>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike

korek 0

korek

Użytkownik
ja gram w 1.6 ale to od przypadu do przypadku. Juz bardzo dawno nie gralem ;]Jakies ulubione bronie, mapy, servery? :&gt;
 
domel 49

domel

Forum VIP
ja gram w 1.6 ale to od przypadu do przypadku. Juz bardzo dawno nie gralem ;]Jakies ulubione bronie, mapy, servery? :&gt;
ja tez nie gram za czesto :] ale lubie sobie popykac od czasu do czasu :] co do broni to kalach i colt sa to najlepsze bronie :] lubie tez grac na mapach z usp mysle ze jestem nawet dobry na tych mapach :] mapy moja ulubiona to dust 2 ale lubie tez dust, nuke i italy co do servow to nie mam steama wiec gram na servach bez steama jesli chcesz pograc to ci napisze ale na gg albo priv
 
korek 0

korek

Użytkownik
Tzn ja jak gram to na steamie ;] A ulubione bronie to Ak- 47, m4a1, desert eagle i colt, no jak brak kasy to mp5 ( na bliskie odleglosci jest swietna - polecam). Ale moze kiedys popykamy na serverach nie-steamowych, ale moze jak bedzie jakies wolne od skzoly - bo ja mam teraz rok maturalny ;] Aha i mapy ulubione;] to na pewno dust2, dust, inferno, astec, nuke, italy.
 
domel 49

domel

Forum VIP
spoko mozemy popytak daj znac :] ja tez jestem klasa maturalna :p wiec cie bardzo dobrez rozumim :] jak chcesz to ja mam jutro rano wolne :]
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Counter Strike 1.6 non-steam
Witam :wink:

Jeśli ktoś chce pograc w contera to pisać na moje gygy. Nie zawsze mam czas,ale zazwyczaj codziennie naginamy.Gdy kupony nie wchodza to można sie wyżyć w cs-ie :p

Pozdro :spokodfhgfh:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
no ja tez gram zazwyczaj na polskich serverkach :spokodfhgfh:
Polecam zarabista stronke o cs ! Tu ponad 200serverów :!: Świetny servis :]

P.S. Myslalem tez ze umowilisbysmy sie na gg i ktos z nas by postawił serva i mozna pograc dajmy na to 4 vs 4 ......
Pozdro ????
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
jakby ktos chcial zagrac spara to pisac do mnie na gg, kupmel ma serva i moze spokojnie grac z 10-12 osob (jestem na gg tylko gdy jestem dostepny jak mam zaraz wracam to mnie nie ma, takze sie nie denerwowac jak nie odpisze odrazu)
 
Z 0

zwykly-expert

Użytkownik
Ja mam problem ze stemeam ,kupilem na allegro ale nie umiem go uruchomić :przeklina: jak ktos by mógł by mi pomóc to bardzo prosze skontaktować się ze mna na PW
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
O teraz widze ten temat dopiero też chetnie zagram tylko do normalnej gry musze kupić nowa klawiature bo W mi sie zwaliło a to najważniejszy przycisk bo ustawień mi sie nie chce zmieniać :p.

poZDro
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Counter-Strike 1.6 / Source / Condition Zero
Witam,

W tym temacie można popisać na temat bardzo popularnej gry On-Line --&gt; Counter Striek&#39;u.

Bardzo polecam Polski Server: FFA @ Surplus Managment
Niżej macie podane IP serva:
83.143.78.4:27015

Aby jednak zagrać tutaj musicie zainstalować program sXe Injected (taki antyczit). Przy włączeniu gry musicie go p[oprostu uruchomić, gdyby jednak były z tym problemy piszcie na gadu: 9279497.

Link do programu: KLIK

pzDr ;)
 
Do góry Bottom