>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co dalej z Leo Beenhakkerem?

D 0

dinoki

Użytkownik
Widze ze w temacie goraca wymiana zdań ???? Moja opinia przychyla sie do opini Flamastra. Poczekajmy... Ktoś w mediach powiedzial ze dla nas już skonczyły sie eliminacje i zaczeła się nagonka na Leo i jego piłkarzy, tylko mam wrażenie ze autor tych slów nie mial ochoty popatrzec nawet w tabele, tylko odrazu staropolskim zwyczajem; nie poszło tak jak miało być-to wywalmy trenera.
A wg. mnie mamy spore szanse na zajęcie nawet pierwszego miejsca. Na dzień dzisiejszy do pierwszej Irlandi PŁn. tracimy całe 3 pkt. i mamy jeden mecz mniej. Więc sie pytam co to za tragiczna sytuacja...zgodze sie że w sobote zagralismy straszna padake, ale mamy jutro mecz z San Marino i przerwe do wrzesnia gdzie dopiero będziemy mieli mecze, w ktorych okaże sie czy jedziemy na mistrzostwa czy nie.
Więc poczekajmy z tymi zwolnieniami, dajmy jeszcze kredyt zaufania LEo i naszym kopaczom. A we wrześniu najwyzej pomyślmy ew. o budowie reprezentacji na EURO2012 ktore będzie-mam nadzieje-w naszym kraju.
To całe zamieszanie, moim zdaniem wynika tylko z tego że Leo dla PZPN w tym momencie to jest taka mała bombka by Listkiewicz nie pasująca do nowego układu, nie nasze podwórko nie nasza mentalność...teczki nie ma.
...Dzisiaj już czytam artykułu w necie &quot;PZPN zastanawia się jak zwolnić Leo&quot;....no tak jest temat zastepczy dla korupcji.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Wszyscy pamietają tylko 2 mecze, z Portugalia i z Czechami, czy to nie jest za malo jak na 3 lata pracy benhakera??
to pokaz mi 2 inne mecze za czasow Janasa, Engela, (Bonka pomine), Wojcika czy innych po ktorych poczulbys sie taki dumny?!

Slyszalem dzis rano w TVP Info wypowiedz Tomaszewskiego (http://mundial.wp.pl/wid,10993084,kat,1728,title,Tomaszewski-wyrzucic-Leo-juz-dzis,wiadomosc.html) i mialbym mala prosbe do tego pana aby sie wiecej nie osmieszal bo to co on wygaduje to sa jakies herezeje. Nie udalo mu sie zostac selekcjonerem kadry wytyka wszystko kazdemu i ma pretensje do calego swiata, nie udalo mu sie zostac prezesem pzpn wytyka wszystko kazdemu i ma pretensje do calego swiata, nadety buc i pozal sie Boze spec ;/ z jednym sie z nim tylko zgodze - Lato jest nieporozumieniem na stanowisku prezesa ale Tomaszewski bylby jeszcze wiekszym bledem. Mysle ze Leo zostanie bo jak go Lato wywali to wie ze rozpeta burze a pzpn i tak nie ma nawet zlej opinii wsrod kibiceow bo i na taka trzeba zasluzyc.

Artykuly podobne do tego http://mundial.wp.pl/kat,1019539,title,Leo-pokazcie-ze-jestescie-kur-gotowi,wid,10992751,wiadomosc.html tez mnie smiesza bo przeciez nawet jak nie ma atmosfery w zespole to trzeba ja probowac budowac a dziennkiarzyny szukaja pretekstu by napisac bele gowno. Troglodyci totalni, w jakim my kraju zyjemy?!
 
B 4

bongo84

Użytkownik
to pokaz mi 2 inne mecze za czasow Janasa, Engela, (Bonka pomine), Wojcika czy innych po ktorych poczulbys sie taki dumny?!
Z tego wynika że najlepiej było by zostawić Piechniczka i byłby selekcjonerem od 82 roku. Takie gadanie :-/ owszem z portugalami czy z czechami nam mecz wyszedl ale trzeba patrzec na to co teraz jest a nie to co kiedys tam bylo pare lat temu. A ostatnio co było? Kompromitacja na EURO i teraz kompromitacje kolejne ze slowakami i irlandia pólnocna. I co taki benhaker ma być dożywotnio trenerem bo mu wyszły 2, 3 mecze kiedyś tam?
 
flashup 0

flashup

Użytkownik
Z tego wynika że najlepiej było by zostawić Piechniczka i byłby selekcjonerem od 82 roku. Takie gadanie :-/ owszem z portugalami czy z czechami nam mecz wyszedl ale trzeba patrzec na to co teraz jest a nie to co kiedys tam bylo pare lat temu. A ostatnio co było? Kompromitacja na EURO i teraz kompromitacje kolejne ze slowakami i irlandia pólnocna. I co taki benhaker ma być dożywotnio trenerem bo mu wyszły 2, 3 mecze kiedyś tam?
I Wlaśnie oto chodzi! Zostawmy historie tamtych trenerów, myśly trzeźwo !
Przecież to jest dla dobra Naszej Drużyny!
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Wlasnie, dla dobra druzyny...

jak sie czepiasz tak tych 2 spotkan zobacz mecz Polski z Portugalia w MS za czasow Engela (0:4 dla przypomnienia) a w el. za Leo (2:1 i 2:2) jest roznica?

Nie wiem czemu wszyscy sie czepiaja, nasza kadra ma taki moment ze zaczyna sie przebudowa o czym mowil sam Leo jeszcze przed ME ze po tych mistrzostwach trzeba zaczac budowac mlodsza kadre na MS i ME ktore beda u nas, nie pamietacie juz tego? zaczynaja grac mlodzi, ktory z poprzednich trenrrow odwazyl by sie powolowac Lewandowskiego, Bandrowskiego, Boguskiego, Wilka, Komorowskiego czy innych mlodych? Przeciez jak by selekcjonerem dalej byl np. Janas to dzis w kadrze dalej grali by Rasiak, Hajto, Klos, Kukielka, bo przeciez jeszcze graja w dobrych klubowach na dobrym poziomie ;/ Rewolucje rodza sie w bolach i musimy byc na to gotowi pokazcie choc 1 kraj gdzie zmiana pokoleniowa nie przebiegala bez porazek ?!
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Zmiana pokoleniowa? Z irlandia w podstawowym składzie wybiegli Ci zawodnicy którzy podczas eliminacji do EURO juz byli reprezentatami. Wiec gdzie ta zmaina? Wyjatki Roger który nie mal paszportu i Jelen który był pomijany przez wielkiego Leo mimo że to nasz jeden z najlepszych zawodników za granicą o ile nie najlepszy? Czy nasza druzyna to Brazylia że możemy sobie pozwolić na marnowanie potencjału takiego gracza jakim jest Jeleń tylko dlatego że nie pasuje do koncepcji? Jeśli nie pasuje to powinien zmienić koncepcje bo nie mamy tylu piłkarzy na takim poziomie ( o ile wogóle mamy) żeby Leo mógł sobie przebirać
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
A tak odnośnie meczu z Irlandią i osoby Boruca, to dzisiaj jak zobaczyłem okładkę faktu to śmiać mi się chciało, w poniedziałek brukowace jechały po Arturze ile się dało, a dzisiaj fakt na okładce ma zdjęcie Boruca i teks &quot;Artur jesteśmy z tobą&quot;.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
No akurat mnie nie zaskoczyłeś bo &#39;&#39;fakt&#39;&#39; to największe ścierwo wydawane w Polsce. Szkoda tylko że jest 1 z najczęściej czytanych dzienników w polsce ;/
 
K 18

klakson

Użytkownik
Dla mnie jest trochę dziwne to że wszyscy mówią o tym że Leo poleci. Jaka była jego wina w tym że polakom nie chciało się grać w piłkę tego dnia i pewnie w następnych dniach również. Dwa ostatnie mecze były ewidentnym błędem Artura Boruca. Jak wyczytałem z pewnej gazety Leo nie chciał powołać Artura na mecz ale Fabiański miał kontuzje i Boruc po prostu musiał grać w tym meczu bo innej opcji nie było. Leo nie gra za piłkarzy dlatego nie przewidzi wszystkiego. Na pewno przewidział to żeby piłkarze nie cofali swoich piłek pod nogi Boruca bo może być nie miła niespodzianka. Dla mnie to po prostu Artur Boruc powinien na jakiś czas opuścić reprezentacje ponieważ ze zwykłego człowieka zrobił się z niego gwiazdorek który zajmował się innymi sprawami a nie piłką nożną. Prawda jest taka że Leo Beenhakker nie ma tak naprawdę kogo powołać do meczów. Jedynym błędem Leo jest chyba to że nie chciał powołać Jelenia bo ma z nim jakieś prywatne spiny ale mimo to zrobił to bo nie miał innego wyjścia. Leo i tak zostanie i tak ponieważ jeśli PZPN nie wywiąże się z kontraktu będzie musiało zapłacić Holendrowi bardzo duże odszkodowanie na które nie możemy sobie pozwolić. Na pewno odszkodowanie i odejście z naszej kadry Leo by ucieszyła ponieważ widać że jest on bardzo zmęczony prowadzeniem naszej drużyny. A mecz sobotni to nie porozumienie do którego nie powinno chyba dojść. Oba zespoły nie grały fantastycznego futbolu ale dzięki tym nieudolnym sytuacjom możemy chyba pożegnać się z RPA bo nie sądzę żeby Polacy aż tak dobrze radziły sobie na boisku chociaż do tych ważnych meczów jest jeszcze czas. Na pewno zwolnienie Leo Benhakkera spowoduje wiele złego ponieważ nowe budowanie drużyny wiąże się z dużą ilością czasu którego Polacy po prostu nie mają. Dlatego też myślę że Leo poleci dopiero wtedy jak wszystko będzie wyjaśnione odnośnie Mistrzostw w 2010 roku.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Irlandia 13
Słowacja 12
Polska 10
Czechy 8
Słowenia 8
Irlandia 13 POLSKA (A) SŁOWACJA (H) CZECHY (A)
Słowacja 12 CZECHY(H) IRLANDIA (A) SŁOWENIA (H) POLSKA (A)
Polska 10 IRLANDIA (H) SŁOWENIA(A) CZECHY (A) SŁOWACJA (H)
Czechy 8 SŁOWACJA (A) SAN MARINO (H) POLSKA (H) SŁOWACJA (H)
Słowenia 8 SAN MARINO (H) POLSKA (H) SŁOWACJA (A) SAN MARINO (A)
1 miejsce w grupie realne. Trzeba wygrać dwa mecze u siebie i w zależności od innych wyników 2-6 punkty na wyjazdach. Do zrobienia tym bardziej że Czechy w dołku, Słowacy pewnie coś potracą ...
 
midel 189

midel

Użytkownik
Akurat to, że Czesi są w dołku to według mnie wcale nie jest plusem, bo kiedyś muszą z tego dołka wyjść, oby nie w meczu z nami. Szkoda 4 czy nawet 6 punktów &quot;Boruca&quot; bo byłaby super sytuacja, no ale trudno, trzeba walczyć
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Szkoda 4 czy nawet 6 punktów &quot;Boruca&quot; bo byłaby super sytuacja, no ale trudno, trzeba walczyć
Jak bym czytał fakt :-D jeśli tak naprawde sądzisz to widze że nie prezentujesz dużo większego poziomu niż ten dziennik.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Mecz z San Marino to kolejny dowod ze nasza repra robi postep - za Janasa 5:0, za Leo 10:0. Roznica jest a nawet z kelnerami trzeba umiec grac.

Dla &#39;kibicow&#39; z Kielc ???? bo na prawde wyszysdzanie Wisly na meczu repry jest nie potrzebne i mam nadzieje ze Kielce za to troche poczekaja na kolejny mecz.

Po meczu konferencja i kolejne zenujace pytania... czy mysli pan o odejsciu, czy zamierza pan zlozyc rezygnacej... mozna sie zalamac slyszac cos takiego ;/
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Ale nie przesadzajmy, czym się podniecacie - wygraną z San Marino :eek:.
Przecież inne zespoły grające z San Marino zazwyczaj wystawiają rezerwowe składy żeby nie dołować chłopaków , którzy grają w piłkę z pasji , a nie dla pieniędzy tak jak nasi.
Przecież cała drużyna San Marino nie dostaje łącznie takiej kasy co jeden nasz psudogwiazdor.
Nasi w tym meczu pokazali , że potrafią ogrywać amatorów i że w przeciwieństwie do innych zespołów nie mają szacunku dla przeciwnika. Tak naprawdę wystarczyłoby 5-0 i każdy byłby zadowolony, a po co było to upokarzanie San Marino.
Jeśli chodzi o sytuacje Benhakera to ja zdania nie zmienię , że powinien odejść.
Ciągle porównujecie go do poprzednich trenerów, a przecież każdy pamięta jak się skończyły ich przygody z reprezentacją. Janas świetne eliminacje , natomiast turniej słabiutki, ale i tak lepiej to wyglądało niż gra naszych na Euro, a Janosik wyleciał.
Sytuacja jest o tyle dziwna, że nawet jeśli byśmy awansowali na te MŚ to Benhaker i tak już na nich nie poprowadzi reprezentacji. Dlatego chyba lepiej teraz zmienić trenera , niż robić to po eliminacjach.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Nasi w tym meczu pokazali , że potrafią ogrywać amatorów i że w przeciwieństwie do innych zespołów nie mają szacunku dla przeciwnika. Tak naprawdę wystarczyłoby 5-0 i każdy byłby zadowolony, a po co było to upokarzanie San Marino.
Czlowieku o czym Ty gadasz?! chyba jako kibicowi powinno Ci zalezec zeby nasi wygrywali jak najwyzej nie wazne z jakim przeciwnikiem, wazne by jak najczeciej! Przez szacunek rozumiesz to ze jak sie prowadzi 5:0 powinno sie klepac w dziadka na wlasnej polowie by nie daj Boze nie strzelic kolejnego gola? zastanow sie nad tym co piszesz.
 
flashup 0

flashup

Użytkownik
Polska-San Marino Palce lizać. Az sie morda sama do siebie smieje ????????????Jak najczesciej chce ogladac takie mecze naszej reprezentacji, malo wazne z kim jesli beda grali w takim stylu.????????????Mam nadzieje ze w rewanzu z Irlandia nie zapomna jak sie gra.
Pozdrawiam!
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Czlowieku o czym Ty gadasz?! chyba jako kibicowi powinno Ci zalezec zeby nasi wygrywali jak najwyzej nie wazne z jakim przeciwnikiem, wazne by jak najczeciej! Przez szacunek rozumiesz to ze jak sie prowadzi 5:0 powinno sie klepac w dziadka na wlasnej polowie by nie daj Boze nie strzelic kolejnego gola? zastanow sie nad tym co piszesz.
Chyba to jednak ty masz chore podejście do tego skoro uważasz , że bicie amatorów przynosi chlubę zespołowi narodowemu . Prawda jest taka, że każdy polski zespół 1 ligowy ( czyli druga liga) zlałby San Marino i nie robiono by z tego żadnej sensacji.
Chorym podejściem jest uważanie zwycięstwa nad amatorami jako największy wyczyn polskiej reprezentacji w ostatnim czasie, a widzę , że kupa ludzi tak do tego podchodzi. Przecież nasza reprezentacja niczego wielkiego w tym spotkaniu nie pokazała. Chcą strzelać bramki niech strzelają. Jeśli chodzi o to 5-0 o którym napisałem, to każda inna reprezentacja przy takim prowadzeniu zwolniłaby tempo i nie ośmieszała rywala, bo chyba nie o to w tym sporcie chodzi.
Chorymi można nazwać opinie broniące Benhakera , które pojawiły się po tym meczu.
Jako kibicowi zależy mi żeby nasi wygrywali, oczywiście , ale niech wygrywają również z zespołami w składach , których nie ma samych amatorów ( nie wliczam kolesia z Serie B , bo pojawił się w II połowie).
I jeszcze jedno co jest żenującego w pytaniach dziennikarzy , czy trener ma zamiar podać się do dymisji. To chyba oczywiste , że takie pytania padły skoro założenia były takie aby w tych meczach wywalczyć minimum 4 punkty, a są 3. Plan nie został wykonany , zatem jakieś konsekwencje powinny się z tym wiązać.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Dokładnie. Czym tu się podniecać. Co z tego że klepiemy San Marino 10-0 skoro z przeciętną Słowacja przegrywamy i słaba Irlandią pólnocna. Ułożył sie im mecz i tyle. Przypomnijcie sobie jesień kiedy to z tymi amatorami wymęczyliśmy zwyciestwo a gdyby nie Fabiański to mógł być nawet remis.
 
flashup 0

flashup

Użytkownik
Nie zmienia to faktu, ze przyjemnie sie oglada, kiedy wszyscy strzelaja.
Wyglada na to, ze Benhakera nikt nie zwoli dopoki mu sie kontrakt nie skonczy.
 
Do góry Bottom