>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Championship Manager / Football Manager

R 0

rafal101010

Użytkownik
Wogole to jak tam się WAm fm09 podoba ? Bo jak dla mnie to jest sredni i ta seria rok w rok traci :&lt; FM 05 i 07 zjadają wszystkie inne tego typu gry ! I chyba już nic ich nie przebije ...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Rzeczywiście coś w tym jest, 07 to moja ulubiona cześć FM, jednak co do 09 narazie sie nie wypowiadam bo nie posiadam
 
matinho100 0

matinho100

Użytkownik
Jak mówiłem nie wywalają po sezonie ????
Fm ogólnie mnie zbytnio nie ciągnie... ktoś sie wypowiadal że 05 i 07 byly naprawde dobre i to prawda bo to serie przy ktorych najwiecej siedzialem no moze jeszcze 06. Niby idzie do przodu a tak naprawde idzie to w tyl...
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Wlasnie zaczalem 2 sezon, więc plotka o tym ze wywala po sezonie to totalna bzdura.
mam Ci dac screeny? Ja nie wiem od kiedy wywalaja z klubu za wykonanie wszystkich celow. To nie jest zadna plotka tylko prawda
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
cm01/02, cm4, najlepsze z serii Managerow... Teraz sa coraz to gorsze... Od rozdzielenia sie SI i Eidosa to slabe te managery sa :/
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
nie podoba mi się funkcja 3D wyświetlania spotkań...
Poza tym widoczne ulepszenia, całkiem fajnie wygląda wywiad przed sezonem (jak jesteś w nowym klubie).
Jakieś talenty, które do polskiej ligi przyjdą za free. Znacie? :]
 
D 0

deeev

Użytkownik
hey

wrzucam ostateczna wersje mojego update&#39;u...
efektem jest dodanie kilku (ok. 15-20) nowych zawodnikow do gry - mlode talenty glownie, zmienilem kilku klubom barwy, transfery i wypozyczenia sa aktualne na 90 % w europie, 80 % w ameryce i afryce... poza tym uaktualnilem baze trenerska w 90 % glownie w europie... mam nadzieje ze update &#39;styknie&#39; do nastepnego okna transferowego i wielu skorzysta z niego, mysle ze warto go pobrac...

na jednym z forow pojawialy sie skargi ze gre wywala po sezonie...
panowie mam dobra wiadomosc dla zainteresowanych

update ktory wrzucilem na dzien 28 stycznia 2009 roku dziala...
... z tym ze po zakonczeniu sezonu - najlepiej 15 czerwca kazdego roku - nalezy wyslac swojego opiekuna w podroz (go on holiday) - i zminimalizowac gre... po odczekaniu 3-4 minut po zaladowaniu gra idzie, klikamy na pasek zadan i mozna dalej grac... nalezy save&#39;a zrobic dla zabezpieczenia... testowalem to kilka razy i jest ok

~ podziekowania dla zalogi chapman0102 za podklad na ktorym zrobilem calosc, podziekowania dla Deana, i jego porad, oraz dla calej reszty ktora grala i bedzie grac nadal na moim updajcie ~ have fun

ps. jesli macie antywirusa, wylaczcie go na czas gry, korzystanie z wszelkich innych aplikacji rowniez powinno byc ograniczone zeby nie zawiesil sie komputer, i radze nie grzebac w edytorze bo baza jak wiadomo w kazdej chwili moze pasc pozdro

Cm Rework 01-02 to 08-09 * Officially January Update * by Deeev

http://www.speedyshare.com/652486528.html

+ fotos

http://www.filefactory.com/file/aff5bc1/n/Pictures_exe
 
buras15 0

buras15

Użytkownik
ps. jesli macie antywirusa, wylaczcie go na czas gry, korzystanie z wszelkich innych aplikacji rowniez powinno byc ograniczone zeby nie zawiesil sie komputer, i radze nie grzebac w edytorze bo baza jak wiadomo w kazdej chwili moze pasc pozdro

dziwne, fotos w formacie exe ????
 
riki1 13

riki1

Użytkownik
Lech i Barca ja gram w FMA od czasow CM3 czyli jak bylem w 6 klasie podstawowki chyba i stwierdzam,ze grajac w sieci z kolesiem bardziej wkurzajacej gry nie ma niz wersja 09 gdzie z wyniku 4-0 potrafie mecze 6-4 przegrac nic nie zmieniajac w przerwie co jest dla mnie bledem strasznym a sama rozgrywka zaczela bardziej od szczescia zalezec niz od umiejetnosci to juz nie to samo co stare fmy...niestety...
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Ja teraz gram FC Koln. Ciekawa drużyna. Objąłem w przerwie zimowej gdy grali w drugiej lidze dograłem do końca sezonu ledwo udało mi się uniknąć spadku do trzeciej ligi. W przerwie letniej wymieniłem cały skład dosłownie. Pościągałem głównie Polaków typu Krzynówek, Sobolewski R., Krzysztof Król, Łągiewka i awansowałem do pierwszej bundesligi. Teraz znowu dokupiłem kilku graczy głównie talenty polecane przez skautów z francji i belgii. I po 10 meczach jestem na wysokim 5 miejscu.
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
ja obecnie gram Banikiem Ostrava.
Zacząłem dopiero 1 sezon na nowym patchu.
Całkiem fajna drużyna, do tego trochę wzmocnień z bałkanów oraz dwóch moich ulubieńców z Kostaryki Navas(Br) oraz Herrera(OL, PL) ;)
 
Do góry Bottom