>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Counter-Strike

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
jakies 2 tygodnie temu ,naprawde bardzo duzo grałem w csa non steama.Jednak niestety coś sie zwaliło cos z obrazem i mi sie strasznie zacina.Robiłem reinstalke csa i nic.A z takim czyms sie nie da grac.A szkoda.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ja gram juz niezle ponad 4 lata pierw w 1.5 a teraz 1.6 . Oczywiscie mam steama , ulubione bornie : dgl , m4a1 i oczywiscie AWM love ???? Mapy to nuke i train dustem2 to ja juz sie brzydze ... Gralem kilka meczow w easy teamie i wielu innych klanach .
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja gram rok.... Mam Steama, jestem w klanie (zwyciężyliśmy turniej - sponsorowany przez pewien server - główna nagroda 500PLN ???? ). Ulubione bronie: AWP ???? , Kałach oraz Glock. Ukochana mapa: de_aztec. ;)

;)
 
krygav 0

krygav

Użytkownik
Witam! Też gram w C.S&#39;a :] widać duża liczba ludzi w to gra. Niestety na razie brak gry. Nie wiecie gdzie można kupić 1.6? Bo chce na legalnych servach zawalać ????
Po za tym ulubione bronie: Bulup, Desert Eagle, Krieg 552 no i oczywiście AK-47 ale to w zależności od mapy i taktyki. Ulubione mapy: Aztec, Millitia, Italy no i oczywiście kultowa mapa do szybkich rozegrań czyli Assult.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Witam po powrocie. ????

Ale do tematu:
Ja mam dedicated server do zakładania srwerów i mógłbym to zrobić, jednak nie wiem jak to wjedzie przy dużej ilości graczy. :p Łącze mam 2 mega na sekunde więc powinno śmigać. :p
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Ja gram ponad rok,ale ostatnio przerwa ponad miesięczna.Gram tylko w 1.5 :sad:
Miałem kiedyś server w GamePad i chyba AMX&#39;a normalnego to jak by trzeba było to moze poszykac :p
 
Do góry Bottom