z kolei zaczęli od dwóch remisów. Najpierw na wyjeździe 2:2 z Noroeste po dwóch golach Rychely, a przed kilkoma dniami zremisowali u siebie przy pustych trybunach 1:1 z Linense ratując remis w doliczonym czasie gry. Jeszcze ze statystyk z poprzedniego sezonu Serie B wynika, że faworyt jest w gospodarzach. Braga zdobyła u siebie 35 z 53 wszystkich punktów, a Santo Andre na wyjazdach tylko 12 punktów z 43 wszystkich. Osłabień nie ma żadnych u gospodarzy chociaż wątpliwy jest występ Juniora Lopeza ale w jego miejsce ma zagrać Carlinhos więc bez problemu się obędzie. Za to goście nie mogą skorzystać jeszcze z Andersona, Mario Jary i Igora, którzy nie zostali jeszcze zgłoszeni na to spotkanie. Podsumowując ja spodziewam się zwycięstwa Bragantino i dlatego też zagrałem ich po całkiem ciekawym kursie.
BRAGANTINO: Gilvan; Julio César, Carlinhos, Marcos Aurélio e Bruno Bertucci ; Nego, Éder Silva, Luciano Sorriso e Rodriguinho; Marcelinho e Juninho Quixadá
SANTO ANDRÉ: Neneca; Iran, Sandoval, Altair e Dênis; Alex Silva, Mika, Allan e Juan Felipe; Rychely e Nunes

Mój typ:
Bragantino @ 2,05 Bwin✅2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Popieram typ kapsztiego ,Bragantino bardzo ciekawie pokazała się z Corinthians widać było od początku spotkania zaangażowanie i chęć zwycięstwa ,a Santo Andre na wyjazdach nie prezentuje się jakoś super kurs do wzięcia i według mnie można łapać over 2.5;)
W ataku prezentowali się super i Corinthians może mówić o wielkim szczęściu w pierwszej połowie.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X
W trzeciej kolejce Paulistao na Morumbi staną naprzeciw siebie drużyny Sao Paulo i Ponte Prety. Faworytem jest bezsprzecznie drużyna Tricolores. W składzie gospodarzy w porównaniu do ostatniego wygranego meczu z Sao Bernardo nastąpi jedna zmiana: Fernandinho zastąpi zgłaszającego kontuzję Ilsinho. Ponte niedośc że w Serie B ostatnie 10 meczów kończyło bez zwycięstwa to początek rozgrywek Paulisty też nie może zadowolić kibiców: 2 porażki, z Mirassol 1-2 i Mogi Mirim 0-2. Sampa za to wygrała z tym samym Mogi Mirim 2-0. Myślę że tak jak w meczu z Sao Bernardo Dagoberto i Marlos będą chcieli powiększyć swój bramkowy dorobek i drużyna trenera Carpegianiego po raz kolejny sięgnie po trzy punkty a ostatni raz zdarzyło się im to w Pauliście aż 5 lat temu (wygrali wtedy pierwsze 4 mecze rozgrywek), a co za tym idzie umocnią się w czołówce rozgrywek.


SÃO PAULO
Rogério Ceni; Jean, Alex Silva, Miranda e Juan; Rodrigo Souto, Cleber Santana, Carlinhos Paraíba e Fernandinho; Marlos e Dagoberto

PONTE PRETA
Bruno; Guilherme, Leandro Silva, Ferron e João Paulo; Gil, Mancuso, Josimar e Renatinho; Ricardo Jesus e Márcio Diogo


Sao Paulo (0-1) @ 1,91 ⛔ 0-1
over 2,5 @ 1,55 ⛔ 0-1

Dobrze że icespeedway się przedłużył i nie oglądałem meczu bo bym się pewnie mocno zdenerwował ????
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Dzisiejsze mecze odpuszczam, a na jutro:
Corinthians - Noroeste 1 (1.40 Expekt) ⛔ 1:1
Niby mecz o nic, a za kilka dni Corinthians gra w kwalifikacjach do Copa Libertadores, ale... Tite w przeciwieństwie do większości trenerów w Ameryce Południowej stwierdził, że zawodnicy muszą być w formie i w rytmie meczowym, więc wystawia jutro pierwszą jedenastkę! Skład, który jutro zagra z Noroeste ma również wystąpić za kilka dni w meczu CL. Z jednej strony można powiedzieć, że będą się oszczędzać i odpuszczą ten mecz. Jednak z drugiej strony trudno wyobrazić sobie braku wygranej z amatorami, skoro za kilka dni muszą pokonać dużo silniejszego przeciwnika w walce o Copa Libertadores. Tym bardziej, że przeciwnik nie jest wymagający. Noroeste to bezligowiec (nie łapią się nawet do 4 ligi brazylijskiej), więc mistrzostwa stanowe to ich główne rozgrywki. Poprzedni rok spędzili w drugiej lidze stanowej, co chyba mówi o nich wszystko. Pierwsze dwa mecze w tym roku udało im się zremisować, ale już chyba czas na pierwszą porażkę. Corinthians wygrać nie musi, ale nie wyobrażam sobie, żeby w składzie, w którym mają walczyć o Copa Libertadores, nie wygrali z takimi amatorami i to na własnym boisku. Po co ma się z nich śmiać cała Brazylia? Pogromu z ich strony się nie spodziewam, ale wygrać im po prostu wypada.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wczoraj planowe zwycięstwo Bragantino nad Santo Andre chociaż w końcówce było sporo nerwów to jednak udało się wygrać Bradze i zdobyli upragnione 3 punkty, a i przy okazji mnie udało się zarobić. Największą sensacją wczorajszego dnia była porażka Sao Paulo z Ponte Pretą 0:1. Niestety meczu nie oglądałem ale Robson mi mówił, że zagrali bardzo słabo, co nawet mnie nie zdziwiło, bo przecież Sao Bernardo też z nimi radziło sobie naprawdę dobrze. Dzisiaj jest kilka meczy do obstawienia, a ja póki co wybrałem sobie dwa w tym jedno już dokładnie opisane.

VS

Mecz drużyn na przeciwnych biegunach tabeli. Lider po dwóch kolejkach Santos podejmować będzie jedną z trzech drużyn, które do tej pory punktów nie zdobyły. Gremio Prudente jak na razie poniosło dwie porażki z drużynami, które spisują się fantastycznie w roli tych słabszych czyli Paulistą i Sao Bernardo. W pierwszym meczu Gremio zagrało bardzo słabo z SB i przegrali 1:3. Z kolei w drugiej kolejce na Prudentao przegrali 1:2 z Paulistą po katastrofalnym błędzie bramkarza Sidneya przy drugim golu dla gości. Teraz niby przychodzi kolejna okazja na zdobycie punktów, no ale rywal chyba zbyt mocny obecnie by tracić z nimi punkty. Santos po mimo braku wielu graczy ze swojego składu ma kolejnych graczy, którzy są w stanie zastąpić tych niby lepszych. Brakuje niby Neymara, Ganso, Alexa Sandro, Danilo, Alana Patricka, Arouci, Charlesa i bramkarza Aranhi, który przy takiej formie Rafaela raczej by sobie nie pograł. Santos w pierwszym meczu z Linense jak już pisałem zagrał słabo w obronie ale już z Mirassolem zagrali bardzo dobrze i nie pozwolili gościom na stworzenie zbyt wielu okazji przez co Rafael mógł się dobrze nudzić. Atak z kolei w Santosie jak na razie na świetnym poziomie. 7 goli w dwóch meczach to wynik dobry ale rywale też nie byli zbyt mocni, a dzisiaj to nie wiadomo czy będzie zespół pokroju Mirassolu i Linense czy bardziej w stronę drużyn mocnych. Z kolei Gremio straciło już 5 goli i to z rywalami, którzy mają o wiele mniejszy potencjał w ofensywie aniżeli Santos tak więc dzisiaj mogą mieć spory problem. Może coś powalczą jednak nie sądzę by gospodarze byli w stanie dzisiaj ugrać jakiekolwiek punkty i Santos po raz kolejny sięgnie po komplet punktów i zostanie na pozycji lidera po tej kolejce.
GRÊMIO-PP: Sidnei; Wanderson Cafu, Wescley, Anderson Luiz e Hugo; Alceu, Daniel, William e Saldanha; Rhayner e Rômulo

SANTOS: Rafael; Jonathan, Edu Dracena, Durval e Léo; Adriano, Pará, Elano e Róbson; Maikon Leite e Zé Eduardo

Moje typy:
Santos @ 1,70 Bwin✅2:4
Santos over 1,5 @ 1,57 Bwin✅

Co do meczu Corinthians-Noroeste to już Kacmon wszystko powiedział i myślę, że nie potrzeba bym i ja się tutaj produkował, a ja również pobieram typ na Corinthians.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
CORINTHIANS - NOROESTE
Typ : Corinthians @ 1,35 Betsafe⛔1:1
Corinthians faworyt, grają w najmocniejszym składzie dzisiaj. To ich test przed spotkaniem w el Copa Libertadores. Rywale nawet nie łapią się do SerieD! Czyli o nich nic nie wiadomo, raczej amatorski zespół. Jakiejś mega sensacji się nie spodziewam i licze na 3pkt dla Timao.
CORINTHIANS : Julio Cesar, Moacir, Chicão, Leandro Castán e Roberto Carlos; Ralf, Jucilei e Bruno César; Dentinho, Ronaldo e Jorge Henrique
VS
PRUDENTE - SANTOS
Typ : Santos @ 1,65 Betsafe✅2:4
Santos ma troche absencji, ale identycznie było w dwóch pierwszych meczach, które wygrali 4:1 i 3:0. Niby w porównaniu z tamtymi meczami ma byc jedna zmiana, za Ze Eduardo ma zagrac Keirrison. Troche właśnie się tego obawiam.
Prudente dwa mecze przegrało 1:2 i 1:3. W Brasileiro też nie szło im najlepiej, ostatnie miejsce i z hukiem spadli z SerieA.
A reszte możecie doczytac co napisali koledzykacmon &amp; kapszti ;) Niby dwaj faworyci, kursy srednie, ale dubel wygląda całkiem w porządku więc próbuje, chociaż wszyscy w trójke zgodnie jesteśmy za tymi dwoma typami więc różnie może byc :p
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No i za nami kolejna kolejka Paulistao. W tej kolejce aż dwóch z wielkiej czwórki doznało straty punktów. Najpierw Sampa z Ponte Pretą 0:1, a w niedziele ku smutku kilku typerów(w tym i moim) Corinthians zremisował u siebie 1:1 z Noroeste, które póki co nie wygrało żadnego meczu, ani też nie przegrało - 3 remisy na ich koncie. Palmeiras wygrał na wyjeździe z Oeste 1:0 ale po mimo niskiego wyniku była to kapitalna reklama dla Paulistao. Mecz świetny z obu strony, wiele okazji bramkowych i genialne parady bramkarzy. To wszystko za sprawą tych drużyn, a w końcówce Patrik zapewnił Verdao kolejne 3 punkty. Santos znowu strzela mnóstwo goli i tym razem odprawili z kwitkiem Gremio Prudente 4:2 na wyjeździe. Sędzia w tym meczu podyktował dwa rzuty karne ale oba nie wiem za co. W pierwszym wypadku Maikon Leite kiwał się z obrońcami Gremio, a potem obaj zawodnicy Gremio się zderzyli, a że był przy nich gracz Santosu to upadł i sędzia wskazał na wapno... Potem to już kompletnie nie wiadomo o co chodziło sędziemu przy karnym dla gospodarzy. Na szczęście było to już przy 4:0 dla Peixe więc znaczenia większego nie miało. Jak na razie dwie największe niespodzianki to Americana, która zdobyła komplet punktów i stracili zaledwie 1 gola. Drugim zespołem, który zaskakuje jest Paulista. Po zwycięstwach nad Ituano i Gremio Prudente przyszedł czas na remis z Sao Bernardo. Jeśli chodzi natomiast o największe rozczarowania to na pewno są to Gremio Prudente i Sao Caetano. Oba zespoły z Serie B jak na razie bez punktów. Jeszcze można dodać, że Sao Caetano nie zdobyło ani jednej bramki, i dodatkowo przed tą kolejką zwolniono trenera Toninho Cecilio. W najbliższej kolejce również nie ma co oczekiwać od nich punktów, bo czeka ich wyjazdowy mecz z Santosem i tam mogą dostać po raz kolejny i to wysoko. Tak się prezentuje tabela po trzech kolejkach:

kolejno w tabeli: pozycja, drużyna, punkty, mecze, wygrane, remisy, porażki, gole zdobyte, gole stracone, bilans bramkowy i procent zdobytych punktów na ilość możliwych do zdobycia.​
A i jeszcze strzelców bym wrzucił:
4 GOLS
Santos
- Maikon Leite
3 GOLS
Oeste
- Fábio Santos
Santos - Zé Eduardo
2 GOLS
Botafogo - Rodrigo Soares
Linense -
Fausto
Mirassol
- Xuxa
Mogi Mirim - Ricardinho
Palmeiras - Kleber
Paulista - Diego Barboza e Hernane
Santo André - Rychely
Santos - Elano e Keirrison
1 GOL
Americana
- Charles, Hélton, Marcinho e Rafael Chorão
Botafogo -
Moacir
Bragantino - Luciano Sorriso e Nego
Corinthians
- Dentinho, Jorge Henrique, Paulinho e Roberto Carlos
Grêmio Prudente - Bruno Ribeiro, Jandson, Rai e Rômulo
Ituano - Jefferson, Oliveira e Welton
Linense - Gilsinho
Mirassol - Marcelinho
Noroeste
- Da Silva, Márcio Gabriel, Ricardinho, Thiago Marin e Zé Carlos
Palmeiras - Dinei, Patrik e Tinga
Paulista - Rone Dias
Ponte Preta - Leandro Silva e Tiago Luís
Portuguesa - Fabrício, Kempes e Marcelo Cordeiro
Santo André - Juan e Nunes
São Bernardo - Danielzinho, Elionar Bombinha, Nena e Reinaldo
São Paulo - Dagoberto, Fernandinho, Marcelinho Paraíba, Marlos e Rogério Ceni
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
W moim odczuciu wszystko się powoli rozkręca jak na razie jestem na minus jeśli chodzi o Brazylię.
Wczoraj kolejna niespodzianka Corinthians.
Bardzo podoba mi się gra Santosu i Palmeiras bardzo fajną piłkę grają i wydaję mi się że między tymi ekipami będzie się toczyła walka ,choć to początek.
;)
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Santos - Sao Caetano 1 (1.44 Bet365) ⛔ 3:3
Myliłem się pisząc, że Santos w tym roku nie będzie już taki mocny w rozgrywkach stanowych. Po trzech kolejkach to oni wydają się najmocniejszą drużyną i co najważniejsze widać, że chce im się grać. Po trzech kolejkach mają na koncie 3 zwycięstwa i bramki 11:3! Wszystkie mecze wysoko wygrali mimo remontu swojego stadionu i braku najlepszych zawodników. Vila Belmiro nadal jest w remoncie (wymiana murawy) i Santos swoje mecze gra na Pacaembu lub Arena Barueri. Jednak wcale im to nie przeszkadza, tak samo jak nie przeszkadza im brak gwiazd. Nie ma Ganso, Neymara i od tygodnia Ze Eduardo, a oni nadal grają swoje! Teraz liderem zespołu powinien zostać Elano, który dobrze wszedł w zespół. W środę wieczorem Santos gra z Sao Caetano i wszystko wskazuje na ich kolejne zwycięstwo. SC, jako ekipa drugoligowa, powinna być wysoko w hierarchii Paulistao. Niestety wcale tak nie jest i w Sao Caetano źle się dzieje... Pierwsze trzy kolejki to trzy porażki i bramki 0:5! A przecież grali z zespołami zdecydowanie niżej notowanymi (przegrywają nawet z czwartoligowcami...). Tydzień temu zwolnili trenera i od meczu z Ituano prowadzi ich szkoleniowiec tymczasowy. Może niedługo się odrodzą, bo już widać jakieś transfery (nowych zawodników nie będzie jeszcze w meczu z Santosem) i pewnie zaraz zatrudnią jakiegoś stałego trenera. Jednak jeżeli mają się przełamać, to raczej nie w tym meczu. Na razie nie ma trenera, wyniki z amatorami tragiczne, atmosfera w zespole może być nieciekawa... Jak na wyjazd do najlepszej ekipy Paulistao sytuacja bardzo słaba. Myślę, że Santos stać tutaj nawet na pokrycie wysokiego handicapu.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Santos jak na razie ogląda się z przyjemnością. Mnóstwo goli i radosny futbol czyli to co najbardziej kochają kibice. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z póki co najsłabszym zespołem Paulistao. Sao Caetano jak na razie tragicznie zaczęli. W pierwszej kolejce przegrali 0:3 na wyjeździe z Oeste, gdzie nie istnieli na boisku. W drugiej kolejce przegrali 0:1 z Americaną po błędzie bramkarza, a przed kilkoma dniami przegrali u siebie z Ituano 0:1. Jak widać rywale nie byli z najwyższej półki, a Azulao sobie kompletnie nie radziło. Do tego stopnia, że trzeba było wyrzucić trenera Toninho Cecilio. Teraz prowadzi ich szkoleniowiec tymczasowy - Márcio Griggio. Atmosfera na pewno nie ciekawa w zespole i wygląda to na ten czas tragicznie dla nich. Teraz przyjeżdżają na Arena Barueri, gdzie dzisiaj zostanie rozegrany mecz. Santos jak na razie kapitalnie gra. Strzelili 11 goli w 3 meczach i stracili tylko 3. W ataku brylował Ze Eduardo, który odchodzi do włoskiej Genui ale możliwe, że Włosi od razu go wypożyczą z powrotem do Santosu. Maikon Leite również kapitalnie sobie radzi ale on będzie grał tylko do czerwca, gdyż później przechodzi do Palmeirasu o ile Verdao nie uda się wcześniej wyciągnąć tego gracza. Fajnie spisuje się też nowy nabytek Elano, który w meczu z Gremo Prudente strzelił dwa gole. Ponadto do formy zaczyna wracać Keirrison i już strzela gole. Nie ma sensu pisać o tym, że nie ma Ganso i Neymara bo jak na razie kompletnie się to nie przekłada na ich grę. Tak więc dzisiejszy mecz zapowiada się na jednostronne widowisko na korzyść Santosu i warto skorzystać z kursów, które trochę ku mojemu zdziwieniu podrosły.
Santos
Rafael; Jonathan, Edu Dracena (Durval), Bruno Aguiar e Léo; Adriano, Pará, Elano e Róbson; Maikon Leite e Keirrison

São Caetano
Luiz; Artur, Marcelo Batatais, Anderson Marques e Bruno; Erandir, Ricardo Conceição, Kléber e Fernandes; Eduardo e Vandinho

Moje typy:
Santos @ 1,40 Bwin⛔3:3
Santos over 1,5 @ 1,42 Bwin
✅
Santos 3 gole lub więcej @ 2,40 Bwin✅
Santos(-1) @ 2,15 Bwin⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Zastanawiałem się nad graniem na Portuguesę ale znowu ich odpuszczam, bo brakuje w ich składzie Dodo i Hevertona, a poza tym Ponte Preta ostatnio wygrała z Sampą i nie zdziwię się, jeśli dzisiaj zdobędą punkty na kolejnej drużynie z Sao Paulo. Myślałem nad Ituano ale jeszcze jakoś oni do mnie nie przemawiają. Być może zwycięstwo z Sao Caetano ich obudzi ale tutaj też odpuszczam. Ciekawie może być w meczu Noroeste-Bragantino. Gospodarze póki co wszystko zremisowali i czas na pierwsze zwycięstwo ale rywal też w niezłej formie więc możliwy znowu remis. Ja jeszcze wybrałem dwa spotkania poza Santosem, w których umieszczę swoje typy i jednocześnie będą one grane razem w dublu.
VS

Sao Bernardo po dwóch meczach wyjazdowych wraca do siebie na własny stadion. Póki co na ich koncie 4 punkty ale w moim odczuciu zasługiwali na trochę więcej. Widziałe ich w starciu z Sao Paulo FC, gdzie przegrali 0:3 ale prezentowali się świetnie. Ostatnio zremisowali 1:1 z Paulistą. W pamięci jeszcze mam pierwszy mecz z Gremio Prudente, gdy to kompletnie zdominowali rywali i pewnie wygrali 3:1. Niestety w tamtym meczu jeden ze strzelców goli Elionar Bombinha doznał kontuzji i dzisiaj również nie będzie dostępny dla trenera Ruya Scarpino. Jednak jest przecież mój ulubieniec Junior Xuxa, który tutaj powinien jak zwykle nadawać ton akcjom zespołu z regionu ABC. Oeste z kolei zaczęli od zwycięstwa nad Sao Caetano 3:0 u siebie. Potem jednak przegrali mecze z drużynami z Sao Paulo. Koknretniej z Portuguesą i Palmeirasem oba po 1:0. Jednak z Verdao zagrali całkiem przyzwoite zawody. Niby spisują się całkiem poprawnie póki co ale w ich składzie nie widać żadnego takiego mocnego zawodnika, który by się wyróżniał. Tutaj ich największą gwiazdą jest trener Ademir Fonseca, który rok temu w Goianii pokazał jak się wykonuję &quot;mission imposible&quot;. Niby nie ma wśród gości osłabień ale ja sądzę, że dzisiaj mogą sobie nie dać rady na stadionie 1 maja i przegrać to spotkanie. Jednak ja bym się zabezpieczył opcją bez remisu, która wydaje się bardzo ciekawym rozwiązaniem.
São Bernardo
Marcelo Pitol; Henrique, Leandro Camilo, Amarildo e Reinaldo; William Favoni, Dirceu, Guto e Júnior Xuxa; Nena e Danielzinho.
Oeste
Fábio; Dedê, Cris, Paulo Miranda e Fernandinho; Márcio Passos, Dionísio, Alex Willian e Roger; Fábio Santos e Mazinho

Mój typ:
Sao Bernardo DNB @ 1,57
⛔0:2

VS

Kolejne spotkanie i po raz kolejny stawiam mecz drużyny z regionu ABC. Jednak po raz drugi przeciw nim. Santo Andre jak na razie tylko z 1 punktem i nic nie wskazuje by mieli powtórzyć sukces z przed roku. Mirassol jak na razie bardzo dobrze zaczął rozgrywki stanowe. Zwycięstwa nad Ponte Pretą oraz Mogi Mirim na wyjeździe to wyniki zasługujące na uwagę. Przegrali jedynie 0:3 z Santosem ale to żadna ujma nie jest. Teraz mają kolejny mecz na własnym stadionie i powinni sięgnąć po 3 punkty. Widać kolejne wzmocnienia w tym zespole. Danila Moreira grający ostatnio w Izraelu, czy Serginho w Angoli. Za kilka dni również będą dostępni dla trenera tacy gracze jak Fabinho Capixaba i Daniel Marques, którzy wzmocnią obronę w spory stopniu. Z drugiej strony Santo Andre, które jedynie dwukrotnie zremisowało z Noroeste 2:2 na wyjeździe oraz 1:1 u siebie z Linense zdobywając gola w doliczonym czasie gry. Wiele zależało w grze Santo Andre od napastnika Rychely, który zdobył dwa gole czyli połowę ich dorobku. Jednak ten gracz jest blisko podpisania kontraktu z rosyjską Ałanią Władykaukaz i już go nie ma w klubie i wrócić też już nie wróci. Tak więc osłabieni brakiem najlepszego gracza będą musieli sobie radzić gracze gości w tym spotkaniu. Ja nie wróżę dzisiaj im nic dobrego i uważam, że powinni to spotkanie przegrać, a sukcesem dla nich będzie remis i dlatego zabezpieczam się na ten wypadek.
Mirassol
Fernando Leal; Samuel, Gustavo Bastos, Dezinho e Diego; Magal, Jairo. Esley e Xuxa; Marcelinho e Wellington Amorim.
Santo André
Neneca; Iran, Anderson, Sandoval e Dênis; Alex Silva, Mika, Pedro e Aloísio; Borebi e Nunes

Mój typ:
Mirassol DNB @ 1,45 Bwin 1:1
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zastanawiałem się nad graniem na Portuguesę ale znowu ich odpuszczam, bo brakuje w ich składzie Dodo i Hevertona, a poza tym Ponte Preta ostatnio wygrała z Sampą i nie zdziwię się, jeśli dzisiaj zdobędą punkty na kolejnej drużynie z Sao Paulo.
PORTUGUESA - PONTE PRETA
Typ : Ponte Preta +0,5 @ 2,080 Pinnacle ✅1:3
Dokładnie, Ponte Preta na Morumbi zagrała dobre zawody. Oni byli wręcz stroną dominującą, stwarzali sobie okazje, strzelali z dystansu, widac było, ze grają na luzie, w dodatku &quot;dziurowali&quot; rywali ;) Tak więc dzisiejszy mecz może byc wyrównany i tak mi się własnie widzi wokół remisu. Portuguesy co prawda w tym roku jeszcze w grze nie widziałem. Skoro oba zespoly wciąż bez remisu i Ponte Preta zagrała ostatnio dobre zawody to moze warto spróbowac w ich strone?
Portuguesa : Weverton- Paulo Sérgio, Maurício, Preto Costa e Marcelo Cordeiro- Ferdinando, Glauber, Ademir Sopa e Ivo- Luis Ricardo e Kempes. Ponte Preta: Bruno- Guilherme (Eduardo Arroz), Leandro Silva, Ferron e João Paulo- Mancuso, Josimar, Gil (Tiago Luís) e Renatinho- Márcio Diogo e Ricardo de Jesus
----------------------
Nie wiem czemu, ale jakoś nie czuje dzisiaj typu na Mirassol. Santo Andre może i jest na samym dnie, ale na jakieś pkt w mojej ocenie ich dzisiaj stac. Przeciwko Santosowi obudzili się zbyt późno, a może to Santos odpuścił, ciężko powiedziec. Coprawda zdobyli gola po błędzie bramkarza, który powinien wybronic strzał z rożnego. Jednak odpuszczam ten mecz całkowicie. -------------------
Santos wydaje się typem dnia wręcz. Wszystko wygląda bardzo pięknie i to mnie właśnie... zastanawia! Identyczna sytuacja była w niedizele kiedy stawialiśmy na Corinthians. Kursy co ciekawe są nawet troche wyzsze na Santos dzisiaj. Chyba wejde to tej samej łodzi co kapszti i kacmon i zagram też na Santos, bo jak tonąc to w trójke raźniej :p
SANTOS - SAO CAETANO
Typ : Santos @ 1,426 Pinnacle ⛔3:3
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Palmeiras v Paulista Jundiai

Bardzo ciekawe spotkanie w Sao Paulo między sobą spotkają się dwie ekipy z tą samą ilością pkt.Faworytem spotkania są gospodarze ,choć goście bardzo dzielnie walczą.Nie będę się bardzo rozpisywał ale tak
Verdão bardzo fajną piłkę gra i w nich upatruję faworyta(wraz z Santosem).Paulista zagra bez Rodrigo Sabii*czerwona kartka którego zastąpi Cleber który nie grał sporo w pierwszym składzie .Palmeiras wyjdzie podstawowym składem.
Zwycięstwo gospodarzy i over w meczu to według mnie bardzo ciekawe typy ,do tego obie strzelą ostatni mecz między tymi drużynami wygrała Paulista 3-1 ale to był dawno 08/04/10 .U gości warto wspomnieć o Barbozie i Hernane którzy mają po 2 bramki ;)

Palmeiras
Deola; Danilo, Leandro Amaro e Maurício Ramos; Cicinho, Márcio Araújo, Marcos Assunção, Tinga e Rivaldo; Luan e Kléber.
Paulista
Cristiano; Eli Sabiá, João Paulo e Cléber; Weldinho, Baiano, Fábio Gomes, Rone Dias e Marquinhos; Diego Barboza e Hernani

Palmeiras win 1.44 ✅
Powyżej 2.5
1.65 ✅
Obie strzelą
1.80 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wczoraj padło mnóstwo goli. Znakomity mecz Santos-Sao Caetano. Niestety na nie szczęście moje oraz pozostałych typerów, którzy grali na Santos padł wynik remisowy. Jednak tutaj wynik odzwierciedla to co się działo na boisku. Pierwsza połowa dla Sao Caetano. Nie tylko dlatego, że prowadzili po niej 2:1 ale również sama gra pokazała jaki potencjał jest w tej ekipie. Wreszcie się chyba przełamali. Santos zrobił w tym meczu to co często się przydarza brazylijskim drużynom. Po strzelonym golu, który dał im prowadzenie na 1:0 czy 3:2 cofnęli się i było tylko kwestią czasu kiedy stracą gola. Poza tym meczem ciekawie było w spotkaniu Americana-Sao Paulo. Co prawda goście wygrali 4:3 ale widać, że zmiana miejsca i nazwa pomogła w oczyszczeniu atmosfery przy zespole i grają co raz lepiej. Tylko, że jak dalej tak będą grać to ich zapewne rozkupią przed ligą i mogą mieć problemy z utrzymaniem się.
Dzisiaj tylko dwa mecze. Niby Palmeiras jest faworytem swojego spotkania ale ja się boje im zaufać. Jednak Paulista póki co świetnie zaczęła swój sezon i mają już 7 punktów. TrackBank napisał o tym, że nie zagra Rodrigo Sabia pauzujący za czerwoną kartkę. To czerwo dostał w meczu z Sao Bernardo powodując przy okazji karnego przez, którego Paulista jedynie zremisowała tamto spotkanie. Jednak czytałem, że sędzia się pomylił w tej sytuacji i nie powinno być tej kartki, ani karnego. Ja bym spróbował tutaj typu na gola dla gości po 1,65 albo BTS tak jak mój poprzednik. Jednak trochę się boje cokolwiek tutaj zaryzykować ale spotkanie na pewno warte uwagi i z chęcią je obejrzę.✅3:1
Co do drugiego meczu to miałem grać na gości. Ciekawy kurs na Botafogo, które podejmuję na wyjeździe Gremio Prudente, które póki co gra bardzo słabo i nie ma żadnego punktu. X2 wydaję się być rozsądnym typem po kursie 1,5 czy coś koło tego✅. Jednak tutaj też odpuszczam z prostego powodu, gdyż Gremio Prudente w tym meczu wystąpi pod wodzą nowego trenera. A wiadomo na całym świecie, że w takim wypadku może zadziałać efekt nowej miotły i dlatego tutaj też lepiej dać sobie spokój. Jeszcze kolejnym typem ciekawym na ten mecz jest BTS po 1,48✅. I jeszcze dla zainteresowanych składy obu ekip na to spotkanie:
Grêmio Prudente
Sidney; Douglas, Anderson Luis e Wescley; Vanderson Cafú, Anderson Pedra, Alceu, Willian, Saldanha (Rai); Rômulo e Rainer.

Botafogo
Júlio César; Dão, Dirceu e Augusto; Dida, Rodrigo Soares, Paulinho, Marcinho e Andrezinho; Assisinho e André Neles
Gremio-Botafogo 1:1 FT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom