>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Co dalej z Leo Beenhakkerem?

cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Skoro taki autorytet jak Radosław Osucha (dla większości kibiców nieznany) ???? krytykuje Leo to nie wypada mi nic innego, jak tylko spuścić po sobie uszy i mu przytaknąć :jezora:

Gdyby nie to, że Leo wytoczył proces to nie wiedziałbym kim jest ten śmieszny człowiek. Swoją drogą, ciężko wymagać cokolwiek od menadżera takich ludzi jak Artur B. ????

Również byłem za zostawieniem Engela, bo przy nim reprezentacja grała ciekawy futbol. Co innego przy Janasie, który naciskany przez media powołał wreszcie Frankowskiego, który uratował mu awans na MŚ, a później nominacje tego trenera na Mundial były co najmniej śmieszne.
Dla mnie to z tej trojki wlasnie Janas byl najlepszym trenerem ale On nigdy nie mial &#39;dobrej prasy&#39;. Moze przez to ze byl malomowny, niewylewny, mial swoja wizje reprezentacji ale nie potrafil jej przekazac media i te go zjadly co pozniej owocowalo jego nieprofesjonalnym zachowaniem (konferencje prasowe itp). A odnoszac sie do pierwszej czesci Twojej wypowiedzi to zaznaczylem ze Osuch nie jest dla mnie zadnym autorytetem a przytoczylem jego felieton bo sie zgadzam z jego trescia (choc wiadomo ze jak kazdy menago on chce cos ugrac dla siebie).

Swoją drogą, ciężko wymagać cokolwiek od menadżera takich ludzi jak Artur B. ????
To zdanie jest troche smieszne, nie rozumiem co ma piernik do wiatraka. Menadzer ma zarabiac na pilkarzach i pomagac im kierowac kariera a to akurat wychodzi mu niezle.

A co do kwestii powolan to trzeba pamietac ze kazdy selekcjoner ma swoja wizje druzyny i zaden nie lubi gdy gazety mu narzucaja kogo ma wziac. Rowniez do holendra pod tym wzgledem mozna miec wiele zastrzezen (Zahorski, Pazdan, Wasiluk, Polczak itp a po drugiej stronie Wichniarek czy tez wczesniejsze jego podejscie do Jelenia i Brozka). I choc &#39;Franka&#39; lubie to nalezy pamietac w jakiej wtedy byl w formie (nie byl w ogole bo w klubie nie gral), sytuacja taka jak z Matusiak no moze z tym zastrzezeniem ze Franek troche wiecej mial udzialu w awansie.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
W Czechach nie ma wyników to :
Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Czech Petr Rada został odwołany ze stanowiska ze względu na słabe wyniki zespołu w eliminacjach mistrzostw świata. Sześciu zawodników zostało wyrzuconych z kadry.
A w Polsce brak wyników, kadra notuje wielki spadek w rankingu FIFA na 41 miejsce i co?........ i NIC, dalej bez zmian, hehe.

Jak widać inni za przeproszeniem się nie pier..lą, krótka piłka, nie ma wyników to wypad.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
W Czechach nie ma wyników to :

A w Polsce brak wyników, kadra notuje wielki spadek w rankingu FIFA na 41 miejsce i co?........ i NIC, dalej bez zmian, hehe.

Jak widać inni za przeproszeniem się nie pier..lą, krótka piłka, nie ma wyników to wypad.
Bo w innych krajach trenerzy maja normalnie skonstruowane kontrakty i nie sa &#39;Bogami&#39; tylko pracownikami zwiazkow pilkarskich a jak pracownik nie wywiazuje sie ze swoich zadan to traci prace. Taka logiczna &#39;normalnosc&#39; ktorej u nas niestety brakuje. Gdyby Listkiewicz nie podpisal z Leo takiego kontraktu ze nie mozna go zwolnic bez wyplacania wysokiego odszkodowania to by polecial zaraz po tym jak &#39;krolem betonu&#39; zostal Lato.
 
lukiwrz 42

lukiwrz

Użytkownik
wydaje mi sie ze leo zrobil z reprezentacja co trzeba w pozytywny sosob i chwala mu za to ale kadra potrzebuje impulsu jakim mogla by byc zmiana trenera... niech inny trener pokaze co jeszcze mozna wykrzesac z naszych
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Bo w innych krajach trenerzy maja normalnie skonstruowane kontrakty i nie sa &#39;Bogami&#39; tylko pracownikami zwiazkow pilkarskich a jak pracownik nie wywiazuje sie ze swoich zadan to traci prace. Taka logiczna &#39;normalnosc&#39; ktorej u nas niestety brakuje. Gdyby Listkiewicz nie podpisal z Leo takiego kontraktu ze nie mozna go zwolnic bez wyplacania wysokiego odszkodowania to by polecial zaraz po tym jak &#39;krolem betonu&#39; zostal Lato.
Odnośnie kontraktu to już pisałem wcześniej, Listkiewicz chyba trochę na złość zrobił swoim następcom i postawił ich z góry na przegranej pozycji. Naprawdę to Leo rozdaje w tej grze karty, a każda decyzja związku jest skazana na porażkę.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Bo Leo był traktowany tutaj jak Bóg i przez po niektórych dalej jest. Wynka to też chyba z głupiej mentalności polaków. Potrafimy lizać za przeproszeniem dupy angolom holendrą, niemca, itp a polak polaka tylko by zgnoił, sprzedał za paczke fajek. I tak jest nie tylko w sporcie, ale w polityce i niestety w życiu codziennym.
 
flashup 0

flashup

Użytkownik
Politycy:kwasny4565::kwasny4565::kwasny4565:Szkoda tylko, że Kaczyński Rozdaje bezmyślnie najwyższe odznaczenia w Polsce, różnym dziadom, min. Benhakerowi, śmiech na sali ???? Czy Benhaker zasłużył na Rostitute? Nie sądze.
Takie odznaczenia są dla ludzi, którzy kochają Polske. On nie kocha, on robi pieniądze.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Bo Leo był traktowany tutaj jak Bóg i przez po niektórych dalej jest. Wynka to też chyba z głupiej mentalności polaków. Potrafimy lizać za przeproszeniem dupy angolom holendrą, niemca, itp a polak polaka tylko by zgnoił, sprzedał za paczke fajek. I tak jest nie tylko w sporcie, ale w polityce i niestety w życiu codziennym.
Większą krzywdę robisz rodakom kalecząc język ojczysty ???? Lepistoe też został wywalony, przez co Małysz nie zdobył medalu w Libercu, tez było wielkie halo, że obcokrajowiec. Czytając wasze posty mam wrażenie, że wasz rozwój zatrzymał się w przedszkolu, ale to jest moje, subiektywne zdanie.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Większą krzywdę robisz rodakom kalecząc język ojczysty ???? Lepistoe też został wywalony, przez co Małysz nie zdobył medalu w Libercu, tez było wielkie halo, że obcokrajowiec. Czytając wasze posty mam wrażenie, że wasz rozwój zatrzymał się w przedszkolu, ale to jest moje, subiektywne zdanie.
Nie wiem czy to skierowałeś do mnie, ale jeśli tak to moje zdanie jest takie sposób zachowania się Beenhakkera i jego metody prowadzenia zespoły mnie się w ogóle nie podobają. Podaje argumenty za tym przemawiające - słaba gra reprezentacji, wpadki, a już najdobitniej obrazuje to nasza aktualna pozycja w rankingu FIFA. Zamiast pisać posty ze zdaniami wprowadzającymi napiętą atmosferę i mającymi na celu obrazić osoby mające inne zdanie niż twoje, to lepiej podaj konkretne argumenty przemawiające za twoim stanowiskiem. Można dyskutować kulturalnie i opierać się na agrumentach.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Argumenty są takie:
-brak szkolenia
- w poprzednich 3 eliminacjach gra była równie słaba, tylko zawsze pojawiał się piłkarz w życiowej formie, co ratował wynik (Olisadebe, Frankowski, Żurawski, Smolarek)
- krytykowanie Benhakkera jest śmieszne biorąc pod uwagę potencjał polskich piłkarzy
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No jeżeli chodzi o potencjał piłkarski to potęgą nie jesteśmy, ale chyba powinniśmy liczyć na zwycięstwa z Irlandią, Austrią, osłabioną Chorwacją, przy najmniej na dobrą grę, a także na awans do MŚ. Skoro nie mamy krytykować trenera tego zespołu, to kogo?? To odnośnie ostatniego argumentu.

Pierwsze dwa są raczej przeciwko Leo, no bo skoro, jak piszesz, za Engela było to samo, za Janasa było to samo, więc po co trzymać na stanowisku Holendra i płacić mu kupe kasy skoro za mniejszą gażę polski trener mógłby robić to samo?
 
midel 189

midel

Użytkownik
No jeżeli chodzi o potencjał piłkarski to potęgą nie jesteśmy, ale chyba powinniśmy liczyć na zwycięstwa z Irlandią, Austrią, osłabioną Chorwacją, przy najmniej na dobrą grę, a także na awans do MŚ. Skoro nie mamy krytykować trenera tego zespołu, to kogo?? To odnośnie ostatniego argumentu.

Pierwsze dwa są raczej przeciwko Leo, no bo skoro, jak piszesz, za Engela było to samo, za Janasa było to samo, więc po co trzymać na stanowisku Holendra i płacić mu kupe kasy skoro za mniejszą gażę polski trener mógłby robić to samo?
Nie ty mu płacisz, więc dlaczego Cię tak boli ile zarabia? Dostając 1/4 tego co Janas gorzej bym drużyny nie poprowadził. Beenhakker w odróżnieniu od wspomnianych &quot;trenerów&quot; ma na rozkładzie: Portugalię, Czechy w meczach o punkty, zremisował w Portugalii. W pojedynczych meczach drużyna potrafi ładnie grać piłką, co u Janasa nie miało miejsca.
Odnośnie pytania kogo należy obwiniać to za mecze ze Słowacją i Irlandią najlepszego bramkarza ???? świata Artura Boruca
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ale te eliminacje w głównej mierze przez niego będą przegrane
Heh, tak wszystko przez Artura. Przecież to Leo ustala skład, mógł tak opracować powołania, że skoro Boruc jest w słabej formie to nie gra i tyle. Oczywiście po meczu siebie wytłumaczył, że nie miał innego wyjścia jak wystawić Artura, obrona także słabo grała a kto ją zestawił jak nie Beenhakker.

Teraz mówimy o aktualnej sytuacji kadry a nie wychodzisz na przeciw z meczami, które już dawno za nami. Sam skakałem i się cieszyłem po meczu z Portugalią, ale przecież nie możemy się podniecać pojedynczymi występami. Wole aby drużyna grała na równym poziomie, poniżej którego nie schodzi, niż notowała wiktorię nad Portugalią, a potem po kilku minutach mało brakowało a przegrywałaby z San Marino (uratował nas przed blamażem Fabiański).
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Większą krzywdę robisz rodakom kalecząc język ojczysty ???? Lepistoe też został wywalony, przez co Małysz nie zdobył medalu w Libercu, tez było wielkie halo, że obcokrajowiec. Czytając wasze posty mam wrażenie, że wasz rozwój zatrzymał się w przedszkolu, ale to jest moje, subiektywne zdanie.
No ty napewno prezentujesz wyższy poziom obwiniajac o przegrane eliminacje Boruca i pisząc bzdury typu że Boruca nie krytykuja bo pije z pismakami i im płaci :-D
 
midel 189

midel

Użytkownik
Heh, tak wszystko przez Artura. Przecież to Leo ustala skład, mógł tak opracować powołania, że skoro Boruc jest w słabej formie to nie gra i tyle. Oczywiście po meczu siebie wytłumaczył, że nie miał innego wyjścia jak wystawić Artura, obrona także słabo grała a kto ją zestawił jak nie Beenhakker.

Teraz mówimy o aktualnej sytuacji kadry a nie wychodzisz na przeciw z meczami, które już dawno za nami. Sam skakałem i się cieszyłem po meczu z Portugalią, ale przecież nie możemy się podniecać pojedynczymi występami. Wole aby drużyna grała na równym poziomie, poniżej którego nie schodzi, niż notowała wiktorię nad Portugalią, a potem po kilku minutach mało brakowało a przegrywałaby z San Marino (uratował nas przed blamażem Fabiański).
Po meczu, który Boruc zawalił Leo odesłał go do domu i był lament, jakby to zrobił przed meczem to co dopiero wtedy by się działo? Zatrudnijmy Piechniczka - ekspert jakich mało, Polak ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Skoro wiekszosc osob w tym temacie jest za zwolnieniem Beenhakkera, to mam pytanie: kogo zatrudnic po Leo?
Piotr Nowak, jako zawodnik doswiadczony na zachodzie Europy gdzie mial do czynienia z niezlymi trenerami. Jako trener tez juz ma spore doswiadczenie (miedzy innymi tymczasowy selekcjoner USA jak i rowniez trener kadry USA u23). Jako trener dzialal wylacznie za oceanem czyli calkiem inny system i nowe standardy. Niestety nie wierze ze &#39;beton&#39; na niego postawi, znajac zycie spadniemu z deszczu pod rynne.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jak kolega wyżej powiedział Piotr Nowak się nada, ja osobiście bardzo lubię Smudę i chętnie bym zobaczył go jako selekcjonera kadry, kolejnym kandydatem Urban. Przede wszystkim to musi wg mnie być ktoś kto po polsku mówi, bo to bez sensu żeby tłumacz był na kadrze albo żeby piłkarze musieli po angielsku się dogadywać z trenerem, co może doprowadzić do wielu niedomówień w związku z brakiem jakiejś super znajomości języka.
Ale przede wszystkim to nie trenera a zawodników trzeba innych powoływać. Po co Krzynówek jeszcze komu w kadrze?? Dlaczego powołanie dostaje Smolarek co raz na ruski rok zagra w rezerwach Boltonu a nie dostaje go Wichniarek?? Po co powoływać znowu Sosina i znowu go sadzać na ławie, jak już się go powołuje to niech zagra. Dlaczego nie ma w kadrze Iwańskiego, skoro gołym okiem widać że brakuje nam rozgrywającego?? Dlaczego Obraniak jeszcze nie dostał obywatelstwa w parę dni jak Roger skoro widać że jest o naszych obecnych reprezentantów o klasę lepszy?? Takich pytań jest dużo dużo więcej i choć odpowiedzi na wiele z nich są oczywiste to nic z tym się nie dzieje.
A co do bramkarza to powinien grać w kadrze Fabiański i koniec. Boruc prawda wiele razy ratował naszą reprezentację, ale gdyby tak na to patrzeć to skład naszej kadry byłby mniej więcej taki: Dudek, Hajto, Wałdoch, Zieliński, Koźmiński, Kałużny, Krzynówek, Kosowski, Szymkowiak, Żurawski, Frankowski + Olisadebe, Kłos, Świerczewski, Rząsa, Kryszałowicz, Bąk, Gilewicz, Brzęczek i jeszcze wielu innych
 
Do góry Bottom