>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Counter-Strike

k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Mr.Fantastic skoro nie masz steama to nie ważne ile grasz, jesteś bocikiem :p
Ma ktoś tutaj steama w ogóle?
Jeśli ktoś ma, można śmiało do mnie pisać. Jeżeli nie masz, kupuj albo nie pisz...
 
mr.fantastic 0

mr.fantastic

Użytkownik
Mr.Fantastic skoro nie masz steama to nie ważne ile grasz, jesteś bocikiem :p

Ma ktoś tutaj steama w ogóle?

Jeśli ktoś ma, można śmiało do mnie pisać. Jeżeli nie masz, kupuj albo nie pisz...
Kto powiedział, że nie mam steama? Mam i często gram na dobrych serwerach z &quot;zawodowcami&quot;. Reklamuję tylko sieć serwerów kolegi, często na nich gram, bo fajna atmosfera. Oczywiście jeśli mam ochotę na trochę lepszą rozgrywkę odpalam steam. ????
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
W CS;S gra nie porównywalnie mniej osób niż w 1.6. Starsza wersja obok WoWa jest grą zrzeszającą największą ilość graczy. Większość ludzi jak i ja twierdzi, że Source przy 1.6 to badziew ????
Po prostu wersja 1.6 to klasyk ????
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Ja jak gram to głównie STERy i Mostownia. Moge kogos nauczyc jak się gra za niewielka wpłate na konto w Pinnacle ????
Na jakich nickach gracie ?
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Ja jak gram to głównie STERy i Mostownia. Moge kogos nauczyc jak się gra za niewielka wpłate na konto w Pinnacle ????

Na jakich nickach gracie ?
To chodz zagramy na jakims serwie i mnie nauczysz grac ok????? napisz do mnie na PW to podam IP (nonsteam.. server bo fajna atmosfera :])
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Ale ja mam Steama i tylko na Steamowych serwach gram. Teraz sie porobiło takie badziewie z CS 1.6 ze żal dupe ściska. Ja pamietam jak ciułałem pierwszą kasę zbierajac truskawki ???? żeby kupic sobie grę bo starzy się uczyć kazali a teraz wszystko za free :/ Pamiętam jak sie grało wersje Beta czy 1.1 z kilkoma ledwo uzbieranymi ludźmi bo nikt nie znał wtedy tak tej gry i się miało prestiz ???? Więc jak na nonsteam to sie nie piszę bo ja od początku gram na oryginale i nie mam w zwyczaju się odzwyczajać.
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
co do samej gry to też już rzadko gram, bo po przesiadce na laptopa to juz nie ten skill no i czasu brak. ale jak gram to na dwóch nickach: &quot;Toxic&quot; i &quot;zelowcy z awp&quot; ????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Moje Nicki
Glowny nick:
prof
Inne:
,^
Ludek awp ????
high dgl skill
Andy Roddick
stara wiwatka xD
+ kilka innych.. to zalezy xd
Teraz jestem nonstim plejerem i ostatnio gram dosc czesto...wlasnie ide na server FFA pobic boty :|
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Ja gram, i mam steam . Z chęcią mogę z kimś pograć. Dajcie serwer, albo niech ktoś założy jak może i zagramy tako sobie, zbierzmy kilku i tako pogramy ffa ????
 
Do góry Bottom