>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Campeonato Paulista 2011

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Na zakończenie tej kolejki Palmeiras pokonał 3:1 Paulistę Jundiai ale znowu z udziałem Verdao obejrzeliśmy świetny mecz. Trzeba przyznać, że Paulista może sporo zwojować w Paulistao i ćwierćfinał dla nich jest całkiem możliwy. Dalej nie może wygrać Botafogo SP. Jednak tak jak pisałem nie przegrali, a co za tym idzie nie ma już drużyny z zerowym dorobkiem po tym jak i Sao Caetano, i Gremio Prudente zremisowały swoje mecze. Pojawiły się już kursy na najbliższą kolejkę i wrzucam je tutaj:

Widać, że w tej kolejce będziemy mieli do czynienia z pierwszym klasykiem Santos-Sao Paulo. Mecz zapowiada się ciekawie, gdyż obie ekipy spisują się jak na razie świetnie w ofensywie ale obrona nie najlepsza i to może być problem. Ja spodziewam się ciekawego spotkania, a over 2,5 jest tutaj oferowany nam po kursie 1,60 co można wykorzystać do dubla. Poza tym spotkaniem dla mnie jest póki co jeszcze jedno do grania. W sobotę u siebie Oeste zagra z Mirassolem, który mnie zawiódł z Santo Andre tylko remisując. Uważam, że faworyt jest jasny po tym jak Oeste ograli Sao Bernardo to myślę, że tutaj powinni tym bardziej sięgnąć po 3 punkty.
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Mi tutaj podoba się Mogi Mirim, które zagra z Gremio Prudente. Goście jak już pisałeś rozbici kadrowo po sezonie Serie A i wydaje się, że nie będą mieli wiele do powiedzenia z MM.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS
No tak jak pisałem, że Oeste to mój typ na sobotę tak i daje go tutaj. Jak pisałem Oeste wygrali 2:0 na wyjeździe z Sao Bernardo. Przy okazji jeszcze gospodarze mieli karnego ale i tego nie potrafili wykorzystać. Po 4 kolejkach Oeste ma na swoim koncie 6 punktów, gdyż poza ostatnim zwycięstwem udało im się jeszcze pokonać Sao Caetano 3:0 w pierwszej kolejce. Poza tym przegrali z Palmeirasem 0:1 ale to pechowa porażka, bo mecz był bardzo wyrównany, a poza tym gola stracili w końcówce meczu. Jeszcze do tego przegrali 0:1 z Portuguesą po błędzie bramkarza. Tak więc jak tracili punkty to z drużynami mocniejszymi od siebie. Tak jak przypuszczałem przed sezonem największym ich atutem nie jest żaden z graczy, a równy team w połączeniu z takim szkoleniowcem jak Ademir Fonseca. Po tym co zrobił w Goianii mam do tego człowieka spory szacunek, bo nie każdy trener dałby radę zrobić to co jemu się udało. W meczu z Mirassolem zabraknie w jego szeregach defensywnego pomocnika Dioniso, który pauzuję za trzecią żółtą kartkę. Nie wiadomo również kto wystąpi na jego pozycji, bo Ademir wybierze kogoś z dwójki Adriano, Rafael Caldeira. Ja liczę na kolejne gole Fabio Santosa, który póki co zdobył tych goli 3. Dyrektor ds. piłki nożnej Mauro Guerra pochwalił zespół po ostatniej wygranej ale jednocześnie dodał, że muszą być bardzo skupieni, gdyż rywale są mocni. Również Ademir Fonseca wyraził nadzieje, że zespół zgarnie kolejny komplet punktów i uda im się w tym sezonie zakwalifikować do najlepszej ósemki Paulistao. Mirassol ostatnio tylko zremisował na własnym boisku z Santo Andre. Trener Ivan Baitello po mimo tego powiedział, że nie ma sensu zmieniać składu po tym meczu chociaż jest rozczarowany wynikiem osiągniętym przez zespół. Na jego szczęście nie ma w zespole żadnej kontuzji, ani nikt nie musi odpokutować kary za kartki i dlatego do jego dyspozycji jest pełna kadra. Mirassol do tej pory zgromadził jedno oczko więcej od Oeste. Wygrali u siebie 2:1 z Ponte Pretą, która wtedy jeszcze grała nie najlepiej, a z tego co pamiętam tamto spotkanie było rozgrywane na wodzie więc tutaj ciężko oceniać to zwycięstwo. Poza tym wygrali też na wyjeździe 1:0 z Mogi Mirim. Przegrali 0:3 z Santosem na wyjeździe co ujmy im co prawda nie przynosi ale nie pokazali niczego w ataku co już trochę martwi. No i ostatni zremisowali 1:1 z Santo Andre na własnym boisku. Tak jak kilka dni temu grałem na Mirassol i przeciwko Oeste, tak teraz wybieram zupełnie inaczej, bo też i tak mi się zdaje, że tutaj faworytem jest Oeste, a kurs jest naprawdę fajny i dlatego gram na czystą 1.
Oeste
Fábio; Dedê, Cris, Paulo Miranda e Fernandinho; Márcio Carioca, Adriano (Rafael Caldeira), Anselmo Ramon e Roger; Fábio Santos e Mazinho.

Mirassol
Fernando Leal; Samuel, Gustavo Bastos, Dézinho e Diego; Magal, Jairo, Esley e Xuxa; Marcelinho e Wellington Amorim

Mój typ:
Oeste @ 2,00 Bwin⛔0:1
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Na razie luźne przemyślenia i informacje na dzisiejsze mecze, może komuś się coś przyda:


Ponte Preta - Sao Caetano 1.83 / 3.50 / 4.33 0:0
Co prawda Ponte Preta po poważnym kryzysie wygrała dwa ostatnie spotkania, ale w ostatnim meczu stracili też 3 podstawowych zawodników. Jutro nie zagrają: Guilherme (3/1), Ricardo (3/1) i Marcio Diogo (3/0). Za to Sao Caetano zaczyna się odradzać. Po trzech fatalnych występach pozytywnie zaskoczyli na wyjeździe z Santosem. Remis 3:3, a co ważniejsze odważna i skuteczna gra! Rozumiem, że Sao Caetano ma ostatnie miejsce w tabeli, ale przecież grają tu dwie drużyny na podobnym poziomie, Sao Caetano zagrało ostatnio świetny mecz z Santosem, a Ponte Preta osłabiona brakiem 3 ważnych zawodników! Kursy kuszą do jakiejś kombinacji przeciwko PP.

Noroeste - Americana 2.10 / 3.50 / 3.30 1:5
Noroeste po powrocie do pierwszej ligi stanowej nie przegrało jeszcze spotkania... Cztery remisy i to z całkiem niezłymi zespołami. Nie wiem czy grają coś nadzwyczajnego. Z Corinthians na pewno nie zagrali nic, bo to Timao postarali się, żeby tego meczu nie wygrać. Może Noroeste nie jest takie słabe jak myślałem przed sezonem, ale przegrać też kiedyś muszą i chyba nadszedł na to czas. Dzisiaj trafiają na drugoligową Americanę. Goście niedoceniani przez bukmacherów, a wygrali już 3 spotkania i ostro przeciwstawili się wielkiej Sampie (3:4). Na pewno przewyższają klasą rywala i stać ich tutaj na zwycięstwo. Może chociaż X2 do dubla?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

W 100% zgadzam się z typem na Americane. Widziałem skrót meczu z Sampą i wypadli naprawdę fajnie. Mieli trochę pecha co do straconych goli i dlatego przegrali. Ale od początku to wszystko uporządkuje. Americana jak na razie ma 9 punktów. Wygrali z Bragantino, Sao Caetano i Botafogo. Czyli rywale całkiem dobrzy. Z podobnymi rywalami mieli do czynienia gracze Noroeste. Z tymże oni mieli do czynienia z Botafogo, Santo Andre, Bragantino i zamiast Sampy mieli Corinthians. Tak więc klasa przeciwników podobna, a wyniki już różne i z korzyścią na stronę Americany. Ja widziałem Noroeste w starciu z Botafogo i powiem w ten sposób. Gdyby nie kontry gości to Botafogo spokojnie by wygrało tamto spotkanie, a tak skończyło się na remisie 2:2. Ciekaw jestem jak długo Noroeste będzie niepokonane i w dodatku wszystko będą remisować. Dzisiaj bardzo bym się nie zdziwił gdyby akurat wynik nierozstrzygnięty padł, gdyż wiele na to wskazuje. Goście dzisiaj w najmocniejszym składzie grają i trener Edinho Nazareth może wystawić kogo chce do podstawowego składu. Z kolei trener Luciano Dias ma dwa małe kłopoty. Dalej nie może grać podstawowy bramkarz Andre Luiz i jego miejsce dzisiaj znowu zajmie Yuri. Nie wiadomy jest występ największej gwiazdy zespołu Otacilio Neto, który zmaga się z kontuzją. Do składu za to wraca po zawieszeniu za kartki prawy obrońca Marcio Gabriel. Dzisiaj ja to widzę mecz koło remisu i dlatego typ na X2 wydaje się być kuszącą propozycją, gdyż goście spokojnie są w stanie jako pierwsi wygrać z Noroeste.
Noroeste
Yuri; Márcio Gabriel, Matheus, Da Silva e Gleidson; Francis, Júlio Cesar, Ricardinho e Thiago Marin; Aleilson (Otacílio Neto) e Zé Carlos.

Americana
Jailson; Luís Felipe, Jorge Luiz, Júlio César e Hélton; Gercimar, Léo Silva, Marcinho e Fumagalli; Charles e Rafael Chorão

Moje typy:
Americana DNB @ 2,37 Bet365✅1:5
Americana lub X @ 1,66 ✅
Americana(+0,5) @ 1,725✅
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Kapitalnie zaprezentowała się Americana. Wreszcie Noroeste przegrało co powinno zdarzyć się wcześniej(mecze z Corinthians i Botafogo). Jednak do przerwy mecz był równy i tylko 1:0 dla gości. Chwilę po przerwie szturm gospodarzy i wydawało się, że może być dobrze dla nich bo szybko wyrównali. Jednak z biegiem czasu i bramek co raz mniej się chciało grać gospodarzom, a co za tym idzie Americana miał ułatwione zadanie. Niestety porażka Oeste z Mirassolem. Chyba nie trafię tych drużyn nigdy... Ale zksstal wysłał mi PW z przebiegiem spotkania i tak jak sądziłem Oeste przeważało ale zdecydował jeden głupi wolny i zamieszanie pod bramką i gol zwycięski dla gości. Santo Andre znowu nie może wygrać i remisuje tylko 1:1 z Ituano. Ponte Preta z kolei remisuje 0:0 z Sao Caetano, a o tym spotkaniu ewentualnie może więcej powiedzieć Kacmon, bo oglądał ten mecz. Na niedziele już mam kilka typów i je właśnie chcę tutaj podać:
VS

Pierwszy wielki klasyk w stanie Sao Paulo. Santos zmierzy się z Sampą. Ciężko wskazać faworyta jak to bywa zazwyczaj w takich meczach. Jednak ja widzę go w drużynie gospodarzy. Mecz co prawda odbędzie się na Arena Barueri ale to nie powinno wpłynąć na poziom tego widowiska, a wręcz odwrotnie. Santos ostatnio zawiódł mnie wynikiem 3:3 z Sao Caetano. Jednak w ataku jak cisnęli było kapitalnie i oto mi chodziło. Niestety po uzyskanym prowadzeniu zaraz się cofali i w efekcie czego nie udało im się zdobyć kompletu punktów. Dobrą wiadomością dla Adilsona Batisty jest fakt, że Elano, Robson i Adriano będą mogli zagrać w tym meczu, a przecież każdy z nich odniósł jakieś urazy przed kilkoma dniami w meczu z Azulao. Jednym problemem jest kontuzja Jonathana i najprawdopodobniej nie wystąpi. Z drugiej strony mamy Sampę, która ostatnio wygrała z Americaną 4:3 na wyjeździe. Niby sporo goli ale jednak SPFC mieli farta moim zdaniem przy co najmniej dwóch golach jak nie lepiej. Jednak liczba, którą stracili mnie zatrważa, gdyż uważałem ich zawsze za drużynę poukładaną w obronie. Przecież ani razu nie zagrali dobrego meczu w tyłach po mimo dobrych wyników w obronie jakim było czyste konto z Sao Bernardo i Mogi Mirim i jeden stracony gol z Ponte Pretą. Zawsze ich ratował Rogerio Ceni ale ostatnio i on był bezradny. W moim odczuciu możemy spodziewać się tutaj wysokiego wyniku i ciekawego meczu. Buki oferują nam masę zakładów na ten mecz i każdy może coś znaleźć dla siebie. Dla mnie lekkim faworytem Santos ale bardziej skupię się tutaj na golach niż typowaniu zwycięscy.
Santos
Rafael; Jonathan (Bruno Aguiar), Edu Dracena, Durval e Léo; Adriano, Pará, Elano e Róbson; Maikon Leite e Keirrison

São Paulo
Rogério Ceni; Jean, Xandão, Miranda e Juan; Rodrigo Souto, Carlinhos Paraíba, Zé Vitor e Fernandinho; Dagoberto e Fernandão

Moje typy:
Santos over 1,5 @ 2,00 Bwin✅2:0
Over 2,5 @ 1,62⛔
Over 3,5 @ 2,55⛔


VS

Linense podejmuje u siebie Paulistę Jundiai. Nie rozumiem zbytnio buków, którzy faworyzują gospodarzy. A przecież Linense póki co udało się zdobyć tylko 2 punkty. Na inaugurację przegrali 1:4 z Santosem ale w ofensywie zagrali naprawdę fajnie. Potem remis 1:1 z Santo Andre, a do szczęścia zabrakło kilkudziesięciu sekund. W kolejce 3 porażka z Portuguesą 1:3 i przed kilkoma dniami remis 3:3 z Ituano na wyjeździe. Jak więc widać tracą goli na potęgę i ciężko będzie to zmienić. Co prawda wraca podstawowy bramkarz Paulo Musse ale ja sądzę, że na wiele się to nie zda. Na dokładkę przyszedł obrońca środkowy Bruno Quadros, który w przeszłości bronił barw Flamengo i Guarani. Jak na razie to podniecają się nim włodarze Linense ale zobaczymy jak to wyjdzie. Napastnik Pedrao co ciekawe uciekł do Vitorii Bahia i zawodnik, który miał być gwiazdą został uznany za zdrajcę, a jak na razie Vitoria nie zapłaciła za tego gracza pieniędzy i możliwe, że dojdzie do sprawy sądowej. Paulista jak na razie spisuje się świetnie. 7 punktów w 4 meczach to wynik więcej niż dobry, a co ciekawe trener czuje spory nie dosyt. I ja mu się nie dziwię, bo przecież porażka z Palmeirasem 1:3 była po dobrej grze. W pierwszej połowie powiem nawet, że byli lepsi na boisku. Na dodatek też pamięta się remis z Sao Bernardo po dyskusyjnym karnym dla rywali. Trener Fernando Diniz nie zmienia nic w składzie, gdyż w jego odczuciu piłkarze spisali się dobrze Palmeirasem i jeżeli będą bardziej skuteczni to spokojnie mogą wywieźć kolejne punkty od rywala. Linense walczy o pierwsze zwycięstwo i w ogóle pierwsze punkty u siebie. Myślę, że spokojnie tutaj można zaryzykować typów na gości, którzy są jak dla mnie lekkim faworytem tego meczu.

Linense
Paulo Musse; Eric, Bruno Quadros (Marcelo), André Turatto e Tarracha; Marcus Vinícius, Rocha, Gilsinho e Léo Costa; André Luiz e Fausto.

Paulista
Cristiano; Eli Sabiá, João Paulo e Cléber; Bruno Formigone, Marquinhos, Baiano, Fábio Gomes e Rone Dias; Diego Barboza e Hernane

Moje typy:
Paulista(+1) @ 1,55 Bwin⛔3:2
Paulista DNB @ 1,95⛔
Paulista over 1,5 @ 2,10
✅ po 14 minutach!!!

VS
Ostatni mecz jaki wybrałem to Sao Bernardo-Corinthians i opisze go w punktach:
-Corinthians w Paulistao póki co strzelił tylko 4 gole, a stracił 2.
-Corinthians oszczędza siły przed rewanżem w kwalifikacjach Copa Libertadores dlatego zobaczymy rezerwowy skład
-Słaba forma Timao od początku sezonu jest widoczna i jeśli szybko jej nie poprawią mogą mieć problemy w wielu rozgrykwach
-Sao Bernardo po dobrym początku jakby zgaśli i w ostatnich dwóch meczach zagrali już nie najlepiej
-Wiele będzie zależało od Junior Xuxy, który może mieć sporą obstawę ze względu na klasę jaką prezentuje
-Słaby atak w Sao Bernardo i nie ma kto strzelać goli
-Jako ciekawostkę dodam fakt, że na trybunach będzie były prezydent Brazylii, Lula. Jest on wielkim kibicem Corinthians ale również na stadionie Sao Bernardo miał w latach 80. kilka wystąpień jako przywódca związków zawodowych zakładów metalurgicznych.
Moim zdaniem to co wymieniłem może skusić do zagrania opcji under. Tutaj można popróbować z różnymi liniami. Ja wybrałem i tą mniej bezpieczną oraz bardziej bezpieczniejszą i pewniejszą.
São Bernardo
Marcelo Pitol; Henrique, Leandro Camilo, Amarildo e Reinaldo; William Favoni, Lucas (Dirceu), Guto e Júnior Xuxa; Nena (Diogo Acosta) e Danielzinho.

Corinthians
Julio Cesar; Moradei, Wallace, Diego e Fábio Santos; Paulinho, Marcelo Oliveira, Ramírez e Morais; Danilo e Edno

Moje typy:
Under 2,5 @ 2,15 Bwin⛔2:2
Under 3,5 @ 1,48⛔
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Santos - Sao Paulo BTS (1.53 Bet365) ⛔ 2:0
Santos to nadal typowo overowa drużyna. Dużo strzelają i dużo tracą. Gdyby nie fatalna skuteczność (np. w meczu z Sao Caetano) to zdobytych bramek mieliby jeszcze więcej. Niestety w obronie jest słabo... Stracili już 6 bramek, a grali do tej pory z przeciwnikami bardzo przeciętnymi. Dzisiaj pierwszy mecz z rywalem z wyższej półki, więc tym bardziej powinni coś stracić. Biorąc pod uwagę styl i potencjał obu ekip oraz słabą obronę Santosu, liczę tutaj na kilka bramek z obu stron.
Poza tym zgadzam się z typem na under w meczu Corinthians. Forma Timao fatalna, nie mają chęci i pomysłu na grę. Na wyjazdach zawsze grało im się ciężko i większość z tych meczów to undery. Dzisiaj powinno być podobnie.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X

KLASYK! Pamiętam mecz tych drużyn w Brasileirao 2010 gdzie było 4-3 dla Sampy(swoją drogą jeden z najlepszych meczy jakie widziałem w Serie A, choc może ciążyć na nim nurkujący Neymar ), czy choćby półfinał poprzedniej edycji Paulisty, gdzie Sao Paulo po pasjonującym pościgu za Santosem w ostatniej minucie straciło remis i przegrali 2-3. Tak więc mecze pomiędzy tymi zespołami w ostatnim czasie są bardzo emocjonujące i obfitują w wiele goli. I mam nadzieję że nie inaczej będzie dziś, bo w tegorocznej Pauliście obie ekipy, poza jedną wpadką Santosu z Sao Caetano i Sampy z Ponte wygrywają swoje mecze i strzelają dużo bramek. Oglądając mecze Sao Paulo muszę stwierdzić że już na początku rozgrywek stanowych grają lepszą i ciekawszą dla oka piłkę w ofensywie niż grali w 2010 roku w lidze (poza kilkoma wyjątkami jak wspomniany mecz z Santosem). Bo tak jak napisał kapszti w obronie mają jeszcze dużo do poprawy. Dlatego dziś na Arena Barueri nie spodziewam się rezultatu 1-0 czy 1-1, a wręcz przeciwnie: liczę na kolejny, bardzo emocjonujący i obfitujący w wiele ciekawych akcji i bramek mecz w wykonaniu tych dwóch drużyn. Przychylam się do typów overowych kapsztiego a nawet over 4,5 jestem w stanie polecić grając oczywiście mniejszą stawką.
Dzisiaj dwa a nawet trzy emocjonujące derbowe mecze w Brazylii, bo oprócz klasyku Sao Paulo są jeszcze mecze w Gaucho: Gremio-Inter i Carioca: Vasco-Flamengo tak więc na wieczór czeka nas wielka dawka emocji którą rozpocznie właśnie mecz wyżej opisany mecz.​
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jako, że rozgrywki stanowe idą bardzo szybkim tempem to lecimy i już w środę zaczynamy kolejną kolejkę rozgrywek. Najciekawiej zapowiadają się spotkania Ponte Preta-Santos i Portuguesa-Americana ale i w innych meczach nie powinno zabraknąć emocji.

VS

Nie wiem czy buki powariowały ale to nie moja sprawa. Kurs na Portuguesę 1,78, podczas gdy mają mecz z Americaną, która pokazuje co mecz, że skreślanie jej przed rozgrywkami było wielkim błędem. Dla mnie to jakieś dziwne nie porozumienie ale cóż trzeba korzystać z tego prezentu i spróbować coś na gości.
Lusa strasznie osłabiona. Zabraknie: Dodo, Glaubera, Fabrício, Marcosa Antonio, Jeana Natala i Kempesa. Jak więc widać lista nieobecności jest dość długo i na dodatek są to podstawowi piłkarze klubu z Sao Paulo. Ostatnio dwa słabsze ich wyniki czyli porażki 1:3 z Ponte Pretą i 0:2 z Palmeirasem, a teraz rywal też nie łatwiejszy bo wydaję się, że Americana obecnie prezentuje poziom nieco niższy od Palmeirasu o ile w ogóle można mówić, że teraz są od nich gorsi. Wśród gości zabraknie dla odmiany tylko defensywnego pomocnika Leo Silvy, a tak poza tym wszyscy są do dyspozycji trenera Edinho Nazaretha, który miał ofertę prowadzenia Vasco da Gama ale ją odrzucił chociaż sam przyznał, że prezes Vasco, Roberto Dinamite jest jego bliskim przyjacielem. Americana ostatnio wygrała 5:1 na wyjeździe z Noroeste. Wynik wysoki i gra całkiem dobra, poza początkiem drugiej połowy. Naprawdę widać fajny ofensywny futbol w wykonaniu tego klubu i nie zdziwię się, jeśli wygrają z Portuguesą na wyjeździe, a na remis powinni spokojnie wywalczyć. Dlatego ja wybrałem kilka typów, które można spokojnie pograć po całkiem przyzwoitych kursach.
Portuguesa
Wéverton; Rafael Silva, Maurício, Preto Costa e Marcelo Cordeiro; Ferdinando, Guilherme, Ademir Sopa e Ivo; Luis Ricardo e Héverton.
Americana
Jailson; Luís Felipe, Jorge Luiz, Júlio César e Hélton; Gercimar, Jackson, Marcinho e Fumagalli; Charles e Rafael Chorão

Moje typy:
Americana strzeli gola @ 1,40 Bwin⛔1:0
X2 @ 1,95⛔
Americana over 1,5 @ 2,95
⛔

VS

Paulista będzie podejmować na własnym boisku Noroeste i jest faworytem tego spotkania. Ostatnio piłkarze z Jundiai dokonali dużej sztuki... Prowadzili po 14 minutach już 2:0 z Linense ale i to nie wystarczyło im do tego by wywieźć z tamtego meczu chociażby punkt. Jednak widać, że strzelać potrafią i tego powinni się trzymać. Noroeste z kolei ostatnio polegli u siebie 1:5 z Americaną i to był według zarządu powód by zwolnić trenera Luciano Diasa. Dla mnie to głupota bo przecież wyniki nie były złe zważywszy, jeśli przyjrzymy się dokładnie na to z kim grali. No ale cóż taka była wola zarządu i teraz poprowadzi ich tymczasowy trener Jorge Saran. Do tego obrona Noroeste to istny dramat. 12 straconych goli w 5 meczach to wynik fatalny i tylko Linense i Gremio Prudente mają od nich gorszy wynik. W dodatku Noroeste przystępują z pięcioma osłabieniami na mecz z Paulistą. Otacilio Neto, Marcio Gabriel, Ze Carlos, Vandinho i Thiago Marin nie będą mogli zagrać w tym meczu i to są nie wątpliwie spore ich osłabienia. Gospodarze natomiast bez osłabień dlatego są faworytem tego spotkania i powinni je spokojnie wygrać.
Paulista
Cristiano; Eli Sabiá, João Paulo e Henrique; Bruno Formigone, Baiano, Fábio Gomes, Rone Dias e Marquinhos; Diego Barboza e Hernane (Fabiano).

Noroeste
André Luis; Matheus, Da Silva e Hallison; Márcio Gabriel, Francis, Júlio Cesar, Ricardinho e Gleidson; Aleilson e Diego

Moje typy:
Paulista @ 1,85 Bwin⛔0:0
Paulista(-1) @ 3,25
⛔
Paulista over 1,5 @ 1,83⛔
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Też już zrobiłem mały przegląd jutrzejszych spotkań i od razu pisze to co mi się rzuciło w oczy (kursy z bet365):

Paulista - Noroeste 1.90 / 3.40 / 4.00
Noroeste bez trenera i 3 ważnych zawodników - Otacilio Neto (gwiazda zespołu 3/0), Vandinho (3/0) i Ze Carlosa (5/1). Paulista nie jest najsłabszą drużyną w Paulistao i powinni ten mecz w takich okolicznościach spokojnie wygrać. Nie wiem skąd takie ambicje w Noroeste. Bezligowiec i beniaminek Paulistao zwalnia trenera bo po pięciu meczach z mocniejszymi zespołami ma bilans 0/4/1... Faktycznie remis z Timao na wyjeździe to wstyd... Za dużo wymagają i to się teraz na nich zemści.

Ponte Preta - Santos 4.60 / 3.60 / 1.75
Co prawda Santos ma w tym meczu trochę zmienić skład (zmęczenie), ale trener zaprzecza grę rezerwami. Za to w Ponte Preta ciężko ustawić jedenastkę na jutrzejsze spotkanie. Thiago Luisa (4/1) nie będzie bo zabrania mu kontrakt. Kontuzje dalej mają: Ricardo, Guilherme, Marcio Diogo i Amarala, a z nowych osłabień dochodzą Joao Paulo (5/0) i Josimar (5/0)... Oj ciężko tu wystawić sensowny skład i to jeszcze akurat przeciwko najsilniejszej drużynie w Paulistao...

Portuguesa - Americana 1.80 / 3.50 / 4.50
Po raz kolejny bukmacherzy nie doceniają rewelacji Paulistao - Americany. Jutro osłabieni będą brakiem Leo Silvy (5/2), ale to nic w porównaniu do ubytków gospodarzy. Portuguesa przede wszystkim bez Fabricio (3/1), Glaubera (4/0), Kempesa (4/1) i Dodo (3/0). Dwie drugoligowe drużyny, Portuguesa gnębiona kontuzjami, a Americana w świetnej formie - kuszą kursy na gości...
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wczoraj fatalne typowanie z mojej strony niestety. Americana co prawda miała swoje okazje ale nie potrafili wsadzić chociażby jednego gola Portuguesie i przegrali 1:0. A to ciekawe, że kilka dni temu strzelają bez problemu 5 goli, a teraz nie mogli choćby jednego. Fakt, że rywal mocniejszy ale również i gra otwarta Lusy, co powinno im pomagać. Niestety nie udało się z nimi. Znowu zawiódł Santos tylko remisując 2:2 z Ponte Pretą. Tego meczu nie oglądałem ale Kacmon mi mówił o dobrej grze gospodarzy co jest zadziwiające i potwierdza moją tezę na temat słabszej formy ze strony Santosu. Bo popatrzmy na ich 3 ostatnie mecze: 3:3 z Sao Caetano, gdzie goście zagrali dobre zawody. Zwycięstwo 2:0 z Sampą ale równie dobrze mogliby przegrać ten mecz w takim samym stosunku. I teraz ten remis 2:2 z Macaca. Na dzisiaj z kolei zaplanowane 3 mecze, a ja wybieram tylko jeden z nich, a mianowicie Sao Caetano-Gremio Prudente.

VS

Anacleto Campanella będzie dzisiaj gościć piłkarzy drugoligowych Sao Caetano i Gremio Prudente. Dzisiaj dojdzie do wyczekiwanego w klubie z regionu ABC debiutu trenera Ademira Fonseci. Już nie raz o nim pisałem, że fajny jest to trener i teraz Sao Caetano może z nim zacząć grać na miarę swoich możliwości. Ostatnie dwa mecze Sao Caetano to już znacznie lepsze wyniki niż na początku. Najpierw remis 3:3 po porywającym meczu z Santosem, a ostatnio 0:0 również na wyjeździe z Ponte Pretą. Teraz z kolei gdy będzie nowy trener to liczę na efekt nowej miotły. Na pewno piłkarze dadzą z siebie wszystko, gdyż teraz zaczynają u tego trenera wszystko od początku i ci co mniej grali mają okazje na dostanie się do pierwszej &quot;11&quot;. Z drugiej strony Gremio Prudente, które po spadku do Serie B nie może się pozbierać. W 5 meczach wywalczony tylko 1 punkt po remisie z Botafogo 1:1. Poza tym porażki wyjazdowe 1:3 z Sao Bernardo, 1:3 z Mogi Mirim oraz u siebie 2:4 z Santosem i 1:2 z Paulistą Jundiai. Jak więc widać lubią tracić gole ale i strzelają w każdym meczu. Dzisiaj z tego co czytałem bez osłabień ale jak tu można mówić o osłabieniach skoro ten skład jest zbudowany praktycznie od nowa, bo większość podstawowego składu odeszła. Z zawodników z poprzedniego sezonu zostali Anderson Luis, Rhayner, Saldanha i bramkarz Sidnei, który akurat dzisiaj nie zagra. Chyba trenerowi wyczerpała się cierpliwość do tego gracza, który popełnił już kilka błędów. Tak więc dzisiaj zapowiada się zwycięstwo gospodarzy i kilka goli. Dlatego też zdecydowałem się na granie Azulao.
SÃO CAETANO: Luiz; Artur, Marcelo Batatais, Anderson Marques e Bruno; Augusto Recife, Ricardo Conceição, Souza e Aílton; Fernandes e Vandinho

GRÊMIO PRUDENTE:
Leandro; Wescley, Anderson Luis e Douglas; Saldanha, Anderson Pedra, Matheus, Francismar e Raí; Rhayner e Rômulo (Jandson)

Moje typy:
Sao Caetano @ 1,72 Bwin✅1:0
Sao Caetano DNB @ 1,34✅
Sao Caetano over 1,5 @ 1,75⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Też wygląda mi to na słabszą formę Santosu. Zawalili mecz z SC, nic specjalnego nie zagrali z SPFC, a wczoraj zagrali chyba najsłabszy mecz w tym roku. Do tego w następnym meczu bez Rafaela w bramce, więc trzeba na nich uważać.

Trudno rozgryźć Sao Caetano... W 5 meczach strzelają 3 gole i to wszystkie w jednym meczu - wyjazd z Santosem. Nie rozumiem tego, nie potrafią wbić gola dużo słabszym przeciwnikom, a z Santosem zagrali jak równy z równym i w pierwszej połowie potrafili ich zdominować. Myślałem, że to odrodzenie, ale mecz z Ponte Pretą raczej bezbarwny. Teraz nowy trener to pewnie się coś ruszy, chociaż spodziewałem się kogoś innego na tym stanowisku. Fonseca ok, ale w brazylijskiej prasie pojawiały się plotki o zainteresowaniu Silasem, a to już trener klasy pierwszoligowej. Mam nadzieję, że klub dobrze postąpił i to zatrudnienie i tak przyniesie pozytywne skutki. Dzisiejszy mecz raczej odpuszczę, ale też bliżej mi do Sao Caetano.

Dzisiaj jeszcze mecz Sao Paulo - Linense. Zapowiada się pewne zwycięstwo gospodarzy. Linense to beniaminek Paulistao 2011 i jedna ze słabszych drużyn w rozgrywkach. Dużym argumentem na korzyść SPFC jest debiut Rivaldo. Jest debiut gwiazdy, będą kibice i oczekiwania lepszej gry. Zawsze przy okazji debiutów takich gwiazd (Ronaldo, Robinho, wczoraj Ronaldinho) jest show i drużyna wygrywa. Myślę, że przy tym przeciwniku, SPFC będzie chciało zrobić swoją pokazówkę z Rivaldo w podstawowym składzie i też spokojnie wygrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP


Przed nami już 7. kolejka Paulistao. Na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się spotkanie Palmeiras-Corinthians. To najważniejszy klasyk w stanie Sao Paulo i obok Gre-Nal i meczu Flamengo-Fluminense chyba największe derby w Brazylii. Palmeiras póki co dobrze sobie radzi, ale i rywale nie byli zbyt wymagający, tak więc na dobrą sprawę jest to dla nich pierwszy poważny test. Corinthians z kolei odpadł z Copa Libertadores sensacyjnie i teraz jedyne co mogą zrobić dla swoich kibiców to wygrać derby z odwiecznym wrogiem. W innym wypadku może dojść do powtórki z ostatnich dni, gdy po przegranym meczu z Kolumbii piłkarze zastali pod klubem rozbite swoje auta... Santos tym razem jedzie do Santo Andre i po mimo tego, że jest faworytem to chyba należy się głęboko zastanowić nad graniem na nich. Wiele osłabień w obronie oraz pomocy i brak przede wszystkim Elano może się źle na nich odbić. Myślę, że na over 1,5 na Santos spokojnie można grać, bo debiutujący Diogo Santo oraz Maikon Leite i Keirrison spokojnie powinni wbić przynajmniej dwa gole słabemu Santo Andre. Ciekawymi typami wydają się być Americana oraz Sao Caetano, które jest w gazie po zdobyciu w ostatnich 3 meczach 5 punktów i to z nie byle jakimi rywalami. Można pograć na jakieś gole w meczu Botafogo-Sao Paulo. Sampa dużo strzela i traci, a Botafogo już bez trenera, który odszedł po meczu z Bragantino. Również można popróbować zagrać Bragantino po naprawdę wysokim kursie z nie najmocniejszym Mirassolem. W ofercie, którą wkleiłem jest tylko 8 meczy. I to nie przez przypadek, gdyż spotkania Gremio Prudente-Portuguesa i Ponte Preta-Linense zostaną rozegrane w najbliższą środę o godzinie 22:30.
Zapraszam do dyskusji
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Dzisiejsze mecze Paulistao:

Noroeste - Mogi Mirim 2.20 / 3.25 / 3.25
Myślę, że najwyższy czas na zwycięstwo Noroeste. Beniaminek po sześciu kolejkach ma bilans 0-5-1 i należy im się wreszcie pierwsze zwycięstwo. Są dla mnie zaskoczeniem, bo przed sezonem spisałem ich na straty, a trzeba przyznać, że radzą sobie całkiem nieźle. Z najlepszymi nie mają szans powalczyć (chociaż wyjazdowym remisem z Corinthians udowodnili, że nie boją się nikogo), ale z przeciętnymi drużynami stać ich na jakieś punkty. Ostatnio mimo niekorzystnej sytuacji przeciwko Pauliscie, w ogóle się nie poddali i przy odrobinie szczęścia mogli nawet wygrać to spotkanie. Dzisiaj problemy są już rozwiązane, więc tym bardziej powinni powalczyć o pierwsze zwycięstwo. Do składu wracają podstawowi napastnicy: Vandinho i Otacilio Neto. Po przerwie za czerwoną kartkę wraca również Ze Carlos, więc bramki ma już kto strzelać. Poza tym kilka dni temu klub zatrudnił nowego trenera - Lori Sandri, który zadebiutuje w dzisiejszym spotkaniu. Za to w Mogi Mirim humory dużo gorsze niż przed sezonem. Najpierw stracili Rivaldo jako zawodnika, a kilka dni temu stracili Rivaldo również jako prezesa... Jedyny magnes, który przyciągał kibiców i brazylijskich sympatyków odszedł, więc klub dużo na tym straci. Poza tym w dzisiejszym meczu zabraknie Ricardinho, zdobywcy dwóch bramek w dotychczasowych sześciu spotkaniach.

Tak więc argumentów po stronie gospodarzy nie brakuje... Nowy trener, powrót 3 ofensywnych graczy do drużyny (w tym gwiazdy zespołu O.Neto), dobra gra, która musi przynieść wreszcie pierwsze zwycięstwo w lidze (przecież nie można wiecznie remisować), odejście Rivaldo z Mogi Mirim i brak Ricardinho... Myślę, że poważnie można się zastanowić nad jakimś zakładem w stronę Noroeste.


Santo Andre - Santos 6.50 / 3.70 / 1.55
Ten mecz odpuszczam, chociaż jak zawsze faworytem jest Santos. Goście jakby w słabszej formie. Remis z Sao Caetano, słabe mecze przeciwko SPFC i Ponte Preta... Dodatkowo dzisiaj nie będą grać: Rafael, Elano, Edu Dracena, Leo, Jonathan, Arouca, a nadal nie ma Neymara i Ganso. Za to Santo Andre w najsilniejszym ustawieniu. Słaba forma, dużo braków, niski kurs, wolę się trzymać dzisiaj z daleka od Santosu.


Americana - Oeste 2.00 / 3.40 / 3.70
Znowu wysoki kurs na rewelacje tych rozgrywek. Americana prezentuje się dobrze w tym roku i oby ich forma utrzymała się jak najdłużej. Ostatnio przegrali wyjazd z Portuguesa, ale rywal był silny, a podobno Americana też nie zagrała źle. Dzisiaj powinni odrobić te trzy punkty. Gospodarze w pełnym składzie, do podstawy wraca Leo Silva, którego ostatnio zabrakło. W Oeste brakuje dzisiaj najlepszego strzelca drużyny - Fabio Santosa (zdobywca 3 bramek na 6 całego zespołu). Ogromna strata w ofensywie, co jest kolejnym argumentem za Americaną. Gospodarze są silniejszą drużyną, w znakomitej formie, a goście bez najlepszego snajpera... Zanosi się na kolejną wygraną Americany.
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Też wygląda mi to na słabszą formę Santosu. Zawalili mecz z SC, nic specjalnego nie zagrali z SPFC, a wczoraj zagrali chyba najsłabszy mecz w tym roku. Do tego w następnym meczu bez Rafaela w bramce, więc trzeba na nich uważać.
Siema.
Ogladalem ten mecz Santosu i trzeba powiedzieć że gospodarze zagrali z zębem i skutecznie, na plus Santosu na pewno to że grając w 10 i przegrywając potrafili wyrównać po pięknej akcji. Ciężko mi ich gre oceniać bo za rzadko ich widzialem w akcji w przeszlosci ale jakos dramatycznie to nie grali.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Ten mecz postanowiłem opisać w punktach po kolei:
-Americana świetnie sobie radzi w rozgrywkach Campeonato Paulista
-Dzisiaj żadnych osłabień i wraca do składu Leo Silva
-Grają fajny ofensywny futbol
-Oeste nie dawno stracili trenera Ademira Fonsecę
-Dzisiaj w barwach Oeste nie zagrają Fabio Santos(najlepszy strzelec) i drugi napastnik Fabio Tenorio
-Oeste póki co nieźle ale gdy przyszło grać z mocniejszymi drużynami to dostali od Palmeirasu i Portuguesy.
Tak więc zapowiada się na zwycięstwo gospodarzy jednak można się tutaj zabezpieczyć typem bez remisu.
Americana
Jailson; Luís Felipe, Jorge Luiz, Júlio César e Hélton; Gercimar, Léo Silva, Marcinho e Fumagalli; Charles e Rafael Chorão.

Oeste
Gabriel Leite; Dedê, Cris, Paulo Miranda e Fernandinho; Márcio Passos, Dionísio, Anselmo Ramon e Roger; Mazinho e Adriano Alves

Moje typy:
Americana @ 1,95 Bwin⛔1:1 konkretni debile z nich
Americana DNB @ 1,48
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
X


To już siódma seria spotkań w Paulistao. Do miasta Ribeirao Preto przyjeżdża FC Sao Paulo aby na tamtejszym stadionie Estadio Santa Cruz walczyć o kolejne cenne punkty z zespołem Botafogo SP. Goście, po ostatnich problemach z Dagoberto zamierzają zagrać testowanym przez trenera Carpegianiego ustawieniu 3-5-2. W obronie od początku spotkania ma zagrać zaledwie 17-letni Luiz Eduardo, który we wcześniejszych dwóch spotkaniach wchodził z ławki. Jego występ jest wynikiem tego że Sampa w ostatnich 4 meczach Paulisty straciła aż 8 bramek i trzeba było jakoś zareagować na nieporadność gry w obronie. W składzie jest także Dagoberto który, jak wspominałem miał spięcie z trenerem, a pomimo tego znalazł się w składzie. Trener Capegiani pewnie doszedł do wniosku że większośc akcji ofensywnych nakręca właśnie Dagoberto a jego brak może powodować duże osłabienie gry drużyny w ofensywie, zwłaszcza że ostatnio prezentuje wysoką formę.
Drużyna gospodarzy w sześciu meczach uzbierała zaledwie 4 punkty - wszystkie po remisach, a największym ich osiągnięciem w tegorocznych rozgrywkach jest wywalczenie na Pacaembu remisu z Palmeiras, którzy wtedy grali katastrofalnie. Strzelili zaledwie 5 bramek i pod tym względem są lepsi tylko od Sao Caetano. Działacze klubu chcą zarobić na obecności w składzie przeciwników Rivaldo i podwoili cenę biletu.
Podsumowując, myślę że Sao Paulo w nowym ustawieniu da sobie radę z drużyną Botafogo a kursy na zwycięstwo gości zachęcają do grania.

BOTAFOGO
Júlio César; Eduardo Ratinho, Dão, Gabriel e Andrezinho; Rodrigo Soares, Leandro Carvalho, Assis e Ramon; Anselmo e Assisinho

SÃO PAULO
Rogério Ceni; Luiz Eduardo, Xandão e Miranda; Ilsinho, Jean, Rodrigo Souto, Rivaldo e Juan; Dagoberto e Fernandinho


Sao Paulo @ 1,95 bet365 ⛔ 0-1​
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
A ja dzisiaj z przyjemnością obejrzę spotkanie Palmeiras - Corinthians. Gospodarze na pewno w dużo lepszej formie, poza pierwszą wpadką z Botafogo wyniki mają dobre. Za to Timao tragedia. Tylko jedno zwycięstwo w rozgrywkach stanowych i porażka w Copa Libertadores, która pozbawiła ich udziału w tegorocznej fazie grupowej. Patrząc na formę obu ekip faworytem wydają się Verdao, ale nie można zapominać, że Corinthians bardziej potrzebuje tutaj zwycięstwa. Oni muszą odkupić winy za CL. Kibice po porażce z Tolimą niszczyli budynki klubowe i samochody zawodników. Teraz Corinthians musi szybko coś zrobić, żeby kibice im wybaczyli. Mają do tego dobrą okazje, bo takie derby zawsze dużo znaczą dla fanów. Gorzej jeżeli mecz z Palmeiras również przegrają... Biorąc pod uwagę formę, faworytem wydają się być gospodarze, ale potrzeba zwycięstwa Corinthians jest tak duża, że wolę ten mecz odpuścić.

Długo analizowałem też spotkanie Sao Caetano - Paulista. Wiele wskazuje na zwycięstwo gospodarzy, chociaż ostatecznie mecz odpuszczam. Paulista nie jest w najlepszej formie. Cztery mecze bez zwycięstwa, a dwa ostatnie grali z beniaminkami Paulistao. Najpierw prowadząc 2:0 z Linense przegrywają ten mecz 2:3, a kilka dni temu bezbramkowo zremisowali u siebie z Noroeste. Mecz z Noro oglądałem i gra Paulisty była beznadziejna. Nie potrafią sobie w ogóle wypracować sytuacji strzeleckiej i może nie oglądałem meczu od początku, ale przez większość czasu nie widziałem żadnej sensownej akcji Paulisty. Nic więc dziwnego, że po tym meczu zwolniono trenera i dzisiaj z SC drużynę poprowadzi już nowy szkoleniowiec. Zmiana trenera to pierwszy argument, który zniechęcił mnie do gry na gospodarzy. Drugi argument przeciwko Sao Caetano to osłabienia. Nie ma dwóch ważnych pomocników: Augusto Recife i Ricardo Conceicao (niedawno sprowadzony z Vitorii). Reszta składu wygląda dobrze, jednak brak dwóch najlepszych pomocników w drużynie to poważne osłabienie siły zespołu. Chociaż nie wierzę w zwycięstwo Paulisty (po tym co pokazali z Noroeste) to meczu wolę nie typować.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
A więc kolejka numer 8 w większości za nami. Kolejna strata punktów przez Santos, chociaż tym razem ich gra wyglądała naprawdę ciekawie. Straty punktów najbardziej może żałować Americana, który prowadziła z Oeste 1:0 do 94 minuty i w ostatniej akcji meczu stracili zwycięstwo, a co za tym idzie okazję na zniwelowanie straty do Palmeirasu i Santos, którzy również potracili punkty w tej kolejce. Na uwagę zasługuję kolejne zwycięstwo Sao Caetano, które widać, że już wyszło na dobre z kryzysu i teraz pod wodzą Ademira Fonseci spokojnie ma szanse na awans do najlepszej ósemki. Jednak najważniejszym wydarzeniem tej kolejki były derby Sao Paulo. Palmeiras po mimo ogromnej, a momentami przygniatającej wręcz przewagi nad Corinthiansem przegrali 0:1. Jedna głupia akcja i gol Alessandro na wagę 3 punktów. Kibice Palmeirasu na trybunach trzymali tabliczki z napisami &quot;Tolima&quot;... czego chyba nie trzeba tłumaczyć. I na sam koniec dodam, że SPFC przegrali 1:2 z Botafogo-SP dla, którego było to pierwsze zwycięstwo w lidze i teraz tylko Santo Andre oraz Gremio Prudente nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa w sezonie 2011.
W środku tygodnia czekają na nas 3 spotkania. Dwa z ostatniej kolejki oraz jeden z poprzednich, gdy to Corinthians nie mógł zagrać ze względu na dwumecz z kolumbijską Tolimą. Oto kursy jakie na te mecze wystawił Bwin:

Myślę, że kursy zadowalające na wszystkie mecze. Ponte Preta ostatnio w co raz lepszej formie i spokojnie powinni rozprawić się z Linense. Również można zagrać z jakąś podpórką na Portuguesę, która będzie podejmować Gremio Prudente. Przyznam się, że jak oglądałem Gremio z starciu z Sao Caetano to aż oczy bolały jak się patrzyło na kompletną bezradność tej ekipy. Corinthians musi również obowiązkowo teraz wygrywać spotkania, gdyż jedynie tak w jakimś małym stopniu da kibicom choć trochę radości po kompromitacji w CL.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Na dzisiaj póki co zdecydowałem się postawić na jeden z trzech spotkań Paulistao. Mecz Gremio Prudente-Portuguesa zapowiada się też najciekawiej spośród spotkań lig stanowych w środku tygodnia. Tutaj długo zastanawiałem się nad typem na małą liczbę goli i taki wybrałem, a dlaczego:
-Gremio Prudente póki co strzela bardzo mało goli
-Niestety jednocześnie tracą ich sporo ale dzisiaj wraca ich podstawowy bramkarz z Brasileirao 2010, który zerwał w środku sezonu więzadła i nie mógł grać przez prawie pół roku
-Jeśli dzisiaj wreszcie obrona się spiszę to wraz z bramkarzem są w stanie zrobić dobry wynik z tyłu
-Portuguesa jak na razie również nie zachwyca w ataku
-Dzisiaj do składu wraca podstawowy obrońca Paulo Sergio, który wzmocni i tak już dobrą linię defensywną
-W ataku dalej nie ma Dodo i Kempesa, chociaż ten drugi może wejść w drugiej połowie, ale na pewno nie jest jeszcze w pełni sił
Podsumowując to tutaj można spróbować typu na under 2,5, gdyż opcji 1X2 jakoś wolę nie tykać. Jeśli już to jednak lekkim faworytem wydają się być goście.
Grêmio Prudente
Márcio; Bruno Ribeiro, Douglas (Anderson Luís), Nino e Rai; Carlos Henrique, Alceu, Mateus e Mantega; Rhayner e Rômulo.

Portuguesa
Weverton; Paulo Sérgio, Maurício, Domingos e Marcelo Cordeiro; Ferdinando, Ademir Sopa, Henrique e Ivo; Luís Ricardo e Héverton

Mój typ:
Under 2,5 @ 2,00 Bwin⛔3:3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom