>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike

jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Godzinkę wcześniej to jeszcze będzie trwał Superpuchar Europy, więc chyba lepiej od razu po meczu ???? Zobaczymy czy będą lagi.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Ja moge zagrac ale na nonsteamowskim serwerze bo niemam obecnie steama.(haslo zapomnialem) i niechce pozyczac od kolegi
 
L 0

lost-gambler

Użytkownik
Ooo widzę fajny temacik ????

Frag eXecutors DM Server @ DirektPlay.pl
77.79.239.11:27375


STER [DM][HLX] Wszyscy na Wszystkich
91.102.113.230:27019


STER TP
91.102.113.230:27024


STER CS 1.6 FFA #1 [BF2][HLX]
91.102.113.230:27018

Bardzo fajne serwy steam, niskie pingi i co najważniejsze wysoki poziom gry :spokodfhgfh:
 
H 0

Hosteaven

Użytkownik
Ale ja mam Steama i tylko na Steamowych serwach gram. Teraz sie porobiło takie badziewie z CS 1.6 ze żal dupe ściska. Ja pamietam jak ciułałem pierwszą kasę zbierajac truskawki ???? żeby kupic sobie grę bo starzy się uczyć kazali a teraz wszystko za free :/ Pamiętam jak sie grało wersje Beta czy 1.1 z kilkoma ledwo uzbieranymi ludźmi bo nikt nie znał wtedy tak tej gry i się miało prestiz ???? Więc jak na nonsteam to sie nie piszę bo ja od początku gram na oryginale i nie mam w zwyczaju się odzwyczajać. Od czasu do czasu zaglądam też na https://skin.club/pl/battles , gdzie otwieram skrzynki i zdobywam najlepsze skórki do broni.

Rozumiem, że nostalgie za starymi czasami. CS 1.6 to była świetna gra, a jej popularność była zasłużona. To było czasy, kiedy gry były tańsze i trudniejsze do zdobycia, więc ludzie bardziej doceniali je.

Rozumiem, że możesz być rozczarowany obecnym stanem CS 1.6. Serwery Steam są pełne cheaterów i grieferów, a gra jest często niestabilna. Jednak wciąż jest wiele osób, które kochają tę grę i nadal w nią grają.

Jeśli szukasz sposobu na przywrócenie dawnej świetności CS 1.6, możesz spróbować zagrać na serwerach społecznościowych. Te serwery są często zarządzane przez graczy, którzy są bardziej zaangażowani w zapewnienie sprawiedliwego i przyjemnego doświadczenia.

Możesz także spróbować zagrać w CS 1.6 na starych wersjach gry. Te wersje gry są często mniej podatne na problemy i zapewniają bardziej tradycyjne wrażenia z gry.
 
Do góry Bottom