>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co dalej z Leo Beenhakkerem?

flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Natknąłem się na stronę na której kibice szukają poparcia dla protestu, który chcą przygotowac. Te działania mają zakończyc rządy &quot;leśnych dziadków&quot;. Na razie trzeba podac swój nick i adres e-mail - następnie zastanie się poinformowanym o szykowanych działaniach. 1. Wiem, że pod ten temat to nie pasuje ale chyba nie ma sensu zakładac nowego. 2. Nie chcę podawac strony, żeby ktos tego nie podciągnął pod spam ;p .
Może faktycznie nie jest to głupi pomysł. Gdyby kibice się zjednoczyli bez względu na przynależnosc klubową to myślę, że by byli w stanie coś zwojowac.
 
M 0

mysju

Użytkownik
Natknąłem się na stronę na której kibice szukają poparcia dla protestu, który chcą przygotowac. Te działania mają zakończyc rządy &quot;leśnych dziadków&quot;. Na razie trzeba podac swój nick i adres e-mail - następnie zastanie się poinformowanym o szykowanych działaniach. 1. Wiem, że pod ten temat to nie pasuje ale chyba nie ma sensu zakładac nowego. 2. Nie chcę podawac strony, żeby ktos tego nie podciągnął pod spam ;p .
Może faktycznie nie jest to głupi pomysł. Gdyby kibice się zjednoczyli bez względu na przynależnosc klubową to myślę, że by byli w stanie coś zwojowac.
A co to nawiązujec do tematu?:-?
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Powiem krotko śmiesza mnie poprostu wypowiedzi niektorych wielkich ekspertow z forum......
1.Z pustego to nawet salomon nie naleje (poprostu z bandy takich nieogranych patalachow to i najwieksze swiatowe potegi trenerskie by nic nie zrobily.
2.W pierwszych paru postach wyczytalem ze niektorzy na Tomaszewskiego nadaja.To powiem krutko powinni rozwalic ten caly smieszny pzpn(szkoda z duzej pisac) i Tomaszewski ma 100% racji a Lato wielki mi prezes za Listkiewicza bylo o wiele lepiej i wszytsko w temacie ........
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Powiem krotko śmiesza mnie poprostu wypowiedzi niektorych wielkich ekspertow z forum......
1.Z pustego to nawet salomon nie naleje (poprostu z bandy takich nieogranych patalachow to i najwieksze swiatowe potegi trenerskie by nic nie zrobily.
skoro nie widac roznicy to po co mamy przeplacac? zaoszczedzone pieniadze mozna zainwestowac np w szkolenie mlodziezy
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
skoro nie widac roznicy to po co mamy przeplacac? zaoszczedzone pieniadze mozna zainwestowac np w szkolenie mlodziezy
nikt nie zainwestuje w szkolenie mlodziezy bo przeciez cytujac Engela &#39;mamy czolowych zawodnikow europy tkaich jak Błaszczykowski Brozek czy Gargula&#39; wiec wszystko jest ok i tylko sie cieszmy, a rozwiazania slabej gry szukajmy w zmienianiu kolejnych selekcjonerow i ubolewajmy o pechu, ze jakies bronby i levadia nas wyrzucaja z pucharow
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Wysylam swoje CV do PZPN, moje osiagniecia:
5x Mistrzostwo Polski z Wisla Krakow
5x Puchar Polski z Wisla Krakow
2x Super Puchar Europy z Wisla Krakow
1x Liga Mistrzow z Wisla Krakow
1x Puchar Uefa z Wisla Krakow
1x Klubowe Mistrzostwo Swiata z Wisla Krakow
do tego nagrody indywidualne:
4x Manager roku
22x Manager Miesiaca w FM 2008
jak myslicie mam szanse? chyba jestem lepszy od Majewskiego...
a teraz tak na serio - gdzies to juz kiedys pisalem... selekcjonerem kazdy, kazdy tylko nie Majewski... ;/
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
A nie wydaje wam sie ze temat juz nie na czasie w sumie. No chyba ze interesujacym bedzie fakt ile Leo dostanie &quot;odprawy&quot;...
 
Do góry Bottom