>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Paulista 2011

Status
Zamknięty.
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Mija tydzień od kompromitacji Corinthians w Libertadores. Kibice po tamtym meczu pokazali zawodnikom co o nich myślą (rozwalone samochody, pomalowane budynki klubowe) i piłkarze powinni zrozumieć, że czasami warto wygrywać. W niedzielę wygrali derby z Palmeiras, a dzisiaj grają u siebie z amatorami z Ituano. Jeżeli Corinthians tego meczu nie wygrają to szacunek dla nich za odwagę. Prawdopodobnie dzisiaj zadebiutuje Liedson, więc nareszcie będzie miał kto strzelać gole. Kurs na Timao niski, ale Liedson i sytuacja po CL raczej zmusza ich do wygranej.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Wczoraj Corinthians zgodnie z planem. Widać, że jak im się chce grać to potrafią wygrywać. No i dwa gole Liedsona - wreszcie mają kogoś do strzelania bramek. Jutro zaczynamy kolejną kolejkę.

Pierwszy mecz to Santos - Noroeste. Według mnie zapowiada się overowe widowisko. Noroeste pokazało już w meczach przeciwko lepszym zespołom, że potrafią zaskoczyć i zaatakować. Liczę na to, że jutro też będą w stanie coś strzelić, bo przecież obrona Santosu nie należy do najlepszych. Ale oczywiście to gospodarze głównie mają strzelać i są w stanie sami pokryć over 2.5. Pierwszy raz w tym roku grają na swoim stadionie - Vila Belmiro. Wreszcie swój teren, więcej swoich kibiców i magia Vila Belmiro. Do składu wraca Elano, a co ważniejsze, atak znowu wzmacnia Ze Eduardo. Dawno nie było Ze Eduardo w składzie (załatwianie transferu do Genui) i teraz ma szanse się ponownie pokazać. Pierwszy mecz na własnym stadionie, powrót jednego z najlepszych napastników i odważny przeciwnik - dla mnie over 2.5 jest tutaj dobrą opcją.

Skład Santosu: Rafael, Pará, Durval, Edu Dracena e Léo; Arouca, Possebon e Elano; Zé Eduardo, Keirrison e Diogo.

Santos - Noroeste: over 2.5 (1.57 Bet365) ⛔ 2:0
szkoda 2 niewykorzystanych karnych...
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS


No jak dla mnie najrozsądniejsza opcja w tym meczu to granie na bramki. Tak jak napisał kacmon Santos gra na swoim stadionie po raz pierwszy w tym roku. Tak więc motywacja na dobrą i ładną grę będzie na pewno duża. W składzie jest Arouca co zapewnia duży spokój dla zawodników ofensywnych. Jak dla mnie chyba najlepszy defensywny pomocnik w lidze. Z nim w pomocy są Rodrigo Possebon i Elano, którzy pewnie bardziej będą grać ofensywnie. W ataku trójca: Keirrison, Ze Eduardo i Diogo Santo. Nie ma co prawda Maikona Leite ale jednak i tak ten atak wygląda kapitalnie. Ze Love zagra po raz pierwszy po powrocie z Włoch. Na bokach obrony zawsze groźni w ofensywie Para i Leo. Tak więc widać, że ma kto strzelać dla Peixe. Ciekawe jak z obroną, która jakby nie była ustawiona to zawsze coś zawali... Wśród gości zabraknie dzisiaj Otacilio Neto i Vandinho ale oni jakoś nie specjalnie do tej pory grali. W ataku będzie najważniejsza postać w ataku Ze Carlos, który póki co ma na swoim koncie 3 gole. Również w pomocy będzie Ricardinho, który póki co zaliczył 4 asysty czyli miał udział przy jednej trzeciej goli. Zabraknie również kapitana Francisa, który odpowiada za destrukcję w linii pomocy co na pewno odbije się w tym meczu. Na koniec statystyki. Santos w 7 meczach bilans bramkowy 19:9 co daje średnią 4 goli na mecz w ich spotkaniach. Norusca bilans 12:13 i średnia ponad 3,5 gola na mecz. Tak więc tutaj opcja over przy większości linii jest jak najbardziej aktualna.

Santos
Rafael; Pará, Edu Dracena, Durval e Léo; Arouca, Possebon e Elano; Zé Eduardo, Keirrison e Diogo


Noroeste
André Luis; Cris, Da Silva e Hallison; Márcio Gabriel, Marcelinho, Júlio Cesar, Ricardinho e Gleidson; Aleíson e Zé Carlos


Moje typy:

Over 2,5 @ 1,53 Bwin⛔2:0
Over 3,5 @ 2,35⛔
E: Jak się nie podoba to nie będę pisał wcale i tyle w temacie...
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Po tym co wczoraj odwalili Santos i Noroeste to się rzygać chce, a nie typować kolejne spotkania. Sytuacji na gola było chyba z 10 jak nie lepiej. Już nie mówiąc o dwóch nie wykorzystanych rzutach karnych. Santos pokazał, że ten mecz miał w dupie niestety co było widać w ich grze, która była słaba. Nie wiem co robi tutaj Diogo Santo. Już we Flamengo jego gry się nie dało oglądać, a wczoraj również katastrofa. A najlepszym obrazkiem do jego gry była żółta kartka za próbę wymuszenia kolejnego karnego.
VS

Mecz na szczycie Paulistao, a tym czasem kursy tak jakby Palmeiras grał z jedną z ostatnich drużyn w tabeli, a różnica między nimi to jedynie 3 punkty i jedna pozycja. Ja już się dwukrotnie zawiodłem na Americanie w tym sezonie ale próbuje dalej bo widać w nich ogromny potencjał. W ataku brylują Rafael Chorao i Charles, a jest przecież jeszcze Fumagalli. W środku pola króluję Leo Silva, który póki co jest najlepszym przechwytującym piłkę w Paulistao z dorobkiem 42 przechwytów. Dzisiaj trener Edinho Nazareth nie ma żadnych problemów kadrowych więc zagrają najlepsi. Z drugiej strony Palmeiras, który tydzień temu po mimo kapitalnej gry przegrał z Corinthiansem 0:1. Ciekawe jak wpłynie ta porażka na zespół, który przecież prezentował się o niebo lepiej od odwiecznego rywala. Dzisiaj w składzie Verdao zabraknie Mauricio Ramosa i Dineia co może być sporym brakiem dla zespołu. Jak zwykle nie ma Valdivii ale jak dla mnie to żadne osłabienie, bo jak on jest to wszystko kręci się wokół niego zamiast całego zespołu. Tak więc spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie i myślę, że można tutaj spróbować zagrać na jakiegoś gola dla gości lub ewentualnie bts.
Palmeiras
Deola; Cicinho, Danilo, Thiago Heleno e Rivaldo; Márcio Araújo, Marcos Assunção e Tinga; Luan, Kleber e Adriano.

Americana
Jailson; Luís Felipe, Jorge Luiz, Júlio César e Hélton; Gercimar, Léo Silva, Fumagalli e Marcinho; Rafael Chorão e Charles

Moje typy:
Americana gol @ 1,57 Bwin⛔1:0
BTS @ 1,7⛔
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Jedynym meczem, który dzisiaj rzucił mi się w oczy jest spotkanie Paulista - Corinthians. Paulista gra ostatnio beznadziejnie. Nie wygrali od pięciu spotkań, a styl jaki prezentują jest żenujący. W meczu z Noroeste nie potrafili stworzyć sobie żadnych sensownych sytuacji bramkowych, a tydzień temu przegrali z Sao Caetano. Meczu nie oglądałem, ale obie bramki, które straciła Paulista ośmieszały ich obrońców. Słaby atak, beznadziejna obrona, a dzisiaj przyjeżdża do nich rywal z wyższej półki. Zawodnicy Timao nadal odkupują winy po kompromitacji w Libertadores. Jednak ta porażka z Tolimą dobrze wpłynęła na ich grę w rozgrywkach stanowych. Najpierw zwycięstwo w derbach z Palmeiras 1:0, a kilka dni temu pogrom Ituano 4:0. Przyjście Liedsona to ogromne wzmocnienie. W debiucie strzelił dwie bramki i pokazał na co go stać. Dzięki niemu Corinthians znów będzie skuteczne i wreszcie będą wygrywać. Dzisiaj z Liedsonem w ataku powinni poradzić sobie z Paulistą.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

Sao Paulo gra w kratkę: raz wygrywa by potem przegrać. Teraz, po ostatniej fatalnej porażce z Botafogo czas na zwycięstwo. W obronie pierwszy swój mecz w barwach tricolor zagra Rhodolfo sprowadzony z Atletico PR. Trener Carpegiani co mecz zmienia zestawienie obrońców chcąc znaleźć to optymalne. Rzeczywiście obrona gra bardzo słabo: w czterech ostatnich meczach straciła aż 9 goli w w całej Pauliście w 7 meczach 10 bramek. Zresztą linia defensywna Portuguesy również nie jest w formie: 11 straconych goli. W drużynie gospodarzy zabraknie Dodo który w Serie B zdobył 10 bramek i był drugim najskuteczniejszym zawodnikiem Portuguesy. Pomimo tego osłabienia myślę że mecz będzie obfitował w ciekawe akcje i co najważniejsze bramki.
PORTUGUESA
Weverton; Paulo Sérgio, Maurício, Domingos e Marcelo Cordeiro; Ferdinando, Guilherme (Fabrício), Marco Antônio e Ivo; Héverton e Luís Ricardo (Jael).

SÃO PAULO
Rogério Ceni; Rhodolfo, Miranda, Alex Silva e Juan; Jean, Rodrigo Souto, Carlinhos Paraíba e Rivaldo; Dagoberto e Fernandinho.
Sao Paulo @ 2,05 bwin ✅ 2-3
Obie Strzelą @ 1,53 ✅
over 2,5 @ 1,72 ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
PAULISTA - CORINTHIANS
Typ : Corinthians @ 1,85 Betsafe ⛔0:0

Był wstrząs w postaci braku awansu do Copa Libertadores, który najzwyczajniej w świecie podziałał na zawodnikow Corinthians i zaczeli grac z zaangażowaniem. Roberto Carlos rozwiązał kontrakt, kibice wyparli się na Ronaldo bo mają dość sumo biegającego, tzn spacerującego sobie po boisku. W jego miejsce przyszedł prawdziwy napastnik Liedson ze Sportingu Lizbona. Na Jose Alvalade kibce żegnali go ze łzami w oczach, a ten odwdzięczył się dwoma bramkami na pożegnanie i uratował remis 3:3 w 90min w meczu z Naval. Debiut w Timao to także dwa trafienia przeciwko Ituano. Tak więc dzisiaj też może coś strzelic bo jest w formie doskonałej. Do wsparcia ma Jorge Henrique. Nie mają CL w środku tygodnia więć mogą skupic się na tych rozgrywkach i postarac się je wygrac.
Paulista w fatalnej dyspozycji. Brak wygranej w 5 ostatnich meczach. Co prawda u siebie jeszcze nie przegrali, ale mieli mecze z Noroeste, Sao Bernardo i Ituano. Teraz czeka ich test, a formy nie ma. Timao są dla mnie faworytem w tym meczu.

PAULISTA : Cristiano- Weldinho, Eli Sabiá, Rodrigo Sabiá , Guigov-Jo&amp;atilde;o Paulo, Baiano, Fábio Gomes (Bruno Formigoni) , Rone Dias- Diego Barboza ,Hernane

CORINTHIANS : Julio Cesar- Alessandro, Chic&amp;atilde;o, Leandro Castán, Marcelo Oliveira- Ralf, Jucilei, Danilo , Ramírez- Jorge Henrique ,Liedson.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Corinthians - Mogi Mirim| Corinthians over 1,5 @ 1,40 Bwin✅2:0
Co do Corinthians to również są faworytem zdecydowanym tego meczu. Po odpadnięciu z CL powinni jakoś udobruchać kibiców i wygrywać mecz za meczem w Paulistao. I również niech zrobią to dla siebie, bo jeśli będą nisko po fazie zasadniczej to mogą trafić na Santos, Palmeiras czy Sampę, a z nimi łatwo by nie było. W ataku Jorge Henrique i Liedson więc nie powinni mieć problemów ze strzeleniem kilku goli. Z drugiej strony Mogi Mirim, które po odejściu najpierw Rivaldo, a potem trener Antonio Carlosa Zago są strasznie rozbici i szans na dobry występ w Paulistao 2011 dużych już nie mają. Dlatego tutaj moim zdaniem łatwe zwycięstwo Timao z kilkoma golami.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Corinthians-Gremio Prudente| Corinthians over 1,5 @ 1,38 Bwin✅4:0
Timao po fatalnym początku sezonu zaczyna wygrywać kolejne klasyki czym odkupuję swoje winy. Najpierw 1:0 z Palmeirasem, a ostatnio 3:1 z Santosem. Te zwycięstwa na pewno podbudowują drużynę psychicznie. Również ostatnio nie mogą narzekać na ilość strzelanych goli, bo w ataku Liedson za każdym razem coś ukłuję. Dzisiaj grają najsilniejszym składem i mają za przeciwnika Gremio Prudente, które ma katastrofalną obronę i w każdym meczu tracą po kilka goli. Na dodatek Gremio w środku tygodnia grało w Copa do Brasil więc na pewno są mocno zmęczeni co bez problemu Timao powinni wykorzystać strzelając im co najmniej 2 gole.
Santos-Sao Bernardo| Santos Over 1,5 @ 1,34 Bwin⛔1:1
Santos już za kilka dni ma do rozegrania mecz w Copa Libertadores. Jednak trener Adilson Batista nie zamierza wystawiać rezerw. Fakt są zmiany w obronie i na pierwszy rzut oka dziwnie dość wygląda ustawienie Leo na środku obrony. Może jednak Adilson szuka odpowiedniego i skutecznego ustawienia w słabej obronie Peixe. W ataku jednak ma zagrać Neymar i Ze Eduardo. Za nimi jest Elano, a możliwe, że awizowanego w składzie Felipe Andersona zastąpi Maikon Leite co już ustanowiłoby atak Santosu piekielnie mocnym. Dobrze, że nie ma w składzie Diogo, który swoimi występami rozśmiesza publiczność, gdyż gra katastrofalnie w moim odczuciu. Sao Bernardo dzisiaj wreszcie z Elionarem Bombinhą w ataku. Za nimi najlepszy ich gracz Junior Xuxa więc dzisiaj powinni coś strzelić słabej obronie Santosu. Jak dla mnie ten mecz zapowiada się ciekawie i liczę, że goście sprawią kłopoty Santosowi, a gospodarze obnażą obronę gości, która również do mocnych nie należy(15 straconych goli).
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Z dzisiejszych wydarzeń kolejki nr 10 warto odnotowac następujące sprawy.

Remis 1:1 w szlagierze pomiędzy Sao Paulo, a Palmeiras. Niestety warunki meczu trudne. POgoda nie rozpieszczała, lało jak z cebra przez co murawa przesiąknięta wodą, przypominało to basen.




Jednak wydarzeniem wywołującym większe emocje i kontrowersje jest decyzja o zwolnieniu z posady trenera Santosu Adilsona Batisty! Przyczyną remis 1:1 z Sao Bernardo w Pauliscie. Brzmi naprawde niewiarygodnie. Po remisie w nic nie znaczącym meczu wywalają jednego z najlepszych trenerów z Brasileiro. To nie mieści mi się w głowie... Nie tak dawno mieli Dorivala Juniora, zwolnił go w sumie Neymar. Teraz pozbywają się Batisty. Lepszego na horyzoncie chyba nie ma.. A przed Santosem ważne mecze w Copa Libertadores. Bardzo pochopna decyzja prezesów.
Batista miał szanse prowadzic Santos w 11 oficjalnych meczach z czego 5 wygrał, 5 remisów i 1 porażka!!! Może czare goryczy przelała tez porażka w derbach z Corinthians, ale przecież Paulista to powinien byc dodatek do tego sezonu w którym można się pokazac, a cel nadrzędny to CL, a tu takie rzeczy ... W dodatku zespół nie przegrywał meczów.

A co do Corinthians to bramki jak na zawołanie strzela Liedson. W dniu wczorajszym dołożył dwie do swojego dorobku i ten 33 latek ma już ich na koncie 7 w bieżacych rozgrywkach Campeonato Paulista.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Santos sam sobie robi problemy... Jedna porażka w tym roku w zupełnie nic nie znaczących rozgrywkach? To chyba nie jest poważny powód zwolnienia trenera. Fakt, że Santos w kilku ostatnich meczach prezentował się gorzej niż ostatnio, ale te rozgrywki nic nie znaczą, a ja nie znam drużyny, która 2 razy w tygodniu przez 11 miesięcy w roku gra wspaniale i strzela w każdym meczu kilka bramek... Ich celem miało być Copa Libertadores, a teraz przy zamieszaniach z trenerami to będzie trudne. Tym bardziej, że sytuacja w CL nie była najgorsza, bo wyjazdowy remis w pierwszej kolejce nie jest złym wynikiem. Teraz może się wszystko zmienić, bo atmosfera w klubie nie będzie dobra, a Santos bez trenera za kilka dni gra z Cerro Porteno...
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Na dziś polecam dubel Mogi Mirim - Palmeiras. Mogi Mirim dwa w dwóch ostatnich meczach zwyciężało kolejno nad Americaną i Sao Bernardo i to w dodatku na wyjazdach! A wcześniej osiągnęli remis z faworyzowanym Palmeiras. Linense to outsider Paulisty z 6 punktami w 11 meczach.
Natomiast w meczu Verdao gospodarze przystąpią do meczu bardzo osłabieni: wśród najważniejszych osłabień znajduje się napastnik Diego (6/2) i obrońca Da Silva (7/2) a także pomocnik Francis (7/0). Tak więc polecam zagrac te dwa mecze bo kursy są zachęcające.
 
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
09 Mar 2011, 21:00 Mogi Mirim - Linense
Mogi Mirim ⛔
1.79
Pinnacle


Gospodarze przystępują do tego spotkania na fali dwóch wyjazdowych zwycięstw z Guaratingueta
(8 miejsce w tabeli ; 1:0) oraz z Sao Bernardo (17 miejsce w tabeli ; 4:2), wcześniej natomiast
w spotkaniu domowym zremisowali z piątym w tabeli Palmeiras 0:0. Ich dzisiejszym przeciwnikiem
jest Linense, druzyna która ostatnio przegrywa mecz za meczem ( już cztery przegrane z rzędu ).
Dodatkowo w dzisiejszym spotkaniu nie zagra ich podstawowy bramkarz Paulo Musse, nie wystąpią
również pomocnicy Leo Costa, Guaru, Marcelo Santos i Tarracha oraz napastnik Alessandro Cambalhota.
Dodatkowo od jakiegoś czasu kontuzjowany jest nadal napastnik Marcelinho oraz pomocnik Maidana.
Kurs, kontuzje u gości, oraz fakt iż zawodnicy Mogi Mirim są w formie i dawno w domu nie zainkasowali
trzech punktów skłonilo mnie do zagrania &quot;jedynki&quot;

info o kant dupy rozbić
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

Sao Paulo ostatnio w gazie. Ostatnio w dobrym stylu ograli Santo Andre. W dzisiejszym meczu trener Carpegiani nie będzie mógł skorzystac z kilku kluczowych graczy: Dagoberto pauzuje za kartki a nadal kontuzjowani są Fernandinho i Rivaldo. W ostatnich ośmiu meczach tych ekip aż siedem wygrywali dzisiejsi goście i padł jeden remis. W meczach w Presidente Prudente pomiędzy tymi drużynami Sao Paulo zaaplikowało Gremio aż 15 goli tracąc tylko 4. Tym bardziej liczę dziś na zwycięstwo gości bo na trybunach na pewno będzie ich dopingowac liczna grupa kibiców. Tak więc pomimo kilku osłabień myślę że Tricolor poradzą sobie z Gremio, bo są znacznie lepszą drużyną niż ich przeciwnicy​

Sao Paulo @ 1,5 ✅
Sao Paulo (-1) @ 2,4
⛔
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dzisiaj krótka notka ode mnie.

VS
SANTOS - MOGI MIRIM
Typ : Mogi +1,5 @ 1,675 bet365⛔3:1


Powód jest prosty. Santos dzisiaj bez dziewięciu ważnych zawodników dla zespołu. Przede wszystkim Elano i Neymar powołani na zgrupowanie reprezentacji Brazylii. Ponadto zawieszeni lub kontuzjowani są : Alex Sandro, Léo, Arouca ,Diogo, Maikon Leite, Adriano i Danilo. Mogi Mirim raczej wysoko nie przegrywa, walczą zawsze. W ostatnich 10 meczach tylko dwukrotnie polegli różnicą dwóch bramek, z Corinthians i z Noroeste. Braki Santosu są baaardzo spore. Mi to wystarczy.


SANTOS : Rafael, Bruno Rodrigo, Edu Dracena e Durval; Jonathan, Rodrigo Possebon, Felipe Anderson, Paulo Henrique Ganso e Pará; Zé Eduardo e Keirrison

MOGI : Escalaç&amp;atilde;o: Jo&amp;atilde;o Paulo, Audálio, Tiago e Everton Dias; Niel, Baraka, Val, Paulo Isidoro e Maisena; Roberto Jacaré e Denílson


VS
PALMEIRAS - LINENSE
Typ : Palmeiras @ 1,40 Bet365✅3:0


Verdao bez Valdivii, Thiago Heleno i Luana. Jendak nadal są faworytem tego spotkania. Linense znajduje się na dole tabeli. Palmeiras walczy o tytuł w Pauliscie. Do końca jeszcze 5 meczów a mają tylko 4pkt przewagi nad 5 Ponte Pretą, więc jeszcze mogą stracic miejsce w play off, a drugi rok z rzędu bez Palmeiras w 1/2 to będzie wielkie rozczaorwanie. Rywal w zasadzie w takim samym składize jak w niedizele przeciwko Sao Bernardo który przegrali 0:2, a skoro ten mecz u siebie przegrali, to z czym do Palmeiras ? ;) Są też u nich braki, ale nie znam tych graczy więc się nei wypowiadam na temat przydatności do zespołu.

PALMEIRAS : Deola, Cicinho, Maurício Ramos, Danilo e Gabriel Silva; Márcio Araújo, Marcos Assunç&amp;atilde;o, Tinga e Patrik (Lincoln); Adriano e Kleber.

LINENSE : Matheus, Marcelo, André Turatto, Bruno Quadros e Tarracha; Wellington Monteiro, André Bilinha, Marcus Vinícius, Gilsinho e Guaru; Pedr&amp;atilde;o
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

Ja konsekwentnie gram na SPFC. W dzisiejszym meczu drużyna Paulo Cesara Carpegianiego podejmie na wyjeździe ósmą w tabeli Paulistę. Do składu Sao Paulo wraca Dagoberto i Fernandinho. Bez tego pierwszego gra zespołu w meczu z Gremio Prudente wyglądała słabo. Po prostu nie miał kto wziąć na siebie odpowiedzialności w rozgrywaniu piłki. Dziś Dagoberto zagra i mam nadzieję na lepszą organizację w grze Sampy. W składzie brakuje także Lucasa który wyjechał na zgrupowanie reprezentacji przed niedzielnym meczem ze Szkocją. Zastąpi go Marlos. W ekipie gospodarzy zabraknie najlepszego napastnika - strzelca 7 goli i rozgrywkach Hernane który jest wypożyczony z Sao Paulo i zapis w umowie uniemożliwia mu występ w dzisiejszym meczu. Ten sam powód nieobecności występuje u Bruno Formigoniego [7/0]. Zabraknie także podstawowego obrońcy [8/1] Guigova.
Ciewakostką jest to że z czterech ostatnich meczach na stadionie Jaime Cintra w pojedynku tych drużyn Paulista nie przegrała: 3 remisy i jedno zwycięstwo gospodarzy. Jednak dzisiaj faworytem meczu są Święci i myślę że przy pomocy swoich kibiców ( z SP do miasta Jundiaj gdzie swoje mecze rozgrywa Paulista jest nie całe 15km) skasują kolejne 3 punkty, co przybliży ich do pierwszego miejsca po rundzie zasadniczej i zagranie w pierwszej fazie play off z ósmą drużyną ligi, a więc teoretycznie najsłabszą.
Paulista:
Felipe Alves; Weldinho, Henrique, Eli Sabiá e Guigov; Samuel Xavier, Alan Santos, Baiano e Diego Barboza; Vanderlei e Fabiano (Carlão)
Sao Paulo:
Rogério Ceni; Xandão, Alex Silva, Miranda e Juan; Jean, Casemiro e Carlinhos Paraíba; Marlos, Dagoberto e Fernandinho.

Sao Paulo @ 1,85 bwin
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dzisiaj krótka notka ode mnie.
VS
SANTOS - MOGI MIRIM
Typ : Mogi +1,5 @ 1,675 bet365
Powód jest prosty. Santos dzisiaj bez dziewięciu ważnych zawodników dla zespołu. Przede wszystkim Elano i Neymar powołani na zgrupowanie reprezentacji Brazylii. Ponadto zawieszeni lub kontuzjowani są : Alex Sandro, Léo, Arouca ,Diogo, Maikon Leite, Adriano i Danilo. Mogi Mirim raczej wysoko nie przegrywa, walczą zawsze. W ostatnich 10 meczach tylko dwukrotnie polegli różnicą dwóch bramek, z Corinthians i z Noroeste. Braki Santosu są baaardzo spore. Mi to wystarczy.

SANTOS : Rafael, Bruno Rodrigo, Edu Dracena e Durval; Jonathan, Rodrigo Possebon, Felipe Anderson, Paulo Henrique Ganso e Pará; Zé Eduardo e Keirrison
MOGI : Escalação: João Paulo, Audálio, Tiago e Everton Dias; Niel, Baraka, Val, Paulo Isidoro e Maisena; Roberto Jacaré e Denílson
VS
PALMEIRAS - LINENSE
Typ : Palmeiras @ 1,40 Bet365
Verdao bez Valdivii, Thiago Heleno i Luana. Jendak nadal są faworytem tego spotkania. Linense znajduje się na dole tabeli. Palmeiras walczy o tytuł w Pauliscie. Do końca jeszcze 5 meczów a mają tylko 4pkt przewagi nad 5 Ponte Pretą, więc jeszcze mogą stracic miejsce w play off, a drugi rok z rzędu bez Palmeiras w 1/2 to będzie wielkie rozczaorwanie. Rywal w zasadzie w takim samym składize jak w niedizele przeciwko Sao Bernardo który przegrali 0:2, a skoro ten mecz u siebie przegrali, to z czym do Palmeiras ? ;) Są też u nich braki, ale nie znam tych graczy więc się nei wypowiadam na temat przydatności do zespołu.
PALMEIRAS : Deola, Cicinho, Maurício Ramos, Danilo e Gabriel Silva; Márcio Araújo, Marcos Assunção, Tinga e Patrik (Lincoln); Adriano e Kleber.
LINENSE : Matheus, Marcelo, André Turatto, Bruno Quadros e Tarracha; Wellington Monteiro, André Bilinha, Marcus Vinícius, Gilsinho e Guaru; Pedrão
Co do braków Santosu to ja dopowiem tak. Zawodnicy, których zaznaczyłem pogrubieniem są dla mnie mniejszymi osłabieniami. Wiadomo, że Elano i Neymar to ważni gracze ale jak nie ma Neymara to jest spokój i gra drużynowa, a nie na jednego gracza. Alex Sandro, Arouca i tak mało grali więc ich brak nie powinien być odczuwalny. O Diogo pisałem kilka razy co o nim myślę, więc nie ma sensu bym pisał.
Co do samego typu to się zgadzam, gdyż Santos to drużyna nieobliczalna. Potrafią wygrywać po 5:0, by kilka dni później ledwo zremisować. Ostatnio sporo goli strzelają z karnych. Jednak jak znajdzie się porządny sędzia to może być krucho. Fakt, że Mogi Mirim jakieś mocne nie jest ale z pewnością powalczy o punkty. Tutaj może być różnie: albo wygra spokojnie Santos, albo Mogi Mirim zdobędzie punkty.
Jeśli chodzi o spotkanie Palmeiras-Linense to równie popieram typ na Verdao. W tym sezonie grają całkiem fajnie i mogą coś zdziałać w Paulistao. Fakt, że nie ma kilku graczy ale w ataku jest Adriano, który jest najlepszym strzelcem Copa do Brasil - 5 goli i Kleber, na którego można liczyć. Co do pogrubienia to chciałbym dodać, że w tym roku nie ma od razu półfinałów tylko są najpierw ćwierćfinały, gdyż 8 drużyn uzyskuje awans do fazy play-off
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Oto wcorajsze rezultaty i zestaw par w następnej kolejce.



Niestety z moich typów zawiodł jeden. Santos jednak ma na tyle duzy potencjał, ze potrafił sobie bez problemu poradzic bez Neymara, Elano czy Alexa Sandro. No i nawet Keirrison zdobył bramke co mnie troche zdziwiło bo jednak od czasu wyjazdu do Europy ten gracz jakby się zagubił.
Tak więc Santos wygrał 3:1 grają swoją piłkę.

Palmeiras z kolei pewne 3:0 z Linense. Dwa gole Patricka i jedno trafienie Klebera z karnego, którego w ogóle moim zdaniem nie powinno byc.
Wygrało też Corinthians 3:0, a kolejne trafienie zaliczył Liedson.
Z tzw &quot;wielkich&quot; przegralo natomiast Sao Paulo 2:3. Gola nr 99 w swojej karierze strzelił Rogerio Ceni.​
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Brazylia Piłka nożna Paulista A1
Spotkanie: Sao Bernanrdo - Botafogo
Typ: over 2,5
Kurs: 1.90
Analiza:

W sześciu ostatnich wyjazdach Botafogo 5 razy padał over 2,5. Nie było ani jednego meczu, w którym chociaż jedna drużyna nie strzeliła by bramki. Jak większość brazylijskich drużyn tak i Botafogo ce****e się tym, iż w meczach z jej udziałem pada dużo goli. Sao Bernanrdo nie zostaje za bardzo w tyle, gdyż w ich ostatnich pięciu domowych grach 3 razy padał over. Zwykle to czy padnie dużo bramek zależy od stylu gry poszczególnych drużyn czy grają defensywnie czy nie. To z pewnością powoduje, że w każdym meczu tych drużyn nie pada wiele bramek, jednak gdy trafią na siebie powinno to się stać faktem. Trzy ostatnie wyjazdy Botafogo prezentują się następująco: 3:1, 3:1, 2:1. Trzy ostatnie domowe spotkania Sao Bernardo: 2:0, 2:4, 4:1. Jak widzimy obie drużyny potrafią strzelać i tracić dużo goli. Jeśli mają zagrać ze sobą, zapewne znów to uczynią.
Do tego Ponte Preta - Ituano 1 po kursie 1.55 i mamy całkiem zgrabny dubel z ako 2.95. Expekt.
⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom