>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike

k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Mr.Fantastic skoro nie masz steama to nie ważne ile grasz, jesteś bocikiem :p
Ma ktoś tutaj steama w ogóle?
Jeśli ktoś ma, można śmiało do mnie pisać. Jeżeli nie masz, kupuj albo nie pisz...
 
mr.fantastic 0

mr.fantastic

Użytkownik
Mr.Fantastic skoro nie masz steama to nie ważne ile grasz, jesteś bocikiem :p

Ma ktoś tutaj steama w ogóle?

Jeśli ktoś ma, można śmiało do mnie pisać. Jeżeli nie masz, kupuj albo nie pisz...
Kto powiedział, że nie mam steama? Mam i często gram na dobrych serwerach z &quot;zawodowcami&quot;. Reklamuję tylko sieć serwerów kolegi, często na nich gram, bo fajna atmosfera. Oczywiście jeśli mam ochotę na trochę lepszą rozgrywkę odpalam steam. ????
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
W CS;S gra nie porównywalnie mniej osób niż w 1.6. Starsza wersja obok WoWa jest grą zrzeszającą największą ilość graczy. Większość ludzi jak i ja twierdzi, że Source przy 1.6 to badziew ????
Po prostu wersja 1.6 to klasyk ????
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Ja jak gram to głównie STERy i Mostownia. Moge kogos nauczyc jak się gra za niewielka wpłate na konto w Pinnacle ????
Na jakich nickach gracie ?
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Ja jak gram to głównie STERy i Mostownia. Moge kogos nauczyc jak się gra za niewielka wpłate na konto w Pinnacle ????

Na jakich nickach gracie ?
To chodz zagramy na jakims serwie i mnie nauczysz grac ok????? napisz do mnie na PW to podam IP (nonsteam.. server bo fajna atmosfera :])
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Ale ja mam Steama i tylko na Steamowych serwach gram. Teraz sie porobiło takie badziewie z CS 1.6 ze żal dupe ściska. Ja pamietam jak ciułałem pierwszą kasę zbierajac truskawki ???? żeby kupic sobie grę bo starzy się uczyć kazali a teraz wszystko za free :/ Pamiętam jak sie grało wersje Beta czy 1.1 z kilkoma ledwo uzbieranymi ludźmi bo nikt nie znał wtedy tak tej gry i się miało prestiz ???? Więc jak na nonsteam to sie nie piszę bo ja od początku gram na oryginale i nie mam w zwyczaju się odzwyczajać.
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
co do samej gry to też już rzadko gram, bo po przesiadce na laptopa to juz nie ten skill no i czasu brak. ale jak gram to na dwóch nickach: &quot;Toxic&quot; i &quot;zelowcy z awp&quot; ????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Moje Nicki
Glowny nick:
prof
Inne:
,^
Ludek awp ????
high dgl skill
Andy Roddick
stara wiwatka xD
+ kilka innych.. to zalezy xd
Teraz jestem nonstim plejerem i ostatnio gram dosc czesto...wlasnie ide na server FFA pobic boty :|
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Ja gram, i mam steam . Z chęcią mogę z kimś pograć. Dajcie serwer, albo niech ktoś założy jak może i zagramy tako sobie, zbierzmy kilku i tako pogramy ffa ????
 
Do góry Bottom