>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa Libertadores & Copa Sudamericana 2016

Status
Zamknięty.
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Olimpia Asuncion - Emelec
Pierwszy mecz przyniósł nieoczekiwany rezultat i tak na prawdę mocno utrudnił sprawę awansu drużynie z Ekwadoru. Tachira gra dzisiaj z Pumas i raczej tamto spotkanie przegra, ale w kolejnym spotkaniu grają u siebie właśnie z Emelec i to gospodarze będą dla mnie mocnymi faworytami. Na chwilę obecną Ekwadorczycy tracą do drugiego miejsca dwa punkty, tak więc dzisiaj muszą się postarać o komplet punków, by jeszcze myśleć o ugraniu czegoś w tych rozgrywkach. Opisywałem poniekąd to, co się działo w meczu z Pumas. Zagrali dobrze, ale trafili na ten moment, w którym to Palacios był w mega formie. Teraz grają przeciwko Centurionowi, bramkarzowi i obronie, która tak dobra jak Meksykanie nie jest. W pierwszym meczu mieli swoje okazje by wygrać spotkanie, ale standardowo brakowało skuteczności. W moim odczuciu zagrali słabo, bynajmniej nie tak, jak przyzwyczaili nas wcześniej. W lidze wygrali ostatnio z Delfinem 1-0, ale tam grał mocno rezerwowy skład. Teraz myślę, że się odkryją, bo po prostu muszą szukać swoich szans na zwycięstwo, ale może to być dla nich zgubne, bo ta defensywa to też do najlepszych nie należy, a mówię to przez pryzmat meczu w Meksyku i tego co sprezentowali Olimpii w meczu domowym, plus fakt, że na wyjazdach lubią po prostu stracić.
Po drugiej stronie drużyna, na którą jeszcze jakiś czas temu nawet nie myślałem grać, ale teraz sytuacja się zmieniła. Widać że po zwycięstwie z Guarani coś w nich drgnęło, może gra się jakoś zbytnio nie poprawiała, ale zaangażowanie już tak. W Ekwadorze wyglądali przyzwoicie robiąc dobry rezultat, a następnie w lidze pokonali Rubio Nu, które bodajże przed meczem z nimi było vice-liderem. Wynik 4-1, nawet patrząc przez pryzmat tych dwóch czerwonych kartek dla gości to wynik bardzo dobry, który z pewnością dołożył sporo do polepszenia atmosfery w zespole. Grają u siebie, z Pumas zagrali tak jak zagrali, teraz czas na bramkę przed własną publicznością, więc może stały fragment, kontra, błąd defensywy Emelec? Oba zespoły z tego co widziałem bez większych osłabień.
Obie strzelą jest zakładem, który według mnie jest bardzo prawdopodobny w tym spotkaniu. Emelec, drużyna wciąż licząca się w walce o awans, ale potrzebująca punktów, Olimpia wracająca na właściwe tory, grająca z meczu na mecz coraz lepiej, dodatkowo grająca u siebie i licząca również na przełamanie w postaci zwycięstwa w Copa.
Olimpia Asuncion - Emelec - Obie strzelą @ 1,90 Bet365 ✅ 4-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Witam,
zaczynamy przedostatnie mecze w fazie grupowej Copa Libertadores. Pierwsze spotkanie, które chciał bym zaproponować to:

Atl. Huracan (Arg) - Penarol (Uru)
- 1 - @1,75 - bwin ⛔ (0:0)
Atl. Huracan (Arg) - Penarol (Uru) - 1+ov2,5 - @2,75 - bet3.6.5 ⛔ (0:0)
pomysł od @kapszti - jego ostatni typ w lidze argentyńskiej:
Atl. Huracan (Arg) - Penarol (Uru) - Huracan ov1,5 - @1,83 bet3.6.5 ⛔ (0:0)
\\edit: Czerona kartka dla Penarolu w 21 minucie + posiadanie piłki 61% + 12 strzałów celnych i 12 niecelnych.. nie wiem jak można było tego nie wygrać

Penarol bez formy, ostatnie miejsce w grupie w Copa i tylko 4 w lidze. Jeżeli chcą coś osiągnąć to została im tylko liga. Myślę, że Libertadores sobie już darują. &#39;pokazali się&#39; - 1 pkt, 0-1-3, bramki 1:8. Teoretyczne szanse maja na wyjście, ale by musieli wygrać dzisiejszy mecz i ostatni z Peruwiańskim Sportingiem Cristal (ten pewnie jest w ich zasięgu). Ale uważam, że rozpędzone i strzelające masę goli Atletico jest po za ich zasięgiem. Huracan zajmuje 2 miejsce w grupie - 6 pkt, 2-0-2, bramki 7:7. Ostatni mecz grają z pierwszym Atletico Nacional - zespołem, który w Libertadores w grupie wszystko wygrał i nie stracił bramki. To pokazuje, że Atletico, żeby wyjść z grupy musi ten mecz wygrać - pokazuje, że zespół musi być maksymalnie skoncentrowany. Ostatnie mecze u siebie natomiast pokazały w jakiej formie są Argentyńczycy: 4:3 - San Martin (liga), 4:2 Sporting Cristal (Copa), 2:0 Aldosivi (liga), 4:2 Temperley (liga). Jeżeli tylko @robson United potwierdzi składy, i Diaz, Abila będą w składzie - to myśle moje typy wejdą.
drugie spotkanie:
Trujillanos (Ven) - The Strongest (Bol) - 2 - @2,5 - bet3.6.5 ⛔ (2-1)
Trujillanos (Ven) - The Strongest (Bol) - bts - @1,75 - bet3.6.5 ✅ (2-1)
\\edit: wyrównane spotkanie... o wyniku przesądził karny w 93 minucie. równie dobrze wynik mógł być w drugą stronę.

Liga wenezuelska do najsilniejszych nie należy. Do tego Trujillanos w tym sezonie też nie zachwyca - 6 miejsce w lidze, 4 w Copa - 1 pkt, 0-1-3, bramki 2:13. Widać, że w tym sezonie to typowy dostarczyciel pkt. Ostatnia wygrana miała miejsce 20 marca - 3:0 wyjazd z Portuguesą (liga). Natomiast team z Boliwii mnie mile zaskakuje - 3 miejsce w lidze, 2 w Copa Libertadores - 7 pkt, 2-1-1, bramki 4:8. Zespół ten a realne szanse na wyjście z grupy. Przed sobą mają 2 arcyważne mecze. Jeżeli teraz wygrają i jakoś szczęśliwie uda im się nie przegrać w ostatniej kolejce z Sao Paulo (Bra) - u siebie w La Paz - ponad 3000 m.n.p.m - więc jak najbardziej wynik do osiągnięcia - to przejdą do następnej rundy. Także The Strongest jest tutaj faworytem, musi zaatakować i musi powalczyć o zwycięstwo - a jak będzie - już dziś się przekonamy.
Pozdraiwiam
m
 
U 6

udarr

Użytkownik
Wrzucę ciekawą analizę, którą znalazłem w internecie, jak się do tego odniesiecie? Jeśli ten bilans gości w meczach wyjazdowych w CL jest prawdziwy to bardzo ciekawa sprawa ???? Absencja jednego z dwóch najlepszych strzelców też może boleć.
&quot;This is my private pick, so overall 5 units on Trujillanos! Two rounds to end in group stage. We have a wrong odds. Dont look the standings. Trujillanos are out in the fight for next stage, but the team will play for money. Relaxed play without stress should bring good performance. They are good home team, rely a lot on their home advantage. The Strongest are in awful form. Big pressure now in the team. They are awful visitors away from mountains. Now they are coming in the jungle. Yes, 32 degrees is expected on matchday in Valera. Bad news for The Strongest. A huge blow for their coach. Their best player attacking midfieldert Alejandro Chumacero 31/9 is injured. Yes, Chumacero is their best player. Not Pablo Escobar. Escobar is old and lazy. As I said. The Strongest are very poor visitors in Copa Libertadores. Stats are saying 1-2-22. Yea, 22 losses from 25 visits. Big home advantage for Trujillanos. Big Heat in Valera. Last game at home for them and should make their fans and pockets happy. Home win. Fair odds for Trujillanos -0.25 @1.95. GL!&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jeżeli tylko @robson United potwierdzi składy, i Diaz, Abila będą w składzie - to myśle moje typy wejdą.
Huracan dziś bez Mario Risso, Lucas Villarruel y Ezequiel Miralles, w ich miejsce trio Federico Mancinelli, Mauro Bogado y Daniel Montenegro.
Kadra Penarolu już z Diego Forlanem, cała kadra + absnecje tutaj -&gt; https://pbs.twimg.com/media/CfsTJN6XIAAbAAH.jpg:large
Huracán: Marcos Díaz; José San Román, Martín Nervo, Federico Mancinelli y Luciano Balbi; Mauro Bogado y Matías Fritzler; Lucas Chacana o Ezequiel Miralles, Daniel Montenegro, Alejandro Romero Gamarra; y Ramón Abila. DT: Eduardo Domínguez.
PeĂąarol: Gastón Guruceaga; Matías Aguirregaray, Carlos Valdez, Maximiliano Olivera, Diogo; Marcel Novick, Nahitan Nández, Nicolás Albarracín; Diego Forlán, Miguel Murillo y Cristian Palacios
 
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
@udar - prawda Trujillanos- gra u siebie - to przemawia na korzyść tego teamu, ale zerknij na ostatnie mecze u siebie... same remisy. Jeszcze miesiac temu bym miał większe obawy, ale teraz.. no cóż - ich mecze nie powalaja. Może i by chcieli pożegnać się w dobrym stylu, ich kibice w to wierzą... i dlatego ten mój bts. Ale na przeciwko Nich stanie The Strongest. Team, który stanie przed wielka szansa... i mam nadzieje ja wykorzysta. Jakoś nie wierzę w te statystyki w całej historii... większa uwagę zwracam na ostatnie mecze. A te nie są aż tak fatalne - ostatni mecz wyjazdowy to wygrana. Wcześniej była kompromitacja 0:6 z River - i jak widać zespół pała chęcia zmazania tej plamy na honorze... dlatego może im wyjść mecz i stad ta moja 2.
@robson United - thx za składy - jak zwykle niezawodny ???? . Mnie wystarczy występ Abili... ostatnio jest w super formie. Co do Forlana - no cóż doświadczenie to on ma.. ale tylko tyle - jednak zdrowie już nie to - i boję się, że zostanie najzwyczajniej w świecie zabiegany.
 
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Witam,
po klapie z dnia wczorajszego pora na rehabilitację. Dziś wybrałem takie mecze:
LDU Quito (Ecu) - Gremio (Bra) - 2 - @4,33 - bet3.6.5 ✅(2:3)
LDU Quito (Ecu) - Gremio (Bra) - x2 - @2 - bet3.6.5
(2:3)
//edit - nareszcie weszło to co miało wejść... kursy zacne. Warunki były ciężkie, dużo wody - ale zdarzają się takie boiska w Copa. Mimo wszystko przy pierwszych golach dla Gremio widać było różnice klas.

Wyprawa Brazylijczyków na wysokość ponad 2700 m n.p.m. do stolicy Ekwadoru - Quito. Na pewno wysokość przemawia za gospodarzami, ale.... No właśnie - w Copa LDU zajmuje ostatnie miejsce w grupie: 3 pkt, 1-0-3, bramki 4:8. Ostatnie 5 meczy też mnie nie przekonują: 0-2-3, bramki 2:9. Gremio za to wygląda dokładnie odwrotnie: w Copa 2 miejsce w grupie: 5 pkt, 1-2-1, bramki 6:4. Ostatnie mecze: 4-1-0, bramki 16:5. Wygląda to imponująco. Ostatnie mecze to wyjazd LDU do Argentyny (San Lorenzo) - czyli na pewno nie spacerek, oraz wyjazd Gremio do Meksyku (Toluca) - czyli także gorący grunt. Dlatego mam nadzieję, że Gremio zagra dziś na 110% i wygra mecz - a tym samym zapewni sobie gę w następnej rundzie już przed ostatnimi meczami w grupie.

z pozostałych meczy to mi wpadło w oko:
Sao Paulo (BRA) - River Plate (ARG) - 1
Olimpia (PAR) - Deportivo Tachira (VEN) - 1
\\edit - to faktycznie odradzam granie. Dzięki wielkie @udar, @Slawekq. To może warto tutaj zastanowić się nad x2?
Colo Colo (CHI) - Independiente Del Valle (ECU) - 1
ale jakoś nie mam pomysłu na analizy - może ktoś inny coś więcej o tych meczach coś napisze... a może coś innego jeszcze?
pozdrawiam
m.
 
slawekq 410

slawekq

Użytkownik
Mają grać rezerwowym składem
Olimpia:
Victor Centurion; Rodi Ferreira, Luis Gimenez, Carlos Rolon, Gustavo Mencia; Claudio Vargas, Junior Brítez, Ivan Torres, Gianluca Fatecha; Sebastián Ferreira and Neri Cardozo. Deportivo Tachira: Jose Contreras; Carlos Lujano, Wilker Angel Martinez Williams, Yuber Mosquera; Francisco Flores, Carlos Cermeño, Edgar Perez Greco, Jorge Rojas; Jose Reyes and Sergio Herrera.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
\\edit: Czerona kartka dla Penarolu w 21 minucie + posiadanie piłki 61% + 12 strzałów celnych i 12 niecelnych.. nie wiem jak można było tego nie wygrać
Bramkarz Penarolu - Guruceaga i wszystko jasne! W którymś z wcześniejszych postów w tym temacie pisałem jak wielki to talent. Wczoraj potwierdził swoje walory, był ścianą nie do przejścia! Ale też kamyczek do braku wygranej jakiś mały wrzuciła niedokładnośc zawodników Huracanu, którzy wiele razy po prostu kopali fatalnie... No i sędzia, najpierw nie uznał w 91min gola Montenegro z dystansu (rzekomy spalony piłkarza, który stał na linii strzału), a potem w 93min nie uznał gola...Guruceagi z główki bo dla Penarolu to był mecz o wszystko! No i skończyło się tym, że oba zespoły po końcowym gwizdku ruszyły na sędziów więc potrzebna była ochrona arbitrów i w eskorcie zeszli z boiska dopiero. Ale przewaga faktycznie była spora, zreszta pewnie oglądałeś to widziałeś.

Wyprawa Brazylijczyków na wysokość ponad 2700 m n.p.m. do stolicy Ekwadoru - Quito. Na pewno wysokość przemawia za gospodarzami, ale.... No właśnie
Wysokość wiadomo to atut LDU, ale też warto popatrzeć na samo Gremio, mnie nie przekonują, cudem ugrali remis z San Lorenzo na wyjeździe. Gola strzelili w 87min jakoś, raz, że po błędzie gospodarzy, którzy stracili piłkę, a dwa, że nawet to nie był czysty strzał Lincolna... Fart, fart fart, mam do tej pory niesmak bo przegrałem sporo na tamtym typie na San Lorenzo ????

Granie Gremio w Quito jest odważnym ruchem.

Przewidywane składy:

Grêmio: Marcelo Grohe; Wallace Oliveira, Pedro Geromel, Fred e Marcelo Hermes; Walace, Edinho, Giuliano, Douglas e Luan; Bobô.
LDU: Domínguez; Madrid, Romero, Benavidez e Estupiñan; Vera, Vega, Morales, Aléman e Puch; Quintero.

Gremio bez Millera Bolanosa ciągle, a ponadto dziś nie zagra Marcelo Oliveira i Maicon. Mnie skład Gremio nada nie przekonuje, tam wg mnie brakuje jakości i czegoś takiego co da błysk i iskrę w ofensywie. Nie wierzę w ten zespoł po prostu jakoś. Ale to moja opinia.
LDU dziś bez kapitana Norberto Araujo.
Powodzenia w każdym razie, ja to starcie odpuszczam na pewno. A jakbym miał coś ruszać to jakiś under2,5 gola.

Poza tym nie jest to tylko mecz o awans dla Gremio, bo LDU nadal ma szanse awansować jeżeli dziś wygra to wskakuje przed ostatnią serią gier na 2 msc i to oni będą rozdawać karty w kwestii awansu w 6 kolejce. Tak więc spina z obu stron.

Mnie doszły słuchy, że Olimpia w tym meczu wystawia rezerwy, ktoś ma możliwość potwierdzenia?
Nie mam potwierdzenia na ten temat. Niestety Paragwaju nie śledzę kompletnie. Więc jak możesz wklej swoje info jak to zrobiłeś wczoraj w przypadku meczu The Strongest. Może ktoś skorzysta ;)


Oj dziś dwa hity jeden po drugim w Copa Libertadores! Dla pasjonatów latino nie lada gratka! Szkoda, że mecz Sao Paulo - River tak późno... Cóż, warto o tych meczach jednak się wypowiedzieć. A zatem!

VS

Sao Paulo - River Plate
Typ: Sao Paulo @ 1,95 Pinnacl
✅✅2:1​


Sao Paulo już kilka ostatnich meczów rozegrało na swoim stadionie, czyli Morumbi. Wcześniej grali na Pacembau, ale to nie to samo. Morumbi to ich obiekt, ponadto dziś zapowiada się rekord frekwencji w 2016 na meczu w Brazylii. Wszystkie bilety sprzedane! Będzie cały stadion, ale mecz SPFC z River zapowiada się pysznie, a i jest ogromna stawka tego meczu!

Obecnie tabela wygląda tak:

1. River 8 pkt
2. The Strongest 7 pkt
3. Sao Paulo 5 pkt
4. Truijilanos 3pkt

Sao Paulo gra o wszystko, mecz o bilet do fazy pucharowej po prostu. Wygrana daje im awans na 2 miejsce i w perspektywie wyjazd do La Paz na mecz z The Strongest gdzie potrzebny będzie remis.
Tak wygląda więc teoria. W praktyce nie jest już tak wcale kolorowo, choć oba zespoły nie zachwycają.
Sao Paulo ostatnio przegrało 0:1 z Sao Bento, ale grał nieco inny skład, ale i też dała o sobie znać główna przypadłość SPFC czyli nieskuteczność. Jeżeli idzie o skład to wypadł Diego Lugano. Ostatnio błyszczy Jonathan Calleri, Ganso też nawet dobrze zagrał kilka meczów. Do tego plus dla Bauzy, że stawia na Kelvina, który jest niezwykle uzdolniony i ma niesamowity potencjał, grał już przecież w Porto i nawet zapewniał Porto mistrzostwo w bezpośrednim meczu z Benficą w samej końcówce sezonu! Aż dziwne, że potem przepadł...

River problemów trochę w defensywie. Vega i Maidana kontuzjowani. Ponadto Ponzio zawieszony za kartki. Gallardo się waha i nie wie jeszcze czy Mammana zagra na środku czy Mercado, a wtedy Casco wskoczy na prawą obronę. River gra jednak chimerycznie, wręcz słabo. Liga już spisana na straty, River gra tam słabiutko. A o tej słabości niech świadczy fakt, że z dwoma beniaminkami ugrali raptem 1 pkt, remisując u siebie z Sarmiento 2:2 i przegrywając z Patronato na wyjeździe 1:2. A skład w meczu z Patronato był niemal identyczny jak ten jaki dzis wybiec ma na Morumbi. Z The Strongest wygrali u siebie 6:0 niby, ale to &quot;górale&quot; z La Paz, nie ma co patrzeć też przez pryzmat tego meczu na River.


São Paulo: Denis; Bruno, Maicon, Rodrigo Caio e Mena; Hudson e João Schmidt; Michel Bastos, Ganso e Kelvin; Calleri

River Plate: Barovero; Mercado, Mammana (Casco), Balanta e Vangioni; Mayada, Domingo, Fernández e D&#39;Alessandro; Mora e Alario.


Sao Paulo od czasu przyjścia Bauzy przeszło lekki retusz. Główne postaci, które teraz powoli zmieniają oblicze zespołu wg dziennikarzy brazylijskich to Maicon, stoper sprowadzony z FC Porto, który jest liderem całej formacji. Dzisiaj ma zagrać u boku Rodrigo Caio, a Lugano na ławce. Ponadto Jorge Schmidt, środkowy pomocnik, który przebojem wdarł się do składu i wygryzł Thiago Mendesa, nikt się tego nie spodziewał. No i wspomniany wyżej Kelvin. Wykorzystał słabość Centuriona, Rogera i próbowanego Daniela, okazał się od nich po prostu lepszy, strzelił kilka bramek i zademonstrował przebojowość i drybling.
Bauza to wyrachowany trener, on już z San Lorenzo i LDU wychodził z grup w ostatniej chwili, a potem wygrywał całe rozgrywki, czy powtórzy to z Sao Paulo? Na pewno atut własnego stadionu, kibice i cała otoczka sprzyja i przemawia za Sao Paulo. Ponadto mi się gra River w ogóle w tym sezonie nie podoba. Zarządowi raczej też nie, bo przed którymś z meczów Marcelo Gallardo usłyszał ultimatum, bodaj to przed meczem z The Strongest było jak mnie pamięć nie myli. Póki co się utrzymał, pytanie jak długo?
Gram na Sao Paulo, ale nie przesadzam ze stawką jednak, rozważnie ;)



VS

Racing Club - Boca Juniors


Klasyk wewnątrz argentyński! Emocji nie zabraknie, oba zespoły ze sobą rywalizują zawsze. Pierwszy mecz nudne 0:0, ale na La Bombonera była stypa, trybuny puste więc i brakowało ognia na boisku zawodnikom.

Sytuacja w grupie wygląda przed dzisiejszym meczem następująco:

Taka grafiką argentyńskie Ole zapowiada dzisiejszy mecz i przewidywane składy.



Mecz ten to starcie argentyńskich snajperów ostatnich lat. Tevez kontra Lisandro Lopez, Gustavo Bou czy Diego Milito. Ostatnio bardzo fajny tekst o Diego Milito czytałem tutaj -&gt; http://olemagazyn.pl/ktokolwiek-widzial-ktokolwiek-wie-diego-milito/

Mecz zagadka, nawet nie wiadomo co napisać o nim w kontekście typowania.
Boca mecz z Tigre sobie odpuściła, a raczej mówiąc inaczej oszczędziła liderów na dzisiejszy pojedynek. Bo dziś Boca gra też o wyjście, w perspektywie ma mecz z Deportivo Cali u siebie jeszcze, ale wiadomo dobrze by było dzisiaj ugrać choć 1pkt, który w końcowym rezultacie może wiele oznaczać. Bo załóżmy, że dziś Bolivar wygra w Cali i w przypadku porażki Boca z Racingiem sytuacja się mocno zagmatwa...

Jedno jest pewne, sam mecz i rywalizacja na linii La Academii z Bosteros będzie interesująca i tego się trzymajmy ;)

Zachęcam do dyskusji, polemiki na temat meczów Copa Libertadores i całej otoczki w tych rozgrywkach! Kilku fanów piłki latino nas na forum jest więc przy okazji takich meczów myślę, że wypada, żeby każdy swoją opinie wyraził choć w kilku zdaniach, albo może ktoś uważa, że to River dziś tryumfuje na Morumbi? Kontrargumenty też mile widziane. Nic przecież tak nie buduje, jak rzeczowa dyskusja na argumenty. Do dzieła Panowie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
to ja jeszcze dodam od siebie:

@robson United - typ na Sao Paulo jak najbardziej trafny - też go zagram... Brazylijczycy graja u siebie, mecz ważny dla miejsca w grupie dającego awans... Piłkarze z Buenos Aires maja do pokonania ponad 2000 km... czyli dystans jak z Warszawy do Barcelony.. to już trochę jest. Niby ostatni mecz piłkarze z Argentyny odpuścili.. ale jak by nie było - pierwszej świeżości to oni nie będą.. Dla porównania Sao Paulo ostatni mecz to liga stanowa, z Sao Bento - około 100km... W lidze stanowej Sao Paulo odpuściło - więc mam nadzieję, że wszystkie siły da na sukces w Copa.

co do drugiego meczu - też nie mam jakichś kotrargumentów...tutaj przekonuje mnie Racing - wystarczy spojrzeć na ich bilans meczy u siebie - 5-1-0, bramki 14-7. Wyjazdy Boca to 0-2-3, bramki 1:6. Wiem Copa się rządzi swoimi prawami... ale mecze Boca w tym sezonie mnie nie przekonują. A w tych meczach sa takie &#39;perełki&#39; jak porażka z Tigre, remis z Boliwarem,
porażka z Racingiem czy remis 0-0 z River Plate. Zastanawiam się też nad un2.5 w tym meczu + no bts... bo jakoś nie widzę tutaj gradu bramek. Myślę Racing strzeli tu 1-2 bramki i będzie się bronił.

Kursy z bet3.6.5
Racing win - @2,5 ⛔ (0:1)
un2,5+no bts - @1,9 ✅ (0:1)
Racing + un2,5 - @4,75 ⛔ (0:1)

\\edit - Walka, walka.. i jeszcze raz walka - głównie w środku pola. Pierwsza żółta kartka już w 15s. Boisko trochę zorane, kibice jak zwykle nie zawiedli... i jak @robson United napisał - tutaj mógł być każdy wynik. Akurat postawiłem nie na tą drużynę co trzeba - no cóż to właśnie jest to co lubie w Copa i ligach latynoskich... nieprzewidywalność.

\\edit2 - co do meczy Sao Paulo - River Plate - super mecz - szybki mecz walki - piłkarze się nie oszczędzali. Myślę, że ten wynik to najmniejszy wymiar kart jaki mógł spotkać River - wg mojej opini Sao Paulo było po prostu lepsze. A dzięki temu zwycięstwu zapowiada się naprawdę emocjonująca ostatnia kolejka w tej grupie.

pozdrawiam.
m
 
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Witam,
dziś przyglądam się meczowi:
Colo Colo (CHI) - Independiente Del Valle (ECU) - 1 - @1,65 - bet3.6.5 ⛔ (0:0)
Colo Colo (CHI) - Independiente Del Valle (ECU) - ov2,5 - @1,8 - bet3.6.5
(0:0)
//edit.. za komentarz powinno wystarczyć fakt że były 2 poprzeczki dla Colo Colo... ogólnie typ jak kulą w płot

decydujące mecze w fazie grupowej Copa Libertadores. Sytuacja w tabeli wygląda tak: Colo Colo - 3 pozycja, 8 pkt, 2-2-1, bramki 4:5. Indepediente - 10 pkt, 3-1-1, bramki 7:4. Chilijczycy muszą zaatakować i muszą wygrać - inny wynik ich nie urządza. Na własnym stadionie Colo Colo jest bardzo mocne. Ostatnia porażka u siebie - 2015.10.18. Od tego czasu 9 wygranych i 4 remisy. Wyjazdy Indepediente nie powalają.... (od najstarszych) 2 zwycięstwa, 2 remisy, 2 porażki. Dlatego Colo Colo musi zaatakować.. a każda strzelona bramka przez Chilijczyków spowoduje odsłonięcie i zdecydowane ataki Ekwadorczyków - stąd mój typ na bramki.
najgorszy scenariusz to szybki gol Indepediente... to popsuje mecz. Ale nie kraczmy...
pozdrawiam
m.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dziś krótko o meczach. Typów pre nie mam, dziś tylko LIVE.


VS

Nacional Montevideo - Rosario

Rosario potrzebuje 1 pkt by zapewnić sobie awans przy założeniu, że Palmeiras wygra swój mecz. Kursy na remis w tym meczu pospadały drastycznie więc nawet nie ma sensu na to patrzeć.

Nacional: Luis Mejía; Sebastián Gorga, Erick Cabaco, Mauricio Victorino o Diego Polenta y Alfonso Espino; Felipe Carballo, Sebastián Eguren, Leandro Barcia y Kevin Ramírez o Alejandro Barbaro; Ignacio González y Leo Gamalho

Rosario Central: Sebastián Sosa; Víctor Salazar o Cristian Villagra, Alejandro Donatti, Javier Pinola y Pablo Álvarez; Walter Montoya, Damián Musto y José Luis Fernández; Giovani Lo Celso; Franco Cervi o Germán Herrera y Marco Ruben

Nacional dziś bez trzech graczy, którzy mają 2 kartki na koncie i trener nie chce by przez jakaś kartkę nie wystąpili w fazie pucharowej więc trio Esteban Conde, Santiago Romero y Nicolás López odpocznie. Ponadto nie zagra Jorge Fucile, a o odpoczynku mówi się w kontekście Victorino i Kevina Ramireza. Zmiany więc spore,Rosario powinno swój cel zrealizowac i awansować dalej. Kusił mnie tu BTS, ale odpuszczam wobec tych braków, choć Rosario lubi i strzelać i tracić więc może na live jak zobacze jak mecz wygląda.

Palmeiras - River Plate (URU)

Palmeiras musi wygrać, ale nawet zwycięstwo może nic im nie dać bo są uzależnieni od meczu Nacional Montevideo - Rosario

Palmeiras: Fernando Prass; Jean, Thiago Martins, Vitor Hugo e Egídio; Gabriel e Arouca; Robinho, Alecsandro e Allione; Barrios.
River Plate: Nicola Pérez; Giovanni González, Ronaldo Conceição, Dario Flores e Kily González; Federico Pintos, Pablo González, Diego Vicente e Bruno Montelongo; Nicolás Schiaccapasse e Alexandre Rosso.

Palmeiras bez Ze Roberto, Edu Dracena i Cristaldo. Wraca Dudu po kontuzji, ale będzie na ławce jako jedna z opcji.
Urugwajczycy już nie grają o nic.
Palmeiras pewnie wygra, pytanie co ta wygrana da?


Atletico MG -Melgar

Niski kurs na gospodarzy, ale są faworytem rzecz jasna, do meczu jednak przystąpią bez Giovanni, Patric, Hyuri. Dátolo, Lauro, Luan, którzy są kontuzjowani, a zawieszenie odbywa Leonardo Silva.


Atlético-MG: Victor; Marcos Rocha, Tiago, Erazo e Douglas Santos; Rafael Carioca, Leandro Donizete, Júnior Urso e Cazares; Robinho e Lucas Pratto.
Melgar: Omar Fernández, machucado. A equipe deverá entrar em campo com: Ferreyra; Bolaños, Santamaría, Villamarín e Quina; Leudo, Torres e Arias; Sánchez e Cuesta; José Fernández.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Colo Colo-Independiente del Valle
Ja nie przychylę się do typu na over 2,5 w tym meczu, gdyż z udziałem najsłynniejszej chilijskiej ekipy jest to niezwykle trudne. Kapitalna obrona jaką prezentuja Los Albos może być dzisiaj kluczem do sukcesu. W lidze stracili ledwie 7 goli w 12 meczach, co jak na mega ofensywną chilijską Primera Division jest naprawdę wybitnym wynikiem. W Libertadores w domu nie tracili u siebie - 1:0 z Melgar i 0:0 z Atletico MG. Na wyjazdach gorzej, ale tylko ten mecz w Brazylii mogą uznać za w pełni nieudany. Dzisiaj są przed szansą na awans do 1/8 finału, tylko trzeba wygrać z ekwadorską ekipą. Skład najmocniejszy, więc skłaniam się ku Colo Colo, a Independiente bez Mario Rizotto i prawdopodobnie bez Bryana Cabezasa, ale w przypadku tego drugiego jest jeszcze szansa na występ. Generalnie nie jest to jakoś super bramkostrzelna ekipa poza domem, bo w lidze 3 gole w 5 meczach, a w CL strzelili Melgarowi i wygrali 1:0, a w Belo Horizonte przegrali 1:0. Dlatego zamiast czystej &quot;1&quot; wybieram zwycięstwo do zera, bo wydaje mi się, że Colo Colo dzisiaj może zadowolić 1:0, 2:0.
Colo Colo wygra do 0 @ 2,75 Bet36,5⛔0:0
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Ja dzisiaj jednak widzę trochę inne rozwiązanie, niż kolega Kapszti powyżej, ale kto wie może i jego typ będzie trafniejszy. W tym meczu widzę BTS, z racji tego, że dzisiejsi gospodarze mają 2 punkty straty do dzisiejszych gości. Goście, też nie chcą spaść z drugiego miejsca, na trzecie to też nie przyjadą się tylko bronić. Tylko w jednym meczu Ind. del Valle nie zdołali strzelić bramki, w 5 meczach! Natomiast te 7 bramek, jak na razie to nie robią się z niczego. Całkiem poprawna ofensywa. Nie spoczywają na laurach i raczej nie powinni się przestraszyć dzisiejszych Colo Colo. Mimo, że ci w tym spotkaniu będą jeszcze bardziej zmotywowani. Ale jednak zawodzą. Nie grają tak jak do tego byłem przyzwyczajony, w tym sensie że nie dobijają rywala bramkami. Strzelają fakt, ale i w grze wtedy jest trochę więcej chimerycznej gry niż precyzyjności. 4 gole w pięciu meczach to stanowczo za mało, a na prawdę siłę rażenia w ofensywie mają mega mocną! Nie miej jednak widzę tu że obie strony będą mogli pokazać swoje najlepsze strony i spodziewam się jednak że obie ekipy zdobędą minimum po bramce. Dlatego mój ruch taki a nie inny.
Colo Colo - Ind. del Valle
BTS (1,80) B365
 
bossm 692

bossm

Użytkownik
Atletico-MG (Bra) - Melgar (Per) Typ: 1 (handi -1,5) @1,38 4:0 ✅
Pierwsze co pomyślałem o tym meczu to właśnie spora wygrana gospodarzy. Goście nie zdobyli do tej pory nawet punkcika w tych rozgrywkach, i wg mnie go nie zdobędą na 99%. Naliczyłem że Melgar nie odniosło zwycięstwa od 11 spotkań! więc może czas przyszykować się na pierwsze zwycięstwo w lidze które będzie bardziej przydatne. Gospodarze dziś zmotywowani ponieważ walczą o wyjście z pierwszego miejsca w razie wygranej Colo Colo (bądź przegranej), i oczywiście zmotywowani grą przed własną publiką. Jedyna co martwi to brak dziś w składzie Luan Patric który strzelił bramkę w pierwszym spotkaniu między tymi ekipami, zabraknie również Leonardo Silvy.

Prawdopodobny skład: Victor; Marcos Rocha, James Erazo i Douglas Santos; Rafael Carioca, Leandro Donizete Junior Bear and Cazares; Robinho Lucas Pratto

W ekipie gości zabraknie Omara Fernándeza oraz Izrael ZúĂąiga.

Prawdopodobny skład: Ferreyra; BolaĂąos Santamaría, Villamarín i Quina; Leudo, Torres i Arias; Sánchez i Cuesta; José Fernández.
 
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Witam,
wracamy do klubowych rozgrywek międzynarodowych. Oferta może nie jest najmocniejsza, ale skłaniam się ku dwóm spotkaniom:
San Lorenzo (Arg) - LDU Quito (Ekw) - 1 - @1,57 - bet3.6.5 ⛔ (1:1)
San Lorenzo (Arg) - LDU Quito (Ekw) - San Lorenzo ov1,5 - @1,75 - bet3.6.5 ⛔ (1:1)

Mecz o pietruszkę, oba zespoły już nic więcej nie ugrają w tej edycji Copa Libertadores i odpadają na etapie fazy grupowej. Zajmują odpowiednio 3 (San Lorenzo) i 4 (LDU) pozycję. A skoro to mecz już o nic to idę o zakład, że Quito odpuści mecz. Co więcej Quito jest w kryzysie - ostatnie miejsce w lidze. Od początku marca rozegrali 11 meczy, 2-3-6, bramki 8-19. W tych 11 meczach w 5 tracili 2 lub więcej bramki. San Lorenzo natomiast w dużo silniejszej lidze argentyńskiej zajmuje 5 pozycję. Od początku marca zagrali 10 spotkań, 3-4-3, bramki 10-13. W 2 meczach strzelali 2 lub więcej goli. San Lorenzo gra przed własna publicznością, więc mam nadzieje, że będzie się chciało godnie pożegnać z pucharem. Dlatego liczę na San Lorenzo + dochodzi to tego kryzys LDU - czyli wychodzi mi dodatkowo, przynajmniej 2 gole Argentyńczyków.
drugie spotkanie to mecz w tej samej grupie:
Grêmio/RS (Bra) - Deportivo Toluca (Mek) - x2 - @2,6 - bet3.6.5 ⛔ (1:0)
Obie ekupy mają zapewniony awans do dalszej fazy. Meksykanie mają pewne 1 miejsce, Brazylijczycy niezagrożoną 2 pozycję. Oba zespoły grają w silnych ligach. Gospodarze są na etapie półfinału w lidze stanowej - za 3 dni mają wyjazd z Juventude - i myślę na tym meczu się skupią. Goście - 11 pozycja w lidze i kolejny mecz dopiero za 5 dni. Nie przewiduje tutaj jakiejś wielkiej historii. Sądzę, że dla obu ekip najlepiej by było jak by mecz się nie odbył. Dlatego stawiam, na remis, ze wskazaniem za Deportivo - więcej czasu na odpoczynek + mecz w Meksyku to ich zwycięstwo + czekający Gremio ważny mecz w lidze.
pozdrawiam
m.
 
U 6

udarr

Użytkownik
Toluca podobno wystawia rezerwy w związku z tym, że awans zapewniony tak jak piszesz. Kwestia kluczowa to jak do tego meczu podejdą goście, którzy też mają awans...
 
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Witam,
jakie są wasze propozycje na dzisiejszy mecz:
The Strongest (BOL) - Sao Paulo (BRA)
?
mnie kusi osobiście czysta 2 - @5 - bet3.6.5 ⛔ (1:1)
lub pewniej -x2 - @2,15 - bet3.6.5 ✅ (1:1)
\\edit: mecz underowy i w sumie zasłużony remis. Ale po czerwonej kartce dla bramkarza Sao Paulo, wstawieniu gracza z boiska na bramkę i doliczeniu ponad 6 min... to powiem, że końcówka była emocjonująca i trzymała w napięciu ????

Ostatnie kolejka fazy grupowej Copa Libertadores.
Czemu w stronę Sao Paulo - bo to jednak Sao Paulo... co prawda odpadli już z rozgrywek stanowych (blamaż a Audax na wyjeździe 4-1) - ale to oznacza, że już nic więcej nie mają do stracenia. Żeby grać dalej w Libertadores muszą nie przegrać. Ostatnie ich wyjazdy - 0-6-4, po za ostatnim meczem to głównie 1-1 lub porażka 1:0. To przemawia głównie za remisem (underowym remisem).. ale The Strongest, żeby grać dalej musi wygrać, czyli musi zaatakować. Ich mecze w domu to 6-4-0 - no ale to jednak liga Boliwijska - trochę niższa półka. Liczę tutaj, że ataki Strongest będą, ale będa chaotyczne i będą rozbijały się o - jak by nie było - dość solidną obronę Sao Paulo - a może jakaś kontra się uda Brazylijczykom. I właśnie dlatego ta moja czysta 2 - bo kurs kusi.. naprawdę kusi.
Czekam na jakieś pomysły, podpowiedzi.. może coś jednak przemawie przeciwko tym typom?
pozdrawiam
m
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

The Strongest - Sao Paulo

Czekam na jakieś pomysły, podpowiedzi.. może coś jednak przemawie przeciwko tym typom?
Przeciwko pzremawia na pewno fakt, że mecz odbywa się w La Paz, czyli ponad 3600 m. n.p.m. To może mieć kolosalne znaczenie. Ale z drugiej strony Sao Paulo musi tylko zremisować, tylko albo aż z drugiej strony.


The Strongest: Vaca; Diego Bejarano, Marteli, Luis Maldonado e Diego Wayar; Chumacero, Veizaga, Castro e Ramallo; Pablo Escobar; Matías Alonso.
São Paulo: : Denis, Bruno, Maicon, Rodrigo Caio e Mena; Hudson, Thiago Mendes e Ganso; Michel Bastos, Kelvin (Wesley) e Calleri.

W zespole The Strongest zabraknie Federico Pereyra, który pauzuje za kartki.
Sao Paulo dziś bez Renan Ribeiro, Breno, Carlinhos, Daniel i Joao Schmidt. Gdzie tak naprawdę żal tylko tego ostatniego, który przebojem wdarł się do składu SPFC pod wodzą Bauzy. Więc SPFC wszystko to co najlepsze dziś.

Kursy nakazują grać X2 bo są po prostu kuszące.
The Strongest może i wygrało pierwszy mecz, ale wtedy SPFC jeszcze nie było tak zgrane i nie rozumiało dobrze wizji Bauzy, trenera z dużym doświadczeniem.
Mecz z Audax przegrany 1:4,a le to tylko stanówki, mało ważne w większości. Odpadnięcie z Libertadores pewnie wiązałoby się z jakimiś polemikami o zwolnieniu trenera. Mecz z River Plate pokazał potencjał Sao Paulo, tam się starali, grali z pasją. Mecz z Audax taki typowo po brazylijsku gdy nie chce im się, choć też trzeba oddać to co należne Audax bo tam trener ma wizję zespołu i ma pomysł na jego gre więcto się ceni.

Sam dziś gram, że Sao Paulo co najmniej zremisuje @2,05 b365 ✅✅;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom