>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Counter-Strike

korek 0

korek

Użytkownik
ja gram w 1.6 ale to od przypadu do przypadku. Juz bardzo dawno nie gralem ;]Jakies ulubione bronie, mapy, servery? :&gt;
 
domel 49

domel

Forum VIP
ja gram w 1.6 ale to od przypadu do przypadku. Juz bardzo dawno nie gralem ;]Jakies ulubione bronie, mapy, servery? :&gt;
ja tez nie gram za czesto :] ale lubie sobie popykac od czasu do czasu :] co do broni to kalach i colt sa to najlepsze bronie :] lubie tez grac na mapach z usp mysle ze jestem nawet dobry na tych mapach :] mapy moja ulubiona to dust 2 ale lubie tez dust, nuke i italy co do servow to nie mam steama wiec gram na servach bez steama jesli chcesz pograc to ci napisze ale na gg albo priv
 
korek 0

korek

Użytkownik
Tzn ja jak gram to na steamie ;] A ulubione bronie to Ak- 47, m4a1, desert eagle i colt, no jak brak kasy to mp5 ( na bliskie odleglosci jest swietna - polecam). Ale moze kiedys popykamy na serverach nie-steamowych, ale moze jak bedzie jakies wolne od skzoly - bo ja mam teraz rok maturalny ;] Aha i mapy ulubione;] to na pewno dust2, dust, inferno, astec, nuke, italy.
 
domel 49

domel

Forum VIP
spoko mozemy popytak daj znac :] ja tez jestem klasa maturalna :p wiec cie bardzo dobrez rozumim :] jak chcesz to ja mam jutro rano wolne :]
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Counter Strike 1.6 non-steam
Witam :wink:

Jeśli ktoś chce pograc w contera to pisać na moje gygy. Nie zawsze mam czas,ale zazwyczaj codziennie naginamy.Gdy kupony nie wchodza to można sie wyżyć w cs-ie :p

Pozdro :spokodfhgfh:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
no ja tez gram zazwyczaj na polskich serverkach :spokodfhgfh:
Polecam zarabista stronke o cs ! Tu ponad 200serverów :!: Świetny servis :]

P.S. Myslalem tez ze umowilisbysmy sie na gg i ktos z nas by postawił serva i mozna pograc dajmy na to 4 vs 4 ......
Pozdro ????
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
jakby ktos chcial zagrac spara to pisac do mnie na gg, kupmel ma serva i moze spokojnie grac z 10-12 osob (jestem na gg tylko gdy jestem dostepny jak mam zaraz wracam to mnie nie ma, takze sie nie denerwowac jak nie odpisze odrazu)
 
Z 0

zwykly-expert

Użytkownik
Ja mam problem ze stemeam ,kupilem na allegro ale nie umiem go uruchomić :przeklina: jak ktos by mógł by mi pomóc to bardzo prosze skontaktować się ze mna na PW
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
O teraz widze ten temat dopiero też chetnie zagram tylko do normalnej gry musze kupić nowa klawiature bo W mi sie zwaliło a to najważniejszy przycisk bo ustawień mi sie nie chce zmieniać :p.

poZDro
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Counter-Strike 1.6 / Source / Condition Zero
Witam,

W tym temacie można popisać na temat bardzo popularnej gry On-Line --&gt; Counter Striek&#39;u.

Bardzo polecam Polski Server: FFA @ Surplus Managment
Niżej macie podane IP serva:
83.143.78.4:27015

Aby jednak zagrać tutaj musicie zainstalować program sXe Injected (taki antyczit). Przy włączeniu gry musicie go p[oprostu uruchomić, gdyby jednak były z tym problemy piszcie na gadu: 9279497.

Link do programu: KLIK

pzDr ;)
 
Do góry Bottom