>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Counter-Strike

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
jakies 2 tygodnie temu ,naprawde bardzo duzo grałem w csa non steama.Jednak niestety coś sie zwaliło cos z obrazem i mi sie strasznie zacina.Robiłem reinstalke csa i nic.A z takim czyms sie nie da grac.A szkoda.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ja gram juz niezle ponad 4 lata pierw w 1.5 a teraz 1.6 . Oczywiscie mam steama , ulubione bornie : dgl , m4a1 i oczywiscie AWM love ???? Mapy to nuke i train dustem2 to ja juz sie brzydze ... Gralem kilka meczow w easy teamie i wielu innych klanach .
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja gram rok.... Mam Steama, jestem w klanie (zwyciężyliśmy turniej - sponsorowany przez pewien server - główna nagroda 500PLN ???? ). Ulubione bronie: AWP ???? , Kałach oraz Glock. Ukochana mapa: de_aztec. ;)

;)
 
krygav 0

krygav

Użytkownik
Witam! Też gram w C.S&#39;a :] widać duża liczba ludzi w to gra. Niestety na razie brak gry. Nie wiecie gdzie można kupić 1.6? Bo chce na legalnych servach zawalać ????
Po za tym ulubione bronie: Bulup, Desert Eagle, Krieg 552 no i oczywiście AK-47 ale to w zależności od mapy i taktyki. Ulubione mapy: Aztec, Millitia, Italy no i oczywiście kultowa mapa do szybkich rozegrań czyli Assult.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Witam po powrocie. ????

Ale do tematu:
Ja mam dedicated server do zakładania srwerów i mógłbym to zrobić, jednak nie wiem jak to wjedzie przy dużej ilości graczy. :p Łącze mam 2 mega na sekunde więc powinno śmigać. :p
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Ja gram ponad rok,ale ostatnio przerwa ponad miesięczna.Gram tylko w 1.5 :sad:
Miałem kiedyś server w GamePad i chyba AMX&#39;a normalnego to jak by trzeba było to moze poszykac :p
 
Do góry Bottom