>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cash-point 10 Euro Free

buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Ludzie!! Bonusowy kod będzie wysyłany dopiero od dziś, może trochę później czyli jutro lub po jutrze .. bez paniki czytajcie dokładniej..
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jeżeli mają wysłać za jednym razem to na pewno nie zrobią tego dzisiaj tylko jutro, bo do dziś można przecież się rejestrować. To nie jest jakiś nieznany buk, więc kasa będzie. Spokojnie ;-)
 
feever 5

feever

Użytkownik
Jak sie zarejestrowalem i podalem komorke to powinienem dostac numer na kom? Czy musze gdzies zaznaczac, ze chce skorzystac z bonusu?
 
ths 0

ths

Użytkownik
Ja uważam, że dziś nie wyślą bo dziś jest nedziela, wiadomo dużo spotkań łatwych do typowania.
Myśle że wyślą późnym wieczorem albo jutro
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
A ja nie mogę się zarejestrować!
Miał ktoś takie coś po 2kliknieciu / po 2oknie rejestru:
&quot;An error occured. Please try again later.&quot;
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
A ja nie mogę się zarejestrować!
Miał ktoś takie coś po 2kliknieciu / po 2oknie rejestru:
&quot;An error occured. Please try again later.&quot;
Miałem tak samo. Wystarczyło zrobić odśwież i ponownie wklepać dane ;-)
 
luki2602 0

luki2602

Użytkownik
ale zamieszanie... robicie ???? spokojnie jak obiecali przyznać ten bonus to prędzej czy później go przyznają ???? trochę więcej cierpliwości....
 
K 0

karoleck

Użytkownik
Ja dziś zalogowałem się regularnie tak z ciekawości i znalazłem na koncie 15 euro. Mam już prawie 130 i 1 kupon w grze , pewnie to jakoś losowo przyznawali bo mój kumpel nic nie ma. Powodzenia za to z tym bonusem 10 euro co go dostaniecie przed Świętami no i ja też ????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Oferta trwała do 20 grudnia a pieniądze miłaby zostać pzryznane po 20 grudnia także tym którzy wszystko wykonali zgodnie z regulaminem radzęuzbroić się w cierpliwość.
Na forum nie tolerujemy rasizmu i ksenofobii.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Ajjj, tak marudzicie o głupie 10 euro, dadzą to dadzą, nie to nie, oszustami nie są, bo te pieniądze i tak nie są wasze, ukradli je wam?:]
Mimo iż buk jest według ludzi w porządku, ja swojej kasy nie wpłacę do firmy, ktora polska wersję własnego serwisu robi w translatorze... ????
 
Do góry Bottom