>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike

luki123 0

luki123

Użytkownik
heheeh macie moje gg jak chcecie grac to ja nawet 1 vs 1 zagram ???? 6238397 :p piszcie jak chcecie pograc z kubota juz gralem....:*
 
szary 0

szary

Użytkownik
Zagrałbym ale pewnie same cheatery z Was :p
jak coś to podajcie dane sieci i ip z hamachi bo tylko tak mogę wyjść poza siec lokalną.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Odkopałem po kilku dobry latach CS&#39;a i takie pytanko - jak wrzucić boty do gry ? :&gt; muszę trochę potrenować zanim wybiorę się na serwer i dostanę łomot hehe .
 
D 0

daniel999

Użytkownik
Imo lepiej isc na serwer z real graczami i dostawac na poczatku lomot, niz grac z botami, bo pozniej sie przyzwyczaisz i polegniesz.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Z cheaterami zawsze będziesz dostawał łomot. Patałachy sobie włączają widzenie przez ściany i za każdym razem ledwo się wychylisz i jesteś trup. Też mi frajda z gry :kwasny4565: Na większości serwerów non steam tak jest.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
ja gram w cs&#39;a hmm od jakiś 6 lat ???? z małymi przerwami. Jak ktoś by chciał się sprawdzić pisać ???? oczywiście tylko steam. ESL lub GameBack ???? moj nick na steam Independent jak ktoś by chciał dodać do znajomnych żeby sobie pograć dla funu to podaje mejl [email protected]
 
luki123 0

luki123

Użytkownik
193.143.121.99:27109 password: kl

Zapraszam na serwer jest to moj serwer sa jeszcze wolne miejsca w kla nie, osoba ktora bedzie pierwsza w ranku dnia 15.kwietnia.2009r. dostanie admina na caly miesiac wiec wbijajcie nie ma na co czekac jesli ktos by nie mogl wejsc niech pisze na GG 6238397
 
Do góry Bottom